Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Παπάκι μου,στο φόρουμ αυτό είμαστε αγωνίστριες.Λυπήθηκα και θα συμφωνήσω με την littledancer,προσπάθησε να περάσεις καλά μαζεύοντας δυνάμεις, σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παπακι μου δεν το περιμενα :cry::cry::cry: Οτι και να πω τωρα ειναι πολυ λιγο!Ειναι και θεμα τυχης καμια φορα...

Κοιτα να περασεις καλα το Πασχα να ξεφυγεις λιγο και οσο περνανε οι μερες να ξεχαστεις λιγακι.

Ειμαστε εδω η μια για την αλλη!!!

Αν και καταφερα να μεινω εγκυος δεν σας ξεχνω ποτε!!!

Θα ειμαι διπλα σας να σας δινω δυναμη!!!!

Εδω που ειμαι θα ερθετε ολες!!!

Μια μεγαλη αγκαλιτσα γλυκια μου, θα ερθει το μωρακι!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπάκι μου, κρίμα!

Αλλά μην το βάζεις κάτω!

Είπαμε, είμαστε σκληρά κορίτσια εμείς! Ο αγώνας συνεχίζεται μέχρι να τα καταφέρουμε ΟΛΕΣ!

Μ' ακούτε;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

cuando να σας ζησει η μπεμπουλα να ειναι γερη-δυνατη και καλοτυχη!!!!!!!να την δεις οπως επι9υμεις!!!!!παπακι μου μην το βαζεις κατω!!!καθε εμποδιο λενε ειναι παντα για καλο!!!! δεν προλαβαινω να διαβασω πολλα μηνυματα!!!!μαρακι μου φιλακια πολλα πολλα!!!!! καλη ανασταση σε ολες !!!!!και του χρονου ευχομαι να ειστε ολες μανουλες!!!!!και στις μανουλες να χαιρομαστε τα ζουζουνακια μας να ειναι γερα δυνατα και καλοτυχα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ! Χρόνια Πολλά, Χρόνια Καλά!

Εύχομαι υγεία κι ευτυχία στις οικογένειές μας!

Καλή δύναμη στον αγώνα μας κι οι προσευχές όλων μας να γίνουν πραγματικότητα: να έρθει η ευλογία με ένα γερό μωράκι και για όλες εμάς που προσπαθούμε!

Μακάρι του χρόνου όλες οι λίστες να είναι κατακόκκινες σαν τα Πασχαλιάτικα αυγά!

Σας στέλνω την αγάπη μου και μια τεράστια αγκαλιά να σας χωρέσει όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανέστη! Χρόνια Πολλα γεματα μωρα!

Μακαρι του χρόνου τετοιο καιρο να εχουμε όλες τα μωρακια μας αγκαλίτσα.

Χάθηκα γιατι επιασα μια δουλίτσα για 3 μήνες μόνο (κλαψ) τουλάχιστον θα μαζέψω τα χρήματα της επόμενης προσπάθειας για Ιούνιο λέω. Δεν σας κρύβω ότι παρότι το εχω περάσει τόοοοσες φορες και παλι νιώθω σαν πρωτάρα, θελω πολύ να κάνω ενα αδερφακι στην μικρή μου.

Πολλα φιλια σε όλες ο αγωνας συνεχίζεται!

Cuanto μου να σου ζήσει να ειναι γερο και καλότυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουαντο μου να σας ζησει η μπεμπουλα!!! χαιρομαι που πηγαν ολα καλα.. καλη λοχεια να εχεις!!

φιλια σε ολες σας, μου εχετε λειψει αλλα ακομα δεν εχω χρονο να σας διαβαζω.. η μικρη ειναι διαρκως κολλημενη στο στηθος!! :shock: εχω εξασκηθει πια και γραφω με το ενα χερι!!!

καλη επιτυχια σε ολες...και φιλια στις φουσκοκοιλιτσες! :)

post-13527-13873939169286_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά, ευχομαι και προσευχομαι όλες του χρόνου τέτοιες μέρες να κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλιά.

Guando μου, να σας ζήσει γλυκιά μου, τυχερο και γεμάτο υγεία να είναι.

Σας φιλώ και σας σκέφτομαι όλες.

Χριστός Ανέστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia kai xronia pola xristos anesth .. euxomai oles na perasate ena wraio pasxa.. emeis pigame na kanoume pasxa sto eksoxiko oikogeniaka.. isixa kai wraia.. vevea egw den hmoun sths kales mou ala prospathisa na dixnw pos den stenaxorieme gia na min xalasw kai to kefi apo tous ypoloipous..

den to perimena me tpt to arnitiko.. :( eimoun sigouri pos auth thn fora tha petixene.. ala etsi einai auta

opote apofasish o theoulis na erthei i wra pou tha mas stilei kai mas to mwraki mas...tha erthei...

twra mazevw dinami gia tin epomenh fora...

sas euxaristo oles sas gia ta kala sas logakia :)

filia polla se oles na prosexete..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά! Του χρόνου όλες με μωρά στην αγκαλιά!!

papaki μην σε παίρνει από κάτω!! Κράτα πολύ θετική σκέψη για να είσαι έτοιμη την επόμενη φορά! Μακάρι να είναι και τυχερή!

mamana εύχομαι η 7η προσπάθεια να φέρει το θαυματάκι σας!

Μαρίνα είσαι η δυνατή της παρέας!! Λίγο υπομονή κι εσύ και ξεκινάς την τυχερή σου προσπάθεια! Εδώ θα είμαστε δίπλα σου!

Φρεσκομανούλες να χαίρεστε τα μωράκια σας κι εμείς οι εγκυούλες με το καλό να τα υποδεχτούμε στην αγκαλιά μας γερά και δυνατά!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη!!!!!

Παπάκι πολύ λυπάμαι κοπέλα μου, μην το σκέφτεσαι, πάει πέρασε...βουρ για την επόμενη και τυχερή φορά!!!!Όσο το σκέφτεσαι κακό σε σένα κάνεις και δεν γεύεσαι το σήμερα...ξέχνα το!!! Να σκέφτεσαι ότι θα έρθει ολωνών η σειρά μας!!! ;)

Mamama καλή επιτυχία, μακάρι να είναι η τελευταία σου προσπάθεια!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!!

Littledancer ελπίζω τελικά όλα τα αποτελέσματά σου να είναι πολύ καλά και οι μετρήσεις με τις ταινίες να μην κρατήσουν πολύ!!!!

Τις ευχές μου σε όλες τις κοπέλες και ό,τι καλύτερο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou Xronia Polla!!!Xristos Anesti!!!!

papaki mou gluko lupamai para polu!!!pragmatika!!!prin ena xrono tetoia mera eixa parei tin 1i mou arnitiki xoriaki!!!!k tora des...tha mineis k esu suntoma egkuoula!!!mia polu megali agkalia k apo mena!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

mamama sou euxomai k ego olopsuxa na einai i teleutaia sou fora!!!kali epituxia!!!

lia mou k twiggy filakia sta morakia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά!!!! Χριστός Ανέστη!!!! Ελπίζω να περάσατε όλες υπέροχα, να ξεκουραστήκατε και να γεμίσατε τις μπαταρίες σας....

Παπάκι μου λυπάμαι πολύ :( :( :( Ξέρω καλά ότι περνάς δύσκολες ώρες αλλά να έχεις πίστη και δύναμη, και θα τα καταφέρεις σύντομα!!!!

Mamana εύχομαι η επόμενη προσπάθεια να είναι και η τυχερή για όλες μας...

Δυστυχώς για εμάς το Μεγάλο Σάββατο ολοκληρώθηκε η 4η αποτυχημένη εξωσωματική. Άλλη μια αρνητική χοριακή...

Καλή δύναμη κορίτσια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!Χριστός ανέστη!!Πως περάσατε;;

Εγώ ξαναέκανα καμπύλη και περιμένω την Δευτέρα να μου πουν τι έδειξε.Μετρήσεις τώρα ξεκίνησα απο χθες αλλά δεν βγάζω άκρη :? Για να δω πως είναι οι τιμές σε κανονικά γεύματα που έτρωγα πριν κάνω την καμπύλη χθες μετά απο γεύμα έξω με αναψυκτικό με ζάχαρη το μηχάνημα έδειχνε 85 και σήμερα νηστική το πρωί 60.Αα και μία μέρα 1μιση ,2 ώρες μετά απο το σοκολατένιο αυγό που τσίμπησα κάποια κοματάκια 100.Δεν μου φαίνονται ανεβασμένες οι τιμές τι να πω τώρα;; :roll: Θα συνεχίσω κανονικά χωρίς γλυκα κλπ όμως που έφαγα και απο περιέργεια για να δω τι τιμή θα δείξει η μέτρηση και θα μάθω την Δευτέρα τι γίνεται.Με πήραν τηλέφωνο και για τις εξετάσεις θρομβοφιλίας και μου είπαν οτι δεν έχω και πως μόνο μια μεταλλαξη σε ένα γονίδιο βρέθηκε και θα παίρνω φυλικό οξύ προληπτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ λυπάμαι Κon...εύχομαι να είναι η τελευταία χοριακή που παίρνεις...

Μια χαρά είναι οι τιμές littledancer, φυσιολογικότατες!!!!!

άντε να σου πουν την δευτέρα ότι όλα είναι οκ, να σταματήσεις αυτά τα τρυπήματα...

Πολύ καλά και τα αποτελέσματα της θρομβοφιλίας!!!! :ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας

μακαρι να πιασουν

ευχομαι σε ολες τις κοπελες που θα προσπαθησουν

να εχουν το θετικο τους κ σε λιγο καιρο το μωρο τους

σε οσες δεν πετυχαν

να οπλιστουν με δυναμη κ κουραγιο

για μια νεα κ μακαρι επιτυχημενη προσπαθεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamana το 7 ειναι τυχερό νούμερο. Ευχομαι να ειναι η τελευταια. Να σε ρωτήσω κατι. Μετά από όλες αυτές τις προσπα΄θειες οι γιατροί το αποδιδουν καπου, σε έχουν βαλει να ψαχτεις με εξετασεις για το τι έφταιγε ή απλά κανουμε προσπάθειες μεχρι να καθήσει;

κον21, λυπαμαι πολυ. Ο δρόμος είναι δυσκολος αλλά που θα παει θα το πετχουμε την επόμενη φορά. Εσένα έχει βρεθεί καποια αιτία μη εμφυτευσης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κανουμε εξωσ λογω μη συμβατων σαλπιγγων εξαιτιας ενος χειρουργειου οινομυωματος

απο εξετασεις εχουμε κανει πολλες

κ δεν εχουμε βρει κατι

εχω αλλαξει πολλους γιατρους

αλλα παλι χωρις αποτελεσμα

ο καθενας ζηταγε κ αλλες εξετασεις

αυτη θα ειναι η τελευταια φορα μας

ευχομαι να ειναι κ η τυχερη μας

12 χρονια τρεχουμε

εχουμε κουραστει πολυ με αυτο το θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρονια πολλα σε ολες αγαπημενες μου!!!

Mamana καλως ηρθες στο παρεακι μας, καλη δυναμη, και μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι αυτη τη φορα να ερθει το μωρακι σας!!!! Δυστυχως τυχαινει να μας ταλαιπωρουν για να ερθουν τα μωρακια....υπομονη καλη μου!!!!

Κον μου, λυπαμαι για το αποτελεσμα :cry: Παρε το χρονο σου και εσυ γλυκια μου και ειχομαι το επομενο τεστ να ειναι θετικοτατο!!!!

Παπακι καλα κανατε και φυγατε, χρειαζομαστε τις αποδρασεις για να ξεχνιωμαστε λιγακι...οσο γινεται...καντε και εσεις το διαλειμμα σας πιστευω οτι ετυχε να ειναι αυτο το αποτελεσμα, και εγω ημουν σιγουρη για σενα, αλλα μην ανυσηχεις θε ερθει συντομα!!!

dancer και εγω πιστευω οτι καλα θα ειναι τα αποτελεσματα! Συγχαρητηρια και για την θρομβοφιλια!!!

Το φυλικο οξυ ειναι πολυ σημαντικο για την εγκυμοσυνη και μερικες κοπελες εχω ακουσει οτι το παιρνουν πριν μεινουν εγκυες.

Τwiggy μου σιγουρα ο πρωτος καιρος ενα λιγο δυσκολος αλλα και μοναδικος!Να τη χαιρεσαι τη μικρουλα!!!

Εμεις γυρισαμε απο το χωριο, περασαμε πολυ ομορφα!!!

Ο μπεμπης στην κοιλιτσα μου λογο του οξυγονου και το καθαρου αερα με κλωτσουσε απο τις 10και 30 και μετα , ενω εδω με ξυπναει 8 η' 8 και 30 του αρεσε φαινεται και το εριχνε στο υπνο :lol::lol:

Εχω εκπλαγει που απο τοσο μικρα αντιλαμβανονται πολλα πραγματα!!!

Σας στελνω και ενα μεγαλο φυσημα φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia..

Egw perimenw akoma na mou erthei i periodos ala akoma tpt mou exei spasi ta nevra.. thelw epitelous na erthei gia na kserw pote tha ksana ksekinisoume tin epomenh dokimh mas... thymate kamia apo esas mta apo poses meres pous stamatisate ta farmaka sas, sas irthe i periodo? egw thn prwth fora mou hrthe kateftian meta apo 3 meres kai twra pame stis 9 meres kai akoma tpt.. meskase leme.. kai anti na mou figoun kai ola ta symtomata mou erxonte mera para mera pio polla... xthes etroge ena zeugaraki dipla mas psaria se mia taverna kai emena mourthe na ta kse...so... kai oloi mera an mporousa na katsw sto krevati tha koimomoun... to stithos mou exei ginei mpaloni.. eleossssss.. thelw na erthei epitelos auth i rimada i periodos na iremisw kai na arxisoume pali apo thn arxh...

filia se oles na prosexete...

LiL : pola xadakia ston mpemph sthn kilitsa :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπάκι και μένα αμέσως μου ερχόταν η περίοδος, ίσως και μία μέρα πριν κάνω β-χοριακή...

αλλά είναι και θέμα οργανισμού...

θα σου έλεγα να έπαιρνες ένα τηλ τον γιατρό σου, εκείνος ξέρει καλύτερα και θα σου πει τι γίνεται και αργεί...

Είναι αυτές οι ορμόνες, άστα να πάνε...μέχρι να "καθαρίσει" ο οργανισμός μας μας τρελαίνουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kon λυπάμαι για τα αποτελέσματα....Αύριο θα είναι σίγουρα μία καλύτερη μέρα! Μην χάνεις το κουράγιο σου!

papaki , όντως οι ορμόνες είναι ανεξήγητο κεφάλαιο....κάνε λίγο ακόμη υπομονή. Από μέρα σε μέρα θα σου έρθει...

Mamana πραγματικά σου εύχομαι σύντομα με ένα σπόρο!!!!! Το 2012 μακάρι να είναι και το τυχερό σου πλέον μετά από 12 χρόνια προσπαθειών!

Little dancer και εμένα μια χαρά μου φαίνονται οι μετρήσεις σου και φυσιολογικότατες! Δεν είμαστε βέβαια γιατροί, αλλά λογικά τα νούμερα......

Lil μου, είναι δυνατόν να μην αντιλαμβάνεται τη διαφορά ο λεβέντης σου;; Ο καθαρός αέρας και το οξυγόνο είναι θείο δώρο. Άσε που είναι πλέον κοτζάμ παλικάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...