Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

ELENH ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...

ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΑ.........

ΛΟΙΠΟΝ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΟΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΑΠΟΒΟΛΕΣ......ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ, ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΙΝΣΟΥΛΙΝΗΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ.

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΙΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΜΑΤΩΣΗ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ.

ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΜΟΥ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ 7-9 ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΧΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ...ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΩ!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.......

ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΟΥ ΔΙΑΓΝΩΣΑΝΕ ΚΙ ΕΣΕΝΑ..... :):)

LIA MOY ΓΛΥΚΕΙΑΑΑΑΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lil mou glukia mia xara tha einai oi eksetaseis sou!!!emena allios mou tin eixa kanei!eixa paei katarxin fagomeni,mou dosane ena potiri ximo na pio k meta apo mia ora mou piran aima!!doksa si o theos ola kala!!!ti kanei o mpempis? :) filakia polla!!

cuando konteueis!!!min anusixeis...pano kato erxonte stin 40 ebdomada!!!kserei pote tha erthei!!!filakia polla k m'ena pono!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!!! [smilie=binkybaby.gif]

Lil πότε παίρνεις τα αποτελέσματα;Θα κάνω κι εγώ καμπύλη ζαχάρου μάλλον την Τετάρτη.Μου είπαν να την κάνω πριν μείνω έγκυος αν θέλω.Τώρα τι θα δούν απο αυτό δεν ξέρω...Και νομίζω μαζί μου έγραψε και καμπύλη ινσουλίνης(αν δεν κάνω λάθος και είναι το ίδιο πράγμα).Την άλλη βδομάδα θα κάνω μάλλον και για τη θρομβοφιλία.Για ΝΚ δεν μου είπαν τίποτα.Εκτός του οτι ίσως θα πρέπει να γίνει όταν θα είναι να κάνω την εμβρυομεταφορά και όχι τόσους μηνες πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Σας εχασα αλήθεια ειναι ότι προσπαθώ να ξεχαστω λίγο γιατι ειχα πέσει ψυχολογικα τον τελευταίο καιρο και ετσι δεν εμπαινα καθόλου στο internet γιατι όλο διαβάζω και ψαχνω τι φταίει και εσεις καταλαβαίνετε όποτε ειπα οκ διαλειμα δεν θα ξαναμιλήσω για εξωσωματικη για ενα μηνα γιατι εχω παιδι και να μην ειμαι και αχαριστη.

Εμαθα ευχαριστα για την Lia να σου ζήσει γλυκεια μου και ευχομαι απο καρδιας όλες εδω να γίνουμε μανούλες και 2 και 3 φορες.

Μαρινα εχεις περασει κι εσυ πολλα αλήθεια πες μας σε ποιο γιατρο εισαι γιατι κι εγω πριν κανω την 6η και τελευταία προσπαθεια θελω να το ψαξω λίγο παραπάνω. Αν δεν θες να πεις όνομα στειλε πμ.

Πολλα φιλια σε όλες.

Ο αγωνας συνεχίζεται και θα δικαιωθούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Littledancer μου, σωστή η σκέψη σου αλλά, ως παθούσα, θα σου πρότεινα να μην αφήσεις τα ΝΚ τελευταία στιγμή... Μακάρι να είναι όλα τέλεια και να μην χρειαστείς τίποτα επί πλέον, αλλά αν σε βάλουν σε αγωγή; Το λέω επειδή θα περιμένεις ούτως ή άλλως έως Νοέμβριο, καλά δεν θυμάμαι; Μπορείς να κάνεις έναν έλεγχο τον Σεπτέμβριο πχ, σκέψου το κι έτσι...

Λαμπρινή μου, ευχαρίστως σου στέλνω πμ σε λίγο.

Κατά τα άλλα, εδώ, ταλαιπωρούμαι με την μέση μου εδώ κ μια εβδομάδα... Και λόγω κορτιζόνης δεν μπορώ να πάρω αντιφλεγμονώδη ούτε καν αλοιφή, είμαι με μία φυτική που μου έδωσαν από το φαρμακείο, πάλι καλά...

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαρίνα μου κάπως έτσι το σκέφτομαι κι εγώ.Τέλη Αυγούστου που θα μαζευτούμε απο διακοπές να το κάνω κι αυτό και μία εξέταση για μικρόβια μαζί με το τεστ παπ για να είμαστε σίγουροι.Παίζει να ξεκινήσω και μετά τον Νοέμβριο ανάλογα τι θα μου πει ο νευρολόγος το Νοέμβριο που θα με δει.Ακόμα η μεσούλα σου ε;;Περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστακι κροιτσια γλυκα κι ευχομαι συντομα ολες εγκυουλες!!!!

Λια μου να σας ζησει το μωρακι και καλη λοχεια ...

κουαντο μου με το καλο!!!

πολλα φιλια κι απο μας.. μεγαλωνουμε και σας στελνουμε την αγαπη μας!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα Λιλ, να είναι μέσα στα επιτρεπτά όρια και να πάνε όλα καλά!!!

Μαρίνα περαστικά, ελπίζω σύντομα να σου περάσει ο πόνος στην μέση... σε καταλαβαίνω... εγώ υποφέρω από ημικρανίες και προσπαθώ να μην παίρνω φάρμακα και επιβαρύνω και άλλο τον οργανισμό (αρκεί η εξωσωματική...) και δεν παλεύεται...

Καλά αποτελέσματα και σε σένα littledancer!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρετε πού χάθηκε η tha gino manoyla? Καιρό έχουμε να δούμε μήνυμά της!!

Μακάρι να είναι καλά και να έχει να μας πεις ευχάριστα!!!!

Από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα θα δεχόμαστε, έτσι??? ;)

Να μαι κ γω!!! έλειπα ταξιδάκι αναψυχής.... κορίτσια μακάρι να χα ευχάριστα να σας ανακοινώσω...αλλα που.... με το ταξιδάκι χαλάρωσα λίγο αλλά παρ όλα αυτά το τελ διάστημα μου χει γυρίσει ανάποδα.....φοβάμαι να ρθει ο Απρίλης και να ξεκινήσω....βρίσκομαι σε εσωτερική διαμάχη.... πρώτη φορά που νιώθω φοβίες....δε θέλω να ξαναπεράσω την αναμονή....δε ξέρω αν θα αντέξω άλλο αρνητικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε?

Λια να σου ζησει,καλοτυχο και ευτυχισμενο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγω το θεμα ειπα να το αφησω αλλα ολο μεσα στο μυαλο μου ειναι και ολο ψαχνω κ διαβαζω λυσεις κ πιθανοτητες για φραγμενες σαλπιγγες κ τετοια.Αντε να καθαρισει ο οργανισμος απο τις ορμονες γιατι ακομα χορευουν μια ζειμπεκικο μια σαμπα.Και αυτο το αιμα δεν λεει να σταματησει πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρούσα και εγώ!

Μετά τις επισκέψεις μου σε αιματολόγο και ρευματολόγο, η προσπάθεια εξωσωματικής αναβάλλεται για ένα μήνα τουλάχιστον μέχρι να αρχίσει να δράει η αγωγή που μου έδωσαν. Είμαι κάπως :? γιατί πάλι πάει πίσω το θέμα αλλά από την άλλη καταλαβαίνω ότι καλύτερα έτσι γιατί μπορεί αυτό να είναι το πρόβλημα και να βοηθήσει η αγωγή ώστε να μείνω επιτέλους εγκυούλα!

Λία τα συγχαρητήρια μου, να σας ζήσει!!! :D

Tha gino manoula είμαστε γενικώς σε εσωτερική διαμάχη αλλά ο σκοπός μας είναι ιερός, έτσι δεν είναι?

Γιουλάκι θα χαλαρώσεις (να καθαρίσεις και από τις ορμόνες όπως λές) και έχεις καιρό να αποφασίσεις τι θα κάνεις. Άλλωστε έχεις και την μικρούλα σου αν σε απασχολεί!!!

Στα υπόλοιπα κορίτσια πολλά φιλιά και καλά αποτελέσματα!

Και συγχωρήστε με αν χάνομαι, αλλά είναι που τρέχω και δεν φτάνω! Φιλιάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

babelicious τι αγωγή σου δώσανε κ γιατί???έχω χάσει κάποιες εξελίξεις....

gioulaki καλό είναι που ψάχνεις.... αυτές οι ορμόνες...εμένα με έχουν τρελλάνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα αγαπημενες μου!!

tha gino manoyla καλα κανατε που ξεφυγες λιγακι!

Υπομονη θα φτιαξει και η διαθεση σιγα σιγα...θα βοηθαει και ο καιρος απο εδω και περα. :YMHUG:

Babelicious καλη επιτυχια με την αγωγη! Ελπιζω οτι ολα θα φτιαξουν και μετα απο αυτο θα ερθει το μωρακι!

Eγω πηρα εχθες τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις...με τη θυροειδητιδα ολα καλα και με την καμπυλη ζαχαρου, καλη βγηκε αλλα θα μπορουσε να ειναι και καλυτερη...Μου ειπε να προσεξω τη διατροφη μου λιγο.

Κοριτσακια μου παρτε και ενα φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tha gino manoyla μην σκέφτεσαι την αναμονή και όλα τα αρνητικά... να σκέφτεσαι ότι αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά και θα τα καταφέρεις!!!! Πρέπει να το πιστέψεις για να γίνει!!!!

Γιουλάκι, θα φύγουν και οι τρελοορμόνες και θα δεις τα πράγματα πιο καθαρά και θα αποφασίσεις το καλύτερο που θα σε φέρει πιο κοντά στον στόχο σου!!!!

Μπράβο για τα καλά αποτελέσματα Λιλ!!! Είδες που ανησυχούσες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου επιτρεπετε να σας κανω μια ερωτηση?

Ποσο κοστιζει μια προσπαθεια εξωσωματικης,εκτος βεβαια το κοστος των φαρμακων,και για θεσσαλονικη γιατι ξερω εχει μεγαλη διαφορα απο Αθηνα.Εχουν επιρεαστει οι τιμες λογο κρισης? ή σε αυτο το τομεα δεν τους επιρεαζει?

Θα ηθελα να εχω μια εικονα στο βαθος του μυαλου μου, αν ποτε αποφασισω να ξερω!

Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα σε ολες!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου επιτρεπετε να σας κανω μια ερωτηση?

Ποσο κοστιζει μια προσπαθεια εξωσωματικης,εκτος βεβαια το κοστος των φαρμακων,και για θεσσαλονικη γιατι ξερω εχει μεγαλη διαφορα απο Αθηνα.Εχουν επιρεαστει οι τιμες λογο κρισης? ή σε αυτο το τομεα δεν τους επιρεαζει?

Θα ηθελα να εχω μια εικονα στο βαθος του μυαλου μου, αν ποτε αποφασισω να ξερω!

Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα σε ολες!!!! :D

Περίπου 3000-3500 ευρω.Μπορεί και παραπάνω ανάλογα την περίπτωση.Τώρα για το αν έχουν πέσει οι τιμές προσωπικά δεν ξέρω γιατί δεν το είχα ψάξει πιο πριν.Ελπίζω να πέσουν μεχρι να κάνω την εμβρυομεταφορά το Νοέμβριο μήπως και γλιτώσουμε τίποτα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια ! εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες!!!

εγώ λέω να πάω για τη δεύτερη εξωσωματική αφού στην πρώτη αποτύχαμε!!!

έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα και ήθελα να σας ρωτήσω αν αξίζει να πάμε σε κανένα ουρολόγο - ανδρολόγο να πάρουμε κανένα βοήθημα για την κινητικότητα ή να πάμε πάλι κατευθείαν σε μικρογονιμοποίηση.

δεν περιμένω θαύματα φυσικά ούτε να γλιτώσω την δεύτερη εξωσωματική αλλά λέω μπας και αυξήσουμε τις πιθανότητες!

η πρώτη μου προσπάθεια ήταν εφιάλτης ! με υπερδιέγερση φουλ μετά την ωολληψία και κανένα στην κατάψυξη λόγω θρυμματισμού. ποια είναι η δική σας γνώμη και αν ξέρετε κανένα καλό ουρολόγο στη Θεσσαλονίκη θα με σώνατε! ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!σας ευχαριστω παρα μα παρα πολυ για τις ευχες σας!!!!!γεννησα με καισαρικη και ειμαι μια χαρα η πρωτη μερα ηταν λιγο δυσκολη !!αλλα γενικα αναρωσα πολυ καλα!!! ειναι κουκλος!!!!τον κοιταζω και δεν το πιστευω :shock::D:shock::D:P:lol: ειμαι πολυ ερωτευμενη μαζι του μου εχει παρει το μυαλο!!!ευχομαι πραγματικα να το νιωσετε ολες συντομα!!! δεν μπορω να μπαινω συχνα ;) ευχομαι στις εγκυουλες με ενα πονο !!!!!!και σε ολα τα κοριτσια οτι καλυτερο !!!!!και με πολλα πολλα μωρα στην αγκαλια σας!!!σας σκεφτομαι συνεχεια πραγματικα και ευχομαι πολλες επιτυχιες!!!!!!!!μαρακι μου του εδωσα τα φιλια σου!!!!οποτε 8ες παρε με!!!περιμενω τηλ σου!!!να δωσεις πολλα φιλια στο πριγκιπα σου!!!! φιλια πολλα πολλα σε ολες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου επιτρεπετε να σας κανω μια ερωτηση?

Ποσο κοστιζει μια προσπαθεια εξωσωματικης,εκτος βεβαια το κοστος των φαρμακων,και για θεσσαλονικη γιατι ξερω εχει μεγαλη διαφορα απο Αθηνα.Εχουν επιρεαστει οι τιμες λογο κρισης? ή σε αυτο το τομεα δεν τους επιρεαζει?

Θα ηθελα να εχω μια εικονα στο βαθος του μυαλου μου, αν ποτε αποφασισω να ξερω!

Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα σε ολες!!!! :D

INA στην Θεσσαλονίκη κυμαίνονται γύρω στις 2500€. Έχει διαφορά με Αθήνα είναι αλήθεια!

Λόγω κρίσης δεν νομίζω πως ακόμη έχει ιδρώσει το αυτί τους........εφόσον χτυπάνε σε πολύ λεπτή χορδή.......!!!!!

Ελπίζω να μην χρειαστεί να μπεις στη διαδικασία και να έρθει από μόνο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια τι ομορφη περιοδο που περνας, φροντισε να ο χαρεις κ να μη σε παρει απο κατω.

Ινα με το καλο οταν το αποφασισετε.Εγω κανονικα εκανα το 2010 και μου βγηκε 4000 αλλα μου ειπε ο γιατρος μου οτι λογω κρισης επεσαν πολυ οι τιμες και των κεντρων αλλα κ των αμοιβων.

Θεσσαλονικη την εκανα.Τωρα αυτη τη φορα πηγαμε με κατεψυγμενα κ μας βγηκε 1000 ευρω.Περσυ μια φιλη μου ειχε δωσει 2000 κοντα οποτε και στα κατεψυγμενα επεσαν.

Θεσσαλονικη μου δεν ξερω καποιον καλο γιατι και εμεις σε μ@λ@κ πεσαμε.Ευτυχως δεν τον ειχαμε κ αναγκη τελικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το 2010 οταν την εκανα εδωσα 2500 στο κεντρο εκτος απο εξετασεις,φαρμακα και παρακολουθηση στο γιατρο.Δεν ηταν παραπολλα αλλα αμα εχεις ενα δυσκολα μπαινεις στη διαδικασια για δευτερη φορα.Βεβαια πριν απο ενα χρονο εμεινα εγκυος αλλα ηταν κενος σακος και παραμονη της βαπτιση της μικρης μου πηγα για καθαρισμο η οπως αλλιως το λενε.Θα το αφησω ενα χρονο ακομη και μετα βλεπουμε.Ευχαριστω για τις απαντησεις σας καλη επιτυχια σε οτι κανετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου τι κάνετε; Δεν σας ξέχασα εννοείται, αλλά ήμουν στη μανούλα μου κάποιες μέρες να ξεκουραστώ και να τους δω κιόλας μετά από καιρό και δεν είχα internet!

Δεν πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας αλλά θα επανέλθω σιγά σιγά!

Λία μου να σας ζήσει ο κούκλος σας! Υγιής και καλότυχος να είναι!!!

Τα νέα μου τώρα... το μωράκι μας μεγάλωσε στον τελευταίο υπέρηχο που κάναμε, ακούσαμε και την καρδούλα και ηρεμίσαμε λίγο. Ο φόβος απόλυτα δεν έχει φύγει αλλά οκ είμαστε συγκρατημένα αισιόδοξοι!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες οι κοπέλες που προσπαθούν σύντομα να τα καταφέρουν και να μείνουν εγκυούλες!

Σας φυσώ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ με πολύ δύναμη και αγάπη μαζί με το σποράκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παρεουλλα το ξερω χαθηκαααααααα.... Λια μου γεννησες βρε? μπραβο χαιρομαι που ολα πηγαν μια χαρα! Συγχαρητηρια !!! να χαιρεστε το μικρο σας μωρακι παντα καλοτυχο και ευτυχισμενο !!!! :x:x:x:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty: το ομορφα ε? εννοειται οτι το λατρευεις!!!!!!! .......παιδια πλησιαζουν τα πρωτα μας γενεθλια !!!!! :o):o):x μεγαλωσε και το αντρακι μας οπου και να στε θα γινει 1 χρονου!!! :lol::lol: πολλα φιλια σε ολες , πεθυμησα την παρεουλλα σας αλλα δεν εχω καθολου χρονο για το μαμμυ , καθε τοσο οποτε μπορψ μπαινω . οι κοπέλες που προσπαθούν ευχομαι πολυ πολυ συντομα να τα καταφέρουν!!! κουραγιο και επιμονη παιδια η Παναγιτσα και η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου ειναι διπλα σας! Βοηθεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

akomh den to pistevo pote perase o kairos san na itan molis xtes vre pedia pou gennise i gineka mou ke itan toso da mikroulli thelo na kanoume ke allo morakiiiiiiiii ax panagitsa mou voithise aftin tin fora na min argisoume toso poli .... to latrevo ine o kosmos mou olos !!! ine poli kalo moraki kai glikoullis!!! :x:D8-}

fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu na fouskosoun oi koilitses , ligi mouroudoskoni gia kali tixi! :!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...