Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ!!!


efiehope

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ??ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ...ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ??? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα,

Είναι ο γιατρός δύο φιλενάδων μου. Είναι πολύ καλός, έχει μεγάλη εμπειρία στα χειρουργεία αλλα δεν τον γνωρίζουμε ως μαιευτήρα ή για περιπτώσεις υπογονιμότητας. Εμένα μου φαίνεται και λίγο ακριβός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Είναι ο γιατρός δύο φιλενάδων μου. Είναι πολύ καλός, έχει μεγάλη εμπειρία στα χειρουργεία αλλα δεν τον γνωρίζουμε ως μαιευτήρα ή για περιπτώσεις υπογονιμότητας. Εμένα μου φαίνεται και λίγο ακριβός.

σ ευχαριστω για την απαντηση!!!πηγα τελικα κ τον επισκευτηκα..οντωσ δεν τον λεσ κ φτηνο αλλα εχω ακουσει κ πιο εξωπραγματικεσ τιμεσ... :shock: σαν ανθρωποσ μου φανηκε πολυ καλοσ, ηταν επικοινωνιακοσ κ ενιωθα ανετα...το θεμα ειναι δε ξερω σαν γιατροσ τι λεει...εσεισ παντωσ ειστε ικανοποιημενενεσ απο τον δημητριαδη κ εχει χειριστει καλα τα θεματα σασ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ίσως κάνω σε αυτόν μια υστεροσκόπηση.

Άλλωστε η ειδίκευσή του είναι οι λαπαροσκοπήσεις

και οι ενδοσκοπικές επεμβάσεις. Για θέματα υπογονιμό-

τητας δεν γνωρίζω, αλλά μου φαίνεται διαβασμένος

και ενημερωμένος.

Έχεις κάποιο συγκεκριμένο θέμα;

Έχεις πάει και σε άλλους γιατρούς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ίσως κάνω σε αυτόν μια υστεροσκόπηση.

Άλλωστε η ειδίκευσή του είναι οι λαπαροσκοπήσεις

και οι ενδοσκοπικές επεμβάσεις. Για θέματα υπογονιμό-

τητας δεν γνωρίζω, αλλά μου φαίνεται διαβασμένος

και ενημερωμένος.

Έχεις κάποιο συγκεκριμένο θέμα;

Έχεις πάει και σε άλλους γιατρούς;

κοριτσακι μου καλη επιτυχια στην εξεταση!!εγω καποιο θεμα χειροπιαστο δεν εχω απλα προσπαθω να μεινω εγκυοσ.πριν 1 1/2 χρονο ειχα μια παλληνδρομη κ απο τοτε(αν βγαλουμε κ καποιοσ μηνεσ που δε καναμε ελευθερα) δεν εχω μεινει...εχω παει κ σε εναν αλλο(τον πετρογιαννη) κ οι αποψεισ τουσ διαφερουν σσε ενα θεμα,ο πεττρογιαννησ μου συστυσαι να παρω σερπαφαρ για να ενισχυσω την ωορηξια(που κανω κανονικοτατα) ενω ο δημητριαδησ ειπε οτι δε τα χρειαζομαι κ να χαλαρωσω..σεν εεχω τπτ λεει απλα δεν ετυχε(δε θεωρει οτι προσπαθω κ πααρα πολυ) οποτε επειδε δε ξερω κανεναν ιδιαιτερα καλα εχω μπερδευτει..ο δημητριαδησ μ αρεσε σαν ανθρωποσ, ειναι χαλαροσ κ φιλικοσ αλλα σα γιατρο δε τον εχω δοκιμασει...2 φορεσ εχω παει...κ τα ιδια ισχυουν κ για τον πετρογιαννη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ τον Πετρογιάννη είχα επιλέξει, αλλά ίσως δεν συνεχίσω εκεί αν εξακολουθήσει

να μου λέει να μην βγάλω έναν πολύποδα. Κατά τ' άλλα μου σύστησε σωστά βήματα

(μου έγραψε ορμονικές, filicine) και μέσω αυτού πήγα σε έναν καλό ενδοκρινολόγο.

Έχεις κοιτάξει ζάχαρο, ορμονικές κ.λπ.;

Ο Δημητριάδης τι σου είπε για την ωορρηξία σου; Είναι καλή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ τον Πετρογιάννη είχα επιλέξει, αλλά ίσως δεν συνεχίσω εκεί αν εξακολουθήσει

να μου λέει να μην βγάλω έναν πολύποδα. Κατά τ' άλλα μου σύστησε σωστά βήματα

(μου έγραψε ορμονικές, filicine) και μέσω αυτού πήγα σε έναν καλό ενδοκρινολόγο.

Έχεις κοιτάξει ζάχαρο, ορμονικές κ.λπ.;

Ο Δημητριάδης τι σου είπε για την ωορρηξία σου; Είναι καλή;

αληθεια!!!αρα ψαχνουμε προσ την ιδια κατευθυνση!! :D κ μενα μου συστησαι τον παπαδογια, φανταζομαι κ σενα το ιδιο!πολυ καλοσ!!!εκανα οολεσ σχεδον τισ εξετασεισ(τισ πιο πολλε βεβαια τισ ειχα κανει πριν παω στον πετρογιαννη γιατι ειχα μια παλληνδρομη πριν 1 1/2 χρονο κ η γιατροσ που χα τοτε μου χε δωσει ενα πακετο εξετασεων).εκανα το ζαχαρο που μου πε ο πετρογιαννησ κ μου δωσε γκλουκοφαζ παντα σε συνενοηση με τον παπαδογια.ο δημητριαδησ μου πε οτι κανω καλη ωορηξια κ οτι ειναι θεμα χρονου να μεινω εγκυοσ,δε βλεπει καποιο προβλημα, ακομα και το γλουκοφαζ μου πε οτι ειναι υπερβιολικο που το παιρνω γιατι η καμπυλη μου δεν ειναι ασχημη(ισωσ λιγο τσιμπιμενη)....βασικα δε ξερω σε ποιον να συνεχισω..ο δημητριαδης με κανει να νιωθω ανετα κ καλα....επισησ ενα αλλο που με βαζει σε δηλλημα ειναι οτι ο πετρογιαννησ μου πε να παρω σερπαφαρ για να ενισχυσω την ωορηξια μου ενω ο δημητριαδησ ειπε οτι δε τα χρειαζομαι αφου κανω καλη ωορηξια κ καλυτερο θα ναι αν βιαζομαι να μεινω εγκυοσ να κανω υπερηχο ωορηξιασ...εσυ γενικα εχεισ ακοσει θετικα σχολια για τον δημητριαδη ωσ γιατρο???μακαρι να χουμε παρει τισ σωστεσ αποφασεισ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...