Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Καλημέρα! :D

Έρη ποιος σου είπε καλέ οτι παίζω πολύ με την Χ;; :oops: Απλώς όοοοταν παίζουμε, αυτά είναι τα παιχνίδια μας! Χθες στις 7 το απογευμα που γύρισα, παίξαμε λίγο με τα μπαλόνια, διαβάσαμε πολλά παραμύθια και μετά είδε μια ταινία κινουμένων σχεδιών στο βίντεο. Την βλεπαμε μαζί και τραγουδούσαμε όλα τα τραγούδια. Ότν βλέπει τι βι προσπαθώ να συμμετεχω και να της μιλάω για να μη μένει κολλημένη σα χάνος...

Έ μετα τα έφτυσα. Πήγε για ύπνο στις 23:40 με φωνή! :roll:

ΓΩΓΩΩΩΩ!!! Έχεις μήνυμα μωρή στο κινητό σου! :P

Μιτσάκι και συ! :P Τι κάνει η Β; Ισχύει το σημερινο; Εγώ πάντως θα πάω. Ελπίζω να μην αδιαθετήσω μέχρι το βράδυ... :roll:

Σας αφηνω προς το παρόν! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σε ολες !!!!!

ελειψα λιγακι το ξερω..αλλα στεναχωρηθηκα γιατι βλεπω οτι κανεις δεν θυμαται την παπιομανα :(:(:(:oops::oops::cry::cry::cry:

Βικυ να σου ζησει ο παιδαρος!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D γερος να ναι μια ζωη,ευτυχισμένος και καλότυχος!!!!!!!!!!!!!

καλή λοχεία να χεις...

πηρα αναρρωτικη απο ορθοπεδικο..λογω μεσης και την τριτη θα με επανεξετασει και καλα.. :lol::lol::lol: και στις 16/03 την αλλη παρασκευη θα παμε να δουμε τον μπεμπουλη μας :D:D:D:D οποτε μετα θα πω στον πιπολόγο :lol::lol::lol: να μου γραψει και αυτος αναρρωτικη....

αλλαμην φανταστειτε οτι περναω καλα...

ειμαι σπιτι με τη μικρη αρρωστη απο την κυριακη...με πυρετο ποσες μερες..γκρινια...να κανει ολο διαολιες και να με βγαζει απο τα ρουχα μου :evil::evil::evil: και απο χθες ειναι αρρωστος και ο αντωνης :(:(:( ελεοςςςςςςςςς....ενα μωρο...και ένα πιο μεγαλο μωρο... :lol:

σας φιλω όλες...

συγνωμη αλλα η διαθεση μου δεν ειναι και στα καλυτερα μου.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσακυ μου ξεχασα να σου πω..

εβλεπε η λυδια μου την χαριλινα..και λεει..μαμαααα η χαιλιναααα :D:D:D με μια χαρα...της λεω την θυμασαι αγαπη μου και μου λέει ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :lol::lol:

μας λειψατεεεε....αντε να γινουμε ολοι καλα νασας δουμε... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Τι μου κάνετε;;;;; :mrgreen::mrgreen: Εγώ καλά, δουλειά.... :?:?:?:?

Ελπίζω να τα καταφέρω να πάω κι εγώ να δω το Βικάκι και τον παίδαρο...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μωρή Σίσσυ σου απάντησα στο μήνυμα.... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Καρολινάκι παραπονιάρικο.......Μωρέ είμαστε τόσες πολλές εδώ που ποια να πρωτοθυμηθούμε...Δε γράφεις και συχνά, οπότε...... :oops::oops::oops::oops: Περαστικά στο κοριτσάκι σας και με το καλό να δειτε το τσουτσουνάκι.... :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα τι θα κάνει την Πέμπτη;;;;; :shock::shock::shock: Είναι επικίνδυνο αυτό;;;; :roll::roll:

Χρύσα ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον αφαλό του Φοφου...Όλες οι οικογένειες έτσι είναι.....Και μενα το σκατό είναι κολλημένο πάνω μου.... :?:?:?:? Ελπιζω μεγαλώνοντας να αλλάξει.... 8-)8-)

Αφροοο ρε δε φοβάσαι να κοιμίζεις το μωρό στο κρεβάτι;;;;;; :?:?:? Και αν κατέβει ο Μανώλης και του κάνει τίποτα;;;; :?:?:? Το φτιάξατε το κρεβάτι που έπεφταν οι τάβλες;;;;; :?:?

Χαλάρωσες καθόλου τώρα που ήρθε ο Κ;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Νατασουλα διάβασα αυτά που έγραψες στην ομάδα..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Αρτζι γιατί άλλαξες τη φωτο ρε;;;;;; :(:(:(

Νατάσα τρώει πολύ λες η μπεμπά μου ε;;;;;; :roll::roll::roll: Εμένα νορμαλ μου φαίνεται... :?:?:?:? Ανα 3ωρο σχεδόν....Απλώς τρώει μεγάλες μερίδες... :roll::roll::roll: Ευτυχως που δεν παχαίνει.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Λενάκι αλήθεια σκέφτεστε να φύγετε εξωτερικό;;;;; :o:o:o Κι εσύ τι θα κάνεις εκεί;;; :?:?:? Έχετε κάτι υπόψη σας;;;; :roll::roll::roll::roll: Μακάρι να βρει κάτι εδώ ο Τ. και να μη χρειαστεί να φύγετε..... :x:x:x:x

Εράκι χθες χάζευα στο μπλογκ σου.... :mrgreen::mrgreen: Τέεεελειες συνταγές.... ;);) Θα έρθουν κάτι φίλοι το Σάββατο το βράδυ σπίτι και θέλω να μαγειρέψω κάτι απλό για να φάμε.... :mrgreen::mrgreen: Θα κάνω σίγουρα τη σαλάτα με το ρόδι....Εύκολη και γρήγορη!!!!!!! 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

μεσα στα νευρα ειμαι :twisted::twisted: ο Μ εβαψε με ξυλομπογια τον καναπε στο μπρατσο :twisted::twisted::twisted: εριξα ενα καυγα :twisted::twisted::twisted:

απο το πρωι τωρα εκατσα .

χθες το βραδυ ηταν καλο ...εγω κοιμηθηκα στο παιδικο τελικα γιατι ο μικρος ξυπνουσε μονος του ...εκανα κανα δυο φορες να παω στο κρεβατι μου αλλα δεν προλαβα να κοιμηθω ...

ο Μ το πρωι πρωτη φορα τα εκανε πανω του αλλα λιγο δεν εφτασε στο σεντονι .

επιτελους παιζει μεσα στο δματιο του !!!εχει το χαλι με τον δρομο και του αεσει πολυ .

αργυρω πολυ γελασα με το σκιαχτρο !!! :lol::lol::lol:

δεν μπορω να γραψω ...ξυπνησε το μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ την έβγαλΑ για να μην τρομάζω τον κόσμο!! :lol::lol:;)

Επίσης αυτο με το χαλασμένο κρεβάτι ήταν της συμπεθέρας σου Λένας όχι της Αφρος!! :?

Αφρο καθάρισε ο καναπές;;;; :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμάν Αφρο μπεζ καναπέ έχετε? τελικά οι μόνοι κατάλληλοι καναπέδες για οικογένειες με παιδιά είναι οι μαύροι δερμάτινοι!!! :roll::roll::roll: και καθαρίζονται εύκολα και δεν φαίνεται η κάθε είδους βρωμιά!!! :mrgreen:

ότνα είχαμ ετον δερμάτινο τον κόκκινο μια χαρά τον καθάριζα με ένα σφουγγαράκι! ;)

Κάρολ περαστικά στο μικρό αλλά και στο μεγάλο σου μωρό :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Γιώτα τώρα που το θυμήθηκα, με είχες ρωτήσει για τις τιμές του ελληνικού εστιατορίου, που πήγαμε.....αρχικά πάω από έξω μια μέρα να διαβάσω το μενού (εδώ υποχρεωτικά όλα τα εστιατόρια αναρτούν το μενού με τις τιμές από έξω), διαβάζω και βλέπω ότι το πιο ακριβό πιάτο έκανε 12,50ε :o:o και μάλιστα ξηφίας σουβλάκι!!! :o:o:o σκέφτομαι "αυτός θα μπει μέσα"....πάμε λοιπόν το Σάββατο οικογ. για να δοκιμάσουμε αν αξίζει.....παραγγέλνουμε καλαμαράκια γεμιστά, γαρίδες σαγανάκι, μπιφτέκια, τζατζίκι και χτυπητή! :D .....

έρχονται και τι βλέπουμε?:

1 μεσαίου μεγέθους καλαμάρι γεμιστό

4 γαρίδες

2 μπιφτέκια σε κόκκινη σάλτσα μακρόστενα μικρά

το τζατζίκι και η χτυπητή 2 πιρουνιές :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

και όλα αυτά χωρίς συνοδευτικά :shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil:

νόστιμα ήταν, αλλά για την μερίδα που προσφέρει τελικά η τιμή τους είναι ακριβή δλδ 8ε για 4 γαρίδες και 3,50ε για 2 πιρουνιές τζατζίκι (που το σκόρδο ήταν σχεδόν ανύπαρκτο)...........

είναι μόνο για σνάκ και όχι αν πεινάς να πας για να χορτάσεις :?

ή για lunch break!!!

θα ξαναπάμε, αλλά τουλάχιστον θα ξέρουμε τι να περιμένουμε!!! :!::!:

με τα πολλά έπρεπε να μαγειρέψω και στο σπίτι μετά!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αργυρώωωω είχε και η Αφρο πρόβλημα με το κρεβάτι...Έπεφταν οι τάβλες από το πάνω στο κάτω....Έτσι θυμάμαι... :?:?:?:?:?

Ρυχαριστώ για το άρθρο..Θα το διαβάσω.... :mrgreen::mrgreen:

Καλά πανάκριβο το εστιατόριο.... :o:o:o:o:o

Αφροοο εμένα ο καναπές είναι λαχανί αλλά είναι το αλέκοαστο ύφασμα..Οπότε φεύγει με λίγο σφουγγάρι και νεράκι...Τα καλλύματα δεν βγαίνουν να πλυθούν;;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...χρονια πολλα χρυσα γι τη επετειο σας..

περιμενω νεα απ το γιατρο

νατασα αν κ εχει ακομα 2 μηνες..ποτε θα κανεις το παρτυ? :!:

παναγιωτα εγω πρωι 5,5 μπορω :mrgreen::mrgreen::mrgreen: γτ για κρητη απογευμα φευγω..τεεεεεεεεεεεεεεεεελεια..θα σε δω :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

αργι κακως αλλαξες τη φωτο..αλλα κ αυτη :lol::lol::lol::lol:

σημερα κλεινει χρονο ο μπαμπας :cry::cry::cry: ο θεος να το συγχωρεση :cry::cry::cry:

εχω θεμα με τα δοντια του μικρου..αν τα δειτε...τα πανω εννοω..εφυγε η αδαμαντινη του..σα να εχει πετρα..κ δε με αφηνει να τα πλυνω..

ρωτσα οδοντιατρο..ειναι επειδη τα τριζει..πριν μηνες ολο τα ετριζε..σα καστορας..το κρεβατι μας εχει γαμμες γτ το ροκανιζει..κ ο αντωνης γελουσε :evil: κ αυτος επερνε θαρρος..κ χαλασε τα δοντακια του :?:?

καρολ παλι παραπονα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! :YMHUG:

38,6 το παιδί μου με το καλημέρα σας! :?

Ήταν και λίγο σαν ζαβλακωμένο κοτόπουλο... Της έδωσα panadol κι έτσι τουλάχιστον έπεσε ο πυρετός και ξανάνιωσε λίγο το μωρό μου! :roll:

Πραγματικά, δεν θέλω να παραπονιέμαι, δόξα τω Θεώ είμαστε έξω απ' τα νοσοκομεία ως τώρα :ympray: αλλά... έλεος ρε παιδί μου, μας έχουν σκίσει οι παλιοιώσεις!!! :evil:

Νατασούλι μου, το 1,67 παρήγγειλα τελικά στο φακό!!! :D Είναι αρκετά λεπτός λες;

Μόνο που ξενερώσαμε, γιατί μου είπαν ότι θα είναι έτοιμα σε 10 εργάσιμες! :o Τέλος πάντων... είναι τέλεια όμως!!! 8-)

Θουλάκι, υπόσχομαι φωτογραφία μόλις τα πάρουμε! :D Δεν την έβγαλα στο μαγαζί, δεν το σκέφτηκα καν.

Πολύ, πολύ χαίρομαι που έχεις παρεούλα και περνάτε καλά με την αδερφούλα σου! :D

Καρολινάκι παραπονιάρικο, σ' αγαπάμε και σε σκεφτόμαστε! :YMHUG:

Μη κοιτάς που δεν σε αναφέρουμε, είμαστε πολλές κι επειδή δεν παρουσιάζεσαι συχνά... ;)

Περαστικά στα άρρωστα μωρά σου!!

Σισσάκι, σου απάντησα γλύκα! :D Εσύ θα πας σίγουρα;

Γωγουλίνι, εσύ; Θα τα καταφέρεις;

Θέλω πολύ!!! :ympray::ympray::ympray:

natasoula μου, πάω να σε διαβάσω! :-B

Τρέχω γιατί με καλούν! Θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!

ημουν αρκετα στεναχωρημενη..αλλα διαβασα αυτο που εγραψε η νατασα..κ εγινα χάλια :(:(

κ ξαφνικα ολα τα προβληματα μας μου φανηκαν..ασημαντα..κ ματαια..κ εγωιστικα..

λενα,ηθελα να σου πω..ο χ. μου ειπε εχθες οτι οσοι φιλοι του εψαξαν αυτο το διαστημα για δουλεια στη χαλκιδικη βρηκαν σε ξενοδοχεια! :shock: μαλιστα,προσφατα ζητουσαν στο σανη κ ενας φιλος του πηγε!

μηπως να εψαχνε κ προς τα εκει ο τολης; :roll::roll:

θα βρεθει κατι σιγουρα!δε θα ξενιτευτεις θα δεις! ;)

νατασααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :o:o:o

ειχα παρει δωρο στην ειρηνη για το παρτυ που τελικα ακυρωθηκε 2 παραμυθια!το 1 ηταν του τριβιζα,το"η μυρτω κ το κουνουπακι"..τελειοοοοοοοοοοοοοοοοο!!το ειχα διαβασει ολο μεσα στο βιβλιοπωλειο κ ξετρελαθηκα!

κ εχθες ανακαλυψε ο γιωργος τη σακουλα..κ εκλαιγε να την ανοιξουμε κ να διαβασουμε..

κ τελικα ξετρελαθηκε τοσο με το παραμυθι που κοιμηθηκε αγκαλια με αυτο! :shock::shock:

κ τωρα το μεσημερι που γυρισα ο χ. τον ειχε κοιμησει αφου του το ειχε ξαναδιαβασει ολο!ειναι κ μεγαλουτσικο!

οποτε..κατοχυρωθηκε στον γιωργο το παραμυθι σας! :oops::oops:

αλλα θα επανορθωσω! :lol::lol::lol:

δημητρα περαστικα σας :(

φιλια σε ολες

ειπα ναμεταφερω το σαββατο στην πεμπτη,κ ο,τι δουλειες κανω το σαββατο να τις κανω πεμπτη για να μην εχω τιποτα τοτε..για να δουμε..

α!επισης..ρε σεις..μη βαρατε..

αλλα εγω 1 φορα την εβδομαδα μονο σφουγγαριζω,βαζω σκουπα,ξεσκονιζω..

υπαρχει καμια που το κανει μονο 1 φορα κ αυτη;αληθεια πειτε ρε.. :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!επισης..ρε σεις..μη βαρατε..

αλλα εγω 1 φορα την εβδομαδα μονο σφουγγαριζω,βαζω σκουπα,ξεσκονιζω..

υπαρχει καμια που το κανει μονο 1 φορα κ αυτη;αληθεια πειτε ρε.. :oops::oops::oops:

:mrgreen: εσύ τι λες?? πώς με κόβεις?? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:mrgreen: εσύ τι λες?? πώς με κόβεις?? :mrgreen:[/quote:1cw1g5xc]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία εσένα τ ακάνει ο άντρας σου, δεν υπολογίζεσαι!!! :mrgreen:;)

Ιουλία απευθείνεσαι στις εργαζόμενες, μάλλον :?

να σου πω εγώ, επειδή έχουμε πολύ σκόνη, ξεσκονίζω μέρα παρά μέρα....δεν έχουμε και πολλά έπιπλα οπότε ;):lol::lol::lol:

σκούπα βάζω 3 φορές την εβδ. και για ένα διάστημα σφουγγαριζα κάθε μέρα, αλλά το έκοψα :roll::roll:

αυτό που κάνω 3 φορές την ημέρα είναι η λεκάνη της τουαλέτας :mrgreen:

Μιτσάκη περαστικά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα ιουλια εγω μπορει και να σκουπζω καθε μερα αλλα ειμαστε και ολη μερα στο σπιτι .σκεσκονισμα δεν ξερω οπωτε τα βλεπω ασπρα σαν να χιονισε :lol::lol::lol::lol:

πολυ ομορφο εγινε το παιδικο !!!

ο Μ χθες χτπισε σε μια γωνια κατω απο την τσουτσου του !!!αναμεσα τσουτσου ποπου !!εχει και μελανια σε σχμα γωνιας !!!πονος και κλαμμα δεν φανταζεστε !!!

ε

εγω του πηρα πριν κατι μερες παραμυθια ,το γκρουφαλο που μεσα εχει και παρασταση ,τον τοσοδουλη τον παραμυθα του βυθου κια το ενα κερακι για το ρινοκερακι του τριβιζα .του τριβιζα ακομα δεν το διαβασαμε αλλα ειναι πολυ ωραιο και μεγαλο .με τον τριβιζα εχει μεγαλο κολλημα ο Μ εχουμε σχεδον ολα τα μακρουλα μικρουλικα και του αρεσει πολυ ο θαλασσογιατρος και το ουτε γατα ουτε ζημια .

ο Κ χακε πολυ με το βιβλιο που του πηρα !!!εμενα μου εφερε κατι για τον λαιμο ...ενα κλειδι και τελιξα αντι για κολονια που πηρε ολ-ον για την μασχαλη ,εκανε λαθος τα κουτακια :lol::lol: το τατσ οφ πινκ λακοστ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ειναι πολυ δυσκολο να εχω για οθονη την τηλεωραση !!!

αργυρω τα παιδια σου διαβαζουν παραμυθια στα ελληνικα η στα γερμανικα ?και στα δυο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα..σε ολες απευθυνομαι..γιατι κ οταν ειχα αδεια κ ημουν σπιτι με το μωρο..δε νομιζω να καθαριζα περισσοτερο..αλλα τοτε ερχοταν κ η μαμα μου που κ που κ βοηθουσε..

καταλαβα..η πιο τεμπελα ειμαι :oops::oops:

δεν πειραζει,θα το ξεπερασω κ αυτο! :lol::lol:

μμμμμμμμμμ..μαγειρευω καθε μερα κ κανω κ εγω τη λεκανη της τουαλετας καθε μερα! :lol::lol::lol:

πιανονται αυτα; :lol::lol::lol:

κ..βαζω πλυντηριο πιατων καθε μερα..κ κανω κ κανενα γλυκο..2-3 φορες την εβδομαδα! :lol::lol::lol:

κ..συμμαζευω καθε μερα!

τοοοοοοοοσα πολλα!βασικα,τωρα που τα εγραψα..πολλα μου φανηκαν! :lol::lol::lol:

α!μια χαρα ειμαι! :lol::lol::lol:

αφρο πορωθηκα τελικα κ εγω με τον τριβιζα κ θα του παρω σιγα σιγα νομιζω ολα τα παραμυθια του!αυτο που λεω ειναι απο τη σειρα"το νησι των πυροτεχνηματων"

θα ψαξω κ τα υπολοιπα..βασικα,μου αρεσε παρα πολυ ο τροπος που γραφει..τοσο ωραιο,παραμυθενιο λεξιλογιο! :D

κ τα διαβαζα ολα του γιωργου,ασχετο που ειχε "παραξενες"λεξεις κ νοηματα..κατι θα του εμενε στο τελος! ;)

αφου ο χ. μου λεει σημερα"καλα..ακομη κ τα παραμυθια μας πρεπει να ειναι περιεργα;;;;;;;;;;;;;;χαθηκαν τα κλασικα;τί περιεργα ηταν αυτα που διαβαζα στο παιδι;;"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ εγω του ελεγα για το κουνουπακισταν κ τα ζαζαζου,ζιζαζο................................κ με κοιτουσε ετσι :shock::shock::shock::shock: ε...μετα αρχισε να γελάει κ αυτος αφου καταλαβε για χιλιοστη φορα με τί τρελοκομειο παντρευτηκε!αφου τριγυρναω σπιτι κ τραγουδαω ζα ζα ζου,ζιζαζο,θα σου πω το μυστικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :lol::lol::lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες κ παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Καλε ποσα ειπατε σε μια μερα! :o Απο χθες σας διαβαζω αλλα δεν ειχα κουραγιο να γραψω..και συνεχιζω απο το πρωι που δεν προλαβα να το τελειωσω...

Αργυ οχι ρε το σκιαχτρο! Η προηγουμενη σου φωτο ηταν τελεια! Πολυ ωραια γυαλια εχεις και καθαρο προσωπο. Να την ξαναβαλεις. Εδω σε 2 οπτικους που πηγα δεν ειχαν μηχανημα για μετρηση της πιεσης. Μην αμελεις να πας, εγω μετραω την μυωπια καθε εξαμηνο που τελειωνουν οι φακοι. Τωρα ειμαι στα 2,5 απο 1,25 που ημουν πριν την τελευταια μου εγκυμοσυνη.

Μαρακι 20 δεν ειναι και τοοοσο πολυ! Εγω ειχα 48!! Καλα εγω εχω και ενα θεματακι ακομα με το δεξι γιαυτο και τοσο πολυ.

Χρυσα ευχομαι να μην χρειαστει εγχειρηση ο Φ. Περιμενουμε νεα σου.

Ιουλια :lol::lol: που λες στο τελος: α οκ μια χαρα ειμαι! Βεβαια μια χαρα εισαι βρε, εργαζομενη μητερα εισαι τι παραπανω θελεις? Εγω μεχρι και πριν κανα μηνα σκουπιζα καθε μερα, σφουγγαριζα μερα παρα μερα, ξεσκονισμα ανα 3 μερες, τουαλετα-συμαζεμα καθε μερα αλλα τωρα με το διπλωμα και την οδηγηση τα πρωινα δεν προλαβαινω να τα κανω οπως τα θελω και τα κανω οποτε μπορω. Τα καθημερινα στανταρ μου ομως ειναι τουαλετα και συμαζεμα. ;)

Αφρο το μωρο κοιμαται σε κανονικο κρεβατακι? Καταλαβα καλα? Ευχομαι να προσαρμοστειτε ολοι στη νεα κατασταση οσο πιο ευκολα γινεται. Πως χτυπησε εκει μωρε η ψυχουλα μου? :(

Ρε κοριτσια η Ε. δεν καθεται να της διαβασω παραμυθια με τιποτα, ουτε την ωρα που παει για υπνο θελει και γενικα διαβαζα πως παιζεται με τα παιδια σας και λεω εγω παει τι παιδι εβγαλα...δεν καθεται να παιξει με κουκλες, δεν κανει διαλογους με παιχνιδια, προτιμαει να παιζει μπαλα και μπασκετ στο δωματιο της, να κανει μονοζυγο στο κρεβατι της και τωρα τελευταια που αρχισε να παιζει μαζι με τον Γ. μαγειρευουν και παιζουν κρυφτο και κυνηγητο. Οταν παιζουμε μαζι ζωγραφιζουμε για λιγο, παλευουμε ολοι μαζι, μαγειρευουμε, χορευουμε. Γενικα δεν επαιζε ποτε με παιχνιδια γιαυτο και δεν εχει παρα πολλα...

Μητσακι μου παλι ρε γμτ αρρωστοι? :( Περαστικα σας! Με γεια τα γυαλακια σας!! Οποιο και να διαλεγε κουκλα θα ηταν! ;)

Ξεχασα τι αλλο διαβασα το πρωι.. :oops: θα επανελθω αργοτερα. Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπερα! Ηρθα! :P

Σημερα ειναι η μερα της γυναικας!Χρονια μας πολλα λοιπον!Να ζησουμε ρινικερακια μου,να τα εκατοστησουμε! :lol::P

Εχουμε κηδεια στο χωριο :(:(:( 39 χρ... :(:( Καρκινος... :o:o

Διαβασα κ το δυσαρεστο της Νατ....σκατουλες...

Θουλη ζωη σε εσας!...

Ιουλια τι να πω ρε κοριτσακι?!Γελαω πολυ με τις σοβαρες σου ερωτησεις περι καθαριοτητας!!!! :lol:

εγω 2-3 φορες τη βδ σκ-ξεσκ,1-2 σφουγγ...

Αργυ ρε συ δε μ'αρεσε αυτο το "την εβγαλα για να μην τρομαζω τον κοσμο"...γτ μονο η Νατασα ειπε πως τρομαξε...και αυτο που ειπες μου ακουστηκε ειρωνικο...Η φωτο σου ηταν κοντινη...αλλα οταν την παρατηρουσες ησουν ομορφη...αλλα δε μ'αρεσε αυτο...παλιοτερα δλδ,αν ειχα πει εγω κατι τετοιο θα ειχαμε σκοτωθει(οχι μεταξυ μας απαραιτητως :P ...γενικως!)

Δημητρουλα περαστικα ρε κοριτσαρα...τι στο καλο? :(:(:(

Ειναι κ καποιο αλλο παιδακι αρρωστο?Ξεχασα...Α!Η Κων/να με το χερακι... :(

Ε Θου!!!!Εισαι θεα ρε κοπελια!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: 2 μηνες νωριτερα ρωτας κ "απαιτεις" να γινει το παρτυ πρωι! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα θα χαρω πολυυυυυ να σε δω ρε κορμι!!!!Αλλα θα παρακαλεσω τη Νατασα να κανει το παρτυ της σαββατο για να μην κανω το δρομολογιο 2 φορες! :lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Για πλακα το λεω εε?!!!

Τι αλλο???Ε...ξεχασα τωρα... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...