Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

το έφαγαν αλλά όχι όλο, το άλλο το πέταξα διότι και εγώ αηδίασα :roll::roll::roll: και έρχεται ο άντρας μου, του βάζω να φάει, το βλέπει η Ρ. και τον ρωτάει αν του αρέσει, της λέει ναι ....την ρωτά αν της άρεσε και εκείνη έκανε μια γκριμάτσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συμπέρασμα: ΔΕΝ ξανακάνω γίγαντες, για 2 άτομα δεν λέει..... :roll::roll:

Νατάσα τόσο τρομακτική είμαι? :o:o:o:o δεν ξέρω και πώς να την μικρύνω :?

Γωγώ :D ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :D:YMHUG::-*:-*;;)

παρόλαυτά δεν μου είπατε για τα γυαλιά μου, για αυτό την έβαλα :lol::lol::lol: τα φορώ μόνο στο σπίτι, έξω μόνο φακούς!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

na me και εγω ...

αχ ...εμεινα απο λαπτοπ ...τετελεστεν το λαπτοπ ...δεν φορτιζει . :twisted:

απο τον σταθερο που εχει οθονη την τηλαωραση γραφω αλλα δεν με βολευει καθολου . :twisted:

το βραδυ ηταν εφιαλτικο ,ο μικρος ξυπνουσε απο τον Κ που ροχαλιζε ,εμενα με πιαστκε ο αυχενας μου και ποναω τρομερα ....σημερα πηγαμε ικεα πηραμε το επιπλο που ειναι σαν σκαλα με τα κουτια απο κατω ,το τουνελ για πανω απο το κρεβατι και διαφορα αλλα ...α και ενα τελειο χαλι για το παιδικο με δρομους .

αποψε θα γινει η φαση "ο μανωλης επανω και ο πανος απο κατω ." ενα ιδιο βραδυ με το χθεσνο δεν θελω να το ξανα περασω .

σας διαβασα παρα παρα πολυ γριγορα .

σισσακη μου μια απο τα ιδια και εγω ...φωναζω σνεχεια :oops:

α παιζουμε πολυ με την φαντασια ...ολο διαλογους !!!

πηρα την βυκη το πρωι αλλα δεν ρωτησα τιποτα για την γεννα .

Αργυρω μου κουκλιτσα εισαι !!αλλα σημερα σκιαχτκε η νατασα :lol::lol::lol::lol: εγω ΟΧΙ :lol::lol::lol: τι αλο ...εχω και πονοκεφαλο και δεν ειμαι στα καλα μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω γτ απορεις?3 χρονών μιλούσα αγγλικά και πρωτη δημοτικού πηγα και επισημα φροντιστηριο....και η Κωνσταντίνα ξέρει λέξεις ,εχουμε βιβλία και τα διαβάζουμε σε καθημερινή βάση... :? καλά την ΑΒ και να μετράει ξερει καιρό τώρα,μαθαινουμε να μετραμε κ στα αγγλικά και γερμανικά.... την πιέζω πολύ λέτε? :?

και εγω πιστευω οτι πρεπει να εκμεταλευομαστε την ευστροφία τους ,ειδικα σε αυτή την ηλικια...

τα δικά μου γυαλια είναι μωβ!και το αλλο μου ζευγαρι κοκκινα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κρυωμα δεν λεει να μου περασει...και μαλλον έχω κ γαστρεντερίτιδα..ολη τη χρονια ημασταν καλα και θα μας ξεσκισει στο τελος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena με αρεσε η φωτο αργι..εισαι απο κοντα πιο ομορφη :oops::oops::oops:

μα τι ωραια ειναι να εχεις παρεα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σας το πα? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

σημερα πηγα μονη αγορα..χθες στο παλιο κομμωτηριο που δουλευα..εκανα κ μαλλι

αυριο οδοντιατρο κ παρασκευη ΘΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ σπιτι μου να κανω δουλειες..ΜΟΝΗ ΜΟΥ :-B:-B:-B:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

:ymparty::ymparty:

μαιο αντωνια σου ερχομαστε :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

μα ακουστε τιμη..εγω κ τα μωρα πανε ελα 99ε :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

τιμη σοκ :o:o:o:o:o:o

επισης..μιλησα με βικυ..ακουγοταν πολυ καλα ..δηλ δε φαινοταν αν πονουσε..τη ρωτησα 2 φορες γτ εκανε ολικη ναρκωση με απαντησε αλλα κ τις 2 φορες δε ακουσα γτ εκλαιγε ο μικρος :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα πόσα είπατε!! :lol::lol: Τρελάρες πιάσατε το μπιρι μπιρι!!

Αντε να δουμε τι θα θυμηθώ

Μάγδα να περάσετε τέλεια στην Ολανδία θα εισαστε και όλες μαζι τέλεια! Για τον παιδικό εντάξει θα δειτε τι θα κάνετε, πάντως φέτος θα πάει σε αυτον του Πανεπιστημίου ε?

Γωγάκι και ο Κώστας κάνει εύκολα εμετό, νομίζω ότι ειναι στον άνθρωπο, κάποιοι κάνουν με το παραμικρό εμετό εγώ πάλι με τίποτα!!

Μητσάκι μεγια τα γυαλάκια και περαστικά σας! Υπομονή!

συμπεθέρα τέλεια ειναι τα γυαλάκια σου και θα συμφωνήσω με τα κορίτσια έχεις πολύ ωραίο πρόσωπο απλά η φωτό παραειναι κοντινή. Για το blog που με ρώτησες, μου ειχαν παει ότι όταν πατάς κάποιο Link φεύγεις απο το blog (όπως γίνεται και εδώ) και μετά απο λίγο χάνεσαι. Το θεωρώ καλύτερα να ανοίγει αλλο tab και να μην χάνεις το σημείο που βρισκόσουν. Ξέρω μπορει να ειναι λίγο ενοχλητικό αλλά δεν το αλλάζω :P:P

Σισσυ και Αναστασία μπράβο σας που παίζετε τόσο πολύ με τα παιδιά, εγώ βαριέμαι να πω την αλήθεια μου... μονο κρυφτό παίζουμε μαζί και καμια ζωγραφιά..

Αφρο υπομονή!

Θουλη τέλεια με τα εισητήρια θα περάσεις πάλι τέλεια κάτω!

Γιωτα :x:x:x Αχ βρε κοριτσάκι μου, φαντάζομαι την αγωνία σου..! Τέλος καλό! Τι σου ειπαν οι γιατροί που το έχει βγάλει τόσες φορές??

Παναγιώτα ηθελα να σου πω ότι έτσι ακριβώς τρώει και ο Κώστας. Απο την στιγμή που πέρασε τα 3 έχει αλλάξει εντελώς τα γουστα του.. Πάντως δεν έχω παράπονο, τρώει.

Σημερα είχε πολύ καλό καιρό εδώ και βγηκαμε βόλτα.. χάλασα λίγα λεφτάκια, πήρα ενα χαριτωμένο μπολάκι με καπάκι και κάτι λεμονάκια απο έξω, κάπως ρουστικ, το πήρα για τις φωτογραφίσεις μου.. χαχαχα.. αγορασα και ενα πιάτο που μου άρεσε.. ετσι όπως το πάω θα φτιάξω σερβίτσιο ολόκληρο απο διαφορετικά πιάτα! Πήρα και λουλούδια.. Πηρα για τον μικρό μαρκαδόρους γιατι τους παλιούς τους έχει τινάξει τα πέταλα και πήρα και νερομπογιές βλακεία??

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

χααχαχαχ αναστασι κ εγω τα ιδια τραβαω.. παιζουμε με τον μπαζ, το γουντι κ ολη την τρελοπαρεα κ ολο μου λεει αντε μαμα παιξε παιξε :lol::lol::lol::lol: κ παμε κ βαζουμε βενζινη στο αυτοκινητακι του μπαζ, στο τζιπακι του ντιεγκο, μετα πανε με το πυροσβεστικο να σησουνε φωτιες, βαζουμε ολα τα αυτοκινητα ενα ενα στο γκαραζ, φωναζουμε κ τα ζωακια μας, ζωγραφιζουμε,φτιαχνουμε πιτσες παγωτα κ γλυκα με τις πλαστελινες, τρεχουμε σε οοοοοολο το σπιτι παιζοντας κρυφτο κ κυνηγητο, παιζουμε μποουλινγκ, φουσκωνουμε κ κανενα μπαλονι (μην ξεχνιομαστε :lol: ) κ παρολα αυτα κ ο αναστασης βαριεται! με τον τολη μονο παλευουν, δηλ του χιμαει ο αναστασης του φωναζει "θα σε κανονισω" "θα σε πατησω κατω" "ρουφα το αυγο σου" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αν σε παρηγορει κ εγω ολο μαλακιες λεω!!! :lol::lol::lol:

εμεις το μονο εκπαιδευτικο ειναι οτι του μιλαμε γερμανικα :roll: κ αυτο οταν το θυμομαστε.

συμπεθερα μου μια χαρα καλε χεζει το κοριτσι!! με ολα αυτα που τρωει!!!! :shock::shock::shock: καλα κ οι 2 σου πως σου βγηκαν φαγανες! μια χαρα!

για τονεμετο μπορει να ειναι λιγο πιο ευαισθητη. εμενα ενας ξαδερφος μου με το παραμικρο αναγουλιαζε κ εκανε εμετο

μαρια σκατα κ αποσκατα με τους μισθους.. κ εγω μονο για τον εοππυ πρεπει να δινω 250 ευρω ελεος!!

παναγιωτα τι κανεις κοριτσαρα μου? σε διαβασα αλλα δεν ειχα να συμπληρωσω κατισε αυτα που ειπαν οι αλλες. κ ξεχασα να σε χαιρετησω κοριτσι μου!

χρυσα γιαυτο γινεται της ανωμαλιας εκει??? :o:o 1.5 ωρα περιμεναμε τις προαλλες!

για τις φωνες που λετε, εγω απο την εγκυμοσυνη που του φωναζα πολυ τωρα εχω χαλαρψσει λιγο, αλλα κ παλι φωναζω. κ εχει αρχισει κ φωναζει κ αυτος οταν νευριαζει, τσιριδαααααααααααα κ τα παιρνω.. επισης ολη μα ολη τη μερα κοπαναει τον τολη. μα συνεχεια οτι κ αν γινει

σημερα ηταν τιμωρια για μιαμιση ωρα :roll: συνεχομενα :roll:

αργυρουλα αφου εφαγαν τους δολοφονημενους γιγαντες μια χαρα!!

μιτσακι με γεια το μαλλι!

νατασακι πολυ γελασα με το βολευ! :lol::lol::lol:

θου μονο 99ευρω??? ουαου!

ερη απλα οι νερομπογιες δε βγαινουν πολυ ευκολα, μπορεις να παρεις δαχτυλομπογιες, καθαριζουν αμεσως

ελπιζω να μην ξεχασα τιποτα απο ολα αυτα που ηθελα να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εβαλα για υπνο!!

για να δουμε αποψε ....με το τουνελ το επανω κρεβατι ειναι σαν φωλιτσα .

εχω εναν φοβο για αποψε πως θα βγει η νυχτα .

πρωτο βραδυ μακρια και απο το ζουζουνακι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μια χαρα θα κοιμηθουνε! στο ευχομαι!!!!!

αυτο το τουνελ το λιγουρευομαι κ εγω!

αχ καντε καμια προσευχη να βρει ο τολης δουλεια ρε κοριτσια :roll:

τελειωσε το ταμειο του σημερα, να δω τι θα κανουμε

οταν ηρθε η ωρα να κοιμηθει ο αναστασης ο μικρος κοιμοταν πανω στο κρεβατι μας

επειση εσπασε το κρεβατι του τωρα κοιμαται παλι μαζι μας

κ οταν ειδε τον μπεμπη να κοιμαται εκει πηγε με πολυ ησυχια, τον σκεπασε καλα γιατι ειχε λιγο ξεσκεπαστει του εδωσε ενα φιλακι κ κοιμηθηκε διπλα του :mrgreen: το αγορακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

σήμερα τα παιδιά ξύπνησαν από τις 6.25 :o:o:o:o

και ο πρώτος μου καφές, που συνήθως τον πίνω με ησυχία, σήμερα τον ήπια με παρέα!!!! :roll::roll:

η Ρ. έχει βουλωμένη μυτούλα :?

Λένα εύχομια να βρει γρήγορα ο Τ. δουλειά, για να μην φύγετε....να σου πω την αλήθεια στεναχωρήθηκα λίγο όταν είπες ότι μόνο εξωτερικό κοιτάζετε :(:( .....δεν μπορεί να βρει απολύτως τίποτα? :?

Συμπεθέρα Καναδή και εγώ για ένα διάστημα αγόραζα λουλούδια για να βάζω στο βάζο, μου έφτιαχνε την διάθεση....τώρα δεν το κάνω γιατί απλά δεν έχω διάθεση!!! :(

η συμπεθέρα μου η λεχώνα τι κάνει? πώς τα πάει με τον παίδαρο? την ρωτήσατε αν έχει γάλα? και αν μπορεί να θηλάσει? :lol::lol::lol::lol::lol:

Θούλη :lol::lol::lol: μας το είπες ρε 8-}8-}8-}

χαίρεσαι που θα κάνεις δουλειές? :o:o:o:o

Αφρο πώς κοιμήθηκαν τα παιδιά? :D

βρήκα τι φωτογραφία θα βάλω, αλλά αφού θα γυρίσω από το σχολείο :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

είμαι στη δουλειά, μετράω το χρόνο αντίστροφα :-ss να τελείωσω την εργασία να τη στείλω αύριο, και αύριο θέλω να πάω και σε ένα συνέδριο που θα τελείωσει στις 5 με 6 :? Μακάρι να προλάβω :roll:

Θούλη τι ωραία θα ήταν να είχες την παρέα κάθε μέρα :D Πολύ σούπερ τιμή πέτυχες :-bd

Αφροδίτη πως ήταν το βράδυ σας?

Αργυρώ αφού έφαγαν και τους γίγαντες-κρέμα είναι εύκολα τα παιδιά σου στο φαγητό :D:D:D

Λενάκι με είχες ρωτήσει, πίεση στα μάτια του Γ είναι κάπου στα 17 το ένα και 19 το άλλο έχει πάει και 20

:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες το βράδυ η Έλενα κατουρήθηκε και μετά την πήρα στο κρεβάτι μας και κοιμήθηκε, το ευχαριστήθηκα τόσο πολύ, μου είχε λήψει :D:D

Για τις φωνές που λέγατε χθες τον τελευταίο καιρό κι εγώ φωνάζω πολύ, έχω ξεφύγει :(:(:(:( ώρες ώρες δεν μπορώ να ελέγξω τα νεύρα μου. Βασικά ζορίζομαι πολύ με την αλλαγή ωραρίου στην δουλειά και συνήθως φεύγω και μετά τις 5 και δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ καθόλου με τα παιδιά. Φτάνω σπίτι 6:30 και 8 κοιμούνται. Ίσα ίσα διβαζουμε με τον Μιχάλη :(:(:( Και το ΣΚ έχω να κάνω ένα σωρό δουλειές και πάλι δεν μένει χρόνος για παιχνίδι. Έμαθα και κάτι την προηγούμενη εβδομάδα που μ'εχει ρίξει πάρα πολύ και είμαι σκατά :(:(:(:(

Χρύσα θα δείτε αν χρειάζευαι επέμβαση σήμερα? Καλά αποτελέσματα

Λένα γιατί ρε να παρεξηγηθούμε για τα γενέθλια?

Εγ'ω δεν έχω σκεφτεί καν τι θα κάνω για την Έλενα. Μπορεί να τα κάνω στο παιδικό αλλιώς στον παιδότοπο. Για το σπίτι δεν το συζητάω καθόλου, δεν έχω και διάθεση βασικά να ετοιμάσω τίποτα :oops::oops::oops:

Για τον Τόλη έυχομαι ότι καλύτερο. μακάρι να βρεί κάτι σύντομα.

Σε ξενοδοχεία που κοιτούσε τι έγινε?

Αργυ εμένα μου αρέσει πολύ η φώτο, βασικά να μεγαλώσεις την γράντζα νομίζω ότι δεν σου πάει.

Αφρο πως ήταν το βράδυ σας?

Μαρί εγώ την προγούμενη φορά που πήγα είχα 18 και στα 2 :?:? και τώρα που το σκέφτομαι έχω πάνω από 1 χρόνο να πάω, το έχω αμελήσει

Καλη επιτυχία στην εργασία :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή με μια φωτό με το μάτι, σκιαχτήκατε, με την άλλη σκιαχτήκατε με την άλλη σκιαχτήκατε....αποφάσισα να βάλω και εγώ αυτή που με αντιπροσωπεύει: ένα σκιάχτρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: χαρωπό όμως!!!! ;)

Νατασούλα αυτό που έμαθες, τουλάχιστον διορθώνεται? ή είναι κάτι που κανείς πλέον δεν μπορεί να κάνει τίποτα? :(

και μένα μου αρέσει να κοιμάμαι με τα παιδιά, αλλά εκείνα δεν θέλουν!!! :?

ειδικά αν πεις στην Ρ. θα σου πει όχι να κοιμηθείς στο δικό σου!!! :o:o:o

έχεις πολύ δύσκολο ωράριο όμως :(

Χρύσα καλά πράγματα να ακούσετε από τον γιατρό :x

Μαρία καλή επιτυχία στην εργασία σου :D:x

εγώ έχω να πάω σε οφθαλμίατρο πολύ καιρό.....την τελευταία φορά που αγόρασα φακούς μου μέτρησε την μυωπία μου ο οπτικός, αυτοί μπορούν να δουν και για την πίεση του ματιού? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια, ναι σημερα θα δουμε τι θα γινει και μακαρι να μη χρειαστει τιποτα γιατι δεν θα το αντεξω...δεν ξερω οσο ψυχρεμη ειμαι στο θεμα του Γιαννη, τοσο κοτολα ειμαι για τον Φο...αυτος το ομολογωβ ειναι το αδυναμο σημειο μου...ο Γιαν μοιαζει σε μενα, θα επιβιωσει υπο ολες τις συνθηκες και ειλικρινα πιστεω πως αυτο το παιδι το μονο που θα θελει απομενα θα ειναι αγαπη και αποδοχη ενω ο Φο θα ειναι ο κλασσικος γιος της μαμας...πωπω...θα με βριζει η γυναικα του και δε φταιω η δολια

Σε λιγο θα κατεβασω και τα δυο κατω να κανω δευτερο χερι το αντιμουχλικο- ευκαιρια ειναι θα ξεβρωμισει.

Θου κατα 99% ΟΚ την Κυριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 1ο ανέκδοτο για ΞΑΝΘΟ ΑΝΤΡΑ:

Τρεις Ευρωπαίοι επιχειρηματίες τα πίνουν σ' ένα μπαρ και συζητάνε πόσο χαζές είναι οι γυναίκες τους.

Λέει ο πρώτος: «Η δικιά μου είναι εντελώς χαζή. Την προηγούμενη εβδομάδα πήγε στο σούπερ μάρκετ κι αγόρασε 300 ευρώ κρέας γιατί ήταν σε προσφορά, και δεν

έχουμε καν κατάψυξη για να το βάλουμε.»

Ο δεύτερος συμφωνεί ότι αυτή ακούγεται πολύ χαζή αλλά

επιμένει ότι η δικιά του είναι πιο στόκος. «Ακριβώς πριν μια βδομάδα πήγε και ξόδεψε 17 .000 ευρώ για να πάρει ένα καινούργιο αυτοκίνητο

και δεν ξέρει καν να οδηγεί!»

Ο τρίτος, ο ξανθός, κουνάει το κεφάλι του σκεπτικά και

συμφωνεί ότι και οι δύο σύζυγοι των φίλων του είναι βούρλα, αλλά πιστεύει ότι η δικιά του τις ξεπερνάει.

«Κάθε φορά που το σκέφτομαι με πιάνουν τα γέλια», λέει.

«Την προηγούμενη εβδομάδα η γυναίκα μου έφυγε για διακοπές στην Ελλάδα. Την παρακολούθησα που έφτιαχνε τις βαλίτσες της και πρέπει να πήρε τουλάχιστον πέντε πακέτα με προφυλακτικά μαζί της....

Και δεν έχει καν πουλί ! »

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Αν ο οπτικός έχει μηχάνημα για την πίεση μπορεί άνετα να σου τη μετρήσει.

Εμείς είχαμε πολλές έδρες στο μαγαζί και μπορούσε να πάρει τέτοιες μετρήσεις. Ακόμη και βυθομέτρηση έκανε.

Καλημέρα σας είπα;

Χρύσα άντε όλα καλά να είναι. Να τη γλυτώσει την επέμβαση!!!

Αργυ ωραία φωτό!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη κοιμάσαι;;;; :lol::lol::lol:

Νατάσα αχ σε νιώθω και στεναχωριέμαι. Τελευταία όλο και περισσότερο σκέφτομαι τη δουλεία και μόλις μου περναέι από το μυαλό πως θα πρέπει να τις αποχωριστώ για τόσες ώρες σκάω... :(:(:(

Λένα μου τπτ ακόμη; Μακάρι ρε συ να αλλάξει αυτή η γκίνια και να βρει μια δουλειά ο Τ!

Μαρία τελος η εργασία; Θα πας και συ στη Θου την Κυριακή;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααα!!!!! :D:D:D:D

Τι κάνετε;;;

την Πέμπτη εχει ηλιακη καταιγίδα.... :?:?:?:?

Αργυρουλα εγω δεν προλαβα να δω τη φωτο σου!!!

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΟΥ αν τελικα γινει αυτος ο περιβοητος γαμος στις 5 Μαίου το πιο πιθανο ειναι να μπορω να σας δω το Σαββατο το πρωι...Εγω θα μενω στο κεντρο(μαλλον) καΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ!!!!!

Οποτε παρτε τον πωπω σας και ελατε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Λετε σημερα να πατε στη Βίκυ;;;ΝΑ τους δώσετε πολλα πολλα φιλάκια!!!

Τελικα με τοποθετησαν σε 2 πρωινα σχολεια!!Δόξα το Θεό!!!!

Νατασουλα παω να διαβασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...