Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Καλημέρααααα!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τι κάνετε κοριτσάρες;;;Εγώ δουλειά.... :?:?:?:? Έπαιρνα το Βικάκι τηλ αλλά δεν το σήκωσε.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Δεν το άφησα βέβαια να χτυπήσει και πολύ..... :roll::roll::roll:

Τι νέα έχουμε;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Ρε Μαράκι από τόσο νέος ο αντρούλης σου πίεση στα μάτια;;;;; :o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας! :x

Να μας ζήσει και πάλι ο μπέμπαρος! :D:D:D

Μαράκι, κι η ανηψιά μου έκανε πριν λίγο καιρό επέμβαση στα κρεατάκια (2,5 ετών). Όλα πήγαν καλά, είναι όντως επέμβαση ρουτίνας και δεν χρειάζεται καν διαμονή στο νοσοκομείο, αν και η μικρούλα μας έμεινε τελικά ένα βράδυ, γιατί δεν μπορούσε να συνέλθει από την νάρκωση.

Η όλη ταλαιπωρία τους ήταν πράγματι μόνο εκείνη την ημέρα. 2 μέρες μετά που την είδα εγώ, ήταν περδίκι!!! :D Είναι μικρό το διάστημα για να σου πω συμπεράσματα, αλλά σίγουρα έχουν δει βελτίωση στον ύπνο της, γιατί πριν ροχάλιζε κι έκανε άπνοιες. Ο γιατρός τους είχε πει ότι θα δουν άλλο παιδί... :roll: Το εύχομαι, γιατί και αρρώσταινε συνέχεια το έρμο, αλλά και γιατί δεν έτρωγε (κι ακόμα δηλαδή) σχεδόν τίποτα... :? Έχουν μεγάλο θέμα με το φαγητό.

Ήδη πάντως, η νύφη μου λέει "γιατί δεν το έκανα νωρίτερα".

Αν δε κάνω λάθος πάντως, μου είχε πει ότι ανησυχούσαν ότι τα κρεατάκια εμποδίζουν την ανάπτυξή της, το αντίθετο δηλαδή απ' αυτό που λέει η Αργυρώ. :roll: Γι' αυτό και ο ΩΡΛ τους είπε να την κάνουν... "χθες"!!! :roll: Καλά, η δική μας βέβαια, είναι απ' τα σαμιαμίδια... το σαμιαμιδότερο!!! :?:lol: Δεν πρέπει να έχει πιάσει καν τα 10 κιλά... :roll:

Σήμερα θα πάω να παραγγείλω τα γυαλιά μας!!! :D

Μετά από εκτενή έρευνα αγοράς, καταλήξαμε!!! 8-)

(Αργυρώ κλείσε τα αυτιά σου, Αναστασία άκου!!!) :lol:

Περισσότερο απ' όλα όσα είδαμε... ξετρελάθηκε στο τέλος... μ' ένα μαύρο κοκκάλινο!!!!!! [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif] Άμα είσαι γεννημένος με στυλ, παιδί μου!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εννοείται ότι εγώ ξετρελάθηκα με το μαύρο, αν και τον ίδιο σκελετό, τον έχει και σε μωβ, ο οποίος ομολογουμένως είναι λίγο πιο κοριτσίστικος και λίγο πιο γλυκούλης, αλλά... εξίσου στυλάτος!!! :lol::lol::lol:

Τώρα έχουμε μπερδευτεί μεταξύ των δύο, γιατί ο πατέρας της κι η μάνα μου, προσπαθούσαν να την πείσουν ότι το μωβ είναι καλύτερο ("μα μαύρο θα φορέσεις στο παιδί;;;;;;):evil::evil::evil: αλλά θα πάμε οι δυο μας σήμερα για μία τελευταία δοκιμή μεταξύ των δύο, και θα παραγγείλουμε όποιον της αρέσει περ/ρο. :D

Μα είναι τέλεια σας λέω, έχω ξετρελαθεί η κουκουβάγια!!! [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif]

Το μικρόβιο έχει μία μύξα ως το πάτωμα :? αν και μας πέρασαν οι πυρετοί και τα τοιαύτα, η μύξα επιμένει. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σκάνε τα πάνω δοντάκια, ελπίζω σε καναδυο μέρες να σκάσουν εντελώς, μπας και ηρεμήσουμε λιγάκι. :ympray::ympray:

'Ασχετο εντελώς! Επειδή το θυμήθηκα κι επειδή μου έχει κάνει κάκιστη εντύπωση, το ότι τελικά είναι καθαρά θέμα χεριού και κατά πόσον αυτός που θα το κάνει θα σε προσέξει... :?

Κι εμένα, στην γέννα της Β, μου έσπασε η μαία μου τα νερά και δεν κατάλαβα τίποτα απολύτως!!! ;)

Συγχωρέστε με που δεν σχολιάζω άλλα, αλλά δεν προλαβαίνω!

Σας φιλώ, γιατί έχω ένα κάρο δουλειές, εσωτερικές και εξωτερικές! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι μου και ο γιατρός αυτό εννοούσε, τα κρεατάκια παίζουν το ρόλο τους στην ανάπτυξη της και οτι ειναι μικροκαμωμένη. Σε εμας είπε να το καθυστερήσουμε λίγο γιατί όσο πιο μιρκό το παιδί τόσο πιο πιθανό είναι να ξαναβγούν. Βέβαια όταν το θέμα είναι σοβαρό και δημιουργεί προβλήματα τότε είναι προτιμότερο να βγουν.

Μεγειά τα γυαλάκια σας!!! 8-) Τέλεια θα είναι είτε το μωβ, είτε το μαύρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τις συμβουλες σας και τη συμπαρασταση γενικοτερα για αυτα που σας ρωτησα!!!! :x:x

Αποφάσισα με τον Νικολα να ειμαι χαλαρη γαι να μην εχω τα αντιθετα αποτελεσματα (οπως ειπε η Τόνια).

Αναστασία μου γενικως δεν τρωει χαζομαρούλες...ειναι ικανος να μεινει νηστικος ολη μερα...βεβαια προς το βραδυ σπαραζει και λεει ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....

Επισης εχω ηδη βρει καποιους Παιδο ΩΡΛ για να παρακολουθουν τα παιδια...

Ιουλια μου ο Φωτης δυστυχως εκανε και πυρετο ..και επισης το Σαββατο το βράδυ αρχισε να κλαιει ξαφνικα μεσα στον υπνο του και μετα εκανε μια ωρα να κοιμηθει και καταλαβαμε οτι τον ποναγε το αυτακι του... :(:(

Καλε η νυφουλα μου η μικρη τα σπάει εεεε;;; :lol::lol::lol::lol:

Επισης συμπεθερα δε σε ειδα να πετας την σκουφια σου που θα ανεβω πάνω... :-w:-w:-w:-w

Μητσακι μου τι κανετε εσεις;;;Πως ειστε;;;Τι εκανες με τα γυαλακια;;;

Μαρακι μου αντε παλι φετος θα βρεθουμε στα Καλα νερα!!! :mrgreen::mrgreen: Γιατι και τα δικα μου πρεπει να κανουν πολλα μπάνια... :roll::roll:

Αργυρουλα δηλαδη μπορει οποιαδηποτε κυρια να γινει νηπιαγωγός;;; :?::?: Δεν δινουν ουτε καποιες τυπικες εξετασεις;;;

Λεναρα μου τσαμπα ταλαιπωρηθηκατε τοτε ρε;;; :o:o:o Πω πω θυμαμαι που σας λεγαν για κατι καβασακι και κατι χαζομαρες... :evil:

Λεω να τηλεφωνησω στη Βίκυ. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι!!! :D (και Γωγώ και συμπεθερούλα και Άφρο αν το έχετε σκοπό) :D

Στείλε κανά μήνυμα για το πότε θα πας στη Βίκυ, μήπως καταφέρω κι εγώ και συντονιστούμε!!! :D:D:D

Κι εγώ θέλω Καλά Νερά και θάλασσα και μπάνια και καλοκαιράκι!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μιτσάκι μα μαύρα γυαλιά θα φορέσεις στο μωρό;;;;;;; :o:o:o:o:o Μωρή άντε να σε διαβάσει κανένας παπάς... :-p:-p:-p=))=))=))=))=))

Εμένα μου αρέσει το μαύρο, αλλά είναι μικρούλα και τριανταφυλλένια ρε.....Εγώ πάντως ψηφίζω μωβ!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τι χέστηκες για τη γνώμη μου;;;;;; :-w:-w:-w:-w:-w:-w Καλάαααααα... 8-}8-}8-}8-}

Μαράκι δεν ξέρω αν έχει σχέση η ηλικία.... :roll::roll::roll: Ο μπαμπάς μου είχε.... :?:?

Ρε κορίτσια θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας για κάτι που με απασχολεί.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Η μικρή γκρινιαρούλα μου, η κουμποτρυπούλα μου συνεχίζει και κάνει κακά σαν νεογέννητο.... :?:?:?:? Τι εννοώ;;;;;Ότι κάνει πάρα πολλές φορές κακά μεσα στην ημέρα....Κατά μέσο όρο 4-5.... :o:o:o:o:o:o Χθες ας πουμε έκανε 7 φορές.... :shock::shock::shock::shock::shock: Είναι φυσιολογικό;;;;; :roll::roll::roll::roll: Μήπως έχει κανένα πρόβλημα;;;;; :(:(:(

Επίσης, την προηγούμενη εβδομάδα στα καλά καθούμενα μια μέρα εκεί που καθόταν έκανε εμετό.... :?:?:?:?:? Μια και μοναδική φορά...Και χθες ξαναέκανε επίσης μια φορά στο άσχετο..... :(:(:(:(:(:(:( Κι έχω αγχωθεί πολύ...Μήπως έχει κανένα πρόβλημα το κοριτσάκι μου;;;;Τι να κάνω;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από εκτενή έρευνα αγοράς, καταλήξαμε!!! 8-)

(Αργυρώ κλείσε τα αυτιά σου, Αναστασία άκου!!!) :lol:

Περισσότερο απ' όλα όσα είδαμε... ξετρελάθηκε στο τέλος... μ' ένα μαύρο κοκκάλινο!!!!!! [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif] Άμα είσαι γεννημένος με στυλ, παιδί μου!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(:o:o:o:o:o:o:o:o

τον ίδιο σκελετό, τον έχει και σε μωβ, ο οποίος ομολογουμένως είναι λίγο πιο κοριτσίστικος και λίγο πιο γλυκούλης, αλλά... εξίσου στυλάτος!!! :lol::lol::lol:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:-B:-B:-B:-bd:-bd

Τώρα έχουμε μπερδευτεί μεταξύ των δύο, γιατί ο πατέρας της κι η μάνα μου, προσπαθούσαν να την πείσουν ότι το μωβ είναι καλύτερο ("μα μαύρο θα φορέσεις στο παιδί;;;;;;):evil::evil::evil: αλλά θα πάμε οι δυο μας σήμερα για μία τελευταία δοκιμή μεταξύ των δύο, και θα παραγγείλουμε όποιον της αρέσει περ/ρο. :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πέρσυ, φέτος ντύθηκε Ρομπέν των δασων

Χρυσάνθη στην κατάψυξη διατηρείται μέχρι 6 μήνες και στο ψυγείο 72ώρες.

Καλύτερα να αποθηκεύεις μικρές ποσότητες και αν δεν χορτάσει να δώσεις και 2ο παρά να ζεστάνεις και μετά να το πετάξεις.

Για να αναμίξεις γάλατα πρέπει να έχουν την ίδια θερμικρασία. Αν βγάλεις πχ το πρωϊ 50μλ και τα έχεις στο ψυγείο και απόγευμα άλλα 50 και θέλεις να τα αναμίξεις θα βάλεις και το δευτερο στο ψυγείο να κρυώσει και μετά θα τα αναμίξεις.

Επειδή η μπέμπα σου είναι πολύ μικρή καλύτερα να κάνεις 1 άντληση στην δουλειά, και φυσικά να μην το πετάς εκείνο το γάλα. Δεν είναι δύσκολη η διαδικασία, το θήλαστρο θα το έχεις ούτως η άλλως μαζί σου απλά θα έχεις και ένα αποστειρωμένο μπουκαλάκι και ένα ισοθερμικό τσαντάκι για να το μεταφέρεις, αρκεί βέβαια να υπάρχει ψυγείο στην δουλειά για να το αποθηκεύεις.

Θα θηλάζεις πριν φύγεις και αμέσως μόλις επιστρέψεις και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Καλή αρχή :D

Παναγιώτα να πάς οπωσδήποτε σε ΩΡΛ οι παιδίατροι δίνουν απλά μια αντιβίωση και δεν το πολυψάχνουν.

Για τον Νικόλα δεν ξέρω, κι εγώ έχω σοβαρό πρόβλημα με τον Μιχάλη.

Για τα κρυμμένα λαχανικά που λέτε εγώ στο μόνο φαγητό που κατάφερα να βάλω καρότο τριμμένο χωρίς να το καταλάβει ο Μιχάλης είναι οι φακές. Οπουδήποτε αλλού το κατάλαβε.

Μαρία μόνο με τα κρεατάκια έχει πρόβλημα η Φ ή και με αμυγδαλές?

Γωγώ η πίεση στα μάτια δεν έχει σχέση με την ηλικία, κι εγώ έχω και μή με πείς κολώγρια σαν τον άντρα μου :lol::lol::lol:

Δήμητρα εγώ νομίζω θα προτιμούσα το μωβ, να μας βάλεις φώτο να δούμε

Γωγώ η Έλενα μέχρι και 2 ετών έκανε 4-5 φορές την ημέρα κακά, τώρα έχει περιοριστεί στις 1-2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα όχι ρε συ.....κάνουν πρακτική εκπση σε παιδικό-νήπιο και παράλληλα σε κάποια σχολή και μετά κάνουν αίτηση στον παιδικό και στην αρχή είναι σαν εκπαιδευόμενες, δλδ δεν θα είναι η κύρια νηπ. μεσα στο γκρουπ!! :!:

Γωγώ δεν ξέρω να σου πω, ίσως να είναι και φυσιολογικό.....πάντως ανησυχούμε αν δεν κάνουν, ανησυχούμε αν κάνουν συχνά!!! :roll::roll::roll::roll:

εγώ κάνω γίγαντες σήμερα πρώτη φορά, να δούμε θα φάνε :roll::roll::roll:

το 2.100ε που έγραψα είναι μεικτά, τα καθαρά θα βγουν γύρω στα 1.100-1.300!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! :D

Μια καλημέρα πέρασα να πω δεν προλαβαίνω τπτ άλλο! Βγήκε egkuklios gia to PDE και τα πράγματα αγρίεψαν ακόμα περισσότερο εδω μέσα, αφήστε που νιώθω οτι θα αδιαθετησω... μόνο να μη μου έρθει όταν θα είμαι στην σχολή! :roll:

Αργυρούλα δεν το ξεκαθάρισα αυτό μ το σπάσιμο των νερών... Αν πάρει καμία άλλη φιλενάδα θα μας πει μερισσότερα! ;)

Παναγιώτα εγω σου είπα και απο κοντά να μην ανησυχείς... και η Χ δεν έτρωγε ή ξέχναγε να φάει και όταν την πίεζα έκλαιγε και τρομοκρατούταν... τί καταλαβα; :oops::roll: Συμφωνω να εςίσαι χαλαρή και αν μπορείς επάνω στο παιχνίδι, χώνε και καμιά μπουκιά! :lol:

Μιτσάκι θα είμαστε ασορτί με την Β :P και γω μαύρο σκελετό πήρα! Την Πέμπτη θα τα έχω τα γυαλάκια μου γιατί υποφέρω με τους φακούς. :?

Γωγούλα δεν ξέρω να σου απαντήσω... δε μου φαίνεται τραγικό πάντως, εδω η Χ χ..ζει 3-4 φορές τη μέρα! :mrgreen: Στη θέση σου θα έπαιρνα τον παιδιατρο να του κάνω μια ερωτησούλα, τζαστ ιν κέις!

Μιτσάκι την Παρασκευή λογικά θα βγεί, οπότε ή σήμερα ή αύριο μπορούμε να πάμε να την δούμε. Την ρώτησα χθες αν μπορούμε να πάμε και μου είπε ναι! :) Αποφάσισε το και θα σε πάω και για ένα καφεδάκι στα γρήγορα μετά! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!!

Καλα ε?6 στις 7 μερες ξυπναμε στις 7 κ κατι!Ντοινγκ!!!Και επειδη κανω προσπαθειες να ελαττωσει την πολλη τβ...καταλαβαινετε τι συμβαινει!Ατελειωτη η μερα! :lol::lol::lol::lol:

Ρε κοριτσια σας "αναγκαζουν" να παιζετε με τα κουκλακια/αυτοκινητακια κλπ κ να κανετε διαλογους???Μα ΣΥΝΕΧΕΙΑ "να μιλησουμε κ να μιλησουμε"..Και λεμε κ κοτσανουλες δλδ...πχ παιρνει τον μακουην τον μεγαλο κ φωναζει κ καλα τον γιο του τον μικρο μακουην...κ εγω πρεπει να απανταω...βασικα αυτη τα ιδια κ τα ιδια λεει :lol::lol::lol: Και μετα μπαινουν στο παιχνιδι κ η σαλυ,ο ντοκτορ,ο μεγ κ μικρος μπαρμπας...η κοτα το αλογο,ο...φακος! :lol::lol::lol: και ολοι αυτοι ειναι μια οικογενια! :P:P:P Εχει κουραστει το μυαλο μου σας λεω!!! :lol::lol: Αληθεια...ζηταω βοηθεια-ιδεες-συμβουλες!Εχουμε φτασει σε αδιεξοδο παιχνιδιων...φτιαχνουμε παζλ,ενα αλλο παιχνιδι με χρωματα,μαγειρευουμε,μιλαμε με ολα τα κουκλακια,ταιζουμε μωρα,ζωγραφιζουμε,διαβαζουμε,κοβουμε χαρτια...κ ομως βαριομαστε στο τελος...! :shock::shock::shock: σας επρηξα?Ε...καιρο ειχα! :lol::oops:

Μητσακιιιιι!!!Σουπερ!!!τα μαυρα θα της αρεσουν,θα δεις! :P:P:P

Θουλη μπορω ΚΑΙ κυριακη! :P:P εκτος κ αν το αλλαξες γτ νομιζες οτι θα την γλιτωσεις! :lol:

Για την καισαρικη της Βικυς μας δεν θελω να πω τπτ γτ δεν εχει νοημα...Και αν η ιδια εχει καταληξει πως δεν την ενοχλει και πως ολα εγιναν οπως επρεπε...τοτε?!

Τελικα ποσο βγηκε ο παιδαρος?

γωγω δεν νομιζω πως πρεπει να αγχωνεσαι...οκ ειναι χεστρού!!!!

Κ τι θα πει 'στο ασχετο"?δεν παραφαγε ή δεν πιεστηκε η κοιλιτσα της ή κατι τεσπα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα καλά να μην καταλαβαίνει η μάνα μου κι ο Α από στυλ, αλλά από 'σένα ρε Γωγώ, δεν το περίμενα!!! :P:P:P Τς, τς, τς... :lol::lol::lol::P:P:P

Και που να δεις τη Β στο κατάστημα, να λέει στη μάνα μου, "μα ρε γιαγιά, το μαύρο έχει στυλ, δεν καταλαβαίνεις;;;;;" και να 'χουν ξεραθεί όλοι στα γέλια!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μα αν αυτό θέλει το παιδί, να του χαλάσω το χατήρι;;;;;; ;;)8-}8-}[-x[-x

Πέρα απ' τη πλάκα, επειδή μάλλον την έπεισε η μάνα μου χθες, λέγοντας της ότι θα την ζεσταίνουν τα μαύρα το καλοκαίρι :evil::evil::evil: (ήταν να μην ακούσει ζέστη η Β, έπαθε!!!) :lol::lol::lol: θα δούμε το απόγευμα.... ;) Η τελική επιλογή είναι δική της, δεν το συζητώ! :D

Για τα γαστρεντερικά σας, δεν ξέρω να σε κατατοπίσω κοριτσάρα μου, αν και προσωπικά, μεμονομένα η συχνότητα των κακών :P αλλά και οι εμετούληδες, δεν μου φαίνονται ανησυχητικοί.

Αν βέβαια σε συνδυασμό, σε ανησυχούν, κάνε μία ερώτηση στον παιδίατρό σας αρχικά! ;)

Αργυρούλα, δεν περίμενα κάτι καλύτερο από 'σένα!!! :P:P:P

Σισσάκι μου, σήμερα δεν μπορώ δυστυχώς, γιατί ο Α θα λείπει ως αργά. Θα το κοιτάξω όμως γι' αύριο και θα σου πω. Εσύ αύριο μπορείς; Κι αν ναι, τι ώρα;

Ναιαιαιαιαιαιαιαιαιι!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Και καφεδάκιιιιιιιιιιι!!!! Θέλω, θέλω, θέλω!!! :D:D:D

natasoula, τα φιλιά μου!!! :-*:-*:-*

Αναστασούλι, το ξέρω ότι επικοινωνούμε σε ένα άλλο επίπεδο εμείς!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σκούζει, πάω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο δεν ξέρω αν παραέφαγε ή πιέστηκε η κοιλιά της... :?:?:?:? Ήταν η μάνα μου εκεί..Εγώ ήμουν δουλειά.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Αλλά νομίζω ότι για την ηλικία της τρώει αρκετά.... :roll::roll::roll: Ασχέτως αν είναι κορμάρα... :roll::roll::roll: Θηλάζει συνήθως 1-2 φορές τη νύχτα, 2 φορές το πρωί, μετα τρώει αβγό (μέρα παρά μέρα), μετά φρουτόκρεμα (ένα πιάτο γεμάτο), μετά μια πιατάρα φαγητό αλεσμένο, γιαούρτι το απόγευμα, κανα ψωμάκι ενδιάμεσα και θηλάζει και 2-3 φορές το βράδυ πριν κοιμηθεί.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Δεν ξέρω ρε γαμώτο...Γενικά η σκατούλα τον έχει τον εμετό στο τσεπάκι.... :roll::roll::roll: Μια μέρα δοκίμασα να της δωσω μια κουταλίτσα τραχανά και δεν ήθελε...Της το έβαλα με το ζόρι στο στόμα και αμέως το ξέρασε.... :o:o:o:o:o:o:o:o

Όσο για την Άννυ τι να σου πω.......Δεν ξέρω πως περνάει όλη μέρα.... :oops::oops: Μόνη της δεν παίζει καθόλου;;;; :roll::roll: Η Ιω πλέον θέλει μόνο να ζωγραφίζουμε μαζί, να διαβάζουμε παραμυθιά, να παίζουμε με τουβλάκια και μόνο όταν "μαγειρεύει" μου φέρνει να δοκιμάσω.... :roll::roll::roll: Αλλά κι αυτή όσο παίζει μιλάει ασταμάτητα και λέει, λέει, λέει...Χθες έπαιζε με κάτι αυτοκινητάκια και έκανε ότι τρακάρουν μεταξύ τους και λέει σε κάποια φάση..."Άντε μαλάκα..." :?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Επειδή το έχει ακούσει από μενα ουκ ολίγες φορές όταν οδηγώ... :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Σισσάκι χέζει 3-4 φορές η Χ;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εμένα τα γυαλιά μου έχουν καφέ σκελετό.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πάντα καφέ γυαλιά έπαιρνα.... :-B:-B:-B:-B

Αρτζι πολλές κρατήσεις έχουν ρε εκεί... :o:o:o

Μαράκι δε σχολιάζω για κρεατάκια, επειδή δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει... :roll::roll::roll:

Σισσάκι σίγουρα Παρασκευή θα βγει η Βίκυ;;;; :roll::roll::roll: Εγώ έλεγα Παρασκευή να πάω..... :(:(:( Θα μιλήσω μαζί της και θα δω.... :?:?:?:?:?

Μιτσάκι γούστο έχω μωρή, αλλά όχι μαύρα γυαλιά σε αυτό το θεσπέσιο προσωπάκι.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσάκι, Μιτσάκι αν πάτε αύριο τι ώρα λέτε;;;;; :roll::roll::roll::roll: Γιατί εγώ μόνο πουρνό πουρνό μπορώ...Δηλαδή κατά τις 10.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησα με τη Βικυ....4 ακριβως...ακουσα και τον μπεμπη να νιαουριζει.....

Ανυπομοινω να μας βαλει φωτο..πρεπει να ειναι ΤΕΛΕΙΟΣ...

εννωειτε επιασε θηλη και θηλασε , για την ωρα δεν βολευετε να θηλασει αλλα ΟΚ , την ειπα αν εχει βοηθεια να θηλασει ξαπλωτα, εμενα αυτο με βολεψε περισσοτερο

Τασια Ντιαρ και εγω αυτης της αποψης ειναι..για την καισαρικη..ντε

Κουμπαροσυμπεθερα εμενα με ειδες τι γιαλι φοραω,...εννωειται θα ειναι τελεια σοφιστικε μουρη η Βασιλικη σου

Γωγω ο Φο ακομα κανει 3-4 φορες την ημερα...καλο αυτο πιστεψε με, εχει καλο μεταβολισμο και τα τροφημα δε μενουν πολυ καιρο στο εντερο

Χρυσανθη οπως τα λεει η νατασουλα στο θεμα αντλησεις..και εγω ακριβως αυτες τις συμβουλες τις ακολουθουσα και ακομα ακολουθω, βγαζω απο την καταψυξη τωρα που ειναι μεγαλος 1 κανονικο γευμα των 150 και 2-3 μικρα των 50, οταν γυριζω σπιτι και αντλω βαζω μια ολοκληρη μεριδα και οσες βγουν μικρες..

απλα εγω χρισημοποιω μπουκαλακια για καταψυξη και οχι σακουλες, με βολευουν περισσοτερο γιατι μπορεις μετα να τα πλυνεις, αποστειρωσεις και ξαναχρισημοποιησεις, και εαν οι θηλες ταιριαζουν , μπορεις απλα να βαλεις το δαχτυλιδι με το καπακι και να το δωσεις κατευθειαν απο το μπουκαλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ έχω μπροστά μου αυτή τη στιγμή βεβαίωση αποδοχών ενός καθηγητή δικού μας

Γενικό Σύνολο Αποδοχών : 2.536,45

Σύνολο Κρατήσεων : 1.215,86

Καθαρό πληρωτέο : 1.320,59

και να λάβουμε υπόψη μας την περίθαλψη που έχουμε εδώ κλπ κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Γωγούλι, πλάκα κάνεις;;;;;; :o:o:o

Κι ανησυχείς για τα πολλά κακά;;;;;; :lol::lol::lol:

Ξέρεις τι λένε στο χωριό μου; Πολυφαγία=πολυσκ@τία!!!!!!!!! :lol::lol::lol::P:P:P

Αν σας πω τι τρώει το μικρόβιο... Ούτε τα μισά!!! :?:?:?

Κάποια άλλη στιγμή θα σας εκθέσω τους προβληματισμούς μου, περί διατροφής-θηλασμού της, γιατί το σκέφτομαι μέρες. ;)

10;;; Αξημέρωτα δηλαδή!!! :lol::lol::lol:

Εγώ δεν ξέρω καθόλου ακόμα, αλλά θα σας πω αργότερα. Αν μπορώ να αφήσω κάπου τα μικρά, πολύ ευχαρίστως.

Σίσσυ πες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι Αναστασί με την Χ έχουε άλλο σενάριο!Τώρα τελευταία έχει κολλήσει με το Μικρό μου πόνυ, στο οποίο παίζουν και δύο μάγισσες, κακές μεν , αλλά ατσούμπαλες και χαριτωμένες, η Στέκα και η Βαρέλα.

Την έχω πείσει λοιπον οτι η Χ είναι η βαρέλα και εγω είμαι η Στέκα! :lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::oops:

Γωγώ εσένα σου πάνε μωρη τα καφέ γυαλιά, αφού είσαι καρακουκλάρα!!

Πρωί παρασκευής εγω δουλεύω, που σημαίνει οτι θα μπορέσω μεν να έρθω, αλλά για κανα μισάωρο, δλδ καφές γιοκ!

Πέπμτη έχω εκκλησιαστική ιστορία Β' μέχρι τις οκτώ, αλλά αν είναι να το κανονίσουμε,πες μου τι ώρα σε βολέυει και θα φύγω νωρίτερα ή δε θα πάω... αναλόγως.

Και μια χαρά θα είναι η Β με τα μαύρα γυαλά! Μη μασάτε! Τα δικά μου ήταν πολύχρωμα και ήταν άθλια! Αφήστε που ήταν και στρογγυλα... :lol::lol::lol:

Μωρή Χρύσα δε ρώτησες πότε θα βγει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου έλα ρε.... :o:o:o:o

Και μετά νόμιζα ότι έχω εγώ πολλές κρατήσεις με 300-350 ευρώ το μήνα..... :?:?:?:? Γι'αυτό είπα στην Αρτζι ότι έχουν πολλές εκεί..... :roll::roll::roll:

Μιτσάκι είναι φυσιολογικό δηλαδή λες εσύ που χέζει τόσες φορές ε;;;;; :roll::roll::roll::roll: Όντως τρώει αρκετά ρε, αλλά δεν παχαίνει....Δεν ξέρω καν αν έχει φτάσει 9 κιλά.... :?:?:?:?:?

Αχ Χρύσα πώς την άκουσες τη Βικάρα;;;Καλά ήταν;;;Πώς ένιωθε με τον μπέμπη;;;;; :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο αλλα αφορα τις Θεσσαλονικιες...

η Ευρωδιαγνωση ειναι συμβεβλημενη πλεων με τον ΕΟΠΥ, οποτε εαν εχετε παραπεμπτηκο απο γιατρο του ΕΟΠΥ η ΙΚΑ κανετε διαγνωστηκες εξετασεις με πολυ πολυ μικρη συμμετοχη

η μαμα μου εκανε υπερυχο κοιλιας και πληρωσε 2,20, και εξετασεις αιματος γεννικε ςκαι βιοχημικες ορμονολογικες και το ακριβοτερο που πληρωσε ηταν 1,30

Σε νοσοκομειο να πας να τις κανεις ...πληρωνεις 5 ευρω επισκεψη σε εξωτερικο ιατρειο...

και στην ωρα του το ραντευου, και χωρις ουρες, και οι γιατροι στη θεση τους..οχι να εχεις ραντευου στις 8...και να το κανεις στις 11

Α Σαββατο θα βγει της λενε...αν ολα πανε καλα..και ο μικρος εκανε κακα οποτε παει το προβλημα, ολα καλα και εκει..

δεν ξερετε ποσο χαρηκα και ποσο αγχος το ειχα..

επισης το κουκλι μοιαζει στη Βικυ...φανταζεστε τι τελειο φατσουλινι θα ειναι;;;;

Γωγω μου την ακουσα λιγο κουρασμενη- ταλαιπωρημενη αλλα ηταν καλα..ολα θα παρουν το δρομο τους οταν πανε σπιτι, εχει τη μαμα της εκει να τη βοηθαει ευτυχως...

Καλα μαρι μονο τοσα σου κρατανε...ιιιιιι 678,30 ειναι μονο το ΙΚΑ μου...κρατησεις και εργοδωτικες εισφορες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου θα πρεπει πρωτα να δουμε τα ανθηρα οικονομικα μας ... 8-}8-}8-}8-} και μετα να δουμε ποτε και για ποσο θα πάμε.

Μητσακι μου μακαρι να μπορουσαμε να παμε μαζι ρε συ για μπανακια!!! :mrgreen::mrgreen:

αχ και μενα ο μαυρος σκελετος μου αρεσει!!!! :D Μπραβο στο γουστο της Βασιλικουλας!!Απο την πεθερα της πηρε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλε αναστασια ..το απογευμα μου με τον Νικολα περιγραφεις;;; :lol::lol::lol::lol:

εμεις στο παιχνιδι βαζουμε και τα φτιαγμενα αμαξια..αυτα που παρενοχλουν τον Μακ και χανει το δρομο... :lol::lol::lol::lol:

Αργυρουλα κατι ασχετο...Τα κοτομπεικον της Ερης που τα εψησες;;;σε αντιστσεις πανω-κατω ή στο γκριλ;;;;

Σισσακι αυριο περιμενεις περ;;;

Γωγουλα ετσι οπως ειναι η μικρουλα σου ειναι ο Νικ.Εκανε πολλες φορες κακα και στανταρ μερα παρα μερα εμετο.Ειδικα οταν αναγουλιαζε με κατι ή ενοιωθε οτι πνιγόταν κατευθειαν το εβγαζε.(ακομη το κανει)

Απλα παρακολουθησε την ποτε κανει εμετο.

Κοριτσια σας χαιρετω...φιλακια σε ολες σας.. :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ!!! Οπότε παίζει και η Παρασκευή! Εγω θα είμαι εκει κοντά γιατι έχω ραντεβου με μια φιλη μου, οπότε αν το κάνουμε Παρασκευή απόγευμα θα είναι σούπερ!

Ρε Γώγω!!! Δεν μπορείς να φύγεις λίγο νωρίτερα απο το γραφείο;;; Να επικαλεστείς μια επείγουσα δουλίτσα που πρέπει να κάνεις; Δεν έιναι και ψέμα! :lol:

Μιτσάκι λέγε! :mrgreen:

Παναγιώτα ναι! Αλλά νιώθω οτι θα μου έρθει σήμερα... :cry::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...