Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

χρυσανθη μου οχι,εγω δε το πετουσα το γαλα!!το λυπομουν να σου πω την αληθεια..απλα,το εβαζα στην καταψυξη!

τωρα για τις 5,3ο ωρες στη δουλεια..σιγουρα θα πρηστει το στηθος σου..εγω οταν γυρισα στη δουλεια ηταν 15 μηνων ο μικρος..οποτε δεν ειχα θεμα..ειχε προσαρμοστει το στηθος..

νωριτερα αντλουσα για την περιπτωση που θα ηθελα να βγω καμια βολτα κ δε θα ημουν σπιτι να θηλασω..η για εξω,επειδη ντρεπομουν η χαζη να θηλασω σε δημοσιο χωρο.. :oops::oops:

παντως..οσο θυμάμαι..στην ηλικια της κορης σου..πρηζοταν [πολυ το στηθος μου αν εκανα ωρα να θηλασω..

στη δουλεια υπαρχει η δυνατοτητα να αντλεις 1 φορα;;-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαλλον αυτο θα κανω θα περνω μαζι το θηλαστο...τουλαχιστον να ηρεμει λιγο το στηθος δεν με νοιαζει για να το μαζευω.γιατι θα πρεπει να κουβαλω αποστειρωμενα κ αντε να τα βαλω κ σε ψυγειο μετα...αχ πεταξα λιγο γαλα κ στεναχωρεθηκα την κ.δευτερα που παραλιγο να παθω μαστιτιδα.

το εξω για βολτα δεν με νοιαζει...εχω θηλασει τον γιο μου παντου...στο αεροπλανο σε καφετεριες.... :lol:

ελπιζω να τα καταφερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γράφω γράφω γράφω και δεν έχω τελειωμό :geek::geek::geek:

είμαι μόνη μου, τα κορίτσια στη μαμά μου και ο Γ στο νοσοκομείο να κάνει την εξέταση για τα μάτια του, να δούμε τι θα του πούνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης φυσικά και δεν θα έπρεπε καν να περάσει η απογοήτευση από το μυαλό της βίκυς μας.. :D

αν αναλογιστούμε την αγωνία που πέρασε όλον αυτόν τον καιρό, η καισαρική πιστέυω για μένα θα ήταν το τελευταίο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι αλήθεια;;;;Πήγε με δικούς της πόνους;;;;Κρίμα μωρέ που δεν τα κατάφερε, αλλά σημασία έχει να είναι καλά η ίδια και ο μπεμπάκος..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Από την αρχή της κάνει περίεργα ο μπόμπιρας...Την παιδεύει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι σου είπε;;;Πως ειναι ο μπεμπάκος;;;Τεράστιος;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Από ποιον μοιάζει;;;;;

Χρυσάνθη όχι δε με λένε Βασιλική...Γωγώ με λένε.... 8-)8-)8-)8-) Το νοσοκομειακό θήλαστρο δεν το αγοράζεις...Το νοικιάζεις....Κάνε μια έρευνα αγοράς... ;);););) Για λίγες ώρες θα λείπεις..Οπότε αν κάνεις αντλησεις, δε θα έχεις πρόβλημα...Απλώς όσο είσαι σπίτι, να θηλάζεις όσο μπορείς... ;);)

Μαράκι ηρεμία ε;;;Τι έχει το στεφανι σου με τα μάτια του;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρηκα πολυ με τα νεα της βικυς..μα παρα πολυ 8-)8-)8-)8-)

κορτσουδια το σαββατο γινεται κυριακη :oops:

κυριακη 6 η ωρα//σαββα το παιζει ο παοκ :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

μα ποοοοοοοοοοοοσο ωραια ειναι να εχεις παρεα λεμεεεεεε

χρυσανθη κ ειμαι υπερ για νοσοκομειακο.,..ειναι πολυ νινι το μωρο σου ρε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για πε Θούλη για πε

Κυριακή θα είμαι Θεσσαλονίκη :D

έχω μάθημα

Γωγώ μου πίεση έχει στα μάτια και απλώς κάνει έλεγχο τακτικά

Δεν είχαμε κάτι το ανησυχητικό σήμερα, απλώς το ελέγχουμε, όλα καλά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω συγνωμη για το βασιλικη...δεν ξερω πως μου ηρθε :oops:

αχ το ξερω για τα νοσοκομειακα οτι τα νοικιαζεις το εψαξα ...αλλα δεν υπαρχει περιπτωση με τιποτα...ντρεπομαι που το λεω αλλα ειναι αληθεια...ειμαστε πολυ δυσκολα αυτο το καιρο...δεν ξερω ελπιζω να τα καταφερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη σε καταλαβαίνω...

Αν θηλασεις πριν φύγεις και αμέσω μόλις γυρίσες θα κάνει μια άντληση στη δουλειά οπότε το swing είναι μια χαρά! ;);)

Να μην αγχώνεσαι και θα τα καταφέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ δεν είπαμε σε ποιον μοιάζει και τα λοιπές λεπτομέρειες, γιατί δεν ήθελα να την κουράσω. Τη ρώτησα αν δέχεται επισκέψεις και της είπα οτι θα πάω να την δω! ;)

Θα σας πω την προσωπική μου αποψη όταν δω τον μπομπιρα απο κοντα!

Μαράκι μου και γω ετοιμάζομαι για αύριο! Πρεπει να μπω σε ρυθμούς μαθημάτων πάλι! :-bd:-bd Έχω να περάσω 10 μαθήματα τον Ιουνι και 10 τον Σεπτέμβρη! Να μην ξεχνιόμαστε! \:D/ \:D/ \:D/

Πάω για μπάνιο, να ξαπλώσω, να βγαλω τους φακούς που τους φοράω από το χάραμα!

Κάλο βράδυ! :D

Χρυσάνθη τί ντρέπεσαι καλέ;; Νομίζεις οτι εμείς εδω πέρα δεν ξέρουμε τι να τα κάνουμε τα φράγκα;; :lol::lol::lol::lol: Όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε. Ελπίζω να βρείς τη λύση. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ με το swing έβγαζα κάθε γεύμα της μικρής για τις πρώτες 30 μέρες τουλάχιστον.

Δεν είδα μείωση στην παραγωγή

Όλα καλά θα πάνε ;)

Καλό κουράγιο Σισσάκι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα απο δουλεια..κομματια ειμαι αλλα ηθελα να μαθω για τη Βικυ μας!!!!

Ειναι καλα ο μπεμπαρος ε;;;;;;;;αααχχχχχ τι χαρα και ανακουφιση!!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif]

Ρε σεις δε πειραζει η καισαρικη...οκ μπορει να μαλακιστηκε ο ντοκτορ ή οτιδηποτε αλλο,αλλα η Βικυ και το μωρο ειναι καλα κι αυτο τα επισκιαζει ολα!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σορρυ που δε σας διαβασα αναλυτικα αλλα το κεφαλι μου βουιζει.... :?

Μαρια κρεατακια η μικρη και λετε για επεμβαση;;;; :roll:

Σισσυ μωρη ειχα να μπω πολλες μερες και δεν ειχα δει που ειχες γραψει για τα μαθηματα!!!! :oops::oops: ΑΣΤΕΡΙΙΙΙ!!!!!!! :D

Σας φιλω ολες!!!!! :-*:-*:-*:-*

Α Παναγιωτα μου...ελα να δεις τι τρωει ο Αλεξ και πως εχει γινει παλι(εκει που πηγε 12κιλα ξαναεπεσε στα 11..) να τραβας τα μαλλια σου!!!!!! Στο κλαμα με εβγαλε παλι σημερα... :? αν ειναι καλος στο βαρος και στην αναπτυξη μην δινεις πολυ σημασια γιατι μπορει να του βγει σε αντιδραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πραγματικα οταν γεννησα τον γιο μου πηρα κ το εξαμηνο κ παραιτηθηκα μετα, δεν με ενοιαζε...τωρα μας εχουν κανει ετσι ωστε να δουλευουμε για το χαρατσι κ τους παλιοφορους ξεφτιλα...κ να ειχαμε ξεχρεωσει το σπιτι ας πληρωναμε τον φορο αλλα οταν εχεις δανειο ειναι καπως...

δεν υπηρχε περιπτωση να πηγαινα στην δουλεια αν δεν ειμαστε χαλια.....

lovie ετσι λεω κ εγω να την θηλαζω πριν φυγω κ μολις επιστρεφω αμεσως.

ολες οι συμβουλες δεκτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Τόνια μου για κρεατάκια πρόκειται

θα πλακωθούμε στα μπάνια στη θάλασσα το καλοκαίρι :D

η Φ πριν κανα 2 βδομάδες ήταν 11700

παίζουν ρόλο και τα κρεατάκια στην ανάπτυξη της :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πραγματικα οταν γεννησα τον γιο μου πηρα κ το εξαμηνο κ παραιτηθηκα μετα, δεν με ενοιαζε...τωρα μας εχουν κανει ετσι ωστε να δουλευουμε για το χαρατσι κ τους παλιοφορους ξεφτιλα...κ να ειχαμε ξεχρεωσει το σπιτι ας πληρωναμε τον φορο αλλα οταν εχεις δανειο ειναι καπως...

δεν υπηρχε περιπτωση να πηγαινα στην δουλεια αν δεν ειμαστε χαλια.....

lovie ετσι λεω κ εγω να την θηλαζω πριν φυγω κ μολις επιστρεφω αμεσως.

ολες οι συμβουλες δεκτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το πρωι μπαινω να διαβασω τα νεα για την Βικυ και τα σκατουλια δεν με αφηνουν να γραψω! :twisted: Κοριτσια ας μου στειλει το κινητο της καποια.

Βικακι να σας ζησει ο μπεμπαρος!!! Πολυ χαιρομαι που ολα πηγανε καλα και εισαστε και οι 2 καλα, τα υπολοιπα δεν εχουν σημασια πια. Περιμενουμε λεπτομερειες με την πρωτη ευκαιρια. :)

Μαρακι ποσο πιεση εχει? Και εγω εχω στο δεξι και το παρακολουθω αλλα δεν μου δημιουργει προβληματα πλεον.

Νατασα μολις διαβασα την ιστορια της Γλυκας! Τι τραβηξε η μανα, ειναι ηρωας μπραβο της! Την ιδια αρρωστια με το εντερακι ειχε και ο γιος της κολλητης μου και πριν λιγους μηνες εκανε και αυτος το τελευταιο του χειρουργιο με επιτυχια. Πολυ γελαω με την Δαναη! :lol: Μα ιδια ο Γ.? Σημερα επεσε και χτυπησε στην γωνια του κρεβατιου και τρεχανε αιματα απο σαγονι, χειλια, ουλα, τα επαιξα μεχρι να τον πλυνω και να δω τι συμβαινει.

Παναγιωτα ακομα ωτιτιδα μωρε ο μικρουλης? :( Για τον Νικολα δεν εχω να προτεινω κατι περισσοτερο απο αυτα που σου ειπαν τα κοριτσια.

Συμπεθερα 11 κιλα? :o:shock: Ο αερας θα τον παρει. Η δουλεια πως παει? Προσαρμοστηκες καθολου?

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα ειμαι πτωμα απο την κουραση..τα λεμε αυριο. Πολλα φιλια σε ολες και καλο βραδυ να εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

σήμερα με την Ρ. στο σπίτι :D

Χρυσάνθη καλή επιτυχία :x

Σισσιώ τι εννοείς στο 5 της έσπασαν τα νερά? από μόνα τους ή της τα έσπασαν οι νοσοκ.?....γιατί αν είναι η 2η περίπτωση είναι πολύ νωρίς, συνήθως σου τα σπάνε στο 10!!! :?

πάντως όπως και να έχει, να είναι καλά και οι 2 τους, να γυρίσουν σπίτι γρήγορα να χαρεί και η νυφούλα μου :D;):x

ξέρετε τι μισθό παίρνει μια νηπιαγωγός εδώ?.....2.100ε :o:o:o:o και δεν έχουν καν πάει πανεπιστήμιο!!! :o:o:o και σήμερα κάνουν απεργία γιατί δεν έχουν δει αύξηση τα τελευταία 4 χρόνια!!! κάνουν όλοι οι κλάδοι εκτός των κυβερνητικών υπαλλήλων (δάσκαλοι, δημόσ. υπάλληλοι) γιατί απαγορεύεται :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

Μαρία νομίζω κρεατάκια έχει και ο ανηψιός μου και αυτά είναι μία αιτία που είναι όλο άρρωστος και ο ΩΡΛ τους είπε πολλά μπάνια το καλοκαίρι και θα τα βγάλουν μόλις μεγαλώσει λίγο......μπάνια κάνανε πολλά, αλλά όλο άρρωστος είναι και φέτος :?

ο άλλος ανηψιός μου που είχε τα αφαίρεσε και κυριολεκτικά βρήκε την υγεία του, δεν ξανα αρρώστησε.....απλά πρέπει να γίνεται σε μεγαλύτερη ηλικία γιατί όπως είπες βοηθούν στην ανάπτυξη του παιδιού, αν και ο άλλος ανηψιός μου ( :lol::lol::lol::lol::lol: ) τις αφαίρεσε νωρίς περί τα 5 έτη και αναπτύχθηκε μια χαρά (16 ετών)!! ;)

Λένα μην στεναχωριέσαι κάνε όπως εσύ νομίζεις καλύτερα για τα γενέθλια, σιγά ποιός θα παρεξηγηθεί? ;)

όμως εγώ παρεξηγήθηκα που δεν θα με καλέσεις!!! :evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας

σας γράφω από τη δουλειά.

Λενάκι μου δεν θυμάμαι πόσο του την μέτρησαν αλλά την πρώτη φορά που το ανακάλυψε πριν κανα 2 χρόνια ο οφθαλμίατρος κάλεσε και άλλους γιατρούς να το δούνε. Τόσο εντυπωσιάστηκε. Του είπανε να το ελέγχει τακτικά.

Αργυρώ αυτά μας είπε ο ΩΡΛ και μας τα έχει ξαναπεί. Είναι φίλος μας. Θα προσπαθήσουμε να περάσουμε ένα καλοκαίρι με πολλά μπάνια-όσο βέβαια μας το επιτρέπουν οι συνθήκες- και ας ελπίσουμε όλα να πάνε καλά.

Η αδερφή μου νηπιαγωγός με πτυχίο (άριστα) δου΄λεύει τόσα χρόνια 614 ευρώ παίρνει :evil:

Αυτά να τα μαθαίνουν οι φίλοι μας οι Γερμανοί, Άγγλοι, Γάλλοι που θεωρούν ότι οι Έλληνες φάγανε τα λεφτά και φταίνε για όλα τα δεινά της Ευρώπης :twisted: Είδατε που πέσανε σκατά από τον ουρανό σε 3 γερμανικές πόλεις? :ymdevil:

Μακάρι να έχει καλό καιρό έστω την Κυριακή που πάμε Θεσσαλονίκη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Τι κανετε;;;;

Θα παρω τη Βικυ πιο μετα..

Σημερα ειμαι καπως..με συγχησε στο δρομο και μια βλαμενη..καλα λεω εγω πως δεν υπαρχει παιδια στην Ελλαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!! :D:D:D

Βικάκι μου να σας ζήσει το αγοράκι σας!!!ΝΑ ειναι γερο , τυχερό και αγαπησιάρικο πάντα!!! :x:x:x:x

Καλή ανάρρωση και καλή λοχεια να εχεις κοριτσάκι μου!!!

Πάω να σας διαβάσω και επανέρχομαι!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...