Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Καλημερα!! Καλη εβδομαδα ευχομαι!!

Και εγω θα παω τον Γ. στον γιατρο σε λιγο παλι. Πριν καμια 5-6 μερες του εκλεισε η Ε. το χερι με το

συραπτικο που ηταν αδειο ευτυχως και μετα στο ιδιο σημειο εκανε ενα ανεπαισθητο κοψιματακι με ενα χαρτι που κρατουσε, δεν ετρεξε καν αιμα και την Παρασκευη πως κοιταω το δαχτυλο ειχε πρηστει και γυρω γυρω απο το κοψιμο μαζεψε εσωτερικα πυον. :shock: Σε λιγο θα τον παω να τον δει. Για να δουμε. :roll:

Αργυ περαστικα στον Λουκα. Ειχε ξανακολλησει στρεπτοκοκο?

Χρυσα μην λες ετσι ρε συ...τι σου κανανε παλι?

Παω να ετοιμαστω τα λεμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας!

Πριν λίγο ήρθα στο γραφείο, σήμερα πήγαμε τις μικρές για γενικές εξετάσεις αίματος και ούρων. Η Φ σε όλα από μένα πήρε! Δεν μπορούσαμε να βρούμε φλέβα. Με τα πολλά τα καταφέραμε! Το απόγευμα θα βγούνε οι αίματος.

Το Σάββατο καλά περάσαμε, ήπιαμε τα ουισκάκια μας και γυρίσαμε κατά τις 2. Ήρεμα πράγματα.

Χτες είχαμε μια τέλεια μέρα! Αν και ο μπαμπάς μας είχε υπηρεσία, πήγαμε με την αδερφή μου και τους γονείς μου τουρ στα παράλια!!! Πήγαμε να δούμε τις βάρκες (αν κουνιούνται) που έβγαιναν με ψάρια, αγοράσαμε κιόλας φρεσκότατα!!! Μετά παραλία μαζέψαμε κοχυλάκια και μετά καθήσαμε να κάνουμε πικ νικ. Επιστρέφοντας πήγαμε από τη φάρμα που πηγαίναμε πέρσι. Φέτος έφεραν και 2 καγκουρώ!!

Γυρίσαμε πτώματα και αφού φάγαμε τα ψαράκια μας, ξεραθήκαμε…

Γωγώ περαστικά σας ρε κορίτσι… Μακάρι να μην κολλήσει και η μικρή. Και η Φ έβγαζε τέτοια στον πωπουδάκο της όταν φοράει πάνα τη νύχτα και κάνει πολλά τσίσα…

Αργυρώ περαστικά και στον Λ. Και πέρυσι είχε περάσει ε? Σε καταλαβαίνω για την νταντα..κι εγώ θα δυσκολευόμουν.

Εμείς έχουμε το μπάνιο το μεγάλο και ένα WC στην κρεβατοκάμαρα μας που την χρησιμοποιώ σε έκτακτες περιπτώσεις (βλ. Ιουλία).

Φατσούλες δε βάζω..είναι χαζό το Pc εδώ και όποτε πάω να βάλω με πετάει όξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Λενάκι (ανοιχτό στόμα) τι έπαθε ο μικρούλης, βρε τον καημενούλη (θλιμμένη φάτσα).....αχ τι τραβάνε τα 2α από τα 1α!!!!

Συμπεθέρα (πάλι ανοιχτό στόμα) απαπαπαπα να της πεις να μην τον ξαναπάρει αγκαλιά αν δεν είσαι εσύ παρούσα.......βρε τον Λεω, φαντάζομαι ύφος που θα είχε όμως ε? ο Λεω λέω!!! χαχαχαχαχα

Λενάκι είχε κολλήσει άλλες 2 φορές όταν πήγαινε νήπιο, όμως (όπως διάβασα πριν λίγο) 24 ώρες από την έναρξη της θεραπείας κανείς δεν κολλάει, για αυτό και είπε ο γιατρός να μείνει σπίτι για 2-3 μέρες!!!

εν τω μεταξύ δεν μου έδωσε χαρτί για το σχολείο....μου είπε ότι είναι ανοησίες αυτά που ζητάνε οι δάσκαλοι χαχαχαχαχα.....αυτόν τον γιατρό πολύ τον πάω, είναι κατά των φαρμάκων και πολύ cool, ειδικά για τα εδώ δεδομένα!!!

Παναγιώτα πώς πάνε τα μαθήματα με τους έφηβους? (Rollinh Eyes)

Afro κάνε μια καλύτερη εξάσκηση με την ταμπλέτα για να καταλαβαίνουμε τι θέλεις να πεις χαχαχαχαχαχα.....΄δεν είναι δύσκολο απλά π΄ροσεξε τι πατάς και αν μετά την λέξη βγει λάθος ξαναγράψτην ...... μετά το αποθηκεύει και με το που πας να γράψεις τά πρώτα γράμματα σου γράφει την σωστή!!!

π.χ το Ιουλία μου το έβγαζε αλλιώς και γύρισα και το έγραφα πολλές φορές και τώρα το γράφει σωστά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Παναγιωτα έπρεπε να στο κάνω 3 το μεσημέρι να δεις :twisted:

Μια χαρα θα είναι Στις 6 έχει δάσος εκει, σκέψου οτι αν το έκαναποτέ θα τρώγαμε μετα με την οικογένεια και αν θέλουν ναφυγουν μετα κάποιοι για ταξίδι;ο Κ ήθελε πρωί :x:lol::lol:

Βολή τέλειος ο μικρός και ναι σου μοιάζει πολύ!

αργυρώ περαστικά :( το ξέρωτα αργυρώ τα κάνω αλλα κάμοι α φόρα ξεφεύγουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κολλάει. Βυκη ήθελα να πω και οτι ξέρω τι πρέπει να κάνω αλα καμοια φόρα κολλάει και δεν βλέπω καν τι γράφω. Γιαυτό και γράφω αργά και λίγα αυτές τις μέρες. Ρε κορίτσια έβλεπα χθές για τα της βαπτισης και έχω τρελαθεί, μια λαμπάδα κανείς 150/—160 εύρω και τα κομμάτια μεμονομενα δεν έχουν πάνω απο 20 εύρω!! :shock: τζάμπα λεφτά :twisted: μην πω για το κουτί βαπτισης καίτοι λαδοσετ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ήθελα να σε ρωτήσω κιόαλς γιατί δεν το κάνετε πρωί :?

έχει πιο πολύ δροσιά :)

επίσης Παρασκευάτικα γίνονται βαφτήσεις?

για ρώτα την Σισσιώ και το Μιστάκη να σου πουν, κάθε μέρα της εβδομάδας σημαίνει και κάτι για την θρησκεία....για αυτό και γάμοι-βαφτήσεις γίνονται τις Κυριακές (κανονικά)!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή είναι ,καλέ τοπρωι ποτέ θα προλάβω! Είχα τον γάμο βαπτιση Στις 1 και έτρεχαν!! Οχι απόγευμα χάλαρα ναντυσω παιδιάν ντύσω άντρα καινα βαφτω νακανω μαλι και να ντυθώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα παιδια..ειδατε τι κουκλι βαφτηστηρι που χω...στη Νονα μοιαζει λεμεεεε...ψωναρααααα!!!!

Βικαη ειναι τελειος..η Μ-Ι...απεριγραπτη..ρε μη τη μαλωνεις δεν το κανει απο κακια..και καλυτερα που το αγαπαει..

Μη ρωτατε κοριτσια..ειδικα σημερ ατον Φο ηθελα να τον πεταξω απο το μπαλκονι κατω...

και ο αλλος απο πισω...τι σιγανοπαπαδια που ειναι..παιδια να δειτε πως ο Ζαν θα γιενι τρομερη μαφια..ο Φο αγγελακι θα ειναι μπροστα του..

ρε με εξουν ξεκανει δεν υπαρχουν αυτα τα παιδια..τουλαχιστως τους Μαρθας ο Παντελης αμα τον παρει η Θου αγκαλια σκαει...τα δικα μου..σκανε γαιδαρο ..

Και ενταξη να κατανοησω...εινια αρρωστα, πονανε γκρινιαζουν ειναι μεσα στη μοιρλα..αλλα οταν το κανουν ΟΛΗ την ωρα;;;..

τωρα τελευταια αρχισαν και να πλακονωνται..κοπαναει ο Φο τον Ζαν...χαρα ο μικρος..ανταποδιδει κοπανοντας οτι βρει μπροστα του προς καθε κατευθυνση..

ο μικρος δεν παιρνει σωστα τα φαρμακα του..πως να γινει καλα αμα δεν τα πινει;;;..

ο Χριστοφορος εκτος του οτι εχει καταμαδισσει τον αφαλο του τωρα γδερνει και το ματι του...τι αυτοκαταστροφικες τασειςε ειναι αυτες που εχουν;;;

ποτε θα ζησω λιγο ηρεμα....

δε θελω ηρεμια διαφημισης πρωινου..λιιιγγγηηη ηρεμια θελω λιιιιγηηηηη

Σημερα ο φο δενπηγε σχολειο..απο την παρασκευη ειναι με πηρετο οχι μεγαλο..φτανει μεχρι 38,5 και πεφτει ευκολα με αντιπηρετηκο χωρις αλλα συμπτωματα...το τι ιστερια βαρεσε..ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...

απο πισω να σιγονταρει και ο μικρος..

δεν μπορω να λειπω συνεχεια απο τη δουλεια ρε παιδια..ΟΚ θα μου πειτε...μπηξε το 12 και εχεις 44 μερες αδειας...ΑΛΛΑ με τη δεδομενη κατασταση δε με παιρνει να κανω ηρωισμους...

εχουμε οικονομικο ελεγχο απο ορκωτους μεχρι το τελος της ευδομαδας, περιμεω ενα γκρουπ συνεργατων που θα ερθουν απο βδομαδα..ολα αυτα θελουν διεκεραιωση...το ΣΚ δουλευα απο το σπιτι- με διαλιμενο λαπτοπ...

παιδια ειλικριαν δεν την παλευω..ποσες μερες ελεγα πως τελικα παιδια πρεπει να κανεις στα 20...και να καθεσεσαι να τα μεγαλωνεις σπιτακι σου...

ο Οδυσσεας το ΣΚ δουλευε..και τα λευτα που πηρε...θα πληρωθει 2 μηνες το στεγαστηκο και οπως παμε μεχρι το Πασχα θα δουλευει μαλλων ολα τα ΣΚ...συν οτι δουλιες εχουμε στο σπιτι..δεν αντεχω αλλο παιδια να ειναι ανω κατω τα παντα..οσο επικρατει χαος γυρω μου δεν μπορω ουτε τα δουλεψω ουτε να ζησω..δεν λειτουργω..

γιατι...ειναι αναγκη να αρρωσταινουν συνεχεια..μπορω να ζησω λιιιγο ηρεμα!!!!

Και μετα απο αυτο το συντομο παραλληλημα επσιτρεφω στην πραγματηκοτητα...σορυ για το πρηξημο..αν θελετε παραβλεψτε το και μη το διαβαζετε...

Αφρο χαρα στο κουραγιο σου..μισω τα ταμπλετ..μια φορα πηγα να γραψω κατι στο ταμπλετ το Ο ...και μονο που δεν το πεταξα κατω

Αφρο μια χαρα πογευμα..μια χαρα..μη το συζητας καν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale 1 /7 δεν ειναι κυριακη?

Αφρο...πραγματικα εκμεταλευση ειναι....

ασε τα ρουχαλακια...100-150 ενα συνολο που δεν αθ το ξαναφορεσει πουθενα...!

συμπεθερα....ασε εχασα 10 χρονια πο τη ζωη μου....της μιλησα....δεν ηθελα να την μαλωσω...ολο της μιλαμε για το μπεμπε και εκεινη στεναχωριεται....

νοιωθω χαλια...ολο να μην τον πειραζει της λεω...

σημερα θα ερθει παιδιατρος...

θα την ταραξω στις ερωτησεις...

και αυτη ειναι πολυ κουλ οποτε υποψιαζομαι κα τις απαντησεις....

χαχχαχ!

μου τηλεφωνησαν τα κοριτσια παο τη δουλεια...

αχ επιναν καφεδακι....

να ημουν εκει...

εστω για 1 ωρα....

εχει και τοσο ωραιες μερες ....και εγω μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δύσκολα τα πράγματα και σε σένα, έτσι μαλώνουν και τα δικά μου, όχι πάντα βέβαια....πολλές φορές πάνε πάνω και μετά από λίγα λεπτά ακούμε ουαουα κλάμα....κλαίει η Ρ. γιατί της έκανε κάτι ο Λ. και έρχεται κάτω, πάντα σε μένα, να της φιλήσω το μέρος όπου την χτύπησε ο Λ.!!!

γιατί δεν στέλνεις τον Φ. στην πεθερά τουλάχιστον? ή να έρθει εκείνη να τα απασχολήσει για λίγο? ή η μαμά σου?....για λίγο, έστω για μία ώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συμπεθέρα πάρε το καρότσι και πάτε μέχρι την παιδική χαρά, τι είναι αυτά τα πράγματα?

αυτά γίνονταν τα παλιά τα χρόνια επειδή οι γυναίκες δεν ήθελαν να γυρίσουν στα χωράφια αμέσως μετά την γέννα, ήταν η δικαιολογία τους (αυτό διαβασα)....ε όχι να τρελαθείς κιόλας!!!

Μαρία, τι ωραία που περάσατε και εγώ θα ήθελα παραλία (φατσούλα που ονειρεύεται)!!! αχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα 100—150 καλά είναι ...αυτο που έχω βάλει στο ματιά κανείς 200+ :shock: αλλα το έχω ερωτευτει

λέω να πω στους δυο νονους νάταν αναλάβω εγω γιατι μπορώ να παραγγείλω απο 2—3 σάιτ για να βγούνε πιο οικονομικά και με το θέμα που θέλω και την λαμπάδα ναπαρω τα κομμάτια και να την κάνω εγω ...σιγά τοδυσκολο να βάλεις τουλι και κορδέλες και το ξύλινο θέμα!! Επιστήμη μεγαληκαι κανείς 160!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο καντο με τη λαμπαδα..ειναι πραγματικα απαραδεκτο και τιποτα δεν ειναι δυσκολο..

εγω δενε χω οαραπονο μου βγηκαν πολυ οικονομικα..και απο βαφτηστηκα πηρα ρουχαλακια..εκτος απο το καπελο θα τα ξαναφορεσει ολα σηγουρα, και το μπουφαν και το πουκαμισο και το παντελονακι

Αργυρω η πεθερα μου εχει ολη μερα τον μικρο..πιστεψε με θα ηταν μεγαλη γαηδουρια απο μερους μου αν της τον φορτωνα και τα ΣΚ η καποια απογευματα επισης πραγματικα..

αυτα απολαμβανουν να δερνονται..ο μικρος τις τρωει και χασκογελαει..και πλεων ανταποδιδει..

αυτη τι στιγμη το σπιτι ειναι μπαχαλο...χτες ο Ο πηγε τον πεθερο μου νοσοκομειο και τα εβαλα μονη μου για υπνο- ηρθε η πεθερα και κρατησε τον μικρο για να κοιμησω τον Χ- ολα τα εξαρτηματα απο τον παγκο εργασιας της Black & Decker ειναι σκορπισμενα σε ολο το σπιτι..και μ'αρεσει που για Πασχα θελω να του παρω Κουζινα με κουζινικα..δεν μπορω...θα τα πεταξω ολα..

παμντου υπαρχουν κομματια απο το περιοδικο Κομιξ..τα βρισκει ο μικρος και τα μασουλαει..οι αισθησεις μου πρεπει να ειναι 44 για να εντοπιζω...

ο μικρος δεν πολυθελει αγκαλια , ουτε να καθετε στο καρεκλακι..τη βρισκει να κυλιεται στο χαλι ..

χτες τελικα δε μαγειρεψα τιποτα απο οσα ελεγα..εκανα μονο κοτοσουπα για τα παιδια, την οποια θα φανε και σημερα..

και οταν γυρησω θα κανω φαγητο για μας..

τεσπα...

ουσιαστηκα το μοναδικο που με ενοχλει ειναι το χαος..δεν λειτουργω πραγματικα οταν γυρω μου επικρατει το χαος απο ακαταστασια...και ειλικρινα δεν μπορω ΟΛΗ μερα να συμαζευω..

την παρασκευη οσο κοιμοταν το μικρο συμαζεψα..το Σαββατο ο Χ εκανε ανω κατω την ντουλαπα του..τωρα θελει συμαζεμα και αυτη...χαμπαρη δεν τον πηρα που τα εκανε ολα χαλια...και πετουσε τα μπλουζακια στον αερα..και ο μικρος χαιροταν που πεφτανε πανω του και μασουλησε και μερικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα....Τι ωραία μέρα....Θέλω καφέ και μετά ουζάκι στην παραλία.... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Κορίτσια μόνο εκείνη την ώρα μου είπε για τον αυχένα της...Ο Γ. της έλεγε ακούμπα το σαγόνι στο στήθος σου και αυτή το έκανε άνετα.... :roll::roll::roll: Το είπα και στον παιδίατρο και μου είπε ότι από τη στιγμή που το λυγίζει, δεν έχει θέμα.... :roll::roll::roll: Δεν παραπονέθηκε πάλι για αυχένα.... :roll::roll::roll::roll::roll: Μόνο χθες λίγο για τον ώμο της, αλλά είχε πιαστεί από την ξάπλα.... :lol::lol::lol:

Εμετό δεν ξαναέκανε....Μόνο το Σάββατο...Χθες έκανε πυρετό το μεσημέρι ενώ κοιμόταν μέχρι 39,2, το βράδυ 38,7, της βάλαμε υπόθετο ντεπόν και δεν ξαναέκανε... :?:?:?:?:? Σήμερα έχει 37-37,2... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ελπίζω να πέρασε... :roll::roll:

Σε λίγο θα φύγω από τη δουλειά, να τις πάω και τις δυο παιδίατρο για να είμαι σίγουρη..Η Ιω εκτός από όλα αυτά έχει τον κλασικό βήχα του παιδικού και η μπέμπα ακόμα μιξούλες και κάνει που και που ένα μικρό βηχάκι.... :?:?:?:? Αλλά θα πάω για να είμαι σίγουρη.....Μακάρι να ήταν η τελευταία μας ίωση αυτή και να τη σκαπουλάρει τελικά το μπιμπικάκι μου το μικρό... :ympray::ympray::ympray::ympray:

Αρτζι περαστικά στον Λουκάκο ρε.... :(:(:( Έχω ακούσει ότι αν μια φορά προσβάλλονται από στερπτόκοκο, μετά είναι πιο συχνό... :?:?:?:?

Λενάκι ωραίο φωτιστικό ρε......Πλούσιο, πλούσιο.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα υπομονή ρε...... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Και οι δικές μου έτσι κάνουν...Αν και η Ιω πλεόν δεν τη χτυπάει την μπέμπα...Αλλά η μικρή Μαρτίνα (ω ναι!!!!!!έχω αρχίσει να τη λέω Μαρτίνα για να μαθαίνει...Το ξέρω ότι στο τέλος Δήμητρα θα βγει.... :evil::evil::evil: Αλλά επειδή εγώ ποτέ μα ποτέ δε θα τη φωνάξω Δήμητρα, τη λέω Μαρτίνα..Το προτιμώ) τραβάει όλη την ώρα τα μαλλιά της Ιωάννας..... :o:o:o Μια μέρα της ελίχε βγάλει ολόκληρη τουφα... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ακου σκηνικό....

Βαφόμουν το πρωί στο μπάνιο....Είχα την μπέμπα στο πάρκο και έπαιζε...Και η Ιωάννα έξω από το πάρκο και έπαιζε...Και ξαφνικά ακούω τη μάνα μου, η οποία κατεβαινε από πάνω να της λέει "Ιωάννα τι κάνεις εκεί;;;;"

Τρέχω εγώ και τι να δω;;;;;; :shock::shock::shock: Είχε πάρει η Ιωάννα το τραπεζάκι της fisherprice της μπέμπας, το είχε κολλήσει στο πάκρο, είχε ανέβει πάνω και ήταν μισή μέσα στο πάρκο και μισή έξω.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Και η μπέμπα από κάτω της να την κοιτάει.... :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και λέει η Ιω με αθώο ύφος "Θέλω να μπω κι εγώ στο πάκρο να παίξω με την μπέμπα..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Την έβαλα μέσα, τις άφησα μόνες και μετά ακούω την Ιω να λέει "Μη μπέμπα..." :?:?:? Πάω και βλέπω την μπέμπα να τρώει τις τρίχες που μόλις είχε βγάλει από τα μαλλιά της Ιωάννας.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Βικάκι τι τέλειος μπέμπης.... :x:x:x:x Να σου πω την αλήθεια, εγώ γέλασα με την Μ-Ι που στον έφερνε.... :lol::lol::lol: Αλλά θέλει προσοχή.... :?:?:?

Αυγή εγω είμαι η Γωγώ, 28 χρονών (27,5 για την ακρίβεια :lol::lol::lol::lol: ) κι έχω δυο κοριτσάκια...Την Ιωάννα,3 χρονών και την μπέμπα (αβάφτιστη-Μαρτίνα :lol::lol::lol: ) 11 μηνών...Και όχι...Δεν είμαι απο Θεσσαλονίκη...Μένω Χαλάνδρι... 8-)8-)8-)

Αφροοοοο γιατί γαμώτο 1η Ιουλίου;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::cry::cry::cry::cry:

Μόλις την Παρασκευή έμαθα ότι η νονά της Ιωάννας βαφτίζουν τον μπέμπη τους 1η Ιουλίου... :roll::roll::roll::roll::roll: Ελπίζω μόνο να την έχουν εκείνοι πρωί για να έρθω σε εσάς απόγευμα... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Τα βαφτιστικά γάμησε τα!!!!Πανάκριβα...Κι εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω...Η νονά της μπέμπας είναι άνεργη πλέον.... :?:? Με ένα μισθό ζουν.....

Για ρούχα εγώ θα πάω στο lapin outlet στο Περιστέρι.... ;););););) Περυσινά κομμάτια, αλλά φθηνά.....μισή τιμή... ;););) Πήγαινε μια βόλτα...Εμείς πέρυσι που είχαμε βαφτίσει τον ανηψούλι, είχαμε πάρει παντελόνι-πουκάμισο, ζώνη-γραβατα-μπουφαν, καπελάκι 80 ευρώ..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Και ήταν πολύ μοδάτα...Όχι κλασικά μπομπονιερέ βαφτιστικά.... 8-)8-)8-)8-)8-)

Για προσκλητηρια-μπομπονιέρες θα πάω αρχικά σε μια φίλη της κουμπάρας να δω τι τιμές θα μας πει... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Παναγιώτα ελπίζω να μην αρρωστήσει ο Νικόλας...'Εφτιαξε ο καιρός.... :?:?:?:?

Ψηλή φιλάκια.....Σε έβλεπα στον ύπνο μου νομίζω.... :?:?:?:lol::lol::lol::lol: Μαυρόγατα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτά θυμάμαι.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πλάκα έχουν τα παιδιά σου βρε!!!! χαχαχαχα ειδιά που ο μικρός γελάει ό,τι και να κάνει ο Φ.!!!!

και εγώ την ακαταστασία δεν την μπορώ με τίποτα....το δικό σπίτι, ο κάτω όροφος είναι πάντα συμμαζεμένος, παιχνίδια απαγορεύονται στον χώρο....ο επάνω, τα δωμάτια των παιδιών: της Ρ. είναι εντάξει γιατί η κυρία όλο στο δωμάτιο του Λ. είναι!!! και του Λ. πάντα επικρατεί ένας χαμος!!! και μου την δίνει αφάνταστα!!!!

Γωγώ εύχομαι όλα καλά και με τις δύο σου ομορφούλες!!!

αυτό το Μαρτίνα ειλικρινά δεν μου αρέσει καθόλου, ίσως επειδή έχουμε 2 φίλες που έχουν αυτό το όνομα και αν σου βάλω φωτό τους, θα αναθεωρήσεις χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μακαρη να εχετε ευχαριστα νεα..

Δεν ξερω γιατι αλλα ειχα δεδομενο οτι θα ητα Χαρουλα..

ρε ποντια επρεπε να πεις του Γ πως θα κανετε και τριτο και θα ειναι αγορι....και ας μην κανετε ;););)

Αργυρω εγω επιτρεπω ορισμενα παιχνιδια με την προυποθεση οτι μετα θα μπουν στην κουτα και θα τα κυλισει πισω στο δοματιο...αλλα ο Χ δεν..γεννιακ με εχουν χεσμενη..και κανουν οτι θελουν..

πλακα εχουν οταν το διαβαζεις..οταν το ζεις ειναι να τραβας τα μαλια σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete?????????

εγω χθες φυτεψα-εσπειρα ραπανακια κ φρεσκα κερμυδακια στη πεθερα 8-)8-)8-)

στο φουρνο μοτ ψηνονται 2 τσουρεκια 8-)8-)8-) κερναωωω

βικυυυυυυυυυ

ομολογω οτι οταν ειδ τη φωτο τη κοιτουσα ακρετη ωρα..καλε κουρεψες τη μι??????????????????????????????/

δευτερον..λεω ποιο κοριτσακι εβαλε :oops::oops::oops: ειναι μπλουζα της μι? :oops:

αλλα ειναι αγαπησιαρης το καλο μουυυυυυυυυυ..γλυκας..κ εχει κ ωραιο μαγουλο για τσιμπημα

επισης :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

απορω πως δε τον εριξε τον μπεμπη ρε..απαπαπα..

μ αρεσει πολυ πολυ που το λεωνιδας :D:D:D του μπαμπα συ? :roll:

περαστικα σε λουκα ιωαννα κ παιδια χρυσας..κ μαλλον κ μιτσακιου..

ρε χρυσα σε απολαμβανω οταν σε διαβαζω :oops::oops::oops: αλλα τη ακαταστασια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: δε τη αντεχω..ειμαι υστερω,,κ κακως..εμεις χαλιομαστε

καλα τον βαραει ο μεγαλος κ γελαει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο με το καλο να γινει..ποτε φευγει ο κ?θα σε τηλ

αναστασια τι κανετε?νατασα?θεσσαλονικιες?

βλεπω μαγδα κ κατερινα κ νατασουλα..μακιαααααααααααααα

παναγιωτα ολα καλα?ευχομαι να ΜΗ ξανααρρωστησετε..εκλεισες ξενοδοχειο?

τι αλλο :roll::roll::roll::roll:

σισσακι εμεινες εγκυος κ μας γραφεις :twisted::twisted::twisted: πως πας?πεφτει μασα/?

καρολ για πες εσυ..συνηλθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι :o:o:o:o:o:o καλε αληθεια εγινε αυτο?απαππα..καλα η ειρηνη ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗπεραστικα σας :-*:-*:-*:-*:-*

καλα μερικοι δημοσιοι ειναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :evil::evil::evil::evil::evil: ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :evil::evil::evil::evil: ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :evil: ι :evil::evil::evil::evil:

παω κεπ να ζητησω επισημο χαρτι για το αμκα..για να βγαλω καρτα ανεργιας

κ παω ζηταω απο μια κυρια που δε εχει ΚΑΘΟΛΟΥ δουλεια..με λεει ποιο αμκα εχετε?

λεω δε ξερω εχω ταυτοτητα..με εξυπηρετει..καλα δε χεστηκε απ τη χαρα της. :twisted::twisted::twisted:

κ ζητημα να εκανε 10 λεπτα..ζητημα..7

με λεει το κορυφαιο λιγο πριν με δωσει το χαρτι..

κυρια μου αλλη φορα αν ξαναθελησετε τετοιο χαρτι να ξερετε το αμκα σαε γιατι ειδατε..ΜΙΑ ωρα εκανα να το βγαλω :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

εμα τη βριζεις...

το αλλο..μιλαω με μια φιλη..κ η αδερφη της θα παει για προκληση τη πεμπτη που θα ειναι 38 βδομαδων γτ ο πλακουντας της εχει ασβεστωματα κ εχει κ λιγο πιεση κ το μωρο ειναι 1.5 βδομαδα πιο μικρο :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

εγω ειπα οτι ειχα να τη πω..ξερω δε θα ακουσει τη αδερφη της οπως εγω δε ακουσα το ζωον αλλα το στανταρακι εμ τη καισαρικη το εχω :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαι καθόλου καλά... :(:(:(

Θουλάκι μου, επειδή με ρώτησες προχθές, όχι δεν έχω καμία βοήθεια (εκτός από κανένα φαγητό της μάνας μου) και συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο... Αυτές τις μέρες, το σόι μου έχει βαλθεί να με τρελάνει!!! X(X(X(

Τσακώθηκα με τη μάνα μου, γιατί κατά τη γνώμη της έπρεπε να είχα πάρει αντιβίωση απ' την 1η μέρα...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Και θεώρησε καλό να μου κλείσει το τηλέφωνο στη μάπα (Νατασούλι!!!) :o:o:o

Και μόλις πριν λίγο, με πήρε η γιαγιά μου απ' το χωριό, να μου πει "να της κάνω τη χάρη, να σταματήσω το θηλασμό, γιατί το σκέφτεται και κλαίει :shock::shock::shock: το ότι είμαι ΤΟΣΟ αδύνατη και το μωρό μου ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ!!!!" :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

Δε μπορώ ρε γαμώτο μου, δεν αντέχω, ειλικρινά..... Και να της λέω (τι να της πεις της 90χρονης;;;) "γιαγιά μου, δε με κουράζει ο θηλασμός, δεν παθαίνω τίποτα, σ' ευχαριστώ για τη συμβουλή, αλλά θα ήταν ψέμα να σου πω ότι θα σταματήσω" και να μου απαντά "μα είσαι εντελώς ξεροκέφαλη, αγύριστο κεφάλι, κι ο Α τι σου λέει;;;; Έπρεπε να 'ναι πιο αποφασιστικός και να μη σ' αφήσει να συνεχίζεις!!!" :shock::shock::shock::shock::shock:

Ρε παιδιά, μα το Θεό, είμαι ΤΟΣΟ κουρασμένη σωματικά και ψυχικά, που μ' έκανε κι έκλαιγα!!! :cry::cry::cry: Δε μου φτάνει η κατάστασή μου, ΓΙΑΤΙ πρέπει να αντιμετωπίσω και την τρέλα του καθενός, ΓΙΑΤΙ;;;; :(:(:( Σε άλλη φάση μπορεί και να γελούσα, αλλά αυτή τη στιγμή δεν έχω αποθέματα υπομονής.... :(:(:(

Συγγνώμη που σας έπρηξα, πάω να σας διαβάσω, όσο προλάβω, γιατί σε λίγο θα πάω τη μικρή στην παιδίατρο.

Γωγούλα, περαστικά στην Ιωαννίτσα, πως είναι τώρα;; Αυτό με τον αυχένα το είπες στον παιδίατρο; :roll:

Αργυρούλα, περαστικά και στον Λουκάκο μας. :x Ο στρεπτόκοκκος είναι μικρόβιο, όχι ιός.

Βικάκι, αν κατάλαβα καλά, γιατί δεν έχω διαβάσει τα τελευταία, δεν βγαίνεις έξω;;; Γιατί ρε συ;;; :?

Εγώ πάντως, στη βδομάδα πήγα για συνέντευξη!! ;) Άλλο που δεν πήρα τη δουλειά! :evil::lol:

Και τώρα που το θυμήθηκα...

Ιουλία μου, κάτι με ρώτησες για τις λεχώνες, ε; :roll: Δεν τα πιστεύω καθόλου αυτά, και ειδικά τις χαζές προλήψεις... Μου φαίνονται αστείες. Οκ, ιστορικά είχε μία λογική το να μένουν οι λεχώνες και τα λεχούδια μέσα, για την δική τους προφύλαξη, αλλά αφενός πλέον ούτε αυτά ισχύουν, αφετέρου τα υπόλοιπα χαζά τύπου "να μην πάει επίσκεψη, να μην απλώσει ρούχα τη νύχτα κλπ" :shock::shock::shock: είναι σκέτες δεισιδαιμονίες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια γεια σας!!!!!

Είμαστε καλά,αν εξαιρέσουμε το ξενύχτι που ρίχνουμε με την μικρή πάλι...αυτό το παιδί δεν θα κοιμηθεί ποτέ,τέλος!!!!!

Πάω να μαγειρέψω,χαζευα και πήγε 4 :o:o:o:o

Περαστικά στον Λουκά,στον Γιώργο και στα μωρά της Χρύσας

Θα επανέλθω αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!

παλευω να κρατησω τον γιωργο ξυπνιο!!πριν λιγο διαβαζε τα παραμυθια του κ η ταν ετοιμος να κοιμηθει,πηγα στο κρεβατι του κ αρχισα τα χαζα..

τωρα τον εφερα στο αλλο δωματιο κ παιζει με το τουμπερλεκι!αλλες..3 ωρες εμειναν που πρεπει να τον κρατησω ξυπνιο! :roll::roll:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

αναστασακιιιιιι!!με πηραν απο κοπερτι!!

ανοιξε θεση!! :D:D:D

θα ζαχαροπλαστιαστουμε αυριο μαζι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D:D

ημουν σιγουρη οτι εσυ ειδικα θα αηδιαζες! :geek::geek::geek:

χαζο,ε χαζο! :lol::lol::lol:

ναι ρε..ετσι τα εκανα οπως τα ειπες!αλλα μια ημερα το χλωρινιαζα! :lol::lol:

ετσι κ αλλιως..σε μενα εμεινε..ο γιωργος δε το γουσταρει! ;):D

σας φιλώ!παω να πλυνω κανενα μπαλκονι με το καμαρι μου να περασει κανενα μισαωρακι ακομη! 8-)8-)8-)8-):D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα το φόρουμ είναι πολύ σπαστικό, δεν ξέρω αν φταίει το λαπ τοπ μας, επειδή δεν έχει μνήμη (και μάλλον αυτό είναι), αλλά μου βγάζει την σελίδα άλλα αντι άλλων!!! εννοείται ότι δεν βάζει φατσούλες!!

Χρύσα ναι ρε το ξέρω ότι όταν το ζεις είναι δράμα η υπόθεση!!! από έξω όλα αστεία φαίνονται!!!!

Θούλη δεν της απάντησες τίποτα της σκληρά εργαζόμενης κυρίας?!!!

επίσης τα τσουρέκια είναι νηστήσιμα?

πήγα και πήρα την Ρ. μόνη μου, ο Λ έμεινε μόνος του σπίτι, για 10 λεπτά!!!

Μιτσάκη μου πολύ λυπάμαι, αλήθεια (δεν μπορω να βάλω και φατσούλες), αλλά σου δίνω τις φατσούλες με την αγκαλιά και τα φιλάκια.....κάνε λίγη υπομονή και θα συνέλθεις.....καλύτερα μην σηκώνεις το τηλέφωνο αν βλέπεις ποιός είναι και θέλεις να αποφύγεις καταστα΄σεις και να έχεις την ηρεμία σου!

ναι ξέρω είναι βακτήριο, έκανα λάθος για τον ιό, απλά δεν το διόρθωσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...