Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Καλημέρα.....μα πόσο ωραία μέρα έχει....εμείς χάλια... :cry::cry:

Χθες βγήκαμε το πρωί με τον γιώργο και τις μικρές, πήγαμε κούνιες και μετά για καφεδάκι στον ήλιο με τους νονούς της μπέμπας..μετά γυρίσαμε σπίτι, ταισα την μπέμπα, τις έβαλα για ύπνο και τις δυο και ο Γ. πήγε να ψωνίσει καλούδια γιατί σήμερα περιμέναμε φίλους να φάμε, αλλά....... :cry::cry:

Ξύπνησε το ιωαννάκι μου, δεν ήταν καλά, παραπονιόταν ότι πονάει ο αυχένας της, να κάνει κάτι περίεργα τεντωματα, να της κλείνουν τα ματιά..... :o:o χέστηκα πάνω μου...πήρα την πεθερά να έρθει να κρατήσει την μπέμπα για να πάμε νοσοκομείο, της βάζω θερμόμετρο, 37.2, μετά από λίγο 37,7....τη δίνω στον Γιώργο να την κρατήσει για να ντυθώ και ξαφνικά κάνει εμετο πάνω στον γ.... :(:?

Πυρετός 38,5, τάβλα όλη την ώρα....ο γιατρός είπε να μη φάει τίποτα, νερό μια κουταλιτσα άμα πέντε λεπτά...να κλαίει, να θέλει νερό.... :cry::cry: βάλαμε υπόθετο για τον πυρετό....λιγο πριν κοιμηθεί ξέρασε πάνω μου....τη βάλαμε για ύπνο κ μετα από κανά μισάωρο πάλι εμετό......στον ύπνο της....όλη νύχτα να κλαίει για νερό...σηκώθηκα 4648393749 φορές...σήμερα δεν έχει κάνει...μόνο μια φορά δίαρροια..αλλα δεν έχει φάει τίποτα...μόνο νεράκι πίνει.....κ ο παιδιά τρως έχει κλειστό το κινητό...τι να της δώσω;;;;κάνει να φάει κάτι;;;;;;

Τώρα έχω ένα άγχος για το μωρο........μην κολλήσει.....ουφ.......

Πολυ στενοχώρια...

Μιτσακι μου έλεος ρε..μα πάλι;;;περαστικά....

Τζούλια έλιωσααααα....εισαι θεαααα..πολυ σε γουστάρω έτσι.....

Γράφω απο αι παντ...φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα βρε Γωγουλα :(:( Ταλαιπωρειται η ψυχουλα μου...τι σας ειπε ο γιατρος? Γαστρεντεριτιδα? Λογικα δεν πρεπει να φαει κατι ελαφρυ? Ξερω εγω τοσες ωρες νυστικη :roll: Περαστικα και γρηγορα και ευχομαι να μην κολλησει το μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Γωγω συνεχιζει ο πονος στο αυχενα...αν ναι νοσοκομειο...!

Λενακη...ωραιο φωτιστικο...

χαλασες και εσυ...!

το μπεμπε εχει λοξυγγα και νευρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρός είπε να μη φάει τίποτα, νερό μια κουταλιτσα άμα πέντε λεπτά...να κλαίει, να θέλει νερό.... :cry::cry:

ο δικός μας παιδίατρος πάντως μας είχε πει ότι αν το παιδί κάνει εμετό και θέλει να φάει κάτι, του το δίνουμε....ό,τι θέλει να φάει....αυτό σημαίνει ότι ο οργανισμός του θα το κρατήσει γαιτί το θέλει......πρώτη φορά ακούω να μην δίνεις υγρά σε εμετό....και αν αφυδατωθεί? :?::?:

τώρα για τον αυχένα δεν ξέρω, αν συνεχίσει να της πονάει καλό είναι να πάτε στο νοσοκ.!!!

περαστικά της :x ....την μπεμπούλα μακρυά για να μην κολλήσει και τα παράθυρα ανοιχτά!!! :!:

εμείς θα πάμε να αγοράσουν ένα χαλί σήμερα...το μαγαζί είναι ανοιχτό!!! :roll::roll:

εγώ και τις 2 φορές που γέννησα αφού γύρισα σπίτι την επομένη βγήκα με το παιδί βολτίτσα! :D έξω.....και εδώ, επειδή ο παιδίατρος δεν έρχεται σπίτι....την τρίτη μέρα τα πήγαμε και στον παιδίατρο!!! :!:

Χρύσα γιατί δεν χρησιμοποιείτε το WC? δλδ αν έρθω επίσκεψη στο σπίτι σας και θέλω να πάω τουαλέτα θα μου πεις στην δική σας? :!: ...πάντως μπορείς να το σκεφτείς και σαν θέμα υγειηνής δλδ ξέρεις αν εγώ είμαι άρρωστη ή κουβαλάω κάποιο μικρόβιο, πάω τουαλ. και στο καπάκι πάει και το παιδί......!!!! :!:

και εγώ συμφωνώ ότι καλό είναι να έχεις κάποιον συγγενή κοντά σου, αν όχι για βραδυνές εξόδους, τουλάχιστον για ώρα ανάγκης....π.χ. όταν πήγαμε νοσοκ. με την Ρ. ήρθε και ο Λ., ενώ αν ήταν κάποιος κοντά μας δεν θα ερχόταν :?

το φωτιστικό δεν μου άρεσε καθόλου :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω η τουαλετα αυτη ειναι μιαμικρη σκοτεινη τρυπα..δεν εχωτους καλεσμενους μου τοσο του πεταματα..

Πολλαπραγματα σε αυτο το σπιτι ειναι μη πρακτηκα φτιαγμενα..θα φτιαχνανε σωστα τα μπανια;;;

ο πεθερος μου ηταν Μhχανικος..αλλα εφτιαχνεεργοστασια...

το σπιτι αυτο θελει σεισμο 9 ριχτερ για να πεσει...αλλα απο πρακτηκοτητα ομορφια και ευεληξια μηδεν

Γωγω αμαν ρε πουλακι μου....περαστηκα και αγυρηστα...

και εμας μας εχει πει για εμετους οτι θελει ναδινουμε και κριως νερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :D

Μπήκα να σας διαβασω με σκοπό να γράψω για όλες μέχρι που έπεσα πάνω στην Ιουλία!!!

Ιουλίαααααααα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) μου φύγανε τα τσίσα να ξέρεις!!!! Ψώφισα στο γέλιο και σε διάβασα και στον Π, γιατί επενε να μάθει τί έπαθα και κάνω έτσι! :oops::oops::oops::oops::oops:

Λένα το Δημητρης μου αρέσει πολύ! :)

Έλενα τις ενέσεις τις άρχισα ήδη. Θα κάνω μία την ημέρα απο τωρα μέχρι και να σαραντίσω. :roll:

Γωγούλα περάστικα στην Ιω ρε συ! Να μας την φιλήσεις!

Κάρολ μια χαρα σου έκατσε η άδεια! ;) Μπράβο για τον μπέμπη! :)

Μητσάκι μου περαστικά σου ρε ψυχή... Μήπως να αρχίσεις τις πολυβιταμίνες;;; :roll::roll:

Α Θούλη! Ούτε εμένα μου φάινονται ιδια τα παιδιά σου ρε... :roll:

Πήγαμε στο πάρκο σήμερα και γυρίσαμε το μεσημέρι. Εχει τέλεια μέρα σήμερα!

Σας φιλώ όλες! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν ξερω...Εμάς πάντα μας λεει "ένα κουταλάκι νερό ανα 5 λεπτά..." :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Πήραμε ένα άλλο παιδίατρο, φίλο του Γ. και είπε αφού δεν έχει ξανακάνει εμετό να της δώσουμε λίγο μήλο, καρότο, κοτόπουλο, ρύζι.....

Έφαγε τελικά μισό μήλο, μια φρυγανιά κι ένα μπισκότο... :?:?:?:? Ρυζι και κοτόπουλο δεν ήθελε... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Λυσσαξα ότι έχει παχύνει το κορίτσι μου και τωρα..... :twisted::twisted::twisted::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ευτυχώς δεν ξαναέκανε εμετό...πυρετό μέχρι 38,5 αλλά με το υπόθετο της πέφτει...Την κρατάει κανα 6ωρο.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Άλλη απορία.......Η μπέμπα εδώ και πολύ καιρό στο παπάκι της ειδικά όταν χέζτεαι βγάζει κάτι σπυράκια... :?:?:?:?:?:? Χθες που δεν την είχα πάρει χαμπάρι ότι έχει χεστεί, της είχε γίνει χάλια το πιπί της... :?:?:?:? Και τα σπυράκια ήταν κατακόκκινα... :?:?:? Όταν την έπλυνα, έκλαιγε...Μάλλον έτσουζε... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Υποψιάζομαι ότι είναι μύκητας... :roll::roll::roll::(:(:(:(

Τι να κάνω;;;;Το μεσημέρι της έβαλα μελάνι... :?:?:?:?:?:?:?:? Εκανα μαλακία λέτε;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σισσάκι μου..... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εμένα τότε γιατι με έστειλες εκείνη :twisted:

Έκλεισα ημερομηνία!!! 1 ιουλίου Στις 6 το απόγευμα :) εύχομαι να μην έχετε φύγει για διακοπές ,πονταρω οτι έχουμε σκατά λεφτά για διακοπές φέτος :lol:

Gωγώ περ αστικα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο σε εκεινη σε εστειλα...ιιιιι/....δε θυμαμαι...σοβαρα..αποκλειετε ρε...εκει εχω τις χεσμενες πανεσ!!!

Τελει...αντε με το καλο!!!

Γωγω ισως ειναι μηκιτιαση...ρωτα τον γιατρο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μήλο-μπανάνα-καρότο κοτόπουλο και οπωσδήποτε γιαούρτι γιατί έχει προβιοτικά και έτσι επανέρχεται συντομότερα η χλωρίδα του εντέρου. Όταν σκύβει το κεφάλι προς τα μπρος ενώ είναι ξαπλωμένη πονάει;;;

Ιουλία δεν υπάρχεις λέμεεεεεεεεε!!!! Εγώ θα χρησιμοποιούσα σακουλίτσα!!!! Όπως στο κάμπινγκ τον παλιό καλό καιρό!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα πολύ σικάτο το φωτιστικό σας!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Φιλιά κοπελιές! Θα τα πούμε αργότερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες αγαπες! :D:D:D

περασαμε σουπερ καταπληκτικα σημερα!

πηγαμε απο τοπρωι σε φιλους μας,ψησαμε στην αυλη τους,κ τα παιδια επαιξαν τοσο τελειαααα..ετρεχαν εδω κ εκει,σκαρφαλωναν,γελούσαν!μειναμε ως τις 6,ηρθαμε,καναμε μπανακι,διαβασαμε ενα παραμυθι κ ο γιωργος επεσε ξερος για υπνο! :D:D:D

μα τί τελειααααααααααααααααααααα!

κ εχθες κοιμηθηκε 6 το απογευμα κ σηκωθηκε 6.30 το πρωι!

ε,σημερα που κοιμηθηκε 7..λογικα θα κοιμηθει παραπανω! ;):D:D:D

θα το καθιερωσω..καταργω τον μεσημεριανο υπνο!! :D:D:D:D:idea::idea::idea::idea::idea::idea:

καλε νονα..ξεφτιλα κ στον π. με εκανες! :oops::oops::oops::oops:

δε βαριεσαι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα σακουλα,ε;;μμμ..ωραιες ιδεες μου δινεις! :lol::lol::lol:

αργυρω την τελευταια 15ετια χτιστηκε το σπιτι,αλλα wc δε διαθετει!ετσι κ αλλιως τη λεκανη τακτικα την καθαριζω..το προβλημα ειναι στην ταυτοχρονη χρηση της.. :lol::lol::lol: ...υπηρχε η λυση να κατεβω στην γκαρσονιερα στο υπογειο..της οικοδομης,οχι του διαμερισματος,αλλα να αφηνα μονο το παιδι κ να κατεβαινα τοσες σκαλες;;;;;;;;μπα!

τεσπα,οταν χτισουμε τον επανω οροφο..γιατι ειναι κ καλες εποχες για χτισιμο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ,θα κανω κ wc! 8-)8-)8-)8-)

γωγω :(:(:(

περαστικα..αυτο με τον αυχενα πολυ με προβληματισε..πω ρε παιδι μου..ευχομαι να μην κολλησει η μπεμπα..να μας ενημερωνεις!

ωστε σουργελο σας αρεσω,ε;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ε..απολαυστε με οσο διαρκει η ηλιοφανεια..ειπαμε..φωτοσυνθεσις η θαυματουργος! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελενα..μα τί σικ φωτιστικο!διακριτικο ,λιτο κ απεριττο!! :lol::lol::lol:

φιλαια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω κανενα νεοτερο απο τη μικρη?

πως ειναι? :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

η Γιωτα χαθηκε...ειναι καλα? :?::?::?::?::!::!::!:

Τονιααααααααααααααααααααααααα....

τοσο δυσκολα με τη δουλεια?

μηπως να ακνεις ενα 30 να κατσεις παλι σπιτι? :!::!::!::!:

Αφρο φευγει παλι?

πως νοιωθεις?

για ποσο αυτη τη φορα?

Πασχα θα ειναι εδω?

ωραι ημερομηνια για τη βαφτηση....εμεις θα ειμαστε εδω...

νομιζω φετος κανεις δεν μπορει να προγραμματισει διακοπες....

ερχονται και τα νεα μετρα τον ιουνιο....

το πολυ πολυ αντι για δωρο του Π. να σας φερνουμε φαγωσιμα για αποθηκευση .... :lol::lol::lol::lol::lol:

ποιος παιζει σημερα που γινεται χαμος διπλα στο καφε?

αντρες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Γωγω μου περαστικα!Ευχομαι να περασει(-σε) γρηγορα κ αυτο με τον αυχενα να μην ηταν τιποτα!

Δημητρουλα μου επισης....ρε κουκλιτσα εχω αρχισει να ανησυχω με εσας?μα ειναι ιδεα μου πως 3 στις 4 βδ του μηνα ειστε αρρωστοι?αν οχι ολοι,σαν ντομινο το πατε.. :(:(:(

ΙΟΥΛΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και πιο πολυ ταιριαζει: L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)

Οκ εισαι...απεριγραπτη!!!!Ειναι δυνατον? :lol::lol::lol: Στο γιογιο??? :o:o:o:lol::lol::lol: Και μετα μπλιαχ πεταξες τα σκατουλια σου και καθαριζες το μπλιαχ γιογιο ΣΟΥ?μπλιαχ μπλιαχ :lol::lol::lol::lol::lol: Μα να μην κρατηθεις? :lol::lol::lol::o:o:o:ymsick: Γλυκια μου σκατουλα!Τουλαχιστον μας χαρισες ενα καλο γελιο!!!! :D:D

Αργυρω δεν καταλαβαινω γτ πραγματικα δε βρισκετε μια νταντα...και δε μας απαντας και ποτε!Ε πες μας πως δε γουσταρεις να το βουλωσουμε! :P:P

Ελενα το σπιτι σου πρεπει να εχει ανανεωθει με αυτο το φωτιστικο! :P:P:P Ο αντρας σου ομως δε νιωθει μειονεκτικα κοιταζοντας το??? :P:P:lol:

Τι αλλα ειπατε βρε τσουπριτσες? :?:?:? Ξεχασα!

Α!Να καλωσορισω κ την Αυγη!!!Γεια σου κοπελια!να χαιρεσαι τα μωρα σου!!!

Εμεις καλα!Χθες ειχαμε παρεα το πρωι,το απογευμα παιδικη χαρα κ παιδοτοπο,το βραδυ βγηκα κ περασα σουπερ!

Σημερα ησυχα...σπιτι,παιδ χαρα-παιδοτοπο!Η Α την περασμενη βδ ειχε δυσκοιλιοτητα και τωρα βγαζει τα χρωστουμενΑ!ευτυχως τα κανει στην πανα γτ θα επαιρνα κ εγω το γιογιο αγκαλια! :P:P:P:P:P:P Α ρε Τζουλια εισαι θεα!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αναστ. :lol::lol::lol::lol: ξεχνάω να απαντήσω βρε, μου διαφεύγει :P

Συμπεθέρα Βίκυ φαίνεται τόοοοοοοοσο μικροσκοπικός ο Λεωινδάκος σου μπροστά στην νυφούλα μου!!! :x

και εκείνη τον κοιτά με τόση αγάπη! :x:x

Ο Λ. χθες από το μεσημεράκι και μετά δεν αισθανόταν καλά, κάθησε στον καναπέ και έβλεπε τιβι, ούτε που κουνιόταν, τελικά έκανε εμετό και το βραδάκι είχε 38.1, του έδωσα σιροπάκι για να κοιμηθεί και καλά....μετά είχε 36.7.....και τώρα ακόμη δεν ξέρω, θα δούμε :?

Αφρο που σε έστειλε η Χρύσα? :?:

σήμερα φεύγει ο Κ.? για ένα μήνα? :(:(:( ρε συ για το Πάσχα πήγαινε πάνω στην μαμά σου, μην μένεις μόνη! :roll::roll:

Γωγώ τι κάνει η Ιω? :?: ελπίζω καλύτερα :x:x

α......Αναστ. να σου απαντήσω :lol::lol::lol::lol:

δεν έχουμε κανέναν γνωστό που θα μας συστήσει κάποια μπέιμπι σίττερ, οπότε πρέπει να ψάξουμε ή από αγγελίες ή κάπως αλλιώς......και να για να είμαι ειλικρινής με τόσα που ακούω εδώ, δεν το ρισκάρω, φοβάμαι...αν γίνει κάτι? για ένα ποτό? άσε καλύτερα δεν πειράζει!!! :!:

έπειτα επειδή τα παιδιά πάνε νωρίς για ύπνο η μπέιμπι σίττερ θα κάθεται μόνη της και πώς ξέρω εγώ ότι δεν ανοίγει συρτάρια, ψάχνει το σπίτι και τέτοια? :? ....γενικώς είμαι πολύ επιφυλακτική.....

έχουμε την κόρη ενός φίλου, που είναι 17 ετών και σκεφτήκαμε να την καλέσουμε ένα βράδυ, αφού πάνε τα παιδιά για ύπνο να καθήσει και αν γίνει κάτι να μας πάρει τηλέφωνο, αλλά δεν το έχουμε κάνει ακόμη.....

είμαστε διστακτικοί και σε αυτό......!

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά ο Λ. έχει πάλι 38.4 και του πονάει και ο λαιμός..... δεν τον στέλνω σχολείο....θα πάω την Ρ. παιδικό και θα τον πάω στον γιατρό γιατί δεν ξέρω και πόσες μέρες δικαιολογούν απουσία χωρίς χαρτί από τον γιατρό!!! :?

ξέχασα να σας πω, αγοράσαμε χαλί για το σαλόνι χθες, άλλαξε ο χώρος τελείως και φαίνεται και πιο μεγάλος!!! :roll::roll::roll: είχαμε μια βλακεία :roll::roll::roll: τώρα αγοράσαμε αυτά με τα μαλλιά!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Σημερα ειμαι ~x(~x(~x(~x( [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Αυτα τα παιδια μου θα με πεθανουνκαι θα ισυχασουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα τα παιδια μου θα με πεθανουνκαι θα ισυχασουν!!!!!

μην το ξαναπείς......αυτό έλεγε και η μαμά μου και.....όχι δεν ησυχάσαμε!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

πήγα τον Λ. στον παιδίατρο και τελικά έχει.....στρεπτόκοκο :o:o:o:(:( μα που στην ευχή τον κολλάει? είναι ευαίσθητος σε αυτόν τον ιό νομίζω, πήρα την αντιβίωση την οποία πρέπει να την πάρει όλη....θα μείνει σπίτι για 2-3 μέρες....και αυτή την εβδομάδα είχαν αθλοπαιδειές στο σχολείο, τις χάνει :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!

ειμαι στο σαλονι...εχει ερθει και η αδελφη μου....πινω λιγο γαλλικο καφε...ακουω το μπεμπε να ξυπνα αλλα χωρις να κλαει(τον ειχα στο δωμστιο μας) ξαφνκα βλεπω την Μ-Ι να μου τον φερνε στο σαλονι...

οχι με το πορ μπεμπε αλλα αγκαλια....μου κοπηκαν τα ποδια....

ηεθλα να φωναξω...αλλα δεν το εκανα να μην την τρομαξω και τον πεταξει κατω....

αχ εχσα 10 χρονια απο την τρομαρα μου!

Χρυσα τι σου εκαναν τα αγγελουδια σου!

και μην το λες αυτο...

σιγουρα δεν το θελουν....

απο αγαπη τα κανουν ολα...

συμπεθερα....περαστικα στο γαμπρουλ μου...

να τον κανεις αγκαλιτσα....θα περασετε και χρονο μαζι...

εν μερη εχεις δικιο για την νταντα αλλλα χρειαζεστε και εσεις λιγο χρονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Βίκυ..τι κουκλακι ρε το μωρό!!!! :x:x:x Φτου σου μάτια μου!!!!

Κατερινακι στο χωριο σου οι λεχωνες ειναι βαμπιρ;;; :lol::lol: Ευθυνονται για θανατους??? :?:?:? Ελα Παναγία μου!!!!

Μωρη ΑΦΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ... :twisted::twisted::twisted: καλα ρε μπιτ χαμενο το χετε...1η Ιουλιου στις 6 ή ώρα το απόγευμα???? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o:o:o θα σκάσουμε ρε αδερφούλα..Γιατι δεν το κάνατε κατα τις 7μιση με 8;;;

και μη μου πεις για να βγουνε καλες οι φωτο.... :lol::lol::lol: Ψωνάραααα :P:P:P:P:x:x:x:x

Ιουλίαααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πολλα φιλάκιαααα!!!!!

Εοπίσης μωρη τι "οικοδομη";;; Στα μπετα μένετε;;; Πολυκατοικια το λενε φιλενάδααααααααα :lol::lol::lol::lol:

Μητσακι και Γωγουλα ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!! Μα τι ειναι αυτο το κακό;;; :(:(

Σημερα εστειλ τον Νικόλα στον παιδικο μετα απο 1μιση μήνα...Αρχιστε τα στοιχημάτα για το πότε θα κολλήσει ιωση... :?:?:?

Αργυρουλα σε 88τμ σπιτι τι wc να κάνεις????? :roll::roll::roll::roll:

Χρυσα τι έπαθες ρε πάλι;;;;

Κοντοζυγώνει η ώρα του μαθημάτος...Σας φιλώ!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...