Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

καλησπερα απο την αρρωστη παπιομανα..το τι εχω τραβηξει κοριτσια απο τηνπεμπτη ..δε λεγεται ξεκινησε με βηχα και λιγο μπουκωμα και την παρασκευη το βραδυ τα δα ολα η εγκυουλα.... :o:o

ειχα ριγη ολη την ωρα ετρεμα χωρις να χω πυρετο παρα δεκατα..πονο σεολο το σωμα και εννοειται μπουκωμα...πονολαιμο και απιστευτη και συνεχομενη ημικρανια ολο σχεδον το βραδυ...αφου καποια στιγμη εκλαιγα απο τον πονο :oops::oops::( χαπακωνομαι ανα τακτα χρονικα διαστηματα με ντεπον μαξιμουμ... με σιροπι... σπρει με κορτιζονη και φυσιομερ..απορω αν υπαρχει κατι αλλο :lol::lol: ενταξει δεν πηρα αντιβιωση αυτη τη φορα.. ;)

τα καλ αμας νεααααααααααααααααααα τωρα :D:D:D

πηγαμε και ειδαμε τον μπεμπαρο μας...μαντεψτε ποσα κιλα ειναι ο παιδαρος..1.5 κιλο :D:D:o:oαπο κει που τρεφεται με δυο αγγεια..μας διεψευσε ευχαριστα ο ποντικουλης μας!!!!!!!!! :D:D:D χαρα η ποντικομανα και παπιομανα.. :lol::lol: βεβαια μου βαλε λιγο χερι ως ειθισται...δηλ..αν τρως γλυκα και ζαχαρη οσο μπορεις κοψτα μην γινει και τεραστιος...και η πλακα ειναι οτι δεν τρωω βρε κοριτσια γλυκα γλυκα..απλα τσιπμαγα κανα βουτηματακι και κανα μπισκοτακι...αλλα τα κοψα κ αυτα..

αλλα επειδη πηρε πιο πολυ βαρος απο το αναμενομενο θα μας δει παλι σε ενα μηνα... :D:D α και μου γραψε και μια αναρρωτικη για ενα μηνα!!!!!!!!! :lol::D

σας φιλω όλεςςςςςςςςςςςςςςς καλο σκ να χουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:)):)):)):)):)):)):)):((:((:((:((:((:((=))=))=))=))=))=))=))

Ρε Ιουλία, ειλικρινά, Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! Μ' έκανες και γέλασα ρε τρελοκομείο!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατί πριν λίγο έκλαιγα... :oops::oops::oops:

Ειλικρινά ρε παιδιά.......... ΠΟΙΟΣ ΣΚΑΤΑ ΜΑΣ ΜΟΥΤΖΩΣΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Δεν αντέχω άλλο, δεν μου 'φτανε η δική μου σκατοίωση που δε λέει να περάσει, δε μου φτάνει το 38.2 μου και τα λοιπά βρωμοσυμπτώματα.......

Μόλις ανακάλυψα ότι κόλλησε το μικρόβιο!!!!!!!!! 39 ρε γαμώτο!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια.....δεν υπαρχεις λεμε....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι αλλο θα κανεις για το γιο!

Μητσακι....

μα ποση ατυχια εχετε !

περαστικα....

υπομονη...

ξεκινα τα χαπια....!

Καρολ...συχαρητηρια για το μπεμπε και περαστικα!

avgi βγηκες εξω?

εγω μεσα....γμτ....

το πασχα θα ξεμυτισω...για το αρνι...

θα βγω και ελιγο πιο νωρις να φτιαξω τα χαρτια μου γιατι βλεπω να τρωμε αερα κοπανιστο αν δεν πληρωθω...

Χρυσα....τετοια εξυπηρετηση?

μπραβο τους!

εμεις εδω μαλλον ο δημαρχος μας θεωρει οτι ειμαστε πλουσιοι και δεν κανει τετοιες κινησεις...

μα να κανει η κηφησια και να μην κανει αυτος?

η ειρωνια ειναι οτι ολοι οι γυρω δημοι εχουν κανει....

εμεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ μπραβο!!!

μαζεψου μαρι λαιμαργη...τρως μετα...αφου γεννησεις!!!

Περαστηκα και αγυρηστα...αμαν και εσυ...ολη την εγκυμοσυνη αρρωστη την περασες

και σταματα μαρι να μιλας στον τριτο ενικο...εσυ και ο καισαρας...ψωναρα!!!!!!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Βυκη και Μαρακι ειδατε καλε...

παντως μου εκανε εντυπωση τρομερη!!!!..με εξεπληξαν ευχαριστα!!!

Τζουλι ντιαρ...αφου χψρεσες τον σεξι πισινουλι σου στο γιγιο...εισαι αστερι [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

συμπεθεροκουμπαρουλα τι να πω;;; [smilie=angel9.gif][smilie=angel9.gif][smilie=angel9.gif][smilie=angel9.gif][smilie=angel9.gif] βοηθεια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μόνο μία τουαλέτα έχετε? :roll::roll:

όντως πρόβλημα!!! :lol::lol::lol:

Μιτσάκι :(:(:(:(:( τι γίνεται ρε συ?

σε λίγο θα λέμε καλημέρα και αμέσως μετά περαστικά Μιτσάκι!!! :(:(

συμπεθέρα γιατί δεν βγαινεις έξω? ποιό είναι το πρόβλημα? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...-Ειλικρινα νομιζα οτι ειμαι στην Ελβετια...

ρε μπας και πήγες Ελβετία και μας το κρύβεις? :o:o:lol::lol::lol::lol:

καρολ περαστικά και σε σένα....1,5 κιλό είναι πολύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

syμπεθερα λεω να κρατησω...οσο μπορω...το 40ημερο!

40ντιζω το Πασχα.

χθες ειπα στη μανα μου να παω λιγο στους χαιρετισμους και κοντεψε να παθει εγκεφαλικο...χαχχαχαχ!

πλακα ειχε η αντιδραση της!

η μικρη πηγε στην πεθ.

ελπιζω να μην ζητησει να την φερει πισω!

θα φτιαξω σουβλακια....

αυριο ρεβυθια!

νηστεια αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφυγαν ο Γ με τις μικρές

τις πάει στη μαμά μου...

Εμείς κατα τις 11 θα βγούμε :D

Εγώ και στις 2 δε βγήκα γιατί έτσι κι αλλιώς με το 40ημερο πήγαινα δουλειά και ήθελα να χορτάσω ;)

Βίκυ είδες τι γίνεται από ιώσεις, μη το ρισκάρεις ρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρία τις ιώσεις τις κολλάει όταν είσαι μέσα στο σπίτι ........ Αν πάρει το καρότσι και το μωρό και πάλαι μία βόλτα μία χαρά θα είναι!!!! ;)

Είναι τρέλα τόσες μέρεσμέσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματάκια σε ζηλεύω, θα ήθελα πολύ να βγω...οχι με τον άντρα μου ή με λοβοτομιμενο τον άντρα μου ή να είχα χρονομιχανη να πηγενα 10 χρονιά πίσω και να εβγενενα μαζι του ....η απόσταση κανείς μεγάλο κακό :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ματάκια μου :x:x

Αργυρώ αν πάει στην εκκλησία ή σε κλειστούς χώρους κινδυνεύει

καλά ναι μια βόλτα με το καρότσι δεν είναι κάτι, απλώς εγώ δεν θα είχα πολλά πάρε δωσε σε μέρη με κόσμο..

Αφροδίτη είναι πολύ να έχεις ανθρώπους που διατίθενται να κρατήσουν τα παιδιά για να βγεις μια φορά στο τόσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα!

χρυσα για το θηλαστρο δεν ξερω πραγματικα.. στεναχωρεθηκα που δε μπορω.. με οσες το συζηταω μου λενε αποκλειται να μην καταφερες μετο συγκεκριμενο :? θα ξαναδοκιμασω σε καμια ωρα κ θασας ενημερωσω παλι

εμεις πατατες θα παρουμε με τη β δοση, την τεταρτη! :mrgreen:

εμενα κ σημερα ο τολης στη δουλεια, πηγα με τα μικρα βολτα στο παρκο, μετα στα τζαμπο κ μετα εδω στη γειτονια. με πηρε ο πατερας μου τηλ να μου πει να παμε αυριο απο εκει για φαγητο κ οταν του ειπα οτι ειμαι εξω καλα μου λεει, που κοβεις βολτες? ο τολης δεν ειναι στη δουλεια?

ναι του λεω

κ εισαι με τν ανασταση? τον μικρο που τον αφησες? :lol::lol::lol:

καλε κ με τα 2 ειμαι του λεω!

α πα πα πα πως τα αντεχεις κ τα 2 μου λεει :roll::lol::lol::lol:

μωρη ιουλια!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ τα εκανες τοσο κομψα κ δε βγηκε τιποτα παρεξω??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καρολ περαστικα!

ρεσυ μιτσακι.. πραγματικα... τι εχετε περασει φετος... αμαν κοριτσακι μου!!

περαστικα κ πολυ πολυ γρηγορα!

χαχαχαχαχα βικυ εγω στο σπιτι δεν πρεπει να εκατσα ουτε μια εβδ. δεν αντεχα! κ ημουν κ τοσο καλα σωματικα που μπορουσα να παω παντου!καμια σχεση με τον ανασταση! η μανα μου το ενα εγκεφαλικο μετα το αλλο τα παθαινε! :lol::lol::lol::lol: ειδικα αν πηγαιναμε απο εκει.. μας εδιωχνε κακην κακως μην τυχον κ σουρουπωσει κ ειμαι εξω! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να λυσω τις αποριες σας.. :lol::lol:

ο σεξι πισινουλης μου,χρυσα :lol::lol::lol: ,με ακροβατικα χωρεσε μια χαρα στο γιο γιο,καλα δεν καθησα να απολαυσω κιολας τη διαδικασια :lol::lol::lol::lol:

και λενα,οχι,δεν επεσε τιποτα εξω! :lol::lol::lol::lol::lol:

φανταζεσαι να ειχα το γιο γιο του ανασταση που τραγουδαει οταν τα κανεις; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα και τί να εκανα;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

αργυρω καλε εσεις στη λαρισα ειχατε περισσοτερες τουαλετες;καλα ησασταν κ πολλα παιδια..οποτε λογικο..

ενα wc με επρηζε η μαμα μου στην ανακαινιση να εκανα..αλλα δεν ηθελα να χασουν τετραγωνικα τα δωματια..πού να ηξερα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω δεν περιμενα τις 40, ημερες..αλλα γεννησα κ καλοκαιρι,ηταν αλλιως..ετσι οπως ειναι τωρα τα πραγματα μια βολτιτσα στη γειτονια με το καροτσι κ μεσα! ;)

αλλα μου ειχε κανει πλυση η μαμα μου κ δεν πηγαινα σε αλλα σπιτια πριν 40ησω..ουτε στο δικο της! :shock::shock:

η λεχωνα,μου ελεγε,ειναι γρουσουζια να πηγαινει σε αλλα σπιτια ασαραντιστη! :shock::shock:

αληθεια,γιατι;;μητσακι για πες!αν ζεις δηλαδη! 8-)8-)8-)8-)

περαστικα σας κιολας κοριτσακι για 1983534678η φορα :(:(:(:(

αφρο κ μαρια ναι,ειναι το απαν νομιζω να εχεις καποιον να σου κρατησει τα παιδια για να βγεις μια βολτα..

τουλαχιστον κ εγω αυτου του ειδους τη βοηθεια τη δεχομαι απο τους γονεις μου..αν κ το εχω ελαττωσει πολυ τελευταια..ευκαιρια να το ξαναθυμηθω! ;)

κυριως βγαινουμε εναλλαξ με τον χ.! ;)

λενα δεν πειραζει για τα χρηματα στη δουλεια του τολη..στις εποχες που ζουμε κατι ειναι κ αυτο..μα που φτασαμε.. :(:(:(

χαβαη ονειρευεσαι πουλακι μου κ μας.. αλοχιαζεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φιλια σε ολες αγαπες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το μεσημερι θελω να σας πω κατι κ ντρεπομαι :oops::oops::oops:

νομιζω οτι κατι τετοιο ξεπερνα οτι εχει γραφτει ever! :shock::shock::shock:

πριν φυγουμε για παρκο με τον γιωργο,θελω να παω τουαλετα..οχι για κατουρημα!

κ την ιδια ακριβως ωρα θελει να παει κ ο γιωργος! :o:o:o

κ δινω μαχη να τον πεισω να κατσει στο γιο γιο!αλλα αυτος παιρνει το καθισματακι τουαλετας κ θελει να παει στην κανονικη λεκανη!κ μαλωνουμε!προσπαθω με το καλο τιποτα!προσπαθω με το αγριο τιποτα!τον παρακαλαω,ανενδοτος!κ μου λεει"ελα μαμα,καθησε εσυ στο γιο γιο"! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

και αναγκαστικα..ναι ναι ναι.....ο γιωργος στη λεκανη κ εγω στο γιο γιο! :shock::shock::shock::shock:

το διανοηστε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

κ τωρα διασυρθηκα πληρως κ παω να κανω το μπανακι μου ησυχη! 8-)8-)8-)8-)

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsako moy

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

μα πραγματικα εχεις τα χιλια δικαια..δε εχεις κ βοηθεια?

μα τσακ μπαμ ανεβαζετε ρε :shock::shock::shock:

δε μπορεις να πας σε αλλο δημο να παρεις βικυ?

κ για ρυζι κ για λαδι θα βγει..πολυ καλο

καρολ :D:D:D:D:D ελειο βαρος..περαστικα κ.....ΠΑΛΙ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ αλλη αποπειρα με το θηλαστρο.. αποτυχημενη παλι!

αυτη τη φορα δεν καλυφθηκε ουτε ο πατος του μπουκαλιου!

οποτε πηρα αυτο το μισο μλ που με κοπο μαζεψα κ το ηπια στην υγεια μου! :lol::lol::lol::lol:

(χαλια ηταν :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!

Μας φάγανε οι βόλτες και οι δουλειές,σας διάβασα όμως :D

Ειμαστε πολύ καλά κατά τ'άλλα,σήμερα έλεισε 7μερο χωρίς μεμέ.Λέτε να μην ξαναζητήσει; :(:(

Πάντως δεν πρήστηκα καθόλου :o:o Μάλλον αποθήλασε πολύ ομαλά και σταδιακα τελικά ;)

Ήρθε και το καινούριο μας στρώμα σήμερα!!!Ελπίζω να αξίζει τα 1300 ευρώ που σκάσαμε....

Ιουλία μου πέθανα στο γέλιο :lol::lol: δεν υπάρχεις λέμε θεά!!!!!!!

Μητσάκι περαστικά ρε κοριτσάκι μου.....δεν ξέρω και εγώ πια τι να πω ειλικρινά,έλα μπήκε η Άνοιξη όλα θα φτιάξουν ;) Σκέψου τον Γιαννάκη που θα δεις και πάρε κουράγιο..

Καρολινάκι περαστικά σου και σένα βρε πουλάκι μου..τι ταλαιπωρία και έχεις και κοιλούμπα...

Βικάκι και η δικιά μου δεν το ήθελε το νερό...σαν να την τρόμαζε..μετά το γουσταρε όμως ;)

Το μωρό δεν το κυκλοφόρησα πολύ εγώ πριν σαραντήσει,αν και ήταν καλοκαίρι,την έβγαζα στην αυλή συνέχεια όμως.Εγώ έβγαινα πάντως,για λίγο,αφού θηλαζε συνέχεια....

Το να πάει λεχώνα σε άλλο σπίτι το έχουν πολύ και στο χωριό μου.Δεν πήγα πουθενά,μόνο αγορά για ψώνια(βάφτισα το μωρό της κολλητής μου μόλις σαράντησα)

Το κουφό...ήθελα να πάω στο DIA(υπήρχε τότε ακόμη)του χωριού μου να πάρω κάτι και λέω άσε μωρέ...την επόμενη μέρα πέθανε η μάνα του ιδιοκτήτη :o:o:o φαντάζεστε να πήγαινα;Θα έλεγαν ότι έφταιγα εγώ....τι σου είναι οι συμπτώσεις τελικά....

Λενάκι μην αντλείς βράδυ ρε...λογικό να μην βγάζεις,αφού το γάλα γίνεται πιο "παχύ".Προσπάθησε το πρωί,μολις ξυπνήσεις ;)

Σας καληνυχτώ,θα δούμε ταινία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα!! Τι κανετε?

Ιουλια :lol::lol::lol: πεθανα μιλαμε! Αλλα και τι να εκανες να μου πεις, καλα που ειχες και το γιογιο φανταζεσαι να μην το ειχες? :lol: Σε καμια σακουλα σε εβλεπα να τα κανεις :lol: Ρε και εγω θελω να κανω ψωμι αλλα ακομα δεν το επιχειρησα. Τοσο ευκολο ειναι τελικα?

Μαρακι τυχερουλα που θα βγειτε!! Οντως ειναι πολυ σημαντικο να εχεις βοηθεια απο καπου για τα παιδια, εμεις βραδυ εχουμε να βγουμε απο προπερσι το καλοκαιρι που ειμασταν Ελλαδα και ημουν εγκυος :roll: Τωρα δεν το επιχειρω γιατι ο Γ. θελει οποσδηποτε μεμε για να κοιμηθει και ξυπναει και 1652 φορες την νυχτα...οποτε...

Αργυ ποσες τουαλετες νομιζεις εχουνε τα περισσοτερα Ελληνικα σπιτια? :roll: Εγω τα περισσοτερα που ξερω εχουν μια. Δεν ειναι σαν εδω. Ωραια βολτουλα κανατε. Με γεια τα πραγματακια σας!

Χρυσα πως ειναι ο Γιαννακης?

Βρε Μητσακι μου :(:(:( Ελεος δηλαδη με τις παλιοιωσεις...μηπως να σας δει ενας γιατρος για το ανοσοποιητικο σας? Δεν ξερω τι να πω. Περαστικα και υπομονη θα περασει και αυτο. :YMHUG:

Λενα χαλια γευση δεν εχει ρε συ? Προχθες που θηλαζα ειχα την φαεινη ιδεα να πιω απο το μεμε μου για να δω τι γευση εχει και μονο που δεν ξερασα!! Ενα σχεδον αγευστο αλλα γλυκο γαλα μπλιαχ! Κοιμαται ακομα τοσο πολυ ο μικρος? Αληθεια πως θα τον ονομασετε?

Βικακι εγω στις 15 μερες ημουν εξω με το μωρο και αν δεν πονουσε τοσο η τομη μου θα εβγαινα απο την 3 μερα. Βεβαια ημουν και Γερμανια οποτε δεν κρατησα τιποτα. Πηγα ομως εκκλησια κανονικα για την ευχη.

Συμπεθερακι μου που χαθηκες παλι μωρε :cry:

Σισσακι ποτε ξεκινας ενεσεις? Μια την μερα?

Καρολινακι χαλια και εσυ σε ολη την εγκυμοσυνη :( περαστικα σου!

Νυσταξα (-|(-| Σας καληνυχτω. Αυριο παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα για να βγειτε εχετε καποιον να αφησετε τα μικρα?

πραγματικα δεν εχει καθολου καλη γευση.. δε μαρεσε!

ο μικρος κοιμαται λιγοτερο,γκρινιαζει περισσοτερο :lol: κ θα τον πουμε δημητρη! (απο το μπαμπα μου)

χαχαχαχαχα κατερινα καλα που δεν πηγες!!

στανταρ θα σου εβγαινε το ονομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Σήμερα θα πάμε να κλείσουμε ημερομηνία για βαπτιση ...εύχομαι να είναι εκείνη ο παπάς γιατι με βλέπω μιτσακι να σου στέλνω τα χαρτιά σε σενα και ας έχει άλλο όνομα πάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία σιγά μην είχαμε 2 τουαλέτες τότε....απλά ρώτησα γιατί τα σπίτια που χτίστηκαν την τελευταία 10ετία 15ετία έχουν ένα WC!!! :!: ......και ναι συμφωνώ με την μαμά σου, ότι έπρεπε να κάνετε ένα!!! όχι μόνο για τέτοιες περιπτώσεις, αλλά και οι επισκέπτες γιατί να χρησιμοποιούν αυτήν που χρησιμοποιείτε εσείς και το παιδί? ;)

Αφρο καλή επιτυχία :D

Μαρία πώς περάσατε χθες? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργρω εμειςεχουμε ενα WC..ειναι ουσιαστηκα μια λεκανι και εχει και εναν νυπτηρα...αλλα χρισημοποιηθηκε μονο 2 φορες..και αυτες ολες και ολες απο εμενα οταν ημουν εγγυος...

επισης εχουμε μπιντε ο οποιος χρισημοποιηθηκε μονο για να πλενω τον φοφο..οταν θα ξαναφτιαξουμε το μπανιο θα το καταργησω...

και το μικρο WC μονο για αποθηκη χρισημοποιηθηκε..και σκεφτομουν να το καταργισω

Αφρο καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D Τι κανετε?

Μολις εβαλα τον μικρο για υπνο και τρωω κουλουρακια :D Μας τα χαλασε ο καιρος και θελαμε να παμε στο εξοχικουλι μας να το ξεβρωμισουμε σιγα σιγα.

Λενα εχουμε τα πεθερικα μου εδω. Μενουνε κανα 20λεπτο με τα ποδια απο εδω που ειμαστε εμεις. Αλλιως θα ητανε μεγαλο ζορι μονοι σε ξενοι χωρα και χωρις βοηθεια.

Αργυ γιατι δεν παιρνετε μια μπειμπι σιτερ? Ολο και καμια καλη θα εχουν να σας συστησουν οι φιλοι σας. Ασε που τα παιδια κοιμουνται νωρις οποτε δεν θα χρειαζεται να κανει και πολλα.

Καλη Κυριακη να εχουμε! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...