Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

καλησπερα τι μου κανετε?ειμαι σε ιντερνετ καφε αλλα την τυφλα μου δεν βλεπω για να γραψω απο κυριακη θα ειμαι στο σπιτι μου οποτε θα τα λεμε καθημερινα κ θα σας σχολιασω...ειμαστε καλα δοξα το θεο//εξηγηστε μου για την ιωαννα?εχω χασει επεισοδια...καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα...

Τι κανετε?

Εμεις σπιτι... ψιλομαζεματα, φαγητο, κτλ κτλ κτλ.

Σε λιγο θα παω στη μαμα μου να σιδερωσω και να μαζεψω κι εκει τιποτα.

Την προηγουμενη Κυριακη ειδα τον παππου της Ιωαννας και μου ειπε οτι το παιδι δεν ηταν καλα. :(

Προσπαθω να ερθω στη θεση της Β αλλα ειναι αδυνατον ... με πιανει τρελα.. :cry::cry::cry:

Δε θελω να γραψω τιποτα αλλο... Ειλικρινα.... :cry::cry::cry::cry:

Ιφιγενεια αντεεεεε....... σε περιμενουμε απο βδομαδα....!!

Οι υπολοιπες που ειστε ........??? :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Ζαιρααααααααααααααααα

Στελλαααααααααααααααααααα

Χρυσαααααααααααααα

Καρολιναααααααααααα

Δωρααααααααααααααα

Κατερινααααααααααααααα

Για ελατεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ, ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΜΕΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ, ΧΑΖΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ(ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ), ΑΧ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΜΠΛΕΞΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ :evil:

ΔΩΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΡΟΦΗΜΑ ΜΑΡΑΘΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... ΠΑΝΤΩΣ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΑΘΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ :cry: ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ? ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ Ή ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΕΙ?

ΚΑΛΕ ΦΑΝΗ, ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ!!!!! :cry::cry::cry::cry::evil::evil::evil::evil:

ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΩΑΝΝΑ :?::?::?::?::?::?::?: ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ, ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ , ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑΤΙ??????

ΔΩΡΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Καλη Κυριακη σε ολες...!!

Μα τι ωραιος καιρος ειν΄αυτος..? :D:D

Στεφανια μου σε ξεχασα εσενα... ναι....... :roll::roll::roll::lol::lol:

Οποτε βρεις λιγο χρονο μπες εδω..... http://www.giatinioanna.com/... αξιζει να το διαβασεις και να ενημερωθεις κι εσυ για το τι συνεβη..

Τι κανετε?

Εμεις μιαααααα χαρα!! :D:D

Αυριο ξεκιναμε στον παιδικο σταθμο αλλα την μικρη δε την βλεπω και πολυ ορεξατη... :?:?:?

"Εγω μαμα στο σχολειο θα σε θελω και θα κλαιω" μου λεει... :o

Και εγω φυσικα την "παραμυθιαζω" και της τα παρουσιαζω ολα τοοοοοοσο τελεια...!! :D:D:D

(που ευχομαι να ειναι)..!

Αυτες τις μερες εχει ψιλοξεφυγει η γλωσσα της..

Εκτος του οτι ειναι ετοιμολογη, αντιμιλαει και μου γυριζει το ματι.. :evil:

Βγαζει νευρα και θυμο πολλες φορες.. και σε γραφει κανονικα αν την μαλωσεις.. :oops::oops::evil:

Χθες πηγαμε να αγορασουμε μπουφαν και κατι ρουχαλακια..

Αρχιζει να σκαλιζει τις κρεμαστρες με τρεεεεεεελα.. :lol::lol:

Της λεω.. "πιο σιγα παιδακι μου"..

-Οχι εγω θελω να τις τραβαω..

"θα μας μαλωσουν Αναστ."

-Δε με νιαζει.. :evil:

Της δοκιμαζω ενα μακρυ με τα χιλια ζορια.. και αρχιζει

"μπλιαξ.. δε μ΄αρεσει το φουξ.. θελω εκεινο το μαυρο το κοντο... με τσιμπαει το χαρτακι ρε μαμα, βγαλτο μου, δε το θελω ειναι βλακεια"..

και ολα αυτα να τα κανει γυριζοντας σα σβουρα μες στο μαγαζι..

Απο τη μια ηθελα να γελαω και απο την αλλη να κλαιω.. :oops::oops:

Ευτυχως η γυναικα που ειχε το μαγαζι μου ειπε..."εγω κανω κουμαντο 50 παιδακια" (νηπιαγωγος).. σιγα ... τι κανει το παιδι μια χαρα ειναι... :shock:

Και σκεφτομαι...Μηπως τρελενομαι αδικα ωρες ωρες?? :?:?:?

Τι περιμενω απο ενα 3χρονο? να κατσει προσοχη και να μην εχει αποψη για τιποτα? :?:?

Θα μου αρεσε περισσοτερο? :oops::oops::oops::oops:

Ε! Ρε προβληματα που αντιμετωπιζω η μανα.. :lol::lol::lol::lol:

Ακουγονται γελοια ολα αυτα... αλλα την ωρα που γινονται παθαινω τριπλα εγκεφαλικα.. :lol::lol::lol:

Σας αφηνω ομορφες!!

Παω να ετοιμαστω για βολτουλα στη λιακαδα............!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω...τι μου κανετε?τρεχωωωωωωωωωωωωωωω....χαμος απο ρουχα κ πραγματα να τακτοποιησω χωρια να σιδερωσω χωρια πλυντηρια κ εκτος αυτο εβγαλα καινουργιες φορμες για τον μεγαλο κ ειναι πολλες κ δεν χωρανεεεεεεεεεεεεεεε πουθενα κατι πρεπει να βγαλω για να βαλω μαχη λεμε...

αυριο παμε πρωτη μερα παιδικο αλλα ειμαστε τρομερα ενθουσιασμενοι μου λεει ο κωνσ/νος θα κανω καινουργιους φιλου κτλ...αχ χαιρομαι πολυ που θα παει τιο μικρο μου σχολειο..

τωρα φανη για ολα αυτα ασε το τι ακουω συνχεια δεν φανατζεσαι παιζει στο κινη μου ενα παιχνιδι με τη κιτυ που κανει μπανιο κοσμο κ καποια ασχεστη στιγμη εκανε κ καλα μπανιο το κεφαλι του κ του λεω κανεις μαπνιο?οχι μαμα με λουζει κ κιτυ...χρησιμοποιει κ αρκετες αγγλικες λεξεις εμαθε το how are you doing κ με ρωταει στο ασχετο να γελας αλλα κ να κλαις ωρες ωρες με τα τρελλα που ζητανε κ λενε κ που δεμ ακουνε..απλα σκεφτοαμι οτι τωρα στο παιδικο θα αλλαξει αρκετα κ πιστευω θα ειναι λιγο πιο υπακουος θα μαθει να κανει υπομονη κ αλλα...παντως ειμαι αισιοδοξη...αυτα σας αφηνω να κανω καμια δουλεια ακομη φιλακια αυριο παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια....πως ειστε;;εμεις οοχι κ τοσσο θα ελεγα, ο μεγαλος ψηνεται στον πυρετο 39 συν δευτερη μερα σημερα, απο οτι μου ειπε ο παιδιατρος κυκλοφορουν ιωσεις αλλα αν συνεχισει θα τον παω να τον εξετασει...

Στεφανια που μου στειλες πμ εδω ή στο φέις; μαραθο του πηρα κ γω κ του βαζω μες στοο γαλα οταν ειναι ανυσηχος ετσι μου ειπε ο παιδιατρος ή και σκετο τουτο δινω κ το πινει νομιζω πως ηρεμει κ κοιμαται

Φανη κ Ιφι καλη αρχη στο σχολειο να εχετε κ ευκολη προσαρμογη....

ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ δεν εχω λογια να πω τπτ..ο Θεος την εχει κοντα του............

Φανη, εσυ τοους γνωριζεις προσωπικα;

Σορυ για τι βιασυνη αλλα παω να προλαβω να την πεσω γιατι η νυχτα προβλεπεται δυσκολη...

Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai κ εγω..

δωρα για τον μαραθο εγω τον χρησιμοποιουσα πολυ οχι οτι ειχε κολικους αλλα προλητπικα απο λιγο

σημερα τα νεα μας.....πηγαμε στο παιδικο κ ηταν τελειαααααααααααααααααααααααααα η μαμα μες τη χαρα ο κων/νος το ιδιο τον πηγα γνωριστηκε με τη δασκαλα του πηρε το χερακι της με χαιρετησε κ εφυγε αυτο ηταν πηγα τον πηρα μετα απο 2 ωρες κ με κοιτουσε μεσα στα ματια σαν να μου λεει ηρθες κιολας?χαχαχ μου εδωσαν κ την εργασια που εκανε κ φυγαμε τοσο απλα λες κ πηγαινε ενα χρονο ηδη,αφου η δασακαλα απορησε το ποσο ανετος ηταν...αυτα εγω με τη μικρη πρωτη φορα μνονες μας κ ηταν τελεια επισης ησυχη επαιζε διπλα μου χαμος τι ναπω πιο καλα δεν μπορουσε να παει..αυτα

δωρα περαστικα σας αυριο παλι τα νεα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρουλα μου....... :(:( περαστικα σας με τον παλιοπυρετο... :evil:

Και η Αναστ. ξυπνησε το απογευμα με τρελο βηχα και φωνη νταλικερη...

Την αρπαξα και πηγαμε παιδιατρο..

Εχει λαρυγγιτιδα.. Καλα την ειχα ακουσει απ΄το πρωι.. αλλα ειπα να μην ειμαι υπερβολικη..

Περασε πολυ καλα στο σχολειο μου ειπε. :D

Αυριο δε θα παει...

Θα παρει φαρμακια και την Τεταρτη πρωτα ο θεος θα την στειλω..

... Ναι Δωρα... Γνωριζω προσωπικα τους γονεις της..

Απο τα 13 μου περιπου την μαμα της..

Ποση δυναμη εκρυβε αυτο το κοριτσι ..? ηθελα να΄ξερα...

Δε θελω να πω τιποτ΄αλλο... Για αυτονοητους λογους... Συγχωρεστε με... :(

Καλο βραδυ σε ολες.

Φιλια πολλααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΦΑΝΗ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΩΜΑ? ΑΝΤΕ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ :ympray:

ΙΦΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ, ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ :D ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ, ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!

ΕΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ. :? Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΖΕΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ.

ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΘΛΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ , ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ, ΚΛΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΔΥΡΜΟΣ, ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ!

ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Η ΠΙΣΙΝΑ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΘΕΛΕΙ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΦΕΤΟΣ ΜΟΝΟ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΜΠΕΙ.

ΣΗΜ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΣΧΟΛΗ ΜΠΑΛΕΤΟΥ, ΣΕ ΤΜΗΜΑ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑ. Ε, ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΑΛΕΤΟ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΧΟΡΟΣ. :evil::evil::evil:

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΕ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Ή ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. :evil: Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΜΠΑΛΕΤΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ... :roll:

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΘΑΡΕΨΕΙ?Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ :oops: ΚΑΙ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ... :(:(:(

ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ....ΟΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΦΕΡΝΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια....μπηκα λιγο βιαστηκα να σας πω τα νεα μας....δυστυχως μετραμε τεταρτη μέρα πυρετου,βεβαια δεν ειναι συχνος αλλα ειναι υψηλος χθες τον πηγα παιδιατρο για εξεταση,ειναι ιωση αλλα το θεμα ειναι ποσο επιτελους θα κρατησει, φοβαμαι κ για τον μικρο...

Στεφανια, για το θεμα της μεγαλης που λες εγω θα πρτεινα να την φερνεις σ εππαφη οσο πιο συχνα γινεται με παιδακια κ πιστευω οτι σιγα σιγα θ ανοιχτει σιγουρα θελει τον χρονο της,μην την πιεσεις.

Ιφι, καλως ηρθες κ παλι....

Πολλα φιλια σε ολες........καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε κοριτσια?

Ψιλοχαθηκα τελευταια ή ειναι η ιδεα μου......? :?:?:?

Εκανα δουλειες ολη την εβδομαδα, επλυνα πανω απο 10 χαλια.. τα δικα μας, της μαμας μου, της γειτονισσας γιαγιας διπλα..... :twisted:,βγηκε η μεση μου να τραβαω επιπλα και καναπεδες.. αχχχχχχ......!! :evil: χθες εστρωσα χειμωνιατικα, αρπαξα κι ενα ωραιο κρυωμα, δε μπορω να μιλησω..λαιμος-μυτη σε αθλια κατασταση.. Δεν πειραζει! Ολα μες στο προγραμμα ειναι..! :D

Περιμενω και περιοδο .. ποναει η κοιλια μου-στηθος... Χαρμα....!! :lol::lol::lol::lol:

Η μικρη ξεσαλωσε στον παιδικο.

Η δασκαλα γελαει λεει με την περιεργια και την γλωσσα της... :lol::lol::lol::lol:

Εχουν να δουν ακομη τα ματακια της...... Ουυυυυυυυ.......!!!

Σημερα το πρωι μπαινει στην ταξη.. λεει "ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΡΑ" ....

Ενα παιδακι καθοταν στην αγκαλια της κυριας του και εκλαιγε και του λεει

"εσυ παλι κλαις..? θα με τρελανεις... δε σε αντεχω...δε σε αντεχω σου λεω".. :lol::lol::lol::lol:

Θελω την μαμα μουυυυυυ.... να λεει εκεινο.. και η Αναστ. γυριζει και του λεει "αλλο και τουτο, οι μαμαδες δεν ειναι παιδια, πως θα ερθουν στο σχολειο...? κοιταν δε χωρανε να κατσουν στα κερακλακια"... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ζουμε μεγαλες στιγμες σας λεω......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας αφηνω πρεπει να βγω τραπεζα...

Φιλια πολλα σε ολες και καλο Σ/Κ να εχουμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα...Φανη ακομη γελαω μ'αυτα που λεει η Αναστασια....... :lol: ειναι ετοιμολογη αραγε απο που πηρε? ;):D

Ιφι μια χαρα κ εσεις τουλαχιστον εχεισ μονο τη μικρη τα πρωινα,αληθεια ξεκινησε λεει τιποτε? :)

Στεφανια κ η δικια σου θα ξεφυγει σιγα,σιγα,απλα δε θελει πιεση.......κ εμεισ οταν παμε στην παιδικη χαρα ειναι φορεσ που ξεκιναει ν ανεβει μονοσ στην τσουληθρα...αλλα οταν δε θελει κ παμε να τον βαλουμε με το ζορι μασ ακουει ολο το τετραγωνο...... :|

Δωρα ελπιζω να μην κολησε ο μικροσ κοπελα μου,αλλα ολα μεσα στο προγραμμα ειναι.....αληθεια ξεκινησατε εμβολια? :|

τωρα τα δικα μασ νεα αναψα ενα βραδυ καλοριφερ ηθελα να τους κανω μπανιο,κ ειχε λιγο κρυο μαλον απο 20 του μηνος θα αναψουμε μονιμα......ο μεγαλος μερικες μερες ειναι το καλυτερο παιδι κ αλλες λεμε,αχ να βραδυασει να κοιμηθει να ησυχασει κ αυτος κ εμεις..ι Λενια μπουσουλαει κ παει παντου πλεον κ συνηθως πισω απο τον Παναγιωτη,κανει προσπαθειες να σηκωθει αλλα δεν τα καταφερε ακομη...φωναζει μαμα,μπαμπα,κ λεει πολλα δικα της.......αα ειναι επισης πολυ πεισματαρα κ φωνακλου...χιχι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...πως ειστε;;;εμεις επιτελους μετραμε 2η μερα χωρις πυρετο...κ να μην λεω μεγαλες κουβεντες αλλα ο μπεμπινος μεχρι στιγμης ειναι μια χαρα....

Κατερινα, καναμε το πρωτο εμβολιο πριν απο 15 μερες περιπου κ συνεχιζουμε καθε μηνα απο δω κ περα....μια τρελλα κ σεις με τ μικρα ε;; αχ κ μεις μια απο τα ιδια

Ρε κοριτσια, τωρα καταλαβαινω αυτο που ακουγα οτι δλδ εχει πολυ διαφορα το να χεις ενα παιδι απ το να εχεις δυο...ισως επειδη δεν τα εχω συντοννισει ακομη κ μου φαινεται ζορι αλλα σιγουρα ειμαστε καλυτερ απο τον πρωτο καιρο...

Απλως παντα εχω απορια μερικες πως τα καταφερνουν να γυριζουν μετα το νοσοκομειο σ ενα σπιτι στην πενα να ειναι κ αυτες χαρουμενες στολισμενες κ ορεξατες κ τα παιδια τους επισης κ ολημερις να φωτογραφιζονται...ε θα σκασω δλδ....

Εγω γιατι τις περισσοτερες μερες την εχω εντελως χαμενη την μπαλα;;;;;;;

σας ζαλισα φτανει......καλο βραδυ κ καλο ΣΚ σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααα!!!

Τι κανετε?

Κατερινακι... καλοριφερ.....???? :shock::shock::shock::shock::o:o:o

Απο την μια μου αρεσει σαν ιδεα η ζεστουλα, το σπιτι να μοσχοβολαει τυροπιτακια-κουλουρακια... :lol::lol::lol: , να εχουμε καλη παρεα, τα μικρα να παιζουν στο δωματιο...

αλλα απο την αλλη..... πως θα ζεσταθεις αν οπως λενε φτασει το 1,40 το πετρελαιο.....?????? :cry:

Αααααχχχχχ..... δε θελω να το σκεφτομαι........ :twisted::twisted::twisted::twisted:

Δωρουλα μου..Μη κοιτας τι κανουν μερικες γυναικες..

Μπορει να εχουν ΤΗΝ βοηθεια απο τους γυρω τους (γιαγιαδες-παππουδες-θεεις-κτλ).

Αλλοι να τους καθαριζουν, αλλοι να τους σιδερωνουν, αλλοι να τους μαγειρευουν και παει λεγοντας.. ;)

Να εισαι περηφανη για οτι καταφερνεις να κανεις μονη σου..

Και μη σκας αν το μαλλι σου δεν ειναι στην "πενα" ή το σπιτι μεινει ασκουπιστο 2 μερες...

"σε και με"... :lol::lol: Αμαν πια!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εκανα ανταυγιες σημερα....!!(καθενας το βιολι του).. :roll::roll::roll::roll: Καστανες μεσα στο ξανθο μου θαμνο..... :lol::lol::lol::lol:

Μου ηρθε και η περιοδος, ειμαι χαλια απο συναχι..... αλλα εκειιιιιιιιιιιιι........ το δικο μου.... :lol::lol:

Πηγα πηρα οτριβιν σπρει πριν λιγο...δε γινοταν αλλο.. η μυτη μου εγινε ντοματα κατακοκκινη.... :twisted:

Δεν μυριζω-δεν εχω γευση απο τιποτα...... :evil::evil::evil::evil::evil: Βασανιζομαιιιιιιιιιιιιι........ :(

Θα περασει. ελεος πια... μη γκρινιαζω αλλο...... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σας αφηνω παω να παιξω κανενα παιχνιδακι...

Καλο Σαββατοβραδο και καλη Κυριακη αυριο σε ολες σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε Φανη εβαλεσ καμερα στο σπιτι μου? :o:lol::lol: οντως αυτες τις μερες εκανα τυροπιτακια κ κουλουρακια...ειμαστε φαγανα παιδια καλε...κ ολο κ κατι πρεπει να υπαρχει στο σπιτι.......να σου πω για το θεμα πετρελαιο αφου ο εργολαβοσ ειναι πολυ μ.....ςκ δεν αφησε καπνοδοχο μπας κ χρειαστει ποτε ξυλοσομπα,κ 2ευρο να παει θα το αναψω τι να κανω? κ να πριν λιγο για μια ωρα αφου θελω να τα κανω μπανιο στο κρυο να τα εχω? :|

ααα Φανη μεγεια κ το μαλι μ'αρεσει που τολμας αλαγες εγω πολυ σπανια..... :)

Δωρα κοπελα μου δεν ξερω πως τα καταφερνουν αυτες εγω πρωσοπικα κ ρουχα για σιδερο κ ασκουπιστα κ πιατα για πλυσιμο,κ γενικα,απο δουλιεσ κανω οτι προλαβω.......οποια θελει να ερθει σπιτι μου για μενα δε θα παρεξηγησει κ οποια θελει να ερθει για επιθεωρηση ας ενημερωσει πρωτα..αμαν πια..... ;)

κ ναι τελικα ειναι διαφορετικα με δυο παιδια,εχεις ακομη μελον εμενα ειναι φορεσ που ενα τραβαει απο εδω κ αλλο απο εκει..........αλλα ειναι κ στιγμες που ειναι στο πατωμα κ προσπαθει ο ενας να παρει το παιχνιδι του αλλου κ εγω τους χαζευω.... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα..... αχχχχ...... ειλικρινα δεν ξερω τι θα κανουμε φετος με τα πετρελαια... :(

Κι εμεις δεν εχουμε υποδοχη για σομπα-καπνοδοχο... :twisted:

Ειναι και οοοοολα τα ταβανια γυψοσανιδες.....Αν ανοιξουμε τετοιες δουλειες.. ε! ΄καλυτερα να τα βαλουμε πετρελαιο..ασε που δεν ειναι και το σπιτι δικο μας...Τελος παντων..

Πως περασατε την Κυριακη σας?

Εμεις καλαααα...... Βολτες ..... πολλες βολτες!! :D:D

Λιακαδιτσα και καλη διαθεση.... Υπηρχαν!!

Η ωρα του μπανιου μας τα χαλασε.. εριξα μια ξυλια στον π@π@...... :(:(

Πηδουσε πισω πισω μες στη μπανιερα... και ειχε ενα ματσο κουκλες στα χερια και επιασε μονολογο.

Ουτε ακουγε που της μιλουσα...... :twisted::twisted::twisted:

Οταν αρχισα και την τσιριδα, εβαλε τα κλαμματα και εγινε ο κακος χαμος...

Τωρα κοιμαται... Την βλεπω και την λυπαμαι... Την φωναξα λες και ηταν εγκληματιας.... :(:(:(

Πφφφφ...... σας αφηνω... Παω να ξαπλωσω σιγα σιγα..

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι μου κανετε?εγω εδω τρεχω κ παλευω χθες εκανα γενικη το σπιτι ηταν χαλια σκονη βρωμικο κτλ τουλαχιστον καθαρισα σπιθαμη προς σπιθαμη κ τωρα μου εμεινς το σιδερο βουνο κ να μαζεψω τα καλοκαιρινα μας αχχχχχχχχχχχχχχχχχ......................οσο δωρα για αυτα που λες οσο τελειο κ να το εχεις το σπιτι με 2 παιδια σε δευτερολεπτα ειναι παλι χαμιος τι να λεμε αυτες που εχουν τα σπιτια ετσι η εχουν συνεχει βοηθεια η λειπουν απο το σπιτι η τα παιδια ειναι κλειδωμενα αλλιως δεν εξηφητε....ο μικρος καλα παει στο παιδικο αυριο μαλλον θα αυξηθουν οι ωρες κ πηραμε κ ποιημα τους 2 πρωτοθς στιχους τους μαθαμε....την παρασκευη λιγο μου τα χαλασε ο μικρος αλλα εφατιγε ο μπαμπας του βουντου παθαινουν τα παιδια κ αφηνιαζουν μαζι του,επειδη λειπει πολυ γι αυτο...αυτα..

κατερινα η μικρη μου δεν λεει πολλα μπαμπα μαμα μαμ κ ολα τα υπολοιπα τα μπαρμπαλιζει που κ που αλλα συννεονουμαι μαζι της κανονικα απο 10 μηνων οτι θελει μου το ειχνει η το κανει μονη για τη μικρη εχουν ολοι να λενε ειναι πολυ συννενοησημη δηλ αν πω παμε για τσισα παει στη τουαλετα παιρνει το γιο γιο της κ λεω να τη ξεκινησω σιγα σιγα κανει κακα κ μου λεει πουφ παινοντας το ποπο της την καθαριζω κ τη λεω αντε να πλενουμε τον ποπο κ παει στη μπανιερα κ περιμενει γενικα οπως με καταλαβεινει ο μεγαλος ετσι κ με τη μικρη με τον μεγαλο αργησαμε να ειμαστε ετσι κ κοριτσι κ τα 2 παιδια τα κανουν πιο γρηγορα ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια ομορφες!!

Τι κανετε??

Πω πωωωωω το σπιτι ειναι εντελως μα εντελως αδειο χωρις την Αναστ..... :oops::oops::oops:

Αλλα εχει μιααααααα χαρα που παει σχολειο... Τι να σας λεω!! :D:D:D:D

Που χαθηκαν τα κοριτσια μας?

Ζαιρα-Στελλα-Καρολινα-Στεφανια.......?? :roll::roll::roll::roll::roll:

3-4 μειναμε μοναχα να λεμε τον "πονο" μας...! :mrgreen::lol:

Θελω να βρω δουλεια.

Δεν αντεχω μεσα ολη μερα. Δεν ξερω τι να κανω...

Κι οσο καθομαι σπιτι κανω δουλειες.. Ε! Συγνωμη δε το γουσταρω αυτο το τροπαρι καθε μερα.. :twisted:

Τι προβληματα εχει ο κοσμος ε? :roll::roll::roll::lol:

Σας αφηνω, παω να τελειωσω την ντουλαπα που γινεται ο κακος χαμος...

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax κοριτσια τι μου κανετε?απο αυριο θα πηγαινει ο μεγαλος μου στον παιδικο κανονικα σημερα πηγαμε για πρωινο κ απο αυριο κ μεσημεριανο αρα τον παιρνω οτι ωρα θελω τελειααααααααααααααααααααααααααα.....θα εχω χρονο να κανω τις δουλειες μου πιο ανετα απλα εχω ενα θεματακι ...την προηγουμενη εβδομαδα που τον πηγα στο παιδικο μια μερα εσπρωξε 2 παιδακια,σημερα παλι μου ειπε η δασκαλα οτι χτυπησε παλι παιδακια στα καλα του καθουμενου παει κ τα πειραζει κ απορω....σπιτι ποτε δεν πειραζει κ δεν χτυπαει ουτε τη γεωργια ουτε την αναστασια ουτε αλλα παιδια φιλων ουτε σε παιδοτοπο αφου τον σπρωχνουν κ ερχεται κλαιγοντας δεν ξερω γιατι το κανει αυτο?ενω ολα καλα στο παιδικο ουτε κλαει ουτε με ψαχνει φαντασετιτε μεσα σε μια εβδομαδα ξεκινησε κανονικα τωρα το ωραριο.....του μιλαω του εξηγω οτι δεν πειραζουμε παιδια οτι θελει τη δασκαλα του κ το ξερει κ μου το λεει αλλα γιατι μου το ξαναεκανε σημερα δεν ξερω....στενχωριεμαι πολυ γιατι το παιδι μου ποτε δεν ηταν επιθετικο κ τωρα ξαφνικα αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ,

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΕΓΡΑΦΑ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ ΟΛΑ :evil: ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ, Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ( :lol: ) ΠΗΓΕ ΜΠΑΛΕΤΟ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ....

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ? :? ΠΩΠΩ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ, ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΡΑΝΤΑΚΙ, ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ! :? ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗ ΖΕΣΤΗ, ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣ ΛΟΓΩ ΜΩΡΟΥ, ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΠΟΥ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ (ΗΔΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ), ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ... ΜΑΛΛΟΝ Η ΖΕΣΤΗ 8-)

ΓΙΑ ΤΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑ ΚΛΠ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ, ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΑΙΤΑ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΝΩ ΠΑΙΡΝΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΦΤΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ Ο ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ.

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΚΙΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ??? ΑΦΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΧΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΙΛΑ :(

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ, ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ? ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ...

ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ, ΑΛΛΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ;) ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ :evil: ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ, ΤΕΣΠΑ ΜΗΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΦΟΥΡΚΙΖΟΜΑΙ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ, Α ΝΑΙ, ΦΑΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ :?:?:? ΚΑΘΕ ΣΕΖΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ :( ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΨΩΝΙΣΑΤΕ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΝΑ ΠΕΤΑΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ... ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΚΑΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια μου.... Την προηγουμενη Δευτερα που την πηγα παιδιατρο, η ζυγαρια εδειξε 20.300 κιλα.... :o:o:o:o και 1.04 υψος.. :D

Της αγορασα μπουφαν μεχρι το γονατο.

4 συλονακια με κολαν-μπλουζα

2 τζιν παντελονια

2 φορμες(μονο παντελονακια)

5-6 μακο μπλουζες.

2 ζακετουλες με κουμπακια.

2 φορεματακια

4 Καλσονακια

Αθλητικα παπουτσια

Μποτακια

Μ' αυτα θα περασουμε τον χειμωνα και με οτι την ψιλοχωραει απο τα περσινα... :?

Δεν υπαρχει χρημα για αλλα.. :oops::oops::oops:

Ηδη μ΄αυτα μας εφυγαν 300 ευρω και βαλε.. Χαλαλι της δε λεω.

Ιφιγενεια... Ψαξε την αιτια που απλωσε χερι.Και ειμαι σιγουρη πως η απορριψη ειναι πρωτη αφορμη για επιθεση!

Ρωτησε τον αν ζητησε κατι απο καποιο παιδακι και δε του το εδωσε, ή μιλησε-ρωτησε κατι και δεν πηρε απαντηση.

Μην ανησυχεις. Εχεις ενα καλο παιδι, μεγαλωμενο με αρχες και ορια.

Ολα θα στρωσουν αν βρεις την ρχη του "κακου".

Ουφ..... Πολυ κουραση σημερα..

Πολλους καφεδες ηπιαμε με το κοριτσι μου... :D:D

Η ατακα που μου εχει αναψει τα λαμπακια για ακομη μια φορα ........"ακομα δε θα κανεις αλλο παιδι".......?? :twisted::twisted::twisted::twisted:

Και η απαντηση μου "Συγνωμη"...? με υφος σοβαρο! :evil: (και στραβωμενα φρυδια)... :lol:

Μεσα στον κοσμο σε ποσες παρεες.

Εγω δεν κανω αδιακριτες ερωτησεις σε κανεναν.

Θελω να με σεβονται και οχι να γινομαι το κεντρο συζητησης τους!

Ενιωθα τα βλεμματα να μου τρυπαν τον εγκεφαλο, και τα σουξου-μουξου πηγαιναν κι ερχοταν..

Ποσο λυπαμαι... Ειλικρινα...

Τελος παντων! Συγχωρεστε με.! Ειμαι ακομη ψιλοφορτωμενη.. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες....πως ειστε;; εμεις επιτελους καλα.....κ ευτυχως κ ο μικρος δε κολλησε....εχει στρωσει με τον υπνο ρε κοριτσια πααααρα πολυ, δλδ κοιμαται απο το απογευμα γυρω στις 6 με 7 γιια βραδυ κ θα τον ξυονησω εγω κατα τι;ς 7 το πρωι να τον ταϊσω...να μην τον ματιασω αλπιζω ετσι να συνεχισει κ ο μεγαλος ετσι ηταν βεβαια..

Φανη μου μπραβο θρεφταρακι η Αναστασια φτου φτου....οδο για τον κοσμο τι να πω το γνωστο μην δινεις σημασια....σε καταλαβαινω γιατι κ γω σαν κ σενα ειμαι ποτέ δεν κανω ερωτησεις αδιακριτες αλλα τελικα ο κοσμος ειναι πολυυυυυυ κακος κ περιεργος.....

Εμεις κοριτσια αποθερμανση εχουμε ως βασικη το τζακι το ειχαμε βαλει ενεργειακο κ ξυλα εχουμε απ τονν μπαμπα που ειναι η δουλεια του αυτη οποτε ειμστε οκ βεβαια καιμε κ πετρελαιο αλλα οχι πολυ...

Ιφι, πιστευω ειναι στην προσαρμογη ο μικρος μην αγχωνεσαι ισως ετυχε εσυ απλως να του εξηγεις οτι δεν πρεπει να το κανει κ δεν ειναι σωστο...

Στεφανια χαθηκες.... ασε μη μιλας για κιλα κ εχω απεριοριστη ορεξη τι θα γινει το χαλι μου ρουχο δε μου μπαινει.....

Για ρουχα πουρωτησες εγω του εχω 2 μπουφαν χοντρα για το χειμωνα, 2 πιο λεπτα, 10 ζευγαρια φορμες καθημερινες κ για το σχολειο, 3 - 4 φουτερ ζακετουλες, 4 τζην παντελονακια κ μερικα σε υφασμα, αρκετα μπλουζακια λεπτα γι αιτην την εποχη, μερικα πιο χοντρα, πουλοβερ τα βασικα νομιζω....παντως γενικα με το σχολειο χρειαζεται πολυ ρουχο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera να μαι κ εγω πρωινη πηγα τον μεγαλο στον παιδικο...κ την αλλη φορα του τα ειπα κ ολα ενταξει κ χθες ολη μερα του απογορεψα τα παντα μονο τα παιχνδια του ειχε κ του ειπα αν το ξανακανει κομμενα ολα....κ ειπαμε για 100η φορα οτι με τα παιδακια παιζουμε κ δεν χτυπαμε κ οτι αμα θελει κατι παει στη δασκαλα του κ το λεει τι να πω παντως χθες που μιλησα μαζι του μου ειπε οτι εσπρωξε ενα κοριτσακι γιατι του πηρε τη ζωγραφια κ δεν ηθελε γιατι ηθελε να ζωγραφισει κι αλλο ππως κ να εχει δεν ειναι σωστη συμπεριφορα τι να πω...δεν ξερω παντως η δασκαλα μου λλει οτι δεν παιζει κ με τα αλλα παιδακια οτι ειναι μονος του κυριως ενω στο παιδοτοπο η παιδικαη χαρ ητελοςπαντων οπου αλλου παει ολο με παιδια ειναι κ παιζει κ τα θελει δεν ξερω αν ντρεπεται σημερα θα της μιλησω παλι της δασκαλας γιατι οταν ημουνα στη μαμα μου ηθελε να παιξει με τα παιδια της γειτονιας αλλα δισταζε να παει μονος του κ οταν τον γνωρισα ολα καλα κ με εδιωξε για να κατσει μονος του τι ναπω...μαθαμε κ το ποιημα μας "ειμαι ελληνας καυχιεμαι για την ομορφη τη γη μου κ για αυτην τα δινω ολα ως κ τη ζωη μου..."χαχαχαχ πλακα θα εχει...

τωρα που με ρωταετ εγω ειχα χασει τα πιο πολλα κιλα μεσα σε 2 μηνες το σωμα μου αρχισε να επανερχεται στο 6 μηνο κ εγινα οπως ηθελα κ οπως ημουνα μετα τον θηλασμο ναι τελικα μετα απο 2 παιδια που θηλασα ειναι επιβαιβεωμενο οτι οταν θηλαζεις τρως πολυ περισσοτερο απο οτι πριν ο οργανισμος τραβαεςι για να αναπληρωσει κ οτι πιασιματα εχουμε απο το λαιμο ως τη κοιλια φαυεγουν μονο μολις κοψεις το θηλασμο τελειωσε εκοψα το γαλα κ ειχε η κουμπρα μου να με δει 1,5 μηνα κ μου λεει καλα πως δυνατισες τι εκενες?τις λεεω τιποτα εκοψα το θηλασμο απλα μεγαλη διαφορα στη κοιλια κ στυς ωμους κ στο στηθος αν κ εκει καπως ειμαι γιατι ειχα ανεβει πολλα νουμερα τοσα χρονια απο τις εγκυμοσυνες κ θηλασμο 3-4νουμ κ τωρα ειμαι στο 2 προς 3 κ νιωθω καπως παντα με το στηθος μου ημουνα ευχαριστημενη νρομαλ κ καλο αλλα τωρα παρασυνηθσισα στο μεγαλο κ μου φαινεται πολυ μικρο κ κακα τα ψεματα μια χαλαροτητα υπαρχει με αυτες τις αλλαγες....

οσο για τις δουλειες εγω πληρη κατανοηση απο τον αντρα μου κ ισα ισα αυτος μου λεει κατσε κ λιγο δεν γιναονται ολα να ειναι τελεια αλλα αν δεν ειναι τακτοποιημενα ολα δεν μπορωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.......αυτα παω για καμια δουλεια...

α οσο για τα ρουχα οτι ακριβως ειπες δωρα μου εχω για τον μεγαλο φετος με το σχολειο 3συρταρια ηθελα κ 2 εσωρουχα πετσετες δηλ μια συρταιερα με 6 συρταρια για καθε παιδι απλα στη μικρη εχω λιγα για εξω κκ ολα τα υπολοιπα του μεγαλου αλλα κ σε αυτην το ιδιο ειναι 6 συρταρια γεματα χαμος απο ρουχο εγω φετος δεν αγορασα φορμες ειχα ακομα απο τη βαφτιση τα ειχα κανει μεχρι κ για 4 χρ...απλα του πηρα παπουτσια 3 ζευγαρια ,εσωρουχα πολλα καλτσες επισης παραπολλες κ παντοφλακια κομπλε απο ολα....κ ολο κ κατι μας φερνουν απο δωρα εχω πολλα ρουχα κοριτσια φανταστειτε σε αυτο το σπιτι εχω ρουχα απο νεογεννητο εως 5χρ.ρουχα κ για τα 2 παιδια μονο απο μπουφαν απο νεογεννητο εως κ 5 χρονων εχω 20 σιγουρα χαμος περιυ ολοι μου φερανε δωρο μπουφαν στα παιδια κ στη βαφτιση της μικρης μαζεψα 8-10 μπουφαν....αυτα φιλακια γιατι οποτε μιλαω για ρουχα πονοκεφαλο εχω θελω να εχω κατι τετοιο

http://www.google.gr/imgres?hl=el&sa=X& ... 0,s:0,i:67

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...