Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

Μα με εκνευριζει που οταν ειναι να κανουμε κριτικη στα παιδια ειμαστε πρωτοι..Ποτε δεν κοιταμε τι κανουμε εμεις...ποτε δεν κοιταμε τα στραβά μας...

Αντε ρε Βικυ...λες να τη γλιτωσατε την 29η;;; :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βικυ εχω νεφελοποιητη της sanitas των εχω απο τοτε που ηταν ο Φο μικρος και ειχε κρισεις απνοιας, εχουμε κανει ομως μονο μια φορα, απλα τον εχουμε για βαριες περιπτωσεις..οποτε κανει βρογχιτιδα, την βολευουμε με τον αεροθαλαμο...φετος η αληθεια ειναι πως δεν ειχε πολλες κρισεις...

παναγιωτα στο θεμα δασκαλοι-καθηγητες ειναι πονεμενο.....

το θυμαμαι και απο τους δικους μας...

δεν βγηκε τυχαια το δασκαλε που διδασκες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Παναγιώτα γιατί δεν του είπες τίποτα?? :?::?::?::?:

γιατί το άφησες έτσι? εγώ θα έλεγα πάντως!!! :!::!:

ευχαριστώ συμπεθέρα.....πάντα περιμένει να μπει ο Λ. στην τάξη και μετά φεύγει!!! :roll::roll::lol::lol::lol:

εγώ της λέω πάμε και εκείνη λέει "περίμενε να μπει μέσα"....και αφού μπει "μπήκε, τώρα πάμε"!!! :lol::lol::lol::lol::lol: είναι σημερινήη φωτό!!!! :roll::roll:

Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου είπανε ναι θα την πάρουνε. Η Φ είναι για τον παιδικό.

Το σχολείο εξυπηρετεί τους υπαλλήλους όλους καθώς και φοιτητές που έχουν παιδάκια.

Πάντως είναι πολύ καλά και εξυπηρετεί πολύ κόσμο.

Η Μ-Ι είναι για προνήπιο ε? Μακάρι να την πάρουνε εκεί που θέλετε. Κι εγώ δνε ξέρω τι θα έκανα αν ήταν να το στείλω στα γύφτικα :? μάλλον δεν θα τα έστελνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μακαρι να σας παρουν!!!

εμας οπως σας ειπα για να παρουν προνυπια πρεπει αποκλειστηκα η μητερα να ΜΗΝ δουλευει...οποτε αλλα 2 χροναι παιδικο..και το ΕΣΠΑ ειναι μονο μεχρι το 2013..

και απ'οσο ξερω ενας προνηπιακος σταθμος στη γειτονια μας εκλεισε...

Αργυρω πολυ ωραια φωτο τςη ΡΕΑΣ, ειναι κουκλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα τσούπρες!

Είχαμε ανήσυχο βράδυ... :? Δεν ξέρω γιατί... :roll:

Στις 2.30 έχουμε ραντεβού με την οφθαλμίατρο. Για να δούμε τι θα δούμε... :-ss:-ss:-ss

ΚΑΘΟΛΟΥ δεν αγχώνομαι με τους γιατρούς... :oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Δεν σας έχω διαβάσει, ελπίζω αργότερα!

Σας φιλώ όλες μία-μία! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα Χρυσα αμα δν δουλευει η μανα γτ να το στειλει σχολείο? :? για να να πληρωνουμε ολοι οι υπολοιποι τον ιδιωτικο επειδή δν υπαρχουν θεσεις στο νηπιαγωγείο? ασε και εχουμε αλλα 2 γεματα χρονια ακομη στον παιδικο :lol::lol::lol:

χαλια ειμαι με πυρετο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μέσα στη βδομάδα θα πάμε για ψηφιακή ακτινογραφία για τη Φ να δούμε τα κρεατάκια της και να ααποφασίσουμε αν θα τα βγάλουμε τώρα ή θα περιμένουμε :?

αχ κι εγώ έχω άγχος μεγάλο με τους γιατρούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα ειλικρινα δεν ξερω ποια ειναι η λογικη τους, το ειχαμε συζητησει με την Αφρο παλαιωτερα πως επειδη οι μαμαδες που δεν δουλευουν τα παιδια τους ειναι λιγο πιο "πισω" με την καλη εννοια σε ορισμενες δεξιοτητες και το προνυπιο τα φερνει στα ισα τους περιπου..

αλλα αφιβαλλω εαν τα κινητρα τους ειναι τοσο ευγενη

Το προνηπιο λειτουργει μεχρι τις 2

Εχει θεμα με τα κρεατακια;;...εχουμε και εμεις..ροχαλιζει ο Φο απο μικρο..αλλα ακομα κουβεντα για αφαιρεση δεν καναμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μικρή ροχαλίζει ακόμη και χωρίς μύξες επομένως θα πρέπει να δούμε τι θέμα υπάρχει και αν είναι το συζητάμε με τον ΩΡΛ και τον παιδίατρο και τα βγάζουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ ναι τι ευγενή κίνιτρα.. ειχα μια γειτονισσα με 3 ..εκανε κ 4ο νομιζω ..εστελνε τα 2 νηπιο προνηπιο ολοημερο χωρις να εργαζεται ...και τα επαιρνε στισ 4..στις 4 και 10 την ακουγαμε να ουρλιαζει..."σας βαρέθηκα!!" ... :?

περαστικά σε όλους,διαβασα πολύ αρρώστια.. :shock::? ο πυρετος μου εχει παρει ανοδική πορεία και οδεύει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

περαστικά στα άρρωστα μωράκια και τις άρρωστες μαμάδες

Το θέμα της υγρασίας ξεκινάει από την κατασκευή, στις περισσότερες εργολαβικές οικοδομές και ιδίως στις πιο παλιές δεν υπάρχει καθόλου θερμομόνωση. Το ιδανικό είναι ανάμεσα στις διπλές τοιχοποιίες να υπάρχει φελιζόλ καθώς και σε όλες τις κολώνες και τα δοκάρια. ¨Οταν το σπίτι είναι εκτεθειμένο και δίπλα δεν υπάρχει άλλη οικοδομή τα πράγματα είναι ακόμα χειρότερα.

Εμένα είναι εκτεθειμένο στις 3 από τις 4 πλευρές. Είχα σοβαρό πρόβλημα στο παιδικό, το οποίο έλυσα αφού έντυσα όλη την πλέυρά του τοίχου που έιχε πρόβλημα με γυψοσανίδα. Το ιδανικό θα ήταν να γίνει από έξω αλλά το κόστος ήταν πολύ μεγάλο γιατί ήθελε σκαλοσιά και άδεια.

Επίσης να αερίζεται πολύ καλά τα δωμάτια που έχουν πρόβλημα. Εγώ μέχρι και πέρσι άφηνα πάντα ανάκληση το παράθυρο της κρεβατοκάμαρας όταν έλειπα από το σπίτι, φέτος όμως άρχισα να φοβάμαι και δεν το αφήνω και τώρα με τα πολλά κρύα μου έβγαλε λίγο υγρασία σε μια γωνία της κρεβατοκάμαρας.

Για το βούτυρο και την μαργαρίνη πραγματικά μπερδεύτηκα, δεν μπορώ να καταλήξω πιο είναι καλύτερο.

Για το μέλι και εγώ συνήθως από παραγωγό παίρνω, σας ρωτάω όμως γιατί το χειμώνα με το κρύο ζαχαρώνει. Εσείς πως το ρευτοποιείτε μετά? βάζετε το βάζο σε νερό που βράζει?

Αργυρώ πήγες γιατρό τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θέμα είναι να υπάρχουν θέσεις για δωρεάν εκπαίδευση για όλα τα παιδάκια είτε δουλεύει η μαμά είτε όχι.

Είτε είναι για νήπια είτε για παιδικό σταθμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα....Καλή Σαρακοστή να έχουμε... :mrgreen::mrgreen: Έγραψα χθες, αλλά σβήστηκαν και μετά βαρέθηκα να ξαναγράψω.... :evil::evil::evil:

Αναστασία μου περαστικά στην Άννυ....Γνώμη μου είναι να πηγαίνεται στο κέντρο υγείας για μασκούλες....Εμείς τώρα με την μπέμπα με την πνευμονία είδαμε ότι έκαναν τρομερή δουλειά..... ;););););););)

Σισσάκι εννοείται ότι είμαι μέσα για το Σάββατο.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Προτιμώ πρωί βέβαια....Κατά τις 11-12... :oops::oops::oops::oops: Και αν γεννήσει η Βίκυ μέχρι τότε, σηκωνόμαστε όλες μαζί και σκάμε μύτη στο Έλενα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλάκιιιι θα σου τηλ.... :D:D:D:D:D

Μαργαρινη είναι και το μπεσέλ;;;;; :?:?:?:?

Αρτζι τι σου είπε ο γιατρός;;;;Δεν είναι τίποτα ε;;;; :roll::roll::roll: Η ΡΕΑ έχει ποδάρες.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Παναγιωτακι τι μαλάκες καθηγητές.... :twisted::twisted::twisted: Δίνουν το σωστό παράδειγμα.... :evil::evil::evil:

Χρύσα μα πόσο γέλασα με τον Φοφο που έκανε βολτες το Γιαννάκη..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μ-Ι ο παιδικός σταθμός είναι του πανεπιστημίου;;;; :?:? Κατάλαβα καλά;;;; :roll::roll:

Γιωτίνι μπράβο για τη δίαιτα και περαστικά για τον πυρετό... :(:(

Παναγιώτα ξέχασα να σου απαντήσω για τις φωτος.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πέρα από το κορμί δεν νομίζω ότι έχω αλλάξει ιδιαίτερα.... :?:?:?:?:? Αλλά και πάλι θα χάσω τα κιλά και θα γίνω όπως ήμουν... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Έτσι με γνώρισε ο Γιώργος....Α!!!!Και ναι έκανα σεξ τότε...Οι ανώμαλοι που μου την έπεφταν, νόμιζαν ότι θα μου πάρουν την παρθενιά... =))=))=))=))=))

Τόνιααααααα τι γέλιο η μικρή....Με όποιον δάσκαλο καθίσεις... :lol::lol::lol:

Νατασάκι και η μικρή σου μεταλλάχτηκε;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Εμένα 4 νύχτες δεν ξύπνησε καθόλου... :D:D:D Και ήλπιζα ότι άλλαξε...Αλλά ΔΕΝ...Σήμερα τη νύχτα ξύπνησε 2 φορές και ήταν πολύ ανήσυχη.... :twisted::twisted::twisted::roll::roll:

Λενάκι τι να πω για τον άντρα σου;;;;; :o:o:o Μα είναι δυνατόν;;;;; :twisted::twisted: Εσένα σε ρωτάει τι τραβάς όλη μέρα...

Βενάκι μου πάει το χαλί ή το σώσατε τελικά;;;; :roll::roll::roll: Τι παιδί και ο Φ;;;;; :lol::lol::lol:

Η συμπεθέρα μου η Λένα που χάθηκε;;;;; :roll::roll::roll:

Βίκυ γέννα μωρή... :lol::lol::lol: Σου κατσε το στεφάνι σου τελικά;;;; :lol::lol:

Αφροοο έλα για καφέ στο Σισσάκι ρε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Νατασούλα τα αστεράκια σου καλά;;;;; :roll::roll: Να μου τα φιλήσεις... :x:x:x

Μιτσάκι μου ελπίζω να μην έχει τίποτα το ματάκι της Β.Περιμένουμε νέα.... :x:x:x

Μπεμπούλης χάρηκα που σε "ξαναείδα"....Φιλιά στο Σπυράκο και υπομονή με τις ιώσεις..Όλες τα ίδια τραβάμε... :?:?:?:?:?

Φραν συγκλονιστικό το άρθρο σου....Μα τι ζωή...Πως στενοχωριέμαι.... :cry::cry::cry: Περαστικά και στο Σεμπινάκι μας... :x:x:x:x:x

Καλέ, έχω χάσει 6,5 κιλά... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η Ιω σήμερα πήγε παιδικό.......Αν και έχει λίιιγο βηχάκι... :?:? Αλλά νομίζω είναι από την ίωση που πέρασε... :roll::roll::roll:

Τι άλλο ήθελα να πω;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια ακριβως...να υπαρχουν θεσεις...

Και θα υπαρχουν αν αντι να κανουν τα λευτα ενβασματα στην Ελβετια...πληρωσουν κανενα δασκαλο και φτιαξουν κτηριακε ςυποδομες...

δεν υπαρχει εκπαιδεσυη στην Ελλαδα...τελος...

Νατασα για τις ειδικες μπογιε ςμε ενισχηση αντιμουχλικων τι γνωση εχεις;;; αληθευει οτι ξενοιαζεις για 2-5 χρονια;;;;..εμας το μπανιο ειναι ετσι οπως το λες..εκεινος ο τοιχος που μουχλιαζει ειναι εκτεθημενος εντελως, οπως και το δοματιο το Φο ειναι το πιο κρυο επειδη 2 τοιχοι ειναι εκτεθημενοι...

Εγω παιρνω μελι απο παραγωγο..ειναι φυσικο να ζαχαρωνει, εγω το βαζω λιγι σε νερο στιλ μπαιν μαρι, αλλα παιρνω παντα λιγο και δεν προλαβαινει να ζαχαρωσει, ειδικα με το μελι ειναι πολυυυυ πονεμενη ιστορια, γιατι οι μελισσες πετανε οποι να ναι και εκτος και εαν τις ταιζουν- και εκει μονο στον τιμιο λογο του παραγωγου μπορεις να βασιστεις- ξες τι σοι μελι ειναι..

ο Παππους μου οσο ζουσαμε στη Ρωσια ειχε 3 κιψελες..με ειχε τσιμπισει μελισα μια φορα στο ματι, το θυμαμαι το μελι, και την κεριθρα που μας εδινε να φαμε, και λιγο απο βασιλικο πολτο..πωπω..τι μελι ηταν εκεινο..ακομα θυμαμαι τη μηρωδια και τη γευση, ρευστο και χρυσαφι

Σαυρογιωτινι κουκουλωσου και κοιμησου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε μιση ωρα θα παω να παρω τη μικρη ,ο συζυξ σχολαει το πρωι αυριο...περαστικα μας!!! αμα το περασετε ασταρι απο την εξω μερια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αργυρούλα καλέ ποιο χωριό;; Εδω στο σπίτι μας, στην Αθήνα.

Θουλάκι η αποθήκη είναι σαν χωματερη τώρα, δεν μπορώ να ξέρω τί λείπει... :roll: Πάντως τα καρότσια της μικρής είναι κάτω... το καθισματάκι του αυτοκινήτου πάλι δεν το πήρε το μάτι μου.... :(

Βικάρα ρε μην κολώνεις Οεοοο!!! Θα σε πάμε εμείς σου λέω και θα πάρουμε τον Π τηλέφωνο να ξεκουβαληθεί!

Γωγούλα Σάββατο πρωί θα το κάνουμε! :D Είναι και ο Π απογευματινός, θα γυρίσει 9 το βράδυ κουτί μας πέφτει, θα οργιασουμε!

Έχετε καμια ιδιαίτερη προτίμηση για πρωινό;;; Να ξερω να το αγοράσω αν είναι! :P:P:P:lol:

Μην περιμένετε νοικοκυροσύνες απο μένα! όλα ετοιματζίδικα θα τα φάτε!!! :lol::lol::lol::lol:

Έχουμε καλό φούρνο όμως μή μασατε! :mrgreen:

Παναγιώτα, Κάρολ θα απαντήσετε καλέ;;; :D

Θα επανέλθω γιατί έπεσε δουλειά ΠΑΛΙ!! Τα εκατομμύρια μου μέσα...!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι Η ΡΕΑ έχει ποδάρες.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τις πήρε από μένα :mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα και Γωγώ δεν πήγα στον γιατρό τελικά, αφού είμαι καλά ;)

Νατασούλα να σου πω όταν είχα μέλι που ζαχάρωνε έπαιρνα λίγο λίγο και το ζέσταινα :roll: , μου το είχε δώσει ο μπαμπάς μου, που του το είχε δώσει ένα μελιάς ( :lol::lol: )....και γ@@@ώ τα μέλια....τώρα από ΣΜ και δεν ζαχαρώνει :?

Γιώτα να σου πω εγώ που δεν εργάζομαι.....αυτό που είπες ότι άκουσες την γειτόνισα να λέει μπλα μπλα μπλα αν και στέλνει τα 2 στο σχ., ...... όταν δεν εργάζεσαι και έχεις να κάνεις τα του σπιτιού σύν το άλλο παιδάκι στο σπίτι.....και όλα αυτά κάθε μα κάθε μέρα.....μία καθημερινότητα που κανείς δεν θα την ήθελε....κουράζεσαι (ψυχολογικά) περισσότερο από μία μαμά που εργάζεται και έρχεται σε επαφή με κόσμο, θα μιλήσει, θα γελάσει, θα αλλάξει παραστάσεις, θα γίνει δημιουργική.....από όλα αυτά θα πάρει δυνάμεις για να πάει στο σπίτι και να είναι ήρεμη!....μην σου φαίνεται περίεργο ή παράξενο που είπε έτσι.....είμαι σίγουρη ότι η γυναίκα αυτή είναι στο "πόδι" όλο το 24ωρο.....και είμαι σίγουρη ότι δεν το εννοούσε κιόλας! ;)

Μιτσάκη καλά νέα να έχετε από τον γιατρό! :D

Σισσιώ έτσι όπως το είπες ότι κάποιος άλλος σας το είπε. νόμιζα ότι επ΄ροκειτο για άλλη πόλη :roll:

επίσης εγώ για πρωινό θέλω αυγά με μπέικον, κασέρια, νουτέλα, μαρμελάδα, μέλι, ζεστά, ζεστά ψωμάκια, βούτυρο ή μαργαρίνη ( :lol::lol::lol: ) μία τυροποτούλα, φρούτα, καφεδάκι, φρεσκοστημένο χυμό πορτοκάλι......και κρέπες για μετά!!! ευχαριστώ!!! :D:D:D:D:D:D

Γιώτα περαστικά :x

σήμερα μαγειρεύω φακές, ξέρω ότι η Ρ. δεν θα φάει :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν το έχω ψάξει πολύ το θέμα, το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν λύνουν το πρόβλημα οριστικά αλλά προσωρινά. Δηλάδή αν βάψεις τώρα το πιο πιθανό είναι του χρόνου να ξαναδείς μούχλα.

Γιώτα περαστικά

Μαρία κάνει και άπνοιες?

Γωγώ πως έχει μεγαλώσει έτσι το μαλλί της Ιω? είδα χθες φωτο στο φεις, κούκλα είναι:D

Δήμητρα καλά αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αυτο φανταστηκα και εγω...

αλλα για φετος μεχρι το καλοκαιρι μου κανει αυτη η προσωρινη λυση, γιατι το αργοτερο μεχρι τελη Αυγουστου, τ μπανιο πρεπει να αλλαξει..

Βασικα τωρα που ξεμπερδεψα με τις γεννες, θα αρχισω ενα ενα δοματιο με πρωτο του Χριστοφορου..

Αργυρω εγω νομιζω οτι το εννωουσε η μαμα..ναι πιστευω πως μια γυναικα με 4 παιδια και ειδικα αμα καθετε σπιτι, ειναι τοσο ζωχαδιασμενη...που ευχαροστως θα τα ξεφορτονταν μερικες μερες....

θα μου πεις τι τα εκανε;;;...ε εδω εγω με 2 και κοντευουννα με τρελανουν, που και παιδια εκανα γιατι τα ηθελα, και τα υπερλατρευω...τα 4 σε προετοιμαζουν για το τρελοκομειο ανεταααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...