Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

Θουλακι ποιος σου ειπε ρε οτι προλαβαινω;;;;;για σπιτι εχω γυναικα 1 φορα την εβδομαδα(15 ευρω παιρνει τις 3 ωρες γι αυτο μπορω να την εχω) και την υπολοιπη εβδομαδα τα πολυ βασικα! δε κανω τιποτα απο μαγειρικη εκτος το φαγητο και τον εαυτο μου....κοβω τα νυχια μου σε δοσεις να φανταστεις!!!! :lol::lol::?

Αναστασι κριμα ρε το πουλακι μου...δωστης ενα μεγαλο φιλι!!!!! :x:-*:-*

Οσο για την εξυπναδα..ε το μηλο κατω απο τη μηλια θα πεσει!!!! ;)

ΜΑς κουφανε η μανα σου!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασια :cry::cry::cry::cry: ελαρε..τοσο χαλια?περαστικα :cry::cry::cry:

κ απο μενα μια αγκαλια.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: κ δε ουρλιαζε με τη μασκα?αντε ρε που αποθηλαζετε?δηλ ποσο κανει συνολο?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν...διαβασα...κριμα...

Τονια μια χαρα...εμει ετσι οπως παει φετος το καθε σπιι χρειαζεται γυρω τα 250 το μνα πετρελαιο...χωρια ΔΕΗ...

με χαλασε πολυ οτι δεν μπορουσμε να τα βρουμε

αλλα δεν μπορω αλλο ετσι...

Θου...αντεχεις...πιθανον να φταιει και ο θυρεοειδης,,,κανει πολλες καυσεις αρα σε ςξαντλει

Αναστασια...σιγα ως τα 3 σου ειπε.....

ΠΕΡΑΤΣΙΚΑ ΣΑΣ

Τονια και εγω θελω γυναικα

και ΑΝΤΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τσουπρες?

Εμεις καλα, με το παρκινγκ ολα καλα, δεν ειναι και τοσο δυσκολο οσο το φανταζομουν. Ειμαι πτωμα, ολη μερα στους δρομους, το βραδυ ειχα και θεωρια και εχω και τον Π. απο πανω να μου κανει μουτρα γιατι κρατησε τα μικρα πολλες ωρες σημερα, τι πολλες δηλαδη, 1,5 ωρα το πρωι τον μικρο και 1,5 το απογευμα και τα 2. Ε τι να κανω ποσα κομματια να γινω? Μαλωσαμε και εφυγε για δουλεια μια ωρα νωριτερα να ησυχασει λεει :twisted: Καλα ειμαι πολυ γκαου! Τοσο καιρο νομιζα οτι επερνα μαργαρινη για το ψωμι και σημερα διαβασα οτι ειναι καθαρο βουτυρο. :lol: Το κεριγκολντ το ιρλανδικο και ελεγα οτι ειναι πολυ νοστιμο για μαργαρινη το ατιμο :lol:

Συμπεθερακι μπερδευτικα ακομα πιο πολυ με το αρθρο σου! Γελαω με την νυφουλα μου :lol: φανταζομαι την σκηνη να πεφτει και να ζηταει βοηθεια και λιωνω :D Θα τα καταφερει μωρε σιγα σιγα απλα βγηκε λιγο αναποδη :lol: Στην δουλεια καλα? Προσαρμοστηκες καθολου?

Αργυ φατο ρε συ το λαττα σιγα, μετα το αλλαζεις με βουτυρο, δοκιμασε αυτο που λεω πιο πανω, εχει αλατισμενο και αναλατο.

Βικακι τελεια που εχετε ζεστουλα. Καλα ποσες ωρες το καιτε και πληρωνεται τοσο πολλα? Η εμενα μου φαινονται πολλα... :roll:

Φρανιτακι περαστικα στον μικρο. Ευχομαι να συνελθει γρηγορα. Παω να διαβασω το αρθρο σου σε λιγο.

Θου περαστικα ρε συ. Και εγω φετος ξεσκιστικα, κολλαω πολυ ευκολα αλλα μαλλον ειναι απο την εξαντληση και την κουραση που εχω.

Αναστασια ακομα χαλια η μικρη? :( Κουφαθηκα με την μανα σου :shock: Με τιποτα δεν τις πιανεις τις μαναδες!

Σισσακι μου κριμα για την αποθηκη :( Χθες η προχθες ακουσα στις ειδησεις οτι πιασανε μια σπειρα λιιστων που ανοιγε μονο αποθηκες! Λες να ειναι οι ιδιοι?

Πριν λιγο εφαγα ενα τοστ και παλι πειναω :twisted: δεν εχω και τζιτζιλι μιτζιλι να φαω :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου τι να πω...τελευταια ολο γιαυτο μαλωνουμε ελεος δηλαδη, μονη μου τα εκανα? Αυτος θελει μονο να αραζει τις ωρες που δεν δουλευει, ε οχι κυριε δεν παει ετσι. Λες και εγω ολη μερα καθομαι..ωρες ωρες μου ερχεται να παρω τα μικρα και να εξαφανιστω για να εχει απολυτη ησυχια μετα, να δουμε θα του αρεσει? Μερικα πραγματα δεν τα καταλαβαινει οσο και να μιλαμε...συγχιστικα βραδιατικα :twisted:

Βικυ γελαω με τον καημο σου :lol: δεν σου καθεται ε? Βιασε τον! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Συμπεθέρα Βίκυ ακόμη? :o:o:D:D:D καλά κρατείς!!! :D:lol::lol::lol:

φοβόσουν και για πρόωρο :roll::roll::roll::roll:

σας μισοδιάβασα, θα διαβάσω μετά και θα γράψω το κατεβατό μου!!! :roll::roll::roll:

εμείς καλά είμαστε :!:8-)

σας φιλώ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Εβαλα ξυπνητηρι για να σας γραψω! :P:P:P:P Αστειευομαι βεβαιως!

Θουλακι 1 μονο φορα θηλαζουμε!Το βραδυ!!!! :D:D:D οκ δεν αποθηλαζει ομαλα..εγω την σπρωχνω...αλλα αργα!Αν σκεφτεις πως αρχισα να αρνουμαι απο 20 μηνων...Στα 2 της θηλαζε 3 φορες...στα 2,5 μια!

Ρε συ 3 μερες 40ρι?απαπα!Ευτυχως ειχες την πεθερα!Πως ηταν να κοιμασαι ανεξελεγκτα κ να μην ελεγχεις τον εαυτο σου?Τελεια? :P:P:P:P:lol:

Βικυ ακοοοομα εδω!!!Βρε τον Λεο!Τι αντρακλας θα βγει!!!!!Αληθεια ρε συ εχεις ορεξη για σεξ?Ποσο διαφορετικες ειμαστε!εγω να περπατησω ζοριζομουν...πονουσε ο γοφος μου...κουτση παπια!

Επισης το σπουδαιο με τη μανα μου ηταν το τουλαχιστον!και που επεμενε!Οκ ποτε δεν ηταν κατα αλλα σαν κλασσικη μανα ελεγε κ αυτη τις χοντραδες της περι θηλασμου!

Ελενακι με στενοχωρησε ο αντρας σου αλλα...οι περισσοτεροι ειναι ετσι...μαλλον θεωρει και αυτος τα παιδια υποχρεωση ΣΟΥ..Για εκεινους ειναι μονο ενα ευχαριστο διαλλειμα στην καθημερινοτητα τους κ οτιδηποτε αλλο τους πνιγει...!Ας μην αρχισω να θαβω ομως! :lol::lol::P:P Υπομονη!Αυτο που σκεφτομαι και με βοηθαει ψυχολογικα ειναι πως εγω τα ιδια θα εκανα για το παιδι μου ακομα κ αν αυτος δεν υπηρχε στη ζωη...ε,τωρα που υπαρχει....ας κριθει στο χειροκροτημα ο καθενας μας!

Αργυρουλα επιμενει το σγρομπαλακι?Ρε συ αφου σε πονουσε ο λαιμος ειναι φυσικο να ειναι πρησμενοι οι αδενες κλπ...Για τη σκονη νομιζω πως πρεπει να βρεις την "πηγη"..πχ τα χαλια σας τα τιναζεις?τα παπλωματα-κουβερτες?κουρτινες?κατω απο καναπεδες?πανω απο ντουλαπες?Μα μου φαινεται παραξενο να εχεις καθε μερα τοση σκονη... :roll:

Αφρο τι καλα που τα καταφερνει ο Μ με τα τσισα!φτου φτου!!!! :D

Τονια μουουου!Για πες!Αλλαξε καθολου η ψυχολογια σου που εισαι εκτος σπιτιου αρκετες ωρες?

Γελασα πολυ με την Ντενιζ-πατατα! :P:P:lol::lol:

Νατασακι μου?!Ποτε θα βγουμε??? :P:lol: Μηπως δεν πρεπει να ερθουμε αυριο(αυριο τελικα?)?δεν ρωτησα αν κολλανε αλλα παιδακια απο εμας...Η γιατρος ειπε πως ο βηχας ειναι...πως το ειπε?...τεσπα...απομειναρι μετα την ιωση! :oops:

Καλημερα Νατασουλα!!!σε βλεπω! :D

Καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! δηλαδη εδω ειναι σχεδον 2.30..το μεσημερι!

Αναστ τι κανεετε? τετοιο βηχα ειχε κ το σεμπινι τον δεκεμβριο που ειχε αρρωστησει στον παιδικο στην ΟΥγκαντα..πω πω..δραμα..δεν μπορουσε να κοιμηθει κ να φαει..ειχε ρεψει..κ πυρετο καθε νυχτα...περασε ομως κ τωρα το θυμαμαι σαν εφιαλτη...

Περαστικουλια σας...

Για τους αντρες συμφωνω...οκ ο Κ ασχολειται ΠΑΡΑ πολυ με τον σεμπ αλλα εχει αλλα θεματα αυτος...ασχετα...

Λενακι υπομονη..τι να κανεις..παντως ειναι πολυ λαθος ο αντρας σου σε αυτο...Πως παει η Ειρηνη στο σταθμο??

Αργυρουλα καλημερα..περιμενω το κατεβατο σου! :roll:

Εμεις ειμαστε σπιτι σημερα...το πρωι εκανε 2 διαρροιες ακομα :ymsick::ymsick: αλλα στις 9 κ απο τοτε τιποτα αλλο...τωρα κοιμαται.ολη μερα χαλαρωνει...καλο θα του κανει.Απορω ρε κοριτσια με αυτην την ηλιθια. μα στελνεις γμτ παιδι με διαρροια τετιοιυ βαθμου σχολειο??? να που κολλησε το σεμπινι (ευτυχως ελαφρια) αλλα μπορει αλλα παιδακια να κολλησουν βαρια..Παντως εγω εμβολιο γαι γαστρε (ροταοιο) δεν εκανα κ ολες τις γαστρεντεριτιδες στο ποδι τις περναει...αντε καμια διαρροια οπως τωρα, τιποτα αλλο..Αδυνατισε ομως το πουλακι μου :(:(

Αλλα νεα..τα ιδια...εχουμε κουραστει...Ειναι και αυτο το καθημερινο 40 λεπτα πρωι μεσημερι κ στην επιστροφη κοιμαται και τον κουβαλαω. εχει κ κοσμο εδω κ γινεται χαμος κ εχουμε κουραστει..κ εγω και το σεμπινι...μαλλον για αυτο δεν θελει τα πρωινα να πηγαινει σχολειο..σημερα ολη μερα χαλαρωνει...

Παναγιωτα σε ειδα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Φραν σοβαρα..αντε ρε το καημενο..και εσενα την καημενη!!!!!

Αναστασια περαστηκα....δεν ξερω τι ειναι καλυτερεο απο ολα αυτα..αλλα ναι αμα δεν φορατε τη μασκα...εχεις νεφελοποιητη σπιτι...να εκανες μασκα σπιτι...

Εγω σημερα ειμαι σε καταθληπτικο μουντ....

ο Φο χτες οπου εβρισκε τον μικρο..τον κοπαναγε και καμια μπατσα...

νυσταζω...θελω κατι γλυκο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....αλλα ακομη αν πεσει τανασκελα καθεται σα τη σκατουλα και φωναζει να τη σηκωσει καποιος και απο καθιστη θεση δε μπορει(δε προσπαθει καν) ακομη να σηκωθει!!!! :shock: Δηλαδη τι θα γινει;;;θα αρχισει να περπαταει κι οταν τουμπαρει θα φωναζει το γερανο;;;;;;; :wtf:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

...την ελεγε κ ο Α"Δεν θελεις αλλο κοριτσι μου" οποτε λογικο ηταν να το πεταξει...!Κουφαθηκε η νοσοκομα!...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συγνώμη που γελάω, αλλά μερικοί άντρες είναι λίγο.....νομίζω πανικοβάλονται πιο εύκολα από μας!!! :roll::roll:

Το ξαναλέω τζαστ ιν κέις:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ;;;

καλά βρε, αφού σου είπαμε θα έρθουμε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:8-)8-)8-) πωπω τι είσαι εσύ καλέ?!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

επίσης καλά βρε Σισσιώ, Θούλη και Βίκυ πώς "σκοτώνετε" την νουτέλα έτσι!!!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock: μα να βάζετε βούτυρο από κάτω?!!! :shock::shock::shock:

Φρανίτα περαστικά στον αγαπημένο μου Σεμπίνι :x:x όντως λίγο ανεύθυνο αυτό που έκαναν οι γονείς του άλλου παιδιού, με διάρροια στο σχολείο?! :evil::evil::evil::evil:

εκεί δεν ζητάνε χαρτί από τον γιατρό ότι το παιδί είναι καλά πάλι? χαζά λέω ε? :?:

αλλά δεν νομίζω να ξανακυλήσει......το άρθρο σου δεν το διάβασα ακόμη, θα το κάνω σε λίγο :roll::roll:

Αναστ. περαστικά στην Α. :x

εγώ εντάξει είμαι, ήπια τσάι μέντα και αμέσως λες και έγινε θαύμα, άρχισα να καταπίνω εύκολα και μου ξεπρίστηκε κιόλας......απλά ήμουν λίγο επηρεασμένη από την ξαδέλφη μου, η οποία είχε στρουμπουλάκι στον λαιμό/λεμφαδένες και τελικά έχει λέμφωμα (ή στους λεμφαδένες ή στον πνεύμονα, δεν ξέρω σίγουρα) :(:(:(

Αφρο καλώς να την δεχτείς την μαμά σου αύριο :D

Σισσιώ ποιές αποθήκες? στο χωριό?

Βίκυ αν πας στον γιατρό πάλι πες να να σε "βοηθήσει" λίγο, να σου προκαλέσει διαστολή!!! :roll::roll::roll: έτσι και αλλιώς την σκαπουλάρεις την 29η Φεβ!!! :roll::roll::roll:

εμείς εδώ έχουμε πολύ μαλακό καιρό, έχουμε 10 βαθμούς (καλοκαιράκι δλδ) και τις επόμενες μέρες θα φτάσει τους 18 :o:o:o:o:o:o

εννοείται ότι τα παιδιά δεν φόρεσαν σκουφάκι τα λοιπά!!! :!:

Ιουλία περαστικά και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι και στους 2 σας :x:x

Λενάκι παλιά κέρυγκολντ πέρναμε, δεν ξέρω γιατί τώρα το γυρίσαμε....εν τω μεταξύ το τελευταίο χρόνο τρώμε βούτυρο, πριν καθόλου!!! :? .....είδες τι ωραία που είναι η οδήγηση :D

είχε στην τιβι τις προάλλες ένα ρεπορτάζ για μία σχολή που παίρνεις το δίπλωμα σε μία εβδομάδα, έχουν δωμάτια και μένεις εκεί....κοστίζει 6ε η διανυκτεύρευση με πρωινό και κάθε μέρα κάνεις ένα 8ωρο μαθήματα θεωρητικά και πρακτικά στοιχίζει 1600ε,.....αυτό δεν είναι για σένα αφού έχεις παιδιά!!! :roll::roll::roll:

νομίζω ότι έγραψα πολλά :o:o:o:o

χθες νόμιζα ότι θα πάθαινα υπερκόπωση, πάω να φτιάξω το δωμ. του Λ. και όλο πάνω κάτω ήμουν γιατί πάντα ξεχνούσα να πάρω κάτι μαζί μου...ευτυχώς πήρα το αμάξι για να τους πάρω από τα σχολ., το μεσημέρι δεν άντεξα και δραπέτευσα στην κρεββατοκ. για 10 λεπτά να ξεκουραστώ!!! :!:

χθες ήρθε στην Ελλ. ο ευρωπ. επίτροπος και μίλησε στην Βουλή, δεν έδειξαν τίποτα? γιατί ψάχνω να βρω την είδηση και δεν την βρίσκω!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραγκισκα περαστικα του!Μην αγχωνεσαι που αδυνατιζει!Ουτε εγω αγχωνομαι! :oops::oops: Τα εχουν τα αποθεματα τους!Ρε συ παντου ετσι ειναι στους παιδικους νομιζω...η καθεμια κρινει απο μονη της τι ειναι σοβαρο και τι οχι...αλλες μπορει να πουν "ε,1-2 φορες εκανε διαρροια,ας παει παιδικο"....οκ...αν δεν εχουν κ που να αφησουν το παιδι...Εγω εκνευριζομουν αλλα τωρα...απλα ανασηκωνω τους ωμους... :roll::roll:

Γιααααα στειλε μου κανα πμ να μου πεις κανενα εξτραδακι! :D;)

Με τα τελευταια 2 αρθρα σου εχω συγκλονιστει...τετοια θεματα με αγγιζουν τρελλα...

Χρυσουλι!Καημενος Ζαν!Αρχισε να τις τρωει...

Ρε συ δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτος ο νεφελοποιητης...βασικα θα πηγαινα στη φαρμακοποιο κ θα της ζητουσα να μου εξηγησει... :roll: Εσεις τι θα παιρνατε στη θεση μου?

Αργυρω κ εγω γελασα!!!Με τον Α!Αλλα ηθελα να του φερω την μπουκαλα του οξυγονου στο κεφαλι για να γελασω ακομα πιο πολυ!!!Εμ δεν ασχολειται εμ μας δυσκολευει!

Επισης...χαμομηλολαδο να βαλεις αλλη φορα!ειναι θαυματουργο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια..ναι....ειναι πανακεια...δεν εξεταζουμε καν απο τι ειναι...δεν προσπαθουμε καν να απαλειψουμε την αιτια..χαμομιλολαδο το θαυματουργον!!!!!

Νομιζω οτι να κανεις μασκες με εισπνεομενα ειναι καλυτερα αλλα ΝΟΜΙΖΩ..το τονιζω, εμας τουλαχιστων μας ειπαν παιδιατρος αλλεργιολογος και ΩΡΛ οτι οι μασκες ειναΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ

να παρεις εναν αεροθαλαμο απο φαρμακειο, ο νεφελοποιητης εκτος του οτι ειναι ακριβος ειναι να χροσημοποιηθει σε βαριες περιπτωσεις δυσπνιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανασταδια αυτες εδω πιστεψε με οχι μονο εοχυν που να το αφησουν αλλα δεν δουλευουν κιολας..Απλα τα παρκαρουν και πανε στα σπα κ στα εμπορικα..

Το θεμα ειναι πως η ηλιθια δεν το ειπε καν πως το παιδι εχει διαρροιες..το εφερε την δευτερα κ αυτο σερνοταν..το ειδαν κ μετα ειδαν πως εκανε διαρροιες κ εμετους το μεσημερι κ την εφεραν να το παρει..αλλα το κακο εγινε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας

τι κάνετε? Καλή Σαρακοστή να έχουμε

Σας διάβαζα αλλά δεν είχα και πάρα πολύ όρεξη :?

Περάσαμε πολύ καλά το τριήμερο :D Πήγαμε σε γενέθλια, στο χωριό μας, και πολλές πολλές βόλτες 8-)

Στη δουλειά τα πράγματα είναι κρύα :roll: Τέσπα

Σήμερα πήγα στο νηπιαγωγείο εδώ και είναι πάρα πολύ όμορφα!

Πολύ όμορφες οι αίθουσες και οι δασκάλες πάρα πολύ καλές. Με το που έμπαιναν μέσα τα παιδάκια έτρεχαν κατευθείαν στις αγκαλιές τους. Οπότε αν δεν μας πάρουν μέσω ΕΣΠΑ (που δεν θα μας πάρουν) τα κοριτσάκια μου και τα 2 θα έρθουν εδώ :D

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά φιλάκια Φρανίτα μου!!!!Περαστικα στο Σεμπίνι.

Καλα..με το αρθρο τα ειδα ολα ρε... :o:o:o

Αναστασια μου ο γιατρος σου ειπε για νεφελοποιητή;;;Βασικά τον παιρνουν παιδακια με ασθμα και εχουν εντονο πρόβλημα με δυσπνοια και βήχα.

Εσυ με μια μασκα και σπρει θα κανεις τη δουλεια σου.

Σισσακι τι ωρα το Σάββατο;;;Γιατι εγω μπορω κατα τις 12.. :oops::oops::oops:

Χρυσα μου και ο Φωτης δεινοπαθει τελευταία ο καημενος. :?:?

Καλα μωρε..βιταμ κατω απο τη μερεντα-νουτελα;;;Μα την καταστρεφεται... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε παναγιωτα ασε....

και το μικρο σκασμενο χαιρετε κιόλας..

αχ αμα σας πω τι κανανε χτες...για αποθεωση ηταν...

πηραμε αυτες τις κουτες απο το ΙΚΕΑ με τα ροδακια..εβαλα τον μικρο μεσα ο οποιος την αραξε..και ο Φο τον σβαρνιζε στον διαδρομο περα δωσε και ξερενοντουσαν στα γελια...

μετα πεσανε και οι δυο και κλεγανε..

ε ρε γλεντιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα :lol::lol::lol:

Λοιπον.. :twisted::twisted::twisted: Οι καθηγητες ειναι ΜΕΓΑΛΑ ΖΩΝΤΟΒΟΛΑ τελικα... :twisted::twisted::twisted: Καθεται ενας παπαρας και καπνιζει στην εισοδο του σχολειου που κανονικα απαγορευεται γιατι ειναι δημοσιος χωρος καιμετα πεταει και τη γοπα στο πεζοδρομιο... :twisted::twisted::twisted::twisted: ΠΑΛΙΟΡΕΖΙΛΗΔΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

και εγω θα πρεπει να επιτηρω τους μαθητες και να κανω παρατηρηση για καπνισμα κτλ...μου ρθε να του χωσω μια μπουνια του παλιοπαπαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

ενοειται ειμαι σπιτι μου ακομα...!

και ειναι ζεστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!

Αναστασια - Χρυσα κλπ ..ο νεφελοποιητης κανει πολυ καλη δουλεια...και γραφεται στο ΙΚΑ και ειναι πολυ εξυπηρετικοι στην εταιρια...τον εχεουν οι αδελφες μου...που τα παιδκαια τους εκαννα συνεχομενες βρογχιολιτιες ...επησις και οι αμπουλες γραφονται!

Μαρια...η μικρη εινια για προνηπιο?

θα την παρουν ?

και η Μ-Ι σπο σεπτεμβρη ειναι, αλλα εδω,...ειναι πολλα τα παιδακια και δεν βλεπω να γινεται δεκτη!

βεβαια εχει προνηπιο και στα γυφτικα....αλλα ....!

Παναγιωτα....τα ιδια συμβαινει και σε εμας απεναντι...οι καθηγητες βγαινουν εξω απο το χωρο του σχολειου...(πλατεια) και τα παιδια καπνιζουν στην πισω μερια του σχολειο...πολες φορες ζητουν φωτια ο ενας απο τον αλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα το διαβασα και εγω...πριν κανα 2μηνο τον ειχαδει στο θεατρο...!

η ΡεΑ ειναι πολυ ψηλη......και το ωραι στυλακι που εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...