Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

Λενάκι ξυπνάει ο άντρας μου 5.30 και μετά δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ :evil::evil::evil::evil:

μακάρι να κοιμόμουν έστω και μισή ώρα το μεσημέρι, αλλά σε αυτό το σπίτι είναι αδύνατον :evil::evil:

χθες βγήκε στην εδώ τιβι ο υπεύθυνος του οικονομικού εγκλήματος και είπε ότι αν κάποιος που έχει ένα σκάφος πληρώσει τον φόρο κανονικά τότε τα χρήματα θα φτάσουν για 1000 συντάξεις ετησίως!!!! :o:o:o και συνέχισε ότι η κυβέρνηση δεν τους το επιτρέπει να τους κυνηγήσουν!!!! :evil::evil::evil:

επίσης είχε και τον Τάσο Τέλλογλου, ο οποίος έδειξε μια φωτό (κλεμμένη) από το Υπ Οικ. το φορολογικό τμήμα.....σακκούλες μαύρες γεμάτες με 'εγγραφα και φάκελοι πεταμένοι.....απλή αδιαφορία!!! :evil::evil: ...αν την βρω θα την βάλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα..θα παμε το απογευμα ωρυλα

περαστικα στη ελενα νατασουλα :cry::cry::cry:

αργι :lol::lol::lol::lol: για τη ρεα στο σουπερ :lol::lol::lol:

βικυ ακομα??????????????? :lol::lol::lol::lol: θα μου δωσεις ενα δωρακι κ μενα? :P:P:P:P

μαρια γτ δε θα πληρωσετε φορο?

αφρο δε καταλαβα τι εννοεις με τη τουαλτεα

ρε βικυ δε εχω θυροειδη..αλλα φλεγμονη.. :roll::roll: εχει διαφορα :roll::roll::roll:

ελενακι καλε 6 ξυπναει :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o μετα τι ωρα ξανακοιμαται?πλακα κανειςςςςςςςςςςςςς

ρε χρυσα...ρε χρυσα αληθεια πως τη παλευεις???????????/αααααααααααααα...παλι καλα ηταν η πεθερα

σισσακι κανα νεο απο τα μαθηματα?

νατασααααααααααααααααααααααααα :roll::roll::roll: που εισαι ρεεε

παναγιωτα σε βλεπω :x:x:x:x

κατι αλλο ηθελα να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου εγω;;;;..εγω πως τη παλευω;;;...

Την Αφρο ρωτα...

εσυ πως την παλευεις;;;;

χτες ειπα οτι θα εφτιαχνα κοκκινηστο.. ε τελικα μονο το κρεας εβρασα..μετα καθομουν και διαβαζα μαμι ενω ο Φο επαιζε και ο Γιαν εκανε χαρουλες..

σε καποια στιγμη τον καθησα στο καρεκλακι φαγητου και πηγα να φερω το τραπεζακι του γυρναω και τον βλεπω να προσπαθει με αφοσιωση να ξεκουμπωσει..τον κοιταω λεω τι κανεις εκει./.και με κοιταει και χαμογελαει..το σκατο...

μετα περναει ο Φο και τον κοπαναει στο κεφαλι και το βλαμενο γελαει..χαιρετε..νομιζει οτι η μπουφλα ειναι παιχνιδι...μετα παιζαμε κινηγητο...ο μικρος κινηγουσε τον Φο μεσα στα χεριαμου..γελιο να δεις....λεω που θα παει..θα κουραστουν και θα ειναι τεζ αολη νυχτα..οπως ειδες γιοκ...

Αλλα παλη καλα ειμαι..εχω την πεθερα...και ο Ο δεν λειπει τοσο συχνα..μονο δουλευει μεχρι αργα :evil::evil::evil::evil::evil:

ελπιζω ο Ο να προσευχηθηκε αρκετα στο Αγιο ορος γιατι το τι τον περιμενει....αη αη αη..δεν ξερει!!!!!

Αρτζ σηγα το νεο ...πριν 10 χρονια που εκανα πρακτικη σε εφορια ηταν πολυ χειροτερα τα πραγματα..

πραγματικα πιστευεις πως εαν ηθελαν δεν θα μπορουσαν να ελεξχουν- οσους χροστανε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!!! :D:D:D

Θουυυυυυυυυ :x:x

Αφρο..οχι ρε..δεν πηρα τπτ..Ο Νικολας κατουραει ή ορθιος σε δεντρακι ή αν ειμαστε σε κλειστο χωρο μεσα σε μπουκαλι νερου...(Εχω αδειασει το νερο :P )

Περαστικα σε ολα τα αρρωστα παιδακια και στις μαμαδες τις αρρωστες.Και εγω τον Φωτη χαλια τον εχω.

Μα ποσο μου την εχει δώσει ο παλιοκαιρος...Και ειδικα σημερα που ριχνει μια χαχζοβροχη. :twisted:

Αργυρω στην αρχη ειχα διαβασει οτι η ΡεΑ πηρε το καροτο του παππου.. :lol::lol::lol: και τη φανταστηκα να τρεχει με ενα καροτο στο μαρκετ. :lol::lol::lol:

Μητσακι και Αναστασια δε ξερω ρε να σας πω ουτε για το ματακι ουτε για το ποδορακι.Ευχομαινα μην ειναι κατι!! :x

Τονιααααα..που εισαι καλε;;Γυρισες στη δουλεια;;;Κανεις νυχτερινά;

Καλε τι λενε παλι για τον Στρος Καν??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία απλά άκουσα ότι θα ανέβει, δεν ξέρω πόσο, είπα μήπως ήξερες εσύ ως πιο ψαγμένη:mrgreen::mrgreen:

Χθες ούτε εγώ πρόλαβα να μεγειρέψω και τελικά έκανα λίγο τραχανά μόνο για την Έλενα να πάρει στον παιδικό αλλά τελικά δεν χρειάστηκε.....

Θου τα τσουρέκια τα έστειλες στον παιδικό?

Όλος ο κόσμος άρρωστος είναι, στη τάξη του Μιχάλη σήμερα ήταν 4 παιδιά:o:o:o

Παναγιώτα περαστικά και σ'εσάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απορώ η γυναίκα του πώς τον στηρίζει και υποστηρίζει ακόμη!!! :roll::roll::roll:

Περαστικά στον πατατούλη :x

καλέ τι γίνεται? όλος ο κόσμος άρρωστος? :o:o:o:o:o

α χρύσα ο Ο. ήταν διακοπές?!!! :roll::roll::roll:

και :lol::lol::lol::lol: για το σχόλιο....

φεύγω, σας χαιρετώ...πάω να πάρω τον έναν ταραξία από το σχολείο :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

ειμαι ακομα εδω!

δε θα γεννησω λεμε!

Περαστικα σε ολα τα αρρωστα μωρακια...εγιναν πολλα αυτες τις μερες!

η Μ-Ι εχει μερικα κοκκινα σπυρακια με μυτουλα στον πωπο και τα ποδια...

ενοειται και αυτα στο προσωπο...

ολη μερα την ψαχνω!

Αφρο...εγω επερνα 2η αλλαξια μαξι..!

και ενοειται μωρομαντηλα!

Συμπεθερα...δεν εχω λογια για τη Ρ.

φοβερη!

Κουμπαρουλα... πες στον Ο. να πρσευχηθει για ολους μας!

υπομονη με τα παιδια...

δηλαδη ...μενει και το πεθ μαζι σου?

δε σε ζηλευω καθολου!

Μαρια....εσυ με μαυρα μαλλια...?

χμμμμ μπορει να ειναι ωραια...αλλα μπα....δεν!

Θουλη...γυριζε ευκολα σε θυρεοειδη...

και η διαγνωση δεν ειναι παντα τοσο ευκολη!

ελπιζω να σε πιασει η αντιβιωση...ελπιζζω!

θα σου στειλω κερασμα!

σηκωθηκα το πρωι να περπατησω...και να παω σε μια φιλη γι ακαφε...

αφησα το αμαξι πιο μακρια για να περπατησω....στην επιστροφη εφαγα ολη τη βροχη!

μα και αυτος ο καιρος δεν με βοηθα!

Παναγιωτα...χχαχχαχ με το νερο!

ειδες ευκολια οι αντρες...

ολα ευκολα του ειναι!

Λενακη...τολμας και κοιμασαι μεσημερι?

και το λες?

στο τρενακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Εγώ χθες ονειρεύτηκα τη Σίσσυ. Πήγαμε σπίτι της μαζί με τον Γ μου και ήταν εκεί και ο άντρας της και άλλη παρέα κι εγώ είχα τα μαλλιά μου μαύρα :o:shock:

Μαράκι ξέρεις γιατί με ονειρεύτηκες;;;

Θα το πιστέψεις αν σου πω πως χθες το βράδυ εκεί που έβλεπα το ράδιοαρβύλα κάποια στιγμή άρχισα να σκέφτομαι ποια μέρα να πω στα κορίτσια να έρθουν απο το σπίτι και έλεγα απο μέσα μου "Ρε γμτ τί καλα που θα ήταν να κατέβαινε και η Μαρία απο τη Λάρισα και να βρισκόμασταν όλες μαζί όπως τις προάλλες με την Τόνια"!!!

Ξέρεις οτι έχω το κληρονομικό χάρισμα;!; :shock::lol::lol::lol::lol: Ε μ' αυτά και μ' αυτά επιβεβαιώνεται συνεχώς αυτή η άποψη! :geek::lol::mrgreen:

Καλημέρα!!!! :D:D:D:D:x

Μου την σπάει ο βροχερός καιρός, μου την σπάει και ο Π που ροχαλίζει και μένω άυπνη τα βράδια και το πρωί δεν μπορώ να σηκωθώ με τίποτα απο το κρεβάτι!

Η μικρή σήμερα ήθελε να πάρει όλη της την προίκα στο σχολείο! :evil: Φυσικά και δεν το έκανε! Το αποφάσισα ,ε δημοκρατικές διαδικάσίες! :oops:

Ρε συ Άφρο... βάστα γερά κοριτσάκι μου, ξέρω πως περνάς δύσκολα, αλλά μην το αφήσεις να σε καταβάλλει! Είμαστε εδω για συμπαράσταση!

Βίκυ τι γλυκούλια κεράσματα είναι αυτα; Εμείς πάντως γλυκά κερνάγαμε. Στο Έλενα γεννάς;; Ποιον γιατρό έχεις;

Ρε κορίτσια όλα τα παιδάκι άρρωστα είναι;

Χρύσα πως πάτε κουκλάρα μου; :x

Νατασσούλα περαστικά και σε σας ρε...

Δε θύμαμαι ποια άλλα έιναι άρρωστα... :oops::oops::oops::oops: Φιλάκια σε όλα τα παιδάκια του τρένου μας! :x

Θου τα μαθήματα θα βγούν μέσα Μαρτη ;)

Μαράκι δε σε ξέχασα. Τώρα θα το συζητήσω με την προϊσταμένη μου που βρήκαμε λίγο χρόνο.

Παναγιώτα περαστικά και σε σας κουκλίτσα. :x

Επανέρχομαι! :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μηπως μπορει το χαρισμα σου να βρει και τους αριθμους του λοττο?

στο ελενας γεναω...και εχω τον Γιαλελη γιατρο!

μια χαρα τα εχεις παει στα μαθηματα...μην εχεις αγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου δεν έχω πια άγχος για τα μαθήματα που έδωσα! :D Τώρα έχω άγχος για τα μαθήματα που ΘΑ δωσω τον Ιούνη! :lol::lol::lol: Οι καθηγήτες των εαρινών εξαμήνων είναι ως επι το πλείστον βαρεμένοι! :evil::geek:

Ρε συ αν το χάρισμα μου ήταν ΤΟΣΟισχυρό, όλο το τρενάκι θα έμενε τώρα στην Εκάλη! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Μα ποοοοοσες σελίδες γράψατε;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Δεν παίζει να σας διαβάσω...

Εμείς είμαστε καλά! Τα κορίτσια έχουν μόνο μύξα. Το βράδυ μ'έπιασε τρελός βήχας και δεν μπορούσα να κοιμηθώ...

Τέσπα...

Επειδή δεν παίζει να διαβάσω όλα τα προηγούμενα πλιζ ενημερώστε με για τπτ συνταρακτικό!!!!

Σισσάκι τελείωσες;;;;;;;;;;;;;;;;;; Δλδ να σε πάρω τηλ;;;; :lol::lol::lol::lol:

Όταν θυμηθώ λέμε!!!!

Νατάσα περαστικά στην Έλενα! Και η Δ έτσι ήταν! Ίωση είναι....Να την προσέχεις να μην αφυδατωθεί...

Argi μεταξύ μας οι Γερμανοί υπερβάλουν...

Μου τη σπάνε ρε γμτ αυτά. Φυσικά και θα φτάνουν τα χρήματα να καλύψουν 1000 συντάξεις..... Των 250 ευρώ όμως.... Όχι των 1000 ευρώ όπως θα υποθέτει αυτός που βλέπει το ρεπορτάζ. Να μην τρελαινόμαστε κίολας. Όσο γιατις φωτό είναι από μια εκπομπή του Παπαχελά που προβλήθηκε πριν 1 μήνα και απεικόνιζε το χάος που επικρατεί στις εφορίες....

Η Ρέα παρεπιπτόντως θεα!!!! Ντενίζ κιαυτή!!!

Θου σήμερα θα πας Ωρυλά; Αντε πάρε να μου πεις τα νεα!

Βίκυ ακόμη ρε συ;;;; Σε βλέπω για τις 40!!!!

Έλενα 6 το πρωί;;;;;;; Πω πω ρε παιδιά θέλει πολύ κόπο να ξυπνάς τέτοια ώρα....

Αφρο τί πάθατε;;;;;

Χρύσα το χω χάσει... ΠΟιος είναι άρρωστος πάλι; Αμαν ρε συ.....

Παναγιώτα μουυυυυυυυυ!!! Μωρή σε μπουκάλι;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Θεά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μας έχουν ζαλίσει τον έρωτα στο τηλέφωνο! Προσπαθώ τόση ώρα να της μιλήσω και ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩΩΩΩ!!! :twisted:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! Αθηναίες και μη!

ΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ;;; ΞΕΑΡΡΩΣΤΗΣΤΕ, ΞΕΚΑΝΟΝΙΣΤΕ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΤΑ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ! :D

Νατασα μου να με πάρεις!!! Όποτε το θυμηθείς! :lol: Θα σε περιμένω με αγωνία!

Αντε σιγα σιγά να γίνουν καλα όλα τα παιδακια! :D

Ρε Βίκυ πότε έχεις ΠΗΤ;;

Μπορείτε να μου εξηγήσετε τι σημαίνει 40 εβδομάδες; Δλδ η ΠΗΤ υπολογίζεται με βαση τις 40 εβδομαδες ή τις 38;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Περαστικα σας μωρουλια!!!!

Ακουω μουσικη κ γουσταρω!

Πηγα την Α σε γιατρο...Γωγω χρωστας 5 ευρω για το παραβολο! :lol: Αν δε με τρομαζες :P θα ειχα το 5ευρω για μισο :o ποτακι την Παρασκευη που θα βγω! :lol::lol::lol: Ολα καλα!

Πηρα γλωσσες...20ε το κιλο?????Μου πιασανε τον αποτετοιο μου???2 γλωσσες 11ευρω!

Σισσιω κονγκρατς μαι ντιαρ!!!Αλλα τι εχεις παθει???Γραφεις περιεργα... :roll::roll::roll::roll:

ημουν ετοιμη να σου δωσω το οσκαρ με τις ευχαριστιες κλπ...και 2 δακρυα κυλισαν στα τσαχπινικα ματια μου! :lol::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ποιος ειναι αρρωστος..και τα δυο...ελπιζω να μη γινουν σοβαρα..αλλα ΟΚ..μπροστα στον Μανωλακι που εφαγε το σαμπουαν..ειμαστε μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι ίωση αλλά να ξέρεις κρατάει μέρες. Καλά έκανε ςκαι την πήγες όμως!

20 ευρώ?? :o:o:o:shock::shock::shock: μη χειρότερα!

Σίσσυ να 'σαι καλά που το θυμάσαι και το θύμισες και σε μένα L-)

Προσπαθώ να βγάλω άκρη με την εργασία μου 8-) αλλά που μυαλόοοο

Σίσσυ έχεις ανεβάσει τον πήχη ψηλά. Εγώ μάλλον θα είμαι το μαύρο πρόβατο του τρένου.

Περίμενα να χρεοκοπήσουμε ρε γμτ οπότε λέω ποιός το γ... το μεταπτυχιακό? Και τώρα τρέχω :mrgreen:

Τώρα περιμένω τη συντέλεια στις 20/12/2012 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι σου εκαναν χαλαστρα ρε παλιοκαπηταλα που δεν θα χρεοκοπισουμε- επισημος- το ηξερα!!!! :lol::lol::lol:

Τωρα ανεμενε στο ακουστηκο σου..σηγα μη γινει η συντελεια του κοσμου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...