Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ασε γιωτα ασε..

κοριτσια αποφασισαμε να πουλησουμε το δικο μου το αμαξι

ειναι ρενο κλιο του 2004 3θυρο σε κοκκινο χρωμα

το δινουμε 2500

αν ξερετε καποιον που ενδιαφερεται σας παρακαλωωωωωωωωωωωωω προωθηστε με!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαριεμαι ....

αντε να βαλω τα παιδια για υπνο .

σημερα ο Μ ειδε μια τρυπα στο χαλι και αρχισε να μου λεει οτι την εκανε το μωρο με την περπατουρα και κακο μωρο κακο μωρο :lol::lol::lol: τα εριξε στο μωρο :lol::lol::lol::lol:

Η τρυπα ειναι εκει εδω και 10 χρονια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αΦΡΟ....χαχχαχχα...πολυ παρατηρητικος ο Μ.

ααααααααααα δεν θα περσει καλα η Λυδια μαζι του....! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πως ειναι με τη μαμα?

Γιωτα εστειλα μηνυμα...

περιμενω

Σισσι επησις ....εστειλα μηνυμα...και περιμενω απαντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον επειδη δεν θυμαμαι τιποτα απο τη Μ-Ι....

ΠΩς ΕΙ ΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙς ΓΕΝΝΑς?

πως τις νοιωθεις?

εδω και καμια ωρα πετρωνει η κοιλια μου ψηλα...σα να τεντωνεται το μωρο και ταυτοχρονα ποναω και χαμηλα...σαν εντονος πονος περιοδου...σα πιεση εσωτερικη...αλλα ανεκτος...

δηλ δεν υποφερω...

τα νιωθω και καθιστη, και ξαπλα και ορθια...

αλλα ξαναλεω ανεκτα...

ξεκινησα να χρονομετρω...

αλλα νομιζω δεν εφτασε η ωρα μου ακοαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ κ εγω ειχα τετοια πονακια και αναρωτιοομουν.. αλλα οταν εγινε αυτο που λεμε με επιασαν οι πονοι εγινε εντελως ξαφνικα κ ημουν σιγουρη οτι γεννουσα! ηταν πολυ πολυ εντονοι κ δεν ηταν σαν πονοι περιοδου, ηταν σα να με ειχε πιασει μια τρελη γαστρεντεριτιδα!

αντε αντεεεεεεεεεεεεεε περασαν οι μερες σου!! σε λιγο θα εχεις αγκαλιτσα ενα τελειο μπεμπεκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ δεν ξερω καθόλου ,δεν ενοιωσα φυσικους πόνους...μόνο σαν να με σφάζουν.....απαπα αυτη η πρόκληση..

τελικά όταν είμαι άρρωστη είμαι ακόμη πιο γκρινιάρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παιδια ειλικρινα αφου το λεω η ιδια ..... ηρωας ήρωας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: επίσης τελικά οταν δεν ειμαι καλα δημιουργώ !!!αν δεν βαριεστε κοπιαστε να δειτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα!! Τι κανετε?

Δν θυμαμαι και πολλα..ειμαι κομματια..

Βικακι λες να γεννας? Δεν ξερω να σου απαντησω μιας και εκανα καισαρικη και τις 2 φορες. Μακαρι να βγει ο μπεμπαρος συντομα και οσο το δυνατον ευκολα και ανωδυνα!

Θου ετσι ζηλευει και ο Γ. Για να ντυσω την Ε. το πρωι μαρτυραω ειδικα τον πρωτο καιρο, δεν με αφηνει να την ακουμπαω. Με διεκδικει συνεχεια και με καθε τροπο. Λες να την πατησε και ο Ντοντος? Ευχομαι να μην εχει τιποτα.

Αργυ μα τι βλακες ρε γμτ που ειναι οι Τουρκοι :twisted: Μα ειναι δυνατον να ζητανε τετοια πραγματα? :twisted: Σημερα πηγαμε στο National Park Harz ειναι ψηλα στο βουνο. Τελεια ηταν, ειχε και καταπληκτικη μερα και το απολαυσα! 140χλμ εκανα πηγαινε ελα. Εδω με τον νομο πρεπει να κανεις καποιες συγκεκριμενες ωρες αουτομπαν, λαντστρασε, νυχτα και μεσα στην πολη. Την αλλη εβδομαδα ξεκιναω αουτομπαν. Μα ουτε στην εθνικη σε πηγε εσενα? :shock:

Παναγιωτα με γεια το τζιν!

Μιτσακι μου περαστικα σας! Λογικο να αρρωσταινεται τοσο συχνα. Μουρουνελαιο δινεις και στα παιδια η μονο εσυ παιρνεις?

Λενα κριμα για το κρεβατι αλλα ποσο να αντεξει το καημενο. Σκεφτεστε και για εξωτερικο αν δεν βρει ο Τολης δουλεια?

Αφρο στεναχωρεθηκα ρε συ που θα ξαναφυγει τοσο συντομα ο Κ. :(:( Δυσκολη δουλεια γμτ..Μακαρι να μεναμε κοντα, ολη μερα σε σενα θα ημουν :)

Αναστασακι πολυ χαιρομαι για την Αννυ. Δεν πειραζει που φαρμακοθηκε αφου επρεπε να το παρει.

Γιωτα ακομα αρρωστη ρε συ? :( Πως να γινεις καλα αμα τρεχεις συνεχεια θα μου πεις...με ποιον τσατιστηκες τοσο βρε?

Δεν θυμαμαι αλλα, ολο το απογευμα εκανα δουλειες και ψωφησα. Αυριο θα κανω σεμιναριο πρωτον βοηθειων και θα λειπω απο της 7:30 μεχρι της 3παρα. Η πεθερα θα εχει τα μικρα, ο Π. ειναι πρωινος.Παω να τη πεσω σε λιγο αφου κανω καμια ασκηση πρωτα. Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βικυ λες να γεννας??????????????? :D:D:D:D:D:D:D

αχ τελειααα...ποσα κιλα εβαλες?

εγω ειχα απο τη αρχη ανα 5 λεπτους..εντονους πονους περιοδους..

η ελενα δε ειπε θα γεννησεις 3-3? :mrgreen:

εκανα κολυβα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: μακαρι να τρωγωνται ομως :lol::lol:

θα δειξει..

γιωτα περαστικα ρε..τι δημιουργεις???????????

αργι ηθελα να στο πω..προχθες σηκωθηκα ξημερωματα λογω παντελη κ θυμηθηκα που δε σου ευχηθηκα περαστικα για το λαιμο :x:x:x

καλο βαρδυ..αυριο ερχεται η αλλη αδερφη [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερχομαι αδερφουλα μου!!!

θα φαμε μαζι τα κολυβα..ξερεις οτι πεθαινω!!

η γιωτα κανει..παπαδες!!με το μπαρδον!!

μπειτε στο μπλογκ της και δειτε!!

τα λεμε λοιπον.καλο βραδυ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποιο ειναι το μπλογ της γιωτας???

σωσω καλο ταξιδι!

α ρε θουλαρα!! κοριτσαρα μου!

ελενα οχι ΚΑΙ για εξωτερικο, για εξωτερικο σκεφτομαστε

τι να πω, θα δουμε

καμια δε θελει αυτοκινητο?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυυυυυυυυυυυυ!!!!!! :):):) Γεννάς??? Αντε με το καλό κοριτσάρα μου αυριο να κρατας τον παίδαρο στην αγκαλιά σου!!!

Το blog της Γιώτας http://ntintinasmom.blogspot.com/

Καλά είσαστε?

Εγώ λίγο αρρωστούλα αλλά λίγο όχι πολύ.. Γενικά άκεφη..

Αυριο κλείνω ενα χρονο εδώ. Δεν ξέρω τι θα γίνει με τα κωλοχαρτιά μου, να βγουν να μπορέσω να έρθω στην Ελλάδα τουλάχιστον φέτος..

Πήρα μέρος σε ενα διαγωνισμό εδώ σε ενα καναδεζικο κανάλι ηταν 13 μέρες ο διαγωνισμός μαγειρικής ε και κέρδισα τελικά, και το δώρο ήταν ενα μπλέντερ, 8 κρυστάλινα μπολ για παγωτά κ τέτοια Βοημίας, 8 δερμάτινα σουπλά, ενα βιβλίο μαγειρικής και εν επιτραπέζιο παιχνιδι για gourmet τυπους.. Χαζά

Ουτε να το χρησιμοποιώ ξέρω το μπλέντερ.. ασε που δεν έχω που ν ατο βάλω.. ουτε τα μπολάκια έχω που να βάλω..

Αφρο πολύ στεναχωρήθηκα ρε που θα φύγει ο Κώστας πάλι.. :(

Αργυρώ δεν χρησιμοποιούν όλοι τ αίδια μελάνια. Απο εποχή σε εποχή έχουν αλλάξει.. Τα δικά μου που ειναι τεράστια και ειναι και παλιά (10 χρόνια) μπορει να ειναι καρκινογόνα..

Φιλάκια κορίτσια καλό σκ! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑ....

και ομως δεν γεννησα...ειμαι ακμα εδω!

ολα αυτα που περιεραψα τα ενοιωθα για 1,5 ωρα καθε 5 με 7 λεπτα,,,μετα σταματησαν ξαφνικα οπως ηρθαν και κοιμηθηκα....!

ποτε ειμαι ακομα εδω...

σε λιγο θα κανω μπανακι και θα φυγω για γιατρο...

τα ρωτουσα ολα αυτα γιατι στη Μ-Ι δεν ταειχα νοιωσει...βασικα δεν ενοιωθα πονο καθε φορα που κουνιοταν εμσα στην κοιλια μου...τωρα κουνημα και πονος...ασε που δεν ημουν κια προετοιμασμνηε τοτε οι θα γεννουσα...ειχα στο μυαλο μου οτι επερνα ολο το μηνα...

αλλα δεν προλαβα....

τωρα ειναι διαφορετικα...αλλη εγγυμοσυνη...αλλα συμπτωματα...αλλη κουραση...

λογικα θα πιω και καφε με τις Αθηναιες...

Σιισσι αν τελειωσω να νωρις να ξερεις οτι θα σου ερθω πιο νωρις!

το νου σου στο κινητο...ειμαι ικανη να χαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας! (-|

μόλις ξύπνησα και τρώω το κουάκερ μου :D

Άντε Βίκυ λες 3-3? Εγώ λέω μέσα στο ΣΚ θα έρθει

χτες είχα μια καλή μέρα

πήγα για δουλειά και είχαν κατάληψη οι υπάλληλοι :lol: 10 άτομα όλοι κι όλοι, οι άλλοι κοιμόντουσαν ή έπινανα καφέ. Κατά τις 10 κ μισή φεύγω και έρχομαι σπίτι πέρνω τη Φ (που μόλις είχε ξυπνήσει) και πήγαμε για καφέ και αγορά με τα κορίτσια από τη δουλειά. Αγοράσαμε τσιμπιδάκια από τα Αξεσορις και ένα ζευγάρι μπαλαρίνες εγώ. Οκ μπορεί να τις πληρωσα λίγο παραπάνω αλλά αξίζουν. 5 ευρώ :lol::lol::lol: Το απόγευμα πήγαμε εκκλησία. Τι ωραία ήταν :D

Πήραμε τον ΩΡΛ μας τηλ, θα βρεθούμε τη Δευτέρα να τα πούμε, του διαβάσαμε την εκτίμηση της ακτινογραφίας.

Θούλη καλώς να τη δεχτείς την αδερφή :D

Λενάκι εγώ τόοοοτε είχα βγει σε εθνική και μετά τα έμαθα όλα μόνη μου ;)

Λένα σας εύχομαι να αποφασίσετε ότι καλύτερο :?

Έρη μπράβο για το διαγωνισμό 8-)

οι παλιοαθηναίες πίνουν καφέ τώρα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

μαρακι ξοδευτηκες καλε :lol::lol::lol::lol:

βικυ αντε με το καλο κοριτσαρα! ολα τελεια να πανε! αντε αντε τελειωνει το τρενακι!

θου αγαπη μου να χαιρεσαι το θοδωρακο!

ερη ακομα δεν ηρθαν τα χαρτια σου??? :shock: οιμε.... την τουριστικη βιζα εχεις? δε μπορεις να φυγεις με αυτη?

περαστικα κ γρηγορα!

αντε καλε να χαιρεσαι που κερδισες στο διαγωνισμο! μη βλεπεις την αρνητικη πλευρα του μπλεντερ!

χαμογελα κοριτσακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα γλυκερίνη δεν θα βρει ή θα δυσκολευτείς πολύ να βρεις

εγώ την κάνω χωρίς γλυκερίνη και όποτε έχω χρησιμοποιώ φύλλα ζελατίνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

ευχαιρστω να το χαιρομαι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ερη ελα ρε,μπραβο.συγχαρητηρια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

λενα καλη επιτυχια..γλυκερινη εχει το φαρμακειο..1,5 ε

ειχα να σε δωσω ρε

χθες τι ειπε ο θοδωρης..ηθελε γαλα..κ λεει η αδερφη μου καλα ρε θοδωρη ολοκληρος αντρας εγινες :lol:

κ τι απανταει :o

εγω βλεπω το παντελη να πινει κ ζηλευω..γιαυτο πινω :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

εμεινα :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη να χαίρεσαι τον πάντα χαμογελαστό Ντόντο σου :x:x Χρόνια του Πολλά :x

Καλό καφεδάκι σε όσες θα πιούν, συμεπθέρα Βίκυ άντε βρε με το καλό, ελπίζω να έχει αρχίσει η διαστολή :x

συμπεθέρα Καναδή περαστικά και συγχαρητήρια για την νίκη σου :x

Λένα έυχομαι ν ατο πουλήσετε το αμάξι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...