Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Geia σας κ παλι!!!

Σιδερωσα ενα βουνο ρουχα!

Παναγιωτακι μεγεια το Τζην!Θα σε βοηθαει να χασεις κιλα αν το θελεις και φυσικα να μην βαλεις! :D;)

Καλα ειναι το κορτσουδι μου!Εκανε δουλεια το παλιοαερολιν...Και οσο δεν ηθελα να "φαρμακωθει"...

Λεναρα τζιτζιλονι το κρεβατι ε?χαχα...Εγω λεω ριξτε στο πατωμα το στρωμα για κανα χρονο κ επειτα φτιαχνετε κατι κ για τα 2 αγορια σας!

Καρολ ολα καλα θα πανε ρε συ!Θα βρεις ρυθμους!Κατσε να δεις κ ποσο ησυχος θα ειναι ή δεν θα ειναι ο μπεμπης! ;)

Χρυσα σοβαρα τι πινει η μανουλα σου?! :lol: πλακιτσα!Αλλα σιγα μην παρεις αδεια για να καθαρισεις το σπιτι! :o:o:o

Αργυρω σοβαρα οι τουρκοι θελουν κατι τετοιο ή το ειπες ειρωνικα?

Η Α κοιμηθηκε αργοτερα απο το συνηθισμενο αλλα ευκολα...Δλδ ενω συνηθως την βαζω 9+ με 10+ τωρα την εβαλα 11παρα...Ε μα 6,30 ξυπνησε...Δεν ελεγε νωριτερα!

Κ εγω επιδαπεδια θερμασνη εχω!Την λατρευω!!!! :lol:

Μητσακι ντυσε τα μωρα καλε!!!!Τα εχεις μπουντιασει! :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα....ποσα πηδηματα να αντεξει το κρεβατι?

καποια στιγμη θα μαρτυρουσε τι εχει τραβηξει!

τα παιδια θα εχουν ενα παιδικο δωματιο?

Σισσι εχω γιατρο γυρω στις 9:30 οποτε υπολογιζε 10+ να μπω, τελικα ο Π. δεν θα ερθει μαζι μου!

θα παω μονη!

αλλα ...δεν βλεπω συμμετοχη ...καποιος γρουσουζεψε τον καφε μας!

εγω μιλω σα να ημουν σιγουρη οτι θα ειμαι εκει!

χαχαχχα

Καρολ....η πορεια θα δειξει πως θα το παρει το μωρο η Λ.

οπως ειπε και η κουμπαρα μου ....θα φαει και μερικες...!

η Μ-Ι ρωτα καθε μερα ποτε θα βγαλω το μπεμπε...

αλλα θελεινα μεινει παντα μωρο...να μην μεγαλωσει...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα να πω γτ η κορη μυ θελει να δει παντα... καρολ εμας μας ειχε πει η παιδιατρος να μην την σταματησουμε!!! γτ οταν ξαναγυρισει θα σου αρρωσταινει παλι οπως τον πρωτο καιρο!!απλά οταν γυρναει σπιτι πλυσιμο χερακια μουτρακια κ αλλαγμα τα ρουχα!!παω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα αυτο το κρεβατι το ειχε ο τολης απο οταν πηγε φοιτητης :lol::lol::lol::lol:

:o:o:o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλάκα κάνεις? ε τι περιμένατε βρε? :lol::lol::lol:

που λέει και η Βίκυ τόσα πηδηματάκια πόσο να αντέξει :lol::lol::lol::lol:

Αναστ. δεν το είπα ειρωνικά έτσι είναι, όπως επίσης θέλουν η κύρια θρησκεία της χώρας να είναι το ισλάμ!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock: και στα σχολεία να διδάσκουν την τουρκική + ισλάμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε????????

εγω θα το πετουσα το μικρο :twisted: μα ποοοσο κλαμα εριξε..εχει χειροτερεψει..

καρολ μξ κανει σχεδια..κ συνεχισε τη παιδικο..εγωγεννησα φεβρουαριο..κ μεχρι να καλοκαιριασει ποτε δε με εφερε ιωση..

αντιθετως φετος μας ξεσκισε :twisted:

ο θοδωρης εχει δεκατα..παραπονιεται οτι ποναει το αυτι :cry::cry::cry: ερχεται κ σε αυτον η αντιβιωση :cry::cry::cry:

ερη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ευχαριστω πολυ πολυ

δε σχολιαζω αλλα..βαριεμαι

α να πω μονο ο τι ο παντελης ζηλευει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ το θοδωρη :o:o:o δε με αφηνει να το αγκαλιαζω..ουτε τον τραβαει κλαει χτυπαει κτλ :o:o:o τωρα τα αρχισε αυτα

δε μπορειτε να φανταστειτε ποσο κλαμα εριξε σημερα

ε σε καποιαα φαση το αφησα να κλαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τόσο είδε..ισα ίσα να με κανει να βγω!!! καμμιά (πί..... πα....) θέλουνε τα τουρκάκια Αργυρώ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν σχολιάζω απλα γτ δεν διαβασα...σκεφτομαι να παω να λιωσω!!!! ακομη βήχω κ φτερνίζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: α ρε βικυ με πεθανες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα μαλλον στο πατωμα θα τη βγαλει ο μιστερ

δε νομιζω να παρουμε κατι καινουριο γιατι κατα πασα πιθανοτητα θα φυγουμε απο εδω

θα δουμε..

κοριτσια ο μπεμπης περναει αλμα κ με εχει πεθανει

γκρινιαζει γκρινιαζει κ ο αναστασης κ τα νευρα μου ειναι ζαρτιερες

κ ναι μεν θελει να ειναι στο βυζι αλλα το φτυνει κ τσατιζεται κ ουρλιαζειιιιιιιιιιιιιιιιιιι χριστε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den ειναι δικο σας το σπιτι?

Γιωτα...ακομα...νηχα και φτερνισμα?

και εγω εχω βηχα...

γμτ...

Θουλη...μακαρι να μην εχει τιποτα το αυτακι του!

κανε υπομονη...θα ερθουν καλυτερες μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη ήθελα να σου που και ξέχασα: Χρόνια Πολλά και πάντα μαζί και ευτυχισμένοι :D:x

Συμπεθέρα Βίκυ έτσι όπως πας θα τελειώσει το τρενάκι και ο Λεωνίδας δεν φάνηκε με τους 300!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

σημερα ειναι μια καλυτερη ημερα.. :D:D

ευτυχως που δεν καταλαβατε τιποτα για τα ονειροπαραμυθιασματα μου :oops::oops::oops::oops: ..εδω μολις κ μετα βιας καταλαβαν οι"πρωταγωνιστες"..καλυτερα να μεινετε στην αγνοια κ εσεις! ;);):D:D

παναγιωτακι μου..επρεπε να επιλεξω..για την κολλητη μιλάω..τον χ. ή εκεινη..επειδη ηταν αμεσα συνδεδεμενη με το παραμυθιασμα που ελεγα..κ ο χ. δεν μπορουσε να το "προσπερασει"..μπερδεμα..αστο τωρα!

με γεια το τζιν!καλοφορετο! :D:D

κ εγω θελω να παρω καινουριο!πηρα σημερα ενα ζευγαρι τελειες μποτες..κ θα ταιριαζουν τελεια με ενα κολλητο τζιν ανοιχτοχρωμο... :D:D:D

τις προαλλες πηρα του γιωργου καινουρια αθλητικα..σε 4 μηνες ανεβηκε νουμερο! :shock::shock: τωρα φοραμε 26!

κατα τα αλλα..ο βηχας μου συνεχιζεται :roll::roll:

μητσακι περαστικα σας κ παλι :(:(

μα πολυς κοσμος φετος αρρωστος..τί πραγμα κ αυτο..σιγουρα κατι μας ψεκαζουν.. :roll::roll:

γωγω σε ποια παρασταση θα πατε;

αναστασακι αναγκαστικα εξελιχθηκα σε"γηινη"κ εγω..αλλα η "ονειροπαρμενη"φυση μου υπαρχει μεσα μου κ που κ που ξεπροβαλλει..μεχρι να την καταπνιξω βεβαια..ειμαι μυστηριο τρενο εγω! :roll::roll::roll:8-)

γωγω με παραμυθιαζει ο χ...αλλα οταν εισαι εγώ...το μυαλο παιζει περιεργα παιχνιδια..κ αποζητας το ανεφικτο..κ το περιεργο..κ δυσκολευεσαι να εκτιμησεις οσα εχεις..αλλα σκεφτεσαι ολο με "αν"..

μεχρι που σου δινεις ενα γερό χαστουκι κ συνερχεσαι! :lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες!α δε σας ειπα!δεν κοιμιζω αλλο μεσημερι τον γιωργο!τον κραταω με το ζορι..κ 8 ξεραινεται οριστικα για βραδυ!!τί ωραιαααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια το οτι δεν ειπα τιποτα δεν παει να πει οτι δεν καταλαβα κατι εγω η μπορει να καταλαβα κατι που δεν ειναι αυτο που θες να πεις :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

καλο ειναι να διαγραψεις τιποτα γιατι πολλοι επισκεπτες μας διαβαζουν..... :?::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να βγαλω κακια η να μην βγαλω?

δεν θα βγαλω και θα το καταπιω!

αλλα εχω νευρα...

το τρενακι τελειωνει και εγω ακομα να γεννησω...

δεν ηταν τυχερο του...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αντι να πατησω κοπυ, πάτησα πέιστ και τα έχασα ΟΛΑ!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Παω μια βολτα με την Χ γιατι εχω νταουνιασει απιστευτα πολύ και ξαφνικά.

Πριν φυγω να σας πω μερικά:

ΒΙΚΥΥΥΥΥΥΥ!!!! ΑΥΡΙΟ Ο ΚΑΦΕΙΣ ΙΣΧΥΕΙ!!! Θα είμαστε σίγουρα εγω :mrgreen: εσύ, η Παναγιώτα, η Γωγω και ίσως το Μιτσάκι αν τα καταφέρει... ΜΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ, ΕΧΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ! :mrgreen:

Α!! Και θα είναι και το φιλεναδακι μου η crazy Ρουλα! :D

ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΜΕ ΠΜ να σε κατατοπίσω. Με αυτοκίνητο θα είσαι; Τέλεια! :D

Άφρο είναι οριστικό...; Να σου στείλω και σενα οδηγίες τζαστ ιν κέις;;;

Τα λεμε σε λίγο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ οχι σε νοικι ειμαστε. αν ηταν δικο μας το σπιτι δε θα πηγαιναμε πουθενα

αλλα τωρα.. ο τολης εχει ταμειο για ενα μηνα ακομα, εχουμε το δανειο για το αμαξι..

εχουμε λιγα χρηματα στην ακρη απο το γαμο, αν δε βρει δουλεια ο τολης μεχρι το μαιο θα φυγουμε σιγουρα απο εδω. το μονο που δεν εχουμε αποφασισει ακομα ειναι το που θα παμε κ τι θα κανουμε :roll:

κανενα πονακι εχεις? αντε καλε!!! :lol:

αφρο ουτ θα τον χορτασεις καθολου τον καλο σου :( δυσκολη δουλεια

ο αδερφουλης μου πηγε σπαρτη :roll::roll::roll: θα κανει εκπαιδευση για μαγειρας :mrgreen: αν περιμενουν απο αυτον να φανε καηκαν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν ξερει ουτε βραστο αυγο να κανει!! κ δεν υπερβαλλω!! οσο ηταν φοιτητης τα εφτιαχνε παντα με κοπελες που ηξεραν να μαγειρευουν για να τρωει το βοδι! :lol::lol::lol::lol:

αχ θελω κ εγω καφε μαζι σας! :mrgreen: ελπιζω οταν κατεβουμε να με τιμησετε! :D:D:D

αναστασι τι καλα που εγινε καλα η μικρουλα!!!

γιωτα πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χάλια είμαι Λένα .... θα βγαλω τα σωθικα μου με το βήχα.... άντε και στο :evil::evil::evil::evil::evil: ούτε αρρωστοι δεν μπορουμε να ηρεμήσουμε...γεννηθήκαμε για να είμαστε υπηρέτριες.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το υπουργείο υγείας εδώ έβγαλε αναοίνωση ότι η μελάνι που χρησιμοποιούν για να καναουν το τατουάζ προκαλεί καρκίνο, π.χ του δέρματος και ρευματοειδής ασθένειες!!! :o:o

Και τώρα θύμωσαν οι τατού makers !!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...