Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

Αργυρω σχετικα με το θεμα γλωσσα συμφωνω με την παναγιωτα..σοσο για το θεμα τηλεωραση, δεν εκφερω αποψη

Παναγιωτα δεν ξερω για σενα./..αλλα εγω αποφασησα να αλλαξω γκαρνταροπμα και οχι σωμα..

δενθα ξαναγινω ουτε 50, ουτε 55 κιλα..ΟΚ, ειμαι οπως ειμαι και απλα προσεχω να μη παχυνω..τελος

οταν τα καμαρια μου μου αφισουν περισσοτερο χρονο..θα ξανααδυνατισω

Η μαμα σου θα καθησει καιρο;;;;;

Ασε..εγω χτες προλαβα μονο να κανω ενα στεγνο καθαρησμα στο μπανιο, να πλυνω πιατα να συμαζεψω το σαλωνι και να βαλω ηλεκτρικη..

Η μανα μου θελει, να κανουμε μπαλκονια, τζαμια παραθυρα ...ασε..κουραζομαι και μονο που το σκεφτομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παναγιώτα μεγειά :D:x ....και εγώ θέλω να αγοράσω κάτι, τι δεν ξέρω....μάλλον φούστα ή φόρεμα....όταν ήμουν Ελλ. δεν φορούσα παντελόνια και εδώ μόνο παντελόνια :?

και εγώ περιμένω να χάσω 2 κιλά ακόμη και αν ψωνίσω κάτι, είμαι σε καλό δρόμο όμως! :D

οι Τούρκοι εδώ θέλουν να γίνει η τουρκική γλώσσα η πρώτη γλώσσα :o:o:o:shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol: και 2η η Γερμανική!!! :evil::evil::evil:

Χρύσα πήγαινε για καφεδάκι και μην το πεις στην μαμά σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

38 έχει πρωινιάτικα το πουλάκι μου!!! :(:(:(

Υποπτεύομαι καμιά αμυγδαλίτιδα, γιατί παρατήρησα χθες ότι μόνο τα ζεστά την ευχαριστούσαν. :roll:

Είμαι σε επικοινωνία με την παιδίατρο, ίσως πάω να την δει σήμερα. Ακολουθεί και σ/κ. :roll:

Κουτουλάω απ'τη νύστα!! (-|(-|(-|

Χθες ΟΛΗ ΜΕΡΑ δεν κοιμήθηκε ΚΑΘΟΛΟΥ, εκτός από 10' πάνω στην αγκαλιά μου!!! :?:?:?

Το βράδυ αποκοιμηθήκε κατά τη 1+ και ξύπνησε οριστικά στις 8 τσιρίζοντας!! :? (με καμιά 10ρια διακοπές ενδιάμεσα εννοείται!) :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε με ποιον θα παω για καφεδακι...

εχω δουλεια...χαχαχα...

καλα οι τουρκοι παντου θελουν να γινει η γλωσσα τους πρωτη!!!

Ρε Μιτσακι...ελεος...πες του αντρα σου να σας διαβασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε απο τωρα τζαμιαααααααααα;;;;Φετααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!Μεχρι το Πάσχα θα εχουμε χρονο άπλετο..και απλυτο...μα τι χαζομαρες λεω.. :lol::lol:

Χρυσα τωρα θελω δε θελω θα μεινω στα ιδια κιλα γιατι πηρα καποια ρουχαλακια και δε λεει να μην τα φορεσω και του χρονου... :lol::lol::lol:

ΚΑλημερα συμπεθερονια!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μητσακι μου περαστικα σας μωρε!!Ωχ μωρε την καημενουλα...να υποθεσω οτι και εσεις ακυρο για αυριο ε;;; :(

Κατσε να μιλησω με το Σισσακι να δω τι θα κανουμε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε ρε Χρυσουλάκι, δεν μας πιάνει τίποτα εμάς!! :evil::evil::evil:

Συμπεθεράκι αγαπημένο, μεγειά τα ρουχαλάκια σου! :D

Κατά πάσα πιθανότητα, δεν μας βλέπω γι' αύριο... :( Εκτός αν επιστρέψει εγκαίρως ο άντρας μου το πρωί και έρθω έστω για λίγο με τη Β. ;) Κατά τις 12. Αλλά δεν το ξέρω ακόμα, ούτε ο ίδιος το ξέρει.

Θέλω τόσο πολύ να σας δω!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα τωρα θελω δε θελω θα μεινω στα ιδια κιλα γιατι πηρα καποια ρουχαλακια και δε λεει να μην τα φορεσω και του χρονου... :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτή είναι μια καλή δικαιολογία, δεν την είχα σκεφτεί!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη περαστικά στο μικροβιάκι μας! :x

ρε συ μήπως να κάνατε καμμιά απολύμανση στο σπίτι?!! :?

μα είναι δυνατόν να είστε πάντα άρρωστοι? κάποιος φέρνει τους ιούς!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αργυρω...δεν ξερω τι ποσοστα φερνει αυτος ο Ρεσλερ στις δημοσκοπησεις..παντως ειναι απιστευτα εκνευριστηκος...και δε μου φαινετε και πολυ Γερμανος εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο αλλα μιας που πλησιαζει σιγα σιγα ο καιρος...σε 3 μηνες περιπου :lol::lol::lol: εχω αποριες που αν θελετε και μπορειτε θ α το εκτιμουσα παρααααααααααα παραααααααααααα πολυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: να μου τις λυνατε...

:D:D:D:D

καταρχας...εσεις που στε καραεμπειρες στο θεμα βυζιου :lol::lol: για τις θηλες παιζει κατι να βαζω ..ουτως ωστε να ναι πιο προετοιμασμενες μηπως και προλαβω καπως... την πιθανοτητα να ματωνουν και να μου τι ςπληγωνει...η εξαρταται απο το αν το παιδι τρωει απλα λαιμαργα σαν πιρανχακι? :lol:

βαζω την ιδια αλοιφη με την κοιλια και στο στηθος..πλην της θηλης εννοειται..για να μην κανει ραγαδες..σωστα?

αχχχχχχχ και τοπιο ευαισθητο σημειο και το πιο δυσκολο... :oops::oops:

εχω ενα αγχος...με τον ερχομο του μπεμπη..που η λυδια θα τα δει ολα απο τη ζηλια της... :(:(:( ειστε τοοοοοοσο εμπειρες οι πιο πολλες απο σας..εχετε ηδη δυο βλασταρια...τι προσπαθησατε να κανετε ωστε να μην ειναι τοσο εντονη αυτη η μεγαλη αλλαγη στην ζωη ολων σας...?????????ξερω στα λογια δεν υπαρχουν συμβουλες...και οτι καθε παιδι ειναι διαφορετικο...και χρηζει διαφορετικης αντιμετωπισης.... ;) αλλα νοιωθω οτι θα παραμελω τοσο πολυ τον μπεμπη αν πρεπει να μην τον παιρνω πολλες αγκαλιες μπροστα στη λυδια ..και οτι οπως μου λενε οι περισσοτεροι θα το ταιζεις θα του κανεις οτι χρειαζεται ... :!: και μετα θα ασχολεισαι μετην μεγαλη...δηλαδη πάααααααλι :evil::evil: θα ναι η μεγαλη προγκηπισσα και ο μικρος παραμελημενος βρε κοριτσια?????? :cry::cry::cry:

απο την αλλη εχω την εξης αγωνια :roll::roll: τι κανεις ...ωστε να αποφυγεις το μωρο να καταληξει κυκλωπας :lol::lol::lol: η με δαγκωματιες κλπ...θα μαι μονη μου με δυο παιδια..οκ δουλειες πολλες δεν θα κανω..δεν θα προλαβαινω..αλλα πως ???? το κλειδωνεις το μωρο αν κοιμαται στο δωματιο? :?: το ακουσα και αυτο..αλλα δενμου φαινεται και τοσο σωστο..απο την αλλη φοβαμαι τη λυδια ειναι πολυυυυυυ ζουζουνα και πονηρη..αφηστε που ναι αιλουροειδες :lol::lol::lol: αν κανει διαολια..την κανει τρεχοντας σαν το τσιταχ!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ελπίζω να μην σας ζαλισα η μανα...αλλα εχω τοσες αποριες...θελω τα φωτα σας φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

θυμαμαι που μου χεπει και η συμπεθερα μου ότι ασχολειται παρα πολυ με τονμανωλη...και πολυ πιο λιγο με τον γλυκουλη τον μπεμπη...

περαστικα σας βρε δημητρουλααααααααα :(:( ουτε εσας σας παει καθολου...

πωπω πραγματικα ρε συ ειναι πολυ συχνα αρρωστα...κανε πολυ καλους αερισμους χωρων!!!!!!!!!!!!!!!! εγω ανοιγω εστω και για λιγο και ας εχει μειον εξω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω πες στους τουρκους "το αλλο με τον τοτο το ξερετε ?" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω αυριο δεν μπορω ,η μαμα μου φευγει αυριο .

α το καλυτερο σας το ειπα ?οχι δεν σας το ειπα αλλα να σας το πω να γελασετε λιγο ....τη δευτερα ερχετε ο Κ οπως ξερετς και στις 19 ξανα φευγει για εναν μηνα !!!τελειο ε ?!!!ε τωρα γελαμε ομαδικος !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα είναι υιοθετημένος, πήγαν οι "γονείς" του στο Βιετνάμ (νομίζω) και τον υιοθέτησαν σε ηλικία 3-4 ετών, είναι οφθαλμίατρος στο επάγγελμα και από τότε που πήρε την ηγεσία του κόμματός του, το κόμμα έπεσε πολλές μονάδες κάτω!!! :? .....γενικώς δεν είναι αρεστός από αυτά που λέει και του πρότειναν το Υπ. υγείας αλλά εκείνος αρνήθηκε!!! :o:o:o:o

και ένα διάλειμμα για να γελάσουμε:

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Είναι ένας σε ένα bar & βλέπει ένα πολύ πρώτο μωρό στην άλλη γωνία, να πίνει ποτό.

Ρώτα τον barman:

- Τι παίζει εδώ; Πολύ πρώτο μωρό, μόνο του είναι;

Ο barman του απαντά:

... - Άσε, είναι τυφλή.

Εντάξει λέει αυτός, κανένα πρόβλημα, πάει εκεί, αρχίζει κατάσταση οπότε τελικά του λέει η γκόμενα να πάνε σπίτι της.

Της λέει αυτός:

- Μέσα, αλλά να πάρω πρώτα τηλέφωνο τη γυναίκα μου, γιατί εγώ & η γυναίκα μου δεν έχουμε μυστικά.

Οπότε βγάζει το κινητό του, καλεί τη γυναίκα του & της λεει:

- Μωρό μου άσε, μου ‘κατσε μία στραβή & θα αργήσω ….!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρολ από τις απορίες σου φαίνεται ότι ποτέ δεν μας διάβαζες!!!! (τι φατσούλα να βάλω τώρα?)

να σου πω μόνο για την κρέμα για τις ραγάδες ότι εγώ έβαζα το ίδιο λαδάκι από τους μηρούς μέχρι και το στήθος, χωρίς την θηλή, με ελαφρύ μασάζ :D

και κοίτα μην κλειδώσεις το μωρό μόνο του στο δωμάτιο είναι το ποιο κουτό πράγμα που έχω ακούσει!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε Αργυρούλα! :x

Τι είδους απολύμανση ρε συ;; Καθαρό είναι το σπίτι μας, τι φαντάζεσαι;;; :?:P

Υπάρχει απολύμανση για ιούς και μικρόβια;; Εγώ μόνο για ποντίκια και κατσαρίδες ξέρω! :P

Τους ιούς και τα μικρόβια, τα φέρνει η Β απ' το σχολείο, καθώς και ο άντρας μου, ο οποίος έρχεται σε επαφή με ΠΟΛΛΟΥΣ ανθρώπους καθημερινά! :roll:

Πραγματικά, έχω παρατηρήσει και τον κοροϊδεύω, το εξής... Επιστρέφει μια μέρα, λέει "με γρατζουνάει λίγο ο λαιμός μου"... Τέζα με αμυγδαλίτιδα εμείς μετά! ;) Άλλη μέρα "με ενοχλεί λίγο η κοιλιά μου, είχα μια διάρροια"... Τέζα εμείς με γαστρεντερίτιδα μετά! :?

Τα περ/ρα δηλαδή, τα περνά εκείνος εντελώς στο πόδι (γερός να 'ναι, ο κ@λοφαρδος!) :P αλλά μας τα μεταδίδει και τεζάρουμε εμείς ακολούθως! :?

Έπειτα φέρνει η Β άλλα τόσα απ' το σχολείο, έχουμε κι ένα τσούρμο ξαδέρφια με τα οποία βρισκόμαστε συχνά-πυκνά..... Ε, αρκούν νομίζω όλοι αυτοί!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτουλα μου τι να πωωωωωωωωωωωω :(:(:( φανταζομαι ποσο μα ποσο δυσκολο θα ναι να σαι μονη με δυο ζουζουνια και με ελαχιστη βοηθεια..οταν λειπει ο αντρας σου..αλλα σε θαυμαζω αληθεια!!!!!!!!!!!!!!! χαρας το κουραγιο σου..και δεν σε φοβαμαι.. θα τακαταφερεις....θα σ επαρω να τα πουμε πιο καλα ;););) εχεις μια τεραστια αγκαλια απο μενα και πολυ πολυ αγαπη :YMHUG::YMHUG::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ειμαι ακομα εδω!

δεν αντεχω...αλλο!

κουμπαρπυλα να ερθω να σου πλυνω τα μπαλκονια?

αρκει να εχει ζεστο νερο!

στη Μ-Ι τα ειχα κανει ολα αυτα που θελει η μαμα σου μονη μου....και γεννησα γρηγορα, νωρις και ευκολα...

ειχα σηκωσει -πλυνει και χαλια!

τωρα τιποτα!

τα δικα μου ειναι μπαλκονια χαλια...δε της Μ-Ι το χειροτερο...αχρηστο μπαλκονι!

συμπεθερα....δεν θα πω τιποτα για τη γλωσσα,,,η μαλλον θα πω....μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ...

χαχαχ γιατο ανεκδοτο..καλο!

Αφρο...πλαι θα φυγει?

γιατιε τσι?

παλι μονη?

η μαμα αυριο δεν μπορει α φυγει βραδυ η απογευμα?

η να φυγει κυριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν ρε Αφρο!!!!

Ηρωας εισαι..αυτο εχω να πω!!!!

Βικυ δεν ..ε μα και εσυ ρε παιδι μου..ελςο...ξεκουρασου καλε λιγο..θα γεννησεις τι ανισυχεις...θα βγει...δεν μπορει να κανει και αλλιως!!!!

Πως τον βλεπεις, ειναι ζωηρουλης;;;;;

Με οηρε η πεθερα μου...ο μικρος 37,7..σηγα μην εχει πηρετο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι οταν θα αρχιζεις να θηλαζεις θα πρεπει να προσεξεις να μην νοιώθεις την παραμικρή ενόχληση. Δεν πρεπεινα νοιωθεις ουτε πονο ουτε πίεσα στη θηλή. :!::!::!:

Με τη Λυδια θα πρεπει προσεχεις αρκετα.Το πρωι θα την στελνεις παιδικο και θα εισαι με το μωρό..το απογευμα θα προσπαθεις να περνας καποιες στιγμες μαζι της.

Το μωρο θα το εχεις σε σημεια που δε θα μπορει να εχει προσβαση η μικρουλα ή θα το εχεις επανω σου σε μαρσιπο.

Αφροοοοοοοοοοο...δε ξερω ρε τι να σου πω... :?:?:(:(:( Μηπως να κανεις την καρδια σου πετρα και να πας λιγο στο χωριο;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι να ξες....το μωρακι δεν γλυτωνει τις μπουφλες..μερικες ΟΚ..αλλα ολα θα πανε καλα..

να ακους τις συμβουλες των εμπειρων αμαδων μας και θα θηλασεις....

εαν τα δεις σκουρα, συμβουλεψου μαι συμβουλο θηλασμου και ολα θα πανε καλα..

αλλιως θα πρεπει να πρηξεις λιγο την Αγλαια..βοηθαει πολυ ακομα και με ειμαιλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κακο ειναι κοριτσια οτι μας ειπε η παιδιατρος να την κοψουμε απο τον παιδικο ενα περιπου μηνα πριν γεννησω και γιαμετα...δεν θελει αν μπορω να την παω στο σχολειο αφοτου γεννησω για κανα 6μηνο! για να μην κολλαει ιωσεις απο το σχολειο...και πιστευω οτι δεν εχει αδικο...απλα εγω θα τα παιξω λιγακι...αλλα που θα παει θα συνηθισω...καθε αρχη και δυσκολη...

αρτζι εννοειται βρε δεν θα το κλειδωνα ...αλλα να ξερες απο ποσες το χω ακουσει... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου ρε συ δεν εχει αδικο η παιδιατρος..απλα τελη Μαϊου δεν πολυ κυκλοφορουν και πολλες ιωσεις...νομιζω δηλαδη.. :?:?

Σας χαιρετω ομορφες!!!Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!Να χαρουμε τον ηλιάκο μας ( = ωραιος ηλιος..οχι θερμοσιφωνας :P ) να παμε και καμια βολτουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!

δεν τα εχω διαβασει ολα αλλα στεναχωρεθηκα πολυ για τις παρεξηγησεις που εγιναν

λιγες μερες ελειψα κ δεν αντεεξατε? :lol::lol:

να σας πω τα νεα μας

εσπασε το κρεβατι του ανασταση :roll: ξεκολλησε οοοοοοολο το κεφαλαρι, εφυγε κ ενα κομματι απο το πλαινο ξυλο κ ειμαστε προς ανευρεση κρεβατιου.. κ τωρα ο αναστασης κοιμαται παλι μαζι μας γιατι προεξεχουν κατι καρφια κ βιδες κ φοβομαστε να τον βαλουμε να κοιμηθει εκει

θα δουμε μηπως μπορει να μας το επιδιορθωσει μαραγκος, αλλιως (επειδη εχουμε κ καποια αλλα θεματα) το πιο πιθανο ειναι να του βαλουμε το στρωμα στο πατωμα να κοιμαται

χτες πηγαμε παιδιατρο

ο παπ ειδε τον μικρο, ειπε ειναι πολυ ζωηρος (τα γονιδια μου μεσα :lol::lol: ) μας ειπε να βαλουμε το λαδακι της φρεζυντερμ για τη νινιδα (το κεφαλι του εχει αρχιζει κ ματωνει κ βγαζει πυον) κ να του κανουμε κ μασαζακι με ελαιολαδο

ειναι 62 εκ κ 5840. πηρε 600γρ απο τον προηγουμενο μηνα κ οταν με ρωτησε πως τα παμε με το θηλασμο κ του ειπα οτι υπαρχουν μερες που μπορει να θηλασει κ 3 φορες απο το πρωι μεχρι το βραδυ, μου ειπε οτι ο θηλασμος παει πολυ καλα αλλα θα πρεπει να τον ταιζω περισσοτερο, γιατι μπορει μεν να παει καλα αλλα οι θηαλσμοι ειναι πολυ λιγοι για αυτη την ηλικια

κ μου ειπε να κοψω την πιπιλα :? εντελως :roll:

επισης εμβολιο δεν καναμε, το συζητησαμε κ με το γιατρο κ ειπαμε να κανουμε μετα τους 5-6 μηνες το πρωτο

ο αναστασης ειναι μια χαρα το μαναρι μου, εχει αρχισει κ εκδηλωνει τη ζηλια του περισσοτερο, ευτυχως οχι προς το μωρο

σας φιλω!!!

α καρολ κ εγω νομιζω οτι δε χρειαζεται να σταματησει απο τον παιδικο η μικρη

πολλες ιωσεις δεν κυκλοφορουν εκεινο τον καιρο κ καλο ειναι να μην αλλαξει κατι στην καθημερινοτητα της με τον ερχομο του μωρου. κ εσυ θα βοηθηθεις περισσοτερο αν ειναι το πρωι το κοριτσακι σου στον παιδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeraaa!!!!

Κορίτσια/Σίσσυ μήπως να ακυρώναμε τον καφέ για αύριο και να κανονίσουμε για άλλη μέρα;;;;;Και αν δεν μπορεί το Σισσάκι, έρχεστε και στο δικό μου σπίτι...Τι λέτε;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Οι περισσότερες δεν μπορούν... :cry::cry::cry::cry::cry:

Όπως και να έχει εγώ το Σισσάκι θα το δω την Κυριακή που θα πάμε μαζί θέατρο.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αρτζιιιιιιιιι ναι ρε....Σε παιδική παράσταση την πήγα...Και θα πάμε και αυτή την Κυριακή μαζί με Σισσάκι.... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρολ και εγώ νομίζω ότι δεν θα είναι καλό για την Λ. να σταματήσει τον παιδικό, αφενός μεν γιατί τον Μάιο πόσες ιώσεις δεν κυκλοφορούν και αφετέρου από την στιγμή που της αρέσει, αν σταματήσει μπορεί να "μισήσει" τον μπέμπη.....άλλωστε ρε συ η Λ. ποιά χρονιά είναι που πάει στον παιδικό? .......

εσύ θα προσέχεις λίγο παραπάνω δλδ να πλένει τα χεράκια της αμέσως μόλις έρχεται σπίτι (υποθέτω ότι και τώρα το κάνει) και μετά να πιάνει τον μπέμπη,......αλλά όχι υστερίες, θα το δεις και μόνη σου όυι δεν είναι και πολύ δύσκολα τα πράγματα, μην ακούς τον έναν και τον άλλον τι σου λέει,.....παρά μόνο έμας!!! :lol::lol::lol::lol::lol: .........

γενικώς βλέποντας και κάνοντας!!!........

ένα υπέρ του παιδικού θα είναι ότι τα πρωινά θα είσαι αποκελιστικά με τον μπέμπη, έτσι δεν θα σε βλέπει η Λ. γιανα ζηλεύει και όταν γυρίζει θα είσαι μαζί της!!! ;)

ο Λ. άρχισε παιδικό ένα μήνα πριν γεννήσω :roll::roll:

Λένα :o:o:o:o:o:o:o μα τι κρεβάτι είναι αυτό? από πού το πήρατε? :shock::shock::shock:

όλα καλά με τον μπέμπη, ωραία :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...