Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...


Recommended Posts

vagman,αλήθεια λες;Τελικά ρε παιδί μου,είναι φοβερό το δέσιμο που έχουν τα διδυμούλια!Να σου πω άστα χωριστά,αλλωστε είναι μάλλον και καλύτερα αφού είναι αγοράκι και κοριτσάκι.Εγώ είχα άγχος όταν τις έβαλα στο ίδιο δωμάτιο.Μέχρι 4 μηνών η μικρή κοιμόταν μαζί μου και μετά την πήγα στο κρεβατάκι της με τη μεγάλη μου δίπλα.Τι σε ανεβάσαμε βρε;Την αλήθεια λέμε. :D

Τόνια μου,μη νομίζεις!Εμείς φταίμε που τα παιδιά μας γίνανε έτσι.Εγώ θυμάμαι στη μεγάλη που είχαμε και το πρόβλημα λέγαμε με τον αντρα μου,"έλα μωρέ ένα παιδάκι έχουμε και θα το αφήσουμε να κλαίει".Αυτό πριν εφαρμόσουμε το βιβλίο.Μέχρι που δεν πήγαινε άλλο η κατάσταση.Για ποιο θες να το εφαρμόσεις;Για το μεγάλο,για το μικρό ή και για τα δύο;Δεν κατάλαβα. :oops: Εγώ σου λέω και το έχω δηλώσει πολλές φορές,είμαι φαν του βιβλίου,ναι μας φαίνεται σκληρό και δύσκολο όμως έχει αποτέλεσμα.Ακόμα και τώρα αν χρειαστεί το εφαρμόζω.Με τον μεγάλο ξέρεις ποιο είναι το καλό;ότι θα του μιλάς κιόλας και θα καταλαβαίνει και ίσως να συνεργάζεται.Με το μωρό το καλό είναι ότι είναι ακόμα μικρός και θα μπει σε πρόγραμμα πιο γρήγορα και πιο εύκολα κατά τη γνώμη μου.Ό,τι θες πάντως ρώτα.Έχω κάνει διατριβή! :lol::lol::lol::lol::lol: Αρκεί,αν πεις ότι θα το ξεκινήσεις,να το τελειώσεις κιόλας.Είναι κρίμα να μπείτε σε αυτή τη διαδικασία,χωρίς να φτάσετε στο αποτέλεσμα.Τότε θα έχετε καταπονηθεί επιπλέον χωρίς λόγο.Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou μου ευχαριστω για τις συμβουλες..στον μεγαλο θελω να το εφαρμοσουμε ο μικρος ειναι βολικος!!!απλα εχει μαθει 3 χρονια τωρα να κοιμαται μαζι μας το βραδυ..το μεσημερι τον βαζω στο κρεβατι του δινω φιλακια κανει τον δυσκολο οτι δεν θελει εκει αλλα μετα απο 5λεπτα κοιμαται..βεβαια κοιμαται καμια ωριτσα μονο γιατι μετα ψανχει εμενα...εμεις φταιμε για ολη την κατασταση αλλα πλεον ηρθε η ωρα να ξεκολλησουμε...οτι σε χρειαστω θα σε ρωτησω...φιλιακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...