Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

καλημερα κορίτσια!!!!

χτες καναμε την αυχενική στο Ιασω!! Δοξα το θεό ολα καλα! το μωρακι εκανε σαν τρελο, δυσκολευτηκαμε με την μέτρηση γιατί ολο κουνιόταν και αλλαζε θεση!!! μαλλον ειναι κοριτσάκι, βεβαια ειναι νωρις για να πουν με σιγουρια, 51χιλ και η αυχενική μας 1,2. ολα καλα λοιπόν και τα οργανάκια στην θέση τους, χερακια ποδαράκια!!! τελεια!!!!! μου έφυγε ενα βάρος γιατί ειχα τρομερό αγχος τις προηγούμενες μέρες! για να γιορτάσουμε τα αποτελέσματα πηγαμε το βράδυ για φαγητο με τον αντρούλη μου και ο ταραξίας μας κοιμόταν στο σπίτι με την γιαγια... αχχ!!! τι ωραίο συναίσθημα να μεγαλώνεις μια ζωούλα και τι ευλογία να το ξαναζείς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλημερα και απο εμενα!πραγματικα δεν προλαβαινω να σας διαβαζω!εγω καλα μεχρι στιγμης!τελικα β επιπεδου 24/02 οποτε αλεκα κανε μια αλλαγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννα γειά σου! Λοιπόν εγώ μίας και θα γεννήσω στο Αλεξάνδρα έκλεισα εκεί μαθήματα. Είναι μόνο πρωί, ξεκινάνε στις 9. Σύνολο γίνονται 8 συναντήσεις, 2 φορές την εβδομάδα. Εγώ μίας και δουλεύω απόγευμα με βολεύει αυτό το πρόγραμμα. Κόστος 5 ευρώ η συνάντηση, να πηγαίνω με καλτσάκια και φόρμα. Το τηλέφωνο είναι 2103381475. Το μοναδικό που τους ενδιέφερε είναι πότε γεννάω. Με έβαλαν να ξεκινήσω 7/3.

Τώρα σε άλλα φόρουμ έχω διαβάσει για το Έλενα. Δεν επικοινώνησα η ίδια μιάς και ήθελα να γνωρίσω το νοσοκομείο που θα γεννήσω. Το τηλέφωνο του τμήματα ψυχοπροφυλακτικής του Έλενα είναι 2106402366.

Πότε με το καλό πας για την επαναληπτική β επιπέδου? και πως είσαι από συμπτώματα και διάθεση? Φιλάκια

Καλημέρα BOUB τι κάνεις;

κοιτα υπαρχει ενα θεμα βασικα για το που θα γεννησω γιατι με ολα αυτα με το ιασω με τις εξετασεις και με τα οικονομικα θεματα σκεφτομαι σοβαρα να μην παω τελικα εκει.το συζηταω ακομα με τον συζυγο γιατι αυτος θελει ιασω ντε και καλα!!!

για να κανεις τα μαθηματα πρεπει να γεννας σε εκεινο το νοσοκομειο;σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου,πολυ χρησιμες...

για την επαναληπτικη εχω κλεισει παρασκευη απογευμα ,ευχομαι οτι θα ειναι ολα οκ!!!

απο διαθεση ειμαι μια χαρα,το μονο που εχω απο συμπτωματα ειναι πονο στην μεση κ στην λεκανη!!!εσυ πως πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα........πηγα χτες για υπερηχο στο νεο γιατρο....καποια με ειχε ρωτησει που ξεγενναει αυτος στο Αττικο...!!! Αυτον τον γιατρο μου τον συστησε η Χριστινα ηταν πια χαρα...κ σωστος κ με το χιουμορ του....οποτε συμφενησαμε κ με αναλλαβε αυτος πλεον..!!! Ηταν υπερκινητικη η μικρη χτες κ σε καποια φαση εκατσε σταυροποδι......ο γιατρος ....τελικα οντως ΚΟΡΙΤΣΙ πρεπει να ναι....χαχχαχα..!!!

Χριστινααααααααα..πολυ χαρηκα που σε ειδα απο κοντα........ευτυχως που εχεις κοιλουμπα κ σε καταλαβα...!!!!! χαχχαχαχαχαχαχχ..!!! Οι δικοι μου παθαν πλακα με την κοιλια σου...!!! Η δε μαμα μου ελεγε αποκλειεται διδυμα θα εχει....χαχχαχαχα!!!! Σε ευχαριστω για ολα....!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοριτσακι μου με το καλό !!!!κοριτσι λεει ε;

τελικα οπως βλεπω σιγα σιγα ολα τα κοριτσακια προχωραμε προς δημοσια νοσοκομεια!μια χαρα το βλεπω !!μονο εγω δεν μπορω ακομα τα αποφασισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες.

Ευχομαι να περασατε ομορφα και ζεστα την χθεσινη ημερα. Εγω ημουνα με τον 1 απο τους 2 αντρες της ζωης μου, γιατι ο μπαμπας μας ειχε υπηρεσια :(:(:(:(:(:(

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω...... Αυτο που λετε για το υψομετρο..... Εγω δηλαδη που μενω μονιμα σε υψομετρο πανω απο 650 μετρα και κατεβαινουμε στη Βέροια μια φορα το μηνα και ξαναγυρναμε, ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ :o:o:o:o:o:o:o:o ? Πρωτη φορα το ακουω, κανενας δεν μου ειχε πει τιποτα......

Μαξιμακι μου μπραβο. Μια χαρα ο παιδαρος!!!!!!!! Αντε με το καλο να παρεις τα αποτελεσματα τωρα και ηρεμησες εσυ :):):):):):):):)

Ρενα πολυ καλα και τα δικα σου αποτελεσματα. Μια χαρα οι μετρησεις. PAPP-A δεν σε εβαλε εσενα να κανεις? Εμεις μαλλον θα μαθουμε τον επομενο μηνα τι μωρακι μας στελνει η Παναγιτσα!!!!!!

Φετος νομιζω οτι ειναι η χρονια των κοριτσιων [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_queen.gif] Την χρονια που θα γεννουσα τον πριγκιπα ολο για αγορακια ακουγα ...... Αγαπημενο μου μωρακι ποσο ανυπομονω να σε ξαναδω :x:x:x:x:x:x

Για να μην ξεχνιομαστε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σημερα το μενου εχει για εμας πενες ογκρατεν - βομβα θερμιδων!!!!!! και ο πριγκιπας τραχανουλη για αποτοξινωση. Αυριο θα το τσικνισουμε και σημερα τον καω διαιτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΥΓ. Ειμαι η μοναδικη απο την παρεα που εχω αντρα στρατιωτικο????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κοριτσια εχει καμια απο εσασ τωρα προβλημα με τα ουλα;το ειχα διαβασει σαν συμπτωμα εγκυμοσυνης.με πονανε τα ουλα μου κ δεν ξερω τι να κανω,ασβεστιο πινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια

Σήμερα νομίζω μου περάσαν όλα είδα το μπεμπάκι μου και απο εκεινη την ώρα είμαι μια χαρά :lol::lol: :lol

Μου έκανε μια μινι β επιπέδου γιατι πέρα απο τις βασικές μετρήσεις είδε με λεπτομέρια καρδούλα νεφράκια προσωπάκι, ολα φυσιολογικά και οι παλμοί στα φυσιολογικά ορια που το είχα ένα άγχος και είναι με μεγαλύτερη βεβαιότητα αγοράκι. 7/3 θα κάνω την β επιπέδου Αλέκα με σημειώνεις αν θες.

Σε αναζήτηση παιδικού είμαι και εγώ η μικρή μου είναι τώρα 26μηνών και πάνα δεν έχει βγάλει ακομα. Σκέφτομαι να πάει απο τώρα για να προσαρμοστεί σιγά σιγά και να μην της έρθει αποτομα ήρθε ο μπέμπης και έφυγα εγώ. Τώρα Νάνσυ και εγώ το σκέφτομαι με τις ιώσεις απο τον Σεπτέμβρη αλλά απο την άλλη λέω μεχρι Οκτώβρη έχει συνήθως καλό καιρό και μπας και τις γλιτώσουμε μέχρι τότε που θα είναι και το μικράκι κοντά 3-4 μηνών.

Ναταλία μπράβο που πήγαν ολα καλά με την β επιπέδου, σου έφυγε και σένα ένα βάρος ζωηρούλης ο μικρός αλλά για φωτο δεν καθόταν.

Ρένα μια χαρά και η δικιά σου αυχενική, κοριτσάκι σου είπαν οποτε ένα και ένα θα τα έχεις και εσύ.

Μαρία χαίρομαι που έμεινες ευχαριστημένη με τον καινούριο γιατρό, μια χαρά θα πάνε ολα συναντηθήκατε και με την Χριστίνα τέλεια.

Καρολινάκι που είσαι να μας οργανώσεις να συναντηθούμε περισσότερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia mou ti kanete?xthes loipon phagme sto giatrouli mas...ola kalaaaaaaa :D:D:D oi exetaseis mou mia xara kathws kai to mpempaki mas to opoio gia akomi mia fora opws stin ayxeniki htan feeeeetttttaaaaa...re ti sokolata eixa faei mpas kai kouniete kai mporesoume na doume tipota apo fylo alla....me tipota...eixe kleista ta mpoutakia tou kai mas edeixne to kwlaraki tou :D:D:D:D xaxaxaxax tha prepei na kanw allon ena mhna ypomoni den peirazei afou einai ola kala ayto einai to vasiko!!

maraki mou xarhka paaaara polu pou o makis sou arese kai ola phgan kala kai xairomai pou mporesa na voithisw :D:D kai episis xarhka pou se eida apo konta :))) twra epomeni kinisi einai rantevou gia kafe!!!!oposdipote!!!oso gia ti mama sou pestis mi leei tetoia giati tha pidiksw apto mpalkoni!!xaxaxaxaxaxa kai o antroulis sou sumpathestatos mia xara paidi fenetai!!bravo koritsaki mou gliko :-*:-*:-*

prostoparon sas filw koritsares kai koiloumpitses

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα αν και καπως αργα αφου τωρα τελειωσα με τις δουλειες και το μαγειρεμα! σημερα το μενου εχει κοτοπουλο με κριθαρακι στο φουρνο.... και σε λιγο θα παω να παρω τη σκατουλα ελπιζω σημερα να μη καταχεσε το σταθμο! εγραψα και τα φαρμακακια μου σημερα και τις εξετασεις μου και ειμαι και ετοιμη για το μαρτιο για να τις κανω!

ρενα μου και μαξιμακι και μαρακι μπραβο σας παρα πολυ καλα τα νεα σας αντε να ειναι τα μωρακια σας αυτα που επιθυμειτε... πασχαλιτσακι για σενα το λεω!!!! αντε να ροζισουμε λιγο γιατι δεν εχουμε νυφες!

νανσουλα μου θα κανεις αντιγραφη επικολληση στο προφιλ σου χωρις να πατησεις img και μετα υποβολη!

αχ που να με αφησει ο αντρας μου με το λαπτοπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ανανεωσα ολες σας!!!!

κατερινα μου αντε εκλεισες και εσυ τη μητροτητα :lol::lol::lol: τα ζευγαρωσαμε και ησυχασαμε!

χριστινακι ειναι λογω κοιλιας που κοιμαται τοσοοοο πολυ! βρισκει χωρο και την αραζει!!! μπραβο σας και εσας! χαρηκα πολυ που η μια βοηθαει την αλλη οπως εκανες με τη μαρια!

λοιπον κοριτσια εσεις που εργαζεστε και θελετε να στειλετε το παιδι σας σε παιδικο ή ιδιωτικο ή δημοσιο(ειτε το μωρο ειτε το μεγαλο) θα σας βαλω μια σελιδα να ενημερωθητε για το προγραμμα που τα στελνετε ειτε δωρεαν ειτε με καποιο μικρο ποσο (οπως εγω τη σαντυ). το προγραμμα αυτο ξεκιναει παντα σεπτεμβρη και τελειωνει ιουλιο και αυγουστο φτιαχνουμε τα χαρτια και περιμενουμε να μας επιλεξουν βασει μοριων www.eetaa.gr φυσικα οταν θα ειναι ο καιρος να κανουμε τα χαρτια θα σας ενημερωσω ή αν δε μπορεσετε να τα βρειτε τα δικαιολογητικα θα σας τα στειλω εγω (μιλαμε για αυγουστο)!

αντε παω να παρω τη κοκοπικου!!!! φιλια τα λεμε το απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέεεεραααα!!!Πολλά ωραία νέα,μια χαρα!

Αριαδνάκι κι εμένα 16 τον είδε σιγουρο το γιό ο γιατρός.Αντε ανυπομονώ,Δευτέρα είπες θα πας ε?

Αυτη τη καμπυλη ρε παιδιά απο φόβο την έχω πάρει.Πως θα αντεξω νηστική τοσες ώρες?Το πρωι μπορει να λιποθυμήσω αν δε φάω!

Το φόντο πίσω μου είναι η κουρτίνα του μπάνιου!!Χοχοχο!!!

Πάω να κάνω καμιά δουλιτσα γιατί περιμένω τις ελέυθερες φιλενάδες για καφε!

Μη γράψετε πάλι 45 σελίδες και δεν προλαβαίνω εεε!!!!?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δευτερομανουλες ποτε θα ακουσω το μωρακι μου?????

Τον πριγκιπα τον ειχα νιωσει στα μεσα της 17ης εβδομαδας.......... και ειχα δει τι ειναι οταν μπηκα στην 16η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ 15Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΓΑΜΟ Κ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΕ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΣΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Κ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΩΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ 13Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΦΑΓΑ ΨΗΛΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ.ΜΕΤΑ ΕΦΑΦΑ ΕΝΑΝ ΛΟΥΚΟΥΜΑ Κ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΞΑΠΛΩΝΩ Κ ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΩ.ΜΟΝΟ ΟΜΩΣ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ Η ΚΑΘΙΣΤΗ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ. ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki, rena ,κατερινα πολυ χαρηκα με τα αποτελεσματα, μπραβο γλυκες μου!!!

Χτινακι δεν σου εκανε τιποτα η σοκολατα? εγω λιγο πριν ειχα φαει σοκολατιτσα και μας δυσκολεψε γιατι κουνιωταν συνεχεια...δεν πειραζει να ειναι ολα καλα μας ενδιαφερει και υπομονη θα το δειτε την επομενη φορα.

Κατερινακι και εγω 7/3 θα παω και ρωτησα αν θα ειναι η β επιπεδου και η μαια που ειναι και γραμματεας του μου ειπε οχι υπερηχο θα κανουμε, τωρα τι να πω... :-?

Μετα την αυχενικη εχω ειδη παει για ενα υπερηχο κανονικα τωρα στις 7/3 δεν θα επρεπε να ειναι η β επιπεδου?Το μωρακι το ξανακουσες, αυτο ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιαααααααααααα!!!!!απιστευτο,το οτι απο χτες το βραδυ που εκλεισα το λαπτοπ,διαβασα το πρωι 4 σελιδες!!! :):) κοριτσια μπραβο σας με τα καλα αποτελεσματα!!!πολυ χαιρομαι οταν μαθαινουμε ευχαριστα!!!!!!βλεπω τα κοριτσακια μας αυξανονται στις κοιλιτσες μας ε?? ελενα ναι εχω ενα αγορι 11 χρονων..(ειμαι 34 εγω) πολυ καλα το πηρα και χαρηκε πολυ..θα ειναι ο μεγαλος αδερφος..μαλιστα ηθελε και κοριτσι.. :):);) καποια κοπελα ανεφερε για τα ουλα..εμενα προσωπικα ειναι χαλια..βουρτσιζω τα δοντια κ ειναι σαν να βλεπεις ενα βαμπιρ που ρουφηξε καποιου το λαιμο!!!απιστευτο αιμα..παιρνω ασβεστιο κ γενικα πινω γαλα και μου αρεσει το τυρι.. το πρωτο δεν θυμαμαι ποτε το ενιωσα,αυτο στην 18 βδομαδα το ενιωσα. στον γιο μου καθε μηνα πηγαιναμε καστορια..θεσσαλονικη-καστορια κ το αντιθετο..μεχρι κ στον μηνα μου που ηταν πρωτοχρονια ηθελα να παμε εκει για τα ραγκουτσαρια αλλα ο ντρας μου δεν ηθελε..τον ελεγα αν ειναι να γεννησω εχει η καστορια νοσοκομειο..δεν φοβομουν τιποτα τιποτα τοτε..(23χρονων τοτε)

αχ βρε κοριτσια δεν ειμαι καλα..ειπα τελειωσαν τα ψυχολογικα τους πρωτους μηνες,αλλα μπα..με το παραμικρο κλαιω συνεχεια κ δεν σταματαω..νιωθω πολυ μονη κ απογοητευμενη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαξιμ τελεια, πολυ καλα τα νεα απο το αγορακι σας :)

ρενα, μαρια, κανγκουρώωω και χριστινα συγχαρητηρια για τα μπεμπακια σας που ηταν ολες οι μετρησεις μια χαρα :D

χαρουλα καλα αποτελεσματα στην β'επιπεδου που πλησιαζειι :)

αννα ειμαστε πολυ κοντα στις μερες, αμα γεννησεις και εσυ ιασω μπορει να ειμαστε και διπλα διπλα :lol::lol:

πασχαλιτσα θα τσικνισετε? και εμεις λεμε αυριο να βγουμε εξω! μου εχει λειψει τοσο πολυ η βαρη με τα παϊδακια της αλλα που να πηγαινουμε μεχρι εκει.. :cry:

delphine να το χαιρεσαι το καμαρι σου, θα σε βοηθαει και με το μωρο τι ομορφαα :D τις ψυχολογικες μεταπτωσεις τις εχω και εγω, εχω γινει αρκετα ευαισθητη και μαλιστα σε θεματα που πριν δεν με συγκινουσαν καθολου

Σημερα εφτιαξα φακες και φαγαμε, εφερε και ο αντρουλης μου ζεστο ψωμακι, μμμμμουρλια ητα :):)

Εχει ακουσει καμια για μαθηματα στο ιασω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε νανσακι φτιαξε τις ημερομηνιες γιατι θα γεννησεις το 2013!!!! λογικα εσενα μεσα στη κοιλια σου παιζουνε κανονικα μπαλα τελειο!!!!

λια και χριστινακι δε πειραζει σας το φυλανε για εκπληξη τα μωρακια σας! λια μου λογικα 7/3 θα εχεις μπει στο 5ομηνα αρα θα κανεις β'επιπεδου εκτος αν ο γιατρος σου σε δει πρωτα και σου πει ο ιδιος να πας να κανεις σε αλλο κεντρο β'επιπεδου....

κατερινακι τη σαντυ την ενοιωσα 20 με 21βδομαδων(τεμπελα) και το κολοκυθα 17βδομαδων ξαπλωμενη στο κρεβατακι μου! αρα οπου νασαι θα ΤΗΝ νοιωσεις

αφου εφαγα οχι και παρα πολυ καλα δε πειναγα πολυ θα τσακισω και μια παστα απο το αγιο βαλεντινο και ετοιμη για νανι και εγω αφου το παιδι μου κοιμηθηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκα γεια σας και πάλι

Νάνσυ για τα ούλα είναι και αυτά στα φυσιολογικά της εγκυμοσύνης να ματώνουν στο βούρτσισμα.

Κατερίνα υπομονή και θα μάθεις την επόμενη φορά τη κρύβει η κοιλίτσα, τώρα το δευτερο το ενοιωσα 17 και 2 σχεδόν μια βδομάδα νωρίτερα απο την Αγγελική.

Λία ναι το αγοράκι μου τελικά ήταν και κάνει αισθητή την παρουσία του κάθε μέρα, θα το νοιώσεις και σει σε λίγες μέρες το μπεμπάκι σου. Για την β επιπέδου ξέρω οτι πρέπει να γινει απο την 20η μέχρι και την 22η βδομάδα οπότε ρώτα πάλι για καλό και για κακό. Θα την κάνεις στον ιδιο τον γιατρό σου ή αλλου?

Μαράκι γιατι νοιώθεις έτσι μη σε πέρνει απο κάτω να σκέφτεσαι την μπουμπουκίτσα σου και ολα θα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μπηκα στην σελιδα του ιασω και εχει καποια μαθηματα απο οτι ειδα, αλλα απο οτι καταλαβα κυριως θεωρητικα. και γινονται συναντησεις στον 1ο οροφο της κλινικης μετα απο κανονισμενο ραντεβου! θα παρω τηλεφωνο να δωω! Σας το βαζω μηπως θελετε να παρετε και εσεις 210 6184000. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...