Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

aleka εμένα δεν βλέπει μπάλα είναι του ντοκιμαντέρ παιδί. :lol: Αλλά δεν έχω παράπονο όλη μέρα μόνη μου είμαι γιατί δουλεύει από το πρωί μέχρι το βράδυ. Αυτή τη στιγμή ασχολείται με το ενυδρείο το χρυσό μου κλασικά.

Από μία ματιά που έριξα πολύ ωραίο το site.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααα εμενα αν και δεν ειναι ολυμπιακος του αρεσει η μπαλα απλως σημερα εμεινε σπιτι να δει τον αγωνα και να σου πω την αληθεια καλυτερα που βλεπει μπαλα και εχ εγω το λαπτοπ...

ναι ο ατιμος εχει τα παντα μεσα... τα αυτοκολλητα που παραγγειλα ταχει και αυτος 80ευρω και εγω τα βρηκα αλλου 40ευρω... αλλα στις ταπετσαριες δεν παιζεται!

απο το cosycorner μου αρεσει η ζουγκλα αλλα με αλλα χρωματα στους τοιχους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Είστε καλά?? Εγώ ...όχι!!Οξεία ωτίτιδα, θυμάστε που σας έλεγα ότι έχω βουλωμένα αυτιά? Δυστυχώς δεν την γλύτωσα την αντιβίωση!!!

Και είχα τόση χαρά που πήρα΄αδεια:(

Τελοσπάντων..αυρίο θα πάω να δω το μωρό μου-έκπληξη, οπότε αυτό με παρηγορεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχνεσαι θα πιεις την αντιβιωσουλα σου και θα γινεις περδικι αριαδνη μου ασε που θα πετας που θα δεις το μωρακι σου και θα περασεις σουπερ στη πατρα.... οχι τιποτα αλλο να μαθεις και το φυλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε Αλέκα, θα το μαθω το φύλο επιτέλους!!!Αυτος ο γιατρος είναι πολύ επιφυλακτικός μου φαίνεται...Αλλιώς θα πρέπει να περιμένω την β επιπέδου!!Μην σου πω, εσεις θα γεννάτε και γώ ακόμα θα αναρωτιέμαι για το φύλο :lol:

Ημουν λίγο επιφυλακτική με την αντιβίωση αλλα ο γυναικολόγος μου είπε ότι η αμοξίλ και η ογκμεντίν είναι ασφαλεις, να μην ανησυχώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη σαντυ επερνα λογω αμνιο την αμοξιλ την 1000αρα και δεν επαθε τιποτα η σκατουλα... τωρα με ταλαιπωρει!!!!

εσυ τι νομιζεις οτι ειναι το μπεμπε σου???? να βαλουμε και για σενα στοιχηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Αριαδνη για κοριτσακι λεω.Αλλα σπανίως πέφτω μέσα!Περαστικά σου βρε κορίτσι.

Μου φαινεται αυτη η πανσέληνος μας πήρε σβάρνα.Και γίνεται και στο ζώδιο μου,Παρθένος.Αρρωστιάρικο ζώδιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ.Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ βρε κοριτσάκια...χαλαστηκα πολυ γιαί ο πόνος του αυτιού είναι αφόρητος...

Κορίτσι πιστεύω...όχι απο ένστικτο αλλά επειδή όλοι αυτό μου λένε και ίσως επειδή η κολλητή μου που είναι έγκυος και πήγε προχθές για αυχενική στήν ίδια που πήγα και γω, της είπε ότι είναι αγοράκι, ενώ εγώ όταν την είχα ρωτήσει, δεν μου είπε τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa πού ωραία τα σχέδια και το χαλάκι!!

este και εμένα τα ζωάκια μου άρεσαν περισσότερο.

tsevoula άσε και εμένα μου άνοιξε πολύ η όρεξη...τώρα είμαι στο +3 κιλά αλλά το κακό είναι ότι τα πήρα τις τελευταίες εβδομάδες...να φανταστείς πριν λίγο έψησα πατάτες για πουρέ και έφαγα και ένα παγωτάκι...άσε που τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα κάνω σουφλεδάκια σοκολάτας και τα τσακίζω!!!!

Μαρία και εγώ πολλές φορές έχω αρκετά νεύρα...αν και νομίζω ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχα περισσότερα...

Karolinaki περαστικά στην μικρή σο, και εμένα ο μικρός αρρωστούλης είναι, έχει βήχα..τον ΄πήγα στη γιατρό και είπε λαρυγγίτιδα, ευτυχώς δεν έκανε πυρετό, αλλά αυτό το παιδί δεν καταλαβαίνει τίποτα, ούτε γκρινιάζει ούτε σταματάει το τρέξιμο όλη την μέρα, πολύ σπάνια να μην είναι ευδιάθετος...τι να πω...περισσότερο την νύχτα τον πιάνει και ανησυχεί.

Lia τι να πω?Υπομονή...!!!Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείς πολύ!

Αριάδνη περαστικά, όλα καλά θα πάνε αφού σου είπε ο γιατρός ότι δεν υπάρχει πρόβλημα μην στεναχωριέσαι!

Βρε κορίτσια...τι καιρός είναι αυτός????Βαρέθηκα πια....και εχθές και σήμερα χιονίζει...με κούρασε πολύ αυτή η κατάσταση...πολύ καταθλιπτικός καιρός. Εγώ ακόμα δεν έχω ξεκινήσει ετοιμασίες...μου φαίνεται ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα. Αν και εν έχω πολλά να πάρω γιατί και κοριτσάκι να είναι τα περισσότερα πράγματα που πήρα για τον μικρό ήταν σε ουδέτερα χρώματα (προίκες, καρότσι, ριλάξ κτλ), αν είναι κοριτσάκι μόνο θα χρειαστεί να αλλάξω χρώματα στο δωμάτιο...αλλά και για αυτό θα πρέπει να φτιάξει ο καιρός...να ανέβει λίγο η θερμοκρασία...Βέβαια...το πιο σημαντικό να δούμε τι είναι το μωρό! Ενώ λέγαμε να μην το δούμε,ο άντρας μου την τελευταία φορά ρωτούσε τον γιατρό αν φαίνεται τίποτα,οπότε μάλλον στον Β επιπέδου δε θα αντέξει...! Να πω την αλήθεια πάλι γιο θέλει...εγώ ότι να είναι καλά να είναι μόνο,αν είναι αγοράκι θα είναι καλά για τον μικρό γιατί θα έχει αργότερα κάποιον να παίζει και να μαλώνει...αν είναι κοριτσάκι καλό θα είναι για μένα!!!!

Πάω να ξαπλώσω μήπως και ξεκουραστώ λίγο γιατί η μέση μου σήμερα με πέθανε...είχε πολύ δουλειά στο γραφείο...Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia perastika!!! k emena me epiase proti fora xtes aytos o ponos..sfaxtis dipla apo ton ofalo..nomiza oti itan to problima pou exo ston amfalo,alla telika den einai.. ax koritsia ta pleyra mou,i plati k i mesi me pethainoun.. 13 kila ebala.. eimoun 46k,isos gi'ayto exo ponoys..apo to baros pou exo..eixe mathei to soma se kapoia kila..kikitsa ta sxedia pou dialekse teleia einai!!!!!ax pia kopela eida oti pire tapetsaria?k ayti mou arese polu!!!!polu omorfo sxedio! prin ligo gurisa,piga me tion petheroula k tin kouniada k vgikame gia fagito me alles 6 gynaikes apo do ap'to xorio,sogia!! sas kalinixto giati apo tis 5 to proi eimai ksupnia..ta eftusa tora.. oneira gluka na exete!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Εγώ είμαι πολύ κουρασμένη. Εξαντλημένη θα έλεγα...Πολύ δύσκολη η εβδομάδα μου και λίγες ώρες ύπνου..Τώρα που σας γράφω νυστάζω πολύ και δε νομίζω να αντέξω και πάρα πολύ ακόμα ξύπνια..Τα έχω παίξει κοινώς :?:?:? Δε θέλω να σκέφτομαι πότε σταματάω δουλειά γιατί αργώ ακόμα δυστυχώς..Μετράω όμως τις μέρες για το Πάσχα...Στις 12 Απριλίου σταματάμε..

Κατερίνα μου περαστικά στην Αγγελικούλα σου..Εύχομαι σύντομα να γίνει καλά η κοπελίτσα σου!

Καρολινάκι περαστικά και σε εσάς. Άντε τυχερούλα σταματάς τη δουλίτσα!!!Θα ξεκουραστείς (όσο μπορείς με την μικρή) και θα ηρεμήσεις!

Νάνσυ πολύ ωραία η ταπετσαρία σου! Διακριτική.Με βάση τις περιγραφές σου πιστεύω ότι θα γίνει τέλειο το δωμάτιο!

Έλενα αφού το βάψατε το καλοκαίρι καλά θα κάνετε και δεν θα το ξαναβάψετε. Οι ροζ πινελιές αρκούν νομίζω!!!

Ραπανάκι ΘΕΟΣ ο γιος σου! Κοπάνες από τώρα :lol::lol::lol::lol: Η ατάκα στη δασκάλα ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

Αχ βρε Καρολινάκι μου το verde είναι όντως δίπλα μου αλλά δε νομίζω να τα καταφέρω γιατί φεύγω από το σπίτι στις 3 το μεσημέρι για τη δουλειά και μέχρι τότε πρέπει να έχω μαγειρέψει, να έχω φάει, να έχω ταϊσει τον Πάνο, να έχω κάνει μπάνιο, να ετοιμάσω το παιδί για την πεθερά και να ετοιμαστώ κι εγώ για τη δουλειά :?:?:? Και το θέμα είναι ότι ξυπνάμε το νωρίτερο στις 10 το πρωί και σηκωνόμαστε από το κρεβάτι γύρω στις 11 (μέχρι να πιει γάλα κλπ.) Λόγω διόρθωσης κοιμάμαι πάρα πολύ αργά το βράδυ και δεν την παλεύω να ξυπνήσω νωρίτερα και μετά να δουλέψω ως τις 10 το βράδυ :?:?:?:? Σε κανά μήνα όμως που σταματάω για Πάσχα όποτε μου πείτε είμαι ΜΕΣΑ!!! Η' Σάββατο!!!Να υποθέσω ότι μιλάμε για καφεδάκι άνευ παιδιών;;;;

Αριάδνη περαστικούλια σου! Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση!!!!

Αφροδίτη περαστικά στο αγοράκι σου! Είχε απλό βήχα και σου είπε λαρυγγίτιδα;;; Στον δικό μου που παθαίνει λαρυγγίτιδες κόβεται η ανάσα και πρέπει να του δώσουμε άμεσα σταγόνες κορτιζόνης και να τον βγάλουμε στον καθαρό αέρα... Είχε τέτοια συμπτώματα ο γιος σου;;;

Ρε κορίτσια άσχετο αλλά δεν ισχύει ότι στο δεύτερο παιδί δεν έχεις έξοδα..Τώρα ο γιος μου κοιμάται στην κούνια που έχουμε κάνει κρεβατάκι. Αυτό όμως πρέπει να το πάρει το μωρό... Άρα πρέπει να πάρουμε στον Πάνο κρεβάτι και καλό στρώμα (μόνο το στρώμα κάνει κανά 500άρικο :shock::shock::shock::shock: )...Άρα τι σκατά λένε ότι δεν έχεις έξοδα;;; Αφήστε που στην περίπτωση διαφορετικού φύλου πρέπει να πάρεις όλα τα ρούχα από την αρχή :shock::shock::shock: Ήμουν άνετη και κάθισα και τα σκέφτηκα και φρίκαρα :shock::shock::shock: Μόνο το καρότσι θα γλιτώσω τελικά....

Αυτάαααα. Ζητώ συγνώμη σε όσες δε σχολίασα αλλά ήδη σας διαβάζω και γράφω εδώ και μία ώρα και πάλι δεν κατάφερα να τα διαβάσω όλα αναλυτικά...

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΒΡΕ ΑΝΘΗ ΠΩΣ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΕΤΣΙ;ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ!ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.Κ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΠΟΛΥ..ΑΧ ΤΙΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΕΣ;;ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΩ.

ΛΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ;ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ;ΠΩΠΩ ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ Κ ΦΡΙΚΑΡΕ!ΧΑΧΑ ΑΡΧΙΣΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ Κ ΟΤΑΝ ΘΑ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Κ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΜΑΖΙ ΚΤΛ..Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΧΑΧΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ;ΦΕΥΓΕΙ Κ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΜΑΖΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΕΙΣ;ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΨΕ Κ ΠΗΡΑ ΑΠΛΟ Κ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ.ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ-ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ.

ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ Ε ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΠΑΡΕ Κ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!ΧΑΧΑ Κ ΛΕΕΙ Κ ΟΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΡΤΟΥ Κ ΜΙΑ ΒΑΡΚΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΓΩ!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ PERPEREGO TO ARIALTWIN ΟΤΙ ΤΟ ΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ ΜΕ 280 ΕΥΡΩ.ΕΧΕΤΕ ΨΩΝΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΕΞΩ;ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ ΧΕΙ 350 Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΕΞΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΡΘΕΙ.

ΤΙ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕς;ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΜΠΡΟΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΛΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΕΓΩ ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ....ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ....ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΝΕ ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ Κ ΤΑ ΠΙΡΟΥΝΙΑ....ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ....

ΤΕΣΠΑ....ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟ...

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 4 ΚΙΛΑ...ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 260 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ....ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΛΥ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟ....ΕΠΑΙΡΝΕ ΟΛΟ ΠΟΖΕΣ ΜΑΣ ΜΟΥΤΖΩΣΕ Κ 2-3 ΦΟΡΕΣ....ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.....ΜΜΜΜ..ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ ΜΑΛΛΟΝ Ε???? ΕΓΩ ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????????? ΜΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΓΕΛΑΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ Κ ΛΕΕΙ ΜΙΣΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.....ΑΓΟΡΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΩΡΟΣ.....ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΛΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.....ΑΡΑ ΠΛΕΟΝ ΕςΠΕΙΔΗ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ....ΜΗΝ ΜΙΛΑΩ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΠΙΣΣΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΕΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ....ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ.....

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΧΤΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ....Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ Κ ΕΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ Κ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΗ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.....ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka Και εγώ αυτό σκέφτηκα για την ζούγκλα ότι θέλει άλλο χρώμα στους τοίχους. Εγώ θα έκανα το χρώμα της άμμου κάτω και ένα γαλάζιο του ουρανού επάνω. Αυτό παραείναι κίτρινο.

Αριαδνη κι εγώ έχω ακούσει γιἀυτές ότι είναι εντάξει. Μην ανησυχείς τόσες και τόσες χρειάστηκε να πάρουν αντιβίωση και δεν πάθανε τίποτα τα μωρά. Ναι, κι εγώ κοριτσάκι πιστεύω θα είναι :D

Νανσυ "ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΜΠΡΟΣ.." αυτόοοο ξαναπές το. Ο δικός μου πλήρη αδιαφορία. Σαν να μιλάω σε τοίχο. Ξέρουν ότι θα τα φροντίσουμε όλα εμείς και μετά θα απολαμβάνουν εκείνοι.

Ρε κορίτσια κι εγώ έχω μία σουβλιά χαμιλά σαν βελονιά από την ώρα που ξύπνησα. Τι να είναι τώρα αυτό πάλι?? :evil:

venus Ο καιρός είπανε θα κρυώσει πάλι μετά θα φτιάξει λίγο και μετά πάλι θα ξανακρυώσει. Σήμερα το πρωί το άκουσα.

Ευτυχώς Παρασκευή σήμερα. Περιμένω πως και πως το σουκου μπας και πάω καμία βόλτα. Με έχει φάει η κλεισούρα στο σπίτι συνέχεια. :evil: Κωσταλέξη έχω γίνει. :lol:

maria γιατί προβληματίστηκες καλέ? για το φύλλο? σιγά καλέ δεν λες που είναι όλα καλά με το τσιλιβιθρώνη σου :D

"ΜΗΝ ΜΙΛΑΩ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΠΙΣΣΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΕΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ....ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ...." =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ΕΣΤΕ Κ ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΩ.ΠΗΡΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΩΝΗ Κ ΜΑΓΝΗΣΙΟ.ΠΩΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΝΧΩΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΗΜΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΛΑΡΗ!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΗ Η ΚΡΙΣΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ.ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΟΙΚΑ ΤΗΝ PIERRI CARDEN ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΜΜΑ Κ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΓΙΟ(ΜΩΛΙΣ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ)ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΣΕ ΣΙΕΛ.ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ Κ ΠΑΠΛΩΜΑ 189 ΕΥΡΩ Κ ΒΡΕΚΑ ΣΤΟ MOTHERBABY ΣΙΕΛ ΜΕ 2 ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΜΕ 75 ΕΥΡΩ+ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ.Κ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ;Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 66 ΕΥΡΩ ΜΕ ΠΑΠΛΩΜΑ ΜΑΞΙΛΑΛΙ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ ΡΟΖ.Κ ΜΕΤΑ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΑΝ ΠΑΡΩ ΜΕ 18 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΒΑΣΗ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΙΚΝΟ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ Κ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ εσύ είναι λογικό είσαι στην αρχή και με δίδυμη κύηση. Ανοίγει η μήτρα και κάνει πονάκια. Εγώ κοντά στον έβδομο τι να είναι άραγε? :roll:

Τέλεια τα pierre cardin και μένα μου άρεσε το σιελ αυτό http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... 715&page=1

αλλά δεσμεύει και θέλω κάτι ουδέτερο και ίσως πάρω αυτό για την κούνια http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... 713&page=1

Είναι και πιο οικονομικό. Εσύ θες οπωσδήποτε σιέλ ε?? Πάντως το θέμα είναι να σου αρέσει το οικονομικότερο σετ και όχι αν πρέπει να κάνεις το ίδιο ακριβώς που έκανες και στην μικρή σου ειδικά σε τέτοιους δύσκολους καιρούς που διανύουμε. Τα παιδιά μόνο την λιγότερη αγάπη καταλαβαίνουν και όχι τα λιγότερα χρήματα που έχουμε ξοδέψει για εκείνα. Ποιο είναι το σιελ στο motherbaby που σου άρεσε?? Δείξε μας να βλεφαριάσουμε μπας και περάσει η ώρα μας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως πολύ ωραίο το καρότσι. Μια χαρά από κει να το πάρεις. Μάλλον παίζει να είναι έξυπνοι οι άνθρωποι γιατί σε τέτοιους καιρούς όλοι ψάχνουν κάτι οικονομικό και όχι ότι βρουν μπροστά τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μικρες κυριες!

Μαριαγιωργος,τελεια με τον υπερηχο που ειναι ολα καλα,αντε κοντευει και ο Βυπερηχος για σιγουρακι.

Νανσυ μου για σας τα εξοδα ειναι περισοοτερα και θα συνεχισουν αλλα εχετε την ευλογια να μεγαλωσετε τοσες ψυχουλες

Αν δε βιαζομουνα εγω θα προτιμουσα να τα επαιρνα ολα απο ενα καταστημα,πιθανοτατα θα μου καναν και καλυτερες τιμες.Εννοειται ομως οτι θα παω και εγω απο το motherbaby,στο περιστερι ειδα οτι ειναι,να ριξω το βλεφαρο μου απο κοντα ;) ,εστω για ρουχαλακια και παντα που θελω.

Ανθη χαρας το κουραγιο σου,χτυπα ομως και καμια αδειουλα,

Venus και μενα με επηρεαζει πολυ ο καιρος.οχι οτι αντεχω την πολυ ζεστη αλλα τον χειμωνα τον σιχαινομαι,αυτη την μουνταμαρα και την γκριζιλα

Εμενα η κοιλια μου χαμηλα ειναι σαν να ειναι πιασμενη απο πολλουσ κοιλιακους,οταν στριφογυριζω το νιωθω.Αλλα και απο την αρχη της εγκυμοσυνης πονουσα χαμηλα αρισερα αλλα μου χε πει οτι ειναι φυσιολογικο,μεγαλωνει η μητρα.

Σασ φιλω παω σουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... =70&thepid

εστε δεν ειναι σαν της πιεργκαρντεν αλλα εχει μεγαλη διαφορα στα λεφτα κ ειναι παλι τοσα πολλα αυτα που πρεπει να παρουμε.αυτο που διαλεξες ειναι τελειο.εγω τα ειχα παρει στην κορη μου ολα ροζ κ τωρα λεω στον μικρο κωνσταντινο(εαν δεν γινε κωνσταντινα)να τα κανω σιελ.της ειχα παρει ολο το σετ σεντονια πετσετες μπουρνουζι πικε κουβερτα κ ειχα δωσει μια περουσια.βεβαια οι πετσετες δεν βγηκαν καλες,γαριασαν πολυ γρηγορα.θα παρω τηλ βεβαια να ρωτησω γιατι τα ειχα παρει απο μια κοπελα που τα πουλαει στα σπιτια κ μπορει να εχει διαφορα στην τιμη.η αληθεια ειναι πως θα ναι ωραια να ειναι ιδια σαν διδυμα που ειναι.αλλα απο την αλλη μονο εμεις τα βλεπουμε αυτα.δεν εχω παει σε κανενα σπιτι κ να κοιταξω την παντα..χαχα πιο πολυ κοιταω το δωματιο εαν ειναι ωραιο σαν συνολο.

αχ αυτη η κοιλια μου ποσο μεγαλη θα γινει;;πρεπει καποια στιγμη να αξιοθω να σας βαλω φωτογραφια.δεν ειναι τεραστια αλλα δεν ειναι μικρη κ για τις εβδομαδες που ειμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia egrafa egrafa k molis piga na patisw upovoli ta exasa ola... :twisted::twisted:

lia mou ti itan auto pou epathes perastika k na ksekourazesai pare k to maksilari nomizw tha se volepsei polu... k egw parthenos eimai....

ariadni mou perastika k min anusixeis gia tin antiviwsh ama peiraze den tha sa afine o giatros na pareis....

este egw eixa ksetrelathei me to deutero krevataki apo to motherbaby sto allo tou sxedio omws, alla dustixws magazi exei mono athina k edw oute pou vrika kati paromoio ena vrika k ekane 1500 ase pou itan k terastio...k dustixos den mou xoraei k sto dwmatio.... :cry::cry::cry:

nansy mou na pareis auto pou sou aresei k einai k oikonomiko den xreiazetai na einai akrivos idia mporeis na pareis k paromoia... k kala eipe i este ta mwra mas tin agapi mas theloun oxi ta polla lefta pou tha ksodepsoume gia auta....

rapanaki o mikros sou apo twra arxise tis kopanes kala e foveros...

anthi mou ksekourasou kale k ligo tha repseis sto telos...

maraki mou mpravo gai ton uperixo k stamata tous provlimatismous....oso gia to fulo den argei k i Bepipedou tha to sigourepseis...

alekaki to kserw to magazi tsouzoun ligo oi times alla exei wraia pragmatakia konta sto palio mou to spiti einai...

katerinaki perastika stin koroula sou...

simera exoume giatrouli na doume to mpempaki mas pou mou eleipse polu... xthes mou leei o antras mou den thelw na paw douleia na pame kateutheia ston giatro thelw na to doume k epizw na min moularwsei k den mas afinei na to xaroume pou kounietai ekei mesa... laxtaraei na to dei....

paw na mageirepsw mosxaraki me pizaki tha kanw simera k tha ta poume edw girw tha eimai....

aaa este simera pou tha paw tha rwtisw gia autes tis souvlies pou exoume k tha sas pw apoti mporei na einai....

sinxwreseste me ama ksexasa kamia twra sas filw oles gluka k na eiste kala....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λινκ που έβαλες δεν μου βγαίνει. :(

"(εαν δεν γινε κωνσταντινα)" ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ :lol:

"αλλα απο την αλλη μονο εμεις τα βλεπουμε αυτα.δεν εχω παει σε κανενα σπιτι κ να κοιταξω την παντα..χαχα πιο πολυ κοιταω το δωματιο εαν ειναι ωραιο σαν συνολο. "

κι εγώ το ίδιο, αφού μετά μου λένε πράγματα για το δωμάτιο και δεν θυμάμαι τίποτα ΡΕΖΙΛΙ :lol:

Νανσυ μία φίλη μου είχε δίδυμα και δεν μεγάλωσε πολύ η κοιλιά της. Δεν είναι απαραίτητο να μεγαλώσει πολύ.

maxim το motherbaby στα στέλνει κιόλας αν θες. Μπράβο βρε maxim ρώτα γιατί εγώ αργώ ακόμα να πάω. Την παρ'άλλη Δευτέρα στις 19/3 θα πάω μάλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!

Ti kanete simera! Apolauste ton kalo kairo giati tha einai gia ligo pali :( Tin alli bdomada tha nai xalia pali, den antexw alloooooo thelw kalokairi gamwto! Mas ebale to ladi autos o xeimwnas.

Lia mou ti epathes kai su...elpizw na min kratisei ws telos, kati paromoio eixe pathei mia ksaderfi tou antra mou, den eimai sigouri an itan to idio alla auti koutsaine stin egkumosuni kai eftiakse ena mina meta pou gennise. Elpizw na min einai to idio kai esena kopela mou.

Xtinaki mou egw eixa kaoures stin arxi tis egkumosunis kai stamatisa na trww otidipote toulaxiston 3 wres prin koimithw. Pine mono nero prin koimitheis kai min trws arga. Auto boithaei. Kai egw talaipwroume me ti duskoiliotita, ase polu problima, exei arxisei kai me pianei kai ponos kathe ligo kai ligaki kai prepei na ksanapw tou giatrou na parw kati pali, mallon tha tou pw gia ta fakelakia tanilas na doume an ginei douleia.

Ariadni mou perastika...ante na deite kai eseis to fulo, ma de mporei se auti ti bdomada na mi sas to pei!!

Venus kai egw auto perimenw na ftiaksei o skatokairos mpas kai ksekinisoume ta bapsimata!

Anthi mou upomoni se ena mina kleinoume gia ligo esto!!! Kai egw exw kourastei twra.

Mariagiorgos, auto einai to pio spastiko pou mporei na sou kanei o giatros...kai emena stin auxeniki kati tetoia mou eixe pei kai me mperdepse...alla meta stin epomeni mou eipe...alla eixa enan fobo mi mou to allaksei meta. Kane ligo upomoni pernaei o kairos!

Maximaki ante me to kalo na deite to mwraki!!!

Nancy, egw sti thesi sou tha eperna ta pio oikonomika giati tha exeis kai alla polla eksoda oso pernaei o kairos kai den nomizw an den tairiazoun kai apoluta tha einai problima. Kai ta duo wraia tha einai. Auta outws h allos gia emas einai na ta blepoume, ta mwra de thumountai tipota apo ola auta!!! An s'aresoun esena mia xara!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...