Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσιααα :D

πως ειστε? ωραιο καιρο μας κανει σημερα? εγω σημερα κουραστηκα τοσο πολυ στην δουλειαα! :| αρχιζω και τα παιζω σιγα σιγα! αλλα φταιει που εχω να κανω και με ανθρωπους-ΖΩΑ :evil: τελως παντων!

η μπεμπα κλοτσαει ολη μερα και τα ξεχναω ολαα!

αλεκαα, δεν εχεις εμενα την πητ μου στην λιστουλαα? :(:( ειναι 13/6 και θα γεννησω, πρωτα ο Θεος στο Ιασω :)

Νανσυ τι καλαα, που ειναι ενα και εναα! δυνατα να ειναι τα μικρουλιαα :D εμενα μαρεσει παρα πολυ το αφροδιτη! και φυσικα το αριαδνη και το αρτεμις δεν υστερουν, ειναι εξισου πολυ ωραια :D

Εστε προικισμενος ο μικρος εε? αχαχαχα, πολυ γελασαα :lol: Ωραια τα εχεις στο μυαλο σου για το δωματιακη! αυτος ο κρυφος φωτισμος που λες ακουγεται τελειοος :)

Κοκονα ευχομαι περαστικουλιαα :D

Μαξιμ περασαν γρηγορα εε? αρκετα εμψυχωτικό ευχαριστουμε πολυυ :) και καλα σου αποτελεσματα :D

Κανγκουρωω, τελεια νεαα! με το καλο το αγορακιιι σας :) Και περαστικαα στην μικρη σου, ελπιζω να μην ταλαιπωρηθειι :D

Εμεις εχουμε δει καποια πραγματα! θα παμε το σαββατο να δω μια κουνια που μου αρεσε, στο καροτσι εχω πελαγωσει τελειως! δεν ξερω καν και σε τι χρωμα να προτιμησω? κατι ουδετερο για να το χρησιμοποιησω και στο δευτεροο? Μαλλον καπως ετσι το βλεπωω!

Βουνο μου φαινονταιιιι!

παω να μαζεψω την κουζιναααα, και επανερχομαιι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!εδω βρεεεεεεχει!εχουμε μουλιασει! οντως η χαρουλα απο θεσκη εχει χαθει!ας ειναι καλα και ας χαθηκε!χαιρομαι που όλοι οι υπερηχοι πανε καλα!

ελενα καμπύλη ζαχαρου κανουμε συνηθως 26-28 βδομαδα!

τωρα με καταλαβαινετε οι πρωτομανουλες γιατι πρινα απο 2-3 βδομαδες σας ειχα ζαλισει με τα καρότσια!!

εψαχνα και ψαχνω να τα συνδυασω όλα μαζι και να μη ξοδεψω τρελα λεφτα!εκλεισα τελικα τη κουνια οπως σας ειχα πει και μεχρι το τελος της βδομαδας θα καταληξω και σε 3 σε 1 καρότσι!οποτε λίκνο δεν παιρνω!επίσης πήρα τα χρωματα για το δωματιο το οποιο θα βαψουμε το σαββατοκυριακο, εχω παραλάβει τα αυτοκολλητα για τον τοιχο και το σαββατο θα παραλάβω και το χαλι! ναναι ιδιο θεμα χαλί και αυτοκόλλητα!αντε να τα βαζουμε όλες μας σε σειρα γιατι λόγω της κρίσης δυσκολο να τα αγοράσουμε όλα μαζι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι εγραψα αρκετά πάλι αλλά ποσα γραψατε και εσεις σε μια μερα :lol::lol:

Ανθή έχεις πήξει στην διορθωση έτσι, ειδες ομως και εμεις εδώ δεν σε αφήνουμε παραπονεμένη γράφουμε πολλά :lol::lol::lol::lol:

Αριάδνη με το καλο να δεις το νινάκι σου την Παρασκευή και ελπιζω να σου αποκαλύψει τι ειναι τελικά.

Νάνσυ τέλεια ένα και ένα τα διδυμάκια σου να προσέχεις πολύ και ολα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος. Απο τα τρια ονοματα που έγραψες μου αρέσει πιο πολύ το Αρτεμις. Μη με μισήσεις εγώ συνεχίζω με ένα ασβέστιο και ένα σιδηρο, ο αιματοκρίτης μου στο 36,5 ευτυχώς!! Οσο για τον κολπικο υπέρηχο πολύ γελασα, εγώ σήμερα που έκανα κολπικο για να μου μετρήσει τον τράχηλο με το που βάζει το προφυλακτικο στο μαρκούτσι εκεινο σπάει το προφυλακτικο και πεθάναμε στο γέλιο :lol::lol::lol: και λεει ο γιατρος μου έτσι σου λεει έρχονται και μου λένε μα πέρναμε προφυλάξεις μα πως :lol::lol::lol::lol:

este 183 μήπως ήταν λάθος η μέτρηση αμα τρως οτι πρέπει άντε να δεις τι θα σου πει και ο γιατρός. Οσο για τα πράγματα μια χαρά εισαι για αρχή. Το ριλάξ πάλι ή που θα το λατρέψουν τα μωρά ή που δεν θα κάθονται με τιποτα.

Ελενα οντως μου έφυγε ένα βάρος, βλέπεις τα πάντα τοσο αναλυτικά στην β επιπέδου που λες οντως το μωράκι μου ειναι μια χαρά. Για το port-bebe που ρώτησες θα πάρεις ένα ειδικο στρωματάκι για port-bebe εξτρα και δεν θα έχεις προβλημα, ειναι συνήθως απο latex οτι πρεπει για τον πρώτο καιρο. Επισης οπως ειπε η Αλέκα σηκώνεται η πλατούλα και έτσι εγώ δεν ειχα παρει καθολου ριλάξ αφου στην αρχή την έβαζα εκει λιγο ορθια και αργοτερα στο καθισμα του αυτοκινήτου απο το 3 σε 1 καροτσι που πάλι μπορούσες να το κουνήσεις σαν ριλάξ.

Αντωνια περαστικά ταλαιπωρήθηκες με την γαστρεντεριτιδα.

Αλέκα μια χαρά λοιπον με την προικα, ολα θα τα έχεις στην εντέλεια για τον μικρό σου κύριο!

Ναταλια καλά αποτελεσματα απο την καμπύλη!

Λία περιμένουμε νέα σου απο την αιματολογο.

tsevoula άρχισες τις αγορες βλέπω αφού εχεις βοηθεια απο γιαγια και μαμα μια χαρά εισαι

και οι υπολοιπες που ξεκινήσατε αγορές με γεια τα πραγματάκια

Χριστινάκι έχετε και εσεις δουλειες στο σπιτι για τις ετοιμασιες του παιδικού, τα μαστορέματα μεσα στο σπιτι θέλουν χρονο έχουν και την κούρασή τους...

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω... παω σε λιγο να ξυπνησω τη κοκοπικενα γιατι αργησα να την βαλω για υπνο και τωρα ποτε θα την ταισω.... ενα καφεδακι θελω να πιω να δουμε θα καταφερω να τον φτιαξω και να τον πιω ή οχι???

καγκουρακι μου μπραβο σας και με την β'επιπεδου.... ενταξει το σιγουρεψες και εσυ το 1+1!!!

βρε τσεβουλα 250ευρω προικα και 610 καροτσι εχεις ξεφυγει κατα πολυ το προυπολογυσμο!!! εμενα τοτε πηρα 350ευρω κουνια-καναπε με προικα και 450ευρω καροτσι.... εγω τα ειχα παρει απο το ανατελλω ριξε μια ματια στο σαιτ τους βγαζει συνεχεια προσφορες στις κουνιες!

παντς κοριτσια παρτε τα βασικα κουνια-καροτσι-ριλαξ-καθισμα φαγητου(πιο μετα) ουδετερα... απλως παιξτε με χρωμα στα υφασματα τοιχους και αυτοκολλητα

κικιτσα βαλε μας τα αυτοκολλητα να τα δουμε!!!!

ελενα μαθ. παραλειψη μου αν δεν σε εχω στη λιστουλα θα μπεις φυσικα και εσυ!!!! βρε σε ειχα απλως δεν ειχα βαλει το ΠΗΤ σου!!! διορθωθηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,τι κανετε;

διαβαζα νεα σας κ οπως παντα ειναι πολλα κ δε θυμαμαι κ πολλα :D:D:D !!

παντως οι πρωτο μανουλες μην παιρνετε οτι βρισκετε μπροστα σας απο τον ενθουσιασμο σας που το βρισκω απολυτα λογικο.ακομα κ τα καροτσακια σιγουρα βολευουν τα 3 σε 1 εγω εχω της perego το τριπλο κ στην αρχη με βολεψε ας πουμε το πορτ μπεμπε απλα δεν το χρησιμοποιεις κ πολυ καιρο γιατι το μωρακι μεγαλωνει κ δε καλοχωραει μετα κ γενικα το καροτσι ειναι αντε μεχρι το πολυ 2 χρονων,σας μιλαω φυσικα για μενα,δηλ εγω οπου παμε πλεον με τον αντωνη τον παιρνω απο το χερι συνηθως αν κ μου αρεσει η ιδεα του καροτσιου αλλα βαριεμαι κ το ανοιξε κλεισε.α κ το καλοκαιρι του ειχα παρει ενα απλο απο τα πρεναταλ αλλα πολυ απλο οχι σαν της περεγκο.

τελοσπαντων η αληθεια ειναι οτι χρειαζονται αρκετα πραγματα αλλα εγω πηρα κ καποια που δεν τα χρησιμοποιησα ποτε οπως θερμομετρο νερου,αφου οταν το κανεις μπανακι μετρας με το χερι την θερμοκρασια,η πηρα αποστειρωτη πιπιλας που ποτε δε χρησιμοποιησα γιατι τις εβαζα στον αποστειρωτη με τα μπουκαλια.βεβαια θηλασα 40 μερες κ χρησιμοποιησα μπουκαλια αλλες κοπελες εχουν μονο θηλασμο κ ισως τους χρειαστει.αλλα στη χειροτερη τα βραζεις κιολας στη κατσαρολιτσα,μη τρελαθουμε κιολας.

καποια κοπελα μου εγραψε οτι το αγορακι της το ειδαν στην 11 εβδ.κ οτι εμενα για να μη μου λενε με βεβαιοτητα μαλλον ειναι κοριτσι,θα συμφωνησω απολυτα,αφου κ τον αντωνη μου τον ειδαν στην αυχενικη,ημουν 12 κ κατι ημερων!

α,οσο για αγκαλιτσες δεν εχω κανει κ πολλες φορες αφου γενικα δεν εχω κ πολυ ορεξη ως τωρα τουλαχιστον κ τις αποφευγω! :D:D στον γιο μου θυμαμαι ειχα απο τον 5 μηνα κ μετα!για να δουμε..παντως ο γιατρος ειπε αφοβα.απλα εννοειται με προσοχη,κ οσο για το οτι σκληραινει η κοιλιτσα ισως ειναι συσπασουλες αλλα αν δε πονας ειναι ακινδυνο απο οσο ξερω.

συτα τα νεα μου,περιμενω τον αντρουλη μου να σχολασει κ θα παω κ στη πεθερα μου να φερω τον γιο μου,αυριο εχω ρεπουδακι.

πολλα φιλακια μανουλες κ καλες επιτυχιες σε εξετασεις,υπερηχους κ σε ολα οσα κανετε!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να ρωτησω κατι,οι δευτερομανουλες θα ξερουν,υπαρχει περιπτωση να νιωθω το μωρο απο τωρα;νομιζω εδω κ μια εβδομαδα το νιωθω,δεν μπορει να ειναι εντερακι,αφου ειναι η τριτη εγκυμοσυνη μου ουσιαστικα κ ξερω απο την αισθηση αυτη,νομιζω δε γελιεμαι,αλλα πειτε μου κ εσεις μια γνωμη! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι εγώ στο είπα ότι το είδαν από την αυχενική ότι ήταν αγόρι. Το αντίστροφο μπορεί να γίνει δηλαδή να σου πούνε στην αυχενική ότι είναι αγόρι και τελικά να είναι κορίτσι.

Κι εμενα μου φαίνοντε πολλά για προικα 250 ευρώ. Υπάρχουν και πολλά site με προσφορές. Επίσης, και στο skroutz.gr μπορείτε να δείτε αν αυτό που θέλετε υπαρχει και κάπου αλλού φθηνότερα. Από καρότσια μέχρι προίκες και έπιπλα και ότι άλλο θέλετε.

Μέτρησα πάλι το ζάχαρο και ήταν μια χαρά στα πλαίσια. Μου είπε μία κοπέλα από το φόρουμ ότι ίσως φταίει και το γάλα που πίνω το πρωί.

Τα έχω πάρει και με τον γυναικολόγο μου γιατί είχα κάνει καλλιέργεια κολπικού υγρού και ενώ τα αποτελέσματα έχουν βγει από το Σάββατο δεν με έχει πάρει να μου πει τι γίνεται. :evil:

Χτες τον έπερνα στο κινητό δεν το σήκωνε σήμερα τον ξαναπήρα πάλι δεν το σήκωνε έχω αφήσει 3 φορές μήνυμα στην γραμματεία και τίποτα ακόμα. Αν δεν με πάρει και σήμερα θα τα πάρω άσχημα γιατί πες μου τυχαίνει κάτι να μην μπορώ να τον βρω? ειναι τρελή ανασφάλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να ρωτησω κατι,οι δευτερομανουλες θα ξερουν,υπαρχει περιπτωση να νιωθω το μωρο απο τωρα;νομιζω εδω κ μια εβδομαδα το νιωθω,δεν μπορει να ειναι εντερακι,αφου ειναι η τριτη εγκυμοσυνη μου ουσιαστικα κ ξερω απο την αισθηση αυτη,νομιζω δε γελιεμαι,αλλα πειτε μου κ εσεις μια γνωμη! :roll:

κοριτσακι κ εγω μωλις εκλεισα την 13η εβδομαδα ενιωσα την πρωτη κλωτσια.κ δεν ειμαι χαζη για να ηταν το εντερο τοσο ψηλα..κ απο εκεινη την ημερα νοιωθω το ενα καθε μερα.ο γιατρος μου δεν το πιστευε αλλα μου εκανε κ εξογκωματα στην κοιλια πανω αριστερα.το μωρο κατω δεξια ουτε που το καταλαβαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χελοοοοοου!!!!!

Ξεσαλλώσατε πάλι.Τι να κάνω δεν σας προλαβαίνω και μετα τελικά δεν γράφω τιποτα γιατι παλιόσανε τα προηγούμενα!

Κι εμεις μάλλον Στράτο θα τον βγάλουμε!!!Της πεθεράς μου.Στράτο-Κυριάκο γιατι είχα και τάμα.

Αλλα δεν τρελαινεται πολυ ο αντρας μου.θα δούμε.

Τέτοια πετρώματα έχω κι εγω,οχι μόνο μετα την έπαφη,και σε άλλες στιγμές νοιωθω πως σφιγγει η κοιλια.Μου ειχε πει 2 μαγνησιο,θα του το πω μηπως τα κάνουμε 3.

Σιδηρο που πρέπει να παίρνω 2,να τα παίρνω μαζί?Παίρνω ένα πρωι κι ένα απογευμα ή βράδυ,αλλα με περιορίζει στο φαγητο ρε γαμώτο,επειδη δεν πρέπει να πιεις ή να φας γαλακτοκομικό κοντά με το σιδηρο.Κι εγω το θέλω το τυράκι μου.

Ασχετη ερωτηση.Όσες κάνατε ή θα κάνετε πολιτικό με την προοπτική θρησκευτικού,είχατε/θα έχετε και βέρες?'Η όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις πανεμορφες κοιλιτσες τι κανετε?

κανγουρακι μου υπεροχα νεαααααααααααααααααααααααααα εκανες και την β επιπεδου και με το καλο περιμενεις πια εναν υπεροχο αγοραρο

περαστικα στην κορουλα σου αχ αυτος ο χειμωνας ολο ιωσεις

να προσεχεις και συ και πηγες μονη σου ε?εχασε το θεαμα ο αντρουλης σου δεν πειραζει την αλλη φορα θα τον δειτε μαζι χι χι χι χι χι χι χι

ελενα με το καλο και συ να υποδεχτεις την μπεμπα σου και πολυ καλα θα κανεις να τα παρεις σε ουδετερο χρωμα αφου εχεις στα σχεδια σου να κανεις και αλλο μωρακι αργοτερα καλες αγορες σου ευχομαι

κικιτσα και συ κανεις βλεπω τις αγορες σου κατεληξες σε καποιο καροτσι?ωραια το χαλι να ναι το ιδιο θεμα με τα αυτοκολλητα για να μην μπερδευονται τα χρωματααααααααα

αριαδνη ευχομαι την παρασκευη ολα να πανε καλα και να δεις επιτελους το μωρακι σου τι ειναι

νανσυ τελος το μυστηριο τελικα εχεις ενα και ενα τι πιο ωραιοοοοοοοοοοοοοοοοο πολυ χαιρομαι με το καλο λοιπον

βικακι θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου οταν γινεσαι για πρωτη φορα μανουλα βλεπεις τοσα πραγματα και θες να τα παρεις ολα αλλα μετα στην πορεια αντιλαμβανεσαι οτι δεν τα χρειαζοσουν τελικα αρα να μην ξεμιαλιζεστε ρωτηστε και φιλους φιλες τι μπορουν να σας δωσουν ωστε να γλιτωσετε καποια χρηματα εξαλλου τα μωρακια μεγαλωνουν τοσο γρηγορα που πολλα πραγματακια ειναι σχεδον καινουργιααααααα

λκαι γω ειχα δει και τους 2 μου γιους πολυ νωρις τωρα απλα ελπιζω σου ευχομαι οπως ευχομαι και σε μενα-χι χι χι χι χι χι χι χ-να εχεις ενα κοριτσακι

ασε και γω εχω την ιδια αισθηση αφου και για μενα ειναι η τριτη εγκυμοσυνη αλλα κραταω λκαι μια επιφυλαξη τωρα αν ειναι το μπεμπακι πλακα εχει χι χι χι χι χι χι χι

este καλα παιρνεις τον γυναικολογο σου τοσες μερες και δεν απανταει ελεος μου την σπαει οταν σε αγνοουν και ειδικα οταν περιμενεις και καποια αποτελεσματα και εχεις και την αγωνια σου αμαν η δουλεια δουλεια αλλα και συ λεφτα του δινεις δεν πας και τσαμπα και απο την αλλη πρεπει να εισαι και ηρεμη πως να γινουν ολα αυτα ?????ευχομαι γρηγορα να παρεις απαντηση απο τον γυναικολογο σου και ολα να ναι καλα

εγω απο την αλλη κουραζομαι και νυσταζω πολυ το πρωι το βραδυ δεν κοιμαμαι και καλα

παρολου που εχω και την¨μπανανα"μου για υποστηριξη χα χα χα χα χα χα χα χα και εκει που το πρωι με πιανει ενας ωραιος υπνος τσουπ χτυπαει το ξυπνητηρι αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ τα μισω τα ξυπνητηριαααα χι χι χι χι χι ακομα εχω πολλες αναγουλες πα πα πα δυπ εγκυμοσυνες περασα ετσι δεν ημουν

ευχομαι σε ολες που περιμενετε απαντηση απο εξετασεις να ειναι ολα καλα παω να κανω καμια δουλιτσα και θα τα ξαναπουμε

ξερετε εσεις γραψτε 5-7 σελ να διαβαζω μεχρι το πρωι ι χι χι χι χι χι χι

:D:D:D φιλακιααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este σε ευχαριστω πολυ κουκλα μου για τις πληροφοριες,θα αρχισω να κανω κινησεις απο την αλλαη εβδομαδα γιατι εχω ζαλιστει απο την γραφειοκρατια αυτο το διαστημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαιι! εριξα εναν υπνακο το μεσημερι!!! τι βραδυ δεν θα με περνει ο υπνος :lol::lol:

εστε ετσι η γυναικολογος σου εε? καλα πρεπει παρεις μετρα πιστευω, εχεις δικιο στο οτι πες κατι τυχαινει και την θες αμεσα, πως θα γινει?!

Λια Σιδηρο και εγω το περνω ενα πρωι και ενα βραδυ! δεν ξερω αμα μπορεις και μαζι να τα παιρνεις!

Σε μενα τυχαινει να εχω αρκετα συχνα συσπασεις σφιγγεται η κοιλια μου ολοκληρει και πετρωνει για καμποσα δευτερολεπτα, μετα απο λιγο επανερχεται, οχι μονο μετα απο επαφες, αλλα και κατα τη διαρκεια της μερας :?

αλεκαααα ευχαιστω για την λιστουλαα :D

ραπανακιι, ναι οντως σκεφτομαι το ουδετερο! και ειναι στα αμεσα σχεδια μας, πρωτα με το καλο να ερθει η μπουμπου να της κανουμε αδερφακι να ειναι κοντα στην ηλικια!

χαιρετισματα σε ολες τις κοιλιτσεεεεεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ξανα!!!!!ναταλιτσα καλα αποτελεσματα!! κ επισης σε οσες θα κανουν!!καλε ξεχναω συνεχεια ονοματα για το πια θα παει στον γιατρο κ πια κανει αιματολογικες!!μπερδευομαι ;) λια για να πω την αληθεια επειδη εχουμε αφραγκιες δεν θα παρουμε βερες..θα βαλουμε στο θρησκευτικο μια κ καλη..απλα θα ντυθω καλα..ανθοδεσμη να παρουμε?η τουματσ ειναι? κ εγω με το σιδιρο εχω θεμα γιατι γαλα κ τυρι τρελαινομαι..πινω ενα ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΦΟΥ ΦΑΩ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..κανγκαροο μπραβο σας!!! βικακι τι ωραια..1 και 1 τα παιδια σου :):) εστε για τον γιατρο σου τι να πω..θα τα'παιρνα στο κρανιο.. :evil: αντωνια περαστικα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ολες στρατο θα τα βγαλετε τα παιδια σας? και μαζι στο δρομο της γκαστριας και τα ιδια ονοματα!!! εμενα ο κολοκυθας θα ονομαζεται πετρος.... ηδη η κορη μου τον φωναζει... εεε και μετα θα τον δερνει!!!

βικακι τον κολοκυθα τον ενιωσα 17βδομαδων μαλλον το κοριτσακι σου ειναι δραστηριο!!!

εστε μου και εμενα μου τη σπαει αν δεν τον βρω το γιατρο μου οποτε τον θελω... ενταξει τους καταλαβαινω εχουν γεννες και πολλες γυναικες αλλα και εμεις εχουμε αναγκες....εγω επειδη γενναω σε δημοσιο ο γιατρος που εχω κανει απο ολους τους γιατρους του νοσοκομειου τους β'επιπεδου και τις αμνιο και φανταζεσαι τι γινεται εξω απο το ιατρειο του... οποτε εχουμε ραντεβου ας πουμε 11 μπαινω στις 1!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia εγώ παίρνω το σίδηρο σε σιρόπι όχι χάπι τα Legofair και μου τα έχει δώσει το ένα μία ώρα πριν το πρωινό και το άλλο 2 ώρες μετά το βραδινό για να έχω προλάβει να χωνέψω.

rapanaki Ναι επιτέλους του έστειλα μήνυμα στο κινητό και με πήρε. Δεν έχω τίποτα μόνο λίγους μύκητες αλλά είπε προς το παρόν να μην κάνουμε τίποτα γιατί στον 7ο θα επαναλάβουμε την εξέταση και μπορεί να έχουν φύγει. Πωπω αναγούλες είχα κι εγώ είναι το χειρότερο πιστεύω. Τουλάχιστον όταν έχεις εμετούς τα βγάζεις και τελειώνεις η αναγούλα δεν τελειώνει ποτέ. Έτσι πήρα τα περισσότερα κιλά εγώ γιατί με το φαγητό ένοιωθα καλύτερα το στομάχι μου, μόλις άρχισε να αδειάζει άντε πάλι αναγούλες. :?

tsevoula παρακαλώ. Αν χρειαστείς κάτι άλλο πες μου. ;)

aleka Πωπω δεν θα άντεχα να περιμένω τόσο :o Όντως τρελή σύμπτωση το όνομα Στράτος να το βγάλουμε τόσες χιχι. Εσένα ο Πετράν σου θα ξεχωρίζει :D

Καληνύχτα από μένα. Σήμερα δεν κοιμήθηκα το μεσημέρι και θα ταβλιαστώ από νωρίς, την βλέπω την δουλειά. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλέκα παρακάτω σου βαζω το κουρτινοξυλο και τα αυτοκόλλητα τοιχου!!!!!!!!!!

http://www.markantonis.eu/index.php?pag ... virtuemart

http://www.markantonis.eu/index.php?pag ... uemart&Ite

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσααα τελειαααααααααααααα ειναιι, πωω πωω θα εχει καταπληκτικο δωματιοο το κοριτσακιι σας :D

εστε τον βρηκες εε? ελπιζω να εξαφανιστουν οι μυκητεεες, και να μην χρειαστει να παρεις τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα δεν εχω λογια απλα ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! καλα φανταζομαι και το χαλι σας και εγω τρελαθει!!! θα ανυπομονω πως και πως να δω το δωματιο σας τελειωμενο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia den ekleisa mati olo to vradu k den mporw oute twra na koimithw san fantasma perpatousa olo to vradu... kikitsa teleio to dwtamio polu maresei h kitty.... euxaristw koritsia mia xara einai ta apotelesmata tha pame na ta dei k i giatros aurio na doume k ton mpempi.... aimatokriti pali xamilo exw k pinw k duo sidiro prwi vradu... nomizw den kanei na ta peineis mazi k ta duo aposo kserw.... lia mou emeis eixame anthodesmh mia mikri k valame daxtulidi oxi veres tis veres ston thriskeutiko... exw k foto sto profil mou apo ton gamo... este mou pali kala ton vrikes ti einai auto na min ton vriskeis opote thes ama eixes kati pio sovaro? k egw oudetera xrwmata skeftomai oxi mono gia to deutero alla den mou aresei pou ola einai i poz i galazio thelw k xrwmatakia.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa παααααρααα πολύ ωραίοοοο. Θα το συστήσω και στην κουμπάρα μου που έχει τρέλα με την hello kitty. Βασικά κι εγώ αν είχα κοριτσάκι hello kitty θα έβαζα :lol:

Ελενα ναι μακάρι να μην χρειαστεί.

maxim όταν λες έχεις χαμηλό, πόσο έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....είμαι ξύπνια από τις 4 ελεός με τις αυπνιες.. [smilie=sleepy1.gif] ελπιζω να μην κοιμαμαι ολη την αλλη μερα ορθια...!!

Εχω αποριες....

1) εγω που ειμαι 18 βδομαδεσ 4 μερες....σε ποιον μηνα ειμαι δηλαδη???? :| αλοι μου λενε 4ο αλλοι μου λενε αρχες 5ου... :?:

2) υπαρχει περιπτωση οι υπερηχοι να δειχνουν ωραιοτατη κ μια χαρα κ φυσιολογικα κ οταν ερθει η β επιπεδου να μου πει κατι κακο.....την φοβαμαι την β επιπεδου.... :crazy:

3) Χτες μαλωσα με το γιωργο [smilie=pain10.gif] μερικες φορες ειναι σαν να με ενοχλει κ η ιδια του η ανασα...τοσα νευρα εχω....κ πιανομαι απο μ@@@@ιες...αλλα εκεινη την ωρα μου φαινονται ολα πολυ τραγικα κ θελω να κανω σαματα....μετα καταλαβαινω τι κανω κ τριβομαι σαν γατα..αλλα ήδη τον εχω πληγωσει [smilie=hiding.gif] εσας σας πιανουν αυτα μεε τον αντρα σας ή εγω εχω γινει ΝΕΥΡΟΣΠΑΣΜΑ???

Σήμερα εχω υπερηχοοοοοοοοοοοοοο [smilie=love2.gif] κ εχω αγωνια.......ελπιζω το φυλλο να παραμεινει κοριτσακι ..... :lol:

φιλακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

χαιρομαι που σας αρεσαν τα πραγματακια και το θεμα που διαλεξα! Σας βάζω και το χαλακι!!!!!!

Καλή επιτυχια στον υπέρηχο σημερα!

http://www.kidplanet.gr/%CF%80%CE%B1%CE ... 53.el.aspx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagiorgos εννοείται ότι μας συμβαίνουν. Κάποιες στιγμές χωρίς λόγο μου έρχεται να του χώσω μια μπουνιά να ηρεμήσει οργανισμός μου :lol::lol::lol: Αχ τι τραβάνε τα δόλια αρσενικά :D . Άντε όλα καλά με τον υπέρηχο εύχομαι να χαρείς τον κορίτσαρο. Στην β'επιπέδου βλέπουν περισσότερες λεπτομέρειες αλλά είναι πιο σπάνιο να βρεθεί κάτι στην β'επιπέδου που δεν έχει δει ο γιατρός μέχρι τώρα στον υπέρηχο. Αν ο γιατρός είναι καλός και ξέρει να ξεψαχνίζει τον υπέρηχο συνήθως τα περισσότερα στα έχει ήδη τσεκάρει. Η β επιπέδου επίσης καλό είναι να γίνεται πάντα από διαφορετικό γιατρό για να γίνεται διασταύρωση απόψεων. 18 εβδομάδες έχεις μπει στον πέμπτο μήνα.

kikitsa τέλειο και το χαλάκι, μπράβο.

Εγώ δεν ξέρω πως να βάψω το δωμάτιο του μπέμπη. Στην αρχή σκεφτόμουνα αυτό http://www.cosycorner.gr/el/category/σετ-τεράστια-αυτοκόλλητα-τοίχου/περιπέτεια-στον-βυθό-της-θάλασσας/ όμως εκτός του ότι μου κάνει περισσότερο για μπάνιο διακόσμηση, έχουμε και ενυδρείο τεράστιο στο σπίτι και μου είπε η φίλη μου να μην βάλω και στο δωμάτιο ψάρια αφού θα τα βλέπει στο ενυδρείο και να βάλω άλλα ζωάκια. Μετά μου άρεσε και αυτό http://www.cosycorner.gr/el/category/σετ-τεράστια-αυτοκόλλητα-τοίχου/η-φάρμα-τεράστια-αυτοκόλλητα-τοίχου/ αλλά μου αρέσει πολύ και η ζούγκλα http://www.cosycorner.gr/el/category/αγόρια-κορίτσια/περιπέτεια-στην-ζούγκλα/ . Εσείς τι λέτε? Έχετε δει κάτι πιο ωραίο για αγοράκι να μου προτείνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...