Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

καλε ξεπαγωνεται ψητα για το τσικνισμα και λειπετε ολες??? εγω περιμενω το μπαμπα μου ναρθει να μου φερει ξυλα για το τζακι αλλα μαλλον στο τηγανι θα τσικνισω τα κρεατα!!!! εκτος απο μπριζολες και λουκανικα πηρα μπιφτεκακια μοσχαρισια και κοτοπουλο σουβλακι για τη μικρη και θα την βγαλουμε σπιτι... εχει και εναν κωλοκαιρο τι μια βρεχει και την αλλη ηλιο τα πηγαινοφερνω τα ρουχα της μικρης (αυτα που εκανε εμετο χθες).

αληθεια τα δικα σας τα παιδια ειναι τοσο λαιμαργα ωστε να σκαν στο φαι και μετα να κανουν εμετο γιατι δεν μπορουν αλλο??? τι να την κανω τη σκατουλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλεκάκι καλημέρα .... βρε τι πάθατε νυχτιάτικα ... !!!!!

Εμένα Αλεκάκι μου ούτως ή άλλως τρώει σαν σπίνος ... οπότε δεν έχω τέτοιο θέμα ... πάντα τρώει λίγο ... αν και όταν δω (σε ελάχιστες περιπτώσεις) ότι ξεφεύγει από τις κανονικές της ποσότητες ... δεν την αφήνω να φάει άλλο όταν είναι βράδυ. Μες την υπόλοιπη μέρα δεν με νοιάζει γιατί είναι όρθια κ τα χωνεύει. Δεν κάνει καλό στο στομαχάκι τους ... Κανονικά για βραδυνό(φαγητό κανονικό) πρέπει να τρώνε κατά τις 7.00 το απόγευμα μου είχε πει ο γιατρός μας. Και για βράδυ κλασσικά το γάλα τους.

Μια χαρούλα που λες είναι κ το τσίκνισμα στο τηγάνι!!!!!! Κι εμείς κάπου θα τσικνήσουμε ... ίσως σε κανά ταβερνάκι κοντά στο σπίτι αν δεν έχει ανεβάσει πυρετό η ΑνναΜαρία μέχρι το βράδυ. Το μπούκωμα πάντως .. καλά κρατεί !!!! ... και γι αυριο θα φωνάξω γιαγιά για babysitting κ δεν θα την πάω σταθμό (να μην την ταλαιπωρήσω πολύ αφού θα έχει ξενυχτήσει και ... είναι κ μπουκωμένη) !!!!!

Καλό τσίκνισμα λοιπόν σε όλες σας !!!!!!!!!!! ... προσέξτε μόνο τα τζάκια σας ... μην τσικνιστεί κανά ποδαράκι ή χεράκι μαζί με τις μπριζόλες κ τα λουκάνικα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ. ΕΛΠΙΖΩ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΥΡΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΙΚΝΙΣΜΑ ΣΤΟ ΤΗΓΑΝΙ. ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΖΑΚΙ. ΚΡΙΜΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΧΘΕΣ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΡΩΕΙ ΟΣΟ ΑΝΤΕΧΕΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΖΟΡΙΖΩ. ΚΙ ΑΝ ΤΡΩΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΕΓΩ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΜΔΕΧΟΜΑΝΟ ΤΗΣ ΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΑΓΗΤΟ.

ΕΛΕΝΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΕΜΕΝΑ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΛΟΙΠΟΝ.

ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑ ΡΟΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.ΤΑ ΕΨΗΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 1.30. ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ? ΔΕΝ ΘΑ ΨΗΘΗΚΑΝ ? ΜΟΛΙΣ ΕΣΒΗΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 1.30. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ? ΤΟ ΤΣΙΚΝΙΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ? ΠΑΩ ΝΑ ΑΡΑΞΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΜΕ. ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΝΩΡΙΣ. ΚΑΛΟ ΤΣΙΚΝΙΣΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατούλα μου γλυκιά να περάσετε κι εσείς τέλεια το βραδάκι!!!!!!!!!..... κ σε ευχαριστώ για τις ευχές σου !!!!!

..μμμμμμμμμμμ.. λουκούμι θα είναι τα ρολά !!!! ... δεν μας κάνεις κανά τραπέζι λέω εγώ.. ????? χαχαχχαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας εγραψα ενα κατεβατο, σας σχολιασα όλες και με πεταξε :twisted::twisted: ..βιαζομαι να ετοιμασω για το βραδυ..περιμενουμε κουμαρους.. τα φιλια μου σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεισ κλασικα ΣΠΙΤΙ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΤΩΡΑ ΣΧΟΛΑΣΑ ΕΠΛΥΝΑ ΚΟΙΜΗΣΑ Κ ΕΚΑΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!!!!

ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΛΑΥΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΣΧΑΡΑ :roll:

ΚΑΛΟ ΤΣΙΚΝΙΣΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ ? ΣΑΣ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΥ ΤΟ ΤΣΙΚΝΙΣΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ?

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΓΑΜΕ ΜΑΖΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΕΨΑΝ. ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΑΜΕ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΨΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΡΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΣΚΑΣΩ. ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΟΣ. Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ 4 ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΕΚΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΕ. ΒΡΗΚΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ. ΟΛΟΙ ΛΕΓΑΝΕ ΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΑΛΟΠΕΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΛΟΣ. ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΣΤΙΣ 11.30 ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7.30 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΤΟΤΕ ΗΠΙΕ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9. ΚΑΛΑ ΗΤΑΝΕ. ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ. ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΜΕ ΠΛΑΣΤΟ ΦΥΛΛΟ. ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ !!!! ΑΜΕ !!!

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ MY MARKET ΤΙΣ PAMPERS ACTIVE FIT 50%. ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα..... τι καλη κακη ψυχτη και αναποδη ειναι.... δε κοιμηθηκα απο τους εμετους ολο το βραδυ και συνεχιστηκαν και σημερα το πρωι.... μαλλον τωρα ειναι η σειρα μου να αρρωστησω μετα τη σαντυ.... με ντεπον την βγαζω γιατι νιωθω τον πυρετο να ανεβαινει!

και που τσικνισα βαρια μου πεσανε.... ρενατα μου εδω δεν εχει my market

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΑΡΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΛΑΠΙΤΟΠΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ. ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΤΣΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕ. ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΜΩΣ.ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ , ΤΗΝ ΤΣΑΚΩΣΕΣ Ε? ΠΑΛΙΟΓΡΙΠΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ....ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ. ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΓΛΥΤΩΣΑΜΕ(ΑΛΛΑ ΜΗ ΛΕΩ Κ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ).ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΨΑΡΙ ΤΣΙΚΝΙΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ? ΡΕΝΑΤΑ ΚΥΡΙΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Ε?ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!ΕΜΕΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΕΤΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ... ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΤΙΣ ΜΠΑΜΠΙΕΣ ΜΟΥ ΠΙΝΩ Κ ΜΙΑ ΚΟΛΑ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΩ. Κ Η ΜΑΡΙΑ ΕΦΑΓΕ ΜΠΑΜΠΙΕΣ Κ ΤΥΡΙΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΨΟΦΟΚΡΥΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΝΤΥΘΕΙ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΣΑΛΙΑΡΑ ΝΤΟΡΑ ΣΑΝ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ Κ ΚΛΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΟ ΔΕΙ. ΤΩΡΑ ΤΡΩΡΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΛΙΑΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΛΛΙΝΟ ΣΚΟΥΦΟ. ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!.ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΠΑΛΙ ΒΓΑΙΝΩ. ΕΔΩ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα με λίγο βαρύ κεφαλάκι .... ανυπομονώ να παει 4.00 για να φύγω ... κουτουλάω από τη νύστα καθότι δεν είμαι συνηθισμένη πια στα ξενύχτια .... και καααλλλααάαα τώρα μη φανταστείτε .... κοιμήθηκα 12.30 αλλά με τα κρασάκια μου, τα κοκορετσάκια μου κ τη κοιλάρα γεμάτη !!! Η ΑνναΜαρία κρατήθηκε κ εκείνη ... της άρεσε πολύ... είχε βαβούρα βέβαια το μαγαζάκι αλλά καλά ήταν. Η μικρή βέβαια είναι με ένα 37αράκι κ πονάκια στη κοιλιά (δείχνει) ... θα δείξει .... Ελπίζω να μας περάσει γρήγορα!

Ρενάτα μου τον φαντάζομαι με τη σαλοπετίτσα του τι κούκλος θα ήταν !! Εμείς βάλαμε στολή (του νονού) ενα τιγράκι - γατάκι κάτι τέτοιο ήταν... jumbo! Ειχε πολύ πλάκα.... !!!

Φιλάκια όμορφες και Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες σας να περάσετε όμορφα ήσυχα με τα παιδάκια σας παρείτσα... και τα λέμε από Δευτέρα πάλι !!!!!!!!!!!!!!

αχ ρε Αλεκάκι πολύ λυπάμαι .... εύχομαι γρήγορη γρήγορη ανάρρωση !!!!!!!!!!! Να προσέχετε κ υπομονούλα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικα μου και μενα η σαντυ γυρναει σπιτι ή μ'εναν σκουφο ή με τα αποκριατικα καπελακια που της φτιαχνουν στο παιδικο....

ντιμι μου και εγω τα ιδια με το ξενυχτι μεχρι τις 11 το βραδυ αντεχω μετα νανι! φυσικα θα βαλεις φωτο να τη δουμε να την καμαρωσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας!!! τι κάνετε? αλέκα μου περαστικά εύχομαι...φαντάζομαι τι φρίκη θα είναι να είσαι έγκυος και να είσαι και άρρωστη :o:o:o:o χαίρομαι που περάσατε καλά χθες...εμείς δεν κάναμε τίποτα, ούτε καν λαυράκι...γύρισε ο άντρας μου από τη δουλειά στις 9:30, εγώ έβαψα τα μαλλιά της μαμάς μου και μετά την έπεσα για ύπνο γιατί ήμουν από το πρωί στους δρόμους. δουλειά, μετά στον παιδίατρο για εμβόλιο και μετά στην αδερφή μου μια ωρίτσα για καφεδάκι και σπίτι...η μικρή είχε τρελή γκρίνια, την ρωτούσα αν πονάει κάτι και μου έλεγε ''όχι, τίποτα'' αλλά το ζουζούνι ήταν φουλ ματιασμένο...εμείς παρότι θρεφτάρια 13500 κιλά έφτασε η μαντάμ, δεν έχουμε πρόβλημα με εμετούς,όταν δεν θέλει να φάει αλλο σταματάει μόνη της και λέει ''δε θέλω άλλο'' οπότε δεν την πιεζουμε σε καμία περίπτωση...εμέτο δεν έχει κάνει ποτέ ευτυχώς...εδώ σήμερα πολύ κρύο, πριν λίγο έριχνε λίγο χιονάκι :o:o:o η ψυχολογία εξακολουθεί να σέρνεται στα πατώματα :(:(:( νομίζω ότι αν πάω σε ψυχολογο θα μου δώσει αντικαταθλιπτικά :?:?:?:? πάντως προς το παρόν εχω να πάω σε ενδοκρινολόγο την τρίτη για να κάνω εξέταση για θυρεοειδή...πρήζεται πάρα πολύ η κοιλιά μου ειδικά το βράδυ σε σημείο να έχω δυσφορία :?:?:? αυτα τα νέα μας, πάω να φάω πατατούλες βραστές σαλάτα σήμερα, η δήμητρα τσάκισε ένα πιάτο τραχανά. φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες!

Τώρα εχω τον μικρό στα πόδια μου να βλέπει που γράφω και φωνάζει θέλει τραγουδάκια και μενα σαν της Μικας!!!Σας γραφω λοιπόν πολύ βιαστικά..Αλέκάκι μου περαστικά σου κοπελα μου..δεν τη γλύτωσες..αχ και είσαι και εγγυος...στεναχωρεθηκα τώρα πραγματικά...περαστικά σου και πάλι!

Ζετα μου έλα τώρα, μην λες για αντικαταθλιπτικά...που θα παει? Ο ουρανός θα γίνει πιο γαλανός!!Φτου φτου της μικρουλας σου! Και εμείς 14 κάτι είμαστε!!!!! :shock::lol:

Ντίμι μου μπράβο που περασατε όμορφα! Ευχομαι να σας περασει και να μην αρρωστήσει η ζουζούνα σου!

Γεια σου Ρενατα μου με τα φαγητά σου και την σπανακόπιττα σου!!!

Ελενακι μου με ψαρακι τσικνίσατε?

Αλέκα μου επειδή με ρώτησες..η κουμπάρα μου ήθελε μετα τις γιορτές να παει σε δικηγόρο να βάλει μπρος..την αποτρεψαμε όλοι..πηγε και μια βδομαδα στους δικους του στην Κρητη η κουμπαρα με τα δύο μικρα παιδια να ξεσκάσει και να δουν τα μικρα αυτοί (με τα πεθερικα της έχουν άριστες σχεσεις).

Τωρα κανουν προσπάθεια και οι δύο...ευχομαι να μην αλλάξει κατι γιατι όλη αυτη η κατασταση με έκανε χαλια..όποτε πηγαιναμε σπίτι τους αρρώσταινα από το μαραζι...ο κουμπαρος μου φταιει αλλά η κουμπαρα μου είναι εγωίστρια και τα λεει όλα μπροστα στα παιδια για να εχει υποστηριξη και αυτό εγκληματικό που κανει...

τεσπα...φωναζει..κλωτσαει..φιλια σε όοοοολεςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου...........

Πολλά τα νέα σας!!!!!!!!!Αλεκάκι περαστικά και γρήγορα!!!!!!!!!!!!!!

Ελενάκι που είσαι καλέ???????????Θα λιώσουν τα χιόνια..........σύντομα ελπίζω.........μη σε παίρνει από κάτω........

Κι εμείς κ..λόκαιρο έχουμε............βρέχει φυσάει απίστευτα...........χάλια τα έκανε όλα.........

Μαράκι, Ζέτα, Ντιμη, Μαρία Κω, Ρενάτα, Θένα φιλάκια πολλά πολλά........

Ούτε εμείς θα ντυθούμε φέτος δε θα πάμε και πουθενά!!!!!!!!!!!

Ψες τσικνίσαμε στην πεθερά μου........καλά ήτανε..........

Πήγα κομμωτήριο σήμερα και άλλαξα την κουπ!!!!!!!!!!!!Πολύ ωράια είναι.........

Θένα μου ψυχραιμία κι εμείς δεν είμαστε και στα καλύτερα μας..........Είχε μια εκπομπή σήμερα στην tv που ελεγα για τα μωρά που κοιμούνται στο ίδιο κρεβάτι με τους γονείς και τις επιπτώσεις στη σχέση των γονιών..........είναι όλα αλήθεια!!!!!!!!!!!!Βρήκαμε τι πρέπει να διορθώσουμε πρώτα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γειααααααααααααααααααααα σααααααααααααααααςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε κοριτσουδια μου???????????????

επιτελους τα καταφερνω κ γραφωωωω [smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]:-bd:-bd:-bd

εχω μπει τοσες φορες απο προχθες ομως δεν τα εχω καταφερει να γραψω μια το ενα μια το αλλο.... ~x(:-s . οπως κ στο φεις μπαινω κ ξεχνιεμαι ον λαιν για ωωωωωρες μιλαμε :roll::roll::roll::roll: :-\ :-\

τεσπα.

εμεις καλα ειμαστε χθες τσικνησαμε καπως οχι τιποτα το ιδιαιτεροεδω σπιτιμε σουβλακια κλπ...

πηγαμε χθες κ μια βολτα οοοολοι μαζι στα τζαμπο μπας κ βρουμε να παρουμε στολες , αλλα τελικα σκ@τ@ , ολο βλακειες ειχε. τελικα πηγα το απογευμα κατω στα μαγαζια κ πηρα στην αννα μαριακ στον μπεμπη, ο αγγελος ειχε την περσυνη που του εκανε κ φετος :-bd

ντιμι μου τι ωραια τουρτα καρδουλααααα, κ το μπαλονακι τελειο!!!!

αλεκα μου περαστικα κ αγυριστα κ γρηγορα ευχομαι!!! η σαντυ πως ειναι???

ρενατουλα μουυυ να ζησετε κοπελα μου , παντα ευτυχισμενοικ αγαπημενοι να ειστε με τον αντρουλη σου!!!!!!

χαχα απο τα 16 μου ειμαστε μαζι με τον αντρα μου....

αχχχχ δεν θυμαμαι κατι αλλο :oops::roll: σας εχω διαβασει εδω κ ποσες ωρες....

πολλα φιλια σε ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφες γεια σας και πάλι!

Ο γιος μου απασχολείται από τον μπαμπα και τη γιαγια του και μπηκα στα κλεφτα μεσα!!

Χαλια καιρός, τωρα φυσαει πολύ..παρα πολυ και βρεχει..καθομαι μπροστα στο τζακι και βλεπω και τηλ.

Ρε κορίτσια τελειωσε η αντιβιωση μου, σταματησε ο βηχας αλλά σήμερα με ξαναποναγε ο λαιμός και βραχνιασα...ουφ..δεν αντεχω άλλο...κουραστηκα με τις μυξες..σορρυ κιολας για την περιγραφή...'ηρθε το ζουζουνι και μου παταει πληκτρα... :twisted: με πηρε ειδηση!!

Πού είστε καλέ μια φορά που μπορώ και εγώ να "γραφω"?

Ηλιαννουλα μου πώς είναι τα ζουζουνακια σου?

Σα\ς εστειλα φιλια πριν? τα φιλια μου σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

προσπαθω να κρατηθω για να σασ γραψω αλλα το χθεσινοβραδυνο ξενυχτι παει να με κερδισει........πηγαμε για τσικνισμα με τα μεγαλα μονο σε ενα σπιτι φιλικο περασαμε ωραια γυρισαμε ξαπλωσαμε κατα τισ 1 κ κατα τισ 2 αρχισε ο ιασονασ να κλαιει...ειχε πυρετο...απο εκεινη την ωρα ματι δεν κλεισαμε τελικα μετα τισ 6 κοιμηθηκαμε κ 8 σηκωθηκαμε ολοι .....εχει πολυ βηχα ισωσ τον κολλησαμε ,εγω ακομα νιωθω οτι εχω ακροαστικα :cry: με βλεπω για αντιβιωση :roll:

Σημερα ηταν λιγο καλυτερα κ τωρα παω να την πεσω να προλαβω να ξεκουραστω λιγο μην εχουμε παλι τα ιδια!

φιλια σε ολεσ μμμμμακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απουσίες διαπιστώνω...........Που ειστε καλε?????????

Σαββατο και κοιμάστε ακόμα??????????Εμενα ξύπνησε από τις 7 και ήρθα δουλειά μια φορά στην ώρα μου........9!!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif]

Περαστικά σας Θένα μου..........Τι κακό και μ' αυτό το κρύο όλοι άρρωστοι είναι........δε μπορείς να πας και πουθενά!!!!!!!!!!!!

Σήμερα έχουμε γάμο μιας ξαδέρφης και δεν ξέρω πως θα παμε με το ψοφόκρυο!!!!!!!!Είναι και σε ένα βουνό το κέντρο και δεν έχει αίθουσα να περιμένεις μέχρι να χαιρετήσεις!!!!!!!!!!Θα πάμε στο τέλος μάλλον που θα χουν φυγει όλοι!!!!!!!!!

Φιλάκια και καλό Σαββ/ριακο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα... σημερα φαινεται να ειμαι λιγουλακι καλυτερα...αν και τωρα την αρπαξε ο μπαμπας μας... η μικρη ειναι εξω και αυτη με διαρροια η καημενουλα... βλεπω τη τριτη να τη εχω σπιτι να καλυτερεψουμε ολοι πρωτα!!! προσπαθω να μη σηκωνομαι απο το κρεβατι για να μη κανω εμετο οχι τιποτα αλλο μη βγαλω τα χαπια της εγκυμοσυνης!!!!

βλεπω και αλλες κρυωμενες και περνω κουραγιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΚΥΚΑ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΤΕ ?

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. ΥΠΟΜΟΝΗ !!! ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΑΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ. ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ. Η ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΚΑΙ Ο ΕΜΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ. ΣΑΣ ΒΓΗΚΕ ΞΥΝΟ ΤΟ ΤΣΙΚΝΙΣΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΑΝΕΒΑ ΛΙΓΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ DOWN ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΟΣΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ. ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΑΞΕΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ? ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ? Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ Ε ? ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΛΙΣ 12.200 ΚΙΛΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΒΗΧΑΣ? ΑΤΙΜΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΥΞΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΓΟΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ? ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟΣ ?

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ 8 ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ. Ο ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΝΥΧΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΑΣ ? Ή ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑΖΙ ? ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ? ΑΝ ΟΧΙ, ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΜΕΣΑ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ ? ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ, ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΠΑΙΝΩ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗ ΩΡΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ !!! (ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ). ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΚ. ΜΠΡΑΒΟ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΚΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΟΥΛΑ. ΚΙ ΕΙΧΕ ΚΙΑ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ? ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ?

ΕΛΕΝΑ. ΘΑΛΕΙΑ, ΜΑΡΙΑ ΚΩ...ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣΚΕ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΑΡΠΑΞΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΙΩΣΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΛΙΓΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενατα μου καλα να περασετε στο παρτακι αν ειναι να κρυωσει και μες στο σπιτι θα κρυωσει μη τα σκεφτεσαι αυτα!!!

η σαντυ μια χαρα ειναι τελικα... το πρωι σηκωθηκε εφαγε ως συνηθως και τα επιπλα(γαλα-αυγο-φρουτο-τοστ) μετα την επεσε σα τουβλο για νανι και φουλ το μεσημερακι για το μοσχαρακι της! εκανε και σφιχτα κακα ποιος την πιανει! αυτο το παιδι της περνει στο ποδι τις ιωσουλες!!! εμεις ομως απο το κακο στο χειροτερο πανω που ειπα ειναι καλυτερα συνεχιζω ομως να μη τρωω τιποτα ο μπαμπας μας εγινε ακομη πιο χαλια.... και ξερετε οι αντρες μας ειναι χειροτεροι απο τα μωρα μας...

τα παιδια μας και χαλια να ειναι θελουν ολο να ειναι στην αγκαλια μας ενω οι αντρες αν τους παρουμε τωρα αγκαλιτσα "μη με παρεις ποναω, δως μου κουβερτα γιατι κρυωνω, δε θελω ντεπον θα μου περασει δε ειναι τιποτα" και αλλα τετοια γλυκαναλατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!! τι πάθατε όλες καλέ? περαστικά και γρήγορα γρήγορα να είναι!!!! καλά βρε αλέκα πού το βάζει τόσο φαί το παιδί σου μου λες?! γιατί απ'ότι θυμάμαι είναι αδύνατη...εκτός αν τρώει μια μπουκιά από το καθετι :P:P:P:P εμείς σήμερα πήγαμε επιτέλους βόλτα μιας και είχε πολύ ήλιο μετά από τόσες μέρες :P:P:P πήγαμε και στα τζάμπο να πάρουμε κάτι πράγματα μιας και το 3ημερο της καθαράς δευτέρας θα παμε στο σπίτι μας στη σπάρτη μαζί με την αδερφή μου και τον γαμπρό μου. αλήθεια εσείς τι θα κάνετε? ρενάτα μου καλό το ταξιδακι αλλα με πήγε πίσω οικονομικά είναι η αλήθεια :(:(:(:( πρέπει να βάλω τη δόση του αυτοκινήτου μου και προς το παρόν δεν τα έχω τα λεφτά :(:(:( τελοσπάντων θα δούμε τι θα γίνει... ελπίζω να περάσατε καλά στο παιδικό πάρτυ!!! σας αφήνω τώρα γιατί η σουσουράδα μου θέλει να της βάλω κατι παπάκια στη σειρά και με έχει τρελάνει...πολύ της τάξης μου βγήκε αυτό το παιδί, από που πήρε άραγε? τα θέλει όλα στη θέση τους και στοιχεισμένα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετουλα μου το ριχνει μαλλον σε μποι... με το ζορι ειμαστε 12κιλα!!! καλα να περασετε στη σπαρτη! εμεις εδω οικογενειακα θα ψησει ο μπαμπας μου τις γαριδουλες η μαμα μου θα κυνηγαει τη σαντυ και εγω θα τρωω... μια χαρουλα δηλαδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!

ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ!!!

ΤΕΝΑΤΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ???

ΑΛΕΚΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΤΙ Μ ΚΑΝΕΙΣ???? Κ ΕΣΥ ΣΚΑΤΑ Ε???? ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Ε??? ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΑΡΜΑΤΩΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!

ΘΕΝΑΚΙ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ !!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ :oops::oops::oops:

ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΡΩΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΡΘΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ ΠΑΙΞΑΜΕ ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΟΒΗΘΙΚΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΞΚΕΙΝΟ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΟ :lol::lol::lol: Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΤΑΤΡΑΚ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΚΟΡΙΤΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...