Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια με γεια το νέο μας θεματάκι!!!!!!

Ελπίζω να σας αρέσει ο τίτλος...........

Καλορίζικο και καλότυχο να είναι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsares mou ante na mpo me to dexi mias k exo meres na mpo :lol::lol:

kalotixo kai opws eipe aleka seira sas na ginete diples oses epithimite fisika ;)

epeidi den thimame k polla apo auta pou diabasa :? perastika sta arrostoulika morakia kai tis mamades :D eutuxos emas den mas exei piasei tpt prosexoume kiolas gt den me pernei na arrostiso

den mporo na pairnw kai farmaka...to sporaki me talaipwrei akoma exoume mellon alla xalali tou..

filakia stis ipoloipes :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδες πως ειστε? καλοριζικο το νεο μας ποστακι , αντε κ με νεες φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε, τα μεγαλα κοιμουνται , ταιζω μπεμπη τωρα κ θα κοιμηθει κ αυτος , ναηρεμησω κ εγω λιγο!!!!!!!!!!!!!

οι υπολοιπες που ειστε??????????????????????/οεοοοοοοοοοοοοοοοοο??????? :lol:

η που θα χανομαι η που δεν θα ξεκολαω , :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΦΑΓΑ 2 ΠΙΤΟΓΥΡΑ ΕΠΛΥΝΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΩΩΩΩΩΝΩ!!!! :D

ΚΑΛΟΔΙΑΒΑΣΤΩ Κ ΚΑΛΟΓΡΑΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ !!!! ΠΟΛΛΥΛΟΓΟΥΔΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΜΑΣ.... Κ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ :lol::lol::lol::lol:

ΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ!!!! ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ!!!

ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΕΧΟΥΝ 18,70 ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΠΕΡΝΕΣ 2 ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕΣ 18,70!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΕΚΕΙ Η ΠΗΡΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ??? ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΕΚΠΛΗΞΗ !!! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΑΖΕΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. ΠΑΡΑΞΕΝΟ....

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ !!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ. ΩΡΑΙΟΣ ΤΙΤΛΟΣ !!!!

ΗΛΙΑΝΝΑ ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ. ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ 26 ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΑ 30 ? ΚΙ ΕΧΕΙΣ 3 ΠΑΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ? ΚΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΡΙΧΝΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. ΜΗΝ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΦΡΙΚΑΡΩ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΜΠ ΤΩΝ 30+ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 40+. ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.... ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΤΑ ΕΚΛΕΙΣΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΑΝ ΠΑΝΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΛΟΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΝ ΨΑΧΤΕΙ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΦΡΕΝΑΡΩ.

ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ. ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil: καλημερα κ καλοριζικο :D:D

ηλιαννα μου επαθα σοκ καλε μονο ροσο εισαι? :shock: η αληθεια ειναι οτι εισαι μικρη για 3 παιδια αρα ελεγα εισαι πανω απο 30 :oops::oops::oops::oops: δεν ξερω απο κοντα ποσο θα σε εκανα αλλα απο την φωτο (ισωσ το ξανθο μαλλι να φταιει) φαινεσαι μεγαλυτερη :mrgreen::oops::oops:

ελενακι κ εγω τοσο το πηρα οσο εσυ :? αν κ βολευουν τα βρακακια τωρα κ οχι οι ανοιχτεσ πανεσ. κ τα πρασινα του καρφουρ καλα ειναι κ δεν μυριζουν οπωσ τα παμπερσ :evil: .

ρενατα μου τι 30 τι 40 :lol::lol: αν περασεισ την γραμμη των 30 καμμενη απο χερι εισαι το κολομερι τησ Στικουδη κ τησ Νομικου δεν θα το εχεισ παλι :lol::lol::lol: οποτε μην το σκεφτεσε ;)

Γκαστρουλεσ κλοτσανε κλοτσανε τα μωρα σασ? βαλτε κ τιποτα ρεστα στην ακρη γιατι θα τα χρειαστειτε μετα με τοσα εξοδα :roll::cry:

εγω τελειωνω αυτο το μηνα το ταμειο ...μετα βοηθεια μασ :cry::cry:

σημερα σηκωθηκαμε απυρετοι για να δουμε,μεχρι χθεσ βραδυ που ηταν η τριτη μερα εκανα σαρανταρια το μωρο μου ερεψε απο την αφαγια μονο νερο επινε τπτ αλλο...σημερα ηπιε κ γαλα γιατι ουτε αυτο δεν ηθελε :roll: ......κρατησα κ τα μεγαλα σημερα γιατι χιονισε κ δεν ηταν να βγουν !

Εχουμε κ την αναμονη του αυτοκινητου ακομα δεν ηρθα απο Γερμανια :evil: απο αυριο σε αυριο μασ εχουν...οχι τπτ αλλο αλλα ειπαν θα κοψουν κ τα πολυτεκνικα αυτοκινητα κ βιαζετε ο αντρασ μου να προλαβουμε να το βγαλουμε πριν ψηφιστει ο νομοσ :roll: .

αυτα τα νεακια μου παω να φτιαξω κανα καφε μπασ κ πιω κ εγω σημερα.

φιλακια κ στισ υπολοιπεσ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα... μολις πηραν τη μικρη εξω στο χωριο και καθομαι να πιω ενα καφεδακι με την ησυχια μου...

σορρυ βρε ελενα που δεν σου μιλησα χθες αλλα τρωγοτανε ο αντρας μου να δει ταινια στο λαπτοπ και γινοταν πολεμος...μονο σας διαβασα! εδω το carrefour (μονο ομως καρφουρ οχι με μαρινοιπουλο μαζι) εχει τα 80τεμαχια γυρω στα 25ευρω, 80 ΤΕΜΑΧΙΑ οχι 56.... τα 56 τα εχει μονο ο μαρινοπουλος κανουν οπως το ειπες γυρω στα 18.

ηλιαννα μου μονο 26? αρα γερασα και εγω που ειμαι 28!

θενα μου τι τουτου πηρατε???

ρενατα μου αν θελει να φυγει για κατι καλυτερο ας φυγει... εμενα εχουμε ενα θετικο οτι ο αντρας μου ειναι απο εκει και αμα παει και τακτοποιηθει θα παμε ολοι μας... ετσι και αλλιως μονο εγω και το κολοκυθι δεν εχουμε αυστραλιανη υπηκοοτητα ενω μπαμπας και κορη πηγαινουν χωρις προσκληση λογω υπηκοοτητας!

μαρια μου την εκανες την αυχενικη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΘΕΝΑ ΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΤΕ. ΜΙΛΑΜΕ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΟΥΚΛΕΣ. ΜΕ ΦΟΒΕΡΟ ΣΩΜΑ. ΚΑΛΕ ΕΙΔΑΤΕ ΠΩ ΒΓΗΚΕ Η ΝΟΜΙΚΟΥ ΣΤΑ MADWALK ? ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ !!! ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΡΜΑΡΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΦΤΥΛΙΖΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.

ΑΛΕΚΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΨΑΧΤΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΞΩ ΚΙ ΕΝΝΟΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΚΕΠΤΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ ΕΔΩ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΖΗΣΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΤΩΡΑ ΣΤΑ "ΓΕΡΑΜΜΑΤΑ" ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΑΛΙ ΖΩΗ. ΗΔΗ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ 19 ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΚΑΤΕΣΡΕΨΑΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΝΕ ΑΝΕΚΑΘΕΝ. ΦΤΑΙΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ. ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!!

ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΝΕΣ LIBERO ΕΧΟΥΝ 50% ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ CAREFOUR ? ΚΑΙ ΣΤΑ "ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ"? ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ? ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΓΥΡΙΣΜΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενατα μου εγω αναισθητη και που εφυγα απο το αγρινιο και που ηρθα εδω το ιδιο μου κανει! ας παει καλα το καλοκαιρι η δουλεια μας και μη τα συζυταμε αλλο!

μπηκα στη σελιδα του καρφουρ ειναι μεχρι το σαββατο η προσφορα και ισχυει και για το μαρινοπουλο.... τρεχα να παρεις! βρε πηρα για το κολοκυθα 2,50ευρω το πακετο(ενταξει το νουμερο1)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδερςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!! πως ειστε???

εμεις καλα , τωρα ταιζω τον μπεμπη κ βρηκα ευκαιρια να μπω στα γρηγορα. αντενα φαει κ να τα βαλω για νανι.χιχιχιχιχι

ταλαιπωρημενο κορμιιιιιιιιιι τι κανεις???????????

ρενατουλα μου πως εισαι??? χαχαχαχ κοριτσακια αυτα τα κολαρακια που βλεπουμε λιγο δυσκολο να τα κανουθμε εμεις.....χιχιχιχιιχ

θεναααααααααααααααααααααα αχαχαχαχαχαχα :twisted::mrgreen::geek::geek::geek: οχιι κ πανω απο 30 :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ω ναι 26 κ με 3 παιδια, χιχιχιχιχιχιχ τα εκανα τσακ μπαμ ωστε σε κανα δυο χρονια που θα ξεπεταχτει κ ο μπεμπης ( κ πολυ λεω) θα ειμαστε μια χαρα!!!!!! :lol::lol::lol:

αλεκακι πως εισαι? η κοιλιτσα? μεγαλωνει??

βρε κοριτσια δεν ξερεω εσεις αλλα εγω τις λιμπερο δεν τις εχω βολευτει καθολου :twisted:

φιλια πολλαααααα

τα ξαναλεμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΟ!!!!

ΟΠΙΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Κ ΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ!!!!

http://elladosdromena.blogspot.com/2012 ... l?spref=fb

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΤΒΡΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ΝΑΙ Κ ΣΤΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ -50 ΟΛΑ!!!! ΚΑΙ ΡΕΝΑΤΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ Μ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕ Κ ΚΑΤΑ ΔΩ ΚΑΝΕΝΑΝ :D

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΑ ΓΕΜΙΖΩ ΚΑΘΕ 1 ΩΡΑ ΑΔΕΙΑΖΝ ΤΑ ΡΑΦΙΑ!!!!! ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!!

ΕΓΩ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ!!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!! ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΕΝΟΙ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ!!! ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ!!!!! :?:?:?

ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ !!!!! ΘΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ :roll::roll::roll: ΑΝ ΚΑΙ 33 ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΛΟΠΕΖ :lol::lol::lol::lol::lol:

Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ ΦΤΑΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΣΟ ΠΟΙΑ!!!!

ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΣΛΟΓΚΑΝ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΙΟΝΙ ΑΥΟ ΠΟΥ ΠΕΥΤΕΙ!!!ΠΟΥΛΙΕΤΕ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΙΧΝΟΥΝ ΦΕΛΙΖΟΛ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο παρασκευοσαββατοκύριακο καλές μου φιλενάδες !!!!!!!!!!!!

Καλορίζικο καλορίζικο το όμορφο θεματάκι μας !

Να περάσετε κι εσείς κ εμείς τέλεια ... χωρίς αρρώστιες κι ακόμα κ εσείς που τις έχετε να σας περάσουν όλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βyyyyeeeeee... [smilie=icon_salut.gif]

[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΚ ΤΟΚ ΤΟΚ!!!

Να μπω? Ε μπαίνω με το δεξί λοιπόν!!!

Καλορίζικο το νεο μας θεματάκι, και να μας φερει σε όλες τύχη! Και όπως ήρθε αυτό τσακ μπαμ, να έρθουν και όλα τα καλά στις ζωές μας έτσι και να μείνουν!!!

Να ευχηθώ περαστικά στα άρρωστα μωράκια και μανούλες!

Θένα μου πώς είναι τα μικρά?

Εμείς δεν το αντέξαμε άλλο..Τερμα ο μαζοχισμός..πήγαμε χτες στο γιατρό..αντιβιωση και σιρόπι και εγώ αλλά και ο Κωνσταντίνος..λαιμός και οι δύο...

Ρενατάκι μου και εγώ τα 28 κλείνω το Μαη αλλά μην πτοείσαι! Δεν άκουσες που λενε ότι οι σαρανταρες ίσον με δύο εικοσάρες? :D Και μην αγχώνεστε ρε κορίτσια που δεν έχετε τον πισινο της Στικούδη και της Νομικού..δεν είναι αυτό που κάνει τη γυναίκα!!!!Ε μην βλεπετε εμένα που τον έχω και το διατηρώ με το διαδρομο όλη μερα!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έλενα μου καλό το σλόγκαν αλλά πραγματικά δεν ξερω αν πρεπει να κλαίμε ή να γελάμε με αυτά που μας κάνουν..πολύ έχω θυμώσει με τα νεα μετρα...κοψανε και από τους μισθούς τους οι καραγκιοζηδες? και εγώ είμαι πολύ υπερ του να ψηφίσει κανένας...γιατί αυτοί πορώνουν τον κοσμάκη για το κομμα και για μια ιδεολογία και αυτοί κανουν "τσιν τσιν" και τρώνε με χρυσά κουτάλια... :twisted: Και στην Κύπρο μη νομίζετε δεν πάμε καλύτερα...από Μαρτη ανεβαινει ο ΦΠΑ από 15 σε 17% και έπεται συνέχεια..είναι που λεγαμε ότι εμείς έχουμε καλή οικονομία και δεν θα γίνουμε σαν την Ελλάδα αλλά να που μας την υποβιβασανε και εμας...ειναι που έχουμε το αεριο και έχουμε μια τελευταία ελπίδα..αλλά εγώ είμαι και λίγο άπιστος Θωμας..σιγα τώρα που είναι μπλεγμενες στο να το βγαλουν, υπερδυναμεις και που θα υπολογίσουν ένα σκ@το την Κύπρο..ε μην το παρουν και μας δώσουν ένα ξεροκόμματο να γλύφουμε για να μη μιλάμε...

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τα περαστικά και Ρενάτα μου εσύ μου πες για τον άντρα μου? Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου..ναι γιορτάζει σήμερα αλλά δεν κανουμε τίποτα..ετοιμασαμε κάτι γλυκά, κατι φαγητά,πήρε και κρεας ο άντρας μου για σουβλα αμα έρθει κόσμος αλλά δεν νομίζω γιατί οι πιο πολλοί ξερουν πως είμαστε άρρωστοι και θα μας κάνουν πέρα!!! :lol::lol: Δωρο δεν του πηρα γιατί δεν καταφερα να παω μονη μου καταστήματα..όποτε πάω, πάμε μαζί..όχι πως έχω πρόβλημα αλλά μου αρεσει να του κανω εκπλήξεις!!! Απλά σήμερα θα του γράψω ένα γραμματάκι και θα του το αφήσω να το διαβασει και δωρο αν τα καταφερουμε, από βδομάδας!!

Και να σας πω και ένα δυσαρεστο..Στην Κύπρο προχτες πεθανε ένα μωράκι 2,6 ετών στον βρεφοπαιδοκομικό σταθμό που πήγαινε..το βαλανε για ύπνο κανονικα στις 2 και στις 4 που πηγαν να το παρουν οι γονείς δεν ξυπναγε..το πηγαν στο νοσοκομείο και διαπιστώθηκε ο θανατος του...ήταν κατασπρο και όχι μελανιασμένο..υποψιαζονταν προβλημα με καρδιά ή ανευρυσμα στον εγκεφαλο..κανανε χτες νεκροψια και δεν βρηκαν τίποτα ύποπτο...είχε καποια αναπνευστικά προβληματα προσφατα αλλά τα ξεπέρασε υποτίθεται..στείλανε στο εξωτερικό ευρύματα για έλεγχο για να μαθουν επιτελους την αιτία..το θέμα είναι το άλλο..ότι πριν καμιά βδομαδα έκανε εμβόλιο..και υποψιαζονται ότι ίσως είναι και από εκεί...αλλά πως το ανακαλυπτεις αυτό? και πάλι μπηκα στο τρυπάκι να σκεφτομαι τα εμβόλια..και σημερα που το συζηταγαμε το περισταικο με μια νηπιαγωγό μου είπε οτι η αδερφή της είναι επισκεπτρια υγείας και είναι τωρα στο τμημα των εμβολιασμών..και της είχε πει ότι τα εμβόλια ΔΕΝ είναι καλα..ασχετα με το ότι με το που ακούμε εμβόλιο τρεχουμε να τα κανουμε..όλα τα εμβόλια έχουν μια μικρή πιθανότητα επιπλοκων..πολύ μικρη μεν αλλά ΥΠΑΡΧΕΙ δε...Τι να πω ρε κορίτσια..δεν ξερω πραγματικα...

Δε σας σχολίασα όλες γιατί δε θυμόμουν πολλά αλλά έχετε όλες την αγαπη μου και τα φιλια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μωρε το καημενο το μωρακι..... αχ τωρα τι να πεις στους γονεις αυτους.... αν ειναι το εμβολιο τοτε τι κανουμε εμεις για να προστατεψουμε τα παιδια μας?

καλα εκανες και πηγες βρε μαρακι στο γιατρο και εμενα χαλια ο λαιμος μου με χολς την βγαζω για να μη φαρμακα...αν δω οτι χειροτερευω θα παω σε παθολογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.................

Μαράκι μου εδώ ζω αλλά δεν άκουσα τίποτα............Πολύ στεναχωρέθηκα..........Πολύ κρίμα........... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Αν είναι το εμβόλιο ζήτω που καήκαμε..........Εγώ φοβάμαι πάρα πολύ πάντως............μη συμβεί κάτι κακό.........τόσα ακούμε...........δε θέλω να το σκέφτομαι............

Εμείς τα ίδια..........η δουλειές όλες πεσμένες..............θα πτωχεύσουμε όλοι............όλο απολύσεις και απλήρωτους ακούω................

Καλά να είμαστε...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα φιλενάδες μου!!! τι κάνετε? εγώ έχω τις μαύρες μου αλλά έχω εδώ την δήμητρα και την ανηψιά μου και δε μου αφήνουν και πολλά περιθώρια...κοντεύουν να μου κατεδαφίσουν το σπίτι... :lol::lol::lol::lol: τι να πω για την κατάσταση?! κι εμείς σκεφτόμαστε πολύ σοβαρα το ενδεχόμενο για μετανάστευση αλλά δεν μπορώ να αφήσω τη μικρή πίσω μέχρι να τακτοποιηθούμε :(:(:( θα τρελαθώ να είμαι χωρίς το παιδι δεν ξέρω και 'γω για πόσο καιρό :o:o:o τεσπα, ντίμη μου κι εμέις έχουμε αρχίσει και εφοδιαζόμαστε τρόφιμα μακράς διαρκείας, ρύζια, μακαρόνια, όσπρια, αλεύρι γιατιί πραγματικά το ενδεχόμενο της πτώχευσης ακούγεται όλο και περισσότερο :?:?:? το παιδί σκέφτομαι , τίποτε άλλο...με βλέπω στη σπάρτη που έχει ο άντρας μου κάτι χωράφια να πάω να καλλιεργώ για να έχουμε τα προς το ζην :o:o:o αλέκα μου άμα σου βάλω φωτό την κοιλιά μου θα καταλάβεις :lol::lol::lol::lol: ρενατούλα μου μην λες την ηλικία σου γιατί πραγματικά δεν σου φαίνεται!!!! δεν ξέρω και η ντίμη πόσο είναι αλλά ούτε και αυτή δείχνει μεγάλη!!!! μίκα μου είσαι καλύτερα? μαράκι κρίμα για το παιδί δεν ξέρεις πια τι να πιστέψεις και ποιο είναι το καλύτερο...ηλιάννα άσε τα τρελά σου και δίνε καθημερινά παρουσία!!! θα κρατάω απουσιολόγιο!!! συμπεθέρα και μένα ο άντρας μου έχει φάει ήδη μείωση 250 ευρώ και δεν είναι και υψηλόμισθος, πού θα κατέβει τώρα ήθελα να ήξερα?! προβλέπω να δουλεύει μόνο για ένα πιάτο φαί :(:(:( αλέκα μου εσένα τι δουλειά κάνει ο άντρας σου? θένα απαράδεκτη η μαντάμ...το ίδιο μου είχε κάνει και εμένα μία το καλοκαίρι για μακιγιάζ...είχαμε κάνει δοκιμαστικό, μου είχε πει εντάξει να της κρατήσω την ημερομηνία και μου είπε ότι θα μου τηλεφωνήσει για να κανονίσουμε την ώρα που θα πάω...δεν με πήρε ποτέ και όταν την πήρα μου είπε ότι έκλεισε σε κάποια άλλη γνωστή μιας ξαδέρφης της και ξέχασε να με ενημερώσει :twisted::twisted::twisted::twisted: εντωμεταξύ για εκείνη την μέρα με είχε πάρει τηλέφωνο μια κυρία από το ελληνικό που ήθελε μακιγια΄ζ για κάποιο γάμο που θα πήγαινε και ήθελε συνολικά να βάψω 5 άτομα και φυσικά εγώ της είχα πει όχι γιατί υποτίθεται ότι είχα κλείσει με εκείνη την μ@λ@κω :twisted::twisted::twisted::twisted: άσχετο αλλ΄ασκέφτομαι πως πρέπει να κατέβω κι εγώ στο σύνταγμα σε καμιά διαδήλωση...με το να καθόμαστε σπίτι δεν κάνουμε και τίποτα...φωτό από ρώμη θα σας βάλω με την πρώτη ευκαιρία. σας φιλώ τώρα γιατί οι μικρές τσακώνονται για μια χαζοκούκλα και από το πολύ τράβηγμα της έβγαλαν τα πόδια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετουλα μου και οι δυο μας δουλευουμε σε ξενοδοχεια ο ενας πρωι ο αλλος βραδυ... αυτος δουλευει 8ωρο χωρις ρεπο και εγω 6ωρο... κανονικα ξεκιναμε τη σεζον μεσα απριλη και τελειωνουμε τελος οκτωμβρη αλλα φετος εγω θα παω αυγουστο δουλεια (το ξενοδοχειο με περιμενει και πληρωνομαι στη ωρα μου) ενω ο αντρας μου αν και θα παει κανονικα στο ξενοδοχειο τους εχουν ολο το προσωπικο 3μηνιατικα μεσα. για μας που δουλευουμε μονο σεζον ειναι λεφτα για το χειμωνα. γιαυτο αστα να πανε... το θεμα και αγρινιο να παω εκει ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα(δεν εχω χωραφι!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυσκολα ΤΑ ΠΡΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!! ΣΑΝ ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΝ Κ ΜΕΙΩΜΕΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΕΙΠΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ????

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΣΥΖΗΤΙΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΧΑΣΕΣ)ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΠΟΛΛΥ ΕΝΟΧΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΦΕΡΕ ΑΥΤΙΣΜΟ ΚΤΛ!!!! ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΝΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ GOOGLE ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΜΜΡ Κ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ!!!! ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΙΔΕΑ Κ ΝΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙΣ!!!!

ΚΥΠΡΙΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΗ ΑΡΧΗ!!! ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΧΡΕΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΒΡΗΚΑΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΟΖΩΑ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΥΣ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΚΤΛ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΙΤΑΛΙΑ ΙΣΠΑΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΥΠΡΟ Κ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!!!!

ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ Κ ΤΗΝ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Η ΑΚΟΝΜΑ ΚΑΙ ΚΙΝΑ!!!! ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΙΝΑ Κ ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!!! ΑΒΟΥΛΑ ΟΝΤΑ!!!!

ΧΘΕΣ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!! ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ???? ΥΠΟΤΗΘΕΤΕ ΟΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΣΠΟΙΟΙ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΡΓΟΥΝΤΑΙ!!!!! ΠΟΙΑ Η ΕΝΝΟΙΑ ΛΟΙΠΟΝ???????

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΝΑ ΝΤΥΘΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΟΥΜΕ((ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ 3,500 ΕΥΡΩ ΠΕΤΡΕΛΕΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ))

ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΡΥΑ)) ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ???? ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΞΥΛΟΣΟΜΠΑ Κ ΣΤΗΝ ΦΛΟΚΑΤΗ?????

ΠΟΥΦ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Μ ΗΡΘΑΝ ΠΟΛΛΥ ΒΑΡΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη απο το χιονι και το κρυο μαλλον χαζεψες.... χαλαρωσε και κανε το σταυρο σου οτι εχεις ακομη δουλεια, μη καθομαστε και στεναχωριομαστε ετσι και αλλιως μας πηδανε και απο οτι βλεπω μας αρεσει!

ελενα πιο παιχνιδι εβαλες στο ματι απο τα λιμπερο??? το σκουτερακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεε εχει τα αυτοκινητακια... ειναι πολλοι οι ποντοι για το σκουτερ... ποση ωρα να καθομαι να γραφω κωδικους θα με παρουν χαμπαρι στο μαρινοπουλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..............

Υπομονή και αισιοδοξία..........θα περάσουν όλα..........πριν καταστραφει ο κόσμος το Νοέμβριο!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν ξέρω.............

Φιλάκια πολλά

Καλό Σαββατοκύριακο και καλά να περνάτε.............

Παρουσία και σήμερα ε????????Είδατε??????? [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΝΟΙΑ. ΑΝ ΠΑΘΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑ. ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ.....

ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΕΝΑ 5ΑΡΙ. ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ. ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ. ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ LIBERO. ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΟΥΝ. ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ PAMPERS ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ACTIVE FIT. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΕΣ. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΚΟΥΠΟΝΙΑ, Ή ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΩ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΟΝΤΩΣ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟ. ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΩ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΜΑΙ. ΑΛΛΑ Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟΣΟ ΕΙΜΑΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ. ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 50. ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΞΑΦΝΙΚΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΚ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΚΑΤΣΤΡΑΦΗΚΕ Η ΓΕΝΝΙΑ ΜΑΣ. ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΘΑ ΔΟΥΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΞΕΡΟΚΟΜΑΤΟ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ. ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ. ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΝΟΜΙΣΕΤΕ ΟΤΙ ΗΡΘΑΝ ΕΔΩ ? Η ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΤΗΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΣΩ ΚΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΝΟΜΑΙ.

ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ. ΕΙΧΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΚΛΕΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΡΙΞΩ ΜΕΣΑ ΧΥΛΟΠΙΤΑΚΙ.

Α !!! ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ. ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ !!!! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ? ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΠΕΣΙΑΛ ? ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ !!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΣ. ΚΑΠΟΤΕ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΖΑΜΕ. ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ. ΝΑΙ ...ΣΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΜΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ !!! ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ. ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΑ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΑΣ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω :)

η αφραγκια βλεπω ειναι μαζικη :mrgreen::roll::cry: οχι ρε κοριτσια αρνουμε να πιστεψω οτι θα πεσουμε κ αλλο...ποσο πατο πια!!!!!!!!!!!!προσπαθω να ειμαι οσο μπορω ανοιχτοχερα δεν θελω με τπτ να πιστεψω οσα μασ συμβαινουν :roll::roll: αρνουμε σασ λεω...τι μιζερια δεν την ανεχομαι δεν την βαζω στο σπιτι μου σασ λεω [smilie=nono.gif][smilie=nono.gif] να φυγει να παει αλλου!

σιχτιρ δλδ αμα πια :evil::evil::evil:

καλα μονη μου τα λεω μπασ κ τα ακουσω...καθομαι ολη μερα σπιτι ειμαι ολο νευρα απο την γκρινια κ τη φασαρια εχω κ τον αλλο να μου λεει οτι δεν κανω τπτ !! :twisted::twisted::twisted: ελεοσ ποσα να αντεξω ...δεν μπορω κ να βρισω εδω μεσα να ξεσπασω η μανα :? . τεσπα κατι ηταν κ αυτο :mrgreen:

ρενατα ενα μεταχηρισμενο opel zafira επταθεσιοπηραμε μπασ κ αρχισουμε να δενομαστε γιατι ειχα προβλημα με τα καθυσματα κ δεν μπορουσαν να βαζουν ζωνεσ τα μεγαλα ...τωρα που θα εχουμε ανετο χωρο θα ειναι καλυτερα.

νιωθω κ τοσο ασχημα (θα σασ πω την αμαρτια μου)τα λεφτα των παιδιων πηραμε για το αυτοκινητο εμεισ ενα χιλιαρικο ειχαμε στην ακρη κ ειπαμε να μη μπλεξουμε με δανια απο τραπεζεσ κ φυσικα με την προιποθεση να τα γυρισουμε πισω τα λεφτα (θεο κ ΔΝΤ θελοντοσ :evil: ) αν δεν μασ κοψουν το επιδομα τριτεκνων θα το βαζω ολο στην ακρη αν μπορω ελπιζουμε να πουλησουμε κ το αλλο αλλα χλομο το βλεπω αμανατι θα μασ μηνει :roll:

ουφφφ αυτα τα ΩΡΑΙΑ

πητε κανα χαρουμενο εσεισ να ανεβουμε λιγο...οσο για τα εμβολια εμενα η γιατροσ ειναι καθετη σε αυτο το θεμα οτι πρεπει να γινοντε οποσδηποτε εγω λιγα εχω να τουσ κανω αλλα ισωσ δεν τα κανω τελικα ,αρχισα να βοβαμαι :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...