Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

ΑΣΕ ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ. ΚΑΜΕΡΕΣ, ΦΑΓΗΤΟ, ΝΑ ΑΠΟΘΑΝΑΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ....ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ τα λέγαμε και προχθές ρενάτα μου...πάντως παρότι όπως σας είπα δεν ξέρω αν θα κάνω δεύτερο παιδί, στις διακοπές κάναμε μια ''αταξία'' καταλάθος την 14η μέρα και τον επόμενο μήνα μόλις μου ήρθε περίοδος ψιλοαπογοητεύτηκα :oops::oops::oops::oops: είναι στην φύση μας μάλλον, δεν εξηγείται διαφορετικά...ενώ πρώτον δεν έχω αποφασίσει για πρώτο και δεύτερον τι περίμενα με μια φορά μου λέτε?! τεσπα μία φορά τον χρόνο λένε αλλάζει ο κύκλος της γυναίκας και έχουμε καθυστέρηση, μήπως είναι κάτι τέτοιο? πάντως να κανονίσουμε τι θα φέρει η κάθε μια μην γεμίσουμε τον τόπο τοστάκια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη το τσαταλααααα δεν ξερεις????? δεν το λετε στο χωριο σου????

απλα το κοριτσακι σου ΜΩΡΕ ΟΛΟ ΒΓΕΝΕΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΜΗΝ ΤΗΣ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!

ΚΑΛΑ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΟΥΣ ΟΛ Α ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!

ΧΜΜΜ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΑΤ ΤΙΣ ΑΤΑΞΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΓΩ Κ ΤΙΣ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΠΙΑΣΑ ;););) ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!

ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ Κ ΕΓΩ ΕΚΝΑ ΜΙΑ ΑΤΑΞΙΑ ΝΑ ΔΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ!!! ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ :roll::roll::roll::roll: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ Κ ΤΙ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΕΙΣ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ!!! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΕ !!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΥΩΩ ΤΗΝ ΡΕΝΑΤΑ Κ ΠΕΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΑ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ Κ ΓΙΑ ακομα ενα!!!!

ΘΕΝΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΩ :lol: ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΞΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΠΟΝΑΚΙΑ ΤΠΤ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΜΗΝΥΕΙ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΕΙΧΕ ΟΜΩΣ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΔΥΝΑΤΟΙ ΠΟΝΟΙ ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 2,15 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΘΗΣΕ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ 10ΛΕΠΤΟ ΕΡΧΕΣΕ ΤΟΤΕ...ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΗΤΑΝ ΑΝΑ 5ΛΕΠΤΟ 3 ΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕ ΕΝΑ 15 ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Η ΜΑΙΑ 6,72 ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :o ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ ΛΕΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΓΟΡΓΟΝΙΤΣΑ :D ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΗΚΩΣΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ :lol::lol: ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΔΕ ΥΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσούδια μου θα το αλλάξουμε το θεματακι ή θα κλείσουμε χρόνο με το ίδιο?! μαράκι μπράβο που όλα πήγαν τόσο καλά :D:D:D:D πώς είναι τώρα με δύο παιδάκια? η κωνσταντίνα πώς την δέχθηκε την αδερφούλα της? συμπεθέρα εγώ δεν ήμουν στην κατηγορία των γυναικών που έπιασαν παιδιά με το φτέρνισμα :lol::lol::lol: εμείς κάναμε τις αταξίες μας για τρεις μήνες για να έρθει το σπόρι...σε αντίθεση με σένα που μήπως θα πρέπει να σου πω καλή εγκυμοσύνη? :lol::lol::lol::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΘΑΜΩΝΕΣ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ. ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΕ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΤΣΕ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟΣΟΣ ΚΑΛΑ. ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΤΟ ΣΚ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΛΙ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΜΑΠΣΚΕΤ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΙΓΟ ΜΠΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΑΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΟΤΥΧΑ !!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΝΑΙ... ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΣΥΝΕΧΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΣΤΗΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΟΝΤΩΣ ΕΧΩ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΜΥΡΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΤΡΑΒΟΥΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ. ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΤΥΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ. ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ, ΟΣΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ.

ΤΕΛΙΚΑ ΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΘΑΡΗ, ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ. ΑΜΑΝ !!!

ΖΕΤΑ ΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΔΩ. ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ? ΤΟΥ ΕΜΑΘΕ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΠΑΡΑΔΙΑΣΕ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ στο είπα ρενατούλα μου, μης μας καταριέστε μετά :lol::lol::lol::lol::lol: εγώ έχω ξεπατωθεί στις δουλειές μιας και ο συζυγος δουλεύει :cry::cry::cry: έβαλα τη μικρή για ύπνο και μετά από 10 λεπτά γάβγισε ο σκύλος και της χάλασε το χουζούρι και σηκώθηκε :twisted::twisted::twisted: τώρα ευτυχώς πήγε για λίγο στην κούνια της και μιλάει με τη μίνι :lol::lol: εγώ ποτέ δεν μπόρεσα να υπολογίσω γόνιμες μέρες, στα κουτουρού βαράγαμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα τ'ι κανετε?

Μαράκι μου να σας ζήσει, να τη χαίρεστε!!!! Μπραβο κοπέλα μου, πολύ χαίρομαι που πηγαν όλα τελεια!Πως είσαι τωρα? Η Κωνσταντινα πως το πηρε? Η μικρουλα η γοργονιτσα πως είναι?

ΑΧ, κορίτσια μου και εγώ θελω παιδακι αλλο, αλλα από την αλλη, περιμενω και εγώ να τακτοποιηθουμε τουλαχιστον επαγγελματικα..ααααχχχχχ....ο αντρας μου δουλεψε το καλοκαιρι με τα κλιματιστικα αλλα τωρα γιοκ η δουλεια...και ψαχνουμε παλι....

Ο Κωνσταντινος μου είναι λίγο κρυωμενος..βασικα ξεκινησαμε χτες με μυξουλα και σημερα ελαφρυ βηχαλακι..

Χτες πηγαμε μια βολτα με το αυτοκινητο, και σημερα λεμε να παμε οι τρεις μας, για μποουλινγκ!!Περασε το ΣΚ χωρίς΄τίποτα ιδιαιτερο..μια ξαδερφη μου είχε ερθει επίσκεψη και εφυγε πριν λίγο και εγώ ψιλοβαριεμαι τωρα..πεθανε και ενα παιδί χτες χωριανο μου, ενα χρονο μικρότερος μου, τον ηξερα από το σχολείο, παντρεμενος με ενα μικρό παιδακι..εργατικο ατυχημα,επεσε από τον 5ο οροφο ξενοδοχείου...στεναχωρεθηκα πολύ και ειδικα για τη γυναικα και κυριως το παιδακι του...αχ βρε κοριτσια, την υγεια μας να εχουμε μονο, πρεπει να ζηταμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!!!!! κατ αρχην να ευχηθω και απο δω στη Μαρια μας!!!!!!!! Να σου ζησει κοπελα μου να τις χαιρεσαι τις γοργονιτσες σου!τελεια που ειχες υπεροχο κ γρηγορο τοκετο!!!!!! τα νεα μας.... την περασμενη Δευτερα <εφυγε> απ τη ζωη η πολυαγαπημενη μου θεια..σαν γιαγια μου την ειχα...δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου...η Μαρια λεει 2 τραγουδακια το φεγγαρακι μου λαμπρο κ το τραγουδακι των γεννεθλιων. ειναι πολυ αταχτη και σπανιως συμπεριφερεται πολυ κυριλε. ειχαμε παει την περασμενη εβδομαδα σε κινεζικο κ ηταν ΚΥΡΙΑ....καθοταν ετρωγε noodles μια χαρα! αντε βρε να κανουμε κ ενα δευτερο νινακι οσες το θελουμε! λεω να κανουμε λιστα ποιες θελουμε να ειμαστε υποψηφιες δευτερομανουλες! μου λειψατε...ζετα,ρενατα,ελενα, μαρια, μαρια κω, ηλιανα,θαλεια,ντιμη σας φιλω.οταν ειμαι λιγο καλυτερα θα τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις έκατσα :D:D:D είπα να σας καληνυχτίσω πριν βάλω ένα ποτηράκι κρασί να πιω να χαλαρώσω γιατί με πονάει όλο το κορμί μου :?:?:? μια κυριακή μου μένει να ξεκουραστώ μιας και δουλεύω 6ήμερο κι αυτό όλη μέρα κάνω την καθαρίστρια :twisted::twisted::twisted: μίκα μου συλληπητήρια για την θεία σου, δυστυχώς μέσα στη ζωή είναι και αυτό :cry::cry: η δήμητρα λέει τον καρακατσάνη, την καλή μας αγελάδα και την γιαγιά μας την καλή :P:P έχει μάθει να μετράει μέχρι το 10 στα ελληνικά και μέχρι το 5 στα αγγλικά!!! εμείς δεν έχουμε πρόβλημα, πάντα όταν είμαστε εξω είναι κυρία :D:D:D φτου φτου μην τη ματιάσω μόνη μου και μετά τρέχω και δε φτάνω :lol::lol::lol: όσο για τη λίστα εγώ θα ενταχθώ αν φτιάξεις μια λίστα για αναποφάσιστες, γίνεται?!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ΒΡΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΩΣ Κ ΜΑΖΟΧΤΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ??????

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΣΕΝΑ ΑΚΟΥΩ :D:D:D ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΠΟ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ (ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ) ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ!!!

ΜΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Κ ΣΥΛΗΠΗΤΙΡΙΑ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ !!! ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΡΕ ΘΗΡΙΟ Κ ΤΟ ΞΕΠΕΤΑΞΕΣ ΕΤΣΙ? ΜΠΡΑΒΟ !!! Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΕΡΦΗ??? ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ???

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΨΟΥΥΥΥΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΑΣΑ!!!!

Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΑΝΕΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΑΓΗ ΚΥΚΛΟΥ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ Μ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ Μ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!

ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΟΥΤΟΥΡΟΥ ΠΟΙΑ???

ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΤΑΞΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ 14 ΜΕΡΑ!!! ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΗΝ 16 ΜΕΡΑ!!!

ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ!!! :roll::roll: ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΕ ΝΑ ΡΘΕΙ ΑΛΛΙΙΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ!!! :D:D:D:D:D ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΛΑ Κ ΣΤΟΧΟ ΑΠΛΑ ΑΦΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΤΑΞΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ Ε ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΩ Κ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ!!!

ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΑΝΕΜΟΓΚΑΣΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΘΕΜΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΑΝΟΙΞΑ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΡΑΔΙΠΛΑ http://mammyland.com/forum/17/20712

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ Ε????? ΜΠΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ.....

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΣΟΥ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΔΕΝ ΕΙΔΕΝ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕ Η ΜΑΡΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ? ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΓΙΝΑΜΕ ΤΩΡΑ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΕΡΑΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ....ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΧΑΣΕΤΕ ΕΜΕΝΑ.

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΣ ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΜΑΣ ΕΡΙΞΕΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΥΤ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΙ ΕΣΥ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ? ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ Η ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΟΜΑΣΤΑΝ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΚΟΥΤΟΥΡΟΥ, ΣΤΑ ΚΟΥΤΟΥΡΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΣΑΚΩΣΑΤΕ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΝΑ ΕΓΩ ΣΤΑ ΚΟΥΤΟΥΡΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΤΑΡΙΟΜΑΣΤΕ. ΙΣΑ-ΙΣΑ ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ, ΠΟΥ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...