Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις δεν εχουμε κατι ιδιαιτερο να κανουμε αποψε.........Μόνο το ότι παίζει ποδοσφαιρο το ΑΠΟΕΛ champions!!!!!!!!!Οπότε θα δούμε το ποδόσφαιρο.............Να μαγειρέψω δεν προλαβαίνω..............ίσως να ψήσουμε κάτι στο τζάκι ή καμιά πίτσα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να ζήσουν οι εορτάζοντες όλοι!!!!!!!!!!!!!!!

Ζετα μου θα παρω καθισματακι σε ευχαριστώ..........ξέρεις που μπορω να βρω?????Για να δούμε...........

Και εδω χειροτερεψε ο καιρος μας καταιγίδες λέει μέχρι το Σαββ/ριακο!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΙΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΕΓΩ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΙΟΡΤΗ ΟΥΤΕ Κ ΤΗ ΓΙΟΡΤΑΖΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΟΛΟ Κ ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΕ ΟΛΟ Κ ΚΑΝΑΝΑ SWAROVSKI, ΦΑΓΗΤΟ ΕΞΩ ...ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΟΛΑ ΚΟΜΜΕΝΑ ... ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΚΟΤΙΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Μ Η ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ....ΟΛΟΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΗ ΧΕΣ@ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΦΤΙΑΧΒΩ ΤΡΑΧΑΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΙΑ. ΕΧΩ ΣΟΛΩΜΟ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΠΟΛΥ Κ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΝΑΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ. Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕΡΑ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ Κ ΗΠΙΑ ΕΝΑ ΝΟΥΡΟΦΕΝ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΥΤΟ....Η ΜΑΡΙΑ ΧΘΕΣ ΤΗΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΓΑΛΑ ΣΕ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΜΕ ΚΑΛΑΜΑΚΙ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ...ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΑΣ ΕΒΛΕΠΕ Κ ΓΕΛΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΕΠΙΑΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΗΠΙΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ 40 ΓΡ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....ΜΑΚΑΡΙ Κ ΤΩΡΑ!!!!!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΣ ΕΣΤΑΖΑΝ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΣ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ Κ ΑΣ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ Κ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ!!!!! ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΡΤΑΖΟΥΝ!!! :P:P:P:P:P:P

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ....ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΚΤΟ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Κ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΑΚΙ Κ ΕΝΑ ΚΙΝΤΕΡ ΑΒΓΟΥΛΑΚΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!! :x:x

ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΕΤΕΡΟ ΣΗΜΕΡΑ!

Α ΝΑΙΙΙΙΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ!!!!! ΕΙΔΑΜΕ ΗΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΙΩΣΕΙ Κ ΤΟ ΧΙΟΝΙ :P

ΕΦΑΓΑ Κ ΜΙΑ ΤΟΥΜΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΠΑΡΚΙΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΓΟ ΕΚΑΝΑ ΛΙΓΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΩΡΙΑΣΤΟ ΚΑΤΩ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες , εδω κ εγω!!!!! πως ειστε? τα μικρουλια μας τι κανουν? εγω τα εχω βαλει γι υπνο κ σημερα δεν ξερω τι σκατα τα εχει πιασει κ δεν κοιμουνται!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

απο φαγητο λεω να φτιαξω καμια μακαροναδα , ελεγα για αρακα αλλα δεν προλαβα να παω σουπερ μαρκετ κ ετσι θα τον κανω αυριο!!!!

οσο για την σημερινη μερα αχ κ εμενα μου τη σπαει.. δεν την πολυ γιορταζουμε γιατι δυο μερες πριν στις 12 δηλαδη εχουμε επετειο γνωριμιας (κλεισαμε 11 χρονια μαζι, αχχχχ), οποτε γιορταζουμε τοτε :mrgreen::mrgreen: αλλα ολο κ με κατι μου'ρχεται (οχι κατι το σημαντικο0 η πραξη μετραει) χεχεχε

αυτα τα νεακια μας , σας αφηνω τωρα γιατι τα νευρα μου ειναι κροσια :twisted::twisted::twisted::twisted: να βαλω κ εκεινη την μακαροναδα να φτιαξω γιατι με εχει κοψει λορδα!!!!

φιλια πολλααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχαχ γεια σου βρε κορμι με τα ωραια σου!!!!!!!μια χαρα ειναι κ η σοκολατιτσα, τον κακτο αστον για αλλη φορα, χιχι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αχ εκναες κ το πατιναζ σου ε? αντε να σας λιωσουν τα χιονια γιατι κ κατανταει σπαστικο μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα το dancing on ice τελειωσε... τωρα θες εσυ να κλεψεις τη δοξα :lol::lol::lol:

βαλεντινες μου εγω τιποτα για σημερα! ειπαμε χρονια πολλα στο παιδιατρο που μας ειδε πρωτες! τελικα η σαντυ ειχε ιωση αλλα ευτυχως την περασε και απο αυριο κανονικα και παλι παιδικο! αν τωρα μου φερει ο αντρας μου κανενα γλυκακι οχι δεν θα πω θα το τιμησω το αγιο δεοντως το βραδακι με πονηρα εσωρουχα... χοντρουλα εγκυος με κοκκινο κορμακι string σκετη @αυλα θα ειμαι!

ηλιαννα εγω εχω φρεσκιες μπαμπιες και φασολακια στη καταψυξη μαλλον αυριο θα τα κανω!

μικα μου μπραβο σας για το γαλα... ετσι πινουμε τη πορτοκαλαδα μας με μπουρμουλιθρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΣ ΤΑ ΔΕΧΤΥΚΑΜΕ :? ΠΑΛΙ ΧΙΟΝΙΑ :evil::evil::evil:

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΣΑΡΑΤΕ ΤΑ ΧΙΟΝΑΚΙΑ :mrgreen: ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΟ ΛΑΣΠΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ :roll::roll:

εμεισ δοξα το ΔΝΤ ειμαστε καλα(πλεων δεν αναφερουμε το θεο :lol: )απο υγεια καλα τα παιδια εγω ακομα πεδευομαι με το βηχα αφουβραχνιασα απο τονπολυ!!!

εγω σημερα δεν γιορταζω εκτοσ το οτι ειμαστε κ τσουγκρισμενοι εδω κ 3 μερεσ γενικα δεν ειμαστε για σελεμπριτι πραγματα. παλι καλα που λεμε χρονια πολλα σε γιορτεσ κ γεννεθλια :mrgreen:

ελενακι τυχεροσ ο ιωαννησ τον γλιτωσε τον κακτο :lol::lol::lol:

ξυπνησαν τα ξαναλεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!! ΠΙΝΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕ ΣΕ ΚΟΥΠΑ Κ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ. ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΤΟΥΜΠΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙΑ ΕΚΕΙ ΕΒΛΕΠΑ ΧΙΟΝΙ Κ ΕΤΡΩΓΑ Κ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΜΠΑ. ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ!ΠΗΓΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΛΕΕΙ ΜΕ ΝΕΡΟ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΤΟΙΧΟ Κ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΟΚ ΜΕ ΤΟ ΒΕΤΕΞ ΒΓΗΚΑΝ ΑΜΑΕΣΩΣ. ΔΕ ΞΕΡΩ ΣΕ ΡΙΧΤΑΡΙΑ Κ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ...ΑΓΟΡΑΣΑ Κ ΚΑΤΙ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΦΛΙΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΒΑΣΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΥ ΚΟΛΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ, ΕΝΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΑΚΡΙΒΑ ΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ...ΤΗΣ ΠΗΡΑ Κ ΠΙΑΤΑΚΙ ΜΕ ΧΩΡΙΣΜΑΤΑ ΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΤΑ ΑΛΛΟΥ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ Κ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΡΩΜΕ ΜΟΝΕΣ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕ. ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗ Κ ΚΑΤΙ ΚΟΥΤΑΛΙ-ΠΗΡΟΥΝΙ ΜΠΑΡΜΠΙΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑΛΙΚΟ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΑΛΑΞΙΕΡΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ ΕΧΩ Κ ΣΙΔΕΡΟ. Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΓΜΤ....ΕΔΩ ΘΑ ΓΥΡΟΦΕΡΝΩ ΑΝΤΕ ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? :D:D ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.. :x:x

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ

ΤΠΤ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ

ΑΣΠΡΗ ΜΕ ΑΜΥΓΔΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΛΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΙΣΑ ΙΣΑ..ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ

Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΡΟΔΟ ΚΑΤΙ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ!!!!ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ :lol::lol:

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ Η ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ????ΘΑ ΦΑΝΕΙ!!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟΝ ΠΑΓΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ...ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕΡΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΤΟΥΜΠΑ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ :roll::roll:

ΕΔΩ ΚΑΙΡΟΣ ΜΙΑ ΚΡΥΟ ΜΙΑ ΒΡΟΧΗ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΞΕΧΝΑΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ...ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣΜΟ 3,8 ΡΙΧΤΕΡ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΛΙΓΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΣ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΤΡΟΜΑΡΑ :o

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!! 8-)

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε ολες καλε?????????

Επεστρεψα και εξαφανιστήκατε ολες??????????

Καλημερούδια!!!!!!!!!

Με το καλό η αυχενική σας Μαρία μου..........Τι προτιμάς αγοράκι ή κοριτσάκι????

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές μου φιλενάδες καλημέρα !!!!!!!

Εδώ στη δουλειά έχουν αρχίσει οι ανακατατάξεις... αλλάζουν τους χώρους, αλλάζουν γραφεία.... κ εμένα θα με αλλάξουν θέση...αλλά από το να με στείλουν σπίτι μου ... μια χαρά είναι κι οι αλλαγές .... Τσιμουδιά δεν βγάζω!!! χιχιχιιχ

... εμείς ... έτσι για το έθιμο πάντα, βρίσκουμε μια καλή ευκαιρία αυτή τη μέρα να αλλάξουμε τη καθημερινότητά μας και να θυμόμαστε πόσο ευτυχισμένοι είμαστε που έχουμε ο ένας τον άλλον κ τώρα πια κ το παιδάκι μας... Ετσι πήραμε μια τουρτίτσα καρδουλίτσα ... πήραμε ένα ζευγαράκι παντόφλες στον μπαμπάκα μας κ ενα μπαλόνι καρδούλα με μια γατούλα της Αννας Μαρίας μας !!!!!!! Ο μπαμπάς μας είχε παρόμοια έμπνευση και μας έφερε κι εκείνος μπαλόνι "Hello Kitty" .... και 2 φουλάρια της μαμας !!!!

Μαγειρέψαμε κ τα ντολμαδάκια μας ....Ζετούλα έλα ... κερνάω.... έγιναν μούρλια !

..... κι όποια άλλη θέλει εννοείται ....

Μικούλα έξυπνο αυτό με το πιατάκι για τη σαλάτα(ξεχωριστά) γιατί κι εγώ τα βάζω ολα στο ίδιο πιάτο !!! κ εμείς προς το παρόν τη πορτοκαλάδα μας πίνουμε σε ποτήρι με καλαμάκι κι άντε κ νερό !

... έχω επίσης να σας πω ότι το μπούκωμα κ η μύξα άρχισε από χτες τα μεσάνυχτα (είχαμε ξενύχτια) να μας περυτριγυρίζει ......!!!!! ... κι αργήσαμε....

αύριο μάλλον θα κλείσουμε τραπέζι σε ένα ταβερνάκι να πάμε οικογενειακώς να το τσικνίσουμε (λίγο παϊδάκι δεν βλάπτει. έτσι .. ??) χοχοχοχοχο και τη Δευτέρα είναι η γιορτή του σχολείου μας .... να δούμε ... θα μαστε καλά αυτή τη φορά ... γιατί σε κάθε γιορτή όλο κάτι έχουμε κ δεν πάμε ποτέ .... οουφφφφ ..........

έχω ατελείωτο σίδερο .... κι ετοιμάζομαι και για μπιφτεκάκια με πατατούλες στο φούρνο το απόγευμα....

Φιλιά πολλά .... σε σας με τα χιόνια ... και σε σάς που δεν έχετε χιόνια...!!!! ααααααααααα βρε Ελενίτσα πρόσεχε μη σπάσεις κανά ποδάρι!!!!!!!

χαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαα

Μαράκι περιμένουμε τα νέα του μωρού με αγωνία.. αλήθεια .. τι προτιμάς να έρθει το δεύτερο???

Συμπεθέρα τι διαβάζουν τα μπιρμπιλωτά μου μάτια...... έχουμε διαμάχες ????

Byeeeeeeeeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω η χοντρη μανουλα!!!!! μαγειρεψατε σιγουρα κατι καλο γιατι μου μυριζει :lol:

εγω σημερα εχω κοτοπουλακι με κριθαρακι στο φουρνο και ενα σκατουλα που με περιμενει να την παρω απο το σχολειο... δοξα τω ΔΝΤ(που λεει και η θενα) η μικρη μεν εκανε χθες ευκοιλια αλλα μια χαρα ορεξη ειχε μεχρι και οοοολο της το γαλα ηπιε και κοιμηθηκε σα πουλακι!

μαρακι μου σου ευχομαι να ειναι αγορακι να τα ζευγαρωσεις και εσυ αλλα και μια ακομη κοπελαρα ναρθει καλοδεχουμενη και τα εχεις και ολα ετοιμα!

ντιμι μου και εμεις εχουμε γιορτουλα στο παιδικο (πρωτη μας φορα) παντως χαιρεται με τα καπελα και τις μασκες που τις φτιαχνουν αλλα με τη στολη κλαιει και οδυρετε!!!! καλη μετακομιση στο γραφειο και ελπιζω με τη μετακομιση που σου κανουν και σενα να μη ειναι προς τα κατω... ασε απο μπουκωμα ειναι τελειως χαλια σε λιγο με βλεπω να βαζω τους ορους της σαντυς!

μαρινακι αν και μου ειπε ο αντρας μου οτι χασατε ηταν κριμα μπραβο σας ομως γιατι καμια ελληνικη ομαδα δεν μπηκε στο champions league!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.......... την έβγαλα φωτογραφία για να θυμάμαι σε καμιά δεκαριά χρόνια ..... τα χάλια μας !!!!!!!!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΑΑΑ ΧΟΧΟΧΟΟΧΟΧΟΧΟΟΟΟΟΟ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΡΤΑ ΚΑΡΔΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ :lol::lol:

ΜΠΡΑΒΟ ΝΤΙΜΑΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ!!!

ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΑ ΣΚΑΤΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥ ΒΑΡΕΛΙΟΥ :lol::lol::lol:

Μ ΦΕΡΕ ΕΝΑ ΤΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΕΜΕΝΑ :oops::oops::oops::oops::oops:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Κ ΜΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΗ!!!!!

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΑΙΔΟΝΑΚΗ Κ ΤΟΥ ΡΙΞΕΣ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.......... εεεεεεεεεεεεεεεε καλά βρε παιδί μου κ σύυυυυ.... είσαι λίγο υπερβολική μου φαίνεται!!

... ακου απόλυτο ξενέρωμα !!!!!!!!!!!!!!!!

... έχεις τις μαύρες σου όμως... κ γι αυτό σε δικαιολογώ ;):D

φιλιά σου και καλή ξεκούραση !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!! τι κάνετε? εγώ σαν τη συμπεθέρα μου, η ψυχολογία σέρνεται στα πατώματα γι'αυτό και δε θα σχολιάσω τίποτα, συγχωρέστε με :(:(:(:( από υγεία ευτυχώς είμαστε όλοι καλά... φιλιά σε όλες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ελενακι μου τι επαθες???? καλε γειτονοι τρεξτε θα γινει φονικο.... για πες εδω

ελπιζω να ειναι το χιονι που σε επιρεασε και θα επανηλθεις παλι....

ντιμι μου και εγω τετοια τουρτα ειχα αλλα σε παστακια :lol::lol::lol: καλε τι ομορφο γουρουνακι ειναι αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΧΑΘΗΚΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΕΙ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...

ΘΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΧΘΕΣ. ΧΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΕΣ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΓΙΟΡΤΗ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΕΥΓΕΝΙΚΕΣ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ. ΧΑ, ΧΑ, ΧΑ....

ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ !!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ, ΤΙΣ ΘΕΛΕΟΥΝ ΓΑΙ ΑΝ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑΝ. ΤΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡ... ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ? ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ !!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ. ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΙΜΗΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ DANCING ON ICE ? ΑΡΓΗΣΕ ΚΟΠΕΛΙΑ. ΤΕΛΙΕΩΣ ΕΤΟ ΣΩΟΥ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ. ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ 12 ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΒΡΕ ΜΙΚΡΟ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ? ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ? ΑΚΟΥ 11 ΧΡΟΝΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ. ΚΑΛΕ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΕ ΞΕΛΙΓΩΣΕΣ. ΑΧ ΜΩΡΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΕΣ ΟΙ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ ΣΑΣ. ΑΣΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΛΕΕΙ.

ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΣΥ ? ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ? ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΦΤΑΣΑΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥ ΒΑΡΕΛΙΟΥ ? ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ.....

ΚΑΛΕ ΘΑΛΕΙΑ ΕΣΥ ΑΚΟΜΗ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ? ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ ? ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΕ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΚΛΟ ΚΙ ΕΣΕΝΑ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΟΥ. ΓΕΡΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ? ΓΙΑ ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.

ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΜΟΥ. ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ 3 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ. ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ. ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΚΙ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ, ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΡΟΛΑ ΧΟΙΡΙΝΟΥ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΤΑ ΡΟΛΑ. ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΣΙΓΑΝΗ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΟΥΝ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΡΙΞΩ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙ ΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ. ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΞΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΧΑΛΙΑ. ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΗΓΕ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ. ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ. ΠΑΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΡΙΝ ΕΡΘΟΥΝ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ, ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μολις καταφερα να δωσω και το γιαουρτακι στη σαντυ αφου εφαγε τλο φαγητακι της και μετα απο τα ζουζουνια ειπα να δω αν μπηκε η ελενα.... μπας και ηρεμησε γιαυτο....

ρενατουλα μου θα τα περασετε υπεροχα αυριο εμεις μοναχουλια μας στο σπιτι, ειπα να μη παμε εξω οικογενειακα με τους γονεις μου για να μη ταλαιπωρησουμε τη μικρη που περασε και την ιωσουλα... ειπα στο μπαμπα μου να μου κατεβασει ξυλα να τσικνισω στο τζακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11 η ωρα και η μικρη εκανε εναν ωραιο ξεγυρισμενο εμετο ολα στο κρεβατι.... ο ενας την αλλαζε ο αλλος αλλαζε σεντονια... ειναι λαιμαργη τι να την κανω τη σκατουλα.... αντε σας καλυνηχτιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ!!!!!

ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕ Κ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΞΕΙ Κ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΣ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΜ :roll::roll::roll:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΛΥ ΣΚΑΤΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ ΤΟΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΟ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ Κ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟΛΗ!!!!

ΤΖΙΦΟΣ! ΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!! ΕΙΧΕ ΜΕΧΡΙ 18 ΜΗΝΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 7 ΜΗΝΙΤΙΚΑ Κ ΜΕΤΑ ΕΙΧΕ ΓΙΑ 5-6 ΧΡΟΝΩΝ!!!!! ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ [ΗΡΑΜΕ!!!!!!!ΜΟΝΟ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΑΣ

ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ???? ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΤΟΥ ΠΙΚΑΣΟ ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΝΑ ΕΞΤΡΑ!!!!! Ε ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΛΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε αφου τα εβγαλε ολα μια χαρα θα τα περασουμε το βραδυ σα τουβλο κοιμηθηκε!!!!

εχεις δικιο αυτος ο καιρος σε ριχνει πολυ ψυχολογικα.... κλεισουρα, βροχη, χιονι, κρυο... να θες και να πας καπου το σκεφτεσαι....

ειδες που ειχα δικιο οτι για τα δικα μας τα παιδια δεν τους κανουν τα 18μηνων.... και εγω που θα την ντυσω οι γονεις μου θα την δουν και ο παιδικος, δεν προκειτε να παμε πουθενα αλλου.... για αυριο τι ετοιμασες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...