Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο 14 - ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!!!!!!!


Recommended Posts

να μαι κ εγω!!!!

ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΤΗΣΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΒΡΙΖΩ!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΑΛΕΚΑ??? ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ ΦΟΡΑΩ 7ΑΡΙ ΣΤΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΟΜΩΣ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ 6ΑΡΙ ΤΟΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΣΦΗΧΤΟ::::

ΤΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΛΙΜΠΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!! ΣΤΡΩΝΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΛΑ!!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!

Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΑΟΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΑΛΑ ΝΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ!!!!

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΨΩΝΙΖΕΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΦΑΣΟΟΛΙΑ ΦΑΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΑΠΟΘΕΜΕ ΛΕΕΙ!!!

Ε ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΝΟΜΑΙ ΜΕΤΑ...ΟΛΗ ΜΕΡα ΑΥΤΑ ΑΚΟΥΩ!!!!

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΧΤΕΣ!!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΡΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΜΙΚΑ!!!

Α ΚΑΙ ΚΛΑΣΙΚΑΑΑΑ ΑΚΟΜΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 913
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου γεια σας!!!

Τί κανετε? Πως είστε?

Εγώ κάνω δουλειές και μπήκα να σας γραψω τωρα που κοιμαται ο μικρός γιατί μετα δεν πρόκειται να με αφήσει...

Πήγαμε μια βολτα σημερα το πρωι με τον αντρα μου και το μικρό και ανακαλυψαμε 20 λεπτα από το σπίτι μας περιπου, μοναστηρι της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντως!!!Επαθα πλακα! Δεν το ήξερα και ενθουσιαστηκα!!!

Ελενα μου γιατί νευρα καλή μου? Ευχαριστώ παρα πολύ για τις ευχες σου, να σαι καλά!Για το εμβόλιο που έκανε το μωρακι δεν ξερω ποιο είναι...ότι είπαν οι ειδήσεις σου είπα..αλλα γυρω στα 2,5 δε γίνεται το ΜΜR?Θα παρακολουθω παντως και θα σας πω νεοτερα αν μαθω..

Μαρίνα μου το μωρακι αυτό εμενε στην Πυλα..αν ξερεις που είναι..είναι στις περιοχες μας εδώ εμας...αλλά το περιστατικό το άκουσα στισ ειδήσεις στο mega Κύπρου..

Μίκα μου τί εχασα? είχες επετειο? Ρενατα μου και εσύ? Να ζήσετε κορίτσια μου!! Παντα μαζί και αγαπημενοι με τους ανθρώους σας!!! Και εμείς είχαμε χτες επετειο που τα φτιαξαμε!!Στη γιορτή του καλού μου τα φτιαξαμε και απο τοτε είμαστε αυτοκόλλητοι!!!! :lol:

Θενα μου με γεια το αμαξι!! Ηρθε ή ακόμα? Ωραιο αμάξι παντως πήρατε..καλοτάξιδο να είναι, και εσείς γεροι να το χαρείτε!

Πάω να συνεχίσω και αν τα καταφερω θα μπω και μετα!!!

Ζετα, Ντιμι, Θαλεια, Μαρία,Ηλιαννα, Αλέκα μου σε ολες σας αλλά και σε εσάς που ήδη ανεφερα πιο πανω,πολλά πολλά φιλιά..δε θυμόμουν να σας σχολιάσω όλες!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου τελειωσα ενα τοννο σιδερο της μικρης απολαμβανω το καναπε μου!!!!

ελενα μου στα βρακακια παει παραπανω τα νουμερα γιατι δε εφαρμοζουν καλα στη μεση, ενω η ανοικτη πανα τη σφιγγεις ή την ξεσφιγγεις εκει που θες... της ειχα βαλει πιο μικρη που ηταν πανα βρακακι και την βρηκα αρκετα συμπαθητικη (λιμπερο παντα). αλλα τωρα επειδη βρηκα την υγεια μου με τις 80πανες ειναι και φθηνες λεω να τις ξαναβαλω βρακακι το καλοκαιρι που θα ειναι και πιο μεγαλη (μπας και κοψουμε τις πανες).

ρενατα μου καλες χρυσες οι active fit αλλα απο οικονομια ειναι η λιμπερο με μεγαλη διαφορα... ασε που συνεχεια την βαζουν προσφορα εχεις δεν εχεις κουπουνια! να σου πω την αληθεια παμπερς θα βαλω στο κολοκυθα τις πρωτες μερες και μετα θα τον μαθω στις λιμπερο(οπως και στη σαντυ)

θενα μου ωραιο και ευρυχωρο αυτοκινητο για εσας αντε και στο επομενο σας παιδακι πουλμαν :lol::lol: !

το πηρατε ή ακομη??? και μενα ο παιδιατρος συνισταει να τα κανει ολα τα εμβολια η σαντυ και μεχρι στιγμης τα εχουμε κανει ολα, μεχρι και το αντιγριπικο (λογω παιδικου - εκει ειχε αμφιβολιες)

μαριαχαρ την πρωτη δοση του MMR την εχουμε κανει εμεις τωρα την επομενη δεν ξερω ποτε την εχει....

μικα μου φανταζομαι το τραπεζι σας με ατελειωτα φαγητα... να σου ζησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορες!!! τι κάνετε? εγώ έψησα μια μπουγατσούλα να φάμε και πίνω το καφεδάκι μου!! σήμερα θα ψήσουν οι γονείς μου στα κάρβουνα κοψίδια :o):o):ymparty::ymparty: χαίρομαι γιατί είχαμε πολύυυυυυυυυυυ καιρό να φάμε ψητούρα!!!! χθες είχαμε ένα φιλικό ζευγάρι στο σπίτι και περάσαμε πολύ ωραία αλλά σήμερα νυστάζω μιας και κοιμήθηκα στις 2 και η δήμητρα σταθερα ξύπνησε στις 9 :x:x:x κι εγώ λίμπερο της φοράω την νύχτα, το 6 νούμερο και αν βγούμε έξω και της βάλω πάνα πάλι λίμπερο βάζω το βρακάκι αλλά το νούμερο 5, το 6 της είναι μεγάλο. Πάντως κορίτσια μόλις ανοίξει επιτέλους ο καιρός βάλτε μπροστά να κόψετε την πάνα, δε φαντάζεστε πόσο σωτήριο είναι...και από θέμα ευκολίας και από θέμα χρημάτων ;););) εμείς όταν βγαίνουμε για κανα δυο ώρες δεν της φοράμε πάνα πια, μόνο όταν λείπουμε πολλές ώρες από το σπίτι. Ρενάτα μου εμένα οι παμπερς δεν μου αρέσουν καθόλου...μέχρι το νούμερο 3 έπαιρνα παμπερς γιατί οι λίμπερο ήταν χοντρές αλλά από κει και πέρα μόνο λίμπερο. οι παμπερς μου μυρίζανε και με τις active fit είχαμε και πολλές διαρροές την νύχτα. αλέκα μου δηλαδή εσύ με τον άντρα σου βλέπεστε τον χειμώνα μονο?! άντε ανανεώνεται και την σχέση σας :lol::lol::lol: θένα μου καλορίζικο το αμάξι σας και εύχομαι σύντομα να βάλετε τα λεφτάκια των παιδιών στη θέση τους!!! μίκα μου να ζήσετε, πάντα ευτυχισμένοι και αφού το θέλετε με μια κοιλίτσα φουσκωμένη(η δικιά σου εννοείται) με δύο μωράκια :D:D:D:D για το εμβόλιο θα ρωτήσω τον ντόκτορα αυτή τη βδομάδα που θα πάμε. Η μαρίνα δεν πήρε απουσία, η ηλιαννα όμως πήρε :lol::lol::lol: φιλιά κοριτσάρες μου!!! α και αν με χάσετε για μερικές μέρες μάλλον θα με έχουν τσουβαλιάσει γιατί σήμερα σκέφτομαι στις 5 να πάω στο σύνταγμα, στη διαδήλωση :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ.

ΑΧ ΒΡΕ ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΕ ΔΙΑΔΗΛΩΣΕΙΣ. ΒΡΕΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. Α ΠΑ ΠΑ ΠΑ.....ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΙΑ ΠΑΜΠΕΡΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ACTIVE FIT ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΤΕ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΕΝΩ ΜΕ ΤΙΣ LIBERO ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΒΕΒΑΙΑ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΗΜΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΤΑΞΕΙΔΟ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΣΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ. ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ. ΚΑΙ ΜΗ ΝΟΙΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΤΗΜΑΤΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ. ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ COOL ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΛΙ ? ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΗΜΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ. ΘΑ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝ ? ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΟΛΩ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΚΠΟΜΠΩΝ, ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΕΓΩ ΤΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ, ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΙ ΕΓΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ. ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ. ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΦΑΜΕ. ΦΙΛΕΤΟ ΨΑΡΙΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΡΥΖΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααα!!!!! ηρθα και εγω.... αφου φαγαμε καλα καλα τα κοψιδια μας στο χωριο με τους γονεις μου (δεν κατεβασαμε τη σαντυ γιατι αυριο εχω γιατρο πρωι πρωι και θα αργησω μιας και εχω β'επιπεδου, θα την κατεβασουν το απογευμα) ειπαμε να γυρισουμε σπιτακι να φαμε και ενα γαλακτομπουρεκακι με τον αντρα μου και να ξαπλωσουμε γιατι εχει και ψωφοκρυο και κωλοκαιρο!!!

ζετα μου καλα εκανες και τις εκανες τις πανες... εγω λεω ναναι καλα ο παιδικος και θα της την κοψουν εκει!!!! ναι ζετουλα βλεπομαστε το πρωι πριν φυγει εκεινος για δουλεια, το απογευμα ενα "γεια, το παιδι θελει αλλαγμα" και εγω φευγω αλλα τα λεμε κατα τις 1:30τη νυχτα που γυριζω.... περσυ το καλοκαιρι δουλευα 2βαρδιες τη μια πρωι την αλλη βραδυ (γιαυτο πετυχαμε και το κολοκυθα!!!) αλλα το φετινο το καλοκαιρι θα το ξαναβγαλουμε με βαρδιες!

ρενατα μου δεν θα ειναι δυσκολο θα δεις... δεν θα εχουμε και στρωμενα χαλια ωστε και να μας κατουρησουν δε πειραζει... ασε που βλεπουν τις κινησεις μας και θελουν να κανουν το ιδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ?

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ? ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ. ΛΟΓΟΔΙΑΡΡΟΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΣΚ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ? ΣΑΣ ΠΛΑΚΩΣΕ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ?

ΑΛΕΚΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ. ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ? ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ? ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 'Η ΑΝ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΒΡΑΔΥΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.

ΚΑΛΕ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ !!!! ΟΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΕΚΑΨΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΟΥ ΑΤΤΙΚΟΝ. ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΚΤΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΗΓΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΗΛΩΣΗ ? ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΔΕΣΠΟΤΗ.

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ? ΕΛΕΝΑΚΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ1!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΒΟΛΤΑΡΑΜΕ ΤΡΕΛΛΑ!!!!

ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΑΜΕ ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟ ΒΓΗΚΑΜΕ ΦΩΤΟ ΠΑΙΞΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ !! 4 ΜΑΝΕΣ Κ 6 ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!! ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ ΕΓΙΝΕ!!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΑΓΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΞΥΛΑΚΙ ΤΟΥ :lol:

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΑΤΕΡΑ ΓΙΟΥ:

-ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ??

-ΟΧΙ ΟΧΙ

-ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!!

-ΠΑΙΔΙ ΝΤΑ

-ΠΟΥ?

-ΕΝΤΟ (ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΑΓΟΥΛΟ)

-ΤΙ ΕΙΧΕ ΕΚΕΙΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΧΡΗΣΤΟ??

-ΝΤΙΝΤΙ... ΜΑΜ ....ΠΑΙΔΙΑ...... ΝΤΑ!!!!

ΕΙΝΑΙ Κ ΜΑΡΤΥΡΙΑΡΗΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ!!!!

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΛΥ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ ΣΤΑ ΕΡΓΑΣΙΚΑΑ Κ Ο ΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ 490 ΕΥΡΩ :lol::lol::lol::lol: ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΥΜΙΑΠΟΣΧΟΛΗΣΗ Ε?????? ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ 200 ΕΥΡΩ :lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΜΑΜΟ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ ΣΑΣ!!!! Κ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗ Μ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΧΑΖΕΨΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΕΖΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕΣΕ ΤΟΣΟ ΘΑ ΧΑΖΕΨΕΙΣ Κ ΕΣΥ! :P

ΦΙΛΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ ΛΟΙΠΟΝ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω μολις τακτοποιησα λιγο το αχουρι μου και σταματησα να σας γραψω τα νεα μας!

τα νεα του κολοκυθα ειναι μια χαρα! η β'επιπεδου μας εδειξε οτι ολα του τα οργανα και η καρδουλα δουλευουν τελεια! αλλα που να το βγαλουμε φωτο που δεν ηθελε αντε τον επομενο μηνα!!! ειναι 3,5ποντους και 500γρ ειναι μια βδομαδα μεγαλυτερος απο οτι ειμαι εγκυος αρα θα γεννησω νωριτερα(ετσι και αλλιως θα γεννησω νωριτερα λογω καισαρικης)!

τα νεα της κοκοπικενας τωρα... δυστυχως η σαντυ εχει πυρετουλη μικρο μεν 37,5 αλλα συνεχομενο και σημερα εχει και διαρροια... το απογευμα θα την κατεβασουν οι γονεις μου και αυριο θα τη παω στο γιατρο να δω αν ειναι κρυωμενη η σκατουλα ή απλως βγαζει δοντια (γιατι καθε φορα που εβγαζε δοντια ειχαμε τα ιδια). αν αυριο μου πει ο παιδιατρος οτι ειναι κρυωμενη θα την κρατησω σπιτι τη κακομοιρα γιατι ξερετε αν ειναι κακοδιαθετα τα παιδια μας θελουν αγκαλιτσες!!!

ελενα μου πεθανα με το διαλογο πατερα-γιου! η σαντυ δε μαρτυραει ευκολα ιδιατερα οτι αφορα το πατερα της.... με τον αντρα μου ηδη υπολογισαμε ποσο θα παει ο μισθος μας και δε μας βλεπω να βγαινει το δοση του δανειου ουτε με δυο μισθους!!!!

ρενατα μου αγκαλιτσα??? με αγγιξει καποιος το βραδυ δεν μπορω να ξανακοιμηθω! οχι κοιμομαστε στο ιδιο κραβατι ποτε δεν εχω κοιμηθει μονη μου εκτος απο τα μεσημερια και ναι μπορω να το παραδεχτω ροχαλιζω περισσοτερο, στριφογυρναω συνεχεια, τυλιγομαι σα γυρος με ολες τις κουβερτες και το πρωι που θα σηκωθω λειπει ολο το κατωσεντονο και κοιμαμαι ειτε στο υποστρωμα ειτε στο σκετο στρωμα.... ΚΑΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΥΠΝΟ και δε σου μιλαω για τωρα που ειμαι εγκυος απο παντα το ειχα αυτο το χουι! ο αντρας μου δυνοπαθει αλλα το καλο ειναι οτι κοιμαμαι αυτοματα με το που πεσω στο κρεβατι γενικα ειμαι του υπνου!

οσο για τις βαρδιες εδω ειναι τροπος ζωης στο νησι οι περισσοτεροι που ειναι ξενοδοχουπαλληλοι κανουν το ιδιο και το χειμωνα κανουν παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΣΑΝΤΗ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!

ΚΑΛΑ Ο ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΠΑΛΟΣ!!!!!

ΚΑΛΑ ΚΑΛΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ??? ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ!!!! :lol::lol::lol: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ!!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΧΡΕΟΚΩΠΙΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΧΡΕΟΙ ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ/1!!!!!!!

ΒΡΕ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΔΑΝΕΙΟ ΝΑ ΘΑΨΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ????? ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΝΑΓΚΗΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello hello!!!

Ηρθα κι εγωωωωω.... ναι όντως δεν σας προλαβαίνω Ρενατούλα .....!!!!

Περάσαμε πολύ καλά... πολύ όμορφα και ήσυχα το Σαββατοκύριακο ... πήγαμε χωριό... η μικρή ξετρελάθηκε με το παππού της πάλι !!! Τι μεγάλη ευτυχία είναι ρε κορίτσια να τα βλέπεις να είναι ευτυχισμένα κ να γελάνε αυτά τα μικρά αγγελουδάκια ..... τόσο αθώα ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ αχ αχ .......... μ έπιασε πάλι ...... !!!!!

Ζετούλα μου .... και όποια άλλη έχει απορία .... κι εγώ γεροντοφέρνω..... χαχαχαχχαχαχχαχαχα του '74 είμαι !!! Εξού και το Dimi74 ..... xixiixixixiiiiiii ... Πράξεις να κάνετε μόνες σας ..... :lol::lol::lol:

Μεγιά το αυτοκινητάκι συμπεθέρα ... εμείς χωράμε αν έρθουμε ?????? :D

Κορίτσια όλες έχουμε δυσκολίες ... άλλοι λιγότερες άλλοι περισσότερες .... κι εμείς πάλι καλά λέμε ... που είμαστε γεροί κ δουλεύουμε κι οι δύο ακόμα (με ότι μισθούς ο καθένας μειωμένους) κ έχουμε ακόμα την άνεση να φάμε ένα φαγητό της προκοπής κ να βάλουμε πετρέλαιο για να μην κρυώνουν τα ποδαράκια μας κ το παιδάκι μας κ έχουμε τηνάνεση να βάλουμε βενζίνη κ να πεταχτούμε κ μέχρι το χωριό μας (που το έχουμε ευτυχώς) ...!!!! Δεν θέλω με τίποτα να παραπονιέμαι .. να μιζεριάζω .. κ να χαλάω αυτές τις λίγες καλές στιγμές που μου προσφέρει το παιδάκι μου !!!!!!!!!!!! .... "απέχω" πλήρως από τις ειδήσεις κ απ΄ότι με μιζεριάζει χωρίς να μπορώ να κάνω κάτι γι αυτό!!!! ... κ λέω από μέσα μου.... ότι είναι να ρθει ... ας έρθει .... όταν θα ερθει ... θα προσπαθήσω να το αντιμετωπίσω (αρκεί να είμαστε όλοι μας γεροί κ δυνατοί) !!!

...Χρόνια Πολλά σε σας που γιορτάζετε τους άντρες σας κ τις επέτειούς σας !!!!!! :lol::):):)

Φιλάκια σε όλες τις υπόλοιπες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...εγώ είμαι σήμερα έτοιμη για ντολμαδάκια γιαλατζί .... αγαπημένο μου !!!!!!!!!!!!!!! ....... τρέχω να μαζέψω μαϊνταντούς κρεμμύδια άνιθα κ δυόσμους και πάω για αμπελοτυλίγματα !!!!!!!!!!!! :mrgreen:

ααααααααααααα Αλεκάκι μου μπράβο μπράβο που το σποράκι μας είναι καλά !!! Να το προσέχεις !!! αχ τι ευτυχισμένη που πρέπει να είσαι που κοιμάσαι τόσο΄εύκολα.. μακάρι να είχα τη χάρη σου ..... και περαστικούλια στη Σάντυ μας αν και δεν νομίζω να είναι πολύ ανησυχηττικό......

και Έλενάκι μου.... τι τα θέλεις τα ριμάδια κ τα διαβάζεις .... ??????? .... κατέβαζε φλοκάτες από τώρα για τον υπόλοιπο χειμώνα ... εχω κι εγώ 2-3 να στις στείλω που προς το παρόν δεν τις χρειάζομαι ... ??????? χαχαχαχχαχααχχααααα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...βρε και να τα θάψεις .... δεν θα έχουν καμία αξία.. .το πολυ πολύ να τα χρησιμοποιείς αντί ..... χαρτί υγείας ..... .ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντιμι πες το ψεματα θελαμε και ανατολια χαλια ή αλται ο κωλος μας δε μας καναν οι φλοκατες ζεστες ζεστες κιολας :lol::lol::lol::lol:

καλα κανατε και πηγαιτε ενα σ/κ στο χωριο αντε μωρε να ξεφυγετε και λιγο!

ελενα επειδη εχεις δεντρα στο κηπο σου μπορεις να φυτεψεις εγω που μενω στο διαμερισμα τι θα κανω? λες να βαλω καμια ζαρντινιερα κανναβουρακι μπας και μου μεινει και η παραγωγη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜ ΕΓΩ Η ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΑ ΤΙΣ ΦΛΟΚΑΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΝΤΕ ΜΟΝΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΤΕΙΛΕ ΝΤΙΜΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ Κ ΤΙΣ ΦΛΟΚΑΤΕΣ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ!!!! ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΕΙΣ??? ΜΕ ΚΑΝΑ ΦΥΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΠΝΑ :lol::lol::lol::lol: ΧΜΜΜ ΠΑΩ ΝΑ ΦΥΤΑΨΩ ΚΑΠΝΑ :lol::lol::lol:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΕΠΙΒΑΛΕΤΕ ΘΑ Σ ΔΩΣΩ Κ ΦΥΛΛΑ ΚΑΜΠΝΟΥ ΝΑ ΤΥΛΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΔΕΙΑ ΣΟΥ =))=))=))=))=))=))=)) ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΣΙΜΟ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....μμμμμμμμμμ ..... να το σκεφτείς πολύ σοβαρα θα σου έλεγα Αλεκάκι ..... Δεν είναι καθόλου κακή σκέψη !!!!!!!!!!!!!!!!! χιχιιχιχιχιχιιχιιιιι χοχοχοοχχοχοχοχοχοχοοχχο

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑΑ Ελενάάααααααααακιιιιιιιιιιιιιι ... σου χω κάτι φλοκάτες περτικαλίιιιιι ...... άλλο να σου λέω .... κι άλλο να τις βλέπεις !!!!!!!!!!!!!!!!! ........Ευτυχώς που η ΄μητέρα δεν πετάει τίποτις ..... !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ :roll::roll::roll: ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ 245 ΕΥΡΩ ΜΟΥ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ1!!!!!

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ!!!!! ΝΑΙ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΕΚΕΙ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... που πας μαρηηηηηη με τόσο χιόνι να φυτέψεις... ?????????????? 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} .... αντε να μαζέψεις λίγο χιόνι για να χεις για το καζανάκι προς το παρόν ... μπας κ κάνεις οικονομία στην ΕΥΔΑΠ...... χαχχαχαχαχαχαχχαχαα =)) =))=))=))=))=))

Αντε καλή ξεκούραση !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΓΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.

ΕΙΔΕΣ ΕΛΕΝΑ ? ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΔΑΝΕΙΟ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΧΑΜΕΝΟΙ. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ !!! (ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΖΟΣ),

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΞΕΦΥΓΑΤΕ ΛΙΓΟ. ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΜΝΗΜΟΝΙΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΠΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΟΥΜΕ. ΜΠΟΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γιεαααααααααααααααααααα σααααααααααααααςςςςςς τρελοκομειαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

προλαβα κ σας διαβασα στα γρηγορα :ymparty: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-bd ομως δεν θυμαμαι κ πολλα.... :oops::oops:

απτο πρωι εχω ξεσκιστει στις δουλειες, κ πιο πολυ με το δωματιο της αννας μαριας. μιλαμε το ειχε κανει σαν το κωλο της μαιμους!!!!! =))=))=)) αγνωριστο λεμε. κ ακομα δεν εχω τελειωσει , εκανα ενα διαλλειμα για να φαω λιγο κ να σας μιλησω κ παω να συνεχισω , μιας κ κοιμουνται κ τα 3μου τωρα ευκαιρια ειναι!!!!!!!

θενααααα μεγια το καινουριο οχημα!!!καλοταξιδοοοοοοο!!!!!!!

αλεκακι τελεια , μια χαρα ειναι το σπορακι κ πολυ χαιρομαι!!!!!

κορμιιιιιιι μαρτυριαρης ο χρηστακης, εεεε??? καλα κανει το παιδι...ξερει τι κανει χαχαχχαχαχαχ :lol::lol::lol::lol:

ντιμιιιι τι κανεις???πως ειστε κοριτσακιμου??!!!!!

ζετααααααα τελικα δεν την γλυτωσα την απουσια μου.... σημερα ομως....... παρρουσα!!!!!! εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :lol::lol::lol::lol: φιλια κοπελα μου!!!!!!!!

ρεναταα τι κανετε εσεις???? ο μικρουλης?????

μαριααααα πως εισαι??? ο μικρος??? φιλια!!!!!

αχ κοριτσια αφηστε η κατασταση πλεον ειναι τραγικη, κ που ειστε ακομα....... χθες το βρεδυ αυτο συζηταγαμε με τον αντρα μου.πως με οοοοολα αυτα δεν θα μπορουμε να τα πληρωσουμε ολα (δανεια σπιτιου κλπ..) κ του λεω πως πλεον δεν με ενδιαφερει αφου φτασαμε εδω που μας φτασανε να πανε ολα στο δ....λο. αυτο που θα κοιταξω ειναι τα παιδια μας κ τα υπολοιπα.....

ουφφφφ συγχιστηκα παλι!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

σας αφηνω τωρα , παω να συνεχισω τις δουλιτσες μου... [smilie=homework.gif] [smilie=sad1.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif]

θα τα πουμε μαλλον παλι το βραδυ!!!!!

πολλα φιλια φιλεναδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα μου χαρας το κουραγιο σου για τις δουλιτσες εγω ενα εχω και το σπιτι κωλοχανιο!

ελενα εχεις δικιο θα παω να παρω και αλλο ενα δανειο ετσι για το γαμωτο! κοιτα αν δεν εχω να το πληρωσω ας το παρουνε θα μετακομησουμε στους γονεις μου να τρωμε φασουλες! εγω εχω φλακατες και μπεζ, ασπρο και κοκκινο της φωτιας και μαλλινα κιλιμια σε μαυρο κιτρινο με τριγωνα πολυχρωμα αγρινιωτικα και δωρο μπακλαβαδακια!!!!!

ρενατα μου ενταξει υπογραψαμε το καινουργιο μνημονιο τελειωσε... γιατι καιγονται για εκλογες? τι θα αλλαξει??? αυτο δεν μπορω να καταλαβω.....

ντιμι εδω εχει καλο κλιμα για να ανθησει το φυτο και για προσωπικη χρηση.... κανεις κεφαλι και τα βλεπεις ολα απο ψηλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου........

Τι κανετε???????/Πόσα γράψατε καλέ????????? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Για το κόψιμο της πάνας νομίζω δε θα ναι δύσκολο..........Συνήθως όποτε κάνει πιπί ή κακάκια μας λέει κακά..........Αφού ο άντρας μου λέει θα πρεπε να του τα κόβαμε τώρα............Πρέπει όμως να πάρουμε ειδικό καθισματάκι για τη τουαλέττα????Στο παιδικό δυσκολεύεται να καθήσει και δε θέλει.........

Εμείς δεν δοκιμάσαμε τις πάνες βρακάκι.........θα πάω να πάρω να δούμε........... :lol::lol::lol::lol:

Μικα μου να ζησετε και σεις Μαριγώ μου πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!!!!!!

Πολύ ωραία περάσαμε το Σαββ/ριακο...........ησυχα..............

Πάρτε δάνεια όσο προλαβαίνετε...........οι τράπεζες συνεχίζουν να δίνουν????????Εδώ εμάς πολύ δύσκολα........

Συγχαρητήρια Αλεκάκι για τον κολοκύθα.........πολύ καλός!!!!!!!!

Πώς θα γιορτάσετε με το Βαλεντίνο σας????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγια καλοριζικο!! το νεο μας θεματακι τι κανετε?

εμεις καλα επιτελους σημερα σταματησε να χιονιζει!!!! αλλα κανει ψοφοκρυο!!

παω να διαβασω τα νεα σας και ερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ απλα τα πραγματα και για τον αγιο βαλεντινο γαλακτομπουρεκακια φρεσκα απο το ζαχαροπλαστειο της γειτονιας, ενα σπεσιαλ κινεζικο γευμα απο τα χερακια μου και τη σαντυ ντυμενη ντυμενη στα κοκκινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα πολυλογούδες μου!!! άντε με κάνατε και γέλασα, να στε καλά :lol::lol::lol: ρενάτα μου χθες τελικά δεν πήγα στο συλλαλητηριο γιατί δεν μπορούσε η μάνα μου να κρατήσει την δήμητρα και έτσι την γλίτωσα :o:o:o βέβαια είδα όλο το αίσχος και το χάλι μας από την τηλεόραση :twisted::twisted::twisted: αλέκα μου μπράβο για τον κολοκύθα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::o):o):o):o) άντε πλησιάζεις σιγά σιγά!!! η κοκοπίκενα πώς είναι? πάντως πολύ πιθανό να είναι από τα δόντια μιας και μέχρι το 37,5 στα παιδιά δεν θεωρείται πυρετός.ότι και να είναι πάντως περαστικά εύχομαι γιατί είναι κρίμα να ταλαιπωρούνται τα μικράκια μας...θαλίτσα μου χόρτασες κι εσύ χιόνι σαν την συμπεθέρα μου? ο ντούρασελ τι κάνει? να του δώσεις πολλά φιλιά!!! κατάξανθο κορμί δεν έρχεσαι και από'δω που έχω 3 πλυντήρια για σίδερο μιας και έχεις πάρει φόρα?! :lol::lol::lol: μαρίνα μου πρέπει να πάρεις κάθισμα για την λεκάνη όπως επίσης το δύσκολο είναι να εξοικοιωθούν με την λεκάνη...για παράδειγμα η ανηψιά μου όταν κάνει κακά της το λέει αλλά όταν η αδερφή μου την βάζει στη λεκάνη δεν κάνει τίποτα, μόλις όμως της βάλει πάνα...πουφ :lol::lol::lol: ντίμη μου θέλω κι εγώ ντολμαδάκιααααα!!! στείλε μου ένα ταπεράκι σε παρακαλώ...εγώ έχω να μαγειρέψω κάτι αιώνες, μαγειρεύει η μάνα μου για όλους :oops::oops::oops::oops: συμπεθέρα και εμένα η δήμητρα τα μαρτυράει όλα...όλα όμως χαρτί και καλαμάρι :lol::lol::lol::lol::lol: αχ βρε κορίτσια αυτό το στόμα της δεν το κλείνει με τίποτα :o:o:o:o εκεί που έλεγα άντε να μιλήσει τώρα λέω ας σταματήσει για 5 λεπτα :oops::oops::oops: τώρα κλεινει και τα ρήματα. λέει για παράδειγμα ''περπατάω, γελάω κλπ ενώ παλιότερα όλα τα έλεγε σε τρίτο πρόσωπο. αυτά τα νεάκια μας...σας φιλώ όλες :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΓΙΡΕΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΩΓΑΜΕ ΕΞΩ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΣΚ...ΣΤΩ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΑΠ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ. ΠΗΓΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΚΙΝΕΖΙΚΟ Η ΜΑΡΙΑ ΕΤΡΩΓΕ ΤΑ NOODLES ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ. ΤΗΣ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ , ΑΛΛΑ ΕΤΡΩΓΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΗΡΟΥΝΑΚΙ ΤΗΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ. ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ! ΧΘΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ Η ΜΑΡΙΑ 8.30 Κ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ, ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΙΝ ΣΑΣ ΚΑΜΙΑ ΜΑΡΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ Κ ΤΟΙΧΟΥΣ.ΤΩΡΑ Η ΜΑΡΙΑ ΤΡΩΕΙ ΦΡΟΥΤΑ, ΓΙΑΟΥΡΤΙ Κ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΤΥΛΟ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΡΕΚΛΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΦΟΥΛ. ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΧΕΙ ΝΙΟΤΙΑΔΕΣ Κ ΒΡΟΧΗ.ΤΡΩΩ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ Κ ΦΛΕΙΚΣ.ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 13,5 ΕΚ Κ ΟΧΙ 3.5 ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ, ΧΑ ΧΑΧΑΧΑ!

ΑΙΣΧΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥΣ. ΒΡΙΣΚΟΝΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΗΤΕΣ ΠΑΝΤΑ Κ ΑΜΑΒΡΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΔΙΑΔΗΛΩΣΕΙ. ΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....ΤΟΥΣ ΛΕΧΡΗΤΕΣ....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΣΑΝΤΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ !ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...