Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Γεια σας κοπελιες!!!

Χθες βραδυ ηρθε το νερο τελικα!!!Μονο 1 μερα!

Εχω κανει τοσο πολλα απο το πρωι...Και ειναι μολις 12!

Ειχα 2 γιαουρτακια που εληγαν και δεν ηξερα τι να τα κανω!Πηρα λιγο απο το ενα κ εφτιαξα μια μασκα ομορφιας!ΚΑΙ καλα!!!! :lol::lol: Γιαουρτι-βρωμη-μελι!Το τρωει ο Α συχνα για πρωινο(μπλιαχ) και καθε φορα σκεφτομουν πως θα ηταν ωραιος "σοβας" για τη μουρη μου! :lol::lol::lol:

Εβγαλα κ φωτο να σας δειξω να γελασετε οι πικραμενες αλλα μετα ειπα πως μαλλον θα ξερασετε!Σαν να πασαλλειψα εμετο φαινομουν!!! :lol::lol:

Τα υπολοιπα γιαουρτια τα εφτιαξα ενα σαμαλι!!!! :@):@):@):@):@) Σε λιγο βγαινει απο το φουρνο για να το σιροπιασω!

Εσκασα,σας το ειπα?Δεν αντεχω αλλο μεσα!Το απογευμα θα παω γυμναστηριο αν δε χρειαζονται αλυσιδες!

Επανερχομαι για σχολια!Ελπιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν εγώ μάλλον είμαι η μόνη εξαίρεση

Ότι εσείς κάνετε στο 2ο εγώ τα έκανα στο 1ο και δεν τα έκανα στο 2ο

:?:?:?:?:?

Άφρο το 9-36 έχει και δικές του ζώνες ενώ το 15-36 δένει μόνο με την ζώνη του αυτοκινήτου?

Αναστασία δεν μας είπες όμως τα αποτελέσματα της μάσκας, αν είναι καλή να την δοκιμάσουμε κι εμείς :mrgreen::mrgreen:

Αργυρώ καλά ψώνια, έχετε αποφασίσει τι στολές θα πάρετε?

Έχω μια στολή λεμόνι που την είχε βάλει ο Μιχάλης σε καλοκαιρινή παράσταση στον παιδικό, πειράζει αν την βάλω στην Έλενα????

Φρανίτα μπορείς να τον πάς δοκιμαστικά και αν δεν του αρέσει να μην το γράψεις?

Πολλά λεφτά πάντως για 6 εβδομάδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη έκανες αίτηση; :o εγώ ούτε που την βρήκα την ομάδα!!!! :?

Αφρο καλύτερα 15-36 , δεν είναι πάνω από 9 κιλά τωΡα; :?

Περιμένω στο σχολείο να σχολάσει ο Λ

Νατασοθ´λα του αγόρασα την στολή του πειρατή 8-)

Και στην Ρ σκέφτομαι, τι άλλο, πριγκίπισσα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prin 1 vra!

Φραγκισκα εσυ που θα εισαι οσο θα ειναι αυτος στον παιδικο?Ωραιος ακουγεται ο μακρινος!

Ιουλια μετα τα 3 πιατα φασολαδα που εφαγες...Οχι,ευχαριστω!!Να μη σε φερει ο Χ!! :lol::lol::lol:

Θουλη ρε συ φοβαται ΚΑΘΕ στολη ο Θ???Δλδ πες μια κουλη στολη που τον φοβισε!Και να ξερεις πως κ εγω την ιδια αποσταση με σενα κανω για να ερθω!!!Δεν γλιτωνω χμ επειδη η γη γυριζει αντιστροφα! :)):))

Τρελαινομαι σας λεω με αυτη τη μυρωδια της μαστιχας! :D:D:D:D Και η κανελλα απο το σιροπι!Λιωνωωωω!!! :P:P:P

Μαγδουλα το 88 ειναι λιγο??? :o Κοιτα αν η Ελενα της Νατασ κ η Αννυ ειναι 92....ε το 88 ειναι σουπερ!Εχω να κοιταξω καμπυλες...αιωνες!

Βρε τρελλοσισσακι!!!του αντρα σου ηταν αυτο το μπλογκ?Κ ελεγα πως δεν πας καλα που παιζεις τοσο φανατικα στοιχημα! :lol::lol::lol:

Μαρια κ εγω προτιμω τις σιλικονης!Ασε που δεν εχεις σχεδον ποτε ατυχηματα να σου κολλησει το μισο κεικ μεσα! ;);) Μικρα εχω..θελω κ μια μεγαλη!Φορμα για κεικ,παντα!!!! :lol:

Παναγιωτα μου λυπαμαι για την πεθερα σου...Εσυ πως εισαι???Σκατα ή...καλα?

Το μικρουλι φρικουλακι ειναι εδω!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Νατασακι μου!!!!Ξερω τι δωρο θα παρω για τον Δ! ;):lol:

Κατερινιωωωω!Που εισαι βρε κορμι???!!! :D:D Θηλαζετε τελικα ακομη?

ωχ κολλησε κ δεν μου ανοιγει σελ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εμεις!

ο φουρνος ψηνει σουφλε...

η Μ-Ι μιλαει ασταματητα....πονοκεφαλος με επιασε!

μεχρι να γεννησω θα περασω απο ολ τα συμπτωματα!

χθες βραδυ με επιασε διαροια!

σημερα ζαλιζομαι...!

Αφρο εγω θα ελεγα 9-36 και μετα αν θες βγαζεις τις ζωνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο για τον Μ ψαχνω καθισμα απλα δεν εχω καταλανει αν τα 15-36 εχουν ανκλση .

ο Π θα παρει το καθισμα του Μ .....μια ζωη τα αποφαγια :oops::lol::lol::lol::lol:

πηγα μεχρι τραπεζα και ξανα ηρθα με τον Μ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο εμεις πηραμε για τη νυφουλα σου το ρεκαρο 9-36 με ανακληση..εχει μια σκαλα...αλλα ειναι ακριβο αλλα καλο και θα το χει ποσα χρονια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον μην κοροιδεψετε..αλλα μιλαω στο γιο μου :lol::lol::lol::lol: κουνιεται κουνιεται και τι του λεω η μανα....βρε μουργακο .,..δεν θα βγεις...θα φας μια ξυλια στο κωλι :lol::lol::lol::lol: που λετε και εσεις ..και ενα τεραστιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο φιλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...για την αγωνια που με εχεις κανει να χω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο λεω και εγω καρολ το ρεκαρο ...απο εξω ειναι πολυ πιο καλη τιμη ;)

ο Μ πριν 2 ευδομαδες που τον ζυγισαμε στην παιδιατρο ηταν 15 !!!με τα ρουχα (παντελονι μπλουζα) αλλα οχι με τα παπουτσια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο η γνώμη μου είναι να πας σε ένα μαγαζί, πήγαινε πρενατάλ έχει εκπτώσεις μέχρι τις 20 Φεβ, να δεις και τα 2 καθίσματα, να σου πουν τα αρνητικά, θετικά και αποφασίζεις ;)

τα 2α ναι τα αποφάγια!!! :lol::lol::lol: τα καημένα :x

επίσης σημαντικό στα καθίσματα είναι και το ύψος, δλδ τα πόδια να είναι άνετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να παω μεχρι 20 φεβρουαριου ...δεν θα ειναι εδω ο Κ και φυσικα δεν κανω τετοια αγορα μονη μου ....πιο πιθανο ειναι να παμε να δουμε και να το παρουμε απο εξω ;)

οπως και να εχει δεν θα παρουμε τωρα τωρα αλλα σε κανα δυο μηνες ,απλα τωρα απασχολω το μυαλο μου για να μην τρελλαθω απο τις εξελιξεις στην χωρα μας και στην ζωη μας ....αλλα και για να εχω 1-2-3 επιλογες να δωσω στον Κ να δει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα

καλα?εμεις ολα καλα δοξα το θεο..

μιτσακι κ παναγιωτα :cry::cry::cry::cry: θελω να σας δωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αργι καλα τρελο γκομενακι ο λουκας.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

η τονια που χαθηκε ρε παιδιααααααααααα

μιλησα με γωγω..ειναι καλα η μικρη..αυριο θα βγουν ;);)

καρολ περιμενουμε τα ευχαριστααααααααα

αναστασια ρε εχεις δικαιο αλλα εσυ εμαθες το δρομο για τα καλα..εγω στανατρα βουλγαρια θα βρεθω..

ο θοδωρης γενικως μασκες απο τι καταλαβα φοβαται.ακομα κ στο κοσμος που ειχαμε δει(εκτος αποκριων)ενας που ντυθηκε αρκουδος διαφημιση απο φλεξα μαγαζι παλι..τοη κοιτουσε με μισο ματι

πφφφφφφφφφφφ τι να πωω

ρε νατασουλα τοοοοοοοοοοσο σιχασιαρης?απαππαπ

με τη διαιτα καλα πας?

ρε βικυ απο δω κ περα δηλ γεννας?????????ποτε πας γιατρο?διαρροια?αχ μη μου το θυμιζειςςςς

κατερινα ακομα εχεις γαλα????????????? 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

αφρ 9-36 λεω εγω ρε..ρε να σε ξανα ρωτησω..δηλ αρακα δασολαδα φασολακια φακες ΔΕ ΤΡΩΤΕ?ουτε στα μωρα δινεις? :oops::oops::oops::oops:

λεναρα ξαναεχεσε ο μικρος????????????????????

ερη πονας ακομα?

φρικιο ρε κανω μπλοκκκκκ..γκ γω φαν :P:P:P

σισσακι με το διαβασμα καλα ?περασες κ αλλο μαθημα?

ρε μητσακι αν τρωει κρεμες λογικο να μη φαει ποτε λαχανικα :oops::oops:

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη στο 1ο είσαι ενθουσιασμένη και όχι τόσο κουρασμένη, στο 2ο είσαι μόνο κουρασμένη και στο 3ο ούτε καν θα μας το πεις!!!! :lol::lol::lol:

Η Χρύσα πού είναι σήμερα? μήπως κάτι με τον μικρό? :?:

χάρηκα που η μπεμπούλα είναι καλύτερα και επιτέλους θα κοιμηθεί στην κούνια της! :x στην ζεστασιά του σπιτιού της :x:x με την αδελφούλα της :x

Η Τόνια? μήπως έβαλε καμμιά φωτιά ο Άλεξ? :lol::lol::lol::?:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti kanete?βαριεμαι...Θελω να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο!

Η Α κοιμαται....τουλαχιστον τωρα βαριεμαι χωρις τυψεις που ΒΑΡΙΕΜΑΙ να μιλαω με τον μπαρμπα,τον μακουην,τα τιγρακια,τα κοτοπουλακια κλπ!!!! :lol:

Θουλη περπατησε ο Π???Προλαβαινεις να φτιαξεις εστω την περπατοπιτα! ;);)

Αργυρω ΦΥΣΙΚΑ και θα την ντυσεις πριγκιπισσα!!!Αλλωστε,ειπαμε!!!Τετοιον κοριτσαρο!!! ;):D:D:D

Ο Λουκας ειναι κουκλος!!!!

Μωρη Αφρο κανα καδρακι ζωγραφιζεις???Δε θα προλαβεις! :P

Οταν αποφασισεις για καθισμα πες!!!Δεν ξερω ποτε θα το αλλαξω αλλα...Ρε κοριτσια εχει 15-16 αναποδο????Νομιζω πως το επομενο μας θα κοιταει μπροστα... :roll:

Βικυ ηρεμη σ'ακουω!!!!Μπηκες 9ο κ ηρεμισαν οι ορμονες?!!! :lol:

Καρολ τρελλομανουλα!Ετσι!Να του μιλας απο τωρα για να μαθαινει τι παρλαπιπα μανα εχει!

Καλε βαριεμαι!!!Εχω φαει τον αμπακα :(:(:(

Ο Α φοβαται μην γινει χοντρη η Α τωρα που τρωει!!!Μου "βαζει χερι" να μην της δινω βλακειουλες! :lol::lol::lol: Εμ εχει ο ιδιος τα γονιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το παιρνεις κατακαρδα!Χθες με επιασε το παραπονο αλλα σημερα κανω πλακα!!!!

Μακαρι να μεναμε κοντα...θα ηταν κ για μενα ευκολοτερο να ερχομαι... :D

Αλλωστε κ εμενα τσιγκουνιες με πιασανε..Για να παω κ να ερθω πχ κοσμος ή σε σενα θελω καμια 10-15ε βενζινη με την ρουφηχτρα που εχω για αμαξι! :o:o:o:o

Βαριεμαι σας λεωωωωωωωω!!Παω να διαβασω το βιβλιο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε θου ειπα οχι ...αφου δεν τρωμε !!!μια φορα εκανε ο Κ γγαντες μηπως και φαμε (πριν εναν μηνα)και πεταξαμε ενα ταψι !!!εγω εφαγα και 2 πιατα ο Κ ουτε ενα :lol::lol::lol::lol: και μια φορα εκανε φακες για μενα αλλα εκεινος πηρε γυρο ....ε τρως εσυ φακες και ο αλλος γυρο ? :twisted:

εγω μονο φακες τρωω αλλα θα πρεπει να φαει και καποιος αλλος και ενα 2 πιατα το πολυ δεν θα φαω ολη την κατσαρολα καιουτε με ορεξη .

Στον Π θα φτιαξω οσπρια οσο ακομα δεν καταλαβαινει οτι εμεις δεν τρωμε :?:lol::lol::lol:

αλλα και αυτα πολυ πεδεμα παιδακι μου !!!θελουν φουσκομα ξεφουσκομα ,δεν ειναι να τα πεταξω σε μια κατσαρολα και να γινουν θελουν τα τα προγραμματισω να τα βγαλω απο το βραδυ να τα βαλω σε νερο ....δεν ειναι για μενα τη ακαματρα αυτα τα πραγματα :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασια εχω σταματισει με τις μπομπο ...πρεπει να εχω καποιον στο σπιτι για να προσεχει τα παιδια γιατι αφαιρουμαι πολυ οταν κανω .

τι θες α πεις με το δεν υπαρχει αναποδο 15-36 ? αφου υπαρχουν αναποδα μεχρι 24 δηλμεχρι τα 4+ οσοσ πρεπει να ειναι αναποδα μετα μπορει να κοιταζει μπροστα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...