Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Δεν πονάω πολύ Αφροδιτάκι. Σαν να έχω περίοδο είναι. Βασικά κάθε μερά που περνάει πονάω και λιγότερο. Πάντως τον πονοκέφαλο για πρώτη φορά στην ζωή μου τον έζησα τώρα. Ποτέ ξανα δεν με πόνεσε το κεφάλι μου. Αλλά αυτο πιθανον να ειναι απο την στεναχώρια και γενικά το σφίξιμο :-s

Με την Γωγω τι έγινε ρε παιδιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έρη μου βλακεία θα πω δεν ξέρω,βιβλιάριο που να αναφέρει τα εμβόλια που έχετε κάνει δεν υπάρχει για αποδεικτικό;

Περαστικά για τη μέση σου!!Περπάτημα όσο μπορείς ανακουφίζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ συμπεθερουλα μου δεν το δα οτι ειχες γραψει... :(:(:( και σας διαβαζα για να ξεχαστω και το δα μετα απο ωρα..

κοιτα πονεσα λιγακι δεν θ απω ψεμματα :oops: αλλα ευτυχως ηταν για λιγα δευτερολεπτα... :D

ενω ημουν αγχωμενη και ειχα πολλα νευρα πριν το κανω...μ ε το που ξαπλωσα ηρεμησα και μου πε μπραβο ο γιατρος που χω τοσο χαλαρη μητρα..δεν το περιμενε ... :lol::lol: γιατι οτανμπηκα μεσα με ειδε η βοηθος του που ξεφυσαγα και ημουν πολυ αγχωμενη,..

αυριο το βραδυ ειπε θα με παρει τηλ..ναμου πει..μεχρι τοτε ..θα μαι στην εποχη του νεατερνταλ :lol::lol::lol: τόοοοοοοοοοοοοοσο πίσω....αλλα θα σας διαβαζω απο το πρωι να ξεχνιεμαι.. ;););) ευτυχως που υπαρχετε και εσεις κοριτσακια μου... :x:x:x:x με ενθαρρυνουν τα λογακια σας..να στε καλα!!!!!!!!!

αυτο που με στεναχωρει ειναι η αντιδραση της μικρης ..οταν μπηκα και της ειπα δεν μπορει η μαμα να σε παρει αγκαλια...εριξε ενα κλαμμα... :cry::cry::cry: της ειχα μιλησει γαυτο που θα γινει εδω κμερες... αλλα αναμενομενο ηταν..εννοειται της ειπα οτι εκανα κατι στη μεση...δεν ειπα κατι σχετικα με το μωρο...και μου λεει μανουλα..οταν γινεις καλα θ αμε παρεις αγκαλιτσα??????? :cry::cry: ψυχη μουυυυυυυυυ...και ηθελε να ανεβει στ αποδαρακια μου να κατσει αλλα δεν την αφησα...

μου πε να μαι ταβλα μεχρι την κυριακη..μονο για πιπι ρουμ...κανα ντουσακι και να παω να φαω το φαγητο μου... απο δευτερ αμπορω να παω καμμια βολτα..αλλα αγκαλια τη λυδια όχι για δεκα μερες... :(:(

σας φιλωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

Κάρολ να μας ενημερώσεις για τα αποτελέσματα..Είμαι σίγουρη πως όταν πάρεις τα καλά νέα θα νιώσεις καλύτερα για τις θυσίες που πρέπει αν κάνεις για λίγες μέρες ;)

Νατάσσα εγώ είμαι το αντίθετο, ψάχνο το πιο ανθυγειινο-παχυντικό και αυτό επιλέγω πάντα :lol:

Το Γ που πάντα επιλέγει τα πιο υγειινα ή τρώει μαύρο ψωμί ή ταχίνι μερικές φορές τον δουλεύω γιατί όλα αυτά μου φαίνονται παππουδίστικα :mrgreen:

Λέτε για το θηλασμό εσείς που θηλάζετε κιόλας. Προχτές εδώ στο γραφείο τους είπα ότι προτιμώ να πιω γάλα από μια μαμά-άνθρωπο και να φάω και τυρί παρά από αγελάδα που θα κυλιέται σε λάσπες και σκ...α.. 8-)

Έμειναν και με κοιτούσαν :o:shock::shock::shock:

Εκεί να δεις φρικιό :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο το προιστορικόοοοοοοοοοοοοοο μαμουθ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

τι κανετε?τι νεα?

δεν θα αναφερω τιποτα αλλο ..μεχρι ναμαθω τα αποτελεσματα...

αρκετα σας εχω πρηξει :oops::oops::oops:

αρτζι,μαρια -ιωαννα..σας φιλω...

καλε ξυπνηστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

είμαι ακόμα χάλια...... βαρέθηκα να πίνω χαμομήλι

Νατάσα δεν σου υπόσχομαι ότι θα έρθουμε γιατί δεν ξέρω πως θα είμαστε μέχρι την Κυριακή

Η Έλενα ούτε σήμερα πήγε σχολείο, αν συνεχίσει έτσι ο καιρός το βλέπω τον Μάρτιο να ξαναπηγαίνει

Για τον Μιχάλη για να καταλάβετε πόσο πολύ σιχαίνεται όταν είναι τουαλέτα κλέινει την μύτη του

:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Καρολ εύχομαι να ακούσεις τα καλύτερα νέα σήμερα και να ηρεμήσεις :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Θου τα έκανες τα πενιρλάκια?

Φραν 45λεπτά είναι μακρυά αλλά δεν υπάρχει κάτι άλλο σε πιο κοντά νομίζω ότι θα πήγαινα στην θέση σου

Μαρία συγχαρήτήρια γαι την εργασία, τέλεια τα πήγες :D:D

Οι φόρμες σιλικόνης μου αρέσουν γιατί δεν κολλάνε κι εγώ από το cook-shop έχω μια, το μόνο θέμα μου είναι ότι στο εσωτερικό δεν ψήνονται τόσο καλά, είναι λίγο σαν λάσπη αλλά εμένα μου αρέσει έτσι :mrgreen::mrgreen:

Παναγιώτα ακόμα στο Νοσοκομείο είναι η πεθερά?

Περαστικά και στον Νικόλα

Γιατί αναβάλλεται ο γάμος? δεν έχει καλή εγκυμοσύνη?

Μιτσάκι περαστικά κορίτσι μου, την μικρή την πήγες τελικά παιδίατρο?

Η ανοδός αναβάλλεται?

Έρη δεν κατάλαβα γαι τα εμβόλια, στο βιβλιάριο δεν φαίνεται πια έχει κάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου εχεις την αγαπη μου ,ουτε εγω θα πω τιποτα αφου θες να ξεχαστεις .

ο Μ τα παει καλα εδω και 3 μερες με το θεμα πανα .φοραει σχεδον ολλη την μερα πανα και παει μονος του οταν του ερθει ,κατεβαζει τα ρουχα του και ενεβαινει στην τουαλετα !!!φυσικα του ξευφευγουν πολ λιγα στο βρακακι αλλα τα σφιγλει μετα και οση ωρα και να προσπαθει να βγαλει ρουχα και να ανεβει δεν του φευγουν .

Το εναυσμα για βρακακι παλυ το ειχα απο ενα συγκαμα που επαθε ;) πονεσε πολυ και του ειπα οτι με το βρακακι δεν θα το παθενε αυτο ;):lol: ειδε και τον ποπο του μικρου που ειναι και αυτος κοκκινοπος και θελει βρακακι :D ωρες ωρες ξεχνιετε και φωναζει να του βαλω πανα αλλα του το ξανα λεω η το διαπραγματευομαστε διαφορετικα .την βαζουμε μονο αν μου πει για κακα και το βραδυ για καλο και για κακο αν και ξερω οτι τα κανει το πρωι οταν ξυπναει .

Μαρακι εχεις ξεφυγει λιγο !!! :lol::lol::lol::lol::lol: αυτο ουτε που θα το ελεγα ποτε !!! :lol::lol::lol::lol: και τις μανας μου να ηταν το γαλα .... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασουλα εγινε τιποτα οταν εβγαζε τις πανες ο Μ ?μηπως του ειπαι καποιος τιποτα πχ."αν δεν κανεις στο γιογιο θα στα βαλω στην μουρη " που του ελεγε η πεθερα μου τον Κ ? αστεια το ελεγε αλλα να του πηγε του Κ ....ο Μ πηγενε παιδικο τοτε ?μηπως καποιος που τον αλλαζε ελεγε " τι ειναι αυτο μπιαχ μπιαχ " ...προσπαθω να καταλαβω και για τον Κ γιατι τοσο κολλημα με αυτο το θεμα ....εμενα δεν με νοιαζει απο την στιγμη που δεν ειναι στο στομα μου και ειναι στα χερια μου οκ θα τα πλυνω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα περαστικά στην πεθερά, θα ταλαιπωρείται η καημένη!!! μαζί και ο πεθερός, αλλά και ο άντρας σου!! :!: τώρα ποιός κρατάει τον πατατούλη όταν είσαι δουλειά? :?:

τι ένσταση έκανες τελικά? να μην πας απογευματινό?

Νατάσα-φρικιό τι γκρουπάκι είναι αυτό, που όλοι είναι μέσα εκτός εμού? :-w:-w:-w:-w

Φρανίτα ψάξε και για πιο κοντινούς παιδικούς, γιατί μακρυά από σας, αν γίνει κάτι μέχρι να πάρεις τρένο κ.λπ,......άλλωστε είναι μόνο για 2 μήνες, και πολύ καλός να μην είναι, δεν πειράζει, ....... αρκεί να είνα καθαρός και το προσωπικό καλό!!! ;)

ο παιδικός της Ρ. και το σχολείο του Λ. είναι 10 λπετά με τα πόδια από το σπίτι! :!:

Κάρολ εγώ που έκανα άμνιο, δεν μου είπε τίποτα ο γιατρός για ακινησία και ξάπλα.....και τον ρώτησα, επειδή έχουμε σκάλες στο σπίτι και μου είπε κανένα απολύτως πρόβλημα.....μόνο να μην σηκώνω βάρος και να μην κάνω σεξ!!! αυτά....και δεν μου έδωσε τίποτα, ούτε αντιβίωση, ούτε κάτι άλλο!!! :!:

τόσο μεγάλη διαφορά εδώ με εκεί?!!! :?::?:

Νατασούλα :o:o:o:o κλείνει την μύτη του???? :o:o:o:o:o:o:o

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη να μας πεις τι έγινε τελικά με το βιβλιάριο και τα εμβόλια :!: δεν έχετε βιβλιάριο εμβολίων? εμείς εκτός του βιβλιαρίου του παιδιού έχουμε άλλο για τα εμβόλια! :!:

Μαρία μπράβο για την εργασία σου, συνέχισε δυναμικά! :D

σήμερα ζέστανε λίγο μόνο -10!!!! :roll::roll::roll::roll:

το απόγευμα πάμε πάλι νοσοκομείο για να δουν την πλατούλα, ελπίζω να είναι και η τελευταία φορά!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο όχι δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο, απλά ο Μιχάλης είναι γενικά σιχασιάρης, έχει τύχει να κάνει εμετό γιατί φύσηξε την μύτη του και μετά είδε το χαρτομάντηλο, τώρα κλείνει τα μάτια όταν φυσάει την μύτη :shock::shock: και γενικά αηδιάζει με πολλά πράγματα

Μια φορά έκανε εμετό γιατί του βρόμισε το κουνουπίδι που έβραζα

Δεν έχει θέμα δηλαδή μόνο με τα κακά αλλά και με πολλά άλλα πράγματα

Καλή επιτυχία με την πάνα:D:D

Αγρυρώ για τους κλόουν που έγραψες στο νοσοκομείο, ήταν προσωπικό τπυ νοσοκομείου που ντύθηκαν κλόουν ή επαγγελματίες?

Πρέπει να πάρω στολές στα παιδιά, οι περσινές δεν τους κάνουν και με αυτόν το καιρό δεν έχω καμία όρεξη να βγώ για ψώνια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου εχεις την αγαπη μου ,ουτε εγω θα πω τιποτα αφου θες να ξεχαστεις .

:x:x:x:x:x:x και εγω σ αγαπω φιλεναδα μου!

μπραβο στο Μανωλιο μας...α ρε λυδακι ...όχι να δεις τι αντρα σου δινουμε... :lol::lol: εμεις εχουμε δρομο ακομη...μονο τσισακια κανουμε που και που στην τουαλετα..σπανια τα κακακια μας..

αρτζι ..πολυ σωστα λογια αυτα στο youtube...μακαρι αν ηταν εφικτο να καταργηθει το βουλευτικο ασυλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα το θελαμε ολοι μας....αλλα σιγα μην γινει ποτε κατι τετοιο... :evil::evil: παντως κοριτσια αν δεν παμε σε εκλογες και αμεσα...δεν μας βλεπω καλα... :roll::cry:

νατασουλα μου τι εγινε με το μιχαλακη και με τα κακακια????ελπίζω να του περασει...κατσε και μιλα του ..εξηγησ ετου ..σε φιλωωωωω

με το γωγακι τι εγινε?κανα νεο για τη μπουμπου της?

βικυ πως τα πας ?????

παναγιωτουλα μου τι κανει ο καστανουλης σου? ;);):D ακου τον ελεγα ξανθουλη :lol::lol::lol:

σισσακυ μου γλυκο..πως παει το διαβασμα φιλεναδα?αντε φοιτητρονι μου..να τα πουμε και απο κοντα..μου λειψες...

χρυσουλι μου..lovieeeeeeeeeeee...αναστασακι μου..βενι...ιουλια...που ειστε βρε βορειες κοριτσαρες μου? :lol::lol: κανει κρυο ε? ευτυχως εγω μεσα στο σπιτακι και μαμινγκ θεραπι...απλα πιανομαι απο το ξαπλα...

δημητρουλα μου πως ειναι το μικροβιακι σου? η βασιλικουλα?

ερακι μου ...τα φιλια μου...εισαι λιγααααααααακι καλυτερα ε?

ουφ..αυτα τα ολίγααααααααααααααα :oops::oops::oops: αγαπες μου...σορυ αν ξεχασα καμμια..

πηγα να υποβαλω...αλλα να απαντησω στην αρτζι...

κοιτα ο γιατρος μου πε δυο μερες ξαπλα..μαμ κακα και νανι.. :lol: αντε κανα ντουσακι και να τρωω στην κουζινα το φαι μου...και μετα παλι ξαπλα...γιατι υπαρχει ενας μικρος κινδυνος αποβολης...ναι μεν πολυ μικρος...αλλα φυλαγε τα ρουχα σου...εννοειται μου πε οχι βαρος για 10 μερες!!!!! δηλαδη την παπενια γι α10 μερες ουτε αγκαλια τιποτα...επειδη εχω και προπτωση μητροειδους βαλβιδας...πηρα τη μερα της αμνιο αμοξιλ και θ απαρω για αλλες 4 μερες...παντως και σε αλλες κοπελιες βρε κοριτσακι μου που ρωτησα..τους ειχε πει ταβλα για λιγε ςμερες...πολυ διαφορετικα οντως ειναι εξω μου φαινεται...ασχετο η πλατουλα της μικρουλας ειναι κλαυτερα ε?πολυ χαιρομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Πηγα ειδα κ τον βρετανοκο, ωραιος, ειχε περισσοτερα παιχνιδια η αυλη αλλα δεν τον αφησαν να παιξει λιγο κ εκλαιγε ο καημενος. Αυτοι θελουν 1000 ευρω για 6 εβδομαδες ειναι υπερβολικο...γενικα κ οι ποο κομτινοι ειναι πιο κοντα σε σχεση με τις στασεις του τρενου αλλα μετα περπατας..παντως σκάες ειχαν κ οι αλλοι....

Θα τον παω στον μακρινο, μου αρεσε κ ηταν κ μιση τιμη..1000 ευρω για 6 εβδομαδες δεν τα δινω! Αυτος που θα τον παω ανηκει βασικα σε μια οργανωση που ξεκινησε απο την Ιαπωνια κ προωθει τη συμφίιωδη των λαων λ τα εσοδα πανε για εκδήλωσεις κ σχολεια στην ΝΑ ασια...μου ειπε η υπευθυνη μα τον παω τη δευτερα να δει τη ταξη του κ να κατσει μεχρι τις 2 . Λεω να ζητησω να χωρισουμε την δοκιμαστικη ημερα σε. 2 μερες μεχρι τις 12 κ να ξεκινησει κανονικα στις 20...τι λετε?.

Σορρυ που δεν σχόλιαζω αλλα μολις λυσω το θεμα του σχολειου θα γινω παλι ο εαυτος μου..τα εχω παιξει λιγο..

Επισης θα τρωει στο σχολειο πρωινο κ μεσημεριανο κ σνακ κ χαιρομαι..ειδα κ το μενου, πολυ ωραιο, να δω αν θα τα φαει..επισης μου ειπαν θα τον βοηθησουν με την τουαλετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο σιγά σιγά, βρίσκεται σε καλό δρόμο! ;)

Νατασούλα :o:o:o:o όντως πολύ πρόβλημα αυτό, μα να σιχαίνεται με όλα? :o:o:o:o

νομίζω ότι ήταν προσωπικό του νοσοκομείου, ίσως νοσοκόμες, δεν ξέρω να σου πω, δεν ρωτήσαμε!!! :roll::roll::roll: , αλλά σαν ιδέα ήταν πολύ καλή! και από ότι είδα στο φέις και μία άλλη μαμά που μένει Γερμανία (σε άλλη πόλη) είχε το παιδάκι της στο νοσοκ. και εκεί πήγαν κλόουν!!! :roll::roll:

χθες είχε η Ρ. τα μαλλιά της μαζεμένα πίσω με κοκαλάκι και μου λέει ο άντρας μου να της το βγάλω γιατί του θυμίζει την παραμονή της στο νοσοκ., :o:o:o:o:o:o επειδή εκεί τα μάζευε όταν της άλλαζαν τους επιδέσμους!!! κορδέλες να μην φοράει γιατί του θυμίζει τα τουρκάκια :? ε τι κοριτσάκι είναι αυτό χωρίς τα μπιχλιμπίδια της? :? βέβαια και εκείνης δεν της αρέσουν αλλά.....

Φρανίτα κάντο έτσι, σε 2 μέρες.....και δεν ξέρεις μπορεί από την 1η κιόλας μέρα να μην έχει πρόβλημα ;) ......επίσης πολύ καλό το ότι θα τον βοηθήσουν με την τουαλέτα, έτσι δεν θα έχεις εσύ να σχοληθείς!!! ;):lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα και εγώ θέλω να αγοράσω στολές γιατί και οι δύο την επόμενη εβδομάδα έχουν αποκρυάτικο πάρτυ στο σχολείο!!!....στο δημ. πρέπει να πάει και ένας γονιός και μάλλον εγώ, και βαριέμαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλαρα μου αγαπημενη σε τσεχασα πριν...πτου μου..θου μου!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

λοιπον ακου ..ειδε η μικρη μου...τον παντελακο με τις μποτες και της αρεσεπολυ η φωτο...

εχει πλακα οποιο παιδακι δει με ρωταει πως το λενε αυτο... εκεινο? μερικα μαλιστα νομιζω οτι μοιαζουν σε καποιους συμμαθητες της... :lol::lol:

φραν συμφωνω και εγω...να πας στον πιο μακρινο και δοκιμαστικα για δυο μερες...και βλέπεις πως παει... ;);) τα φιλια μου στον σεμπουλη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops: Kαλημέρα σας!!!!!

Βγήκε ήλιος επιτέλους :D:D

Αλλά δεν έχασα ούτε γραμμάριο :(:(:( δεν λέω 5 μέρες κάνω δίαιτα αλλά ούτε 1 γραμμαριάκι;

Έτσι για να ανέβω ψυχολογικά λίγο......

Καρολινάκι απόλαυσε την ξάπλα όσο μπορείς ;);)

Πάντως και μια φίλη μου που έκανε τώρα τελευταία άμνιο ο γιατρός δεν της είπε να προσέχει τόσο πολύ :?:? Τι να πω;Κάθε γιατρός έχει την άποψη του τελικά

Αργυρώ -10 :o:o:o μπρρρρρρ!!!Αλλά εσείς συνηθίσατε ε;

Η Ρέα έκοψε τα μαλλιά της ε;Τι ναπω εγώ που της δικιάς μου της τα έκοψε ο άντρας μου τον Οκτώβρη και το κανε το παιδί σαν το κατσίκι :evil::evil::evil::evil: Περιττό να πω ότι έπεσα σε κατάθλιψη τότε, ήταν χάλια το παιδί....

Νατασούλα και ο ανιψιός μου σιχαίνεται πάρα πολύ,είναι δύσκολο,δεν μπορείς να κάνεις κάτι δυστυχώς..

Καποια στιγμή πιστεύω μεγαλώνοντας θα ντρέπεται από σένα και θα το κάνει μόνος του.

Πάλι καλά που πάει τουαλέτα,φαντασου να τα κρατούσε..χειρότερα ε;

Α και περαστικά σου σόρυ :oops::oops::oops:

Αφροδίτη 17 ευρώ περίπου είναι αν θυμάμαι καλά,είχα παραγγείλει πέρυσι(καρεκλάκι φαγητού,2ατμομάγειρες και κάτι αξεσουάρ)

Μπράβο για την τουαλέτα!!

Φρανίτα να τον πας στον μακρινό σταθμό αφού σου άρεσε πιο πολύ,έτσι κι αλλιώς είναι για λίγο καιρό ;)Ζήτα να πάτεκαι δοκιμαστικά για λίγο και αποφασίζεις,αλλά αφού σου έκανε κλικ από την αρχή θα σου αρέσει πιστέυω ;)

Για πείτε μου ρε κορίτσια μοσχαρίσιο φιλέτο στον φούρνο λέτε να γίνει μαλακό;

Δεν θέλω να το τηγανίσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουυυφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ έγραψα ένα κατεβατό και αντί να πατήσω αντιγραφή για να μην το χάσω πάτησα επικόλληση το ζώον.......

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

:twisted::twisted::twisted::twisted:

Δεν τα ξαναγράφω...

Καλημέρα !!!

Καρολ καλά αποτελέσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mybabysworld.gr/site/content ... id=1206762

ένα πολύ ενδιαφέρον άρθρο για τον παιδικό θυμό και τι πρέπει να κάνουν οι γονείς!!! ;)

Κατερίνα τα φιλετάκια δεν χρειάζονται πολύ ώρα, είναι πολύ λεπτά ....... έχεις ένα σκεύος που να είναι και για τιγάνι και για τον φούρνο? δλδ το βάζεις σε αυτό με λίγο λαδάκι και λίγο νεράκι, το σκεπάζεις και το αφήνεις για ένα πεντάλεπτο ή το δοκιμάζεις για να δεις αν έγινε!!.....ή το βάζεις στον φούρνο σε χαμηλή θερμοκρασία για να σιγοψηθεί, σκεπασμένο!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανουλίτσες!

Άλλο ένα μαρτυρικό βράδυ έλαβε τέλος... :?

Ελπίζω να είναι καλύτερα τα κορίτσια μου σήμερα, γιατί κοντεύουμε να λαλήσουμε ομαδικώς! :?

natasoula μου, ΑΝ είμαστε καλά, λέμε να ανέβουμε Κυριακή με Τετάρτη... :D Αλλά δε λέω τίποτα... Ως το Σάββατο το βράδυ!!! :-ss:-ss:-ss

ΤΟΣΟ σιχασιάρης ο Μ;;; :shock::shock::shock: Άντρες παιδί μου... :lol::lol::lol:

Καρολινάκι, μωρό μου, η σκέψη μας είναι μαζί σου!!! :x:x:x

Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Εμείς είμαστε εδώ, για να σου κάνουμε παρεούλα!

Νατασάκι!!! :-w:-w:-w Ούτε εγώ είμαι μέλος της περιβόητης ομάδας!!! :-w:-w:-w Έκανα αίτηση!

Κι εγώ ήθελα να στο πω...

Κάν'το ρε φρικιό το blog, έστω κι αν το ενημερώνεις με αργούουουους ρυθμούς!!! Δεν μας πειράζει! :P

Θα είναι πολύ χρήσιμο να έχουμε κάπου συγκεντρωμένες όλες τις οικολογικές και υγιεινές σου συμβουλές! :-bd Δεν θα ακολουθούμε ούτε τα μισά... αλλά καλό είναι να τα ξέρουμε!!! :));)

Κι επειδή είχατε χθες συζήτηση περί κρεμών...( Νατασάκι, να σε φρικάρω λίγο... :P )

Κι εγώ δίνω στην Ε φαρίν λακτέ, Άφρο μαζί σου!!! :D

Αρνείται πεισματικά να φάει ο,τιδήποτε έχει σχέση με λαχανικά-κρέας, αλλά θέλει οπωσδήποτε 3 γεύματα την ημέρα... Τα οποία σημειωτέον δεν μπορούν να επαναληφθούν επουδενί! (να φάει δηλαδή 2 φορές φρούτα) Έτσι της δίνω 1) φρούτα το πρωί, 2) λαχανικά και κρέας το μεσημέρι το οποίο μου φτύνει στα μούτρα και ΚΑΘΕ μέρα το πετάω και στη συνέχεια της δίνω μία μπολάρα κρέμα που την χλαπακιάζει και 3) γιαουρτάκι το απόγευμα.

Πάντως, θα συμφωνήσω απόλυτα ότι στο 2ο απενοχοποιείς πολλά πράγματα και ως έμπειρη πολύτεκνη... θεία :lol: μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι στο 3ο απενοχοποιείς ακόμα περ/ρα και στο 4ο σχεδόν όλα... :lol::lol::lol:

ΟΚ, εξαιρούνται φρικιά τύπου Νατάσας!!! 8-):lol::P

Νατασάκι, συγχώραμε, αλήθεια το θέλουμε το blog σου, θα είμαστε φανατικοί... αναγνώστες :!: το υπόσχομαι!!! :D:D:D

Φωνασκεί πάλι, πάω!!!

Η Β ακόμα κοιμάται! :shock:

Σας φιλώ όλες!!! :-*

Κι είπατε ένα σωρό ώσπου να υποβάλλω! :-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi ευχαριστώ πολύ :x

Αυτό θα κάνω αλλά δεν ξέρω αν έχω τέτοιο σκεύος,νομίζω ότι έχω :oops::oops:

Πάω για ψώνια θα αφήσω την μικρή στη γειτόνισσα γιατί βαριέμαι να βάζω βγάζω από το καρεκλάκι,θα κανω 4 στάσεις,δεν λέει,ταλαιπωρία και γι αυτήν θα είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...