Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Τι κανετε γκερλς;; Εγω χαζεύω! Η μικρή έχει νεύρα μέσα στο σπίτι, δε με αφήνει να διαβάσω και ή θα ουρλιάζει ή θα γκρινιάζει! :twisted::(:roll::geek:

Φραν έχεις νευράκια;; :lol: Τι σου φταίνε παιδί μου οι τουρίστες;; Ασε τους ανθρ[ωπους να βγουν λίγο απο την πραγματικότητα τους!

Βίκυ γιατί δεν είχατε κουπόνια;; Του του έφερνα συνέχεια απο τις εταιρειες χωρις να τους ζητάει κιόλας! ;)

Ααααα! Και τώρα που το θυμήθηκα πες του Π σου να μπαίνει στο μλογκ του Π μου για στοιχηματικές προτάσεις.

Τώρα τελευταία πάει πολύ καλά! Ξέρεις γιατί;; Γιατί τις προτάσεις του δεν τις παίζει ο ίδιος!! :o:shock: Αν τις έπαιζε θα πήγαινε κουβά! :lol::lol::lol: Αυτη είναι η σελίδα: http://bookmasou.blogspot.com/search/label/PePe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ηΣισσιώ δηλαδη να μπαινει αλλα μην παιζει συμφωνα με αυτα?

χαχχαχα ωραι διαφημηση εισαι!

καλε και που ειχαμε στη Μ-Ι τα εδινα....αφου ειχε αλλεργιες...

τωρα για τα πρωτα δεν εχω κουπονια...

αν και ειπα ...επλπιζω να μην εχει αλλεργιες στα οικονιμικα!

ειχε ερθει ενας ξαδερφος μου ...φαγμε πατατοαυγα στο τηγανι...

η Μ-Ι εχει ξεσαλωσει...βαρεθηκε μεσα στο σπιτι και κανει χαζομαρες!

Μαρια μπραβο για την εργασια...

η φορμα σιλικονης πολυ καλη...εγω εχω μια της tupperware ..καλη..πιο ευκολη στη χρηση απο την απλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα γεια σας!!!! :D:D:D

Σισσακι ο Π εχει καλε μπλογκ για στοιχημα;;; :lol::lol::lol: Λεει τπτ;;Να μπαινω να παιρνω ιδεες ;;;

Πως εισαι;;;Χαθηκαμε τελειως.Θα σε τηλ να τα πουμε. Ελπιζω μετα την εξεταστικη να βρεθουμε.

Καλε μαγιοραλ εχει στο ριβερ γουεστ..το νεο εμπορικο διπλα στο ικεα..στον κηφισο...

Κοριτσιαααα μολις γυρισα απο το σχολειο..Βασικα αυτη την εβδομαδα δε δουλεψα ουτε μια ωρα.Παω και ερχομαι.Με λυπαται ο Δ/ντης και με διωχνει... :oops::oops::oops: Περιμενει και αυτος τι θα γινει με την ενσταση οποτε να μην μπαινω βγαινω στις ταξεις χωρις λόγο.

Εχω και τον Νικολα αρρωστο..δεν εφταναν ολα τα αλλα.

Τελικα η πεθερα μου επαθε πολλαπλο εγκεφαλικο σε 3 σημεια.Στασιμη κατασταση...θα χρειαστει παρα πολυ χρονο για να συνελθει..Ο πεθερος μου εχει γινει λαστιχο ο καημενος....

ΘΕσαλλονιουλες μου εχω ενα καλο και ενα κακο νεο..Απο που θελετε να αρχισω;;;

Το καλο νεο ειναι οτι η ξαδερφουλα μου που θα παντρευοτανε τον Ιουνιο ειναι Εγκυουλαααα :D:D:D

Το "κακο" νεο ειναι οτι ο γαμος αναβαλεται επ αοριστον οποτε δεν θα ανεβω πανω... :( και ηθελα τοσο να σας δω.

Παω να διαβασω και τα υπολοιπα νεα σας...Αν ξεχναω να σχολιαζω ζηταω συγγνωμη..τα χω κανει αχταρμα τελειως... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: όχι ρε!! Να μπαίνει να βλέπει και να τα παίζει κιόλας! Και όταν ο Π μου δεν ριχνει κουπόνι θα σας ειδοποιώ για σίγουρη επιτυχία!!! :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα ήθελα να σε πάρω τηλ το μεσημέρι, αλλά ντράπηκα μηπως κοιμόσασταν... :oops::oops::oops:

Θα μιλήσουμε σίγουρα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ Σισσιώ μπαίνουμε, βλέπουμε και ποντάρουμε το αντίθετο από αυτό που λέει ο σύζυγος??

ακόμη δεν έκανα το κεικ

είχα παρέα

έχω μια κουζίνα μπου..λο :evil:

καλά καμία δεν έχει το δικό μου τηλ? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας παρακολουθώ και πόσο μ' αρέσει που λέτε πολλά κι έχετε και τα κέφια σας... :D

Είστε απολαυστικές σήμερα!!! :D

Δεν προλαβαίνω να γράψω και συγχωρέστε με, δεν θυμάμαι να σχολιάσω (είπατε τόσα!!!) :oops:

Και οι δύο, αλλά ειδικά η Β μου έχει γίνει τσιμπούρι... Όλα "η μαμά" να τα κάνει... :?

Ουφ!! Κι όλη μέρα-όλη νύχτα γκρίνια... :?:?:?

Δεν ησυχάζει το κεφάλι μου ούτε στιγμή τα τελευταία 24ωρα... Ουφ και ξανάΟΥΦ!!!

Μα, μας έχουν γ@μ@σει κυριολεκτικά οι αρρώστιες φέτος!!! :evil::evil::evil:

(συγγνώμη για το λεξιλόγιο, αλλά...) :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πεθερά που είναι θεόκουφη, πάει επίσκεψη στο σπίτι της κόρης της. Τη

πόρτα της ανοίγει ο γαμπρός της, που ξέροντας το πρόβλημά της, αρχίζει να

λέει μ΄ένα τεράστιο χαμόγελο στα χείλη:

- Καλώς το, το κουφάλογο! Από που έρχεσαι πάλι σκατόγρια, παλιομάγισσα;

- Από ένα μαγαζί με ακουστικά παλιομαλάκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ?

ο Μ ακομα να κοιμηθει (ακους βικη!!! :lol::lol::lol: με ματιασες :P:lol::lol::lol: ) κοιμηθηκε το απογευμα οπως και εγω με τον μικρο και θα τον βαλω πιο μετα για υπνο .

ζεσταινω την μπριζολα μου και μια πιτα να φαω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα κριμα για την πεθερα σου ....θα σε παρω αυριο .

ιουλια σουμεχερ εχεις γινει !!!εκει που φοβοσουνα πολυ τωρα δεν καταλαβαινεις τιποτα ,μπραβο κοριτσι μου ετσι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο....χαχαχ...κανει παρεα στη Μ-Ι!

ΕΜ αφου κοιμθηκατε το απογευμα!

πως να κοιμηθει τωρα?

νυσταζω...ελπιζω να μην μεπιασουν τα χθεσινα...βεβαια...πηρα ενα ξοζαλ!

το μπεμπε ολο βολτες κανει μεσα στην κοιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα τι ταλιπωρία τραβήξατε κοριτσάκι μου! Μα τσιτσιδο το μωρό δεν έκανε κρύο? Περαστικά σας κοριτσάκι μου!

Αργυρώ πολύ τα έκοψε τα μαλιά της? Πάντως και εγώ το έκανα αυτό όταν ημουν μικρή.. Ακομη την θυμάμαι την φάτσα μου στον καθρέφτη ημουν σαν ποντικοφαγωμένο!

Νατάσσα έχει δίκιο η Βένι αφου κ εσυ το σκεφτόσουν, κάνε ενα blog με τα πράγματα που σενδιαφέρουν, θα εκπλαγείς με το πόσα "φρικιά" υπάρχουν να σου κάνουν παρέα!

Αναστασία την θυμάμαι την στολή, τι όμορφη που θα ήταν! Βγάλατε φωτοσ?

Μαράκι ελπίζω να γίνουν γρήγορα καλά και να μην χρειαστεί αντιβίωση!

χαχαχαχα Νατασούλα πολύ γέλασα με το σχόλιο του άντρα σου για τα στοκ σαμπουαν!

Εδώ στο μπουστερ το παιδι μπαινει μόλις περάσει τα 18 κιλά και έχει περάσει τα 3 του χρόνια.

Δεν τα διάβασα όλα έμεινα στην 9 σελίδα θα συνεχίσω μετά, πόνσε η μέση μου πάλι γαμωτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουόου!!!

Μα πόσα γράψατε;;;;;;;;;;

Θου κοπάνα λέμε!!!!!!!!

Η Τόνια εμφανίστηκε; Πού χάθηκε;;;;

Χιονίζει σας το πα;;;;;;

Επιτέλους το έστρωσε! Αύριο αν κατα φέρω να κατέβω από το σπίτι μου θα φτιάξουμε χιονάνθρωπο!

Εσείς τί νέα; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τελικά είμαι φρικιό!!! Το αποφάσισα! :mrgreen::mrgreen:

Μα Ιουλία διαιτητική η μαργαρίνη;;;;;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μακριά! Αλήθεια!!!! Βουτυράκι και πάλι βουτυράκι!!

Ο Δ όποτε ανοίγει το ψυγείο και βλέπει το κατσικοβούτυρο μου λέει 'Άλλο βούτυρο δεν έχουμε. από κείνο το ανθυγιεινό δεν πήρες;' Λέτε να με σιχαθεί;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Εντάξει μακαρόνια μπορεί να φάμε και μια στις 2-3 εβδομάδες. Και εννοείται πως φτιάχνω και σπιτικά ζυμαρικά γεμιστά με τυριά-σπανάκι κλπ!!! :lol::lol::lol:

Βίκυ τί λέει η κοιλιά; Πως είσαι; Συσπάσεις έχεις;

Έρη αγάπη τί κάνεις; Καλά σε βλέπω!!!

Από την Καρολ κανένα νεότερο;;;

Φραν εγώ λέω να τον πας. Δύσκολα είστε ρε συ. 2 μήνες στο ξενοδοχείο είναι πολύς καιρός. Εδώ 1 εβδομάδα πας και λες αντε να γυρίσω σπίτι... Κουράγιο.......

Σίσσυ παίζει στοίχημα ο Π;;;; Ο Δ έπαιζε αλλά μονίμως έχανε οπότε το κόψαμε!!! :lol::lol::lol:

Δήμητρα περαστικά σας! Κουράγιο και υπομονή!! Και με τις 2 άρρωστες είναι ζόρικα τα πράγματα.....

Αφρο δεν πιστεύω να έδωσες γιαουρτοεπιδόρπιο στον Π....... :twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα τοσο σοβαρά η πεθερά; Δύσκολα επανέρχεσαι από το εγκεφαλικό πάντως.... :?:?:?

Μάγδα χάνουν περισσότερο 3-4 πόντους διαφορά έχουν οι μετρήσεις. Οπότε μια χαρά είναι η Μ! Τέλεια με τον παιδικό! Θα γύρισετε από τις διακοπές και μετά! Οι εγκαταστάσεις πώς είναι; Είσαι ικανοποιημένη;

Αργυ με γεια το κούρεμα!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Νατάσα αν του δίνεις μαντηλάκια να σκουπίζετε; Ή αν πλένετε μόνος του μετά; Δεν μπορεί με τπτ;

Χρυσα δλδ τλι πρόβλημα μπορεί να έχει και να μην συνέρχεται ε'υκολα ο Ι;

Έλενα σουμάχερ! Είσαι αστέρι!!!! Σε βλέπω για κόντρες με την Ιουλία!!!! :lol::lol::lol:

Αναστασία δεν συνδυάζουμε την εικόνα μια μοντέρνας γυναίκας με το θηλασμό αλλά με ένα μπιμπερό στο χέρι. Και γω έχω σκεφτεί πως πολλοί δεν θα έχουν ιδέα πως θηλάζω. Ίσως θεωρούν δεδομένο πως ταίζω τα παιδιά μου όπως έχουμε συνηθίσει δλδ με το μπουκάλι. Εγώ αλήθεια δεν κολλάω πια. Απλά βαριέμαι να ακούω βλακείες ακόμη και από τη μάνα μου. ΄(Ή μάλλον μόνο απο τη μάνα μου)

Γιώτα πάω να δω τα ξυλάκια!!!

Μαρία μπράβο ρε συ!!!! Άντε και στην επόμενη τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βέν αβγα δλδ τρώει; Δικά μας είναι από κότες φρικιά!!! :lol:

Ελάτε στο πάρτυ! Να σας δούμε!!!

Καλέ διαβάσατε πως θα είναι μασκέ ή με γράψατε;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αν δεν ντυθείτε δεν ανοίγω την πόρτα!!! Θου ακούς;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ντύσου παπάς εσύ και παπαδάκι ο Παντελής για να μην έχεις θέμα!!! :lol::lol::lol:

ε; τέλεια ιδέα δεν είχα;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Έρη ρε συ θα ήθελα πολύ αλλά δε νομίζω πως προλαβαίνω ρε γμτ. Το πρόβλημά μου είναι πως για να γράψω πχ ένα κείμενο πρέπει να συγκεντρωθώ και μου παίρνει πολύ ώρα ρε γμτ. Ακόμη και με το γκρουπ στο FB ζορίζομαι κάποιες φορές γιατί αν δεν μπω μια μέρα μαζεύονται οι δημοσιευσεις και μέχρι να τις διαβάσω όλες έχει περάσει μια αιωνιότητα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι νατασα μου το δικο μου γιαουρτι θελει ο Π ...το Αγνο την μεγαλη συσκευασια στραγκιστο :lol:

μαλλον καταλαβες λαθος κανονικο γιαουρτακι ετρωγα με αληθηνη μπανανα μεσα σε κομματια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο γκρουπ στο Facebook???? :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Καλά είμαι απλά θέλω να καθαρίσω να πάω να δω ότι όλα καλά. Πονάω λίγο αλλά όκ, το πολύ ηταν το Σαββατο.. Το ψυχολογικό ειναι κάπως αλλά θα το παλε΄ψω και αυτό, όλο με βλακείες θέλω να καταπιάνομαι να ξεχνιέμαι. Ειναι νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζητησα να μπω και εγώ.. Λέμε τώρα..

Παναγιώτα!!! Πωπω και τι θα γίνει τώρα, μέσα στο νοσοκομείο είναι ή βγηκε? Περαστικά ρε! :(

Μαγδα τέλεια με τον παιδικό, εγώ ρε παιδιά δεν αγχώνομαι με το μποι του Κώστα και δεν ειναι και το πρωτο μποι..

Φραν εμένα μια χαρά μου ακουγεται.. ειναι λίγο μακριά πάντως ομολογουμένως..

εμεις αυριο θα πάμε στον γιατρό να μας γράψει την καρτέλα με τα εμβόλια για να γράψουμε στο σχολείο τον Κώστα για τον Σεπτέμβρη..

Το πακέτο που ηρθε με το σχολείο είχε μέσα τα πάντα και πρόγραμμα με ασκήσεις να κάνεις με το παιδι για να το προετοιμάσεις για το σχολείο.. Το αγχος μου τώρα ειναι τι θα γίνει με τα εμβόλια.. αν θα τα γράψει αυτός ο οποίος ειναι και λίγο λάφρας.. Του τα ειχα δώσει εγώ τα εμβόλια που έκανε, τα είχα ετοιμα απο την Ελλάδα και το ζώον δεν κράτησα αντίγραφο.. αν δεν ενημέρωσε καρτέλα την πουτσίσαμε. :mrgreen::roll::roll::roll:

Ασε Μαράκι ουτε το δικο μου τηλ το ήθελε καμία :twisted::twisted::twisted::@):@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω η γυναίκα που προσπαθώ όλη μέρα να σας διαβάσω και τα μισά τα ξέχασα;

αυτό που θέλω να πω είναι ότι πεινάω!!!!!!Ναι κάνω δίαιτα επιτέλους μπας και μπω στα ρούχα μου,αν και δεν το νομίζω :?:?:? το μεγαλύτερο τζιν μου είναι 26 νούμερο,που πάω ο Καραμήτρος;

Εχω απελπιστεί πάντως,δεν μπορώ άλλο την εικόνα μου τέλος!!!Θα αδυνατίσω

Καρολινάκι καλή επιτυχία,ελπίζω να είναι όλα καλά με τον μπέμπη σας!!

Νατάσα να κάνεις μπλογκ ρε!!!Θα είμαι φανατική!!!Μου αρέσουν πολύ και εμένα τα υγιεινά σου,καθόλου φρικιό δεν είσαι,εσύ θα σώσεις τον κόσμο :lol::lol::lol:

Αφρο το είδες το λινκ που σου έβαλα για το ρεκάρο;220 το έχει

Βίκυ κοντευεις ε;Τι καλά!!!!!!

Να πω στην Αναστασία ότι και εγώ είμαι η τρελή του χωριού που θηλάζω ακόμη :lol::lol:

Τρελαίνομαι που λένε ότι κάνω λάθος όμως τπτ άλλο, ή όταν λένε θηλάζεις ακόμη;Μπράβο ρε και από μέσα τους λένε μπλιαχ(το ξέρω)

Χρύσα περαστικά στον μικρούλη σου ρε!!!Πουλάκι μου πόσο ταλαιπωρείται και αυτό!!

Μιτσάκι περαστικά και σε σας

Εχουμε κι άλλα μωρά άρρωστα,μου διαφεύγουν,περαστικά σε όλα τα μωράκια μας!!!

Η Γωγώ ναι ελπίζω να βγήκανε κιόλας και να αναρρώσανε

Να πάλι τα ξεχασα όλα, κάτι για τη μνήμη υπάρχει αλήθεια;Πολύ χάλια είμαι,το ότι ξεχνάω αυτά είναι το λιγότερο,ξεχνάω και πολλά, πολύ σημαντικά....τεσπα

Με καλεί ο σύζηξ για ύπνο σας αφήνω..

Καληνύχτα σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...