Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

εμεις δεν εχουμε στοκ απο απορρυπαντκα...θα σας στελνουμε τα απλυτα μας...η θα πλενουμε στο χερι πρασινο σαπουνι...που εχω και αλλεργια...!

πανες...για τη Μ-Ι επαιρνα ναννυς(δεν της εκαναν αλλεργια)...τωρα πηρα...100 ναννυς 12 ευρω...απο αποθηκη!

εμις δεν εχουμε κουπονια...!

ελπιζω να μην εχει και αυτος αλλεργιες και να θελει ακριβες...αλλιως θα το στειλω στη νονα του που θα εχει στοκ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν ειναι ολα καλα αυριο θα μπω να το πανηγυρισω..λογικα μεχρι το βραδυ θα ξερουμε...

αν παλι μια στο εκατομμυριο δεν.... δεν νομιζω να ξαναμπω....για καιρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να σας διαβάσω αλλά σε λίγο ξυπνάει,

Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ θέλω μόνο να πω στην Άφρο να δει για το ρεκάρο

http://www.babyartikel.de/marken/recaro ... ze-9-36-kg

Φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε καρολινακι!!! ολα καλα θα πανε!!!! αφου σου ειπανε τα κοριτσια αυτο με τα νεφρακια το εχουνε πολλα δεν ειναι τιποτα...(φατσουλα με καρδουλα)

βικυ πες τωρα απο που της πηρες!!!!!!!!!!!!!!!! ακου εκει 12ε οι 100!!(φατσα με ανοιχτο στομα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα ναι υγεία να έχουν και δεν πειράζει το ύψος, άλλωστε ο γιατρός μας είπε ότι είναι εντάξει με την ανάπτυξή του δλδ δεν χρειάζεται να πάρει κάτι!!! :!::!:

Αφρο :lol::lol::lol::lol: ο Πανούλς θα σκέφτεται "δεν τα θέλεις εσύ? δώστα κατά δω!!!" :lol::lol::lol::x

λοιπόν είχα έναν γνωστό Ιταλό που ψώνιζε μακαρόνια από τα Lidl και μας είχε πει ότι είναι πολύ καλύτερα από τα άλλα!!! ;) Ιταλός κάτι θα ήξερε παραπάνω!!!! ;)

εδώ τα προϊόντα πολλά προϊόντα που έχουν τα ΣΜ, τα έχουν και τα Λινδλ, Αλντι....είναι ακριβώς τα ίδια: υπάρχει ένας κωδικός από πίσω, ο οποίος αν είναι ο ίδιος είναι το ίδιο προϊόν, απλά η εταιρία έβαλε άλλη ετικέτα για τα εκπτωτικά ΣΜ!!!! (τα εξηγούσε όλα σε ένα ρεπορτάζ που είδα)!!! ;)

Καρόλ καλά αποτελέσματα, και να μας πεις σε κάθε περίπτωση!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και για το ύψος, εξαρτάται πότε μετράμε το παιδί, άλλο δείχνει το πρωί και άλλο το βράδυ, δεν θυμάμαι, όμως, πότε δείχνει πιο ψηλό!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Ήταν ένας τύπος πωρωμένος με τις καταδύσεις...

Ετοιμάζεται, φοράει τον εξοπλισμό του και αρχίζει να κατεβαίνει.

100 μέτρα βάθος...

200 μέτρα βάθος...

300 μέτρα βάθος...

... 400 μέτρα βάθος...

500 μέτρα βάθος...

Στα 500 μέτρα με μεγάλη έκπληξη βλέπει...

μια τύπισσα να βουτάει με το μαγιό της, χωρίς εξοπλισμό, χωρίς τίποτε...

Αμέσως βγάζει το ειδικό, πανάκριβο πινακίδιο του και γράφει:

- Να σε ρωτήσω κάτι; Εγώ για να φτάσω σε αυτό το βάθος, χρειάστηκα εξοπλισμό, χρόνο... Εσύ πώς έρχεσαι τόσο βαθιά χωρίς εξοπλισμό;

Του αρπάζει η άλλη το πινακίδιο και γράφει:

- Πνίγομαι, ρε βλάκα !!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα...χαχχαχα

αρα να μετρηθω πρωι και βραδυ και θα λεω αυτο που ειναι πιο υψηλο...!

βενη απο αποθηκη η οποια εχει πολυ καλυτερες τιμες απο τα σουπερ ακμα κι αν αυτα κανουν προσφρες...

πχ 2 πλανετ σκονη 9,60

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ:

Φούρναρης: ψίχουλα

Μανάβης: κολοκύθια

Αγρότης: ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι

Ανθοπώλης: μαρασμός

Υφασματέμπορος: πανί με πανί

Ψαράς :ούτε λέπι

Φαρμακοποιός: με το σταγονόμετρο

Ηλεκτρολόγος: δεν βλέπω φως

Υδραυλικός: μούφα η δουλειά

Mηχανικός αυτοκινήτων: στο ρελαντί...

Έμπορος χαλιών: Χάλια

Κομμωτής :τρίχες

Ψιλικατζής: ψιλοπράγματα

Νεκροθάφτης: ψόφια πράγματα

Tυπογράφος: ούτε φύλλο

Ο απέναντι νεκροθάφτης :μεγάλη νέκρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

μα ποοοοοοοοοοοοοοοοσα ειπατε??????????

καλησπερα...εμεις οοοολα καλα..

καρολ ευχομαι απο καρδιας ολα καλα να πανε..εκανες αμνιο?πονεσες?

μιτσακι περαστικα ρε..μα τι σκατα παθατε..

μαρια περαστικα στη οικογενεια

ρε νατασα τωρα που το θυμηθηκα..λες δε τρως μακαρονια γαλα κτλ.

αν πεινασεις(που το απευχομαι)οχι θα τρως μακαρονια..αλλα κ πετρες :roll::roll::roll:

κατερινα που χαθηκες καλεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε καρολινακι!!! ολα καλα θα πανε!!!! αφου σου ειπανε τα κοριτσια αυτο με τα νεφρακια το εχουνε πολλα δεν ειναι τιποτα...(φατσουλα με καρδουλα)

βικυ πες τωρα απο που της πηρες!!!!!!!!!!!!!!!! ακου εκει 12ε οι 100!!(φατσα με ανοιχτο στομα!)

φατσούλα που έχει πέσει κάτω από τα γέλια φατσούλα που έχει πέσει κάτω από τα γέλια φατσούλα που γελάει - και το αγαπημένο μου - φατσούλα που φοράει γυαλιά ηλίου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φατσούλα που έχει πέσει κάτω από τα γέλια φατσούλα που έχει πέσει κάτω από τα γέλια φατσούλα που γελάει - και το αγαπημένο μου - φατσούλα που φοράει γυαλιά ηλίου

φατσούλα που γελάει χαχαχαχαχαχα

Θούλη αν τα κάνεις στείλε και απο δώ!!! ;) (φατσούλα που τρέχουν τα σάλια!!!) :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να σας πω, όταν είμασταν στο νοσοκομείο ξαφνικά μπαίνουν 2 κλόουν μέσα στο δωμάτιο για να διασκεδάσουν τα παιδιά!!! :D:D 2 γυναίκες ντυμένες κλόουν και έκαναν ένα σκετσάκι :D:D

πολύ καλό ;) , αλλά δυστυχώς το μπουμπουκάκι μου δεν τις είδε γιατί δεν είχε ξυπνήσει ακόμη από την νάρκωση! :(

πήγαν σε όλα τα δωμάτια, ωραία ιδέα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να εχω φαγανο παιδι αλλα αυτο κατανταει γελιο ...τρωω γιαουρτακι με κομματια μπανανα ...και ειναι απο κατω και ζητιανευει κουταλιες!!!! :o:o:o:lol::lol::lol::lol: τσιριζει αν δεν του δωσω γριγορα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...δεν τα διαβασα ολα! ειχα μεινει εκει που μαζευατε τα τροφιμα..να πω την γνωμη μου δε νομιζω πως υπαρχει λογος για κατι τετοιο, αλλα οκ, αν ψυχολογικα βοηθαει...

Νατασα κ εμενα η μανα μου μου εχει κλεισει τηλεφωνο...κ με ενοχλει...σε νιωθω...

Ευχαριστω για τα καλα λογια, ηρεμησα...νομιζω η προσπαρμογη του κ το ξενοδοχειο τα χαλαει ολα..εχει αλλαξει εδω, δεν τρωει κιολας..αλλα νομιζω επανερχεται σιγα σιγα..ΨΑχνω παιδικο,..εχει τοσους πολλους εδω που ζαλιστηκα...

Σημερα πηγα σε ενα πλει γκρουπ κ μου αρεσε το σχολειο..θα κανουν ενα νεο τμημα στις 20 φεβρουαριου με 5 παιδια κ ειναι ευκαιρια για να μην παει σε ηδη διαμορφωμενη ταξη..Θα τρωει μεσα κ εχει πολυ ωραιο προγραμμα..ειναι πολυ φιλοσοφημενο σχολειο...μου αρεσε...ΕΙναι ομως μακρια..θελω 45 λεπτα συνολικα (με τρενο κ λιγο περπατημα) για να φτασουμε..ταξι δεν παιζει το πρωι διοτι εχει τραγικη κινηση..πειραζει που ειναι τοσο μακρια???

Θα δω κ εναν αλλο παιδικο αυριο, που ειναι κοντα κ αν ειναι καλος θα τον γραψω εκει, αν κ μου αρεσε ρε παιδια ο σημερινος..]

Το θεμα ειναι πως θα παει για 2 μηνες ετσι κ αλλιως, οποτε δεν θελω να το ψαξω πια κ τοσο πολυ..ετσι κ αλλιως εγω δεν κανω κατι, θα τον πηγαινω..

Τι λετε??? αν μου αρεσει αυτος που ειναι μακρια να τον παω?? πρεπει να δω πολλα σχολεια???

Αα α και οι τιμες εδω καμια σχεση με Ουγκαντα..μπρρ...στο σχολειο που ειδα για τις 6 εβδομαδες ζητανε 500 ευρω (η τιμη περιλαμβανει βιολογικο σνακ κ φαγητο)....αλλα εχουν ωραιο προγραμμα,μεχρι κ ιαπωνικη κουλτουρα μαθαινουν....κ μαγειρικη,..μαθηματικα..πολλα και ομορφα...δεν τα περιμενα ετσι..ΣΤην Ουγκαντα ημασταν λιγο πρωτογονα τελικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ ξεχασα η γαιδουρα να σου ευχηθω! ελα ηρεμησε, αφου σου ειπαν και τα κοριτσια..παντως θα συμφωνησω με τη Νατασα γιατις αμνιο..στη Δανια ακομα κ η Β επιπεδου μια απλη εξεταση ενος τεταρτου ηταν κ δωρεαν..στην Ελλαδα πια εχουν μαζευτει ολοι οι κορυφαιοι επιστημονες που κανουν ελεγχους κ πληρωνουμε για να αναλυουμε ακομα κ την τριχα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

πηγα σχολειο σημερα!ανοιχτα ημασταν!

αυριο θα δουμε..κακοκαιρια λεει..

παντως κ σημερα με χιονια οδηγουσα..αλλα οχι πολλα..συνηθισα πια.. ;)

ερη φυσικα ρε,τί ρωτας καλε!κανε ο,τι θες τη συνταγη! :D:D:D

ελενα οχι δε βγαζει ζουμια!ισα ισα ψηνονται,αλλα ειναι μαλακη η υφη μεσα..κ τραγανη πανω κ κατω..

να συμπληρωσω οτι τη ζυμη την τριβουμε..οπως οταν κανουμε τραχανα! :!::!: καταλαβατε καλυτερα τωρα τί εννοω;; :roll::roll::lol::lol::lol::lol:

για το υψος δεν ξερω..ο γιωργος 1,5 μηνα πριν ηταν 1 μετρο κ το βλεπω στα ρουχα του,τα 98-1,04 του ειναι ακριβως!παιζει ρολο σιγουρα το ορθιος,ξαπλωμενος..ξαπλωμενα τα παιδια ειναι 2 εκ.περισσοτερα!

αναστασακι η αννυ πρεπει να ειναι πανω απο 92 εκ.ρε!ετσι μου φαινεται τουλ..

αυγα δε θελω στη μηλοπιτα,βασικα δεν ειχε η συνταγη κ δεν προσθεσα κ εγω..

νατασα το βουτυρο δε μου αρεσει..πολυ παχυντικο..μια που ειμαι κ της υγιεινης! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εσυ βαλε εκεινο το βιταμ με την ελια! :lol::lol::lol::lol:

αντε καλε φρικιο! :lol::lol::lol::lol:

εγω παντως σε εχω σαν τη βιβλο μου!για καθε διατροφικη μωρουδοαπορια ξερω ποια να ρωτησω! :lol::lol::lol:

για τα καθαριστικα..οχι αγαπη μου..θα μεινω κολλημενη με τη χλωρινη μου! :geek::geek::geek::lol::lol::lol::lol:

εμεις δεν αποθηκευουμε ακομη..βασικα εχω ενα μεγαλο ντοπυλαπι,τον μπακαλη,που ειναι φισκα,αλλα δεν εχω πολλες ποσοτητες απο τα ιδια..π.χ.παντα βαζαμε 3 απο καθε ειδος να υπαρχουν μηπως κ ξεχαστουμε κ δεν παρουμε απο το σ.μ.....

λετε να αρχισω;;το ειπα στον χ. κ γελουσε.. :evil::evil::evil:

εφαγα 3 πιατα φασολαδα!θα σκασω! :o:o:o:shock::shock::shock::shock:

μα ποσο τελεια εγινε!

αναστασακι εγω δεν ερχομαι γιατι οι οδηγικες μου ικανοτητες δεν εχουν φτασει σε τετοιο επιπεδο ακομη! :oops::oops::oops::oops: ασε που θα χαθω...

αλλα αν αισθανεσαι ετσι ρε..να πω τον χ. να μας φερει ενα απογευμα! ;)

αντε σας φιλω!καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol:

Γελάω γιατί φαντάζομαι την σκηνή!!!! :lol::lol:

Ρε μπά και έκανες κάτι στην εγκυμοσύνη ;;;;; :roll:

Φρανίτα τι μας ρωτάς καλέ; Αν βολεύει εσένα ;)

Βέβαια αν τύχει κάτι πόσο γρήγορα μπορείς να φτάσεις; :!:

Κορίτσια θυμάστε τον παιδικό που πήγαινε ο Λ ; Έχουν πάρα πολλές καταγγελίες !!!

Ιουλία εγώ δεν έχω κάνει ποτέ τραχανά και δεν ξέρω πώς τον τρίβουνε!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα πόσα γράψατε σήμερα! Είχατε και κεφάκια και σας χάρηκα :D

Μιας και λέτε για ύψος....έχω ανησυχήσει λίγο με τη Μαρκέλλα γιατί τελευταία που τη μέτρησα είδα ότι έχει πέσει στις καμπύλες ανάπτυξης... Αν ακολουθούσε την καμπύλη που ακολουθεί από περίπου 4 μηνών θα έπρεπε να ήταν 91 αλλά είναι 88.

Βέβαια αν ισχύει αυτό που λέει η Ιουλία ίσως είναι που τη μέτρησα όρθια ενώ οι προηγούμενες μετρήσεις ήταν ξάπλα :roll: Ιουλία είσαι σίγουρη ότι ισχύει αυτό? Θα δοκιμάσω και ξάπλα να δούμε...

Από το κέντρο υγείας μας είπαν να της κάνουμε εξετάσεις αίματος (για σίδηρο), και ότι γενικώς για το βάρος δεν τρελλαίνονται αλλά αν μείνει στάσιμο το ύψος το ψάχνουν...

Μας ήρθε και χαρτί από τον παιδικό σταθμό του πανεπιστημίου! Ξεκινάει τον Αύγουστο! Να σας πω την αλήθεια χαίρομαι που δε βρέθηκε θέση νωρίτερα γιατί τελευταία τα έχουμε βρει με το Μαρκελλάκι μου και περνάμε μια χαρά. Έχει ηρεμήσει κι έχει γίνει πολύ συνενοήσιμη. Τελικά όντως δεν ήταν να ξεκινήσει παιδικό πέρισυ και όντως την είχε στρεσσάρει πολύ... Ελπίζω ότι μέχρι τον Αύγουστο θα είναι έτοιμη για αυτό το βήμα...

Φρανίτα....μήπως να μην τον πας καθόλου αφού είναι μόνο για δυο μήνες? Ή νομίζεις ότι θα τα παίξεις τελείως? :? Μέχρι να προσαρμοστεί θα πρέπει να φύγετε για να ξαναπροσαρμοστεί μετά στην Κορέα... Μήπως είναι καλύτερα αυτό το μεταβατικό στάδιο να είστε μαζί?

Το 45 λεπτά μουφαίνεται λίγο μακρυά πάντως... γιατί σκέψου να το κάνεις κάθε μέρα. Εγώ δε μπορώ τις αποστάσεις μέσα στις πόλεις. Με πιάνει ένα πράγμα ότι χάνω χρόνο απ'τη ζωή μου :oops: Δες και κανα δυο πιο κοντά σας και διάλεξε.

Νατάσα - φρικιό :P μόνο μια φορά το μήνα μακαρόνια? :shock: Και τα φτιάχνεις και μόνη σου να υποθέσω? :lol: Εμείς τουλάχιστον μία την εβδομάδα.... Με κιμά για τη Μαρκέλλα... Είναι ίσως το μόνο φαγητό που τρώει πάντα με πολύ όρεξη! Αφού όταν πεινάει έρχεται στην κουζίνα και λέει "κόνια!" :lol: Τώρα την έχω πείσει ότι και τα ρεβύθια και τα φασόλια '"κόνια" είναι :oops:

Άσχετο αλλά οι πάνες εδώ είναι χωρίς υπερβολές στη μισή τιμή από ότι στην Ελλάδα! Είχα πάθει σοκ το καλοκαίρι με το πόσο ακριβές είναι εκεί :shock::shock::shock: Γιατί τέτοια εκμετάλευση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγήκαν και τα αποτελέσματα της 2η εργασίας μου

7,5 :shock: νόμιζα ότι τα είχα πάει χάλια..κι εκεί που έλεγα ότι υα δω πόσο πήρα, θα στεναχωρεθώ και θα διαβάζω τώρα πήρα αέρα και πάλι δεν στρώνομαι L-)

Μάγδα κι εγώ σκέφτηκα να τις πάρω στον παιδικό του ΤΕΙ αλλά εκεί τα έχουν όλα μαζί..τα μικρά-τα προνήπια-και τα νήπια και φοβάμαι λίγο :roll: Κι εμάς τα μακαρόνια είναι τα αγαπημένα μας. Με κιμά για τη Φ σκέτα ή με τυρί για την Ι..

Λέω να κάνω κι ένα κεικ σήμερα. Μου έφερε ο Γ την προηγ. εβδομάδα μια φορμα για κεικ απο σιλικόνη από το κουκ-σοπ. Έχετε χρησιμοποιήσει ποτέ?

Λοιπόν σχόλασα, η Ι έμεινε με τον μπαμπά μου, ήρθα σπίτι και βρήκα τον Γ και τη Φ να κοιμούνται και δεν έχουν ξυπνήσει ακόμη τα αρρωστάκια μου! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι λιγο μακρια αλλα τα 45 λεπτα να σκεφτειτε πως μιλαμε γαι Μπανγκοκ, για πολη δεκα εκ. ειναι τεραστια πολη, ο πιο κοντινος σταθμος ειναι παλι δεκα λεπτα περπατημα κ δεκα μετα με το τρενο..Αλλα μαλλον δεν θα τον παω εκει που ειναι μακρια γιατι τωρα σκεφτηκα πως εχει σκαλες..κ οσο κ να τα προσεχουν με φοβιζει λιγο...

Για 3 μερες την εβδομαδα λεω, απο τις 9 μεχρι τις 2...νομιζω δεν την παλευει κανεις μας διαφορετικα..διοτι μενουμε σε ξενοδοχειο οχι σε σπιτι για να εχει τον χωρο του, τα παιχνιδια του κλπ..κ δεν του αρεσει...κ οσες δρατησριοτητες κ να βρω κανω χιλιομετρα καθε μερα για να παω...κ παιδακια δεν βρισκω..κ δεν εχω ουτε κυκλο εδω γνωστων...οποτε τι θα κανει ολη μερα??

ο πατερας του εδω ειναι τελειως διαφορετικος..ερχεται αργα απο τη δουλεια, δεν τον παει βολτες, δεν κανει οσα εκανε πριν...κ ο μικρος εινα μονος του...

Θα δω αυτον που ειναι κοντα μου κ αν ειναι καλος θα τον γραψω..αλλα εχω ζαλιστει, εχει παρα πολλους εδω....

Υψος λετε..δεν τον εχω μετρησει..στην Ελλδα τονμετρησε η γιατρος κ τον εβγαζει μια 95-96....ειχε παρει δηλαδη 3 ποντους σε 6 μηνες...δεν ειναι κ τοσο καλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο να σου εμπλουτισω την εικονα αφου σου αρεσε ,ηταν στην περπατουχα και χοροπηδουσε κιωλλας :lol::lol::lol:

κοιμηθηκαμε για μια ωριτσα .

φραν ειναι φυσικο να παρει τοσους ποντους .

Μαγδα να εχει διαφορα 2 ποντων το ορθιο απο το ξαπλοτο μετρημα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...