Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

O Kikizas ta ftiaxnei kale...guyriste ena paketo apo pisv kai ua deite..

opvw kai ta karfoyr o kikizas ta ftiaxnei...koinvw ta makaronia mellisa...

Παντως σαν ποιοτητα θεωρω ανωτερα τα μπαριλα...αν και πραγματικα τα πολυτ καλα μακαρονια..δενε ρχονται Ελλαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι είναι ρε το χρυσό μ...νι?? :shock:

να το βάζω στα μαλλάκια μου ντε...πως θα τα διατηρήσω μαλακά?

αλλά έχω βάλει ανώτατο όριο το 1,5 ευρώ το μπουκαλάκι αλλιώς δεν αγοράζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρια κουκουβαγια απο ολα τα αναγκαια εσυ τα λαδια σκεφτηκες???Τι τα κανεις αυτα????ερωτικα βοηθηματα?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσυ τα μισκο ξερεις ποιος τα φτιαχνει??Ποια η διαφορα???κ εγω επιλεγω επωνυμα αλλα...νομιζω πως απλα μ'αρεσει να....μου πιανουν τον πωπο!!! :P:P:P

καλε πανικος!!!η μια πανω στην αλλη!!10 φορες πατησα υποβολη!!γουσταρω!!!

Στα μαλλακια σου???? :lol::lol::lol: αι μαρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello hello!!!!

Επιβιβαζομαι και εγω στο τρένο της ελπίδας και ο Θεος βοηθός!!!! :):)

Τα νεα μου δεν τα γραφω τωρα γιατι θα μοιζεριάσετε χωρις λόγο και δεν λεει μεσημεριατικα...

Κοριτσια..ρωτησα και την Αφρο βασικα..Γιατι αποθηκευετε τρόφιμα;;;Για περιπτωση πτωχευσης;;; :?:?

Αφου ολα τα μετρα της τροικα τα ψηφισαν οι βουλευτες... :roll::roll::roll:

Ειπα χθες στον αντρα μου να αποθηκευσουμε και εμεις και με κοιταγε εστι :shock::shock: και οταν του ειπα τον λογο εβαλε τα γελια και μου ειπε οτι αν ηταν να πτωχευαμε θα ειχε συμβει προ πολλου ..

Εχετε καποιο νεο απο τη μπεμπουλα της Γωγως;;;

Καλε ολες μεσα ειστε ε;;;Σας φιλωωωωωωωωωω :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και φιλια σε ολη την παρεουλα...

σορυ αλλα δεν εχω διαθεση και πολυ για να γραψω κατεβατα...πρωτοτυπο για μενα ε? :lol::lol:

εχω αγχωθει....πολυ..χθες ξεσπασα που αλλου... στη μουρη μου... :oops::oops::oops: εκανα κατι κακαδακια να... :(:( αλλα ας ειναι ολα καλα με το μπεμπη μου...αχ αυριο θα μαθουμε .. :?:? θα βγουν οι πρωτες ενδειξεις...και δεν με νοιαζει τιποτα αλλο...

ετρωγα ολο το βραδυ ..ψωμι με αλλαντικα και κετσαπ..μετα επιασα το βουτυρο... :lol::lol::lol: και στο τελος ειπα να γλυκαθω με μπισκοτα με σοκολατα...γουρουνιασα ωσπου στο τελος εσκασα... :o):@):@)

ο μπεμπουλης βεβαια οργιαζε μεσα στην κοιλιτσα :D:D:D κολοτουμπες πρεπει νακανε..θα πε ..πωπω παρτυ εχουμε!!!!!!!!!!! γαιτι γλυκα τα χω κοψει εκανα εξαιρεση χθες...

περαστικα σε ολα τα αρρωστα μωρακια ..χρυσα μου πολυ ταλαιπωρηθηκατε... :cry::cry::cry:

δημητρουλα μου κολλησε η μικρουλα ε? :(:(

γωγουλα μου... τι να πω.. :(:( αντε να ρθειτε γρηγορα στο σπιτακι σας..και να μην ξαναγινει ποτε κατι τετοιο...

αναστασακι μουυυυυυυ..ευχαριστω για τις ευχουλες... :-*:-*:-*:-*

φιλια σεολες...παλι πολλα εγραψα φανταστειτε ναμουν και στα καλα μου... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μουυυυυ!!!

Πες μας καλε κοριτσι..δε θα μας μαυρισεις τηνκαρδια..

αηντε..δε θα σε παρακαλαμε κι'ολας :lol::lol::lol:

τσακισου και δωσε αναφορα...

αχ δεν ξερω..εγω αποθηκευω..αμα μεινω χωρις δουλεια..θα πουμε τα μπαριλα...ΣΠΑΡ...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παντως μεχειροποιητα και τραχανα..αλλα ειδατε που εφτασα?

τωρα μπαριλα κλπ

Χρυσα ευχριστουμε....

απλα δεν ειχαμε μαλλον καμια σπαρ να κοιταξουμε...χαχχαχα

Μαρια...εινια ενα μ..νι που ηθελα ο γιατρος τρελη αμοιβη για να το ξεγεννησει...

ενας ξαδερφος του Π.

καλα εδω εμεις θα τρωμε σπαρ και εσυ θα φτιαχνει μαλλι?

μπας και μας δουλευεις?

Παναγιωτα...πες....εδω τα λεμε...!

ετσι ειναι οι αντρες αισιοδοξοι...

το χειροτερο απο ολα ειναι οτι ολα αυτα εχουν γραφει ...χρονια πριν....

και μην ακουμε παπαγιες περι χρεους κλπ...

να μας μπιπ θελουννν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ και ο Μιχάλης έτσι τα πιάνει τα ρούχαπου είναι για άπλυτα..... να μην σχολιάσω για το πως έκανε όταν του είπα κάποια στιγμή να πετάξει πάνα της Έλενας :o:o:o:o

Χρύσα με χαρτί υγείας είναι χειρότερα....

Άφρο εύχομα να μην γίνουν και τα αγόρια σου σαν τον Κ ;)

Σίσσυ ζητώ ταπεινά συγνώμη :lol::lol::lol::lol:

Αργυρώ δεν πηγαίνει, στο σχολείο πχ δεν πηγαίνει.........

Το κάθε παιδί έχει την δική του ανάπυξη.... σε αντίθεση με τον Μιχάλη η Έλενα είναι 12,5κιλά και 92εκ, οπότε μην σκάς γερά να είναι μόνο κι ας είναι και κοντά και αδύνατα

Τις τελευταίες είμαι πολύ στεναχωρημένη, θα σας γράψω στην ομάδα αν προλάβω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δικιο έχεις Γιωτίνι, αλλααααααά να μην την αφήνεις να τα παίρνει μαζί της!

Το ίδιο θέμα είχα και γω με τη μικρή!

Έπαιρνε ένα ένα τα παιχνίδια της στο σχολείο... μια δυο τρεις είδα οτι δεν τα έφερνε πίσω η μαμα μου

και για καποιο διαστημα τσακωνόμασταν κάθε πρωί πριν φύγουμε για το σχολείο, ωστε να μην πάρει μαζί της τα παιχνίδια της! :evil:

Κορίτσια δε με καταλάβατε. Εννοείται πως ψωνίζω σπαρ και άλλα προϊόντα ιδιωτικής ετικέτας, αρκεί να ξέρω ποια εταιρεία είναι απο πίσω. ;)

Αναστασι τα μισκο τα φτιάχνει ο Μισκος μωρη! :lol::lol::lol:

Καρολ σταματα να τρως! Ηρέμησε! όλα Θα πάνε καλά! Θα δεις! :x

Αχ μπράβο ρε Χρυσάκι!!! Θα τα παίρνω τελικά! Και τα μέλισσα καλά είναι! :lol::lol::lol::lol:

Μαρία τί λές;;;;; :shock: Έχασα καποιο ποστ;;;

Παναγιώτα μου τι κάνετε;; Σε έχασα ρε γμτ... :?

Νατασσούλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι ρε Βίκυ ξέχασα τον τραχανα και τις χυλοπιτες!! Α ρε να ναι καλα η πεθερα να μας προμηθεύει μέλι, τυρί, τραχανα χυλοπιτες και λάδι!! :D

Γιώτα!! :lol::lol::lol::lol:

Αχ να στε καλά ρε χαζά!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα πες καλέ πόσο να μιζεριάσουμε ακόμη??? :D

Κάρολ σου εύχομαι τα καλύτερα! Όλα να είναι καλά με το μπεμπέ σου ;)

Βίκυ πρέπει να το ρίξουμε και λίγο στην τρέλα γιατί αμα σκεφτώ σοβαρά τι αντιμετωπίζζουμε και τι θα αντιμετωπίσουμε με το Γ από την καινούργια χρονιά θα πέσω σε κατάθλιψη. Οπότε είμαι όσα αρπάξει ο κώλος μας 8-)

Πάντως εγώ μακαρόνια κάποτε έτρωγα μόνο μέλισσα και συνεχίζουμε..ενίοτε αγοράζω και ότι βρω πιο φθηνά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να μετρησω σε υψος τη Μ-Ι...1.07εκ. ...λιγο μου φαινεται

Γιωτα ...εξαρταται ποιοι θα μας το δωσουν....

τουλαχιστον να αξιζουν...

τζαμπα χτιζω κορμι τοσα χρονια...

εχω κανει τοσες επενδυσεις πανω του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Μ-Ι ειναι σχ 20 κιλα,...οποτε καλα ειναι και απο υψος!

βεβαια απο καπου θα πρεπει να παρει το παιδι να βγει ψηλο...εεεε και δεν εχει...χαχχα!

βασικα μονο εμενα...χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια νομιζω εχει διαφορα στο πως μετρας ενα παιδι...και οι ζυγαριες το ιδιο!

Η Α νομιζω ειναι 92εκ κ 15 κιλα...Αλλα οταν την ειδα διπλα στον Γ της Τζουλιας δεν μου φανηκε να εχουν 8 ποντους διαφορα!

ρε σεις διωξτε με!!!!Η Α με εκμεταλλευεται λογω σπαριλας κ θελει να δει κι αλλο τον μπομπ τον φιλο μας τον γκευ σφουγγαρακη! :P

Δεν ηθελε φαγητο...Εφαγε αργα το αβγο..μετα τυρι φετα,2 κγλ ταχινομελο κ 2 αποξ βερικοκα!Δε βαριεστε?!!! :lol:

Επεξ.Εκεινη τη μερα που λεγατε για τροφιμα καβαντζα ημουν ετοιμη να παω να τιγκαρω απο λιντλ!!! :lol::P Μα δεν βρισκω καμια απολυτως διαφορα στα μακαρονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την μετρησα ορθια...ακουμπισμενη εντελως πισω στο τοιχο....με τονκ κλασικο τροπο του μολυβιου!

βαρς στη ζυγαρια της αδελφης μου....

μια χαρα ειναι ολα τα παιδακια μας!

ερχεται ενα ξαδερφος μου...!

Αναστασια...καλυτερος ο μπομπ απο ολους αυτυς του γκει που μας πλασαρουν...

Αφρο....χαχχαχαχ!

αυτο το παιδι ξερει να ζησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε και εγω παιρνω ιδιωτικης ετικετας..κυριςω δε τα χαρτικα..ουυυ συνεφο παει...

μονο σαλαμια- κασερια δεν παιρνω ιδιωτικης ετικετας

Ρε παιδια εγω δεν εχω ιδεα για το υψος το Χ..μονο το βαρος του ξερω..ειναι 14 κιλα το καμαρι μου...παχουλο παχουλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ολα τα ιδιωτικης εταιρειας τα φτιαχνουνε μεγαλες εταιρειες!!! για αυτο δεν βρισκετε διαφορα!!!!! κανουμε τα κιβωτιακ αι ξερω!

εγω περνω τα πιο φτηνα, αυτα που εχει προσφορα..

αναστασια να πας στον βασιλαγα στο καλοχωρι εσυ!! εχει τα μπαριλα 60λ!!!!!!!!!

και πολλα αλλα παμφθηνα!!!!!! κοντα εισαι σε συμφερει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τα ταιζα και τα δυο και ο Π το ματι στα μακαρονια το ειχε !!πηρα και εγω ενα καιτου το εδωσα και το εφαγε χωρις πολλα πολλα !!!εφαγε 4-5 και τωρα τα λιωνει μετα χερια ...ε εφαγε και ενα μπολ φρουτα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια εννωειτε....

οπως λεει η Νατασουλα απο αποροιπαντικα δε ξεμενουμε..οποτε εχει καμια συμφερουσα προσφορα εννωειτε

Και τις πανες ετσι τις ψωνιζω...δενε χω δωσει πανω απο 12 ευρω ευρω σε πακετο μεγαλο

Αφρο σοβαρα..μια χαρα ρε..φτου φτου φαγανο παιδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω μια φίλη που έκανε έρευνα για το μεταπτυχιακό της πάνω στα προϊόντα ιδιωτικής ετικέτας

τα αποτελέσματα? τα προϊόντα ιδιωτικής εταιρίας είναι ποιοτικώς καλύτερα από τα άλλα τα "ακριβά", πιο προσεγμένα και έχουν υποστεί αυστηρότερους ελέγχους ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα στις πανες ειμαι πολυ ματζιρο!!!(γελια τρελα δεν βγαζει φατσουλες!!!)

προχθες πηρα 3 πακετα παμπερς τα ειχε ο μασουτης 12.9 το ενα την οικονιμικη συσκευασια και εδωσα και κουπονι 3ε..αμα δεν ειχα κουπονι θα επαιρνα mr grand..ωραιοτατες και 9.5ε το πακετο!!!!!(γελια!!!!!)

μαρια να δεις τα κιβωτια πως τα προσεχουνε!! ιδιως κατι λιντ ή το αλντι τρομερες ψειρες..και καλα κανουνε..εαν προσεχουνε τοσο το κιβωτιο φαντασου με το προιον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...