Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!! Τι κανετε?

Θου να χρονια πολλα στο Θοδωρακο!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] Ολα τα καλα του κοσμου να ερθουν στην αγκαλιτσα του!! Υγεια να εχει πανω απο ολα και να ειναι παντα ετσι χαμογελαστος! Το ποσο γελασα χθες με τις καλτσες δεν λεγεται :lol::lol: Μου εφτιαξες την διαθεση. Δηλαδη αν καταλαβα καλα μονο μια φλεγμονη εχεις και τιποτα αλλο ε? Χαρα με το ντεπον φανταζομαι! Για 15 μερες θα ησυχασεις! :D

Στμπεθερα και εγω θα τα ροτιμουσα τα νυχτερινα αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα μπορεις να ξεκουραζεσαι μετα στο σπιτι ολη μερα. Κανε μια δοκιμη και βλεπεις πως παει..

Καρολινακι περαστικα και στην Λυδια. Πως ειναι σημερα. Και εγω δεν δινω αντιπυρετικο για υποψια πονου. Στον πυρετο μονο αν ανεβει πανω απο 39.

Νατασα και οι 2 οι μικρες χαλια ρε? :( Περαστικα τους και γρηγορη αναρρωση ευχομαι. Και εσυ ετοιμαζεσαι απο οτι καταλαβα ε? Ευχομαι να την περασετε ελαφρια.

Ιουλια πολυ χαιρομαι που συνηλθε ο Γιωργος και χωρις φαρμακα! Να κανεις τουρτα δεν ειναι τιποτα, τωρα για αναλογιες δεν ξερω ακριβως να σου πω..

Στα δικα μας τωρα... Θυμαστε που σας ελεγα για 1700€? Ε δεν ειναι 1700 αλλα 1250€!!! Στο τελος του χρονου σου ερχεται χαρτι με το τι εκαψες σε θερμανση, νερο ζεστο, και τα υπολοιπα κοινοχρηστα τα οποια ειναι ενα σωρο. Για ολη την χρονια ειχαμε συνολικα 3650€ κοινοχρηστα! :shock: Απο αυτα τα 1960 ηταν μονο θερμανση! Το νοικι μας ειναι 380€ και συν 180€ για κοινοχρηστα ισων 560€. Απο αυτα τα 3650 αφαιρεσαν 12 επι 180€ και εμεινε το ποσο τον 1250€ που πρεπει να πληρωσουμε εξτρα :twisted: Χοντρικα σας τους λεω τους αριθμους δεν τους θυμαμαι απεξω ακριβως.. Δικια μας μαμακια βεβαια γιατι απο τοτε που μπηκαμε σε αυτο το σπιτι δεν σβησασε σχεδον καθολου το καλοριφερ του σαλονιου, το αναβα ακομα και την νυχτα και με ανοιχτα παραθυρα κτλ. συνηθισμενοι απο το προηγουμενο σπιτι μας που καιγανε 24 ωρες το 24ωρο και δεν πληρωσαμε ποτε εξτρα την πατησαμε σε αυτο :roll: Και να φανταστητε καιω μονο 4 καλοριφερ σε ολο το σπιτι, στα υνοδωματια πολυ χαμηλα και στο μπανιο. Και φυσικα μας ανεβασε και το νοικι αφου ανεβηκαν τα κοινοχρηστα απο 560 σε 677€! Αλλη καμπανα και απο εκει...μας βλεπω για μετακομιση αν βρουμε τιποτα καλο και κατα 90% αναβαλεται και η Ελλαδα μαλλον...οπως καταλαβαινετε ειμαι να σκασω..αυτα γιατι σας επρηξα παλι σορρυ :oops:

Αυτα το πρωι το αρχισα και τωρα το τελειωσα.. Ειπατε και αλλα, παω να σας διαβασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα, να μαι κι εγω.. Τι κανετε;;

Σημερα γενεθλιαζουμε!! Ο Π-Σ γινεται 2 χρονων τερατακι!!!!!!!!!!!!! Φτιαξαμε τουρτα και πηγαμε στους γονεις μου για φαγητο, εκει σβησαμε και το κερακι μας!!

Χτες ειχε η Δ την αποκριατικη παρασταση στη ρυθμικη , μεγαλωσε κι αυτο, θυμαμαι στην πρωτη της παρασταση ποσο μικρουλα ηταν και τον αερα που εχει τωρα και τρελενομαι..Βεβαια ακομα με πιανουν τα ζουμια, δε θα σταματησει ποτε αυτο μου φαινεται....

Ααα και ειναι η πιο ομορφη αθλητρια, κι εγω το μεγαλυτερο ΨΩΝΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα χρόνια πολλά και στο δικό σου αγοράκι, να τον χαίρεσαι, ευτυχισμένος και υγιής να είναι με πολύ τύχη :x

Συγχαρητήρια και για την κόρη :x

Και τα δυο να σε κάνουν πάντα υπηρήφανη!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εεεεεεεεεεεεεεε

μπορει να ψωφησα αλλα περασα γαματα :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

σας χιλιοευχαριστω ολες σας που ηρθατε...αληθεια να στε καλα..κ οσες δε ηρθατε [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] :lol::lol::lol::lol: πλακιτσααααααααααααα

με εστειλε μην κ η χρυσα οτι παλι πυρετο ανεβασε ο χ :o:o:o:o:o μα ελεος..εσυ κ η κουμπαρα σου η δημητρα :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

αναστασια καλα η αννυ?χρυσα κ αναστασια σας περιμενωοποτε θελετε..εχω κ τουρτα εεεεεεεεεεεε

ο θοδωρης ηταν αψογος σημερα,,.μα σας λεω περασα σουπερ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ηρθες η βενι λενα νατασουλα ιουλια..κ μας εκανε εκτακτη παρουσιαση το νατασακι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ελενη σημερα τα ποσα κλεινει?εμενα ο θοδωρης τα 3 κ ο παντελης χθες 1 :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερακι ελα ρε,πως τη πατησατε ετσι με τη θερμανση;;;;;; #-o#-o παντως τα νοικια δεν ειναι ψηλα εκει σε συγκριση με τα εδω! Ποσα τετραγωνικα ειναι;;; σκεψου εδω(διπλα μας για την ακριβεια) ενα σπιτι γυρω στα 100τμ 600-650ευρω ΧΩΡΙΣ κοινοχρηστα,θερμανση κτλ!!!!!

Νενακι να χαιρεσαι το γιοκα σου κι εσυ!!!!!χρονια του πολλα κι ευτυχισμενα!!! :D

Και την αθλητρια σου να χαιρεσαι και να σε κανει παντα να κλαις απο συγκινηση!!! :P

Μαρη Βενη δε μιλησαμε πολυ,αλλα γιατι σου εκανε τετοια εντυπωση η φωνη μου;;;;; νταλικερη περιμενες να ακουσεις;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ζηλεψα που σας ακουσα ολες μαζεμενες στη Θουλη!!!!!! :P

Αργυ τη γλυκαδα σου πηρανε;;;; και τη μετριοφροσυνη ελπιζω!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ψωναρα κι εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλακι μου χαιρομαι πολυ που περασες τοσο τελεια και ευχαριστηθηκες τα γενεθλια των αγοριων σου!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν να προλάβω να ευχηθώ στη Θου πριν περάσει η ώρα :oops::oops:

Κοριτσάκι να χαίρεστε και τον μεγάλο ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ γιόκα σας :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion15.gif]

Να τον δείτε όπως επιθυμείτε!!!

Μπράβο ρε που περάσατε τόσο όμορφα :D:D Χαλάλι η κούραση λοιπόν ;)

Νένη να χαίρεστε και εσείς το παλικάρι σας!!Την κορούλα αθλήτρια επίσης!

Τόνια μια που σε είδα και θυμήθηκα να σου πω ότι από πείρα(μεγάλη κιόλας)τα νυχτερινά είναι πακέτο,ο νυχτερινός ύπνος δεν αναπληρώνεται.Να φανταστείς εγώ τα περισσότερα τα έκανα πριν κάνω μωρό και κοιμόμουν όσο γούσταρα.Με τα παιδιά θα είναι μανίκι,αλλά εφόσον λες ότι θα κοιμάσαι τι να πω,δοκίμασε και αποφάσισε μετά ;)

Έλενα πολλά λεφτά ρε......μα τόσα κοινόχρηστα :shock::shock::shock:

Γιατί αναβάλλετε η Ελλάδα;Για το οικονομικό;

Την πέφτω και εγώ,είμαι κομμάτια,ακόμη βουίζουν τα αυτιά μου από τη μουσική του πάρτυ.Περάσαμε πολύ ωραία όμως,η Ε ξεσάλωσε!!!Βρήκε και γκόμενο!!!

Καληνύχτα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :|

Έχω απιστευτα νεύρα. Η Χ λύσσαξε σήμερα! :twisted::( Δεν ησύχαζε με τίποτα. Διεκδικούσε την προσοχή μου με τον χειρότερο τρόπο. Έβαλα κάτι φωνές :oops::oops::oops::oops:

Έντάξει αύριο δε γράφω τίποτα... τουλάχιστον στο ένα απο τα δύο μαθήματα, το έχω σίγουρο οτι δε γράφω, αλλά θα πάω για τα θέματα και μήπως είμαι κωλόφαρδη και πέσει κάτι που το ξέρω.

Έτσι αδοξα λοιπόν κλείνει αύριο η εξεταστική μου! Νιώθω κάπως... απο τη μία χαίρομαι απο την άλλη λυπάμαι. Νομίζω πως τρελαίνομαι! :roll:

Θουλάρα μου!!!! Χρονια σας πολλά!!! Να τα χαίρεσαι και τα δύο τα παλληκαράκια σου!!! :x:x:x:x:x:x:x Μακάρι να είμασταν και μεις στο πάρτυ... :roll: Σας στέλνουμε τα φιλιά μας και την αγάπη μας!! :D:x

Νένη να χαίρεσαι και συ τον γιόκα σου! :D Μπράβο και στην κοριτσάρα σου! Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου!

Πάω να διαβάσβ λίγο τώρα που κοιμήθκε και η μικρή μου, ενας Θεός ξέρει πότε θα την πέσω για ύπνο... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενη να χαιρεσαι τον γιοκα σου!! Πολυχρονος! Φανταζομαι πως θα φουσκωνες απο περηφανια

για την κορη ε? :D Παντα τετοια ευχομαι.

Κατερινακι μου ε ναι για το οικονομικο. Αυτα τα χρηματα προοριζοταν για την αδεια μας, τωρα παει...ευελπιστουμε ομως σε ενας μπονους που θα παρει ο Π. απο την δουλεια τον Μαιο και αναλογος τα οιονομικα μεχρι τοτε ισως παμε αλλα δεν ειναι τιποτα σιγουρο..

Θουλακι μου ποσο χαιρομαι που περασατε τελεια και ποσο σας ζηλευωωωωωωωωω :D

Χρυσακι τι γκαντεμια ειναι αυτη ρε συ? Περαστικα σας!

Σισσακι βαστα γερα. Μια χαρα θα τα πας και αυριο. Καλη επιτυχια!

Απο της 9 μεχρι τωρα προσπαθουσα να κοιμησω τον Γ. Εχει μυξες και ειναι μεσα στην γκρινια. Χθες ξυπνουσε ανα μιση ωρα :twisted: Προβλεπεται δυσκολο βραδυ και ειμαι και μονη με τα μικρα πφφφ σας αφηνω να κανω και εγω καμια ασκηση γιατι δεν εκανα τιποτα 2 μερες. Καλο βραδυ σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αΧ έ-λενα(κι) :P καλα τα πας όταν έχει διαβασει... :cry: Τα διάβασα και τα δικά σας ρε... :( μην κοιτάς που δεν έχω μυαλό να σχολιάσω... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου ...περαστικα για το καλοριφερ :o:o:o μακαρι να ερθετε Καβαλα ,μπορει να ανεβω αν εισαι εδω :D

εμεις καλα εδω χαλαρα ποτε αγαπιομαστε ποτε τσακωνομαστε ....σημερα εκανα πατατοκεφτεδες και φαγαμε και ο Μ το ονομασε πατατακια-πιτα :lol::lol::lol::lol:

χθες ο πανουλις εφαγε τα μακαρονια του Μ ,καλε τρωει κανονικα !!! :o:o:o

βγαζουμε το 6 μας δοντι !! στεκετε ορθιος !!! α.....αυτα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες..τι κανετε;;;;;;

Εμεις σκατα!!

Δεν αντεχω άλλο παιδια..χτες από την πισκρα μου καθησα και ηπια δυο ποτηρια σαγκρια- αυτό ειχα αυτό ηπια…-και τσακισα 2 ολοκληρες μπριζολες συν μισο ταπερ ρωσικη..και αμα δεν ξυπναγε ο μικρος να ξανακανει εμετο..θα τσακιζα και την τυροκαυτερη..μη με ρωτατε ΤΙ εχουν..βασικα ηθελα χτες να τα σφαξω και τα δυο..

Καταρχα ο μικρος ξυπνησε το προι και εκανε εμετο…δεν ξερω γιατι….λεω ΟΚ θα παω μονο με τον Χ και θα αφισω μπαμπα και τζουνιορ σπιτι…

Το μεσιμερι ο Χ να μη θελει να κοιμηθει με τιποτα..γκρινια γκρινια γκρινια..απαπαπ…με τα πολλα κοιμηθηκε..

Ξυπναει 4:30 εγω ηδη ετοιμη, λεω να τον ετοιμασω..παει να τον ντισει ο Ο και μου λεει είναι ζεστος..του λεω όχι δεν είναι ζεστος…τελικα τον μετρησε και ειχε 39,2..την τυχη μου μεσα…

Ολη νυχτα ψηνοταν…ουτε βηχας ουτε μηξα ουτε τιποτα..σημερα αφισα τον Ο σπιτι να τον παει γιατρο καλου κακου μαζεψα και τσισακια να παει για γεννικη ουρων…

Και το αποκορηφομα..δεν ηθελε να κατουρισει στο ποτιρακι..ηθελα σημερα να τον σφαξω…

Βασικα ηταν ψωφιος..δεν ειχε καθολου διαθεση..τα δοντια μας τα βγαλαμε..τι στο καλο εχει παθει δεν ξερω…

Ελενα ρε συ πολλα τα λευτα…μακαρη να γινει κατι και να ερθετ ελλαδα

Αχ…ειμαι αυπνη…κουραστηκα…

Θα επανελθω!!!

Αφρο μα τι τ ελειο παιδιακι ο Πανουλης!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα περαστικά σας! :?

Κι εγώ σήμερα δεν είμαι στα καλά μου. Μάλλον φταίει ότι θα ήθελα να έίμαι σπίτι με τα κορίτσια κι όχι εδώ που είμαι. Τέσπα. Εσείς κάθε πότε κάνετε γενικές εξετάσεις αίματος στα παιδιά σας?

Η Ι κοκκίνησε και στα μαγουλάκια της και γύρω από τα ματάκια. Ο δερματολόγος μας είπε να βάλουμε για 5 μέρες από την ίδια κρέμα που κάναμε θεραπεία στα χεράκια αλλά για τα μάτια θα μας δώσει κολλύριο.

Και φυσικά το πρόβλημα δεν αντιμετωπίζεται, απλώς θα υπάρχουν περίοδοι που θα φουντώνει και περίοδοι που θα φεύγει. Κάνω σκέψεις και για ομοιοπαθητικό. Εγώ μικρή που είχα πάντως στα πόδια δεν μου έφυγαν ποτέ και με τίποτα. Μόνο καθώς μεγάλωσα. Τώρα πχ δε βγάζω ή πολύ πολύ σπάνια. Εν τω μεταξύ φουντώνει ακόμη περισσότερο όταν ζορίζεται, στρεσάρεται ή στενοχωριέται. Αχ πολύ με έχει ρίξει όλο αυτό. Να μην μπορώ να κάνω κάτι να τη βοηθήσω? Πόσες κρέμες πια έχουμε χρησιμοποιήσει.. Μέχρι και από Θεσ/κη πήρα μια φτιαχτή από φαρμακείο. Οκ κάτι είχε κάνει αλλά όταν φουντώνει σε μεγάλο βαθμό δε βοηθά. Στενοχωρέθηκα τώρα, Τι να κάνω ρε κορίτσια

:(:( Αφήστε που το μυαλό μου πάει μακριά...Να κάνουμε και εξετάσεις αίματος να ησυχάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εκζεμα ειναι...το ειχε και ο αδελφος μου παιδι..θελει προσαρμογη στη ζωη μας...

εχει και ο Χριστοφορος..βεβεια οχι πλεων σε τοσο εντονο βαθμο..βασικα τετοιου ειδους παθησεις θελουν καθε μερα φροντιδα με ειδικες κρεμες που ειναι μη λιπαρες ασχετα εαν ειναι εποχη που φουντωνει η οχι..

επισης μολις μεγαλωσουν λιγακι περιστασιακη επισκεψη σε μερη με ιαματικα νερα θα τους κανει καλο

Οι εξετασεις αιματος δεν θα δειξουν πολλα...οποτε μη παει και το μυαλο σου...

Καλημερα Αφρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα...περαστικα !

υπομονη!

καμια ιωσουλα θα ειναι!

πηγες τελικα ουρα?

Μαρια...αν ειναι εκζεμα...μαλλον θα πρεπει να κανει ςυπομονη!

μεγαλωνοντας θα περασει...

αλλα οι κρεμες βοηθουν για οσο διαστημα τις βαζεις...μετα ξαναφουντωνεις!

εμεις δεν εχουμε εκζεμα αλλα γενικα αλλεργιες!

πχ...τη φιλα ο Π. ξυρισμενος και κανει σπυρακια!

κανει λιγο παραπανω ζεστη η κρυο...φουντωνει!

και ενοειται οτι την ψαχνουμε καθημερινα σε ολο το κορμακι της!

γενικες εξετασεις κανουμε καθε χρονο ολοι!

Αφρο...τι καλοφαγο που ειναι το καλο μου!

μπραβο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαρουλα 38 ευδομαδων ε;;;;..αντε αντε..σηγα σηγα ετοιμασου!!!!!

Ναι τα πηγε τα ουρα πουρνο πουρνο ο Ο..η γεννικη βγηκε αρνιτικη και εφοσων ειναι η γεννικη αρνιτικη δεν χρειαζετε καλλιεργεια...

τωρα ειναι στην παιδιατρο..ελπιζω να ειναι μονο ιωση γιατι δεν την παλευω αλλο...

πειναω..οταν ειμαι ανυπνη πειναω...

εντομεταξη ειδα του μικρου ...το κεφαλι ειναι ζεστο..οχι στο μετοπο στιλ πηρετος...γυρω γυρω..που σημαινει οτι ισως παλη να φουντωνει το αυτι..αλλα ραντευοπυν σ τον ΩΡΛ εχουμε πεμπτη απογευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h M-I οταν εχει πυρετο δεν ειναι ποτε ζεστη στο μετωπο...αλλα στο λαιμο!

στο μετωπο ειναι δροσερη!

πραγματικα ταλαιπωρια να ειναι αρρωστουλια!

σημερα 38 εβδ. θα βγω σε λιγο να περπατησω!

δεν εχω και πολυ καλη διαθεση!

αλλα δεν εινια κατι που μπορω να λυσω εγω...

απλα βλεπω το τσουναμι να ερχεται και σκεφτομαι τις συνεπειες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι βλακεία τα εκζέματα.. :(

Πόσο στενοχωριέμαι. Ναι όσο βάζουμε κρέμα υποχωρεί αλλά μετά άντε πάλι.

Τίποτα δεν μπορούμε να κάνουμε :cry:

Να βλέπω το προσωπάκι της άσπρο άσπρο με τι μαγουλίθρες της και να βγάζει το κωλοέκζεμα :(

και να κοκκινίζει και χαλάει και το κέφι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Βικυ δεν μας ειπες καλε..τι σοι μπομπο ειναι αυτη που κανει 10 ευρω;;;;;

Ελα δε θελω τετοια..αισοδοξια..χαρα και τσαχπινια!!!

μαρακι μανικι ειναι τα εκζεματα...το ξερω..υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...