Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Μπήκα μόνο για να ευχηθώ στη Θουλάρα μας και με έκανε και ξεράθηκα στο γέλιο :lol::lol::lol:

Είσαι θεά λέμε!!!!

Άρα όλα καλά με τον γιατρό ε;ή καταλαβα λάθος πάλι;Μια θεραπεία και τέλος

Λοιπόν να χαίρεστε τον πανέμορφο Παντελάκο σας!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion15.gif]

Να είναι γερός και να γίνει το πιο ήσυχο παιδάκι του κόσμου!!!!!!!!

Τώρα κανονικά πρέπει να σου ευχηθώ για τον Θοδωρή αλλά αύριο ;)

Νατασάκι περαστικά σας κοριτσάκι μου....έυχομαι να γίνουν γρήγορα καλά τα μυξοκοριτσάκια σας και εσύ βεβαίως :x:x

Αχ προσκυνάω,όλη μερα Ξάνθη σήμερα, η μικρή χθες 1ο βράδυ στη μαμά μου μας σταύρωσε και είμαι με 4 ώρες ύπνου,την πέφτω λοιπόν...

Αύριο θα πάμε σε αποκριάτικο πάρτυ στο χωριό μου :D:D της πήρα και στολή γατούλα!

Καληνύχτα κόρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα περαστικα.. ολες οι γυναικαρες αρρωστες

το σαιτ πολυ ωραιο, θα το ψαξω, ευχαριστω!!!!

θου θελουμε φωτοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρε εισαι θεαααααααααααααααααααααααα σε διαβαζω κ εισαι απολαυση!

οποτε αν καταλαβα κ εγω καλα, ολα καλα.. θηριο μου! παναντολιασου τωρα :lol::lol:

αχ σημερα πηραν οι δικοι μου τον ανασταση για βολτα. πηγαν στο σιτι γκειτ κ ανεβηκαν στον 2ο οροφο στα ηλεκτρονικα. εκει του αρεσει να βλεπει τους αλλους που παιζουν μποουλινγκ κ μπιλιαρδο

τον κρατουσε αγκαλια ο μπαμπας μου κ ειχε αρχισει να νυσταζει ο μικρος

τον κατεβαζει κ τον ρωταει θες να παμε να παιξουμε η να παμε να φαμε? (εχουν το υπεροχο συνηθειο καθε φορα που τον πανε εκει να τον ταιζουν πατατες απο τα γκουντις ιιιιχχχχχ)

κ παταει καααααααααααατι κλαματα να χτυπιεται κατω ο κυριος

κ τον εφεραν εδω κ να μην ξερει τι θελει

ειχε καααααααααατι νευρα, αφου τον αφησα στο δψωματιο του κ απο τα νευρα του αυτοχαστουκιζοταν κ κλωτσουσε με απιστευτη μανια το κεφαλαρι του κρεβατιου του

α πα παααα στα νευρα βρηκε να μου μοιασει? :?

κατερινακι να περασετε σουπερ!

τελικα δε σιδερωσα.. ψαχνω στο ιντερνετ για τον ανασταση

ψωνιζετε απο αμαζον κ ebay?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia πολλα στα κουκλακια της θουλιτσας! :D:D:D:D

παντελάκο κ θοδωρη να ειστε παντα αγαπημενοι,γκουχου γκουχου :lol::lol::lol::lol: ,γεροί κ ευτυχισμενοι..κ επιτελους..να αποφασισετε να κοιμηθειτε καποια στιγμη μπας κ η δολια η μανα σας καταφερει να σας κανει κ το τριτο μελος της συμμορίας..των κουκουβαγιων! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θουλιτσα για αυριο θελω πολυ να ερθουμε με τον γιωργο,θα εχω κ το αμαξι,αλλα θα εξαρτηθει απο το αν θα ερθει καμια απο εδω να την βαλω μπροστα για να με καθοδηγησει..αλλιως θα χαθω :oops::oops::oops: !

ηταν να το κανει η αναστασια,αλλα ειναι αρρωστουλα η αννυ :(:(

ο χ. θα παει απο νωρις για τον αγωνα :evil::evil::evil: ..απλα κανονισα να μου αφησει το αμαξι..θα σου πω αυριο αν τα καταφερουμε..

γελάω με τις καλτσες σου! :lol::lol::lol::lol::lol: εισαι ΘΕΑ!!!!

για τις εξετασεις..δεν καταλαβα καλα..τελικα υπαρχει θεμα με τον θυρεοειδη; :?:?

αννυ,λυδία κ ειρηνουλα περαστικα σας! :(:(

κυριως περαστικουλια στη μικρη Δαναη :(:( ..η καημενουλα ταλαιπωρειται μερες τωρα :(:(

νατασα επαθες τετοια νιλα την τσικνοπεμπτη;; :shock::shock::shock: ελπιζω να ησουν κοντα με τα πηγαινε-ελα :roll::roll: περαστικα κ σε εσενα..

μα τί παθατε ολες καλε; :evil::o:(

α!γιωτα κ νατασα..αυτον τον γιατρο τον αγαπω πολυ..θυμαστε; :lol::lol::lol::lol::lol:

αληθεια,ειναι πολυ καλος κ γλυκος κ μιλαει τοσο ομορφακ συνεσταλμενα,δε το παιζει καπως,ειναι νεος,εχει παιδια στην ηλικια του γιωργου,ειναι ευγενής..αλλα φυσικα δεν εχω την απαιτηση να ειναι οπαδος της ομοιοπαθητικης!αν του ελεγα οτι δεν εκανα τη θεραπεια,θα επρεπε να του πω οτι εκανε ομοιοπαθητικη ο γιωργος!το παιδι δεν εγινε καλα μονο με το να κατσει σπιτι!θα ηταν ψεμμα να ισχυριζομουν κατι τετοιο!για να σιγουρευτω τον ρωτησα αν θα γινοταν καλα μονο με το να κατσει σπιτι..

αφου μου απαντησε πως οχι κ τα αντισταμινικα ηταν απαραιτητα..ε..σιγουρευτηκα οτι εκανε δουλεια η ομοιοπαθητικη..κυριως ομως για να σιγουρευτει ο χ. ρωτησα ;)

ελενα τί εγινε κ ακυρωνεται η ελλαδα; :( δε σας ειχαν πει οτι επειδη ειστε ενοικιαστες θ απληρωσετε λιγοτερα; :roll::roll:

με ολα αυτα που λετε για τουρτες,θα με κανετε να κανω κ εγω δοκιμαστικα καμια!...μα στον κακο τον δρομο με βαζετε συνεχεια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλω γλυκα ολες!

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα το σαιτ ειναι πολυ ωραιο!!

για τη ζαχαροπαστα τι χρωματα βαζεις?αυτα σε παστα που ειναι σε σκονη η τα υγρα?

παω να την πεσω καληνυχτααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Χρονια πολλα και στον Θοδωρη μας!!!!Ολα τα καλα να εχει το αγορι μας!και πανω απ'ολα ΜΙΑ καλη νυφη!!!! :lol::lol::lol::lol: Πλακιτσα!Άλλα πραγματα ειναι πανω απ'ολα!Υγεια ευτυχια αγαπη!!!!

Καρολ περαστικα στην Λυδια!Εγω δεν δινω ποτε αντιπυρετικα για δεκατακια ουτε για υποψια πονου...Αλλωστε τα μωρα μας πλεον μιλανε...νομιζω συννενοουμαστε...και αν πχ ποναει η κοιλια της θα την τυλιξω με κουβερτα,με λυγισμενα ποδια,ελαφρυ μασαζ κλπ...

Νατασακι μου περαστικα σας γμτ...Που την τσακωσαμε την ιωσουλα?Στο κοπερτι?ή την κουβαλουσε η Αννυ λες.... :(:(:(:(

Ρε σκατουλα που πηγες τσικνοπεμπτη?Και δεν ειπες τιποτα....Πολυ στενοχωρεθηκα...μη με παρεις τηλ.αυτο ειναι αιτια για να σου κρατησω 5 μερες μουτρα :lol::lol: Μη βλεπεις που γελαω!Σοβαρα το λεω! :P:P:P

Λενα τιποτα δεν ειναι η ζαχαροπαστα ρε συ! :P:P:P Βασικα το να τη κανεις ασπρη ειναι ευκολο....το να παιδευτεις με τα χρωματα κ το στολισμα ειναι παλουκακι! :P:P:P

Επισης κ εγω ειμαι αλλη μια που γεννησα 3780γρ μωρο πανευκολα...Εχω ξαναπει πως θεωρω δικη μας(ή των γιατρων) κοτσανα αυτο το "4 κιλα=μεγαλο μωρο"...Επειδη καπνιζουμε,αναπνεουμε σκατα αερα,τρωμε βλακειες,δουλευουμε πολυ(καλα οχι εγω...γενικως!),τα μωρα βγαινουν μικροτερα κ εχει πεσει ο ΜΟ....

Ιουλιακι ο δρομος ειναι πανευκολος για τη Θερμη.Πηγαινε ρε συ!!!και φαε κ για μας! :P:P:lol::lol::lol:

Και ναι...ξερουμε ποοοοοσο αγαπας αυτο τον γιατρο...Μονοφαγού!

Εμενα δε με ενδιαφερει η ομοιο...Θα μου τον γνωρισεις?ταιριαζουν τα χνωτα μας! :lol::lol::lol:

Γμτ Θουλη ποσο ηθελα να ερθω....

Καλα ρε συ που βρηκες πορτοκαλι κ πρασινες καλτσες και ηταν κ κοντα η μια στην αλλη???Ταμτακο,ε ταμτακο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (μηπως δεν διαβασα καλα τα χρωματα? :roll: )

Ελενα πες μας ρε συ...Τι εγινε?

Δημητρουλα περαστικα σου ρε κοριτσακι! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!! :D:D:D

χρονια πολλα κ παλι στον θοδωρακο!!ολα τα καλα του κοσμου στα ποδαρακια του! :D:D:D:D

αναστασακι στο κοπερτι ρε δε νομιζω για την ιωση..αφου ημασταν κ εμεις..κ δε την κολλησαμε :roll::roll:

ετυχε απλα..μη σκεφτεσαι ποιος την κουβαλουσε κσε ποιον τη..χαρισε! :);)

περαστικα σας κ παλι..πώς ειναι η αννυ σημερα;

για τη θερμη μονη δεν παω ρε..αν ειχα παει ακομη μια φορα μονη ενταξει..θα παρω τηλ. να δω ποιος θα παει προς τα εκει να τον βαλω μπροστα για gps! :lol::lol::lol::lol:

kanoniste νατασα κ αναστασια ως την τριτη να γινεται περδικια..εχουμε αποκριατικο παρτυ στο κοπερτι λεμε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελικα θα δοκιμασω ετσι στο ασχετο να κανω μια τουρτιτσα κ εγω..αλλα χωρις ζαχαροπαστα για αρχη..για πειτε..πώς υπολογιζω τις ποσοτητες αναλογα με τα κιλα;

π.χ. για 2 κιλα τουρτα τί ποσοτητες ακολουθω;; :?:?

φιλακια κ καλη Κυριακη σε ολες! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΟΔΩΡΑΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΑΡΘΑ ΚΑΙ Α!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

Χρονια πολλα στον Θοδωρη μας !!!!!

Ιουλια ηθελα να σου πω οτι πολυ μου αρεσε ολο αυτο με τον γιατρο !!!εριξα πολυ γελιο!!!και η χαρα του γιατρου :lol::lol::lol::lol: δεν θα το ειχε ξανα δει και χαρικε τοσο πολυ που ναι τα φαρμακα κανουν δουλεια!!! :lol::lol::lol::lol:

Πολυ μου αρεσει οταν διαβαζω απο τις βορειες για τις αποστασεις και οτι δεν ξερουν να πανε καπου :lol::lol::lol::lol:

αχ Θεσσαόνικη !!!ποσα χρονια εχω να παω !!!καποτε καθε μηνα ημουν εκει ,εμενα σε φιλη πρναμε λεωφοριο πηγεναμε παντου ...τι αξεχαστες εποχες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μορνινγκ... (-|(-|(-|(-|

Μόλις ξύπνησα

Τα κορίτσια κοιμούνται ακόμη..

Ο Γ εκκλησία

Ποντιάρα μου Θουλάρα να χαίρεσαι ξανα και τους 2 άντρες σου!!!

Επίσης σε παραδέχομαι γιατί είσαι σταθερή και στις τιμωρίες και σε όλα

Εγώ ρε παιδιά ούτε μια τιμωρία δε μπορώ να βάλω. Πχ την Πέμπτη μάλωσα την Ι και μέχρι και χτες το βράδυ την αγκάλιαζα και έλεγα συγνώμη και νόμιζα πόοοοσο πολύ τη στενοχώρεσα. 'Ολο λέω "θα μπείτε τιμωρία" και ποτέ δε βάζω :roll:

Ιουλία δεν έχω ιδέα για το πως να κάνεις τούρτα. Δεν ξέρω καμιά συνταγή. Εγώ πάντα ανυπομονώ για τη ζαχαρόπαστα 8-)

Αν το έχετε με πλαστελίνες και τέτοια θα σας φανεί εύκολο. Πχ σε μένα τα κάνει η αδερφή μου που κάθε μέρα σχεδόν ασχολείται με παιχνίδια με πλαστελίνες :D

Νατάσα πολύ ωραίο σάιτ! Περαστικά στα κορίτσια σου. Και η Φ πέρασε 2 ιώσεις στο καπάκι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!!! :D

ΘΟΥΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΠΕΘΑΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol:

Θοδωρακο ΧΡΟΝΙΑΑΑΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Φιλεναδα να τον καμαρωνεις παντα υγιη κι ευτυχισμενο!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Οσο για το σκηνικο υστεριας....ρε μα πως να μη παιξουν τα νευρα σου;;;;;!!!!!!!!!!!! κι οταν σε πιεζει και ο χρονος δεν εχεις υθπομονη να τα αντιμετωπιζεις ολα με ψυχραιμια!!!! Κι εγω στη θεση σου θα του την ειχα γυρισει τη ξαναστροφη και φυσικα θα ειχα τυψεις μετα,αλλα ξερω τον εαυτο μου και στανταρ δε θα τη γλιτωνε!!!!!!! :roll:

Παιδια τα νυχτερινα στο ιδρυμα δεν ειναι και τοσο μανικι απο οτι μου λενε γιατι εχω δικο μου δωματιο που θα τη πεφτω λιγακι...ενταξει σιγουρα δε θα ξεκουραζομαι κανονικα,αλλα σκεφτομαι οτι τουλαχιστον δε θα λειπω απογευματα απο το σπιτι...πφφφφ ξερω κι εγω... :roll:

Βικυ και μια γνωστη μου εκανε το γιο της 4100! ε μια χρα βγηκε το παιδι,απλως εκανε λιγα ραμματα παραπανω αυτη...θα καθεσαι μονομπαντα για λιγο καιρο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::?

Μαρακι μα ειδες ρε συ;;;;;σα τα ξεκολικια τα ντυνουν τα πιτσιρικια!!!!!!! μα τωρα, οχι πες μου, δε τις λες ηλιθιες αυτες τις μαναδες που τα αφηνουν και ξεπουτανευουν απο το δημοτικο;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και δεν ειμαι καμια σεμνοτυφη σε καμια περιπτωση,αλλα ειναι απιστευτα αντιαισθητικο αυτο το πραγμα!!!!!! :twisted::twisted:

Νατασακι αμαν ρε γαμωτο!!!!!! :(:(:(:(:( περαστικα στα κοριτσια σου και σε σενα!!! :(:(

Μιτσακι κι εσυ βρε πουλακι μου αντε να συνελθεις γιατι σε λιγο θα γινεις ακτινογραφια!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

klahmera!

Θουλη....να χαιρεσαι τοβ γιο σου!

πραγματικα εισαι του ΓΙΑΤΡΟΥ!

δε το κοβω να να εχεις θυρεοειδητιδα λοχειας!

ξαναψεξε το!

παω να ντυσω τη Μ-Ι ν ατην παω σε παιδοτοπο!

Με απελπιζετε με το βαρος του μωρου!

Τονια...η αδελφη μου με 4550 εκανε πολυ καιρο να κατσει...

βεβαια τοσο ραψιμο που της εκανε η γιατρος της ο Γαμπρος ειπε οτι τη ξαναεκανε παρθενα...!

χαχχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Θούλη ξαναματαπάλι Χρόνια ΠΟλλά να χαίρεσαι τον ομορφούλη και πάντα χαμογελαστό Ντόντο με τις καλλιτεχνικές του ανησυχίες :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη είχε δίκαιο ο Ντόντος που γκρίνιαζε, μα έχεις ραντεβού 5.30 και τον ξυνπάς στις 5.00/? :o:o:o:o:o

τα 1000 δίκια είχε......δλδ πώς περίμενες να είναι? αφού ήταν από τον ύπνο το παιδί!!!! :!:

εσύ είσαι μέσα στην καλή χαρά όταν σου συμβαίνει αυτό? :?::?:

επίσης Θούλη :lol::lol::lol::lol::lol: με τις κάλτσες σου!!! :lol::lol::lol:

Νατάσα περαστικά στις ομορφούλες σου :x:x

τελικά οι άντρες δεν μπορούν να καταφέρουν τίποτα....αν ήταν ο άντρας σου έξω και οι μικρές ξυπνούσαν θα τον φώναζες να τις βάλει για ύπνο? :roll::roll::roll:

χθες ήρθε ο άντρας μου στο δωμ. της Ρ. ενώ την ετοίμαζα για ύπνο και του λέω "εδώ είναι τα παντελόνια, εδώ οι μπλούζες, ε΄δω τα καλσόν-κάλτσες, εδώ τα εσώρουχα....για να ξέρεις αν τυχόν μου συμβεί κάτι' :roll::roll::roll::roll:

Μια φο΄ρα έκανα παντεσπάνι όταν ήμουν 14 ετών και βγήκε τόσο λεπτό που δεν μπορούσες να το κόψεις στα 2.....τσάμπα τα τόσα αυγά, τα λυπήθηκα!!! :roll::roll::roll:

από τότε δεν ξανα έκανα!!! :roll:

Μιτσάκη περαστικά :x , μου αρέσει η θερμόαιμη Β. σου! :x και σιγά μην έκανε κρύο εκεί μέσα, εσείς είσασταν υπερβολικές!!!! :-p

Αναστ. πώς είναι η Α. σήμερα?

Κάρολ η παπένια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!!

Τι κανετεεεεεε

βικυ [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Πως θα το κραταω αυτο καλεεεεε...χαχαχα...ψυχη μου!!!!!Σκεψου ομως ποσο κουκλος θα ειναι..αφρατουλης αφρατουλης...

τι κανετε;;

εγω ξαπωστειλα Ο Χ και Ι εξω-εμ με τεοια μερα...και κανω δουλιες

εχω να φτιαξω και μαλλι για το παρτι της Θου....

εκανα γουβαρλακια..μνιαμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ παλι..ευχαριστω κ παλι ;) girls 8-)8-)8-)8-)

μα ποτε περασνα 3 χρονια..γιαβρακι μουυυυυυυυυυυυυ

2.45 τον γεννησα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εμεις καλα..εχει υπεροχο καιρο..σας περιμενωωωωωωωωωωωωωωωωωω

συμπεθερα με πηρες αλλα δε ημουν..αντε ξαναπαρε για το γαμπρο σου :twisted::twisted::twisted:

εσεις καλα..εχετε πυρετο?

ρε βικυ για πες..γτ λες δε με κοβεις για λοχειας..αγχωθηκα :roll::roll::roll::roll: αυριο θα παω να παρω τα αποτελεσματα

τονια καλο μου ευχαριστω πολυ..ποτε αρχιζεις δουλεια ρε

αναστασια η αννυ καλα?με το μεμε τι εγινε?εφυγε?

καρολ εσεις καλα..αντε να ανοιξει ο καιρος να συνελθουμε

χρυσα ιουλια βενι νατασουλα σας περιμενω ε? :D:D:D:D

αργι τι ομορφα παιδακια εχεις..μα καλα δε ξερει που ειναι το καθε τι?καλα οχι οτι ξερει ο αντωνης τα παντα..λεω εγω τωρα

ερη πως περνατε 3ημερο/?

σισσακι αντε 2 μερες ακομα..υπομονηηηηηηηηηηηηηη

γιωταρα σημερα ερχεται η κορακλα ε?αυριο θα τις κανεις γενεθλια/?για πες

παναγιωτα να δω ποτε θα τα πουμε

αφρο σημερα τι φαγατε?φακες? :-p:-p:-p:-p πλακιτσα εεεεε

μιτσακι ρε αληθεια παντα ετσι αρρωσταινες?θηλασες μικρη? :P:P:P πως εισαι?

η γωγω που ειναι να με ευχηθει ντεεεεεεεεεεε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαρια ετσι ειναι οι ποντιες σταθερες..αχ εγω αν πω κατι σπανια αλλαζω γνωμη..

ρε αργυρω ετρεχα με τουρτες παντεσπανια σουπερ κτλ

γιαυτο το ξυπνησα τελευταια στιγμη..ειπα μαλακια μου...αλλλα οοοχι δε το μετνιωσα.. :oops: ε ενταξει λιγο το μετανιωσα :oops::oops::oops: ε δε ξερω

λεναρα απο βδομαδα σας περιμενωωωωωωωωωω..κ οσες δε θα ερθετε σημερα :cry::cry::cry::cry::cry:

ελενα πες για το σπιτι ρεεεεε :roll::roll::roll::roll:

οποια ξεχασα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια ειχα τις καλτσες σε ενα μερος που επρεπε να διπλωθουν..ε κ γω τις παντρεψα...

ειναι χοντρουτσικες ,,ειναι καλσικες του καπετανιου..τις εχουν πολλοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη....μα τα χρωματα απο τις καλτσες εχουν διαφορα....

αλλα ειπαμε εισαι φοβερη!

περιοδο εχεις κανονικα?

Κουμπαρουλα...μονη σπιτι?

και κανεις δουλειες?

εγω θα εκανα ταβανοθεραπεια....

χαχχαχα για το μπεμπε....θα μοιρασω παυσιπονα στον Ο. να τον κρατα εκεινος...!

εσυ θα το κρατας?

εσυ θα εχεις του κουκλους σου....και θα καμαρωνεις...

η Μ-Ι ηταν αψογη στον παιδοτοπο...

θυματε χθες που ειχα μια βαφτηση?

ποσο μου τ δινει να με θεωρουν χαζη....

μα τι νομιζουν οτι δεν γνωριζουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ δε γνωριζεται τι?δε καταλαβα :roll::roll:

περιοδο ακομα δε εχω ρε..

επισης..μα ηξερα οτι εχω διαφορετικες καλτσες..βαριμουν να βρω το ταιρι τους :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν εχεις περιοδο τοτε ναι παιζει να εχεις!

εγω γιατι νομιζα οτι ειχες?

το εγραψα γιατι ....ο χθες ολα ητα ν υπερβολικα για τις μερες μας...

σημερα μου ειπαν οτι η μπομπο εκανε 10 ευρω μια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Ρε Θουλη μου ειναι σαν να σε βλεπω ετσι πως γραφεις σημερα!

"δεν το μετανιωσα...καλα,λιγο....δεν ξερω"! :lol::lol::lol: Εχει ο καπετανιος τρεντυ λαχανοπορτοκαλι καλτσες κ δεν το ηξερα? :o:o:o:o Απαραδεκτο! :lol::lol::lol::lol::P:P:P ΤΑΜΤΑΑΑΑΑΚΟΟΟΟΟΟ!!!! :lol::lol::lol:

Για πες βρε Βικυ!Τι συνεβη κ σε περασαν για χαζη?

Α!Θου η Αννυ ειναι καλυτερα...Ισως ειχε δεκατα νωριτερα...ισως οχι...!Ξαναθυμηθηκαμε το καροτσι!Πηγαμε βολτα κ χθες κ σημερα! :D:D Επισς εχουμε λιωσει στις αγκαλιες!Χθες κοιμηθηκε στην αγκαλια μου στις 7.30 το απογευμα!Κατα τις 9 την πηγα στο κρεβατι...10 πηγα κ εγω γτ ξυπνουσε κ με ηθελε!ΔΕΝ θηλασε το βραδυ και δε ζητησε ολη νυχτα!Και γενικως δε ζηταει περισσοτερο τωρα που ειναι αρρωστη! :o Μπραβο μου!Πως την καταφερα ετσι? :P

ιουλια πηγαινε λεμεεεε!Λιγο μετα το κοσμος θα δεις την αερογεφυρα για θερμη κ μετα απο κανα χιλιομετρο τη στροφη αριστερα για θερμη!Ε μετα θα σου πει η Θου!

Επισης εχεις δικιο...να μην σκεφτομαι που κολλησαμε κ απο που αλλα εχω τυψεις αν κολλησαμε την Δαναη...Βεβαια που να το'ξερα...εγω υποτιθεται ψιλορισκαρα για γαστρεντεριτιδα να κολλησουμε εμεις!...Αλλα κ παλι τοση αγκαλια που ειχεκανει η Αννυ τον Θοδωρη θα μπορουσε να κολλησει κ αυτος...αλλα τα αντισωματα καθενος ειναι διαφορετικα...το ιδιο κ για τον Γιωργο!Μα τι γραφω???τεσπα...δεν τα σβηω!

Ειδατε το αρθρο της Φραν με το βιντεο???Μεγαλη πικρα... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη δεν εχει και φατσα να παθενει καρδιακο !!!! :o:o:o:o:o:o

θου πες καμοια συναγη μαρη ,οχι για οσπρια ,αλλα για τα παιδια ...λεω να κανω πατατοκεφτεδες στον φουρνο ...εσυ τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι να μη το παρω αποφαση! :D:D

εκανα παντεσπανι για την τουρτιτσα μου κ βγηκε τελειοοο! :D:D

βεβαια αυριο θα το κοψω..σιγα μην παρω σημερα τετοια συγχιση! ;):lol::lol::lol:

επισης..θα παω στο παρτυ! :D:D

βρηκα gps! :lol::lol::lol::lol:

τη νατασουλα με τον ηλια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτοι θα πηγαινουν μπροστα κ εγω θα ακολουθω! ;);)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

επισης..δεν κοιμησα τον γιωργο για μεσημερι..ας κοιμηθει στο αμαξι καθως πηγαινουμε..

μονο να θυμηθω να παρω καμια αλλαξια ρουχα μαζι σε περιπτωση που εχουμε κανενα ατυχημα.. :roll::roll::roll::roll:

αντε,θα σας δω ολες απο κοντα!να μου πειτε κ καμια ιδεα για κρεμα τουρτας που θα κανω αυριο!κ πώς να σιροπιασω το παντεσπανι μου!! :lol::lol::lol:

φιλάκιααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...