Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

καληνυχτα Αργυρω!

τα εχω παρει ,δεν φτανει που τα ανιψια εχουν κανει φεις ,φτιαχνουν κ ομαδες κ με βαζουν μελος..δεν γουσταρω ρε!!!! :twisted::twisted::twisted:

να σας πω να κόψετε φλέβες? σημερα το πρωϊ ξύπνησα στις 11.35!!!! :shock::shock: συπληρωσα 12 ωρες υπνου...ειχα να το κανω ισα με 14 χρονια.... :lol::lol::lol: αλλά κρυωνα με ριγος ολο το βραδυ και ηρθε κ γραμμα μες τον υπνο...βρε μπας κ λιποθυμησα? :shock:

Ιουλία όλο το ξεχνάω!!να του πεις του γιατρου οτι δε εκανες αγωγη!!!! για να δει οτι τελικά και χωρις φαρμακα γίνεσαι καλά!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας, γεια σας, γεια σας!

Θούλη Χρόνια σας Πολλά!!

Να χαίρεσαι και τα 2 παλικάρια σου. Πολύχρονοι και ευτυχισμένοι να είναι στη ζωή τους

Πριν λίγο γυρίσαμε από παιδικό πάρτυ σε παιδότοπο [smilie=drunken_smilie.gif] [smilie=drunken_smilie.gif]

Τα κορίτσια έπεσαν ξερά! Περάσαμε πολύ όμορφα..

Λοιπόν είδα ένα κοριτσάκι ντυμένο αστυνομικίνα με τη χαζοστολή του Τζάμπο.

Φορούσε μπουστάκι, σορτσάκι κοντό με διχτυωτό καλσόν και φουλ βάψιμο :shock::shock::shock:

Έλεος ρε παιδιά...Μα θα τα βγάλουμε στο κουρμπέτι τα παιδιά μας? :twisted:

Λενάκι για πες μας ρε τι έγινε. Αν δε σας συμφέρει είναι πολύ μεγάλη φασαρία να μετακομίσετε αλλού?

Κι εμείς περιμένουμε νεότερα από τον ιδιοκτήτη. Ζητησαμε μείωση.

Λένα δοκίμασε και μόνη σου την τούρτα. Ότι θες για ζαχαρόπαστα εδώ είμαι. Έχω φτιάξει πολλές φορές. Μια χαρά θα είναι. Άλλωστε σου χρωστάω από την συνταγή της βασιλόπιτας που μου έδωσες πέρυσι :D

Τόνια σοβαρά ρε έχετε και τέτοια? :o Χαρά στο κουράγιο σου. Πάντως ρε συ τον βραδύνο τον ύπνο δεν τον αναπληρώνεις. Πόσο μάλλον εσύ με τα μωρά :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια δεν θελω να σε στεναχωρήσω αλλά επειδη κ η δουλεια μου έχει να κανει με επιβλεψη σε οικοτροφείο...όσο κ να σε εμπιστευονται ,αμα ειναι να την κανουν θα την κανουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησε η μαγκυ???!!!!!!!!!!! καλε πολυ χαρηκα να τους ζησει!!!

μαρακι θα χρειαστω ΣΙΓΟΥΡΑ τη βοηθεια σου, μη σου πω να ερθεις να με βοηθησεις κιολας :lol:

εκτος αν αγγαρεψω τη λατρεμενη βενι :mrgreen:

ελεος με αυτες τις κωλοστολες, πως τα αφηνουν ετσι οι γονεις τους κ κυκλοφορουν εξω

ειδα κ εγω ενα κοριτσακι ετσι, ζητημα να ηταν 5 χρονων

ελενα τι εγινε κοριτσακι?

τονια ζορι αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά τι να σας λέω..αφού το έβλεπα και ντρεπόμουν εγώ!!

ήταν δεν ήταν 10 ετών. Με χάλασε πάρα πολύ ειδικά φέτος το Τζάμπο

αιντε μη δε ξαναπατήσω. Τι είναι αυτά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?/

καλε πως βγαλατε φυσιολογικα 3800+ παιδι?

το ιδιο ρωτω και τν αδεφη μου που τον γιο της τον εκανε 4550 ΦΤ

αχ και ξανα αχ

Λενα...δεν ξερω για ζαχαροπαστα...αλλα αν νομιζεις οτι το χεις τοτε οκ!

βασικα να εχεις και κουραγιο με 2 παιδια!

Θουλη... να σου ζησει ο Παντελακος...να σε φτανει παντα στα ορια σου!

και να του χαρησεις ενα ακομα αδελφακι...αγορι ενοειται!

Γιωτα...τι ομαδεςκανουν ατ ανψια σου...και ποσο ειναι τα αναηψια σου?

αΦΡΟ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΦΕΙς?

υποπτον

Τονια...απο εμπειρια θα σου πω οτι νυχτα ειναι πακετο...αλλα αν περασει ο καιρος συνθηζεις...

οσο για το ιδρυμα...χμμμ...πραγματικα πρεπει να κερδισεις την εμπιστουνη τους!

δυσκολο κομματι!

Μαρια..τι χαζη στολη...ελεος...τι αλλο θα δειξουν ?

Λενακη ...τι εγινε με το σπιτι?

οι υπολοιπες ειστε στο παρτυ?

ειχαμε βαφτση...ωραια ...αλλα πολυ υπερβολ για τις μερες μας!

η Μ-Ι εκλεψε την παρασταση παλι!

εγω κουραστικα σημερα ολη μερα!

εχω κατι πονακια αλλα οχι γεννας!

περαστκα σε ολα τα παιδακια μας!

να γινουν γργορα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ αντε φτανει η σειρα σου!

μια φιλη μου γεννηθηκε φυσιολογικα 5200!!! :shock:

ο μικρος 3770 για την ακριβεια γεννηθηκε κ ειχα μονο ενα ραμμα. κ αυτο ηταν απο την πρωτη γεννα κ ανοιξε τοτε

για την τουρτα δεν ξερω αν τοχω.. ο μικρος ηρεμος ειναι, ο αναστασης θα πασαλειφτει λιγο μαζι μου, ελπιζω μονο να ειναι εμφανισιμη!

μαρια τα χρωματα που βαζεις στη ζαχαροπαστα τι ειναι? βγαινουν ζωντανα τα χρωματα?

ακουσα οτι πουλανε κ ετοιμες ζαχαροπαστες με χρωμα

παω να σιδερωσω σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Λένα ,μαλλον εχθές ,την Πέμπτη ειχε αναρτησει τελευταια στο φεις!!οπότε Πέμπτη η Παρασκευή γέννησε!!! ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΕΙ!!!

Βίκη δεν ξερω να σου πω ,βγηκε τοσο γρηγορα .βεβαια με επισκληρίδο οπότε δε ενοιωθα πονο...

αλλα με @@@@@ η μικρη... :oops:

για αυτοκινητα ,εκανε ο ενας εκανε κ ο αλλος ,9 κ 11 ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα ναι βρε ετοιμες χρησιμοποιουν κ στα εργαστηρια!!!! γτ να παιδευεσαι?εχει μαγαζι στη Γιαννιτσων αν θυμαμαι καλα!! παντως τι φυτκες βαφς χρησιμοποιουν δεν ξερω ,που επεσε πανω σε μπλουζα και εμεινε σημαδι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάποιος μας έχει μουτζώσει δεν παίζει....

Ετοιμάζομαι την τσικονοπέμπτη στολίζομαι και βγαίνω. Σε 2 ώρες παίρνει τηλ ο Δ οτι ξύπνησε η Δ και δεν μπορεί να την κοιμήσει. Γυρνάω την βάζω για ύπνο και ξαναφεύγω. Σε μισή ώρα με ξαναπαίρνει και μου λέει έεεεεεελα....

Όλο το βράδυ ξυπνούσε η Δ και η Ε. Τελικά Παρασκευή πρωί ξυπνήσαν και οι 2 με βήχα και μύξες. Σήμερα έχουν και πυρετό. Η καημένη η μικρή μόλις την Τετάρτη σταμάτησε της διάρροιες από την προηγούμενη ίωση και την Πέμπτη την βρήκε άλλη......

Έλεος...........

Εγώ χθες βράδυ είχα ρίγος και σήμερα είμαι αγκαλιά με τα χαρτομάντηλα.........

Μπρρρρρρρρρρρρ....

Εσείς όλα καλά;;;;;; :lol::lol:

Θουλάκι μου να χαίρεσαι τον Παντελάκο σου! Ελπίζω και εύχομαι να γίνει το καλύτερο παιδάκι του κόσμου και να παίζει ώωωωωωρες ατελείωτες μακριά σου!!!!

Κρίμα που δε θα είμαστε εκεί να σας δούμε να σβήνετε την τούρτα... :(:(:(

ΙΟυλία έπρεπε να του πεις πως δεν έκανες την αγωγή ρε γμτ....

Μόνο και μόνο για να δεις τα μούτρα του... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μπράβο πάντως στο Γιωργάκη που το ξεπέρασε!!!!!

Μαρία μαύρο χάλι οι στολές. Εγώ είδα διαφημιστικό από μαγαζί στολή νοσοκόμας 6-12 ετών με μίνι,ζαρτιέρες και μια τακούνα 30 πόντους . Αηδία μέχρι εκεί που δεν πάει..... :evil::evil::evil:

Λένα τπτ δεν είναι ρε συ! Μιά χαρα θα την κάνεις μόνη σου! Τι στο καλό όλα τα άλλα τα κάνεις!!!

Βίκυ γιατί πάς τόσο συχνά στο γιατρό; Μεγάλωσε το μπεμπέκι πολύ!!!

Τόνια θα αντέχεις με τα βραδινά; Στο σπίτι πως θα κοιμάσαι; Η μικρή;;

Καρολ περαστικά στην παπένια σου! Μάλλον την ίδια ίωση έχουμε!!! :lol::lol:

Δήμητρα συμμαζευτήκατε; Περαστικά και σε σένα! Μήπως είναι κρύωμα;

Απορώ πως σας αρέσει η λάκτα!!! :lol::lol::lol::lol:

Έχω να φάω πάνω από 1 χρόνο!!!!!

Παναγιώτα σμουτς!!!

Νατασία πυρετό έχει ακόμη ρε συ; Απο γκρίνια καλά πάτε; Θα μιλήσουμε αύριο στο τηλ!!!!

Παναγιώτα ποιος σε πείραξε καλέεεεεεεε;;;;;

Έλενα τί έγινε ρε συ;;;;;

Η φρανίτα έχεί καιρό να φανεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια το εχεω ξανα πει και θα το ξαναπω για να δεις ποσο καλα βλεπω !!!

μου αρεσει πολυ που η αρσενικη μπανανα εχει χερακι !!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9 kai 11?

οι γονεις?

το γνωριζουν?

Λενα 5200?????????????????????????????????????????????/

ο ανηψιος μου οριακα χωρουσε στο πυραξακι του μητερα!

Γιωτα...εγω δεν κανω επισκληρδιο...

σημερα που περιμενα για υπερυχο...ακουγα μια να φωναζει απο την αιθουσα τοκετων...

κοιταξα ανα ποση ωρα φωναζε...ηταν ανα 15 λεπτα....δηλ αν εφτανε στυς 1λεπτους τι θα εκανε?

Νατασα περαστικα σε ολους σας!

στον 9ο παςκαθε εβδ. γιατρο...και εγω το βαριεμαι...!

Αφρο που ξερεις οτι ειναι η αρσενικη αυτ με το χερακι?

Μτσακι...αντε να ερθει καλοκαιρι να ρεμησετε απο τις ιωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααα

ειμαι τοοοοοοοοοοοοοοοσο κοματια

κ εχω τοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα να σας πω...

εχω φαει του σκασμου θελω κ αλλοοοοο

σας χιλιοευχαριστω ΟΛΕΣ για τις ευχες...αφρο το ακουσα αλλα θηλαζα..μετα ειχα κοσμο κ ξεχαστηκα :-*:-*:-*

σας ευχαριστω κ παλι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην πόλη μου δεν έχω βρει ζαχαρόπαστα έτοιμη

για ρώτα εκεί και αν βρεις πες μου πόσο στην πουλάνε για να δούμε αν συμφέρει να την αγοράσεις ή να την φτιάξεις.

Χρώματα έχω υγρά τα 3 βασικά (κόκκινο, μπλε και κίτρινο) από Μαρινόπουλο αλλά αν βρεις σε σκόνη ακόμη και καλύτερα γιατί τα υγρά όπως καταλαβαίνεις χαλάνε την υή της πάστας και δώστου από την αρχή άχνη.

Αλλά και με αυτά μια χαρά ήταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η έτοιμη ζαχαρόπαστα βγαίνει πολύ πιο ακριβή και δε συμφέρει.

Όσο για τα χρώματα δυστυχώς είναι τίγκα στα Ε. Μόνο φυτικά και άφοβα δεν τα λες. Εγώ χρησιμοποιώ πάστα και όχι υγρά. Τα πάιρνω από δω

http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk/

Eϊναι άψογο σαιτ! Και έχει τα πάντα!!! Τα στέλνουν σε 4-5 μέρες...

Βίκυ γιατί κάθε βδομάδα ρε συ..

Εγώ πήγα 36 και μετά 40. Αλλά άσε με εμένα....

Δεν πάω καλά!!! :lol::lol::lol::lol:

Μου το λέει και η μαμά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σε ολες σας...

μα ποοοοοοοοοοοοτε περασε ενας χρονος..τι τελειες εποχες γμτ

να αρχισω κ οσο μπορεσω..εκανα 2 τουρτες..αλλ εκανα 4 παντεσπανια(λεναρα εγω θα σε κανω ζαχαριπαστα καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..το χω ;) )

εκανα το πρωτο σουπερ..κανω στο θοδωρη τετραγωνη φορμα φουσκωσε το μισο..περνω απ τη νατασα αυγα γτ δε ειχα παλι απ τη μια φουσκωσε :o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ τελος ξανα εκανα σε στρογγυλη φορμα κ οκ..αλλα κουραστηκα τοοοοσο που τη εκοψα ψιλοζεστη κ διαλυθηκε..οκ λες κ απο εντατικη βγηκε :lol::lol::lol:

αυτο που λυπθηκα ηταν τα 16 βιολογικα χωριατικα αυγα..φυσικα τα παντεσπανια γιναν φρυγανιες..σιγα μη τα πετουσα...

η τουρτα του παντελη ηταν κουκουβαγια(οσο μπορουσα τη εκανα)κ του θοδωρη δρομος κ εβαλα 3 αυτοκινητα μακουιν..δε με ενθουσιασε αλλα δε αντεχα αλλο

απο γευση του παντελη καλη..δε τρελαθηκα..προτιμουσα σοκολατενια νατασα..η δικια σου ηταν τελεια..

σημερα περασαμε σουπερ ειχα 17 ατομα μικροι μεγαλοι

ποσταρω κ παω σε αλλο κεφαλαιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες πηγαμε μνηματα για τριασαγιο..ειχαμε δωσει ραντεβου με θεια 5.30 στα μνηματα

μαλακια ξερω αλλα επρεπε να σηκωσω το θοδωρη 5 να ετοιμαστουμε κ να φυγουεμ..ξυπνησε μες τη γκρινια :evil::evil::evil::evil: δε ηξερε τι ηθελε..βρε να το ρωταω τι θες να με λεει αλλα με τοοοοοοοοοοοσο μα τοοοοοοοοοοσο κλαμα εγω του ελεγα δε σε καταλαβαινω..απο τι καταλαβαινα ηθελε να του βαλω καλτσες στο δωματιο..του βαζω παλι δε σταματησε ηθελα μενα στο δω,ατιο αλλα να το αρω αγκαλια απο το σαλονι κ να ξαναπαμε ετσι στο δωματιο

εγω υπομονη ποσο?χρονος περνουσε..κ το πηρα με το ζορι το εντυσα..κλαμα να ΟΥΡΛΑΙΖΕΙ..μα να τυπιεται

του βαζω με το ζορι παππουτσια τα βγαζει..του λεω στο αμαξι ετσι θα πας..ξυπολυτος

το περνω απο μασχαλες οπου χτυπειται κ το δινω μια μπατσα στη κοιλια(ειχε σηκωθει η μπλουζα)κ το λεω τι θες ρε γαμωτο :oops::oops::oops::twisted::twisted:

κ το τραβηξα κ αυτι..

θα το ελιωνα ..θα τ πατουσα κατω..ηταν ακριβως ιδια υστερια τοοοοτε με τη μπανανα..το πηρα σηκωτο..το βαζω με δυναμη στο καροτσι ξυπλολυτο κ το παω στο αμαξι(το μωρο το ειχε η πεθερα)μετα δε του μιλοσυα στο αμαξι..ηρεμησε

2-3 φορες το τρανταξα με φορα στο εδαφος..

φυσικα η τθιμωρια του ηταν κατι που θα το ετσουζε..δε πηγαμε στη βενι...εκλαιγε αλλα οχι..εκει που ποναει κ γω χτυπαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ τελος πηγα γιατρο..ω ναι :roll::roll:

μια μερα πριν..βραδυ ηταν

παω να βαλω καλτσες..κ βαριομουν να βρω το ζευγαρι κ εβαλα μια πορτοκαλι μια πρασινη :mrgreen:

τη επομενη δε τις αλλαξα..σιγα λεω :lol::lol:

παω γιατρο

πηγα τις εξετασεις μου..που εκανα κ στη κρητη κ στη θερμη..ητανη tsh μηδενικη..τις βλεπει με κοιταει

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΑΓΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΡΜΟΝΗ..εγινε λαθος..εγω κοκκαλο..λεω παει πεθαινω :o:o:o:o μα του λεω σε 2 διαφορετικα μικροβιολογικα πηγα..με λεει κατσε να σε δωσω να πας στο δικο μου που συνεργαζομαι :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

με λεει απο περιοδο πως πας/?λεω δε χω λογω οτι θηλαζω..ααααααααααα με λεει.γιαυτο εχεις τετοια τιμη :roll::roll::roll:

του ειπα οτι με ειπαν οτι εχω υπερθυροειδη..με λεει που το ειδαν αυτο κοπελα μου?που?

μαλλον με λεε εχεθς θυροειδητιδα λοχειας :shock::shock::shock:

με εξεταζει στομα χερια λαιμο(ψηλαφηση)ποδια..σηκωνει το ενα μπατζακι :o:o:o αχ λεω μη σηκωσει κ το αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :lol::lol::lol::lol: τελικα το γλιτωσα το ξεφτιλικι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

με ειπε αν ειχα υπερ θα εχανα σε 1 μηνα 10 κιλα..κοινως ετσι ειναι το σκαρι μου..που δε βαζω κιλα..μα πηγα 52 κιλα :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: τι στο καλο

μαλλον ειναι φλεγμονη που φευγει με 15 μερες αντιβιωση..κ μεχρι να με πει αγωγη να πενρω παναντολ μερα νυχτα..εγω χαρααααααααααααααααα..ξερενεται στο υπνο ο παντελης :lol::lol::lol::lol:

πηγα εκανα εξετασεις..κ η τιμη ειναι 0.5 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: τζαμπα εδωσαλεφτα..τεσπα.

αλλες τιμες ειναι πανω αλλες κατω..δευτερα θα προσπαθησω να παω να τις δει

α τον ρωτησα αν δε πηγαινα καθολου τι μπορει να γινοταν?να με γυρνουσε σε υπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εξεταζει στομα χερια λαιμο(ψηλαφηση)ποδια..σηκωνει το ενα μπατζακι :o:o:o αχ λεω μη σηκωσει κ το αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :lol::lol::lol::lol: τελικα το γλιτωσα το ξεφτιλικι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θεάαααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Προσκυνώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου :cry: μην χτυπας στην κοιλιά ,και εμένα μου ξεφυγε κανα 2 φορες... απλά τρώνε φλασιές ρε συ ...και εμένα τα κανει αυτά.... :( και εχω χτυπησει κ μετα μετανιώσει... :oops:

κατι τετοια με τις καλτσες τα κανω και εγω...ειναι το ποντιακο μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...