Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Xρυσακι Ελουντα μαρε μου ονειρευεσαι παλιοκαπιταλα;;;;;;;!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ουτε στα ονειρα μας κοριτσακι δε μπορουμε να μεινουμε εκει με τετοιες τιμες!!!! :?

Νατασουλα θα δουλευω μαλλον ή 7-3 ή 3-11...κι αν ειμαι τυχερη και μου κρατησουν το 7ωρο βγαλε και μια ωρα...ομως σκεφτομαι να ζητησω να κανω νυχτερινα αντι για απογευματινα,γιατι θα ειναι 11-7 οποτε και απο το σπιτι δε θα λειπω και χαλαρα θα ειναι εφοσον θα μπορω να κοιμαμαι λιγακι εκει.. :roll:

Ιουλιακι ελα ρεεεεε!!!!!μπραβο!!!!!!!! ειδες ρε γαμωτο τελικα με τους γιατρους;;;;;;δηλαδη να μη μπορεις να εμπιστευτεις κανενα και να πρεπει να τα ψαχνεις ολα!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Εσυ του εδωσες ομοιοπαθητικο φαρμακο ή τιποτα;;;;

Συμπεθερακι βαλε φωτο να καμαρωσουμε το ρηνακι σου!!!!! :D:D:D κι εγω θα βαλω καποια στιγμη απο τα γενεθλια...αλλα αυτος ο ρονος δε φτανει ποτε γαμω το φελεκι μου!!!!! :twisted::twisted:

Καρολακι μα οντως και γκαστρωμενη να μην ησουν με τετοιον αχταρμα θα σε επιανε το στομαχι σου!!! :lol::lol:

Γιωτα ειδες ,εφυγες και μαζευτηκαμε...τελικα μαλλον καποιο θεμα με τα ποδια σου εχεις!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσακι εγω γιατι εχω αγχος;;;;; εεεεε εχω κι εγω τα θεματακια μου.... :roll:

παω να δω φωτο στην ομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:@):@):@):@):@):@):@):@)

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΓΟΥΡΟΥΝΕΣ!!!!

η ΛΑΚΤΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΡΑΜΕΛΩΜΕΝΑ ποκκορν με επικαλυψη σοκολατας λακτα!!! =p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~

Αυταααααααααααα..Παίρνω τα νευρα μου και παω να κοιμησω τα τεκνα.Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eat the rich και καλό Σαββατοκύριακο :mrgreen::mrgreen:

Η Λάκτα δεν ειναι Ελληνική εταιρεία, προτιματε Ελληνικά δεν είπαμε?

Εχουμε τριήμερο [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκατε ολες καλε;;; :lol::lol::lol:

τονακι μου φυσικα κ εκανε τη θεραπεια με τα ομοιοπαθητικα ο γιωργος! ;)

ειμαι γαιδουρα :oops::oops::oops: χρονια πολλα για την ντενιζ σου! :lol::lol::lol:

να τη χαιρεσαι κ να σε κανει παντα υπερηφανη!εχεις θεματακιακ εσυ ε;;αααχ! :(:(

το νυχτερινο ειναι καλυτερο;τί ακριβως θα κανεις τοτε;

μητσακι!εισαι μια γλυκα!κ η βασιλικουλα κουκλιτσα! :D την τριτη το πτωι δουλευα :(:(

ελπιζω να σε συναντησω συντομα..ισως κατεβουμε αθήνα καποια στιγμη φετος!εχω να δω κ δυο πολυ καλες μου φιλες εκει,οποτε ευκαιρια να σας συναντησω! ;)

παναγιωτα τί μου κανεις βραδιατικα! :evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρουλα! :lol::lol::lol: ειχε ψοφο εκεινη τη μερα στη θεσσαλονικη κ ακομη εχει! :o:o

αν δεις το παλτο που φοραει κ το μητσακι θα καταλαβεις! :lol::lol::lol:;);)

κουκλακια τα καρναβαλακια σου! :):)

ελενα τί ομορφη ποντικουλα! :):):)

καλο βραδυ σε ολες!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

η μαλλον καλησπερα!

ακομα εδω ειμαι!

ΚΑΛΕ ΤΙ 3ΜΕΡΟ ΕΧΕΤΕ?

και εμεις γιατι δεν εχουμε?

πηγα γιατρο....

το μπεμπε ειναι 3830 +/- 400γρ

ολα καλα!

ξανα την επομενη εβδομαδα να με δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!!

Να χαιρομαστε τον Παντελεημονα-κουκουβαγια μας! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Να 'ναι παντα καλα και να διασκεδαζει τη μανα του με "τραγουδια" ειδικα αφιερωμενα! :P:P Πολλα φιλακια Θουλακι μου!!!

Ιουλια χαρηκα ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ πολυ!!!!!!!Μπραβο ρε!!!Ποιος σε πιανει τωρα?Θα τον "σκισεις" τον Χ με τις τρελλιτσες σου! :lol::lol::lol::P:P:P σε πειραζω!Ειδες?Ειναι αυτο που λεμε "ουτε στα πιο τρελλα μας ονειρα"!!!!

Βικυ αρχισε ο υοερηχος να δειχνει τρελλα νουμερακια?!!!Πριν μια βδ δεν ειχες δει 3250?Με το καλο να βγει-επιτελους- ο μπεμπαρος!!!

Εμεις συνεχιζουμε κ σημερα με πυρετο...χαμηλο βεβαια(38-38,5)...Βηχας,μυξακια...

Δεν θα παμε στη Θου στανταρ!Ουτε η Νατασα,...Και η Ειρηνη τα ιδια με την Αννυ.. :(

Δε σας γραφω αλλα γτ η Α κοιμαται-μυξοκλαιει...ειναι ανησυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αναστασι περαστικα σας κοριτσι μου.. κ γρηγορα

κ στην ειρηνουλα..

θουυυυυυυυυυυυυυυυυ αγαπη μουυυυυ κοριτσαρα μου υπεροχη να χαιρεσαι τον παντελακο!!!!!!!

να ειναι παντα γερο το κουκοβαγιακι σου κ να αντεχει τις κουτουλιες του θοδωρη!

υγεια να εχετε κ να εισαστε παντα αγαπημενοι!

σας αγαπω παρα πολυ!

ιουλια πολυ ωραια νεα!!!

βικυ εκει επειδη η "κυρια" θρησκεια ειναι η καθολικη τα εχουν 2 βδομ νωριτερα απο εμας.. τις αποκριες κ το πασχα

πως εισαι? απο πονακια πως πας?

πφφ ακομα δεν εχω δει για ηλαστρο.. ολο το αναβαλλω

κοιταω για την τουρτα του ανασταση.. βρε μηπως να την κανω μονη μου?

θα μπορεσω με τη ζαχαροπαστα?

θα κανω με θεμα toy story, απλα λυπαμαι να δωσω 60-70 ευρω για μια τουρτα.. δε μας περισσευουν κιολας

μαλλον θα το επιχειρησω μονη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και καλο σκ να χουμε..

εχω την παπενια μου αρρωστουλα..αρχισε βηχας απο την πεμπτη αλλα χθες ειχαμε εφιαλτικο βραδυ :(:( εβηχε συνεχεια εγω ολο να την εχω στην εννοια μου και να στεναχωριεμαι..μιλαγε και πηγαινα να δω και τελικα παραμιλαγε το πουλακι μου... :? μετα την ποναγε μια το αυτακι ...μια η κοιλιτσα...εντωμεταξυ ποναγα και εγω πολυ το εντερο μου ηταν..το μωρο δεν ξερω...δεν ημουν καλα... και σημερα ποναω χαμηλα...εκει που τον ειχα παρει τον υπνακο.. :D:D με ξυπναει να της αλλαξω πανα γιατι ειχε πολλα τσισα...βεβαια απο τη μια καλυτερα απο το να κανει το κρεβατι χαλια... ;) ε πηγε τι ωρα να ξανακοιμηθω...και τελικο εγερτηριο 7.30 γαι σαββατο πρωιιι :o:o νυσταζα απιστευτα...

απορια!!!!!!!!!

δεν ξερω ρε κοριτσια εσεις δινετε ντεπον αν εχουν κακουχια δεν πολυτρωνε και εχουν βηχα...καιλιγα δεκατα...????????????τη λυπαμαι απο τη μια αλλα απο την αλλη λεω ασε και αν παει κοντα στο 38 τοτε να της δωσω... :? απο την αλλη ομως ταλαιπωρειται το πουλακι μου..δεν ξερω τι να κανω...

περαστικα και στο ομορφο αχλαδακι μας... :P:P

θουλαρα μου αγαπημενη!!!!!!!!!!να χαιρεσαι τον παντελακοοοοοοοοοοοο σου!!!!!!!!!!!!!! να ναι παντα γερος...χαρουμενος και ετσι οπως ειναι τωρα ..να παραμεινει ενας κουκλος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(δενμπορω μαμωτο να βαλω φατσεςςςςςςςςς :(:( μονο τα πρωτα μου εμφανιζει...)

οποτε εδω βαζω... φατσουλες που πανε πανω κατω!!!!!!!!!!!!!! τουρτες..πανηγυρισμους......βεγγαλικαααααααααααα...

συμπεθερουλα μου..που εισαι??

παναγιωτινι μου και σισσακυ μου?

γωγουλι η μικρουλα πως ειναι τωρα ?????

δημητρουλα μου γλυκια?

θεσσαλονικιες μου τσουπρες????????

μακια σεοοοολες...

περιμενω πιτσα και μακαρονακια για μαμμμμμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη μας [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] στον Παντελάκο να τον χαίρεσαι, όλα τα καλά του κόσμου να έχει και πάντα να χαμογελά :D:x:-*

Συμπεθέρα Αθηναία 3800? :o:o:o τόοοοοοσο μεγάλο? :o:o:o πώς θα το βγάλεις? :?

για το 3ήμερο στο εξήγησε η Λένα, έχουμε απόκριες εδώ!!! :D μέχρι και την Τρίτη-Τετάρτη μπορείς να τριγυρνάς μασκαρεμένος!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Κυριακάτικο πρωϊνό στην κουζίνα και η σύζυγος τηγανίζει αυγά...

Ο σύζυγος, αγουροξυπνημένος, ετοιμάζει τον καφέ, πίνει μια γουλιά και μετά πάει και στέκεται ακριβώς δίπλα από την σύζυγο, παρατηρώντας προσεκτικά τα αυγά.

Πίνει άλλη μια γουλιά καφέ.... και αρχίζει να φωνάζει πανικόβλητος:

*- Πρόσεχε...ΠΡΟΣΕΧΕ! Βάλε κι άλλο βούτυρο! Θεούλη μου! *

*Έχεις βάλει πολλά μαζί στο τηγάνι! ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ! Γύρνα τα. *

*Γύρνα τα ΤΩΡΑ! Χρειάζονται κι άλλο βούτυρο. "

*Μα που θα βρούμε κι άλλο ΒΟΥΤΥΡΟ; Ωραία... *

*Μη, ΠΡΟΣΕΧΕ, θα σου ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ! Προσεχτικά... *

*ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ! Σου είπα ΠΡΟΣΕΧΕ! Ποτέ δεν μ'ακούς εμένα... ΠΟΤΕ! *

*Γρήγορα Γύρνα τα ΓΡΗΓΟΡΑ! Είσαι τρελή; Τα έχεις παίξει; *

*Μην ξεχάσεις να τα αλατίσεις, όλο το ξεχνάς το αλάτι... *

*Βάλε αλάτι, ΑΛΑΤΙ! ΒΑΛΕ ΑΛΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ!!!

Η γυναίκα έχει μείνει αποσβολωμένη.

- "Τι έπαθες άνθρωπε μου; Τι φωνάζεις μέσα στο αυτί μου;", τον ρωτάει...

Ο σύζυγος ξαφνικά ηρεμεί τελείως και απαντάει...

- " Ήθελα απλά να σου δείξω πως είναι να σε έχω συνοδηγό όταν οδηγάω..."

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για τα κιλα του μωρου κ εγω ετσι ελεγα. αλλα οταν εβγαλα τον δικο μου 3800 τελικα δεν ειναι τιποτα

καρολινακι εγω παντως δεν του δινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΤΕΛΑΚΟ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΘΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤ!!!!

βρε Αργυρω εγω τη εβγαλα 3870!!! αν κ πιστευω οτι η ο παλίκκαρος της Βικυς θα βγει πανω από 4!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ εγω:

Δεν θα έδινα Depon επειδή δεν τρώει

Θα έδινα επειδή έχει δεκάτα, ίσως να πονάει κάπου και να μην μπορεί να το πει!!!

Δεν δίνουμε μόνο σε υψηλό πυρετό !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γέννησε και η Μάγγυ!!!!!

Λέα για τη τουρτα δεν ξέρω τι να σου πω ,εγω εν τα καταφερνω ,παντως το μαϊμουδακι που ειχες κανει ηταν υπέροχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!!

Θουλακι μου να χαιρεσαι τον Παντελακη-κουκουβαγιακι σου!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] Να ειναι παντα γερος και τυχερος στην ζωη του!! :YMHUG::x

Αναστασακι περαστικα και παλι στην Αννυ...κριμα για το παρτυ :(

Νατασα περαστικα και στο Ειρηνακι... :(

Δεν εχω ορεξη να σχολιασω, προσπαθω να συνελθω απο το πρωινο σοκ απο την συνομιλια μας με τον ιδιοκτητη του σπιτιου... Ακυρωνεται η Ελλαδα για φετος.. :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλαρα μου χρονια πολλα κι απο δω!!!!!!!!!Να τον χαιρεσαι το κλαουρη σου και μονο ευτυχια στο δρομο του!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Πηγαμε Αγιο Νικολαο σημερα με τη Γιωργια(αδερφη Θουλης) τα κουνιαδια της και μια αλλη φιλη και περασαμε πολυ ωραια,αλλα χασανε τον υπνο τους τα σκατιαρικα και με γανιασαν στη γκρινια!!!!! :roll:

Τωρα απω να τους βαλω και τους 2 να ξεραθουν! :D

Καρολακι εγω ντεπον για δεκατα δε δινω...μετα το 38,5 μη σου πω 39... τωρα αν εχω την υπονια οτι ποναει πουθενα θα δωσω..

Ερακι γιατι εχετε τριημερο;;;;

Συμπεθερακι τι εγινε ρε;;;;κανενα καμπανιδι σας ειπε ο ιδιωκτητης;;;;; :?

Στο νυχτερινο ωραριο(δε θυμαμαι ποια με ρωτησε) απλως θα προσεχω τα κοριτσια και αν χρειαστει κατι καποια θα ερθει σε μενα..επισης αν καποιο ειναι αρρωστο θα ειμαι σε επιφυλακη να παρει τα φαρμακα του,να μη χειροτερεψει κτλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει η πρωτη ξεραθηκε! :D

Γιωτα ειμαι σε διορισμενη σε ενα ιδρυμα(ορφανοτρ.θηλεων) στο οποιο συστεγαζεται ενα τμημα βρεφικου σταθμου και σε αυτο ημουν,αλλα λογω ελλειψης προσωπικου στο ιδρυμα κι επειδη το βρεφικο τμημα καλυπτεται με συμβασιουχους,με μετακινουν ως επιμελητρια των κοριτσιων στο ιδρυμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: γινονται και τετοια δυστυχως...ελπιζω να κερδισω την εμπιστοσυνη τους και να μη μου κανουν τετοιες λαχταρες! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι τι συζήτηση κάνατε; Για πες!!! :?

Τόνια καλή δύναμη!! :roll::roll:

Μιτσάκι, Σισσιώ, γιώτα καλησπέρα !!! :D

Και καληνύχτα σας

Αφροοοοο που είσαι ;;;;;;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολη μερα στο φεις ημουν .

καλησπερα .

θου σε επαιρνα τηλ αλλα δεν απαντησες ,χρονια πολλα στην κουκουβαγια σου !!!

εγω τωρα θα παω να βαλω γαι υπνο τον μικρο ,ο Μ κοιμηθηκε πολυ το μεσημερι δεν πιστευω να πεσει γριγορα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια! :( Άννυ, Ειρήνη, παπένια! :x :X :x :X :x

Κι εγώ σήμερα πάλι με γαστρεντερικές ενοχλήσεις... :? Χάλια νιώθω... :(

Θουλάκι μου αγαπημένο!!! :D:D:D

Χρόνια πολλά πολλά, καλά κι ευλογημένα για τον Παντελάκο μας τον αγαπημένο!!! :x:x:x

Να ζήσει το ζουζουνάκι το κλαψιάρικο :P να τα εκατοστήσει, να 'ναι πάντα γερός κι εσείς να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε!!!

Χρόνια πολλά από τώρα :D και για το μεγάλο σας το παλληκαράκι γι' αύριο!!! ;):ymparty:

Να τα χαίρεστε τα αντράκια σας, να είστε όλοι πάντα καλά κι αν θέλετε να πληθύνετε... ;) Κι εσείς κι η οικογενειακή σας ευτυχία!!! :D:D:D:D:D:D

Τώρα που το θυμήθηκα... :lol:

Αργυρούλα!!! :lol: Η Β είναι δεόντως θερμόαιμη, γι' αυτό και είναι η μόνη καλοκαιρινή στις φωτογραφίες!! [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif]Μέσα σ' αυτό το εμπορικό είχε αρκετό κρυουλάκι [smilie=toothy11.gif] [smilie=toothy11.gif] αλλά η κόρη μου η βουνίσια :lol: δεν μασάει!!! Ζεσταίνεται με το παραμικρό, σαν το πατέρα της!!! ;)

Επίσης, τώρα που το θυμήθηκα... :P

Το Χρυσοκουμπαροσυμπεθεράκι μας έφερε όταν βρεθήκαμε καρυδάκια!!! [smilie=love5.gif]

Τι απίστευτο γλυκό... =p~=p~=p~ Αν και δεν με συγκινούν ιδιαίτερα τα ΜΗ-σοκολατούχα :@) αυτό το καραμελωμένο ζαχαρούχο μέσα.... =p~=p~=p~=p~=p~

Ξανά-ευχαριστούμε ιδιαιτέρως Χρυσουλάκι!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Το βιβλιάριο δεν το βρήκα ρε αγαπάκι! :? Πήγα, αλλά της είχαν τελειώσει. Μου είπε ότι θα ξαναφέρει βέβαια... :roll: Αφού είμαι χαζή!!! :oops: 'Επρεπε να σου είχα πει να μου το πάρεις, αφού θα ανεβαίναμε ούτως ή άλλως!!! :roll:

Παναγιωτοσυμπεθεράκι... :x:x:x

Για γουρουνιάσματα εγώ είμαι εδώ!!!! :@):@):@):@):@):@):@):@):@):@)

Τα είδα τα καινούργια lacta snaχ, αλλά τα ποπκορν δε με συγκίνησαν. Αντιθέτως... τα άλλα με τα καραμελωμένα δημητριακά...... =p~=p~=p~=p~=p~=p~ Τα τσάκισα!!! Από χθες, 3 πακετάκια!!! :lol:

Είναι αλήθεια ότι δεν θα έπρεπε, κι εγώ έχω κάνει στροφή στην ΙΟΝ, γιατί προσπαθώ -όσο γίνεται- να ψωνίζω ελληνικά, αλλά δεν μπορούσα να τους αντισταθώ!!! :oops::oops::oops:

Φωνάζει το μικρόβιο, επανέρχομαι... (ελπίζω!) :roll::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...