Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

αλλα να ξερετε οτι στα πιο μεγαλα θα δωσω και ΜΕΡΕΝΤΑ!

Μμμμμμ σκασίλα μας!!! :lol::lol::lol::lol: Τώρα πια τους δίνουμε και απο μόνες μας!! όποτε τύχει...

Τόνια! :x:x:x Άστα! Άγχος πολύ άγχος... Έσυ μωρή γιατί έχεις άγχος;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νατασσούλα ευχαριστώ για την ψήφο εμπιστοσύνης ρε κούκλα! :x

Ρε Νατασσα 9 ώρες;;; Και τι κερδίζουν απο αυτό;; Γουρούνια όλοι τους ρε συ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηπια ενα Λιμοντσελο..και ειμαι τοοοσσοο χαρουμενη...

δε με νοιαζει ακομα και εαν ο Χ πασαλειψει την τηλεραση με μερεντα

ΦΙΣΤΕ ΠΟΥ ΞΕΒΟΥΛΩΣ ΕΚΑΙ Η ΜΥΤΙ ΜΟΥ...

Τωρα μπορω να αντεξω ενα υπεροχο απογευμα με τα παιδια μου....

βελτε οτι ειμαι και ταπι...

Παιδια δεν ξερω εγω δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη για το μελλον...

αν και αυτο που αληθινα με φοβηζει ειναι να μη γινει ενας πολεμος...

Τονια μου τα φιλια μου..σε ειδα στον υπνο μου..ειχαμε παει δια διακοπες στο Ελουντα μαρε και παροσταναμε τις κυριες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανησυχεις τρωει αυτην την στιγμη :lol::lol::lol::lol:

σισσιω τελεια θα τα πας !!!

μαρακι πως να σε ψαξω στο τουιτερ ? εχω δυο μερες που εχω και δεν καταλαβαινω και πολλα ...φωτο ανεβαζεις σττο τουιτερ ?δεν βρηκα απο που εχει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το είδα κάτσε να μιλήσω με την προϊσταμένη μου που ήταν πρώτα σε τεχνική υπηρεσία και τα ξέρει, γιατί εμείς εδώ (οικονομική υπηρεσία) δεν έχουμε τόση πληροφόρηση επι του θέματος, μόνο σφαιρικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η διαφορα ειναι χαμηλα ...στο κοκκινο εχει ενα βελακι...ειναι απο εκιε που περνα η ζωνη!

??????????????????????

Μαρια...μονη σου βγαζεις τις φωτο του προφιλ σου?

δεν υπαρχει λεμε....

2 μερε ειχαμε σκασει με το αυγο....

τωρα μας βαζεις σε σκεψεις τι κανουν 2 μπανανες χωρις τη φλουδα στο κρεβατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχεχεχεχ :D:D:D:D

νέος γρίφος στο τρενάκι

Βικάκι έλα τώρα που ΕΣΥ δεν κατάλαβες τι κάνουν δύο μπανάνες στο κρεβάτι χωρίς τις φλούδες τους :ymsmug:

πάω σπίτι θα τα πούμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ 9ωρο αντί για μείωση μισθού, τα πράγματα στις τεχνικές εταιρείες είναι πολύ δύσκολα, το ξέρεις άλλωστε....... η αλήθεια είναι ότι το έκανε με καλή διάθεση παρόλα τα ζόρια της εταιρείας για να μην μειωθούν οι μισθοί μας, σε τίποτα δεν τον εξυπηρετεί, περισσότερο θα τον εξυπηρετούσε να μειωθούν οι μισθοί μας.

Μακάρι να μείνουμε μόνο σε αυτό ;)

Εγώ δεν έχω τουιτερ ούτε μεσσαντζερ

Τόνια απόγευμα δηλαδή θα δουλεύεις?

Το 7-4 εξυπηρετεί ελάχιστες εργαζόμενες μητέρες, πάλι πρέπει να έχεις βοήθεια.

Βίκυ πήγες να ρωτήσεις για το καρεκλάκι? Αυτά στην φωτο είναι και τα 2 δικά σου?

Σαν το κόκκινο έχω κι εγώ για την Έλενα σε πορτοκαλί-γκρί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατασα δεν πηγα...

θα δοκιμασω να δω αν δενει...

η διαφορα του ςειναι αυτη που φαινεται ...

εκει υπεθεσα...δεν ειμαι και εντελος σιγουρη...οτι δεν δενει αναποδα...

μονο αυτη...τιποτα αλλο...ξαπλωνουν και τα2...και τα 2 ειχαν προσθετο μαξιλαρακι...ασχετο αν το ενα το χασαμε...αλλλα οι καλες φιλες φροντιζουν... ;);););)

θα το δοκιμασω...βασικα ψιλοδυσκολευομαι στο 2πορτο να προσπαθησω ....αλλα πρεπεΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!!! ΧΡΥΣΑ ΚΡΑΤΑ ΤΠΤ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΥΙΟ!!!

όσο για την πολιτική σας συζήτηση...λυπάμαι μα δεν μου αρέσει να συζητώ για πολιτική... άμα θέλετε να πούμε για χειροτεχνίες πολύ ευχαρίστως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ δεν τα καταλαβα τα καθισματα σου καθόλου..γτ εχουν κενό από κάτω?

Χρύσα εγω θα τα έπαιρνα τα σκουπιδια με το αμάξι κ θα τα πετούσα σε αλλο κάδο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Εντυσα το Ειρηνακι μου στης 2:30 και την πηγα στον παιδικο που ειχανε παρτυ! Κοριτσια χωρις πλακα ηταν το ποιο ομορφο εκει μεσα :D:mrgreen: Θα βαλω φωτο σε λιγο να την δειτε, τις περναω τωρα. Σε μιση ωρα θα παω να την παρω.

Αυτο για τα εξτρα χρηματα μας το ειπε αυτη που μενει στον πρωτο εμπιστευτηκα. Εμεις αυριο εχουμε ραντεβου με τον δικο μας ιδιοκτητη του σπιτιου να τα δουμε αναλυτικα. Σημερα μου χτυπησε αυτη την πορτα κα μου λεει: Αχ εκανα λαθος εσεις δεν εισαστε ιδιοκτητες αλλα ενοικιαστες και σε εσας τα λογαριαζουνε αλλιως οποτε τα λεφτα ειναι πολυ λιγοτερα απο οσα σας ειπα...ε τι να της πεις τωρα που απο χθες δεν μπορω να κοιμηθω? :twisted::twisted:

Μαρακι βιβλιο ειναι αυτο πανω στο κρεβατι? Εχω μεσεντζερ θα στο στειλω και θελω να κανω και τουιτερ.

Νατασουλα οπως στα ειπε η Αργυ που με προλαβε παλι ειναι, μην τα ξαναλεω.

Βικυ γιατι ειναι τοσο ψηλα τα καθησματα? Τοσο κενο εχουνε απο κατω? Εμενα δεν εχει καθολου.

Μητσακι τι καλα που γνωρισες τα κοριτσια και τι ωραια που τα ειπες. Το πιστευω και εγω ειλικρινα πως ετσι οπως τα ειπες ειναι ολες τους. Μακαρι να μπορεσω να πεταχτω Θεσσαλονικη το καλοκαιρι, ολο και καμια θα πετυχω!

Βενετια και εγω αυτη την μπουγατσα κανω και ειναι τελειαααα! Την συνταγη την πηρα απο το σαιτ της Αργυρως Μπαρμπαριγου.

Συμπεθερακι αχ ναι βαλε φωτο!! Ακομα ταβανοθεραπεια η κουραδουλα μου ε? :lol: Βρε αμα σηκωθει μια θα παρακαλας να ξανακατσει! Τι ωρες θα δουλευεις τωρα με την νεα δουλεια?

Νυσταζωωωωω αν δεν κοιμηθω μεσημερι ειμαι σαν ζομπι μετα, να δω πως θα την βγαλω μεχρι το βραδυ. Πρεπει να παω να παρω την Ε. κοιμαται και ο Γ. να δω πως θα τον ξυπνησω τον καιμενουλη...τα λεμε μετα φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι πολυ χαρουμενη!! :D:D

γυρισαμε απο ωριλα!ο γιωργος δεν εχει καθολου υγρο στα αυτακια!

ο ωριλα ηταν κατενθουσιασμενος!τετοια βελτιωση δε την περιμενε! ;):D:D:D:D:D

κ φυσικα..ακουστε κ γελαστε! :lol::lol::lol:

επειδη ηξερα την αντιδραση του χ. ,λεω μπροστα του στον γιατρο παιρνοντας υφος περιλυπο!"αχ γιατρε μου,πειτε μου σας παρακαλω,επειδη αισθανομαι τυψεις..θα μπορουσε το παιδι μου να γινει καλα χωρις καθολου αντισταμινικα,αφου σταματησαμε κ τον παιδικο;μηπως αδικα τα πηρε κ θα γινοταν καλα ετσι κ αλλιως";

απαντηση"οχι!οχο!με τιποτα!το οτι σταματησατε απο παιδικο ηταν καθοριστικο,σιγουρα,αλλα ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να παρουσιαζοταν αυτη η βελτιωση χωρις τα αντισταμινικα"!η δραση τους ειναι θαυματουργη,στην περιπτωση σας πραγματικα εχω μεινει εκπληκτος! :o:o:o

μα ηταν τοσο χαρουμενος που μας πηρε κ λιγοτερα χρηματα! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

ο χ. κοντεψε να κατουρηθει απο τα γελια οτανμε ακουγε να λεω οσα ελεγα!για πρωτη φορα μου ειπε φευγοντα;"Τελικα ιουλάκι μπορει να μας επρηξες με τις περιοδειες σου σε γιατρους κ ομοιοπαθητικους..αλλα τελικα ειχες δικιο!" :shock::shock::shock::shock: ποιος;;;;;;;;;;ο χ. παραδεχτηκε οτι ειχα δικιο! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αφου μου ειπε¨ποτε θα παμε στην καινουρια ομοιοπαθητικο που ελεγες";; :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol:

τωρα μενουν οι επαναληπτικες αιματολογικες του γιωργου κ να κλεισω ραντεβου με την ομοιοπαθητικο-παιδιατρο που θελω να αναλαβει τον γιωργο απο εδω κ περα!

μα οσο χαρηκα!το ξεπερασαμε χωρις καθολου φαρμακα! :D:D

αναστασακι! :D:D:D ακους;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!

αυτα που σου ελεγα το πρωι.....βγηκαν αληθινα! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

απιστευτο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D:D !!!!

παω να σας διαβασω..συγγνωμη που σας επρηξα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες...

τι κανετε?

εγω αλωνιζα σημερα ...κ@@@ δεν εβαλα κατω... :lol::lol: αλλα τωρα ειμαι πτωμα ..μεχρι και η πλατουλα μου ποναει..

πηγαμε για ψωνια με τη μανα μου..μου πηρε και κατι ωραια μπαλαρινακια.. :D:D ευτυχως γιατι το ταμειο ειναι μειον... ;) μετα καφεδακι...σουπερ μαρκετ...στα γρηγορα σπιτι για μαμ...και μετα εκανα δουλειες..πλυσιματα ..πλυντηρια...και παααααααλι το απογευμα ξαναπηγαμε να αλλαξει κατι που θελε ./..πααααααααλι :lol::lol::lol: σουπερ..ειχα ξεχασει γαλα για την παπενια...πηραμε και μια κουκλα για την μικρη...και αφου λουστηκα και πλυθηκα ...εκατσα να χαλαρωσω λιγο εδω...

η παπενια μου βηχει απο χθες.... :(:( αντε να της περασει...δεν την πηγα στο γιατρο..αλλα κυριως εχει βηχα...ορεξη ομως ευτυχως εχει.... :D:D:D παιζει και μιλαει μιλαει....φοραει ντουρασελ οπως παντα...

μακια σε όοοοοοολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα τεραστιο φιλι στην ψηλη και ομορφη και γλυκιααααα αναστασια μου...που ειδα οτι δεν με ξεχνα και με ανεφερε παλι... :x:x:x:x σε εχω γνωρισει μια φορα απο κοντα..αλλα εισαι πολυ ξηγημενο τυπακαι και σε παω μεχιλιαααααααα!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

δημητρουλα πολυ μου αρεσε ο τροπος που τα λεγες..γλυκος οπως και εσυ αλλωστε ... :-*:-* αντε θελω και εγω να γνωρισω πολυ τις θεσσαλονικιες απο κοντααα..ζηηηηηηηλεψαααααααααα..

να δω ποτε... :roll::roll: αν ποτε σας φερει ο δρομος σας προς τα δω...μην με ξεχασετε...

εχω την καουρα...αφου η χαζη παπιομανα :oops: εφαγα φακες μετα απο ωρα ενα πορτοκαλι και μετα απο ωρα καφε απ εξω...και γκαστρουλα να μην ημουν παλι λογικο ειναι ετσι οπως τα κανα αχταρμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...