Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ "Κορίτσια για φίλημα" Νο 3


Recommended Posts

Ανθή μου πώς εισαι σημερα?Ξεκουραστηκες? Να πάρεις τον Πανουλη στην εκκλησια κ οτι θελουν ας πούνε.Θα μαθει το παιδι κ μια χαρα θα ανοιξει το στομα του. Εγω πάντως στην εγκυμοσύνη ημουν το αντιθετο από σενα...ζητούσα από το γιατρο να μου γραφει εξετασεις για να ειμαι σίγουρη ότι όλα είναι καλά.

Ο Στεφανακος μου ειναι αγαπητος σε ολους η αληθεια ειναι γιατί πάντα χαμογελάει.

Καγκουρακι μου δυστυχως δεν εγινε λάθος αλλά μας το αυξησαν πολύ κ η υποδαπέδια θερμανση ειναι πολύ ακριβη...Πότε εχεις γιατρό εσύ?

Χριστινα μου τι κάνετε?Για το διμηνο μας ηρθε.

Δεν ειχαμε νεα από την Αννα Μαρια ε? Αν βρω το κινητο της θα επικοινωνησω μαζι της.

Οι υπόλοιπες? Κατερινα, Καλλι φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Μαρακι τι λες; Κι ετσι ερχεται παντα; Γιατι δεν αλλαζετε σε κανονικη θερμανση; Πωπω!!

Αν εχεις νεα απο την Αννα Μαρια ενημερωσε κι εμας ΟΚ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας και απομενα..Καλοριζικο και το καινουριο καφε..Εχω πολυ καιρο να μπω αλλα δεν προλαβαινω..Χιονιζει συνεχεια με πολυ δυσκολια παω δουλεια και κουραζομαι με το πηγαινε ελα..Εχουμε πολυ χιονι ..Ευτυχως ειμαστε καλα..Ο Νικολακης ειναι σπιτι συνεχεια δεν τολμαμε να τον βγαλουμε εξω...

Δυστυχως δεν προλαβα να διαβασω νεα σας παρα μονο γιατην Αννα Μαρια οτι αρρωστησε ο Αντρικος..Περαστικα σας Αννα Μαρια ...

Οι υπολοιπες ελπιζω να στε καλα ..

Μαρακι τι λογαριασμος ειναι αυτος???Μηπως εγινε κανα λαθος ....

Κοριτσια παω να διαβασω νεα σας ....φΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;;;;;; Είστε όλες καλά;;;

Λοιπόν, σήμερα πήγα στο γιατρό και το ζουζούνι μου είναι μια χαρούλα!!!! Μεγάλωσε! Έφτασε τα 50 ολόκληρα χιλιοστά :lol::lol::lol::lol: Σε κάποια φάση με ρωτάει ο γιατρός: "Τι είπαμε ότι είναι το πρώτο σου;;;" Του λέω "αγόρι". Και απαντά: "Αυτό το μωρό ή έχει πάααααρα πολύ μικρό πουλί και δε φαίνεται καθόλου ή ΜΑΛΛΟΝ είναι κόρη".....Λέω εγώ: "Κόρη;;;;;;" "Μην το δένεις όμως, είναι νωρις" μου λέει. Εγώ πάντως δεν ξέρω γιατί αλλά ακόμα πιστεύω πως είναι αγοράκι...Τι να πω;; Θα δείξει...Αυτό που με καίει τώρα είναι να είναι ΓΕΡΟ. Σε μια εβδομάδα θα κάνω την αυχενική και έχω πολύ άγχος..Στους μεγάλους υπερήχους έχω πολύυυυυυυ άγχος....Για να δούμε..Ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Καγκουράκι μου έτσι ακριβώς πιστεύω κι εγώ για το φύλο. Από τη μία θα ήθελα να είναι κοριτσάκι για να έχω ένα κι ένα αλλά από την άλλη ο Πανούλης θα έκανε καλύτερη παρέα με ένα αγοράκι και συν τοις άλλοις έχουμε τόοοσο παιχνίδια και ρούχα...Δε με νοιάζει. Στο πρώτο ήθελα κοριτσάκι..Τώρα δε με καίει καθόλου...Έχεις δίκιο πάντως. Κάθε γιατρός έχει το δικό του σύστημα..Εγώ πάντως βαρέθηκα να αλλάζω γιατρούς. Αυτός μου έκανε κλικ και θα κάνω ό,τι μου πει...Άλλωστε καλύτερα να είναι ψείρας παρά στον κόσμο του σαν τους προηγούμενους που είχα..Θα μου πεις υπάρχει και μέση κατάσταση..Ε δεν πειράζει...Να φανταστείς μου είπε να κάνω μια μικρή καμπύλη ζαχάρου σε 3 εβδομάδες. Νωρίς δεν είναι;; Ο προηγούμενος δεν μου είπε καν να κάνω καμπύλη ζαχάρου...Των άκρων ε;;; Ούτε PAPP A είχα κάνει, ούτε ντόπλερ στον Πάνο...

Μαράκι μου είναι πράγματι αξιαγάπητος ο γιόκας σου! Μακάρι να μπορούσα να τον πάρω μια μεγάλη αγκαλίτσα και να του δώσω ένα ρουφηχτό φιλάκι στα μαγουλάκια του!!!!! Αποθέωση είναι τα μαγουλάκια του! Όσο για το ρεύμα μου φαίνεται πάαααρα πολύ. Είναι πολλά τετραγωνικά το σπίτι σου;;; Αλλά και πάλι πολλά είναι τα 1700 ευρώ..Μήπως έγινε λάθος;;; Ήταν να βάλουμε κι εμείς τέτοια θέρμανση αλλά ευτυχώς τελευταία στιγμή αλλάξαμε γνώμη γιατι το κόστος ήταν πολύ ψηλό...

Χριστίνα μου έβαλα κάποιες φωτό στο fb το καλοκαίρι. Το καλοκαίρι έχω άπλετο χρόνο και ασχολούμαι με τέτοια καθώς δεν εργάζομαι. Τώρα ίσα που απαντώ στα θεματάκια που γράφω και πέφτω ξερή. Παρόλ' αυτά θα το έχω στο μυαλό μου και με την πρώτη ευκαιρία θα βάλω καμία και εδώ. Ούτε εσύ έχεις λογαριασμό στο fb;;;

Όλια μου χάθηκες!!! Πολλά χιόνια ε;;; Ουφ, το σιχάθηκα το κρύο..Πού να τον βγάλεις το Νικόλα έξω με τέτοιο καιρό;;; Άντε να φτιάξει λίγο ο καιρός για να ξεσκουριάσουν τα παιδάκια μας..Εγώ δεν τον πάω σε παιδότοπους γιατί φοβάμαι τις ιώσεις και δεν έχω πολλές επιλογές όταν κάνει ψοφόκρυο....

Αυτά κορίτσια τα νέα μου και για σήμερα.

Φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Γεια σου Ολια!

Ανθη μου δεν εχω φατσοβιβλιο.

Μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου μην ανησυχεις! Καλα σου ειπε για την καμπυλη ζαχαρου, τωρα ειναι ο καιρος της. Μα καλα ο προηγουμενος ηταν τελειως για τα μπαζα;;; Ουτε καμπυλη ουτε ντοπλερ;; Τι να πω, ΠΡΩΤΗ φορα το ακουω αυτο! Καλα εκανες και αλλαξες και βεβαια εννοειται καλυτερα ψειρας παρα αδιαφορος!!!!

Μην αγχωνεσαι παντως. Ο Πανουλης ξερει για το αδερφακι; Τι σου λεει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθούλα έρχεται η κόρη λοιπόν, γερό να είναι πάνω απο όλα. Ο άντρας σου τι λεει θα ξετρελαθεί σίγουρα. Αντε με το καλό η αυχενική την άλλη βδομάδα.

Ολια σε χάσαμε πολύ κρύο πάντως και εσείς με τα χιόνια τόσο καιρό είναι δύσκολο.

Χριστινακι πάω να δω τις φωτογραφίες του μικρού σου.

Κανένα νέο απο την Αννα Μαρία πως να είναι ο Αντρίκος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? εμείς καλά...προσπαθούμε δηλαδη γιατι από οικονομικής άποψης χάλια!! :? Ο Στεφανάκος μου μολις έκανε μοανάκι και παιζει τσιρίζοντας....Εχω ενα τρομερο πονοκέφαλο σήμερα... :roll:

Κοριτσια το ρεύμα στην Κύπρο ακρίβυνε πολύ λόγω και της εκρηξης που εγινε το καλοκαιρι. Αλλά μάλλον την χρησιμοποιούσαμε λάθος μετά από έρευνα που έκανα.Δυσκολα τα πράγματα...

Με την Αννα Μαρια δεν καταφερα να μιλησω γιατι κατι επαθε το κινητο μου και δεν μπορω να παρω. Θα φορτίσω το σταθερό και θα πάρω.Ευχομαι να είναι όλα καλά...

Ανθή μου λες να έρχεται κοριτσάκι??Θα επιβεβαιωθεί σε λίγο καιρό...Μια χαρά τα νέα σου, μεγαλώνει το εμβρυάκι...Αντε ελα ενα ταξιδάκι να δωσεις τα φιλια από κοντά...

Όλια μου χάθηκες...πολύ χιονι ε???Ολες βαρεθηκαμε το χειμώνα από οτι βλεπω.Αφου δεν μπορούμε να χαρούμε βολτούλες με τα παιδάκια μας με αυτο τον καιρό..

Καγκουράκι, Χριστίνα, Κατερινα, Κάλλι κι ολα τα κοριτσάκια μου...πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι, ειδα τα σχολια σου, ευχαριστουμε!!!

Μαρακι, join the club με τα οικονομικα!

Αννα Μαρια ελπιζω ολα καλα!..........

Φιλια σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!

σημερα καταφεραμε και πηγαμε και μαζεψαμε δωρα για τον αποκριατικο χορο του νηπιαγωγειου,και λεω καταφεραμε γιατι με τον παλιοκαιρο δεν μπορουμε να παμε πουθενα,συνεχεια χιονιζει μας εχει ταραξει πια ελεος,οταν γυρισα τα αντρακια μου ,μου εκαναν αγκαλιες και γλυκες και παραπονα ,τους ελειψα μου ειπανε και ελειψα τρεις ωρες απο το σπιτι να φανταστειτε,τα αγορακια μου!!!!!

πηρα και τις εξετασεις σημερα φυσιολογικες ειναι μου ειπαν στο μικροβιολογικο,να τις δει και ο γιατρος μου και βλεπουμε

Αννα Μαρια κριμα μωρε ο καημενουλης,μονο να βγειτε συντομα και να συνεθλει ο Αντρεακος,πολυ στεναχωρεθηκα ,οποια μαθει νεα ας μας ενημερωσει............

Μαρακι η υποδαπεδεια καιει ρευμα οχι πετρελαιο;;;τι ειδους θερμανση ειναι ακριβως;;τοσο πολλα σας ηρθε το ρευμα :o:o τοσο πολυ καψατε;;μου φαινετε υπερβολικο :o:o δυσκολα μωρε,και εδω ο περισσοτερος κοσμος για να μην πω ολος ο κοσμος ειναι χαλια μας εχουν κανει να σκεφτομαστε ακομα και το ενα ευρω,πολυ χαλια................

Χριστινακι να χαιρεσε τον ζουζουνο σου ειναι πολυ ομορφο παιδακι κι εσυ πολυ γλυκια μανουλα!!!!

Ολια χαθηκες ρε κοριτσι!!ασε κι εδω μαυρα χαλια πουθενα δεν μπορουμε να παμε με τον παλιοκαιρο

Ανθη χαιρομαι που ειναι ολα καλα με το σπορακι σου και σε λιγο καιρο θα επιβεβαιωθει και το φυλλο

πολλα φιλια σε ολες κουκλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Δεν το αντέχω άλλο το παλιοκρύο..Το σιχάθηκε η ψυχή μου! Ευτυχώς που δεν έχουμε και χιόνια..Ευτυχώς..Δε θα την πάλευα καθόλου! Χαρά στο κουράγιο σας βορειοελαδίτισσες!!!!!!

Χριστίνα μου ο προηγούμενος γιατρός ήταν "λίγο χύμα στο χύμα"...Από τη μία δε με άγχωνε, αλλά από την άλλη ήταν επικίνδυνο...Τώρα καμία σχέση...Μου φαίνεται ότι δεν πρέπει να υπάρχει εξέταση που να μην έχω κάνει ήδη ή που να μην κάνω στην πορεία :lol::lol::lol::lol: Ο Πανούλης ξέρει για το αδεφάκι του και βάζει το κεφαλάκι του στην κοιλιά μου για να του μιλήσει..Μου λέει πως θέλει αγοράκι για να παίζουν...Έχει και προτιμήσεις το ζουζούνι :lol::lol::lol: Εσείς πώς τα πάτε με τις κοκκινίλες;;;Υποχώρησαν;;; Πώς τα πάτε με το περπάτημα;;;

Καγκουράκι λες να έχει δίκιο και να έχω κόρη;; Μου φαίνεται πολύ νωρίς ακόμα για σίγουρη πρόβλεψη..Την Τετάρτη ήμουν 11 εβδ. και 3 ημερών. Πάντως προτιμούσα να μη μου πει τίποτα γιατί τώρα έχω επηρεαστεί και έχει αρχίσει να μου καλοαρέσει η ιδέα μιας κορούλας......Μαζί με την αυχενική μού είπε να κάνω κι εγώ και ο άντρας μου μια εξέταση αίματος που λέγεται κυστική ίνωση ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων...Είναι λέει καινούρια και δείχνει κάτι..Τώρα τι δείχνει, ούτε που θυμάμαι...Δεν είπα εγώ ότι δεν υπάρχει εξέταση που να μην κάνω;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Εσείς τι κάνετε;;; Η Αγγελικούλα σου;; Περιμένεις να νιώσεις το μωράκι ε;;; Άντε, πλησιάζει ο καιρός!

Αχ Μαράκι μου μακάρι να μπορούσα να κάνω ένα ταξιδάκι και να σας έρθω.....Πού όμως καιρός για ταξίδια;;; Ένα καλοκαίρι είχα κι εγώ για αποδράσεις και φέτος ούτε τότε θα μπορώ να ξεκουνηθώ αφού θα είμαι με την κοιλιά στο στόμα :lol::lol::lol: Δεν πειράζει όμως..Χαλάλι για το νινάκι μου! Ο γλύκας τι κάνει;;;; Του έδωσες ένα μεγάλο φιλάκι από εμένα;;;;

Κατερινάκι έλειψες 3 ώρες και τους έλειψες;;;; Πολύ τρυφερό....Σε έχουν μάθει στο σπίτι μαζί τους και τους φαίνεται περίεργο όταν λείπεις...Οι γιοι ως γνωστόν είναι κολλημένοι με τις μαμάδες! Ο Πανούλης μού είπε χθες να μην πηγαίνω στη δουλειά και να μη μαγειρεύω στο σπίτι για να κάθομαι όλη την ώρα μαζί του και να παίζουμε....Ξέρεις πόσο στεναχωρήθηκα;;; Η κουβέντα αυτή δείχνει πως του λείπω πολύ :cry::cry::cry: Ακόμα και στο σπίτι που είμαι έχω ένα κάρο δουλειές και αυτό δεν το θέλει αλλά τι να κάνω κι εγώ;;; Τέλος πάντων..Ας μη στεναχωριέμαι και δεν κάνει...

Άννα Μαρία ελπίζω όλα να είναι μια χαρά και να γυρίσετε πολύ γρήγορα σπιτάκι σας για να βρείτε την ηρεμία σας ξανά....

Ρε κορίτσια αυτό το τικεράκι που έχω βάλει για την εγκυμοσύνη όλο κολλάει και δε μετράει σωστά....Μου την έχει σπάσει.Όλο πρέπει να το αλλάζω....Θα μπω σε άλλο σάιτι να βρω άλλο τικεράκι αν ξανακολλήσει...Τέλος πάντων...

Πολλά φιλάκια σε όλες (παρούσες και απούσες)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια για φίλημα!

Τι κάνετε?

Όπως ξέρετε η Άννα Μαρία είναι με τον μικρό Ανδρέα στο νοσοκομείο για παρακολούθηση λόγω της βρογχιολίτιδας και δεν ξέρουν ακόμη πότε θα βγουν....χρειάζεται να περάσει ένα διάστημα για να καθαρίσουν τελείως τα πνευμονάκια του.

Έχουν ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ και ο μικρός ηρεμεί μόνο στο στήθος με αποτέλεσμα να μην μπορεί να ξεκουραστεί ούτε η μαμά του έστω για λιγάκι.

Δεν είναι κάτι σοβαρό, πολλά παιδάκια το έχουν (όλος ο όροφος είναι γεμάτος) ΑΛΛΑ η ταλαιπωρία είναι πάρα πολύ μεγάλη.

εύχομαι περαστικά στον μικρό Αντρέα & καλή δύναμη στην μαμά του :( :( :( :(

να γυρίσουν γρήγορα στο σπίτι τους και να ηρεμήσουν!

αν έχω νεότερα θα σας γράψω ξανά.

σας φιλώ εγκυούλες, μανούλες και μέλλουσες μανούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Σαμανθα ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση! Εγω δεν ξερω τι ειναι η βρογχιολιτιδα, μου ακουστηκε σοβαρο και ειλικρινα ανησυχησα, αλλα ευτυχως λες δεν ειναι κατι σοβαρο, οποτε μονο κριμα στην ταλαιπωρια τους μωρεεε...Φιλια να δωσεις και τα περαστικα μου!

ΚΑ μου τι γλυκες!!! Δεν λιωνεις με κατι τετοια;;;; :lol::lol: Ευχαριστουμε πολυ πολυ μητερα και γιος!!! :oops:

Ανθουλα μου, καλυτερα ειμαστε ευχαριστουμε!!! Σου καλαρεσει η ιδεα της κορης ε;;; Κι εγω θελω ενα κοριτσακι καποια στιγμη...Αλλα ο Πανουλης λογικο ειναι να θελει αγορακι, θα τα βρισκουν πιο καλα...

Για τους γιατρους εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι ειναι ο καθενας ο,τι λαχει! Αλλος λεει ετσι, αλλος γιουβετσι κι αντε να βρεις εσυ μετα τι παιζει..Παντως καλυτερα να ειναι ψειρας και ας σε τρεχει...

Με το περπατημα, κανουμε 3-4 βηματακια οποτε το θυμηθουμε και μετα η καθομαστε κατω η πιανομαστε απο καπου...σιγα σιγα Ανθη μου, δεν με αγχωνει τιποτα, ουτε ποτε θα περπατησει, ουτε ποτε θα μιλησει, οποτε νιωσει ετοιμος θα κανει αυτος το κουμαντο του...

Φιλια στα μουτρακια σε ολα τα μωρακιαααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου? Εμείς τα ιδια...εβαλα στο φούρνο φιλέτο ψαρι με πατατούλες και οπου να΄ναι θα φάμε...Αυριο εχω πολλές δουλίτσες να κάνω και να ετοιμασω πράγματα για το σχολείο. Την Τριτη θα με δει ο διευθυντης σε μάθημα και αγχωνομαι λίγο η αληθεια είναι...

Χριστινάκι μου ενα χρονο εχει που ειμαστε στο διαμερισμα αυτο.Το αγοράσαμε και ηταν ηδη μεσα..Αν δεν ειχαμε το μωρο θα σκεφτόμασταν αλλες λύσεις.Οταν μπορέσουμε απο οικονομική άποψη θα πάρουμε σωματα κινητά που ειναι και οικονομικά... Πώς τα πάτε εσείς?Ετοιμάζεστε για το πάρτυ σας?

Ανθή μου οχι μονο ένα αλλα εκατομμυρια ένα φιλιά του εχω δωσει...δεν χορταίνεται!!! :lol::lol::lol: Τωρα για το καλοκαιρι θα εχεις αλλα ευχαριστα, δεν χρειάζεσαι διακοπούλες! :D

Κατερινάκι μου τι γλυκά που έιναι τα αγοράκια σου...Καλά λένε ότι εχουν αδυναμία την μαμά τα αγόρια. Κι ο δικός μου τέτοια σημάδια δείχνει!Για το ρεύμα όπως τα λες...υπερβολικό αλλά δεν ειμαστε οι μονοι..Και στους γειτονες που εχουν πιο μικρό διαμέρισμα τους ήρθε 1200.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε???Καγκουράκι εγκυάκι??

Σαμάνθα ευχαριστούμε για τα νέα από την Αννα Μαρία. Εγώ δεν εχω κινητο και δεν μπορώ να την πάρω. Αυριο θα το εχω και θα μιλήσω μαζί της. Ευχομαι να γυρίσουν σύντομα σπίτι τους γεροί και δυνατοί.

Φιλιά σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρακι! Ναι, ετοιμαζομαστε, πηραμε σερπαντινες και διαφορα αποκριατικα και στολη του μπεμπη! Σεϊχης παρακαλω!

Φιλια και καλο ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε?

αννα μαρια μου ευχομαι ολα να ειναι καλα και να γυρισετε πολυ γρηγορα σπιτακι σας!

σαμανθα ευχαριστουμε για την ενημερωση!αν ξαναμιλησεις με την αννα μαρια να τις μεταφερεις τα φιλια μας και την θετικη μας σκεψη!!!!!

κατερινακι χιονια ακουω και ζηλευω πααααααααρα πολυ!!!!καημο το'χουμε να το στρωσει μια φορα για τα καλα κι εδω αλλα μπαααααααααα!!!!!τιποτα!μονο τ'αυτοκινητα ασπριζουν λιγο και σε μιση ωρα λιωνουν κιολας!!!!!

μαρακι μου εσεις εχετε αυξημενο το ρευμα εμεις εχουμε το σιχαμερο και τρισαθλιο χαρατσι,γενικα ο καθενας "εχει τον πονο του" :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν ξερω που θα φτασει αυτο το χαλι μας!!!ποσο ακομα πατο να πιασουμε πια????ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!

χριστινακι μου να χαιρεσαι το αγορακι σου!!!!!!!να ειναι παντα γερο και να σας κανει πολυ πολυ περηφανους!!!!!!καλα κανεις και δεν αγχωνεσαι κοριτσακι μου!!!!!!!οταν ειναι να γινει θα γινει αυτο!μηπως κι αν αγχωθεις τι θα κερδισεις????

ολια τι κανεις κοπελα μου?σε χασαμε τελειως!!!!ο νικολακης σου ειναι καλα?????που εισαστε ρε παιδια κι εχετε χιονια?????????εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε????

κατερινακι μου πως παει το εμβρυακι σου?????Η ΜΕΓΑΛΗ σου η κορη??????το ξερει?τι λεει???

εμεις κοριτσια καλα εμαστε!!!!!το μονο μας προβλημα ειναι τα δοντακαι της μικρης!χωρις να πεσουν τα παλια βγαζει τα καινουργια πισω απ'αυτα!!!!!πολυ χαλια!!!!!ειχε ενα δοντι το οποιο κουνιοταν εδω και ενα μηνα σιγουρα.εντομεταξυ ειχε βγει απο πισω το καινουργιο και τοσο καιρο την παρακαλαμε να το κουναει συνεχεια για να βγει επιτελους!τι απειλες οτι θα παμε στον γιατρο να της το βγαλει,τι καλοπιασματα του τυπου βγαλτο και θα σου κανω το αγαπημενο σου φαι,αλλιως θα φας πρασορυζο (μιλαμε για απιστευτο εκβιασμο αλλα τι να κανω η δολια μανα?),τι οτι αν το βγαλεις θα ερθει η νεραιδα των δοντιων να το παρει και θα σου αφησει δωρο,τιποτα αυτη!!!!!!ειδα κι αποειδα και την επιασα κοριτσια σημερα για να της το βγαλω εγω.στην αρχη καθησε αλλα μετα μου εκανε νουμερα!την κανω κι εγω ενα κεφαλοκλειδωμα την βαζω κατω και την εγχειριζω!!!!!!πονεσαι η ψυχη μου αλλα δεν γινοταν αλλιως!ο γιατρος εχει ποσο καιρο που μας ειπε οτι πρεπει οπωσδηποτε να βγει!εκλαψε 30 δευτερολεπτα κι ευτυχως μετα μου ειπε ευχαριστω που επιτελους της το εβγαλα!το θεμα μας βεβαια ειναι οτι δεν ξερω κατα ποσο θα φτιαξουν τα δοντια της!!!!βεβαια ας ειναι αυτη καλα κατα τ'αλλα κι ας ειναι μονο αυτο το προβλημα μας!!!!πηγαμε την πηραμε και δωρακι και το βραδυ θα περασει η νεραιδα να της το αφησει!!!!!

αυτα απο μενα!!!!!σας ευχομαι να εχετε ενα υπεροχο βραδυ!!!!!

αννα μαρια μου και παλι ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες

Δεν μπορώ και εγώ άλλο αυτόν τον καιρό πόσο θα τραβήξει πια βαρέθηκα θέλω ήλιοοοοοοοοοοοο

Κατερινάκι τους έλλειψες βλέπω έτσι είναι οι γλυκιές μανούλες :) .Μια χαρά είναι και τα αποτελέσματα των εξετάσεών σου αντε να μας πεις τι θα σου πει και ο γιατρός σίγουρα ολα καλά θα είναι.

Ανθή δεν την έχω κάνει αυτή την εξέταση την ακούω όμως συχνά τελευταία, ξέρω οτι είναι ακριβή και νόμιζα οτι μονο αν υπάρχει κάποιο ιστορικό στην οικογένεια την κάνουν αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρη για πες μας περισσότερα.

Χριστίνα αποκριάτικο το παρτάκι σας, ωραία που πέφτουν τέτοια εποχή θα ευχαριστιέτε πάντα τα γενέθλιά του. Και εγώ θέλω να τις αγοράσω στολή μας έχουν καλέσει και σε μια μπεμπε συνάντηση και οχι τίποτε άλλο που θα βρω στολή γαιδαρος δεν της έχει έρθει τιποτε άλλο στο μυαλό.

Σαμάνθα σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση, να δώσεις στην Αννα Μαρία τις ευχές μας και πολλά περαστικά.

Κάλι πόσο μου άρεσε αυτό με την νεραιδα των δοντιών, ολα καλά να είναι με την Κωσταντίνα σου, αφού δεν έκλαψε πολύ ισως φοβόταν λιγάκι.

Εγώ νομίζω οτι κάτι ένοιωσα σήμερα, δεν είμαι και σίγουρη, οδηγούσα εκείνη την ώρα, αν το νοιώσω και πάλι αύριο και τις επόμενες μέρες θα είναι το μπεμπάκι μου, μου φάνηκε οτι ήταν οπως πρωτοείχα νοιώσει και την Αγγελική ...για να δούμε.

Καληνύχτα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας και απο μενα..

Καλλι μενω ωραιοκαστρο και εδω και δυο εβδομαδες εχουμε χιονια..Στο μπαλκονι εχει σχηματιστει βουναλακι..

Σαμανθα ευχαριστουμε για τα νεα της Αννας Μαριας .Ελπιζω γρηγορα να βγει ο Αντρεακης..Και ο Νικολακης ειχε παθει δυοο μηνων αλλα ευτυχως το παλεψαμε στο σπιτι ..

Χριστινα ποτε ειναι το παρτακι σας???

Εγω σημερα ειχα ρεπο και καθαρισα το σπιτι ..Τωρα κοιμισα το Νικολακη σε λιγο θα παω για νανι γιατι αυριο ειμαι πρωι...

Ανθη και Καγκουρακι πολλα φιλια στις κοιλιτσες σας..Ανθη εγω την καμπυλη ζαχαρου την εκανα στον εβδομο ...

Αυτα φιλια σε ολες !!!Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;; Εγώ καλά. Σήμερα είχα 3 μαθήματα και τα 2 το ακύρωσαν το μάθημα γιατί ήταν άρρωστα! Έτσι λοιπόν το απόγευμα πήγα με τον Πάνο, την ανιψιά μου και τη μαμά μου στα JUMBO γιατί ο Πάνος το πρωί μου το ζήτησε σα χάρη. Όταν άκουσε πως δεν έχω πολλή δουλειά και πως θα είμαι στο σπίτι το απόγευμα άρχισε να χοροπηδάει και να με φιλάει και μου ζήτησε να πάμε βόλτα στα JUMBO. Πόσο χάρηκε το μικράκι μου! Δυστυχώς όμως ανακαλύψαμε ΞΑΝΑ ψείρες :evil::evil::evil::evil: ..Παλιόψειρες. Αύριο θα πάω να τον κουράψω γουλί για να μάθουν οι σιχαμένες..

Σαμάνθα σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ενημέρωση. Όταν ξαναμιλήσεις με την Άννα Μαρία να της δώσεις τα φιλιά μας και να της πεις ότι την περιμένουμε πως και πως!!! Περαστικά Άννα Μαρία!!!!

Χριστίνα καλά κάνεις και δεν αγχώνεσαι για τέτοια θέματα. Εγώ να σου πω την αλήθεια για το περπάτημα δεν αγχώθηκα ιδιαίτερα αλλά για την ομιλία θα αγχωνόμουν γιατί έχω ακούσει πάρα πολλά. Ευτυχώς μίλησε γρήγορα και έτσι γλίτωσα ένα μεγάλο άγχος. Δεν είμαι βέβαια κριτήριο γιατί αγχώνομαι πανεύκολα και για όλα :lol::lol::lol::lol: Πλησιάζει το παρτάκι σας!!! Τι καλά! Τα πρώτα γενέθλια του Δημητράκη σας!!! Ήμουν πολύ συγκινημένη στα πρώτα γενέθλια του Πάνου...Θα περάσετε τέλεια!Την Κυριακή είπαμε;;Δηλαδή γεννήθηκε στις 12 Φεβρουαρίου;; Υδροχοάκι;;;;

Κατερινάκι μου για την εξέταση που μας είπε να κάνουμε δεν ξέρω σχεδόν τίποτα. Είπε διάφορα αλλά δε συγκράτησα και πολλά. Κοστίζει 100 ευρώ και για τους δύο και μας είπε ότι δείχνει κάποια πράγμτα για το αναπνευστικό του μωρού και άλλα πολλά. Κατάλαβα ότι είναι κάτι σαν την εξέταση για το στίγμα γιατί και σ' αυτήν που θα κάνουμε πρέπει να βγούμε και οι δύο αρνητικοί. Δεν έχουμε κάποιο ιστορικό στην οικογένεια πάντως και ούτε μας ρώτησε αν έχουμε κάποιο ιστορικό...Μας είπε επίσης ότι είναι πολύ καινούρια. Αυτά συγράτησα. Για να σου πω την αλήθεια χαμένα λεφτά τα θεωρώ αλλά τέλος πάντων θα την κάνουμε μια που μας το είπε...Άκουσες το νινί σου;;; Τόσο νωρίς;; Είχα την εντύπωση ότι νωρίτερα από τη 17η εβδομάδα δε γίνεται να το ακούσεις.....Το ένιωσες και σήμερα;;; Εγώ στον Πάνο την πρώτη φορά ένιωσα κάτι σαν πετάρισμα μέσα μου....

Μαράκι τι κάνετε;;Θα είχα κι εγώ άγχος αν ο διευθυντής καθόταν μπάστακας στο μάθημα..Την πρώτη χρονιά που δούλεψα στο φροντιστήριο κάθε Τρίτη ήμουν σε μια αίθουσα που τη χώριζε ένα κινολυμενο τοιχάκι από τη γραμματεία. Το αφεντικό μου λοιπόν καθόταν όοοοολη την ώρα από πίσω και με άκουγε. Πολλές φορες παρενέβαινε κιόλας :?:?:?:? Αξέχαστη εμπειρία....ΤΡΑΓΙΚΗ.....

Κάλλη μπράβο που της έβγαλες το δοντάκι. Μόνο με αυτό είχε πρόβλημα ή το ίδιο συμβαίνει και με άλλα δοντάκια;; Ο γιατρός τι σας είπε;;; Διορθώνεται εύκολα ή με επεμβασούλα;;; Εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν!

Όλια πώς τα πάτε με τα χιόνια;;; Έχετε βερεθεί να τα βλέπετε ε;;; Η δουλειά σου είναι τουλάχιστον κοντά στο σπίτι σου;;

Αυτά κορίτσια. Πρέπει κάτι να κάνω και με αυτό το τίκερ που όλο κολλάει...

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου, ευτυχώς βγάζει λιγο ήλιο σήμερα που και που έχει ανέβει και η θερμοκρασία και το εκμεταλλευτήκαμε για βολτούλα.

Πήγαμε και πήραμε στολή για την Αγγελική, στο μαγαζί είχε μια άνεση διάλεγε μόνη της, τελικά θα ντυθούμε "Πεταλούδα". Οταν γυρνάγαμε σπίτι είδε και ένα άλλο κοριτσάκι ντυμένο με φτερά και της λέω έτσι είναι και η δικιά σου πάμε σπίτι να την βάλουμε και άρχισε μες στο δρόμο να μου βγάζει το μπουφάν για να βάλει τη στολή. Που να δείτε οταν την έβαλε στο σπίτι κοιταζε τον εαυτό της στον καθρέπτη και είχε ένα χαμόγελο :lol:

Ανθή πάλι ψείρες που τις κόλλησε πάλι ο μικρός άντε κούρεμα και θα ησυχάσεις. Δεν είμαι 100% σίγουρη οτι ήταν το μπεμπάκι, είμαι ακριβώς 17 εβδομάδων, περιμένω να δω σήμερα αύριο αν θα νοιώσω πάλι το ίδιο, την Αγγελική πάντως την είχα καταλάβει 18 και 4 μέρες.

Μαράκι να μην έχεις άγχος για την Τρίτη και ας είναι ο διευθυντής παρών. Φιλιά στον κουκλο τον Στεφανάκο σου.

Ολια μου και εσύ φαντάζομαι έχεις κουραστεί με το χιονι τοσες μέρες, που να βγάλεις και τον Νικολα έξω.

Κάλι Χριστίνα Κατερινιώ φιλάκια. Αννα Μαρία περιμένουμε νέα σας και πολλά περαστικά και πάλι.

Οι υπολοιπες που έχετε χαθεί πάλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου έφτασες 17 εβδομάδων;;;;Πωπω...Περνά γρήγορα ο καιρός. Έχουμε ακριβώς 5 εβδομάδες διαφορά! Την Αγγελικούλα νωρίς την άκουσες για πρώτο παιδάκι..Εγώ τον άκουσα 20 εβδομάδων και κάτι..Ένιωσες κάτι σαν πετάρισμα;;;

Αχ πόσο ζηλέυω που της άρεσε η στολή της..Ο Πάνος δε θέλει τίποτα σχετικό με απόκριες...Του έφερε ο πεθερός μου κάτι αποκριάτικες μάσκες και κάτι άλλα αποκριάτικα παιχνιδάκια και ο Πάνος του είπε να τα πάει πίσω :o:o:shock::shock: Η πεταλουδίτσα τέλεια στολή! Να τη βγάλεις φωτό να την καμαρώσουμε την κούκλα!

Οι άλλες πού χαθήκατε;;;;

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε? Εγω δεν ηθελα να σηκωθω από το κρεββατι αλλά ο Στεφανος ειχε άλλα σχεδια. Στο μεταξύ χθες μου ανεβασε πυρετο 38,4 κι ειχα σττεναχωρεθει γιατι λέω πάλι θα αρρωστησε αλλά ευτυχως με το αντπυρετικο επεσε κατευθειαν κ δεν μου ξαναεκανε.Ισως κ να πονουσε κάτι γιατι ηταν γκρινιαρούλης! Εχω καποια πραγματα να τακτοποιησω τωρα κ το μεσημερι θα πάμε φιλους για φαγητο...Επιτελους να βγουμε κ λίγο εκτος σπιτιου!!

Χριστινάκι τελεια η στολή σας...θα εχει πλάκα!Στο σχολειο του μικρου μου θα εχουν μασκε πάρτυ το πρωι στις 26 κ θα του πάρω στολή.Να δω τι θα βρω!

Να χαιρεσε κιολας τον μικρο σου...πάντα γερος κ καλοτυχος να ειναι στη ζωη του!Καλά να περασετε σημερα!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Κάλλι μου μονο που διαβασα τι εκανες με το δοντάκι της μικρής πόνεσα!!! :shock::lol: Μπράβο στο κουράγιο σου!!!

Όλια μου συνεχιζουν τα χιονια?? :roll:

Καγκουράκι μου αρχισε το κλωτσιδι?Κι εγω τοσο ημουν οταν αρχισα να το νιωθω.Και το δευτερο πααντα λένε οτι το καταλαβαίνεις πιο νωρις. Πάλι καλά που η Αγγελικούλα διαλεξε στολή πεταλούδας κι αλλαξε γνωμη με τονν γαϊδαρο!!!! :lol:

Ανθη μου ψειρες??Τουλάχιστον θα τον κουρεψεις κ θα ησυχασεις!Αν πάρεις τον Πανούλη σε μαγαζι με αποκριατικα λες να αλλάξει γνωμη??? :roll:

Τραγικο αυτο που περασες με το διευθυντη...φανταζομαι ησουν συνέχεια στην τσιτα!!!

Ο δικόςς μου πάλι μια χαρα ειναι σαν διευθυντης, με χιουμορ δεν εχω πρόβλημα αλλά οσο να'ναι κάποιο άγχος το εχω!!! Ασε που επιασε ιο το usb μου κ χαθηκε δουλεια που ειχα κάναι κ τωρα πάλι από την αρχη... :twisted::twisted:

ΑΑΑ ξερετε τι μαθημα ετοιμασα?Τα παιδακια που εχω την συγκεκριμενη περιοδο ειναι 2 της στ' ταξης με μαθησιακές δυσκολίες κ το ενα από αυτα και με συναισθηματικα προβληματα.Πολύ καλά παιδακια κ τα δυο...κ μιας κ ειναι του Αγ.Βαλεντινου την Τριτη βρηκα εργασιες με τραγουδια. Κι ετσι διάλεξα το σαγαπβ ρεμου-πρωτοψαλτη κ θα κανουμε γραμματικες ασκησεις βαση αυτου...Τους εκανα ηδη ενα αλλο τραγουδι κι ειχαν ενθουσιαστει!! :D Για να δουμε τι θα πει κ ο διευθυντης!!!! :roll:

Κατερινακι πού εισαι εσυ??

Οι υπολοιπες?

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα..Μολις κοιμισα το Νικολακη και μπηκα να δω τα νεα σας...Θα παω και γω σελιγο για νανι..Εδω βρεχει και γενικα χαλια ο καιρος..Ο αντρας μου εφυγε για δουλεια τωρα το μεσημερι και μεχρι τις 1100 Θα ειμαστε μονοι !!!!

Μαρακι να χαιρεσαι το Στεφανακο σου και καλα να περασετε σημερα...

Χριστινα να χαιρεσαι και συ τον μικρο σου!!!Να τα εκατοστησει και να ναι παντα γερος..

Ανθη μου απο που τις κολλησε τις ψειρες ο Πανουλης?Τελικα θα τον κουρεψεις???

Καγκουρακι η Αγγελικουλα πεταλουδιτσα??Μια χαρα βαλε καμια φωτο να τη δουμε...Εμενα δεν του πολυαρεσουν οι στολες περσι με τοζορι την εβαλε..Φετος δεν ξερω τι να παρω ...

Αυτα τα νεα μας ...Κανενα νεο απο την Αννα Μαρια μαθατε???Ελπιζω να ναι καλυτερα ο Αντρεακης!!!

Φιλια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια για φιλημα!!!!το επομενο ποστακι θα το βγαλουμε "κοριτσια για ζουπηγμα"'η για φαγωμα!!!!!!χα χα χα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι κανετε??????

κανενα νεο απο την αννα μαρια????μαρακι μηπως μιλησες μαζι της τελικα??

χρονια πολλα για να μηνογενεθλια του κουκλου σου!!!παλι με πυρετουλη ο καημενος????ευχομαι να μην ηταν τιποτα!!!

χριστινα χρονια πολλα και παλι για τον σεϊχη σου κοπελα μου!!!!!γερος να ειναι παντα και να ξεχειλιζει απο ευτυχια!!!!!!θα περιμενουμε φωτο,ετσι?????

ολια βροχη σημερα ε????απιστευτη μουνταδα!!!!

κατερινακι μου ευχομαι αυτο που ενιωσες να ηταν το μπεμπακι σου και να το ξανανιωσεις ξανα και ξανα και ξανα......!!!!!!η αγκελικουλα βλεπω δεν ξεφυγε απο τα ζωακια για την στολη της αλλα τουλαχιστον η πεταλουδιτσα ειναι πολυ πιο χαριτωμενη απο τον γαιδαρο!!!!!! :lol::lol::lol: μια κουκλα θα ειναι!!!περιμενουμε φωτο σας!!!!!

ανθη μου τι κανεις εσυ???φουσκωνει η κοιλιτσα?????οσο για τα δοντακια την κωνσταντινας,δεν νομιζω οτι μπορουν δυστυχως να φτιαξουν αο μονα τους!!!!!απ'οτι μας ειπε ο ορθοδοντικος που πηγαμε,εχει μικρο σαγονακι και βγαζει μεγαλα δοντακια!!!!οποτε οπως καταλαβαινεις δεν χωρανε ολα μεσα στο στοματακι της να ειναι στη σειρα γι'αυτο βγαζει κι απο πισω!!!!!ευτυχως φανταζομαι πως διορθωνεται αυτο,με ιατρικη παρεμβαση βεβαια.θα δειξει!θα την παω καποια στιγμη να την δει παλι!!!!!

συμπεθερουλα μου γλυκια που χαθηκες?εισαστε καλα??????

αλινα μου περιμενουμε και τα δικα σου νεα οταν μπορεσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου

Χριστινάκι να χαίρεσαι το αγοράκι σου να έχει ολα τα καλά του κόσμου!

Μαράκι είναι καλύτερα τελικά ο Στεφανάκος σου?

Εγώ απο το μεσημέρι δεν είμαι καλά, είχα λιγα δέκατα, εχω κάνει και δυο φορές εμετό και γενικά με το που σηκώνομαι νοιώθω να ζαλίζομαι. Δεν νομίζω να ναι κρύωμα το ελπίζω δηλαδή, μάλλον κούραση και εξάντληση είναι. Η ζαλάδα είναι αυτή που με κάνει να σκέφτομαι οτι είναι κούραση γιατι ζαλίστηκα και χθες το πρωί. Φοβάμαι οτι έχει αρχίσει να πέφτει ο αιματοκρίτης μου γιατι ακόμα δεν μου έχει δώσει σίδηρο. Πάντως απο το πρωί το μπεμπάκι μου έχει κάνει αισθητή την παρουσία του αρκετές φορές, είμαι πολύ χαρούμενη.

Σας αφήνω γιατι δεν έχω κουράγιο, πήγε και ο άντρας μου τη μικρή στη μαμά μου να μείνει εκεί σήμερα και βλέπουμε πως θα είμαι αύριο.

Φιλιά σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...