Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ "Κορίτσια για φίλημα" Νο 3


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Σας διαβασα το πρωί αλλα δεν κατάφερα να σχολιάσω και τώρα δεν θυμάμαι πολλά... :oops::oops::oops:

Το πρωί πήγα τον Στεφανο μου εκκλησια, γυρισαμε αράξαμε λίγο και μετά πηγαμε σε κατι ξαδερφια για φαγητο.Ηταν και τα πεθερικά εκει και οσο να΄ναι δεν κατάφερε να κοιμηθεί πολύ το μωρό μου και τωρα που γυρισαμε ηταν μες στην γκρίνια.Του έδωσα το φρουτάκι του κι επεσε ξερός!!! :lol:

Εχω προετοιμασια αρκετη για το σχολείο, ρουχα για σιδερο αλλα ορεξη μηδεν!!!!

Αννα ΜΑρία μου ευχομαι να ειναι εντάξει ο Αντρέας σου...Περιμένουμε νέα σας....Α εχει δικιο για τη μαμα σου...κι εγω εκνευριζομαι οταν μου κανουν υποδειξεις για το μωρο μου.Κι ετσι ήμουν απο την αρχη απολυτη σε αυτά που λεω και απαιτώ να τα σεβονται.

Ανθή μου να φας τώρα να το ευχαριστηθεις και το τελευταιο που πρεπει να σκεφτεσαι ειναι τα κιλά! Οκ δεν θα το παρακάνεις αλλα αφου βαζεις ευκολα τι να κάνεις??? Χαλαρωσε κι απολαυσε την ομορφη αυτη περίοδο.

Καγκουράκι μου για να μην ανησυχει ο γιατρος προφανώς ειναι φυσιολογικό...

Χριστινα μου ευχαριστούμε για τα καλά σου λογια!!!! Πώς είναι ο μικρός σου?

Κάλλι μου είδες τι καλή νύφη θα έχεις???Τυχερούλα!

Κατερινάκι πού είσαι εσύ???

ΟΙ υπόλοιπες πού χάθηκαν??

Αντε σας αφηνω προς το παρόν...φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια

μπορώ να πω οτι ξεκουράστηκα αρκετά αυτό το σαββατοκύριακο, χθες πήρε ο άντρας μου τη μικρή και πήγανε στον παππού της και σήμερα το πρωί την πήγε βολτούλα και μου έπλυναν και το αυτοκίνητο επι ευκαιρία. Η αλήθεια ήταν οτι έστω και αυτό το λίγο μου ήταν αρκετό γιατι την προηγούμενη βδομάδα δεν είχα καθόλου βοήθεια και τα είχα παίξει λίγο.

Κάλι χαίρομαι που είστε καλύτερα, οσο για τη νύφη σου μια χαρά που θα σου δώσει την επιδότησή της και θα έχεις ένα σουπερ τηλεφωνάκι.

Αννα Μαρία πως είναι ο Αντρεάκης σου, είναι καλύτερα, μίλησες με τον παιδίατρο πάλι?

Ανθή μην αγχώνεσαι καλέ τόσο για τα κιλά καλά είσαι για το πρώτο τρίμηνο δεν έχεις ξεφύγει. Ασε που μπορεί αύριο να έχει μεινει το μισό κιλό...συμβαίνουν μικρές αυξομειώσεις μέσα στην κάθε βδομάδα. Πότε έχεις αυχενική?

Μαράκι όλα καλά? Αχ γιατι συνήθως δεν έχουμε ορεξη όταν έχουμε να κάνουμε ένα σκασμό δουλειές ε?????

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας.

Τον πήγα τον μικρό στον παιδίατρο. Βρογχιολίτιδα τελικά, ευτυχώς πολύ ελαφριά. Μας έγραψε εισπνεόμενο σπρέι και σιρόπι για τα φλέγματα.

Ωχ... Δεν το πιστεύω... Δε μου έβαλε η φαρμακοποιός το σπρέιιιι.... Και την παίρνω τηλέφωνο και πρέπει να έχει κλείσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν σας προλαβαινω ποτε γεμισατε κιολας τρεις σελιδες :o δεν ειναι να αρρωστησει κανεις εδω μεσα,εχω απο προχτες το βραδυ ειχα εντονο ρηγος και ανεβασα πυρετο που εγω ποτε δεν κανω πυρετο,δεν ξερω τι κωλοιωση βρηκα,ολα τα κοκαλα μου να πονανε,ο λαιμος μου χαλια και πυρετος στο φουλ,ευτυχως σημερα ειμαι καλυτερα,χθες ολη μερα ημουν ξαπλα και ευτυχως ο αντρας μου εχει αδεια γιατι δεν την παλευα με τα παιδια ,γραψατε και πολλα και δεν τα θυμαμαι ολα :oops:

Καγκουρακι πολυ τρυφερη η φωτο που εβαλες στο προφιλ!!!

Αννα Μαρια περαστικα συντομα στον μικρουλη,ποσο στεναχωριεμαι οταν αρρωσταινουν τοσο μικρα,μονο να περασει συντομα,πολυ ορο και ρουφηγμα.οσο για τους κοιλιακους καλε τι σκαζεις ακομα δυο μηνες εχεις που γεννησες τι θες εσυ;;πλακωσου στη γυμναστικη ;):lol::lol: ,ουπς μαζι γραφαμε παλι,βρογχειολιτιδα αμαν :( πλακωθειτε στα εισπναομενα λοιπον και ο Δημητρης το ειχε παθει τοσο μικρος παλι καλα που το προλαβατε νωρις γιατι μπορει να χρειαζοταν να νοσηλευτει να το παρακολουθεις να μην κανει εσολκες οταν αναπνεει

εμεις το χρησιμοποιουμε μια χαρα το συστημα για τις μυξες και ευτυχως υπαρχει κι αυτο,ο Δημητρης βεβαια δεν το θελει καθολου οπως ολα τα παιδια αλλωστε αλλα δεν ειναι στο χερι του

Ανθη παλι με τα κιλα σου τρωγεσαι ρε κοριτσι;φαε τωρα που μπορεις αφου θα τα χασεις μετα,εγω παλι ποτε δεν αγχωθηκα με το τι θα πει ο γιατρος μου τρια τρια επαιρνα τα κιλα καθε μηνα εξαλλου δεν ειχα κανενα αλλο προβλημα και ημουν αδυνατη,ας ελεγε αυτος καρφι δεν μου καιγοταν εμενα ,εδω γιατι δεν βαζεις φωτο να σε δουμε κι εμεις;;

συμπεθερα να σου στειλω οσο χιονι θες,το εχω σιχαθει φετος το παραχαρηκαμε ελεος πια,και απο βδομαδα παλι χιονια εχουμε :twisted: αντε να παρεις το κινητο να χαρεις κι εσυ λιγο

Μαρακι κοινωνησε καλα ο Στεφανακος;;

κουκλες συγχωρηστε με αν ξεχασα κατι σημαντικο παω για μπανακι και νανακια,πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφφφ... Ξαναπήγα στο φαρμακείο...Του κάναμε τις εισπνοές, του έδωσα και το σιρόπι... Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθεί πολύ το μωρό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου περαστικα στο αντρακι σου βρε!αχ ποσο κριμα ειναι οταν αρρωσταινουν απο τοσο μικρα!εγω θυμαμαι η κωνσταντινα οταν αρρωστησε πρωτη φορα,επειδη ανεβασε ξαφνικα πυρετο μεσα στη νυχτα,εψαχνα να βρω ποια νοσοκομεια εφημερευουν!βεβαια μολις την εδωσα σιροπι κι επεσε ο πυρετος,ηρεμησα φυσικα!και τωρα που το σκεφτομαι γελαω με την υπερβολικη μου συμπεριφορα αλλα τοτε...!!!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΤΟΥ!!!!!!!

κατερινα μου τι υπεροχη και τρυφερη φωτογραφια!!!!!!η αγγελικουλα σου μια κουκλα,αλλα και η κοιλιτσα σου...φτου φτου φτου!!!!!!!!!!

συμπεθερουλα μου περαστικα και σε σενα κουκλα μου!!!!!αχ αυτες οι ιωσεις μας εχουν τσακισει φετος!!!κι εγω δεν προλαβαινω να γινω καλα και παλι αρρωσταινω!!!!!προσεχε να μην κολλησεις τα αντρακια σου!!!!

μαρακι μου τι κανετε?καθησε ο στεφανακος σου σημερα για να κοινωνησει?πηραμε κι εμεις σημερα ενα ακομα χρυσο δοντακι!!!!!!!

ανθουλα μου γλυκια!!!!!!!παλι αγχωνεσαι?θα σε μπουφλισω!!!!!!καλε δεν σου λεμε ολες να χαλαρωσεις και να το απολαυσεις?????δεν ειπαμε να κανεις κρεπαλες αλλα ουτε και διαιτα πια!!!απολαυσε το τωρα γιατι μετα θα τις ζητας αυτες τις στιγμες!!!!!κι εγω στην κωνσταντινα οπως σας εχω ξαναγραψει δεν απολαυσα ΤΙΠΟΤΑ!!!!ουτε εγκυμοσυνη,ουτε γεννα,ουτε θηλασμο,τιποτα!κι ολο ελεγα :ενταξει μωρε!θα κανω και δευτερο και θα τα απολαυσω τοτε!!!!!απ'οτι φαινεται ομως δεν βλεπω να ερχεται δευτερο!!!!!κι ετσι εμεινα με την ορεξη οπως καταλαβες!!!!!!!!προσπαθησε λοιπον να μην σκεφτεσαι συνεχεια αυτα τα πραγματα!!!!!απολαυσε μεχρι το τελος αυτο το δωρο που σου χαριζει ο θεος!!!!!ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις ευτυχως ειμαστε πολυ καλυτερα!εγω τελειωσα την παρασκευη την αντιβιωση μου και την ξεκινησε ο αντρας μου!ευτυχως περασε ο πονος κι απο αυτον!η μικρη συνεχιζει να εχει μυξουλες αλλα καμια σχεση με τις προηγουμενες μερες!!!!!

οσο για την νυφη μου,ειναι πολυ καλη!απλα στην αρχη οταν εμαθα για την σχεση της με τον αδερφο μου,δεν ηθελα και πολυ να συνεχισουν μαζι!οχι οτι μου εχει κανει κατι η κοπελα,απλα...ειναι μεγαλυτερη απο τον αδερφο μου και χωρισμενη με δυο παιδακια!!!!!σοκαριστηκαμε ολοι οταν το μαθαμε και η αληθεια ειναι οτι παρολο που δεν ειπαμε τιποτα στον αδερφο μου,καναμε αρκετο καιρο για να το δεχτουμε!!!!τωρα ομως το πηραμε αποφαση,την δεχτηκαμε φυσικα αφου ο αδερφος μου περναει καλα και τους εχουμε σαν μελη την οικογενειας μας!!!!!σκεφτηκα πως αμα (κουφια η ωρα που το ακουει,ή μαλλον που το διαβαζει),χωριζα εγω δεν θα ηθελα να μου συμπεριφερονταν ρατσιστικα!και στην τελικη τα παιδακια της δεν φταιν σε τιποτα!!!!αχ αυτα!σας ειπα και την ιστορια μου!!!!

ολια,αλινακι!!ακομα αγνοηστε??????ευχομαι να εισαστε καλα!!!!!!καλο σας βραδυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;; Πάει και αυτό το κουραστικό Σαββατοκύριακο...Είχα μάθημα και Σάββατο και Κυριακή (μου ζήτησαν να αναπληρώσω τα μαθήματα που ακύρωσα την Παρασκευή λόγω κηδείας), διόρθωσα πολύ, σιδέρωσα, πήγαμε σε ένα τραπέζι που μας έκανε ο πρώτος ξάδερφος του άντρα μου και γενικώς έτρεχα...Αύριο Δευτέρα...Τη μισώ τη Δευτέρα :evil::evil::evil::evil:

Μου φαίνεται πως σας έχω πρήξει με τα κιλά ε :oops::oops::oops: ;;;;;;Sorry βρε φιλενάδες αλλά μου την έχει δώσει που τα παίρνω σαν φυστίκια και έχει κολλήσει το μυαλό μου....Δε θα σας ξαναζαλίσω με το θέμα....

Άννα Μαρία περαστικά στο μωράκι σου το μικρό...Ευτυχώς το προλάβατε στην αρχή....Κρίμα μωρέ που αρρώστησε τόσο μικρούλι.....Όσο για τα καλά σου λόγια ευχαριστώ πάρα πολύ αλλά υπερβάλλεις λιγάκι.....Δεν έχω κοιλιακούς, μακάρι να είχα..Γυμναστική δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου και ούτε έχω σκοπό να κάνω ποτέ γιατί τη σιχαίνομαι. Μου αρκεί που μένω στον τρίτο και δεν έχω ασανσέρ :lol::lol::lol: ..Τώρα να δεις κάτι κοιλιακούς που θα κάνω :lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι μου έπεσες ξερή από τον πυρετό;;;; Περαστικούλια σου!!!!!!! Ευτυχώς που είχε ο άντρας σου άδεια και μπόρεσες να αναρρώσεις με την ησυχία σου!Έχεις fb;;;;; Αν ναι στείλε μου πμ να μου γράψεις πώς μπορώ να σε βρω..Τις φωτό τις έβαλα στο fb το καλοκαίρι. Έκτοτε δεν έχω βάλει καμία ελλέιψει χρόνου...Όποτε μπαίνω στο mammy γράφω στα θεματάκια και μετά πάω κατευθείαν για νάνι...Πρέπει να βρω χρόνο για να περάσω κι εδώ καμιά φωτό...Είναι λίγο χρονοβόρα η διαδικασία...

Κάλλη μου πολύ χαίρομαι που είστε όλοι καλά! Όσο για τη νύφη σου η αλήθεια είναι πως κι εγώ θα σοκαριζόμουν αρχικά αν είχα αδερφό..Παρόλ' αυτά σκέφτηκες πολύ λογικά και πολύ σωστά. Αφού η κοπέλα είναι καλή και τον αγαπάει τον αδερφό σου και αφού περνούν καλά οι δυο τους τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα....Είναι πολύ μεγαλύτερή του;; Τα παιδάκια έχουν αποδεχτεί τη σχέση;;

Εγώ ευτυχώς δεν ήμουν ποτέ υπερβολική με τον Πάνο εν αντιθέσει με τον άντρα μου που με το παραμικρό ήθελε να τον πηγαίνουμε στον γιατρό...Πολλές φορές βέβαια είχε δίκιο οφείλω να ομολογήσω....

Μαράκι τις έκανες τελικά τις δουλίτσες σου;; Σου ήρθε η όρεξη;;; Ζήλεψα πάντως που τον πήγες να κοινωνήσει..Εγώ η γαϊδούρα έχω να τον πάω από το Πάσχα....Ντροπή μου...Μαζεύεται όμως τόση κούραση, ξυπνάει και ο Πάνος στις 10 το νωρίτερο που δεν το παίρνω απόφαση να ξυπνήσουμε μια Κυριακή και να πάμε :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Καγκουράκι ΤΕΛΕΙΑ η φωτογραφία που έβαλες!!!!!!!!!! Ραντεβού έχω ξανά με το γιατρό την Τετάρτη που θα είμαι 11 εβδομάδων και 3 ημερών..Λογικά θα μου πει τότε πότε θα κάνω την αυχενική. Δε θα μου την κάνει ο ίδιος αλλά κάποιος Τάσσης από το ΙΑΣΩ...Εσύ φύλο έμαθες στην αυχενική;;;;Ωραία που ξεκουράστηκες σήμερα!!! Σε ζηλεύω! Τώρα περιμένω την Καθαρή Δευτέρα στις 27 ΦΕΒ για να έχω ένα ωραιότατο τριημεράκι να ξεκουραστώ κι εγώ λιγάκι....

Το τικεράκι μου τα έπαιξε...Λέει πως είμαι 10 εβδομάδων και 4 ημερών, ενώ είμαι 11 εβδομάδων και 1 ημέρας..Ελπίζω να φτιάξει από μόνο του γιατί βαριέμαι πολύ να αλλάξω τικεράκι :evil::evil::evil:

Αυτά και για σήμερα! Αύριο στη δουλειά θα μου δώσουν πάλι 60 επαναληπτικά διαγωνίσματα για διόρθωση :cry::cry::cry: Θα με κλαίτε......

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Εμείς περάσαμε μια σχετικά ήσυχη νύχτα. Είχαμε πολλή γκρίνια πριν κοιμηθεί, ξύπνησε κατά τις πεντέμιση, έφαγε και μετά έκανε πάρα πολλές μύξες και είπα να του τις τραβήξω. Όπως σηκώθηκα από το κρεβάτι κρατώντας τον, χλαπ, κάνει εμετό. Μετά ευτυχώς ηρέμησε, του έβγαλα τις μύξες, του κάναμε και μια εισπνοή γιατί έβηχε πάρα πολύ, και ξανάφαγε σε καμιά ώρα και κοιμήθηκε μέχρι τις δέκα και. Όταν ξύπνησε έφαγε, και έκανε δύο φορές εμετό απ' το βήχα. Ευτυχώς πριν καμιά ώρα ξανάφαγε και το κράτησε και τώρα κοιμάται ήρεμα.

Ουφφφ... Δεν μπορώ, ταλαιπωρείται τόσο πολύ, κι αυτό για μια μάσκα... :( :( :(

Κάλη, το χρυσό δοντάκι που λες είναι η θεία κοινωνία; Κάπου το είχα ξανακούσει, αλλά δεν το θυμόμουν! Το είχατε ξαναπεί νομίζω μια φορά, αλλά δεν κατάλαβα για ποιο πράγμα λέγατε!

Ανθή, κι εγώ θέλω να πάω τον μικρό εκκλησία, όχι για να κοινωνήσει, βέβαια, αλλά πάντα κάτι συμβαίνει. Είτε βρέχει, είτε φυσάει... Την Κυριακή πρωί μια απ' τα ίδια, έχει τύχει να ξυπνήσω κατά τις οκτώ και να κουτουλάω... Οπότε, πώς να σηκωθώ, να ντυθώ, να τον ντύσω και να οδηγήσω μέχρι την εκκλησία; Στη Θεσσαλονίκη πήγαινα σε μια εκκλησία που είχε δεύτερη Θεία Λειτουργία. Ξυπνούσα κατά τις δέκα και πήγαινα. Εδώ όχι μόνο δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα, αλλά οι εκκλησίες συναγωνίζονται μεταξύ τους ποια θα τελειώσει πιο νωρίς...

Για τον αδελφό της Κάλης που λέτε, εγώ επειδή έχω αδελφό, δε θα με πείραζε μια τέτοια σχέση. Φτάνει να βρει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια γυναίκα!!!! Είναι 29 χρονών και δεν είχε ποτέ του σχέση... Θέλει κάτι σοβαρό, και όχι σχέση της πλάκας, και δεν έτυχε να γνωρίσει κάποια που να είναι για σοβαρή σχέση. Μένει και στην Αγγλία και δε θέλει Αγγλίδα, οι περισσότερες Ελληνίδες/Κύπριες που γνωρίζει είναι για τα μπάζα, και περνάει ο καιρός... Τώρα κάτι πήγε να γίνει με μια κοπελίτσα, Κύπρια που γεννήθηκε στην Αγγλία, που γενικά είναι λες και την έχει κάνει ειδική παραγγελία, αλλά έχουν και οι δύο το στίγμα της Θαλασσαίμίας, και δε γίνεται να το προχωρήσουν. Ο αδελφός της κοπέλας έχει θαλασσαιμία, οπότε αυτή το πρώτο πράγμα που τον ρώτησε είναι αν έχει το στίγμα... Τώρα έχει κλείσει ραντεβού στο νοσοκομείο (για το Πάσχα!!!), για να κάνει εξετάσει για να σιγουρευτεί αν το έχει ή όχι, αλλά δε νομίζω ότι υπάρχουν πολλές ελπίδες...

Κατερίνα, κι εσύ άρρωστη; Περαστικούλια! Ευτυχώς οι εισπνοές τον βοηθάνε τον μικρό, καθαρίζει η αναπνοή του, και δεν έχει και πυρετό. Ελπίζω να του περάσει σύντομα... Ο γιατρός είπε καμιά βδομάδα θα χρειαστεί...

Ανθή, στη φωτογραφία πάντως, μοιάζεις με μοντέλο! Εκτός κι αν έχεις κάνει φωτοσοπ!

Σας φιλώ όλες, πάω να κάνω κανένα γρήγορο μαγείρεμα, μήπως και προλάβω πριν ξυπνήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια

Αννα Μαρία μου περαστικά στον μικρούλη σου, ευτυχώς το προλάβατε στην αρχή και θα περάσει γρήγορα. Θα δεις μέρα με τη μέρα θα είναι καλύτερα.

Κατερινιώ περαστικά κουκλα μου, ευτυχώς που μπορούσε ο άντρας σου γιατι πως θα τα έβγαζες πέρα με τα τρια αγοράκια σου. Απο καιρό πως είστε έχετε ακόμα χιόνια?

Κάλι σου εύχομαι σύντομα να απολαύσεις οσα δεν απόλαυσες στην πρώτη εγκυμοσύνη...για τον αδερφό σου αν είναι με την κοπέλα του ευτυχισμένοι και περνάνε καλά πιστεύω θα το αποδεκτούν και οι γύρω παρά το αρχικό σοκ, άλλωστε σημασία έχει το τι νοιώθουν οι ίδιοι και οχι τι λένε οι άλλοι και απο όσα μας έχεις πει φαίνετε οτι είναι καλός άνθρωπος η νύφη σου.

Ανθή μη ξαναπείς οτι μας ζαλίζεις για τα κιλά οτι λέμε είναι για να σε ξεαγχώσουμε στο θέμα αυτό. περιμένουμε νέα σου την Τετάρτη απο τον γιατρό, φύλο μου είπαν στην αυχενική ναι αλλά περιμένω να το επιβεβαιώσω την επόμενη φορά που θα πάω.

Φιλάκια για την ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε? Εμεις καλά ειμαστε.Πηρα κ τον Στεφανακο μου στο βρεφοκομικο σημερα κ από την ωρα που γυρισαμε ολο αγκαλιτσα ειμαστε. Στο μεταξυ το πρωι που τον πηγα ξετρελλαθηκαν ολες μαζι του..μου ειπαν ολοι οτι μεγαλωσε και αλλαξε και οτι μοιαζει ολο και περισσοτερο!!! :D:D:D:D

Αννα Μαρια μου πολύ στεναχωρεθηκα οταν διαβασα για το μικρο σου. Αυτο ειχαμε παθει και εμεις. Ευτυχως που το προλαβατε. Κι εμενα μου εκανε εμετο απο το βηχα. Και στα κακακια του ισως παρατηρησεις βλενες λογω των φλεματων. Υπομονη με τα εισπνεομενα. Εμεις σημερα τα σταματαμε.

Καγκουράκι μου τι γλυκιά φωτο ειναι αυτη... :):)

Κατερινακι μου περαστικά σου...εισαι καλυτερα τουλάχιστον?Πάλι καλα που ειχες τον αντρα σου. Ελπιζω να μην κολλησουν τα μικρά σου...

Πολλές ιωσεις βρε κοριτσια...

Ανθη μου αν δεν τα πεις σε εμας σε ποιον θα τα πεις ε???Δεν μας πρηζεις μην αγχωνεσαι! Τον Στεφανο μου χθες ηταν η 2η φορά που τον πηρα στην εκκλησια μετα τη βαφτιση.Ειναι απεναντι μας σχεδον η εκκλησια. Ειναι πολύ ησυχος και ανοιγει το στομα του κατευθειαν οποτε ειμαστε μια χαρα.Γενικα οταν βλεπει κοσμο του αρεσει και ετσι ειναι πολύ ηρεμος.

Κάλλι μου αφού παιρνανε καλα κι ειναι ευτυχισμενοι πρεπει να το δεχτειτε.Και μπραβο σου που εβαλες τον εαυτο σου στη θεση της. Κι εγώ σιγουρα θα το σκεφτομουν καπως αν συνεβαινε στον αδερφο μου αλλα πρεπει να κοιταμαι και την αλλη μερια. Τι ειναι αυτο που μου έλεγες για το χρυσο δόντι.

Α τον αλλο μηνα θα λογοδοθει κι ο αδερφος μου ο μικρος, η αδυναμια μου! :D

Για τις δουλειες που με ρωτουσατε εκανα καποια πραγματα, αλλα τωρα πρεπει να τακτοποιησω το ντουλαπι στο δωματιο του μικρου γιατι δεν καταφερα να τα κανω και ετσι δεν τον μεταφεραμε εκει το σ/κ! :oops: Μην με ρωτατε αν εχω ορεξη γιατι δεν εχω...Να σας πω την αληθεια θα ηθελα να ειμαι καπου μακρυα σε ενα παραδοσιακο σπιτακι με τζακι, κουπα τσαι στο χερι, χιονι εξω, κερια αναμμενα και τους αντρες μου διπλα να χαλαρωνουμε...και μετα ξύπνησα!!! :lol::lol::lol:

Ολια, Αθανασια, Αλίνα, ΜαριαΖ πού ειστε εσείς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ως συνηθως εχετε γραψει ολοκληρο βιβλιο, οποτε συγχωρεστε με προκαταβολικα αν ξεχασω κατι η καποια!

Αννα Μαρια μου περαστικα στο αντρακι σου! Δεν ειναι τιποτα, αλλα ειναι κριμα να ταλαιπωρειται! Συνηθισμενο να κανουν εμετο απο το βηχα, δεν ξερουν πως αλλιως να βγαλουν τα φλεμματα...

Καλε τι ειναι η θαλασαιμια; Πωπω μεγαλη γκαντεμια να βρεις τον ανθρωπο σου και να τυχει κατι τετοιο...Ευχομαι να ειναι τυχεροι και να εχουν καλα αποτελεσματα!

Για την κοιλια, αν βρεις το κολπο να φυγει, αλλα χωρις γυμναστικη που τη σιχαινομαι και χωρις να κοψω τη σοκολατα, καθιερωσε πατεντα θα θησαυρισεις!!!!!!!

Μαρακι μου τι κανει ο γλυκουλης σου;

Καγκουρακι θα πρωτοτυπησω και θα πω τι υπεροχη φωτο ειναι αυτη!!!

Κατερινακι περαστικα! Μα τι βαριες ιωσεις ειναι οι φετινες! Απαπα!

Καλλι μου, πολυ σωστα το σκεφτηκες, οι ανθρωποι μετρανε οχι οι ηλικιες και οι συνθηκες, αμα βρει κανεις το ταιρι του ολα τα αλλα περισσευουν!

Ανθη μου, ναι ειμαστε εντονοι και ΝΑΙ αυτο που λες ειναι ΠΟΛΥΥΥΥΥ εκνευριστικο κι εμενα οταν μου το κανει θελω να του σπασω το κεφαλι!!! Γενικα, απλα λεμε λεμε λεμε μεχρι να ξεθυμανουμε και παντα καποιος απο τους 2 ερχεται για αγκαλιτσα, ποτε ο ενας ποτε ο αλλος...

Για τα κιλα να μην αγχωνεσαι, προσεχε βεβαια, αλλα τωρα αν δεν παρεις 11 και παρεις 13-14 δεν θα χαθει κι ο κοσμος;;;;

Εμεις ειμαστε καλα, το προσωπακι αρχισε να ξεκοκκινιζει, γελαμε, ψιλοπερπαταμε αλλα με φοβο πολυ, σε μια βδομαδα κλεινουμε χρονο, ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι αρχισε να περπατα ο μικρος σου?Θα εχουμε γενεθλια την αλλη βδομαδα?

Ο δικος μου γλυκουλης γκρινιαζει προς το παρον.Ειχε μαθει τοσες μερες στο σπιτι να κοιμαται το πρωι μετα την κρεμα 1-1,5 ωρα κ στο σχολειο ξεβολευτηκε κ δεν κοιμηθηκε...οποτε καταλαβαινεις...κι ειναι κ κολλημενος πάνω μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου περπαταει γυρω γυρω στα επιπλα απο 7μιση μηνων-8...αλλα βηματακια χωρις να κρατιεται τωρα τελευταια κανει κανα δυο και μετα καθεται κατω η πιανεται, μαλλον φοβαται, γιατι προχτες που παιζαμε κυνηγητο και δεν το σκεφτοταν εκανε 7-8 βηματακια και μετα καθοταν! Ναι, εχουμε γενεθλια την Κυριακη!

Ο γλυκουλης μου! Μαμακιας κι αυτος ε;Αλλο που δεν θελουμε βεβαια! χεχε!

Σε σταθμο δουλευεις; Απο τη μια δυσκολο να εχεις μαζι σου το παιδι στη δουλεια, απο την αλλη ομως εισαι πολυ τυχερη που μπορεις η ιδια να τον προσεχεις και να εισαι βεβαια για την ασφαλεια και τη διατροφη του!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι.

Ο μικρός είναι όπως πριν, αλλά έχει ανεβάσει και πυρετό τώρα. Του έδωσα ντεπόν κι ελπίζω να πέσει. Αφήστε που κοιμήθηκε, μάλλον οριστικά για βράδι και δεν του έδωσα το σιροπάκι για τα φλέγματα, γιατί του είχα δώσει το ντεπόν... Ουφφφ...

Χριστίνα, η θαλασσαιμία είναι η μεσογειακή αναιμία. Απλά σε όλο τον υπόλοιπο κόσμο τη λένε θαλασσαιμία!

Κι εγώ σιχαίνομαι τη γυμναστική, αλλά οι κοιλιακοί είναι η αδυναμία μου! Μου αρέσει πάρα πολύ να κάνω κοιλιακούς. Πέρσι τέτοια εποχή περνούσα φάση διατροφής/γυμναστικής. Κι επειδή σε γυμναστήρια δεν πατάω γιατί έχω κάκιστη εμπειρία, έκανα γυμναστική στο σπίτι. Γυρνούσα μετά τις δέκα απ' το σχολείο και καθόμουν βραδιάτικα κι έκανα διακόσιους κοιλιακούς, βαθιά καθίσματα, κι ένα σωρό άλλες ασκήσεις. Μετά, βέβαια, έμεινα έγκυος και τα σταμάτησα όλα! Αλλά μη μου πεις να πάω γυμναστήριο/πισίνα κι άλλα τέτοια...

Μαρία, καλά πόσων χρονών είναι ο μικρότερος αδελφός σου και αρραβωνιάζεται;

Καγκουράκι, τι κάνουν η Αγγελικούλα και η κοιλίτσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολα τα κοριτσάκια,

πρωινή σήμερα :):) έχει τη μικρή η μαμά μου και έτσι μπήκα να σας πως μια γλυκιά καλημέρα. Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω οσα γράψατε θα τα διαβάσω το μεσημεράκι με την ησυχία μου, ελπίζω να είναι καλύτερα τα άρρωστα μωράκια μας. Θα σας πω μόνο την χθεσινοβραδυνή μας περιπέτεια.

Έλλειψα δυο ώρες το απόγευμα απο το σπίτι την ώρα που έριχνε πολύ βροχή και γυρνάω κατα τις 9 και βλέπω τον μισό πάγκο της κουζίνας μέσα στα νερά και μιλάμε για πολύ νερό. Κοιτάω δεν είχε μπει απο την μπαλκονόπορτα γιατι ήταν στο μέσο του δωματίου. Τα νερά είχαν περάσει στα ντουλάπια απο κάτω,ήταν και η μοκέτα μούσκεμα και τα πάνω ντουλάπια που έχω τα ποτήρια είχαν πολύ λιγότερο νερό. Ευτυχώς ήρθε και ο άντρας μου μετά απο λίγο και με βοήθησε στο καθάρισμα, βασικά έκανε τα περισσότερα αλλα οπως καταλαβένεται βγάλαμε ολα τα πράγματα έξω για να τα καθαρίσουμε. Ουφ κοιμήθηκα χθες στις μια και μισή κομμάτια. Τώρα την αιτία την ψάχνουμε μάλλον περάσανε απο τον τοιχο γιατι ακριβώς απο πίσω απο τον δικό μας είναι το ρετιρέ της διπλανής πολυκατοικίας και σε εκεινο το σημείο είναι μπαλκονι...τι να πω δεν ξέρω. Είχαμε ολο το βράδυ την μοκέτα κρεμασμένη στη σκάλα να στραγγίζει. Ευτυχώς ειχα πάει την μικρή στη μαμά μου και δεν την είχαμε μες στα ποδια μας.

Θα τα πούμε και το μεσημεράκι!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες,σας ευχαριστω ολες για τα περαστικα,ειμαι ηδη καλυτερα αλλα ο λαιμος μου συνεχιζει να ποναει πολυ,δεν ξερω αν θα την γλιτωσω την αντιβιωση ως το τελος,σημερα πηγα εκανα και τις εξετασεις αιματος και να κανω και τον υπερηχο απο βδομαδα να τελειωνω,εχουμε ενα κρυο εδω ανυποφορο,δεν αντεχω αλλο τον παλιοχειμωνα,φετος μας εχει τρελανει πολυ χιονι και παγωνια δεν ειναι να βγαινεις εξω καθολου, :twisted::twisted: εχουμε την κριση εχουμε και τον παλιοχειμωνα που φετος ειναι ατελειωτος και αβασταχτος αντε να δουμε ποσο θα αντεξουμε :(:twisted::twisted:

Αννα Μαρια περαστικα συντομα στον Ανδρεακο σου,ο καημενουλης ταλαιπωρια τραβαει,τι σιροπι σας εδωσε σε τοσο βρεφακι;;εμεις μονο εισπνεομενα καναμε,το νου σου στην αναπνοη του να εχεις να μην ζοριζεται,ενας υγραντηρας θα βοηθουσε εκει που κοιμαται,εγω παλια πηγαινα γυμναστηριο φανατικα,εκανα αερομπικ,στεπ και οργανα,ειχα μεγαλη τρελα αλλα απο τοτε που εμεινα εγκυος στον πρωτο σταματησα τελειως και τωρα δεν εχω ουτε ορεξη ουτε χρονο αλλα ουτε και αντοχες να ξαναπαω

Κατερινακι τι ηταν αυτο που παθατε ρε κοριτσι;;;φανταζομαι πανικος μεγαλος :o:o μαυτον τον παλιοκαιρο ουφφφ αρχισα παλι.....

Ανθη μην το ξαναπεις οτι μας ζαλιζεις το εχουμε ξαναπει οτι ειμαστε εδω για να ακουμε η μια την αλλη και να λεμε οτι μας απασχολει,φεισμπουκ δεν εχω γιαυτο σου ειπα να βαλεις εδω φωτο να σε καμαρωσουμε εμεις μιας και φαγωθηκε η Αννα Μαρια με τους κοιλιακους σου

συμπεθερα ουτε εγω το ξερω για το χρυσο δοντακι που λες,οσο για τον αδερφο σου εγω δεν θα ειχα προβλημα με την σχεση του,αν ειναι αυτοι καλα και αγαπημενοι ολα τα αλλα περιττευουν νομιζω

Μαρακι με το καλο να λογοδοσεις τον αδερφο σου,με το φαγητο πως τα παει ο Στεφανακος;;

Χριστινακι θα κανετε παρτακι για τα γενεθλια του μικρουλη;;νωρις περπατησε!!!

δεν θυμαμαι κατι αλλο πολλα φιλια και τα λεμε παλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι

δεν μπορώ άλλο αυτό τον καιρό θέλω ήλιο και άνοιξη.....σα πολύ δεν κράτησε το κρύο :evil:

Μαράκι καλή αρχή πάλι στον βρεοφονηπιακό ο Στεφανάκος σου, οσο για τις δουλειές που θα πάει θα γίνουν...

Αννα Μαρία πως είναι ο μικρούλης γενικά τα περισσότερα αν έχουν φλεματάκια κάνουν εμετό, δίνετου ντεπονάκι για τον πυρετούλη, απο διάθεση πως τον βλέπεις.

Χριστινα χρονίζει την άλλη βδομάδα ο μικρούλης σου τέλεια, φαντάζομαι θα αναρωτιέσαι πως πέρασε ένας χρόνος και περπάτησε και γρήγορα γιατι λένε οτι τα αγοράκια αργούν. Εκανε βλέπω και δουλεια η κρεμούλα αντε να ηρεμήσει το δερματάκι του.

Κατερινάκι έλα να γκρινιάξουμε μαζί για τον καιρό εσύ ειδικά και με τα χιόνια έχεις ένα λογο παραπάνω. Περαστικά και για τον λαιμό και να μας πει τι έγινε με τις εξετάσεις.

Σας χαιρετώ κούκλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑ μου ναι θα κανουμε βεβαια!!!!! Και θα εχουμε πολυυυυ κοσμο, να δω που θα τους βαλω! Χεχε!

Περαστικα καλε! Χαλια ο καιρος, ελεος πια τη χειροτερη χρονια διαλεξε, ολα εναντιον μας ειναι!!!!!

Καγκουρακι, ναι ηρεμησε ευτυχως! Δεν το πιστευω ποτε χρονισε, ειναι απεριγραπτο αυτο! Πως αλλαξε, ποσο μεγαλωσε, τρελαινομαι! Δεν εχει περπατησει καλα καλα, αλλα δεν με νοιαζει, οποτε θελει αυτος!

Αννα Μαρια ο μικρος πως ειναι;

Κατερινακι περασατε ταλαιπωρια και αντε τωρα να βρεις τη διαρροη και να το φτιαξεις!

Φιλακια και την καλησπερα μου στις υπολοιπες!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, κάναμε εισαγωγή στο νοσοκομείο, γιατί θέλει μασκούλες που εμείς δεν μπορούμε να του βάλουμε και έχει και δύσπνοια. Πετάχτηκα σπίτι να πάρω κάτι πράματα και σας γράφω. Θα ξαναγράψω όταν μπορέσω.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε??Εγώ τρεχω με δουλειες...Προσπαθω να συγυρισω το σπιτι, ματαια γιατι ο μικρος δεν ξεκολλαει απο μενα. Με εχει πιασει κι ενα ψιχοπλακωμα...μας ηρθε ο λογαριασμος ρευματος 1700 ευρω!!!! :o:o:shock::shock::shock::shock: Εχου υποδαπεδια θερμανση και ξεραμε οτι θα ειναι πιο τσιμπημενος ο λογαριασμος αλλά όχι κι ετσι!!! Γενικά τα οικονομικά ειναι πολύ χάλια... :(:(:(

Καγκουράκι μου βρηκατε τελικά από που προήλθαν τα νερά?Ελπιζω να βρεθει λυση για να μην ξανασυμβει.

Αννα Μαρία μου ειναι πολύ μικρος ο αδερφος μου...21!!!! Εγώ τον είπα αφου τον θελουν ας μεινουν μεχρι το λογοδοσιμο και για γαμους και τετοια να περιμένουν...ειναι μικρά και τα δυο.

Πώς ειναι ο Αντρεας???Για τον πυρετο βαζε υποθετο ειναι πιο δραστικο και μπορει να το συνδυασεις με το σιροπι.Ποιο σου έδωσε?

Κατερινα μου ελπιζω να σου περασει κι ο πονολαιμος. Συμφωνω μαζι σου με το θεμα του Χειμωνα, με κουρασε φετος λόγω του μωρου...θελω να τον παω μια βολτα και φοβαμαι...Με το φαγητο ειναι πολύ καλύτερα ευτυχως...επεστρεψε στις παλιες του συνηθειες!!!!

:D:D

Χριστινακι μου μακαρι να ημουν σε σταθμο και να ειχα τον μικρο μαζι μου...Σε δημοτικο σχολειο δουλευω και αναγκαστικα τον αφηνω σε βρεφοκομικο.

Μια χαρα ο μικρος σου...θελουμε φωτο απο το παρτι σας!!!

Αννα Μαρια μου τωρα διαβασα τη δημοσιευση σου...πολυ στεναχωρεθηκα...ελπιζω να περάσει συντομα και να γυρισετε σπιτι σας γεροι...Θα περιμενουμε νεα σας...

Ανθη μου πού είσαι εσύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου τι παθατε βρε κοριτσι μου?βρηκατε τελικα απο που ειναι?συμπεθερα αν δεν θελετε αλλο χιονι στειλε απο δω καλε λιγο!εμεις το θελουμε!!!!κι εγω δυστυχως με πονολαιμο παιδευομουν αλλα τελικα την πηρα την αντιβιωση μου!ευχομαι εσυ να την γλιτωσεις!!!!

μαρακι μου ξεσυνιθισε ο στεφανακος σου ε?????αντε παλι στην ρουτινα του σχολειου!!!!

χριστινα μου ειδες ποσο γρηγορα περνει ο καιρος?εμενα η κωνσταντινα ειναι 6,5 κι αρνουμε να πιστεψω οτι μεγαλωσε τοσο!!!!σαν χθες μου φαινεται οταν ημουν στην κλινικη!!!!!προσπαθησε να ΖΕΙΣ την καθε σας στιγμη!!!!!!

ανθη μου τι κανεις??????

αχ κοριτσια κλεινουν τα ματια μου!!!!!!!ουτε διαβασα τι εγραψα!παω κατευθειαν να την πεσω γιατι αλλιως θα πεσω!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Είστε όλες καλά;;;

Δευτέρα και Τρίτη το πρόγραμμά μου είναι τόοοοσο βαρύ που εξαντλούμαι πραγματικά.Εντωμεταξύ είχα προγραμματίσει για σήμερα να διορθώσω το βράδυ αλλά δεν είχα αντοχές δυστυχώς...Θα στρωθώ το ΣΚ που θα είμαι πιο ξεκούραστη. Επίσης, ενώ νόμιζα πως είχα ξεφορτωθεί τις ζαλάδες με ξαναθυμήθηκαν....Αύριο το πρωί έχω γιατρό. Λογικά θα κανονίσουμε και την αυχενική.

Άννα Μαρία πολύ λυπήθηκα με τον Αντρέα σου :(:(:(:( ...Κρίμα το μωράκι σου....Εύχομαι να γίνει εντελώς καλά πολύ πολύ γρήγορα και από εδώ και πέρα πάντα μασκούλα να πεις στον αντρούλη σου..Για τη φωτό ευχαριστώ πολύ πολύ! Με ανέβασες ψυχολογικά! Όσο για το φωτοσοπ..όχι δεν έκανα :lol::lol::lol: Πριν λίγο καιρό έμαθα να ανεβάζω φωτογραφίες..το φώτοσοπ απαιτεί μάστερ :lol::lol::lol: ..Η θαλασσαιμία είναι η Μεσογειακή αναιμία;;;; Για να μιλάς για στίγμα, μάλλον αυτό θα είναι..Κρίμα με τον ανδερφό σου..Γκαντεμιά να έχει το στίγμα πάνω που βρήκε μια κοπέλα στα μέτρα του..Είναι σίγουρο αυτό;;;; Όταν λες ότι δεν έχει κάνει ποτέ σχέση εννοείς σοβαρή σχέση ή γενικώς σχέση;;;;;

Κατερίνα μου εσύ τι ήθελες τώρα;;Αγόρι ή κορίτσι;; Πάντως αφού σου είπαν αγόρι είναι σχεδόν σίγουρο. Στα κορίτσια επιφυλάσσονται να πουν φύλο τόσο νωρίς..Ελπίζω αύριο να μη μου πει ο γιατρός να κάνω και καμιά άλλη εξέταση...Έλεος πια. ΟΚ είμαι..Έχει φοβηθεί το μάτι μου.......Ο φόβος μου ο μεγάλος είναι μήπως μου πει για καλλιέργεια κολπικού υγρού και βγει πάλι ουρεόπλασμα..Και καλά, οι προηγούμενοι γυναικολόγοι που είχα ήταν χαλαροί με το θέμα..Αυτός αν δεν είναι;;;Τέλος πάντων, ας μην αγχώνοναι από τώρα..Πάντως αν κάνω και μου βρει ουρεόπλασμα δεν πρόκειται να πάρω αντιβίωση..Ούτε στον Πάνο πήρα..Λες και με αντιβίωση φεύγει...Τέλος πάντων, ας μην αγχώνομαι από τώρα...Τώρα διάβασα αυτό που πάθατε με τα νερά...ΦΡΙΚΗ..Πάλι καλά που έλειπε η Αγγελικούλα και ήρθε ο άντρας σου μετά από λίγο! Τυχερή ήσουν μέσα στην ατυχία σου!

Χριστίνα μου δεν είναι πολύυυυυ σπαστικό να το κάνει αυτό;;;;;; Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Παλιότερα όταν τσακωνόμασταν υποχωρούσα εγώ πιο γρήγορα...Τον τελευταίο καιρό εκείνος και τώρα που είμαι έγκυος πάντα εκείνος :lol::lol::lol: Εκτός πια αν ξέρω ότι είμαι λάθος 100% οπότε θα ζητήσω εγώ συγνώμη..Περπάτησε ο Δημητράκης σου;;; Άντε καλή αρχή! Θα τρέχει στο πάρτυ του!!!!!

Μαράκι τους έλειψε ο Στεφανάκος ε;; Πώς να μην τους λείψει τόσο γλυκό μωράκι που είναι;;;Όσο για τη θεία κοινωνία όταν βαφτίστηκε ο Πάνος τον πήγα 3 Κυριακές σερί και το παιδί άνοιγε το στόμα του κανονικότατα. Μετά άργησα πολύ να τον ξαναπάω και δεν άνοιγε το στόμα..Ο παπάς μου είπε ότι πρέπει να τον πηγαίνω πιο συχνά στην εκκλησία και εγώ για να είμαι ειλικρινής στράβωσα λιγάκι με την παρατήρηση...Τώρα κολλάω λίγο μήπως και δεν το ανοίγει πάλι και τ' ακούσω...Θα βάλω όμως τον άντρα μου να τον κρατάει :lol::lol::lol: Με το καλό να λογοδοθεί ο αδερφούλης σου!

Κατερίνα μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!!! Όσο για τις φωτό, στη συγκεκριμένη που λέει η Άννα Μαρία φοράω μαγιό και αν έβαζα φωτό στο μάμυ σίγουρα δε θα έβαζα αυτή :oops::oops::oops::oops::oops: ...Και για να αποκαταστήσω την αλήθεια, κοιλιακούς δεν έχω :roll::roll::roll: ...Απλά δεν είχα καθόλου κοιλιά και ούτε μου έμεινε τίποτα μετά την πρώτη εγκυμοσύνη...Σ'αυτήν όμως σίγουρα θα μείνει γιατί φουσκώνω επικινδύνως...Καμία σχέση με τον Πάνο...Στον Πάνο ήμουν πλάκα στην 11η εβδομάδα. Τέλος πάντων. Ας γίνει ό,τι είναι να γίνει..Το θέμα είναι ότι βαριέμαι να βάζω κρέμες και λοιπές μαλ..ιούλες.....Βαριέμαι αφόρητα....

Άννα Μαρία.....τώρα διάβασα τη δημοσίευσή σου γιατί γράφω την απάντηση με δόσεις...Στεναχωρήθηκα πάαααααρα πολύ με την εξέλιξη :(:(:(:( Η Παναγίτσα κοντά σας και να πάτε πολύ πολύ γρήγορα στο σπιτάκι σας και το μωράκι σου να μην ξανακολλήσει ΤΙΠΟΤΑ. Θα περιμένουμε νέα..

Φιλάκια πολλά! Περαστικά στον Αντρεάκο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρία περαστικά στον Αντρίκο σου, να γίνει γρήγορα καλά και να γυρίσετε με το καλό στο σπιτάκι σας. Περαστικά πραστικά και μια μεγάλη αγκαλιά απο μένα και την Αγγελική!

Μαράκι 1700 ευρώ ρεύμα, μήπως έχει γίνει κάν λάθος...

Ανθή μου περιμένουμε τα νέα σου απο τον γιατρό σήμερα. Για τις εξετάσεις απο τους γιατρούς έχω καταλάβει οτι είναι θέμα τι 'σχολής' είναι ο καθένας. Εγώ τον ειχα ρωτήσει και μου είχε πει οτι δεν ζητάει καλλιέργεια κολπικού υγρού στο πλαίσιο του προγεννετικού ελέγχου γιατι και να βρεθεί κάτι με αντιβίωση συνήθως δεν φεύγει και απλά μπαινεις σε ένα κύκλο να το καταπολεμήσεις να μη φεύγει κλπ. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη κάπου στην 7η -8η βδομάδα έβλεπα καφέ υγρά οχι αίμα, δεν μου έδωσε με τη μια προγεστερόνη που διαβάζω οτι πολύ γιατροι δίνουν αλλά μου είπε να κάνω καλλλιέγεια κολπικού υγρού, βρέθηκε οτι είχα κολπίτιδα και με αντιβίωση που πήρα μια βδομάδα σταμάτησαν τα υγρά. Μετά που το συζητήσαμε μου είπε οτι παλια δίνανε προγεστερόνη και οτι σήμερα ειδικά στην Βρετανία δεν το προτείνουν αλλά αν κάποιος γιατρός το δίνει χρόνια ή κάποιος νεότερος έχει μάθει απο ένα παλιο δίνει και αυτός. Ελπίζω να βγάλεις άκρη έτσι όπως τα έγραψα. Για το φύλο αν σου πω οτι δεν είχα κάποια τρελή προτίμηση θα με πιστέψεις, απο τη μια έλεγα αγορι για να είναι ενα και ενα απο την άλλη έλεγα κοριτσι για να έχει παρέα καλή η Αγγελικούλα έχω και τόσα ρουχα απο την Αγγελική και κάποια αφορετα κιολας. Διαισθηση ομως νομίζω ειχα οτι θα είναι αγόρι ;)

Αυτά πολλά έγραψα πάλι

Φιλιά τσούπρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Μαρακι μου τι κανεις; ΠΟΣΟ σας ηρθε το ρευμα;;;; Απιστευτο! Για ποσο διαστημα χρησης;; Τι να πω...ας ειναι, στους γιατρους να μην τα τρωμε λεφτα και ολα τα αλλα ΟΚ...

Κ.Τ.Κ. Ναι! Πολυυυυ γρηγορα! Ακομα εχω την αισθηση του οταν τον πρωτοαιρνα αγκαλια και ουτε κουνιοταν, τωρα γυριζει σαν ζιζανιο!!!!Χεχεχε! Κι οχι τιποτα αλλο, μεγαλωνουν αυτα μεγαλωνουμε κι εμεις! Δεν γινοταν αυτα να μεγαλωνουν κι εμεις να μικραινουμε; Η εστω να μενουμε στασιμες; Τεσπα!

Ανθουλα μου κι εγω ειχα ουρεοπλασμα και 3 γιατροι τιποτα δεν εκαναν, μου ειπαν οτι πολλες γυναικες το εχουν στην εγκυμοσυνη. Τωρα αν χρειαστει να παρεις αντιβιωση, ενταξει μην τρελαινεσαι, τι να γινει; Μη φοβασαι, το μωρο μια χαρα θα ειναι, ο πλακουντας προσφερει απιστευτη προστασια!

Τωρα που εισαι εγκυος στα οπα οπα πρεπει να σε εχει! Παντα δηλαδη, αλλα τωρα πιο πολυ!

Βρε συ! Εχεις φωτο στο φατσοβιβλιο και δεν εχεις εδω; Βαλε καμια με το μωρο να σας καμαρωσουμε!

Αννα Μαρια, ελπιζω να εχεις καλα νεα και συντομα, να ειναι καλα το Αντρεακι και να βγειτε απο το νοσοκομειο γρηγορα!

Καγκουρακι μαζι γραφαμε! Καλησπεραααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...