Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

kalhmeraaaaaa koritsiaaaaaa!!!

KALO MHNAAA MPHKE O MHNAS TON MPEMPE MASSSSSSSSS :D:D:D:D

X+M ME TO KALOOO KOPELA MOYYY!!!WRAIA THA EINAI NA GENNHSEIS SHMERA PRWTOMAGIA!!ME ENAN PONO EUXOMAI!!!

TPT DEN EMEINEEEEEE :D:D:D:D AX KORITSIA ANYPOMONW!!!

ELENA C STA PRENATAL EIDA KOUNOUPIERA GIA PORT MPEMPE AKOMA KAI GIA KATHISMATAKI AUTOKINHTOU!!EGW PIRA :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΜΑΣ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.....

ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ.

ΧΤΕΣ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΤΗ ΚΑΡΕΚΛΑ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΑΝΙ ΤΗΣ ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΑΙ ΙΣΑ-ΙΣΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΘΩ ΚΑΤΩ.

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΗΡΘΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΗ. ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΚΑΤΡΑΚΥΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ.

ΑΥΡΙΟ ΔΕ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ;;;;;;;

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ! ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΙΔΕΥΕΙ. "ΜΗΝ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!"

ΚΑΝΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΕ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να σας πω ενα γεια και ειμαι ακομα εδω!!

Δεν προλαμβαινω να σχολιασω χαιρομαι που ειστε ολες καλα! Αντε το φαγαμε το γαιδαρο :) !!!

Προσπαθω εδω και 1μιση ωρα να κοιμησω το μικρο και δεν θελει με τιποτα... εχω κουραστει πολυυυ... του εταξα τα παντα και αυτος εκει... που την βρησκουν τοση ενεργεια?? αυτη τη στιγμη στεκεται πανω στο τραπεζακι του χωλ :shock:

Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλό μήνα κι από εμένα σε όλες!!!

Καλέ δεν σας προλαβαίνω, τι να πρωτοσχολιάσω δεν ξέρω!!!!

Τι βιάζεστε όλες να γεννήσετε καλέ; Τώρα μπήκε ο Μάιος, Μωράκια Μαΐου είμαστε όχι Απριλίου..χιχιχι!!

Πάντως τώρα τις τελευταίες μέρες κατάλαβα την ευχή Καλή Λευτεριά....έχω βαρύνει πολύ και ειδικά στον ύπνο μαρτυράω, κουράζομαι σχετικά εύκολα και δεν μπορώ να κάνω τίποτε. Βέβαια, σπίτι δεν έχω μείνει καθόλου, τις βολτούλες μου τις πηγαίνω, αν και εδώ κοντά μόνο για να μην οδηγώ μεγάλες αποστάσεις!! Πού να μην πρόσεχα δηλαδή μη γεννήσω νωρίτερα....κ...0 δεν θα έβαζα κάτω!!! χιχιχιχι

Εύχομαι καλό μήνα σε όλες μας με γρήγορες και όσο το δυνατόν ευκολότερες γέννες!! :) (σε όσες περιμένουμε τον μπαμπά μας να έρθει, να κάτσουν τα μωράκια μας ήσυχα και φρόνιμα στην κοιλίτσα μας μέχρι να έρθουν!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου,εγω τιποτα ακομη...ουτε συσπασεις....

απλα κινουμαι σαν τον πιγκουινο.....πονανε απο κατω τα κοκκαλα της λεκανης εκει στο πιπι μου....κατουραω ανα 15 λεπτα και 2 μερες τωρα παω τουαλετα για κακακια 6 φορες την ημερα.......ελεος..............τι επαθα???

Ηλπιζα σημερα πως θα γεννησω..το ειχα σαν προαισθημα αλλα....τιποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλό μήνα , σας έχει φάει η αγωνία ε για το πότε θα γεννήσεται;Μάλλον τα ζουζούνια σας θέλουν να απολαυσουν λιγάκι ακόμα την θαλπωρή της κοιλίτσας σας.

Χ+Μ με το καλό να δεχτείται το νέο μέλος.

sotcku μην τα βάζεις με την πεθερά σου ,η γυναίκα από ενδιαφέρον το κάνει....μην νομίζεις ότι σου κάνει καψόνια,όχι προσθεού......

Αργυρω 27 σε βλέπω να γράφεις τον επίλογο στην λίστα μας.Την έχει αράξει για τα καλά ο μικρός στην κοιλίτσα σου μου φαίνεται...Καλά αυτή η διαστολή δεν προχωράει καθόλου;Κάτι ήξερε ο γιατρός σου τελικά....

anji ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές, με το καλό το Σεπτέμβριο να πάρεις και εσύ αγκαλίτσα το αγκελούδι σου.

Λοιπόν εμείς είμαστε μια χαρά ,σπίτι πια, και από την ΠΑρασκευή έχουμε ξεκινήσει τις βόλτες μας ,τα καφεδάκια μας, και περνάμε πάρα πολύ ωραία.Ευτυχώς ο μικρός τον δέχτηκε πάρα πολύ καλά το μωρό και όλο θέλει να τον χαιεδεύει και όπου πάμε τον δείχνει με καμάρι.Κατά τα άλλα θηλάζω κάθε 1,5 το πολύ 2 ώρες ,είμαι άυπνη και κουτουλάω όλη την μέρα,νυστάζω απίστευτα και κοντεύω να κοιμάμαι όρθια αλλά είμαι παρά πολύ ευτυχισμένη με τους άντρες μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraa koritsia mouu :D:D:D

ti kanete?

Argirw mou voleutike to nini sou :D ela esena tpt den sou meine..3 meroules kai meta mpaineis kliniki ;)

a!!!oso gia tis polles kenwseis kai egw to idio...me pianei etsi ena ponaki xamila kai trexw toualeta!!sigoura paw 3-4 fores thn mera!pantws poly kalytera apo thn dyskiliotita einai auto!!

mipws glytwsoume kai to klisma,...lew egw twra :lol:

marianap vgaineis apo twra voltoules??den perimeneis na sarantiseis kai meta? :? pantws xeromai pou ola einai kala :D:D:D

expectingummy emeis konteuoume...gia auto metrame tis meres ;);)

apo syspasoules pws pate??Egw exw...kiriws vradines-apogeumatines wres!

autaaaaaaa...filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ερωτησηηη!!!

καθως πλενομουν απο κατω ειδα ενα παχυρευστο πραγμα πρασινοποκιτρινοπω !!τι ειναι αυτο???

να ανησυχω??

επαιρνα τηλ τον γιατρο αλλα το εχει κλειστο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας! δεν εχω γεννησει ημασταν 15 μερες μια ο ενας μια ο αλλος αρρωστοι και οι δουλειες απιστευτα πολλες...τι να σας πω χαλια μαυρα....

μωρουδένια ΤΡΕΧΑ στο μαιευτηριο, μου εχει πει ο γιατρος αν δω κατι τετοιο να παω αμεσως γιατι μπορει να εχει πιεστει το μωρακι στην κοιλια και να κανει κακα και να υπαρξει προβλημα!

κοριτσια σας φιλω ολες σας σκεφτομαι συνεχεια και οποτε προλαβαινω διαβαζω νεα σας...γινεται χαμος....ελπιζω να χαλαρωσουμε...

αυριο ξεκιναμε Καρδιοτοκογραφο......ουφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! Ειμαι ακομα....δουλεια και βαριεμαι φριτα!!

Καταρχην μωρουδενια παρε τηλ στην κλινικη που θα γεννησεις και πες τους τι γινετε..

Αργυρω στρογγυλοκαθησε η μικρη στη κοιλια αντε λιγο σου εμεινε μονο 3 μερες!!

σαμανθα μου περαστηκα σας!

Μαριαννα μου χαιρομαι που ειναι ΟΛΑ καλα! Ηδη κανετε βολτες?? Μπραβο!! :)

Ελλη μου χαρηκα που σε βρηκα στο φεις!!!

Η Κατερινα δεν μπηκε καθολου να μας πει νεα της?... κανονικα και η Χουανιτακι πρεπει να εχει γεννησει. Τη Δευτερα ελεγε οτι θα μπει σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τομα και σαμανθα ευχαριστωωω για τις απαντησεις!πηρα τηλεφωνοο στον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι απο την εξεταση που με ειχε κανει απο κατω ειναι βλεννη λεει που συσσωρευτηκε!με ρωτησε αν εχω πονακια..καθε ποτε ..και τετοια και μου ειπε να μην ανησυχω...με ρωτησε αν νιωθω και το μωρο καλα και του λεω ναι...οποτε μου λεει μην ανησυχεις..!

ηρεμησα τουλαχιστον,.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia2 ΒΡΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Η΄ ΠΑΡΕ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΑ ΥΓΡΑ ΔΙΑΦΑΝΕΣ, ΠΑΧΥΡΕΥΣΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ. ΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΣΙΝΑ Η΄ ΡΟΖ΄Η΄ ΔΩ ΑΙΜΑ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΠΑΙΡΝΩ ΤΑΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ....

ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ, ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τομα και σαμανθα ευχαριστωωω για τις απαντησεις!πηρα τηλεφωνοο στον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι απο την εξεταση που με ειχε κανει απο κατω ειναι βλεννη λεει που συσσωρευτηκε!με ρωτησε αν εχω πονακια..καθε ποτε ..και τετοια και μου ειπε να μην ανησυχω...με ρωτησε αν νιωθω και το μωρο καλα και του λεω ναι...οποτε μου λεει μην ανησυχεις..!

ηρεμησα τουλαχιστον,.. :D

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΑΡΑ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΑΡΑ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.....

na sai kala kopela mou...kai esy akoma edw e?? :D ante me to kalo...ligo emeine apo oti katalavainw!a to eixes kai esy auto e?apla exoune perasei 4 imeres apo tote kai den to sinedesa me auto...alla eutyxws ola kala

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenades mou kalispera ! iste stin anamoni e? me to kalo na erthoun ta mpempakia sas ! na zisoun se oses ta exoun idi agkalitsa !

sas efxaristo poli gia tis efxes sas gia tin mikri ! ine i tetarti mera spiti kai den mporo na to pistepso:)

as paroume omos ta pragmata apo tin arxi .

thimaste pou sas elega gia tin apistefti fagoura pou den antexa allo , etsi lipon apofasisame na pame programatismena mias k ixa malako traxilo stis 27/04 (ximeromata) ligo perisotero apo dio ebdomades noritera apo tin pht mou .

stis 26/04 ( 37 ebdomadon k 3 imeron )tin perasmeni pempti diladi giro stis 6 to proi spane ta nera sto krebati plimirisame :) xarika mporo na po giati stis kathisterisis tha mas prolabene i mikri k etsi tha glitona k tin proklisi tin epomeni mera . mexri na pame stin kliniki omos ta ida OLA . oi ponoi tis gennas ixan arxisi k itan poli entonoi k ston dromo ixe apistefti kinisi . me to pou paw stin kliniki zitaw episkliridio prin kan akomi kathiso sto krebati kai me to pou kathome sto krebati otan irthe o giatros niotho xana igra na trexoun arketa tous to leo ta kitane k arxizoun k trexoun panikoblitoi . ta nera itan kexrosmena diladi to moro prolabe k afodesfe stin mitra pragma e3eretika epikindino gia to idio k gia afto eprepe na broun tropo na bgi to sintomotero .( sto spiti ta igra itan diafana k mesa se poli ligo xroniko diastima eginan etsi) mou bazoun orous k arxizoun na psaxnoun gia xirourgia elefthera gia anesthisiologous pou itan diathesimoi klp mias k eprepe na mpoume espesbmena gia kesariki ane3artitos oti arxise i diadikasia tou fisiologikou toketou k to moro itan idi arketa xamila . me arpazoun k me pernoun gia xirourgio , emine pagoto o antroulis mou k oi dikoi mou . den ton afinoun na mpi sto xirourgio otan mou kanoun episkliridio kai raxiea anesthisia k me kratai o giatros , tou leo tha sou spaso kanena xeri k sto telos den tha mporesis na kanis tin doulia sou .( mou ekanan dio idon anesthisies giati i episkliridios ithele 20 lepta gia na drasi k emis den ixame toso xrono . i raxiea ithele mono dio leptakia ) . me etimazoun erxete k o antroulis mou k 3ekinai i diadikasia ...eperna poli dinami koritsia pou ton ixa sto plebro mou kai eniotha apistefti asfalia giati i3era pos k o pateras mou itan eki mias k ine o pediatros tis mikris . stis 9:04 akoustike to proto klama tis zois mou . eniosa apistefta , monadika den mporo na to pistepso . den mou tin dosane omos amesos oute mporesa na tin antikriso otan eklege k (afto den mou arese , itan poli periergo) mias k eprepe na tin paroun amesa gia na tis aferesoun tixon ipolimata pou ixe sto stomaxaki tis apo to kexrosmeno amniako igro . se ligi ora mas tin fernoun k tin kitame k oi dio . den tha to 3exaso pote oute to proto tis klama oute tin proti fora pou tin antikrisame . axx . sto meeftirio ematha na perpatao 3ana apo tin arxi :) k tora prospatho na anaroso apo tin kesariki . tha ithela na genniso fisiologika gia na bioso k afti tin empiria alla afou den ixame alli epilogi ime apistefta eftixismeni pou mporo na tin exo agkalia kai ine kala .

tora sto spitaki prospathoume na prosarmostoume stin nea pragmatikotita k den mporoume na pistepsoume oti afto to moraki ine diko mas . tin kitame k lionoume k ine apistefto pos mporis na agapisis toso poli ena plasma etsi 3afnika .

sas efxaristo poli k esas koritsia olous aftous tous mines gia tin parea sas . den tha xathoume bebea tora ta kalitera erxonte :)

filia polla k elpizo na min sas kourase i fliaria mou

ps marriana mou ala3e se parakalo stin listoula mas tin imerominia toketou mou . i sosti ine 26.04

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βελουδένια διάβαζα τα νεα σου με κομμένη την ανάσα!!! Νομίζω απίστευτη εμπειρία όλο αυτό. Είδες τελικά που το μπεμπάκι σου είχε άποψη για το πότε θα βγει???

μωρουδένια ελπίζω όλα να είναι καλα τώρα. Διάβαζα τα νεα σου και αγχώθηκα αλλά απ'οτι είδα μια χαρά

Σήμερα πήγα να πάρω μια κουνουπιέρα για το πορτ μπεμπέ και τελικά πήρα και μια κουδουνίστρα και ένα φορμάκι και ένα βαμβακερό κουβερτάκι για το καρότσι, πάνω που έλεγα οτι τέλειωσα με τα ψώνια :? . Πήρα και μια μπλούζα φαρδιά γιατί δε χωράω πουθενά πια και είχα μόνο μια που να μπαίνει η κοιλιά. Πήρα και ένα μανό κάπως φυστικί για να ταιριάζω με το μπέμπη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αύριο έχω κομμωτήριο, θα πάω να κόψω αφέλειες γιατί θέλω να κάνω μια αλλαγή στο μαλλί, βαρέθηκα. Κάτα τ'άλλα στην αναμονή. Περιμενω πως και πως να έρθει η γυναίκα την κυριακή να τελειώσουμε με το σπίτι, να γυρίσει και ο άντρας μου τη δευτέρα και μετά όποτε θέλει ο μπεμπάκος να έρθει.

Παρήγγειλα και ένα ring sling μάρσιπο, από βδομάδα θα τον έχω, ελπίζω να με βολέψει. Ουφ, αυτά προς το παρόν. Φιλιά, παω να απλώσω ρούχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia gurisame apo to giatro kai ola teleia! de mou koitakse th diastolh ean prolavei thn trith thn epomenh gt mou eipe oti mexri tis 11 me perimenei!!! me rwthse an 8elw rantevou gia na gennhsw alla diafwnhse kateu8ian. kaname kai nst ! polu kalo vghke! to zouzouni mou exei gurisei kai einai etoimo na parei 8esh. otan omws mou edwse ton uperhxo vlepw PHT 20/5 apo 13 pou eixa prin!lew giatre ti ginete???mou leei exei apoklish 3 evdomades o uperhxos asto na leei esu sumfwna me teleutaia periodo se perimenw sigoura mexri thn epomenh.kai nai phgame sta 3090!!!!

hr8e kai h gunaika shmera kai ka8hse mono 5 wres kai prolave k ekane mono trapezaria ,saloni kai hall. alla koritsia eplune toixous ta panta! ektos apo thn kleisth krustaliera ,thn ekane guro alla oxi mesa. den peirazei 8a ksanaer8ei thn paraskeuh. h kounia mas 8a er8ei savvato!!!

Veloudenia trella h genna sou ! marianna ti omorfa perigrafeis thn adelfikh agaph!!! mwroudenia ola kala 8a pane!den einai tpt telika e? x+m me to kalo ante ante! toma mou ase h varemara den paleuete wres wres.elpizw na mhn ksexasa kati . expecting mou ante plhsiazeis ! samantha perastika ! nomiza oti gennhses! filakia se oles!!!!!!! mouts mouts!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα κοριτσάκια μου!!!!

Έχω βαρύνει απίστευτα πολύ, πονάω συνέχεια χαμηλά στην κοιλιά και στο ηβικό οστό...σαν πάπια πάω :lol::lol::lol: Αλλά ελπίζω ο μπέμπης μου να κάνει λίγη υπομονή ακόμη και να περιμένει τον μπαμπάκα του!!!! Συσπάσεις έχω αρκετές αλλά ανώδυνες εντελώς οπότε δεν με ανησυχούν ιδιαίτερα. Σήμερα πήρα και το χαρτί διαγραφής μου από το ΙΚΑ επιτέλους για να με ασφαλίσει ο άντρας μου, εννοείται ότι περίμενα κανονικά τη σειρά μου, κανείς δεν φιλοτιμήθηκε, ευτυχώς δεν είχε κόσμο!Την Κυριακή στις εκλογές θα περάσω αυτεπάγγελτα πρώτη πάντως!!!

Veloudenia μου απίστευτη η περιγραφή σου!!!Να τη χαίρεστε τη μικρή σας τώρα και να σαστε όλοι υγιείς και ευτυχισμένοι!!!!

mwroudenia ευτυχώς δεν είναι τίποτε!!!Υπομονή και θα έχεις το μπεμπέ σου αγκαλίτσα!!!

Έλενα σιγά μην τελειώσαμε με τα ψώνια, τα αρχικά τελειώσαμε... :lol::lol::lol:

Αργυρώ μου βολεύτηκε το μικρούλι μου φαίνεται!!! Άστο και ξέρει εκείνο πότε θα βγει :) :) Αλλά σε νιώθω όσον αφορά το θέμα πόνοι, κι εγώ υποφέρω ώρες ώρες εκεί...

Μαριάννα μου τι γλυκα λογάκια είναι αυτά, πολύ σας χαίρομαι με τις βόλτες σας!!Κι εγώ δεν σκοπεύω να σαραντήσω για να βγω έξω!!! Μας βοηθάει κι ο καιρός φυσικά!! :)

Τόμα μου τι να σου πω...χαρά στο κουράγιο σου!!!Κι εγώ χάρηκα που εντοπιστήκαμε, μόλις ηρεμήσουμε θα τα λέμε κι από εκεί!!!

Samantha εν αναμονεί κι εσύ!!!Έρχονταί όμως!!!

sotkou λες να γεννάμε μαζί;;;;;;;;;;

Φιλιά σε όλες κι ελπίζω να μην ξέχασα καμία!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας διαβασα ολες προσεχτικα!!!χαιρομαι απιστευτα για τα ευχαριστα νεα σας!

Βελουδενια μου ταλαιπωρηθηκες αλλα τελος καλο ολα καλα!!!να εισαι παντα ευτυχισμενη με το κουκλι σου!!!

Εξπεκτινγκ μου,σε νιωθω κι εσενα!!!εχω πονους κι εγω απο κατω στο πιπι και περπαταω σαν πιγκουινος!

Μαριαναπ μου,κοριτσακι περιμενω..χαχχαχαχαχα και οντως εχει βολευτει για τα καλα!Αν και σημερα εχει τρελαθει να σπρωχνει απο κατω συνεχεια!!!κλωτσιες η μαλλον μπουνιες...χιχιιχιχιχ

Αυριο ειναι η μεγαλη μερα για μενα κοριτσακια μου,θα τηλεφωνησω στον ιατρο να του πω να περιμενω μεχρι την Πητ μπας και βγει απο μονη της....ελπιζω να δεχτει και να μην μου αρχισει τα μα...μου....και μου πει τιποτα ''δεν ειναι ασφαλες να περιμενουμε και αλλα τετοια γιατι μετα θα αναγκαστω να παω με προκληση ....ουφ να μην σας πριζω με τα δικα μου...αυριο θα σας πω τα νεα μου κοριτσαρες μου!!!

Σας ευχαριστω ολες σας που μου απαντατε παντα και δεν με ξεχνατε ποτε ακομη κι αν εγω δεν σας απαντω ονομαστικα.

Να ξερετε οτι σας διαβαζω ολες προσεχτικα παντα!!!μπερδευω βεβαια ακομη τα παρατσουκλια μας!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaa koritsiaaa!!!xthes sas egrafa ta nea mou to vrady alla me petouse synexeia :twisted:

loipon xthes telika piga sthn kliniki na me eksetasei o giatros...giati gyrw stis 7 me epiase enas dynatos ponos katw sthn ouritsa apo pisw kai mou eixe pei an to niwsw na ton pw...e ton pira kai mou leei ela na se dw an einai dynatos kai sinexomenos...kai ontws ponousagia 1 wra mexri na paw..

e piga sthn kliniki,eixe allh genna,perimena ligaki kai me eide apo katw pali...me to gnwsto xeraki..akousame kai kardoula na doume oti to mwro einai kala!!!Doksa To Theo ola kala! :D

mou eipe pws akoma den gennaw sigoura...einai leei akoma psila to mwro...den exei katevei arketa h koilia..opote auth thn evdomada den gennaw..pame gia thn epomenh twra leei!

Alla Aurio tha ksanapaw gia kardiotokografo kai episkepsi sto iatreio na ta ksanapoume...!

episis eixa ksana aima apo xthes :( den maresei na vlepw aima...me anisixei alla to eida kai sta gantia tou kai me eipe oti tha exw opote kanw ypomoni na fygei teleiws...idi exei teleiwsei!! :D

pantws me kathisixase...eipe oti kalo einai na exw ponakia..simainei pws to mwro katevainei ..

veloudenia talepwrithikes alla ta kataferes!!!na sou ziseiiiiiiiiiiii h koukla sou :D:D:D thilazeis??

Argirw mou nai pes mas ti sou eipe...tha perimenoume!!!

sotkou xarika me ta kala sou nea!!!megalwse kai sena h mpempa!!

xthes pou piga sto maieutirio deixnan mia mpempa pou molis eixe genithei :D

auta ta dika mou nea...

aurio perisotera :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.

Ειμαι δουλεια.... ευτυχως σε λιγο θα σχολασω :)

Τι θα μαγειρεψω σημερα οεο??

mwroudenia2 χαιρομαι που ολα ειναι καλα τελικα. Μην σε αγχωνει το αιμα ειναι απο το χερι/ανακατεμα.

X+M μια απο τα ιδια καουρες κλωστιες πονακια.. υπομονη θα περασουν!

Veloudenia μου τελος καλο ολα καλα να σου ζησει!! Ωραια τα περιγραφεις! Απο οσα καταλαβα ο μπαμπας σου ειναι παιδιατρος?? :?

elenac ακομα ψωνιζεις?? :D:D με γεια! Πως ειναι το μαλλι? πετυχε?

sotkou μεχρι τις 11 Μαιου σε περιμενει να γεννησεις? Δηλαδη μεχρι την αλλη βδομαδα. Φτασατε και εσεις τα 3 κιλακια. Μια χαρα!!

expectingmummy αντεχεις ακομα?? περιμενε μεχρι να ερθει ο μπαμπας σας ακομα λιγο εμεινε!!

Αργυρω 27 δεν θελεις να πας με προκληση ε? Ουτε εγω ηθελα στο πρωτο.. δε συμφωνουσαμε με την ημερομηνια :D τελικα σπασαν απο μονα τους τα νερα και δεν χρειαστηκε η προκληση. Σου ευχομαι ολα να πανε οπως τα θες. Αααααα αυτο με τα πολλα κακα το ειχα παθει στο πρωτο μολις μπηκα στο μηνα μου και τωρα τελευταια το εχω και σε αυτη την εγκυμοσυνη. Παντως στο πρωτο γλιτωσα το κλισμα! :)

Αυριο εχουμε γιατρο!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!

σήμερα πήγαμε για Καρδιοτοκογράφο και φυσικά δεν κατέγραψε καμία σύσπαση..έτσι και αλλιώς με εμένα δεν λειτουργεί ο ΚΤΓ γιατί και στην κορη μου την παραμονή πριν γεννήσω δεν είχα καμία σύσπαση... :lol::lol::lol:

μωρουδένια καλά έκανες και πήγες εγώ ανησύχησα πολύ ευτυχώς όλα καλα!!!!

sotkou όχι δεν γέννησα! εγώ είμαι true μωράκι Μαίου όχι σαν κάποιες άλλες :lol::lol::lol::lol: το μωράκι σας πήρε βάρος! Μπράβο! Είδες που ανησυχουσες? Τώρα περιμένω εγώ να δω τι θα γίνει! Θα πάρει και το δικο μου βάρος?? Μακαρι!!!

Αργυρω συνήθως οι γιατροί λένε περίμενε μέχρι την ΠΗΤ...γιατί λέει ότι δεν είναι ασφαλές?

expectingmummy και σε εμένα ΔΕΝ δίνουν σειρά ΠΟΤΕ....δεν καταλαβαίνω γιατί ... όλοι βιάζονται και αν γίνεται να σε ποδοπατήσουν για να περάσουν από πάνω σου...θα το κάνουν...σήμερα ούτε στο Ιασώ δεν μου έδωσαν σειρά και την πήρα μόνη μου! :lol::lol::lol: Εντάξει δεν λέω αν είναι κάποιος άρρωστος να μην δώσει προτεραιοτητα...αλλά αν είναι οκ ειναι μεγάλη γαιδουριά να μην δώσει....Προχθες ήμουν στην τράπεζα και δεν σηκώθηκε ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ!!!!!! :lol::lol::lol:

elenac καλά έκανες και έκλεισες κομμωτήριο! Για να σε δει το μωρό κούκλα !!! ααα και τα ...ψώνια ΔΕΝ τελειώνουν ΠΟΤΕ!! :lol::lol::lol: (ειδικά στο 1ο παιδί!)

Veloudenia να σας ζήσει το μωράκι! Τέλος καλό όλα καλά! Να το χαίρεστε και να το ζουζουνίζετε :lol::lol::lol: Πώς τα πάτε με τον θηλασμό?

κορίτσια σας φιλώ όλες! Συγνώμη αν δεν σχολίασα κάποιες!!! στρώνομαι στην δουλεια!!!

μακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.

Ειμαι δουλεια.... ευτυχως σε λιγο θα σχολασω :)

Τι θα μαγειρεψω σημερα οεο??

mwroudenia2 χαιρομαι που ολα ειναι καλα τελικα. Μην σε αγχωνει το αιμα ειναι απο το χερι/ανακατεμα.

X+M μια απο τα ιδια καουρες κλωστιες πονακια.. υπομονη θα περασουν!

Veloudenia μου τελος καλο ολα καλα να σου ζησει!! Ωραια τα περιγραφεις! Απο οσα καταλαβα ο μπαμπας σου ειναι παιδιατρος?? :?

elenac ακομα ψωνιζεις?? :D:D με γεια! Πως ειναι το μαλλι? πετυχε?

sotkou μεχρι τις 11 Μαιου σε περιμενει να γεννησεις? Δηλαδη μεχρι την αλλη βδομαδα. Φτασατε και εσεις τα 3 κιλακια. Μια χαρα!!

expectingmummy αντεχεις ακομα?? περιμενε μεχρι να ερθει ο μπαμπας σας ακομα λιγο εμεινε!!

Αργυρω 27 δεν θελεις να πας με προκληση ε? Ουτε εγω ηθελα στο πρωτο.. δε συμφωνουσαμε με την ημερομηνια :D τελικα σπασαν απο μονα τους τα νερα και δεν χρειαστηκε η προκληση. Σου ευχομαι ολα να πανε οπως τα θες. Αααααα αυτο με τα πολλα κακα το ειχα παθει στο πρωτο μολις μπηκα στο μηνα μου και τωρα τελευταια το εχω και σε αυτη την εγκυμοσυνη. Παντως στο πρωτο γλιτωσα το κλισμα! :)

Αυριο εχουμε γιατρο!! :):)

Τόμα και εσύ δουλεύεις ακόμα??? αχχχχχχχ και εγώ....με τι ασχολείσαι αν επιτρέπεται? Τον γιο σου ποιος τον κρατάει? τώρα θα πάρεις άδεια? Πόσες μέρες?

φιλιά!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κορίτσια όποια θέλει να βρεθούμε στο facebook είμαι φίλη με την sotkou ή αν θέλει να μου στείλει pm εδώ!! ή να σας βρω εγώ κάπως

φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΕΑ ΣΑΣ.....

ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ.

ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ..... ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΝΕΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...