Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

καλημερεςςςςςς!!!!κοριτσια πως παει???ετοιμα τα αυγουλακια???εγω περιμενω το αντρα μου να μου τα φερει για να τα βαψω! :D:D

τσουρεκακια ποιες κανανε???εμενα εκανε η πεθερα και η μαμα μου! :lol: εγω δεν το τολμησα!

expextingummy αντε με το καλοοοοοοοο :D:D:D καλο ταξιδι και καλη επιστροφη με το μπεμπακι σου!!!θα τα ξαναλεμε ε???ή δεν θα μπαινεις απο Αθηνα?

να μπεις να μας πεις τα νεακια σου!!!

οποια γενναει ας μπαινει να λεει τουλαχιστον οτι γεννησε ! :lol::lol: γτ για πιο πολλα δεν νομιζω να προλαβαινουμε στην αρχη :lol::lol:

φιλουρεςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhspera!!! koritsakia de fwnaksa x8es ka8hsa kai ekshghsa merika pragmata ston k.skouliki oti de mporw na kanw etoimasies logo ths katastashs mou kai oti fovamai mhn paw sthn anastash kai tromaksw apo ta dunamitakia kai taraxtw etsi mou eipe entaksei as ka8hsoume sth mama sou :D kai ola kala! tou milhsa omws polu hrema kai logika :)

expecting mou me to kalo na er8eis !! maurodafnh?????????????woww ta etsouzes e kanonika!

mwroudenia mou mphkame telikh eu8eia! shmera phga 7 h wra koinwnhsa kateu8ian phga laikh kai meta supermarket.Hr8e h 8eia mou hpiame kafe (gunaikoparea ksaderfes aderfh 8eia mama) kai twra ksekourazomai ligo giati me ponaei h mesh mou polu ! meta 8a vapsw augoulakia! katalabainw gt oi egkues pianoun th mesh tous!!! elpizw na mh xeiroterepsei to apogeuma 8a paw na paralabw ta kainourgia mou gualakia. Tsourekia den eftiaksa agorasa shmera wraiotata alla efere kai h mama mou koulourakia kai tsoureki diko ths :) siga mh ferei h pe8era mou auth hdh efuge gia 5hmero.auta filakia!!!!!!!!!!!!! mouts mouts!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασφαλώς και θα μπαίνω κι από Αθήνα!!!Εννοείται αυτό!!!! :)

Τσουρέκια έκανα εγώ χθες με επιτυχία αρκετή και προχθές έβαψα τα αυγά μου!!! :) Το Σάββατο άμα βρούμε υλικά θέλω να κάνω και μαγειρίτσα, τρομάρα μου!!!!!

sotkou μου μπράβο!!!!

Μωρουδένια με το καλό τα αυγουλάκια σου και του χρόνου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia2 ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ..... ΕΚΑΝΕ Ο ΦΟΥΡΝΟΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ!!!!!!!

expectingmummy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΘΗΝΑ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩΡΙΣΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.... ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ!

sotkou ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΛΥΣΕΙΣ.

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΙΑ. ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΛΗ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΞΕΣΠΑΩ ΕΤΣΙ. ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΠΟΛΥ ΜΟΝΑΞΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΧΟΡΕΥΟΥΝ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΡΟΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ??!!!ΕΥΓΕ.... ;);)

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΒΑΨΑ ΟΥΤΕ ΑΥΓΑ ΟΥΤΕ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΕΚΑΝΑ!!!ΙΣΩΣ ΒΑΨΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΓΡΕΒΕΝΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΕΘΙΜΑ!!!

Χ+Μ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΞΕΣΠΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ..ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ..ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ Η ΜΠΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ!!!

ΕΧΩ ΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΥΠΝΟ.. :twisted::twisted::twisted: ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai kalo pasxa se oles!!!! Kat mou perastika ! x+m se katalabainw einai san parapono mazemeno . omws mporw na pw oti exei dikio h Kat ,pare paradeigma kai emena opote den eimai kala mpainw edw kai ta grafw :) eisaste to hmerologio mou ! mouts mouts . x8es apo tis 5 mexri shmera to prwi thn evgala sto krevati. de mporousa na kounhsw ta podia mou apo ponous katw xamhla...kai me eixe pe8anei h mesh mou.

shmera eimai kala apo podia alla h mesh me ponaei akoma. 8a paw ston profhth Danihl shmera gt ton evlepa ston upno mou :) polla filia se oles kalh dunamh na exoume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΛΥΚΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΠΕΝΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ ΜΟΥ.

ΕΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΒΓΕΝΕ ΟΛΗ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΣΟ ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΣΩΜΑΤΙΚΟ. ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΛΛΑΞΑΝ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΟΛΕΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΕΣ ΚΥΡΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα κοριτσια!!!

Χ+Μ χρονια πολλα κοριτσαρα μου!!!περιεργη μερα για γενεθλια..αντε να κανεις παρτυ θα κουτσομπολευουνε καποιοι... :lol:

αλλα φτανει που θα εισαι με την οικογενεια σου και τον μπεμπη στην κοιλιτσα :D:D:D

αχ κοριτσια πονανε τα ποδια μου μονο που στεκομαι για δευτερολεπτα πλεον!!!γτ????? :o:o απο το βαρος ε???τι να κανω???και για την Ανασταση το σκεφτομαι να παω για αυτο το λογο...αλλα ελπιζω να βρω θεση...αλλιως δεν την παλευω!!!αλλα και παλι δεν με παει η καρδια να μην παω...εσεις τι θα κανετε???

sotkou kai esy vlepw me ta podia provlima e???kala kai h mesh den paei pisw...

auta proos to parwn :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα κοριτσακια μου,τι κανετε?εμεις τρεχουμε ολη τη βδομαδα με δουλειες και χαζα...ευτυχωςδεν ειχα πολλες συσπασεις και ολα καλα.

Εβαψα και αυγουλακια εχθες και πηγα και στην εκκλησια με την μπεμπαρα μου!!!περασαμε τελεια :D

Τσουρεκακι αγορασα γιατι μονο η γιαγια μου κανει και αυτη ειναι στην Καβαλα...οπου θα παω την Κυριακη του Πασχα και ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!!

Ο ιατρος μου μου ειπε οτι σε 1-2 βδομαδες γενναωωωωω......εγω παλι νομιζω οτι θα φτασω μεχρι τελους...για να δουμε.....ποιος θα κερδισει....χιχιχιιχιχιχι

επισης μου ειπε πως αν δεν γεννησω μεχρι την αλλη βδομαδα...τοτε στην 39η να μπω με προκληση αλλα δεν θελω προκληση καθοτι την 1η φορα γεννησα με προκληση κι εκανα 19 ωρες.... :shock:

Εσας τι σας ειπε ο ντοκτορ σας????

ααααααα.....θα κινηματογραφηθει η γεννησει της κορουλας μας!!!!βιντεοληπτης θαναι ο κυριος νεροχυτης απεναντι μου οπου θα τοποθετηθει η καμερα για να παρει μονο την εξοδο....χιχιχιιχιχι μετα θα τραβηξουμε φωτος με το νινι μου και με τον αντρα μου!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη γιαυτο διοτι στην 1η γεννα ο παπαρας ο ντοκτορ μου δεν με ειχε αφησει....αλλαξα ιατρο τωρα και αυτος δεν εχει κολληματα... ;)

Φιλακια σε ολες!!!συγνωμη που δεν σχολιαζω καμια σημερα αλλα κοριτσακια μου σας διαβασα πεταχτα...και εχω μπλοκαρει....ηταν και πολλες μερες που δεν μπηκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα κοριτσια!!!

Χ+Μ χρονια πολλα κοριτσαρα μου!!!περιεργη μερα για γενεθλια..αντε να κανεις παρτυ θα κουτσομπολευουνε καποιοι... :lol:

αλλα φτανει που θα εισαι με την οικογενεια σου και τον μπεμπη στην κοιλιτσα :D:D:D

αχ κοριτσια πονανε τα ποδια μου μονο που στεκομαι για δευτερολεπτα πλεον!!!γτ????? :o:o απο το βαρος ε???τι να κανω???και για την Ανασταση το σκεφτομαι να παω για αυτο το λογο...αλλα ελπιζω να βρω θεση...αλλιως δεν την παλευω!!!αλλα και παλι δεν με παει η καρδια να μην παω...εσεις τι θα κανετε???

sotkou kai esy vlepw me ta podia provlima e???kala kai h mesh den paei pisw...

auta proos to parwn :D

mwroudenia mou shmera den mpainoun se papoutsi kai h vera mou einai polu stenh! asta pristikame!

X+M xronia polla kai apo mena!!!!me to kalo!

Argyrw mou emena mou eipe mallon maio opote anamenoume h mama mou omws exei fagw8ei oti 8a gennhsw mexri telos apriliou...gia na doume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Χ+Μ μου πολύχρονη!!!!

Παρ'όλο που είχα πει να νηστέψω σήμερα ,τελικά με έπιασε μια ζαλάδα και μια υπόταση κατά το μεσημέρι οπότε έφαγα αλμυρό για να συνέλθω, πάει η νηστεία, αλλά τι να κάνω; Του χρόνου είπα να μαστε καλά θα νηστέψω κανονικά!!!

Το βράδυ με πέθαναν τα ισχύα μου πάλι, έβαλε ξανά υγρασία και με διέλυσε...ουφ...ένας μήνας και λιγότερο έμεινε θα περάσει!

Φιλάκιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλή ανάσταση!!! Χ+Μ χρ'ονια πολλά και του χρόνου με τα μωράκια μας!!! Εγώ χτες έβαψα αυγά, έφτιαξα και τσουρεκάκια και σήμερα πήγα και ψώνισα διάφορα υλικά για να φτιάξω με τις φίλες μου μικρές μπομπονιερίτσες-κέρασμα για το μαιευτήριο για όσους έρθουν αλλά και για το σοι να μοιράσουμε το καλοκαίρι. Τίποτα το φοβερό, με 2 κουφετάκια για να μην έχουμε γλυκά και τέτοια. Από βδομάδα θα τα φτιάξουμε, πιο πολύ για το χαβαλέ :D

Κάτα τ' άλλα, αύριο μάλλον θα πάω να κοινωνήσω και μετά θα βάλω μπρος για τη μαγειρίτσα. Την κυριακή αν έχει καλό καιρό θα φάμε έξω, αλλιώς θα ψήσουμε εδώ.

Την άλλη βδομάδα μπαίνω στο μήνα, κάποιες έχετε ήδη μπει απ'οτι είδα. Πώς πέρασε ο καιρός.... Μέχρι τέλος του μήνα πιστεύω θα έχω τελειώσει με τις διάφορες εκκρεμότητες. Το μόνο που με αγχώνει είναι οτι ο άντρας μου θα λείπει με τη δουλειά του στο Πήλιο το πρώτο σ/κ του Μάη, θα είμαι 38η βδομάδα.... Προς το παρόν δε θέλω να το σκέφτομαι αν και έχω υποχρεώσει όλους τους φίλους μας να είναι σε επιφυλάκή τότε, χαχαχα.

Ουφ... αυτά τα νέα από μένα. Φιλιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

Χ+Μ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ , ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ..

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?? ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ...ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΑΠΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΘΑ ΦΑΝΕ ΟΣΟΙ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! :D:D

ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΠΙΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΒΡΑΔΥ Η ΚΑΙ ΠΡΩΙ ΑΚΟΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ.

EXPECTING ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕΣ ΤΗ ΝΥΣΤΕΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΕΣ..ΤΟΥ ΧΡΟΥΝΟΥ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ..Η ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΙ ΠΡΟΣΑΓΩΓΟΙ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΥΠΑΚΟΥΝ ΠΙΑ.ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Η ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΑ ΚΟΥΝΑΩ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ.. :mrgreen:

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΕΓΩ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΔΕ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΡΙΑ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ, ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΡΟΤΙΔΕΣ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΑΡΔΙΑ ΑΥΡΙΟ 24ΩΡΗ!!!ΤΕΛΕΙΑ Ε???ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΟΜΑΙ ΓΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ..

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΠΗΓΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ!!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ..

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ .........ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia ! oute egw 8a paw anastash gt fovamai ta varelota ka8ws h ekklhsia exei kai nekrotafeio opote rixnoun para polla! sth manoula gia mageiritsa kai aurio 8a psisoume oloi mazi sthn aderfh mou .

koritsia x8es polu gkrinia o skoulikis ton afhsa kai egw koimh8hke hr8e o antras ths aderfhs mou epaikse playstation pali mexri tis 3 kai den antalaksame kouventa meta thn gkrinia tou. shmera to prwi phge na koinwnhsei kai gurise kai me filhse. pali de tou milhsa lew asto na mhn pw tpt meres pou einai . kratiemai! :D

vre koritsia mesa se duo meres exoun ginei ta podia mou toumpano einai full prismena sto koutoupie...kai h mesh den exei perasei akoma .

loipon terma oi mourmoures kalh anastash kai kalo pasxa na exoume anupomonw na faw to vradi mageiritsa kai aurio arni me metro omws...mouts mouts kala na perasoume oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mouu kai apo mena simera!!! :D:D:D

KALH ANASTASH NA EXOUME!!! :D

egw tha paw sthn Anastash kai elpizw na mhn tromaksw :lol: vasika kserw oti tha pesoun polles krotides opote pisteuw den tha tromaksw :D tha paw kai apo nwris na piasoume thesoula!

elenac kale esy eisai h pio prokomenh apo oles mas!!! :D mpravo!!!geia sta xerakia sou!!oso gia to kerasma as frontisoun oi giagiades kai o mpampas mas na kernane! :lol: egw den kanw tpt :lol:

koritsoudiaaa telika akoma den thn ekana thn valitsa kai exw arxisei na agxwnomai!!!

prepei na parw kapoia teleutaia pragmatakia!! :?

kat6 swsta exeis kai thn mikroula sou esy!poy na thn talepwreis twra sthn ekklhsia!giati vlepw kati mwra pou koimountai orthia kai gkriniazoun!ontws talepwria..!

sotkou kai emena akoma einai poly prismena ta podia!den kserw ti tha valw simera!oute ta papoutsia den mou kanoun...auta

polla filakiaaaaaaa :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε;;;

Εγώ πήγα χθες στον Επιτάφιο αλλά εκνευρίστηκα δυο φορές!!!Η πρώτη με μια που ήρθε και έκατσε δίπλα μου ενώ δεν υπήρχε χώρος σε εκείνο το σημείο και όλη την ώρα με σκούνταγε, είχα βάλει την τσάντα μου και το χέρι μου να τρώνε τις πολλές. Μετά με σπρώχνει μια γιαγιά για να ανάψει κερί, για την ακρίβεια με άρπαξε κανονικότατα. Συμπτωματικά ήταν γνωστή της διπλανής μου και έπιασαν την κουβέντα με χειραψίες κλπ. και μου την έχωσαν στα πλευρά. Ε εκεί διαμαρτυρήθηκα και τους έδειξα την κοιλιά μου, μήπως και δεν την είχαν δει και βγήκα έξω..... :roll::roll::roll: Στο τέλος της λειτουργίας ήθελα να πάρω λουλουδάκι από τον Επιτάφιο, δεν πρόλαβα και ζήτησα από μια γιαγιά που κράταγε στο χέρι της ένα σωρό, η οποία δεν μου μίλησε απλά με κοίταζε καλά καλά, σε σημείο που άρχισα να σκέφτομαι αν είναι κουφή, αν είναι ξένη, αν δεν με κατάλαβε...Μετά έβγαλε ένα λουλούδι από την τσέπη της και μου το έδωσε με απίστευτα βαριά καρδιά- ξανατονίζω ότι στο χέρι της είχε ολόκληρο μπουκέτο....Άμα πια, πας εκκλησία και σου βγαίνει από τη μύτη!!!

.Ήθελα κι εγώ μαγειρίτσα αλλά δεν μου πήρε συκωτάκι ο άντρας μου και με εκνεύρισε!!!!Αυτά με την γκρίνια..

Ανάσταση θα πάω κανονικά και ο θεός βοηθός!!

.Καλό Πάσχα σε όλες και Καλή Ανάσταση, του χρόνου με τα μωράκια μας αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo pasxa expecting k mwroudenia! emena h mama mou eixe paragkeilei me to arni sukwtaries 3 kai o hli8ios o kreopolis leei to ksexase kai o antras ths aderfhs mou den eipe tpt pou phge na to parei...kai etsi etrexe o aderfos mou na parei teleutaia stigmh phgame se gnwsto gia kalutera maresei...eutuxws milhsame me to skouliki kai ola kala :) oso gia thn ekklhsia egw to lew oso paw toso perissotero kolazomai... :D mwroudenia mou to mono papoutsi pou mou mpainei einai oi mpalarines mou ...toumpano sou lew oi mpotes me kamia kuvernhsh!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΝΑ ΑΓΑΛΙΑΣΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ ...

ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΦΑΓΟΠΟΤΙ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη!!! Χρονια Πολλα κοριτσια μου!!!

Εχω μια βδομαδα και κατι να μπω sorry..

Ειχα κατι συσπασεις πολυ εντονες και ημουν ξαπλα, δεν μου εφτανε αυτο με επιασε και ο φρονιμητης πηγα οδοντιατρο μου το καθαρισε και μου εβαλε ενα προχειρο σφραγισμα διοτι το δοντι ειναι διαλυμενο και θελει εξαγωγη.. :(

Επισης εχουν φουσκωσει πολυυυ τα χερια και τα ποδια μου.. δεν μπαινω σε κανενα παπουτσι εκτως απο σαγιοναρα. Την βερα την εβγαλα με χιλια ζορια πριν 3 μερες και δε θα την ξαναβαλω μεχρι να επανελθω :?

Λεω αυτη την εβδομαδα να αρχισω να πλενω και να φτιαχνω σιγα σιγα βαλιτσα.. Την Πεμπτη εχουμε γιατρο!!!! :) Αυτα απο εμενα σορυ που δε σχολιαζω μια μια αλλα εχασα πολλα επεισοδια!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...