Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ!!!!


Recommended Posts

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝΕΒΕΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΕΓΩ ΕΧΩ 12,5 ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΣΗς ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.. ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ ΒΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ

line_line_typew1_beg_d_typew7_time_1190520000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1041742800_text_cce520f4efed20c3e9e1edede720eceff520e5e9ece1f3f4e520ece1e6e920e1f0ef20.gif

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝΕΒΕΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΕΓΩ ΕΧΩ 12,5 ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΣΗς ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.. ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ ΒΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ

line_line_typew1_beg_d_typew7_time_1190520000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1041742800_text_cce520f4efed20c3e9e1edede720eceff520e5e9ece1f3f4e520ece1e6e920e1f0ef20.gif

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απιστευτη φωτογραφια! Και το...περουκίνι όλα τα λεφτα (κι εγω αυτο θα ελεγα στο γιατρο, φαινεται σαν κανονικη κουπ, οχι αστεια!)! Με το καλο να τον κρατησεις στην αγκαλια σου γλυκια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απιστευτη φωτογραφια! Και το...περουκίνι όλα τα λεφτα (κι εγω αυτο θα ελεγα στο γιατρο, φαινεται σαν κανονικη κουπ, οχι αστεια!)! Με το καλο να τον κρατησεις στην αγκαλια σου γλυκια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ!!!!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ!!!!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετία μου είναι κούκλος!! Νομιζω σου μοιαζει...χεχε! Άντε με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε εγώ πια να γένναγα τόσο καιρό που το συζητάμε! :P

Φιλάκια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετία μου είναι κούκλος!! Νομιζω σου μοιαζει...χεχε! Άντε με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε εγώ πια να γένναγα τόσο καιρό που το συζητάμε! :P

Φιλάκια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Βενετία μου είναι κούκλος!! Νομιζω σου μοιαζει...χεχε! Άντε με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε εγώ πια να γένναγα τόσο καιρό που το συζητάμε! :P

Φιλάκια πολλα!!

ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΝ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!!! ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ...!!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΤΑΑΓΧΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΣΟΥ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Βενετία μου είναι κούκλος!! Νομιζω σου μοιαζει...χεχε! Άντε με το καλό να τον πάρεις αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε εγώ πια να γένναγα τόσο καιρό που το συζητάμε! :P

Φιλάκια πολλα!!

ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΝ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!!! ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ...!!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΤΑΑΓΧΩΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΣΟΥ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου στην κύηση ειναι φυσιολογικό να είναι χαμηλή αυτή η τιμή κ όσο προχωράει θα μειώνεται κι άλλο ώστε να αποφευχθεί η αιμορραγία κατά τον τοκετό. Όλα καλά μην ανησυχείς!!
    • Ωχ κορίτσι μου, τι τράβηξες κι εσύ με τις διεγέρσεις! Είχες κάνει πολλές; Εγώ μόνο 9 μέρες έπαιρνα gonal-F για διέγερση πριν την πρόκληση με οβιτρελ και θυμάμαι κι εγώ είχα πρήξιμο εκείνες τις μέρες όπως κατά τη διάρκεια της περιόδου. Αλλά η δόση ήταν αρκετά μικρή σε σχέση φαντάζομαι Μ αυτή που δίνουν για να γίνει ωοληψια... Όπως και να χει, κάνουμε τώρα όλες κουράγιο για τα μικρά μας! Δε θέλω να κοιτάω κιλά, και πέρυσι που έμεινα πρώτη φορά έγκυος δε με ένοιαζε καθόλου. Εκτός φυσικά αν τίθεται και θέμα υγείας για διαβήτη κύησης που είπες ή χοληστερίνη αν μου πουν. Όσο για τη φέτα, ναι ίσως είναι καλύτερα, είναι και πιο ακριβή εδώ στο εξωτερικό 🤣🤣 Σχετικά με τον υποθυρεοειδισμό δυστυχώς έχω διαβάσει ότι συνήθως κληρονομείται απ' την μητέρα όπως και η όραση. Αφήνω αυτό εδώ: έχω υπερμετρωπία, αστιγματισμο και στραβισμο. Παιδί μου συγχωρα με! 🥲
    • Εγώ έχω πάρει κοντά 5 κιλά από την ετ!!!! Ξεκάθαρα δεν είναι από εγκυμοσύνη όπως καταλαβαίνεις..!! Αλλά το πιθανότερο είναι από την κορτιζόνη που παίρνω, κατακράτηση και μαζί με το πρήξιμο νοιωθω σα παραγεμισμένο μπαλόνι έτοιμο να εκραγεί..!! 😅😅 γενικότερα με τις διεγέρσεις σύνολο έχω βάλει 10 κιλά και δεν σου κρύβω πόσο φοβάμαι για τυχόν ζάχαρο κύησης.. οπότε ξεκίνησα πάλι διατροφολόγο με στόχο να χάσω υγιεινά όσα μπορώ μέχρι να αρχίσω να βάζω ουσιαστικά από την εγκυμοσύνη.. πέρσι στην εγκυμοσύνη ξεκίνησα από τα 56 και δεν έβαλα ποτέ γραμμάριο.. τώρα...  Γιουβαρλακι!!!😂😂 Άσε με γιατί και εγώ καημό το έχω!!! Ο χειρότερος συνδυασμός αυτών των δύο βγήκα.. δηλαδή το DNA μου μέσα!!! Ευελπιστώ το παιδί να "σωθεί" λίγο γιατί οι δυνατότητες υπάρχουν.. πόσο χιούμορ έχει ο από πάνω δεν ξέρω..!!! 🤣🤣🤣🤣 Τη φέτα καλύτερα.. εμένα μου την απαγόρευσε ο γιατρός και γενικότερα όλα τα μαλακά τυριά.. όπως και όλα τα τυριά τα οποία δεν είναι τυποποιημένα.. Ακριβώς..
    • Τελικά μπορούμε να φάμε σολομό ψητό στο φούρνο μια φορά το μήνα; Τόνο σε κονσέρβα μια στο τόσο; Τι ισχύει βρε κορίτσια; Μένω στο εξωτερικό κι εδώ μου λένε ότι μπορώ μια φορά το μήνα να τα τρώω. Αλλά ο γυναικολόγος απ' την Ελλάδα είπε όχι. Για πείτε 🥲
    • Ααα ναι; Έχει λογική αυτο που λες τώρα που το σκέφτομαι..🤔 αν πάνε με τις τιμές που δίνουν οι ενδοκρινολόγοι μετά το γεύμα είναι άλλες οι τιμές..  δεν το ξέρω καθόλου και εγω κορίτσια εγω το λεω με αυτά που γραφει στο δικό μου χαρτι της καμπυλης τωρα τι ισχύει δεν ξέρω πραγματικά  γιατί δεν έχω πάει ακόμα γιατρό να τα δειξω 🤷‍♀️  Ούτε εγω είμαι ειδικός την γνωμη λέω και εγω αλίμονο 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...