Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ


Recommended Posts

ελινακι μου δεν το σκεφτομαι με τιποτα προς το παρον..αλλα αμα σκεφτω την ωρα του χειρουργειου (αυτα που περασα) φοβαμαι...ειμαι φοβιτσιαρα..εδω οι νοσοκομες δεν μπορουσαν να μου βαλουν ορο κ φωναζαν αναισθ κ εγω εκλαιγα γιατι τα χερια μου τρεχαν αιμα αφου δεν βρισκαν φλεβα...μολις μου ξεμελανιασαν τα χερια..σε μια βραδυα πρεπει να με τρυπησαν καμια 10αρια φορες.ασε ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω.θα ανεβασω παλι πιεση.απορω πως κ τις αλλες δυο φορες που μπηκα στο χειρουργειο δεν φοβομουν.

κοριτσακια σας ευχαριστω ολες για τις ευχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!!! Εσκασα κ εγω μυτη!!!!

Φιλεναδουλα μου γλυκια.....να σου ζησει κ απο δω!!!!Να ειναι καλοτυχη κ να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!!

Να ενημερωσω βεβαιως βεβαιως, οτι ειναι μια κουκλα, μια θεα σαν τη μαμα της!! :D:D

Ματς μουτς :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!!! Εσκασα κ εγω μυτη!!!!

Φιλεναδουλα μου γλυκια.....να σου ζησει κ απο δω!!!!Να ειναι καλοτυχη κ να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!!

Να ενημερωσω βεβαιως βεβαιως, οτι ειναι μια κουκλα, μια θεα σαν τη μαμα της!! :D:D

Ματς μουτς :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μονο που δεν μου μοιαζει κ πολυ :lol::lol::lol: ακου καστανα μαλλια...μου το ειχε πει ο συζηγος θα σου κανω κορη αλλα οχι ξανθια :roll:

αληθεια τωρα μοιαζει κ στους 3 μας....ματακια μαμας κ μυτουλα κ χειλακια μαγουλακια στον μπαμπα....οπως ακριβως κ ο γιος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα πλακα μου κανεις!!!!!!!!!!

Χρυσα μου !!!!!!!!!!!

καλε ποτε εμεινες εγκυος και ποτε γεννησες !!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o

χαμπαρι δε πηρα κοριτσακι μου .

Να σου ζησει η μπεμπα και να ειναι παντα μα παντα καλα και ευτυχησμενη .

πω πω εχω συγκινηθει τωρα δεν μπορω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!

το καλυτερο νεο που εχω ακουσει εδω κ καιρο εδω μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!!!!!! απιστευτο μου φαινεται!!!!

να εισαστε παντα γεροι ευτυχισμενοι κ πολυ αγαπημενοι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθουσα να γραψω το μην ποση ωρα...αλλα η μπουκιτσα μου ηθελε φαγακι...ηπιε ηπιε ολο το βοσπορο...ελπιζω να μην τα βγαλει :?

σας ευχαριστω κ παλι.

οταν εφτασα σπιτι απο το μαιευτηριο σκεφτηκα οτι ετσι θα ηταν κ οι αλλες δυο κ εκει εκλαψα πρωτη φορα μετα απο πολυ καιρο...οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος ειπα δεν θα σκεφτομαι τιποτε για να μην στεναχωριεμαι.προσπαθουσα να κανω θετικες σκεψεις,ηταν η τελευταια μου ευκαιρια....κ ευχαριστω τον θεο που ακουγε τις προσευχες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...