Μετάβαση σε περιεχόμενο

sos eimai 21 anergh xwrismeni mama


Recommended Posts

me lene ioanna kai h koroula m einai 19 mhnwn kai zhtaw opoia manoula exei royxalakia poy dn kanoun st koritsaki ths an mporei n m ta steilei.. ta eksoda dika m fysika.. alla vriskomai se megali anagki.. h mikri m megalwnei kai ta rouxalakia ths dn ths kanoun.. ta oikonomika m dn einai kala.. kai h voitheia sas tha m htan politimi sas eyxaristw poly... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα σου εστειλαν καθολου ρουχαλακια?Εχω κατι λιγα ρουχακια που μου εχουν δωσει αλλα δεν θα τα χρησιμοποιησω αν θελεις στειλε μου τη διευθυνση σου!Το κοριτσακι μου ειναι μικροτερο απο το δικο σου οποτε δεν εχω αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου ειναι κριμα που δεν σου εστειλαν τιποτα!Μολις μπορεσω θα τα στειλω αυτα τα λιγα που εχω .Εχω τη μικρη μου αρρωστη μολις μπορεσω να την αφησω θα παω.Μαλλον την αλλη εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλα μου.

Έχω πολλά ρουχαλάκια, παπουτσάκια (κοριτσίστικα) από.. νεογέννητο έως και 5 ετών. Όμως θέλω να κάνω ένα ξεκαθάρισμα (να βρω να κρατήσω τα πρώτα της....).. οπότε και τότε θα μπορέσω να σου πώ ακριβώς. Αυτό θα γίνει το Σάββατο.

Νομίζεις ότι μπορείς να περιμένεις;

(μένω Αθήνα, δεν ξέρω εάν βολεύει, περιμένω νεάκια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...