Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

423544_10150509025141953_85325016952_9180551_1555712367_n.jpg[/attachment:k7ryvze1]

1. Εστιάστε στην κόκκινη κουκίδα στη μύτη της κοπέλας για 30 δευτερόλεπτα.

2. Γυρίστε το βλέμμα σας σε μια κενή επιφάνεια (πχ στο ταβάνι του δωματίου σας ή σε κάποιον κενό τοίχο).

3. Αρχίστε να ανοιγοκλείνετε τα μάτια σας γρήγορα και συνεχόμενα.

@-)@-):D:D:D:D

post-4408-13873938666958_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο....με νονα τη Γωγω πολλα μπορει να γινει...χχχαχχαχ

Φανταζομαι σκηνικο...εσυ να γραφεις και να δειχνες στην οθονη...χαχχαχ

ετσι δεν τσακωνεσια κι ολας!

χμμμ στο θεμα γαμος...

μετα απο χρονια...η χωριζεις η παντρευεσαι...μεση κατασταση δεν υπαρχει..

νομιζω αν θες να νοιωθεις οικογενεια νοιωθεις και χωρις παιδια!

εμεις ειμαστε ισα ηλικιακα...!

κουφαλιτσες ολες ψαχνατε την πατρικη φιγουρα....

εγω τη δοκιμασα σε γκομενο...εφτανε ...!

Ερη...να προσεχεις!

τι ειπε το πεθερα?

αγορασαμε καθισματα για τη Μ-Ι και καθρεπτες για το μωρο...την τεταρτη θα τα παρουμε....

πηραμε αυτο σε κοκκινο και λαχανι

http://www.agora.net.gr/index.php?page= ... virtuemart

Γωγω ελπιζω να εχεις μονο μειωση...

ξαναλεω...δε βαδιζουμε καλα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρίσαμε από το νοσοκομείο, όλα καλά :D θα σας πω αύριο....πρέπει να βάλω για ύπνο την Ρ., που έχει φαγούρα στην πληγή :o:o:o

την Δευτέρα θα πάει και παιδικό!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x:x:x τι γυναίκες αφοσιωμένες είμαστε όλες :ymblushing:

Μα όλες να σκεφτόμαστε μην πάθουν τίποτα οι άντρες μας?? =))

Δε φταίμε εμείς φταίνε αυτοί που είναι μεγαλύτεροι από εμάς και θα πεθάνουν πρώτοι :ymsmug:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ ωραιο! κι εμεις πηραμε του Αλεξ το ρεκαρο γιανγκ σε μαυρο...

Ερακι τι κουλο κι αυτο!!!!κι εγω την ειδα τη κοπελα και με χρωμα!!!! :o:o:o

Για το γιατρο που ελεγες,περιμενε να πας κοντα στις 8 εβδ να ακουσεις και καρδια..κι εγω αυτο εκανα στο 2ο! ;)

Α Αναστασι ΚΟΥΚΛΑ η Αννυ στη φωτο!!!!!και τι στυλ!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ την είδα την κοπέλα :?

ποιά είναι?

αυτό δεν το ξέρετε?

κοιτάξτε την κόκκινη κουκίδα για 30 δευτερα και δειτε στον τοιχο

post-15130-13873938685107_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα πολύ χαιρομαι που είναι όλα καλά και θα πάτε και παιδικό!

Γαμωτο πάω να γράψω και βλέπω τον Τζίζους στο πλαίσιο :lol::lol::lol::lol:

Τον έβαλα για ύπνο. Δεν θα τον αφησω να κοιμηθεί πολύ γιατι μετά δεν κοιμάται το βράδυ. Μια ώρα θα τον αφησω.

Ειδα τις φωτογραφίες της Λένας :x:x:x:x:x:x:x Μα τι νινάκι το νέο μέλος σε σενα έμοιασε Λενάκι!

Τονάκι μου τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειστε?

εγω πινω μπυρα..τρωω φουντουνια :D:D:D

κοιμουνται :o:o:o:o:o ο θοδωρης τετοια ωραααααααααααααααα :o:o:o:o ειναι αρρωστος :roll::roll::roll:

τον πηγα τριτη σταθμο..με ειπε κυκλοφορει διαρροια ..σημερα το ειδα καπως..δε κοιμηθηκε πολυ μεσιμερι..κ μετα εκανε 3-4 φρες διαρροια..κ ανεβασε πυρετο..

κολλησε πανω μου..ο μικρος κλαμα κλαμα..μα τι παιδι :P:P:P υγρασια πιασαμε :P:P:P

τους πηγα κοσμος..πηρα κατι δωρακια..κ ειχ το τελευταιο 20 ρικο..κ ειπα να πληρωσω το κινητο μου

κ εχω μια ανασφαλεια..παντα πριν μπω σε μαγαζι κοιταω αν εχω λεφτα..

κ τα βγαζω κ τα εχω στο χερι..ειχε λιγο κοσμο..περιμενω στη σειρα μου.παω να πληρωσω πανε τα λεφτα :o:o:o:o:o:o:o:o

η με επεσαν καθως εμπαινα στο αμγαζι η με τα πηραν απ το χερι..γτ γκρινιαζε ο μικρος(πρωτη φορα :P:P:P:P )

κλαψψψψ

παω να κανω μπανιοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ-Ι: μαμα γιατ κλαιει η κυρια στο πακετο?

Β: διοτι πριν πολλα χρονια εκανε ενα κοριτσακι και δεν την αφησαν καποιοι μεγαλοι να το μεγαλωσει...

Μ-Ι :και που πηγε το κορτσακι

Β: Σε μια αλλη κυρια που εγινε μαμα της καρδιας...

Μ-Ι : μαμα της καρδιας ειναι η μαμα που δεν εχει μωρακι στην κοιλια?

Β: ναι

Μ-Ι: οταν βγαλεις τον μπεμπη απο τηνν κοιλια...θα βαλεις ενα κοριτσακι στην καρδια?

β: :roll::roll::roll::roll:

Μ-Ι:ελα μαμα...θελω και ενα κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!

Όλη μέρα προσπαθώ να σας διαβάσω,πόσα λέτε :o:o:o:o:o

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΡΗ:Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!!Με το καλό ένα γερό μωράκι [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] Δάκρυσα ρε συ τι καλά!!!!Μωράκι :D:D

Αυτό θα πω μόνο σήμερα,με περιμένει το μωρό μου να δούμε ταινία(θρίλερ μπρρρρρρρ)

Καληνύχτα σε όλες!!!!!

Βίκυ τώρα το είδα ΘΕΑ η ΜΙ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω λιγα νευρακια ...αντρες !!!!αντρες!!!!αντρες!!!!

εβαλα τα παιδια για υπνο ...ομικρος εχει γινει πολυ δυσκολος ....η που δεν θα κοιματε ευκολακαι θα κλαψουριζει μεχρι τις 11 η που θα κοιμηθει ευκολακαιστις 10:30 Θα ξυπνησει να κλαψουρισει μεχρι τις 11 !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΝΤΡΕΣ!!!!!!!!!!! μικροι και μεγαλοι !!!!!!!!

σας ειπα πριν οτι μιλησα με τον Κ μεσο σκαιπ...ε κατι εχει η καμερα μου η δεν εχει (μικροφωνο) και δεν ακουγομαι ....αφου προσπαθησαμε μετον Κ ποση ωρα μηπως και το φτιαξω απο το κοντρολπανελ μου λεει παρε τον νονο του Μ να το φτιαξει η να σου δωσει μικροφωνο αν εχει ....μιλαω τοση ωρα με τον νονο (παει το τηλ !!!! :o:o:o οιμε λογαριασμος !!!) και με βαζει να απεγκαταστησω την καμερα (τα παντα) για να την ξανα βαλω σωστα .....ελα μου τωρα που δεν την βλεπει ο πισι μου :-w:-w:-w και μαλλον θα εχει καποιο δισκακι για εγκατασταση που θα το εχει καπου ο Κ και δεν θα το βρησκω αυριο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ...σας ειπα δεν ξερω αν σας ειπα ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο εσυ εισαι εδω βικη ?

ντροπη ντροπη ντροπη ...ακου θες και καθισματα :lol::lol::lol::lol::lol: εδω θα μας φορολογισουνκαι το σεξ και εσυ το χαβα σου :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

πήγαμε χθες στο νοσοκ. και όταν της άλλαζαν τους επιδέσμους έκλαψε λιγότερο απ΄ότι έκλαψε την Δευτέρα......ο γιατρός μας είπε ότι καλά πάμε και ότι θα πρέπει πολλές φορές την μέρα να της βάζουμε κρέμα, οποιαδήποτε, υδατική να είναι με πολλά λιπαρά, ακόμη και νιβέα :o:o , για να μην είναι ξηρή η επιδερμίδα της και έτσι να αναπλαθεί το δέρμα......μας είπε ότι δεν είναι καν απαραίτητο να της βάλουμε ξανά επιδέσμους, μπορεί να είναι και έτσι, απλά θα λερώνονται οι μπλούζες και όπου θα κάθεται, μετά ίσως να τρίβεται........μας είπε ότι ακόμη και ντουζάκι χωρίς σαπούνι μπορεί να κάνει :o:o:o:o:o:shock::shock::shock: και ότι πρέπει σιγά σιγά να γυρίσουμε στην καθημερινότητά μας!!!! :roll::roll::roll::roll: λες και δεν έχουμε γυρίσει εμείς, πού να ήξερε τι χαμός γίνεται στο σπίτι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και ότι από Δευτέρα μπορεί να πάει παιδικό, μόνο να πούμε στην δασκάλα να έχει ένα μάτι παραπάνω πάνω της!!!! :roll::roll::D:D:D

αυτό που μου τηνηη έδωσε λίγο είναι ότι μας ξαναρώτησαν για πολλοστή φορά πώς έγινε :evil::evil::evil::evil: και φοβάται ο άντρας μου μήπως και φωνάξουν την υπηρεσία που προστετεύει τα παιδιά και μας κάνουν έλεγχο :o:o:o:evil::evil::evil::evil:

μα καλά μαλάκες είναι? :evil::evil::evil::evil::evil: δλδ επίτηδες ρίξαμε καυτό νερό στην πλάτη και μετα φωνάξαμε και το ασθενοφόρο και ταλαιπωρηθήκαμε στο νοσοκομείο και τώρα ακόμη??????? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil:

είμαι τόσο κουρασμένη, μου λείπει πολύ ύπνος τελικά :(:(:( με το ζόρι ξύπνησα σήμερα :(:(

δεν διάβασα τι γράψατε....μόνο Βίκυ από το νετ το αγοράσατε το κάθισμα ή πήγατε και το είδατε? ελέγξατε αν έχει τον ευρωπαικό αριθμό έγκρισης ασφαλείας? :!::!::!:

Πάω να ξυπνήσω το Λ. για το σχολείο :|

θα σας διαβάσω μετά :roll::roll::roll:

σας φιλώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

το τραπέζι για το Σάββατο είναι αλλά το βλέπω να αναβάλλεται για την επόμενη εβδομάδα τελικά γιατί μας προέκυψε ένα παιδικό πάρτυ.

Διαβάστε άσκηση πληροφορικής που είχε χθες ο Μιχάλης :o:o:o

Χωρίστε τα παρακάτω σε μονάδες εισόδου και εξόδου:

1)Πληκτρολόγιο

2)Ηχεία

3)Κάμερα

4)Ποντίκι

5)Οθόνη

6)Σαρωτής

7)Εκτυπωτής

8)Μικρόφωνο

και 2η

Ποια από τα παρακάτων είναι μονάδες αποθήκευσης?

1)cd

2)dvd

3)πληκτρολόγιο

4)οθόνη

5)φλασάκι

6)δισκέτα

7)σκληρός δίσκος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!! ε να μην γίνουν εξπερ στο πισι τα καμαρια μας από την πρώτη δημοτικού?ς μην ξερουν να γραουν/διαβάζουν αλλά τον υπολογιστή θα τον παίζουν στα δάχτυλα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ήθελα να γράψω εχθές...η μικρή ξύπνια από το πρωϊ στις 7 ,κατ τις 8 το βραδυ την καναμε μπανιο την ντυσαμε και τη βαλαμε για υπνο στις 9 παρα,να ξεκινήσει μια γκρίνια ,ένα κλάμα ,δεν θέλω και δεν θέλω ,μεσα στα αφτιά μου ,πατησα κατι φωνες ,με λεει ο Γ γτ ουρλιάζεις σαν υστερικιά...με επιασε πονοκεφαλος και τελικα ξαπλωσα εγώ ,με το που ξάπλωσα εγώ αρχισε αυτη δεν θελω δεν θελω (να μην κοιμηθω εγω δεν ηθελε) τελικα αφου της διάβασα 3 βιβλία (αυτή ήθελε και αλλα) έκλεισα το φως και αποκοιμηθηκα ,ακουσα ενα μαμα θελω να παω μεσα και της ειπα πηγαινε ,μου ειπε ο Γ οτι κοιμηθηκε κατα τις δέκα κ.... και με ρωτησε γτ θύμωσα ,δηλ ειναι κακο που θέλω να βαζω το παιδι γ υπνο χωρις να κοιμιζει κ εμενα ,για να περασουμε λίγο χρόνο οι 2 μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ αν είναι χωρίς επίδεσμους δεν υπάρχει πιθανότητα να κολλλήσουν τα ρούχα πάνω στην πληγή?

Θα την στείλεις παιδικό την Δευτέρα, ή όχι ακόμα?

Για μένα την ζωή μου την αλλάζουν πάρα πολλά πράγματα όχι όμως ο γάμος

Με τον Η συζούμε από την αρχή που γνωριστήκαμε, η καθημερινότητά μας όμως άλλαξε όταν ήρθαν τα παιδιά.

Βένη ξεκόλλα καλέ τι είναι αυτά που σκέφτεσαι? :shock::shock::shock:

Γιώτα σήμερα το πρωι η Έλενα έλεγε στον Η ότι μάλωσε με την Κων για ένα ζευγάρι παπόυτσια και η Κων έκλαιγε. Ο Η την κοιτούσε έτσι :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία το είπα του Γ το σκηνικό και του μπαμπα μου και μείνανε έτσι!!! :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΣΚΗΝΙΚΟ : ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΒΟΛΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΩΝ ΟΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΝΤΙΝΤΑΣ ΕΝΑ ΡΟΖ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ,ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΛΛΙΟΤΡΑΒΙΟΥΝΤΑΙ ΦΩΝΑΖΩΝΤΑΣ ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ !!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

καλε γιωτα πιο σκηνικο? τι εχασα??

καλα οι μικρες απο τωρα τρελα με παπουτσια?????δεν σας βλεπω καλα κοριτσομανεςςςςςς!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιωτα εχεις δικιο ρε!! και εμεις ετσι κανουμε πλεον..παμε ολοι μαζι για υπνο..μας κλεινει ολα τα φωτα την τηλεοραση και μας βαζει για υπνο..αλλιως δεν παει..σιγα μετα μην σηκωθουμε..αφου εχει παει 11-11.30 να κοιμηθει :shock::shock::shock::shock::shock::evil:

εντωμεταξυ αυτος ειναι το ιδιο παιδι που κομοτανε 8-9 το αργοτερο μεχρι το καλοκαιρι... :?:?

αμα παμε να τον βαλουμε για υπνο νωριτερα απλα δεν κοιμαται... :?

γιωτα σε πηρα 10.10 και κοιμοσουνα lol: :lol::lol:

αργυρω τι να πω? μαλλον τα ψαχνουνε πολυ...αχ εμπλεξες...ελπιζω να μην εχεις παραπανω καταστασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαμωτο πάω να γράψω και βλέπω τον Τζίζους στο πλαίσιο :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το ίδιο έπαθα και εγώ την ώρα που σε διάβαζα!!!! :lol::lol::lol:

πέθανα στα γέλια, με κοιτά η Ρ. και γελάει και αυτή!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα...!

ακομα δεν εχει ξυπνησει,,

Γιωτα εχεις απλυτο δικιο σε ολα!

εμεις κοεινομε φωτα...βλεπει 1 παιδικο πινοντας το γαλα της , μας λεει καληνυχτα και απει για υπνο...

μας υποδικνυει να κανουμε το σταυρο μας και κοιμαται....ενοειται οτι ολα γνοντ;ι οτ;ν δεν υπαρχει αλλη κινηση δραστηριοτητα σπιτι...πχ επισκεψεις..

σΜΠΕΘΕΑ ατυχημα ηταν...μην στεναχωριεσαι...

θα σου ελεγα να συνεχισετε να βαζετε γαζες..οσο να το κανεις παιδι ειναι...ολο και καπου θα ακομπησει!

ναι εχει εγκριση..πηγα σε καταστημα...λιγο καλυτερη υιμη απο το νετ μας εκανε..λογικα επειδη ηταν 2...ετσι ειχα παρει και τα 2 που εχουμε τωρα,

απο τα βρεφικα βρεφικα,,,αυτα πυ καταλαθος πεταξε ο πατερας μου εια αγορασει μονο το ενα...το αλλο ηταν απο παιδικο καροτσι

Νατασουλα...ασρεια στην πληροφορικη απο τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...