Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Στην κυριολεξία..

Είναι γεγονός λοιπόν, κορίτσια έχω ένα φασολάκι, είναι πολύ πολύ πολύ νωρίς ακόμη και το μονο που εύχομαι και θέλω είναι να πάνε όλα καλά και να είναι γερό το σποράκι μου...!!

Φιλάκια πολλά! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα Ερη μου!!!τα πιο όμορφα νέα για να ξεκινήσει η μέρα μου!!!Όλα καλά να πάνε κούκλα μου και να χαρίσεις στον Κωστή σου ένα αδερφάκι!!!!φιλακια πολλά !!! φαντάζομαι χαρά και ο Βαγγ ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου γλυκιά :D:D:D:x:x:x:x τι ευχάριστα νέα είναι αυτά? :D:D

με το καλό το αδελφάκι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*

άντε να έχει και παρέα ο γαμπρός μου για να παίζει και εσύ να δημιουργείς με την μαγειρική!!! :D

Καναδάκι θα βγει?

άντε για να δούμε εκεί πώς είναι τα πράγματα, όσον αφορά στις κυοφορούσες!!!! :!::!::!:

μια πολύ ωραία, ήρεμη, ήσυχη εγκυμοσύνη εύχομαι :x:x

Καλημέρα σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρηηηη μου!!!

Συγχαρητήρια μανάρι μου!!! Ξύπνησα και βούρτσιζα τα δόντια μου και σκεφτόμουν πότε θα μπω να δω τα ευχάρισταααα... Ο Β τι είπε? :D:D:D Τέλειααααα. Πότε θα πας σε γιατρό? Τώρα τι κάνεις?

[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Και συνεχιζω

Μπονζουρια

Τι κανετε;;;;

Μα καλα τι σας επιασε ψες καλε…

Απαπαπ…

Σισσω τι εφαγες καλε και κατεβαζες τετοιες ιδεες;;;;;;

Επισης νομιζω ότι αυτος ο λαος πασχει από ανιατο αλτσχαιμερ..μα είναι δηνατων η ΝΔ με 32%;;;

ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ;;;;;;;;;;;;;;;

Επειδη το εχασα το προηγουμενο τρενο αμα ξαναπιασουμε πολιτικη συζητηση θα σας πω μερικες σκεψεις που κανω τωρα τελευταια.

Όπως επισης και μερικες σκεψεις που εκανα παλια με αφορμη το κειμενο της Φραν για το νερο..βεβεια οι σκεψεις αυτές αφορουσαν άλλο πραγμα..αλλα είναι αμεσα συνιφασμενες με την οπτικη της Φραν.

Νατασα ευχαριστω πολύ…θα την τιμισω τη συνταγη…η ποσοτητα του πληγουριου στο συνολο ετσι;;;;;

Γιατι μεχρι στιγμης κανω μονο ένα πιλαφι με το κινοα..αλλα εγω το βαζω με τη σαπωναρια..με τα ασπρακια κοινως…απλα πικριζει λιγο αλλα ΟΚ..το τρωμε οικογεννιακως.

Αργυρουλα μου μια ςκαι ρωτησες για την οικογεννια- αλλιως δεν ειχα σκοπο να σας τα πριζω άλλο..ειμαστε χαλια..

Ολες αυτές τις μερες μελεταω την ΑΦρο και λεω σε μια συναδελφο που αρραβωνιαστηκε ναυτηκο- υποπλοιαρχο του Εμπορικου Ναυτικου..η να το σκεφτει καλυτερα..η μολις παντρευει να μετακομισει η μαμα της η η πεθερα της – οποια είναι ευκαιρη- ειδικα εάν εχει σκοπο να δουλεψει.

Ο Ο είναι χαλια..εννωειτε ότι κανει ενεσεις..εντηβες και περνει και χαπια αλλα το λουμπαγκο επιμενει, δεν μπορει ουτε ο ιδιος να αυτοεξυπηρετηθει σε πολλα πραγματα..ουτε να μπαινοβγαινει στο αμαξι, ουτε καλτσες να βαλει και με δυσκολια πηγαινει τουαλετα. Εχει αναρρωτικη μεχρι την Παρασκευη

Ο Χ είναι καλυτερα απλα εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ γκρινια..ξυπναει κάθε μερα με απιστευτη μοιρλα που σημερα του ειπα ότι θα τονχ αστουκισω…για να εχει και καποιον λογο να κλαιει γιατι κλαιει χωρις λογο.

Ο μικρος είναι χαλια….εχει και επιπεφοικιτιδα απιστευτη, και σημερα παλη τον τριπισαμε για να δουμε εάν εχιυν κατευει τα λευκα..θα εχω τα αποτελεσματα αργοτερα μεσα στην ημερα

Σημερα εχουμε παλη παιδιατρο αλλα δεν θα κανουμε εμβολιο γιατι παιρνει ακομα αντιβιωση.

Αυτά με το ιατρικο δελτιο για σημερα

Μα ποσα γραψατε σημερα!!!!

Θου ένα θα σου πω..δεν ξερω τι θα κανεις αλλα μην αφισεις αυτό το ταλαιντο ανεκμεταλλευτο.

Με μεγαλη προσοχη όμως για να μη γυρησει μπουμερανγκ..θα το συζητησουμε καποια στιγμη πιο πριβε. Ελπιζω στην Επομενηα δεια να αξιοθω να σου κουβαληθω επιτελους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πήγα εγώ με την Ρ. τον Λ. στο σχολείο με τα πόδια γιατί η καημενούλα η Ρ. είχε να βγει έξω μιάμιση εβδομάδα :o:o:o:o:o ήταν η ώρα ν απάρει λίγο καθαρό αέρα!!! ;)

κάνει και κρύο σήμερα :?

Το πρωί διάβασα όλα τα χθεσινά σας, ήθελα να σχολιάσω, αλλά τα ξέχασα!!! :shock::shock::shock::roll::roll::roll:

Νατάσα ασχολείσαι τελικά πολύ με την υγειηνή διατροφή ε? πού τα ξέρεις όλα αυτά? :roll::roll::roll::roll:

περαστικά στις ομορφούλες σου!!! :x

Τόνια :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δώσε της μια 2η ευκαιρία βρε της καημενούλας πριν την τσουρομαδίσεις (έτσι το είπες? δεν θυμάμαι!!) :roll::roll:

Σισσιώ στρώσου στο διάβασμα :-B:-B:-B:-B

Μαρία τον έστειλες τον άντρα σου, γύρισε από την Αγιογραφία του λες και αυτό..... :roll::roll::roll:

Γωγώ τι έγινε με την αναπνοή της Ιω? :?: της Ρ. ακόμη μυρίζει ρε γμτ :? δεν ξέρω γιατί!!! αν φάει κάτι , μετά δεν μυρίζει!!! :?

Γιώτα πώς έγιναν οι σουπιές? νόστιμες? :D θα κοιτάξω να κάνω και εγώ και σε όποιον αρέσει γιατί είμαι σίγουρη ότι μόνο σε μένα θα αρέσει!!! 8-) η Κων/να τις τρώει? :?:

Λενάκι τα πρωινά είσαι ελέυθερη να σε πάρω κανένα τηλέφωνο ή πας για οδήγηση? :?:

Η Παναγιώτα καλά είναι και ο πατατούλης? γιατί χθες δεν μπήκε!!! :roll::roll:

Νατασούλα τι έγινε με το ουζάκι? και τους μεζέδες? τι ουζάκι ήπιατε?

Μιτσάκη πώς είστε? :):?:

Θούλη :x

Συμπεθέρα Αθηναία ...... δεν μπορώ να λέω και εγκυμονούσα τώρα καθότι έχω και άλλη συμπεθέρα εγκυμονούσα!!! :D:D

σήμερα το απόγευμα πάμε για αλλαγή! :? είμαι σίγουρη ότι θα κλάψει πάλι..... :(:?:

α ξέχασα, εύχομαι όμορφα ταξίδια με το καινούργιο τρενάκι χωρίς απρόοπτα, αισιόδοξα και κεφάτα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ Χρύσα είστε μια ωραία ατμόσφαιρα, που έλεγε και ο Βουτσάς!!! :(:(

περαστικά και πάλι......σε καταλαβαίνω για τον Ο όταν ήταν έτσι ο άντρας μου, πολύ χάλια κατάσταση!!! :(

ευτυχώς ξεφεύγεις με την δουλειά!!! :!:

σας είπα ότι η Ρ. με το παραμικρό κλαίει? :o:o:o από τότε με το ατύχημα.....και μάλιστα προσποιείται :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Αργυρουλα καπως ετσι..αλλα ΟΚ...την παλευω ακομα.

Αυτο με τη ΡΕΑ ειναι καπως ανισυχητηκο...ευχομαι να μη συνεχιστει...αλλα κατανοητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Συγχαρητηρια Ερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι καλα-τι καλα!!!!Καλημερα!!!τελεια νεα!!!!ΑΑΑΑΧ τι καλα!!!

Με το καλο!!!!

Και σε οσες ακομα επιθυμουν σπορακι ή γκομενακι!!! :P:P:P Με το καλο κοριτσια!!! :lol::lol::lol:

Κανω δουλειες!!!Τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας είπα ότι η Ρ. με το παραμικρό κλαίει? :o:o:o από τότε με το ατύχημα.....και μάλιστα προσποιείται :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Το βρισκω παρα πολυ φυσιολογικο!Μωρακι ειναι...Χαιδευεται περισσοτερο μετα απο αυτο που επαθε!

Νομιζω πως πρεπει να την χορτασεις αγκαλιες αλλα μην ξεχνας να υπενθυμιζεις πως ολα ειναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροδανι το γλωσσαρακι σας ατιμουτσικα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Αντε ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πως σου φανηκε;;;;; ο Β τι ειπε;;;;;;;;;;;;;;;;

και μη λες χαζα για την ηλικια!!!!!!!! :-w:YMHUG::YMHUG::x:x

Μαρη Αναστασι!!!καλα να παθω;;;;;;;!!!!!!!!! Αμα σου στειλω κανενα Αλεξ να σου κανει το σπιτι λαμπογιαλο θα σου πω εγω!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Μαρακι ειστε μεγαλα οργια κι εσυ και ο αντρας σου!!!!! :lol::lol::lol: Εσυ με κειμενα της Λουκα κι εκεινος οπο τη μια παρτυ ανιμαλ στη Μυκονο κι απο την αλλη αγιογραφιες;;;;;;;!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Και ποια ειπε τη Σισσυ "Λουκα" κι εχω πεθανει στα γελια;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλακι σε ποια σελ ειναι η ζωγραφια του Ντοντο ρε;;;;;

Συμπεθερακι γιατι κανετε εξετασεις της Ειρηνης;;; :roll: Με την οδηγηση καλα σοφερακι;;; :P:lol:

Αργυ εκανε να περπατησει τοσο η Ρεα;;;γιατι ελεγαν για ακινησια οι γιατροι... το πουλακι μου μωρε σου κανει ναζια τωρα γιατι θελει πιο πολυ τη προσοχη σου... :x:x ποτε βγαζει τους επιδεσμους;;

Αφρο καθε φορα που βαζω τα παπουτσια του Αλεξ σε σκεφτομαι γιατι παντα παω να τα σφιξω αναποδα!!! :lol::lol:

Χρυσα αμαν βρε παιδακι μου με τις αρρωστιες σας κι εσεις!!!!! :(:(:(:( απαπα μα σας εχουν μουτζωσει;;;;;;!!!!!! :o:o:o Περαστικα στα αντρακια σου!!! :YMHUG::x

Και τι σκεψεις κανεις για τα πολιτικα;;;;; εγω επαψα να σκεφτομαι..νομιζω οτι ειμαστε χαμενοι πλεον...και πιστευω οτι ολααα ηταν προσχεδιασμενα εδω και χρονια!!! Εχω αρχισει και σκεφτομαι σοβαρα να τη κανουμε απο εδω,γιατι προβλεπω τα παιδια μας να γινονται σκλαβοι!!!! :twisted::twisted::twisted:

Α Γιωτα αυτο που ελεγες για το μακρυα κι αγαπημενοι...ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!! Τις μερες που ελειπα Αθηνα ημουν τοσο πιο ηρεμη χωρις τις εξωτερικες παρεμβολες.που βλαστιμησα παλι απο τοτε που γυρισαμε!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Α Αναστασι γνωρισα και τη Γιωργια τη φιλενεδα σου!!!!!! Καλα οτι και να πω ειναι λιγο!!!!!!!! Ειναι ΨΥΧΟΥΛΑ!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε Αναστ. να την γεμίζω αγκαλιές που το κάνω, όλη μερα είμαστε αγκαλιά, αλλά π.χ παίρνει τα μαντηλάκια (αυτά που είναι στο κουτί, πώς λέγοναται? σαν χαρτομάντηλα) και τα χαλάει, παίρνει ένα, σκουπίζεται, παίρνει και άλλο, σκουπίζεται κ.ο.κ, της λέω φτα΄νει όχι άλλο και βάζει τα κλάματα!! :o:o:o:o δλδ αν της πεις όχι ή μη θα βάλει τα κλάματα ενώ πριν τίποτα :? ......την καταλαβαίνω γιατί αυτό που έπαθε δεν είναι και λίγο, αλλά......τι να πω ελπίζω όταν φτιάξει η πλατούλα και αρχίσει και τον παιδικό πάλι, να έρθουμε στα φυσιολογικά!!!! :?

επίσης κάποιον τρόπο για να πλύνω τα μαλλάκια της? μόνη μου εννοώ ....... μπορείτε να μου βρείτε? πολύ θα με βόλευε η καρέκλα του κομμωτηρίου αλλά δεν έχουμε :lol::lol::lol:

δεν θέλω να βραχεί το σωματάκι της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχουλα μου!!!!! :x:x:x αν της αποσπας τη προσοχη με κατι αλλο εκεινη τη στιγμη;;;; :roll:

Για το λουσιμο δε ξερω ρε συ...δυσκολο...μηπως να τη πας στο κομμωτηριο να τη λουσουν που εχουν τετοιες καρεκλες;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Α Νατασακι ξεχασα να σου πω περαστικα και στις δικες σου τις κουκλιτσες;;;;; :x:x

Και η δαναη τα ιδια σου κανει;;;;; :o:o:o Μας τα ματιασαν τα κοριτσια μας!!!! :twisted::twisted::twisted::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Αφηστε με να φυγωωωωω!!!μα μη με κρατατεεεε :P:P:P:P:P:lol::lol::lol:

Τονακι μου για τη Γεωργια...Και λιγα λες!!!Το κοριτσι μου!!!!

Δεν ειπα τη Σισσυ "λουκα" αλλα ετσι πως πηγε η κουβεντα αυτο φανηκε!!!! :lol::lol::lol: Μονο θεουσα κ καλη κυρια την ειπα!!!Α!Και μαρη!!! :P:P:P

Στειλε τον Αλεξ!!!Παντως το δικο σου σπιτι δε θα τη γλιτωσει!!!Την εκπαιδευει τοσους μηνες τη μικρη πατατουλα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Α!!!Μαρια!!!!Ηθελα να σου πω ρε συ κατι...μαλλον αστειο!!!

Σε εχω παντα στο μυαλο μου οταν βλεπω ιδιους αριθμους κ ειδικα 111111! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εν τω μεταξυ ειχα διαβασει λιγο εκεινο το αρθρο που ειχες βαλει για τα 1111 και καλα πως ειναι πνευματα ή αγγελοι ή κατι τετοιο...Και ελεγα "Πφφφφ!!!και ποιος αγγελος μας το ειπε αυτο κ εμεις το ξερουμε?βλακειες!"....

Εχει λοιπον αρκετο καιρο που "βλεπω" κ εγω τετοια επαναλαμβανομενα νουμερα,οχι μονο ασους!

Πχ 03:03 στο ρολοι κλπ!Αρχισα λοιπον να σκεφτομαι καθε φορα περι πνευματων κλπ...Και ειμαι εντελως χεστης σε τετοια! :lol::lol::lol:

Παω που λετε να κοιμισω την Α προχθες αφου κλεινω την τβ.Εκει που τη θηλαζω ακουω φωνες(φωνεεεεεεεεες :lol::lol::lol: )... :-ss:-ss:-ss Την αφηνω στο κρεβατι κ βγαινω να δω....Η τβ εχει ανοιξει :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss Σε ποιο καναλι?????Στο σταρ ενω το ειχα στο μεγκα στανταρ! :-ss:-ss:-ss:-ss Σε ποιο νο εχουμε το σταρ????ΣΤΟ 11! :shock::shock::-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Περιττο να σας πω ποσα βρακακια αλλαξα απο φοβο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Και ποσα αλλαξε ο Α απο τα γελια οταν του το'λεγα τρομαγμενη!!!!Ειχε ρυθμισει την τβ να ανοιξει στο σταρ για μια ταινια! :)):)):)):)):)):((:((:((L-)L-)L-)L-)

Αργυ απλα μην τη μαλωνεις...Ξερω πως μπορει να το 'εκμεταλλευτει" αυτο οπως ολα τα παιδακια της ηλικιας της κ να το κανει καθε φορα που θελει να γινεται το δικο της...Αλλα λεω να την αγκαλιαζεις και με σοβαρο υφος να της λες το "οχι" χωρις να το λες...καταλαβες?! :roll::roll::roll:

Μηπως αναποδα?Να σκυβει στο νηπτιρα???Βαλε ενα μαξιλαρακι-κουβερτακι στο στερνο της κ πες της να σκυψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα Αναστ. μόλις το διάβασα αμέσως σκέφτηκα ότι θα είχε ρυθμιστεί στο να ανάψει ξανά σε εκείνο το κανάλι!!! ;);):lol::lol::lol:

είπα και εγώ και άλλοι, εκτός από εμάς - που είναι εξακριβωμένο πια- , έχουν τον κυρ-Γιώργη-Κάσπερ?!!! :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

μάλλον αυτό θα κάνω, θα ανέβει στο σκαλάκι, θ αγυρίσει την πλατούλα και θα της πω να γύρει το κεφαλάκι της στον νηπτήρα :idea: σιγά μην πετύχει αλλά.....είπα στον άντρα μου να την κρατά εκείνος ξαπλωμένη και εγώ να της λούσω τα μαλλάκια, αλλά αν περιμένω, μπορεί να περάσει και χρόνος :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω που λετε να κοιμισω την Α προχθες αφου κλεινω την τβ.Εκει που τη θηλαζω ακουω φωνες(φωνεεεεεεεεες :lol::lol::lol: )... :-ss:-ss:-ss Την αφηνω στο κρεβατι κ βγαινω να δω....Η τβ εχει ανοιξει :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss Σε ποιο καναλι?????Στο σταρ ενω το ειχα στο μεγκα στανταρ! :-ss:-ss:-ss:-ss Σε ποιο νο εχουμε το σταρ????ΣΤΟ 11! :shock::shock::-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Περιττο να σας πω ποσα βρακακια αλλαξα απο φοβο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Και ποσα αλλαξε ο Α απο τα γελια οταν του το'λεγα τρομαγμενη!!!!Ειχε ρυθμισει την τβ να ανοιξει στο σταρ για μια ταινια! :)):)):)):)):)):((:((:((L-)L-)L-)L-)

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) ΛΟΥΖΕΕΕΕΕΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

ΕΡΗ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!αχ σηγκινηθηκα ....

βιαζομαι δεν μπορω να σχολιασω

(αναστασια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ τι ομορφα νεα ειναι αυτα!

συγχαρητηρια...νε γινει ενα μεγαλο φασολι!

μια καλη εγγυμοσυνη!

Συμπεθερα...τωρα με 2 συμπεθερες εγγυμονουσες θα ξηλωθεις για τα καλα...!

χαχχα

οσο για το μπανιο...βαλε της σε μια ψηλη καρεκλα...ππλατη στο νυπτηρα...μαξιλαρακι στον αυχενα και λουσε την...αλλιως πες να ειναι σκυμενη εκεινη προας το νυπτηρα!

Αναστασια....α συνεχισεις να κανεις παρεα μαζι μας...εκτος απο φαντασματα θα βλεπεις θα βλεπει και αλλα πολλα!

εγω αυτο με τα νουμερα δεν το εχω...!

αλλα κατα διαστηματα εχω ζησει τρελες συμπτωσεις....με αγαπημενα μου προσωπα!

επησις ...μην ακους τις μακακιες περι αλεξ ...το παιδι ειναι αστερι...ησυχο...ταταριες μας λεει τοσο καιρο!

Σισσυ.....σημερα τα οριστικα ποσα....πληρωμη...13!

βοηθεια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι να στον αφησω καμια βδομαδα να δεις τι αστερακι-κομητης ειναι;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Η αληθεια βεβαια ειναι οτι στην Αθηνα ηταν παρα πολυ καλο παιδακι!!! μαλλον το κλιμα εδω τον χαλαει...η υγρασια μηπως;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια τον πρωινό σεισμό τον καταλάβατε? :?:

εγώ σας είπα ότι το παιδί βρίσκεται στο περιβάλλον του για αυτό και είναι ο ..... εαυτός του!!! ;);)

πάω να μαγειρέψω γιατί σε μία ώρα πρέπει να πάρουμε τον Λ., να φάμε, να κάνει την εργασία (αν έχει) και μετά να φύγουμε για το νοσοκομείο!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! :D:D:D

ΕΡΗηηηηηηηηηηηηηη :o):o):o):o):o):o) Μπάβο ρε μαναρι!!!Με το καλό!!!!!! :D:D:D

Τι κάνετε;;;Ειμαι στη δουλεια...Εχω τον Φωτη με τη μαμα μου.Καλα ειναι!!!!

Αργυρουλα μου τι φραουλίτσα ειναι αυτη καλέ;;; :x:x:x Δεν μπορεις να της πεις να σκύψει στη μπανιερα και να τη λουσεις;;;; :roll::roll::roll:

Καλε..το τι γελιο εριξα με τους 2 δρόμους που οδηγουν στην αγιοσύνη.... :lol::lol::lol: Το γαμο ή το μοναχισμο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Παντως και εγω "Λουκα" είμαι..Ακους Αναστασια, Νατασα, Αφρο, Ερη .... :lol::lol::lol::lol:

Σισσυ ..ειμαι μαζι σου ρεεεεεεεεεεεε \M/ \M/ \M/ \M/

Χρυσα μου..μα τι στο καλο ρε γμτ...σας μουτζωσανε;;; :o:o:o Περαστικα σας!!!!!

Τόνιαααααααα μαλλον δεν του αρεσει το σπιτι σας!!! :lol::lol::lol:

Βίκυ πως τα πας βρε;;Κατι εχασα με τις ανηψιες... :roll::roll::roll:

Κατερινακι τελικα δε θα σας πληρωσεουν απο τη δουλεια???? :o:o:o

Αααχχχ..εκει που λετε για διαιτες πεταει η Νατασουλα και η Γιωτα τα θαλασσινα και εχω πεσει κατω μιλαμε απο την λιγουρα.

αααα..ηθελα να σχολιασω και την "κακια" που ειπε ο μπαμπας της Βίκυς..Οτι και καλα "καλα να παθουμε που πηραμε μειωση γιατι ειχαμε καλομαθεί".. Η αληθεια ειναι οτι το εχω ακουσει απο πολλους ανθρωποους μεγαλης ηλικιας ..και απορω..."Πανε καλα";;;"Κλεβαμε κανεναν;;;"

Αι σιχτιρ με τη κωλομιζερια τους... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου τα φιλια μου και μια μεγαλη αγκαλια!!!!

Ηθελα ολο να σε ρωτισω..ο Φωτακος εκανε καθολου υπνικη απνοια;;;;;

Αυτο που λες ηθελα να το σχολιασω και εγω για τους γονεις...

ειχε πεταξει κατι παρομοιο ο πεθερος μου σε καποια στιγμη..αλλα εκανα την παπια...

μας ελεγε ολο να αποταμιευετε να μαζευετε..μη σπαταλατε...λες και καθε βδομαδα πηγαινα στα μπουζουκια και τα σπαγα...

δε γουσταρω ρε αδελφε να αποταμιευω...

δουλευω τι στο διαγαλο...δεν κλεβω..και μονο εγω ξερω πως τα βγαζω..δεν δικαιουμαι να φαω και λιγα λεφτα για μενα..για παρτι μου..

τωρα που μπορωκαι θα ντιθω και θα φαω..και θα περιποιηθω και θα φροντισω και την υγεια μου και την εμφανιση μου.

Εαν ποτε μεινω χωρις δουλεια..εαν τα πραγματα πανε χαλια..θα προσαρμοσω τη ζωη μου στις συνθηκες.

Η θεια μου- η γνωση ανακατωστρα στη ζωη των παιδιων της- ετσι κοροιδευε μια φιλη της η οποια οταν δουλευαν αυτη και ο αντρας της αγοραζε πανακριβα εσωρουχα και τωρα που γερασαν και η συνταξη δεν φτανει ψωνιζει απο τη Λαικη...

Μια μερα δεν αντεξα και την ειπα πως αυτη τουλαχιστων χαρηκε καποια πραγματα στη ζωη της...εσυ ρε θεια που παντα ψωνιζες απο τη Λαικη- χωρις να θελω να θηξω η να υποτιμισω κανεναν που το κανει ετσι- τι καταλαβες;;;..τι καταλαβες που παντα μετρουσες τη δεκαρα και στερουσες απο τον εαυτο σου οποιαδηποτε χαρα.

τεσπα...

Μη βαρατε που δεν σχολιαζω μια μια...γινετε χαμος στο γραφειο και απλα οτι θυμαμαι χαιρομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα όντως είνα φραουλίτσα και ειδικά όταν κάνει τα νάζια της!!! :x:x:x

της το είπα αλλά δεν κάθησε :? .....θα ξαναδοκιμάσω!!!

ο Ν. τι είπε για τον πατατούλη του έλειψε? :?::?:

εν τω μεταξύ τώρα που μαγειρεύω δεν μπαίνει στην κουζίνα, κάθεται στην πόρτα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααα!!!!!!!!!!

Ερηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη πολλά άπειρα αμέτρητα συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχουμε σπόρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τέλεια!!!!!!!!! Με το καλό μανούλα!!!!

Παναγιώτα και συ ΛΟυκά;;;;;;; Μα πως σου μιλάω ακόμη;;;;;

Εδώ θα μου πεις μιλάω στη Θου με τα κατηχητικά εσένα δε θα μιλήσω;;; :lol::lol::lol:

Αναστασία εισαι πολύ μεγάλο όργιο ρε συ! Είναι δυνατόν;;;;;;; Σε φαντάζομαι να το περιγράφεις στον Α και κλάιωωωωωωωωωωω!!!!

Χρυσα 2-3 συνολικά! Αν θέλεις βάλε παραπάνω και βάλε και λίγο νεράκι στο μείγμα γιατί τραβάνε πολύ!!!

Αργυ μπορείς να την κάνεις όως λες και να της βάλεις και μια μαύρη σακούλα πάνω από τα ρούχα για να βεβαιωθείς οτι δε θα βραχεί...

Ρε συ διαβάζω πολύ σχετικά. Ειδικά τον τελευταίο καιρό ακόμη περισσότερο....

Τόνια μάντεψε!! Χθς βράδυ κοιμήθηκε η Δ!!! ¨επεσε στις 9 ξύπνησε στις 4 και ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 10 παρά!!!! Σωτήρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Βίκυ πότε λές να γεννήσεις;;; Κανένα προαίσθημα;;;;;;;;

Αφρο , Μαρία , Γιώτα καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...