Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΥΡΙΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΓΓΕΛΟ !


MAGDA25

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω!Πω!Μια κορακλα ομορφη!!!!!!!!!!Να σας ζηση Μαγδα μου οπως επυθημη η μικρη να την δειτε:) Γερη και καλοτυχη να ειναι!!!!!:) Η περιγραφη σου πραγματικα τα λεει ολα!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAGDA ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ,ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΗ!!ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΙΔΙΩΣ ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΚΕΤΗ ΤΡΕΛΛΑ!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ!!Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΝΕΤΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΤΡΕΛΛΑ,ΓΛΥΚΑ!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAGDA25 έγραψε:

ΑΧΟΥΤΟ !!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΠΑΛΑΒΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!! 3-17126eb2f387f0a3e5f1f47447b19e53.JPG

τι να πω μαγδουλα ειναι φοβερη πανεμορφη!!

να την χαιρεστε κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα να σου ζήσει το κουκλάκι σου!!!Να ναι πάντα καλότυχη,υγιής και ευτυχισμένη και εσείς να την καμαρώνετε όπως ποθείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει και παλι Μαγδα μου!!!:)

Ειναι μια κουκλιτσα!!!

Φανταζομαι την τρελλα σου μαζι της!!!:laugh: :laugh:

Φιλακια και στις δυο σας!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΑΝΝΑΚΙ ΣΙΜΟΝΕ,ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ,ΚΙΚΙΤΣΑΚΙ, ΖΟΥΖΟΥ21 ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΤΟΥΣ..........ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΘΩΣ ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ ΤΟ ΣΑΜΙΑΜΙΔΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕ ΕΙΧΕ ΨΩΦΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΩΤΣΙΑ !!!!

ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ....

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΕΙΘΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!

ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑΥΜΑ ,ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ 2009 ΕΙΝΑι διπλα με νεες μαμαδες στο καρνε του ..... Το 2008 ηταν υπερπληρης απο μανουλες ,τωρα το 2009 ψαχνει καινουργιες μανουλες ,μια αυτες θα ειστε και σεις....

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ.......ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαγδούλα μου, τί κοριτσάκι όμορφο είναι αυτό που έκανες;;; Μια κουκλίτσα..Να σου ζήσει και να είναι καλότυχη η πριγκίπισσά σου...Είναι μια γλύκα και τα ρουχαλάκια της απίστευτα!

Είναι υπέροχη, νομίζω σου ταιριάζει....(που λέει και ο γνωστός αοιδός Πλούταρχος)!;) ;)

Αχ, πότε θα περάσει ο καιρός να γεννήσω και να κρατήσω κι εγώ την μπουμπού μου στην αγκαλίτσα μου;;;;;;

:dry: :dry: :blink::dry::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...