Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΥΡΙΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΓΓΕΛΟ !


MAGDA25

Recommended Posts

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ, ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΟΙΑΣΕΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ..... ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ! ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Ο ΕΡΧΟΜΟΣ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ, ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΟΙΑΣΕΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ..... ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ! ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Ο ΕΡΧΟΜΟΣ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙς ΟΠΩς ΕΠΙΘΥΜΕΙς.ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ.ΤΗς ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΑΛΛΑ ΤΗΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΠΕΤΙΕς ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΕΜΕΤΟΥς ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΣΜΕΝΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕΤΑ ΕΠΑΘΕ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΙ Η ΑΣΘΜΑΤΙΚΗ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΕ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙς ΟΠΩς ΕΠΙΘΥΜΕΙς.ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ.ΤΗς ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΑΛΛΑ ΤΗΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΤΟΥ ΜΗΝΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΠΕΤΙΕς ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΕΜΕΤΟΥς ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΣΜΕΝΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕΤΑ ΕΠΑΘΕ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΙ Η ΑΣΘΜΑΤΙΚΗ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΕ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sas zisei to aggeloudaki sas! Gero kai dynato! Mas sugkinises oles me tin istoria tou toketou sou (gia gera nevra kai antoxes;) ). Meta apo tosi tailaitoria twra pia mporeis na xareis kai na apolauseis kathe stigmi me ti mikri sou! Na to deite opws potheite kai na eiste mia poly eutixismeni oikogeneia! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sas zisei to aggeloudaki sas! Gero kai dynato! Mas sugkinises oles me tin istoria tou toketou sou (gia gera nevra kai antoxes;) ). Meta apo tosi tailaitoria twra pia mporeis na xareis kai na apolauseis kathe stigmi me ti mikri sou! Na to deite opws potheite kai na eiste mia poly eutixismeni oikogeneia! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!

ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ!!!!

ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΧ...

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ...

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΝΑ

ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!

ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ!!!!

ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΑΧ...

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ...

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΝΑ

ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθε και η μπουμπου σας στην παρεα!απιθανη ιστορια τοκετου και χιουμοριστικη!ελπιζω ο αντρας σου να συνηλθε γρηγορα!υγεια και ευτυχια ,μαγδα 25!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθε και η μπουμπου σας στην παρεα!απιθανη ιστορια τοκετου και χιουμοριστικη!ελπιζω ο αντρας σου να συνηλθε γρηγορα!υγεια και ευτυχια ,μαγδα 25!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα μου να σου ζησει το κοριτσακι σου, να 'ναι γερο και ευλογημενο!

να ειστε παντα καλα κ να περνατε ατελειωτες στιγμες ευτυχιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα μου να σου ζησει το κοριτσακι σου, να 'ναι γερο και ευλογημενο!

να ειστε παντα καλα κ να περνατε ατελειωτες στιγμες ευτυχιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα μου, συγχαρητήρια!!! Να χαίρεστε την κορούλα σας, να την καμαρώσετε και νυφούλα και να είστε πάντα μία αγαπημένη κι ενωμένη οικογένεια!! Φιλάκια στα ροδαλά της μαγουλάκια και περιμένουμε να τη θαυμάσουμε!!! ;):lol: :laugh: :kiss:

congrats-on-your-baby-girl.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα μου, συγχαρητήρια!!! Να χαίρεστε την κορούλα σας, να την καμαρώσετε και νυφούλα και να είστε πάντα μία αγαπημένη κι ενωμένη οικογένεια!! Φιλάκια στα ροδαλά της μαγουλάκια και περιμένουμε να τη θαυμάσουμε!!! ;):lol: :laugh: :kiss:

congrats-on-your-baby-girl.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου!!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!

Καλή και γρήγορη ανάρρωση σε σένα!

Όταν βρεις χρόνο γράψε μας την εμπειρία σου !!!

Φιλιά πολλά στην μπεμπούλα σου (καμιά φωτογραφία θα μας βάλεις;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...