Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φλωριάνα φαντάζεσαι τελικά να γεννήσεις Πέμπτη και να έχουν τα ζουζούνια μας γενέθλια την ίδια μέρα??? Φάση θα χει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα φαντάζεσαι τελικά να γεννήσεις Πέμπτη και να έχουν τα ζουζούνια μας γενέθλια την ίδια μέρα??? Φάση θα χει !!

Ναι ναι. πλακα θα χει!!!! Θα τους κανουμε μαζι γεννεθλια μεσω skype!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάννα εύχομαι όλα να πάνε καλά να να γλυτώσεις την καισαρική και μακάρι να έχει επιστρέψει ο Χασιάκος!!!

Βρε κορίτσια είστε πολλές που έχετε πιθανότητες να γεννήσετε την ίδια μέρα, μακάρι ωραία θα ήταν!!!!!

Κανά νέο από την Μαριαπαπα? και το νινάκι έχει μέρες να μπει ε?

Μαράκι πολύ ωραίο το καροτσάκι σας!!!!!!

Εγώ λίγο πεσμένη νοιώθω σήμερα, δεν έχω όρεξη για τίποτα....με έχουν τσακίσει όλη μέρα αυτές οι καούρες με καίει τόσο πολύ ο λαιμός που μου έχει χαλάσει όλη την διάθεσή μου.....τέσπα δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα μόνο υπομονή......

Πήγα να ετοιμάσω τον σάκο τον παιδιών και δεν χόραγαν :shock: είναι πολλά .....και ανέβασα άλλον σάκο λίγο πιο μεγάλο, τον έπλυνα γιατί μύριζε από το υπόγειο και αύριο πιστεύω θα έχει στεγνώσει γιατί γίνεται χαμός στο σαλόνι από ρούχα :shock:

Αυτά προς το παρόν...... προβλέπω μεγάλη βραδυά πάλι :roll: φιλάκια κορίτσια :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάννα εύχομαι όλα να πάνε καλά να να γλυτώσεις την καισαρική και μακάρι να έχει επιστρέψει ο Χασιάκος!!!

Βρε κορίτσια είστε πολλές που έχετε πιθανότητες να γεννήσετε την ίδια μέρα, μακάρι ωραία θα ήταν!!!!!

Κανά νέο από την Μαριαπαπα? και το νινάκι έχει μέρες να μπει ε?

Μαράκι πολύ ωραίο το καροτσάκι σας!!!!!!

Εγώ λίγο πεσμένη νοιώθω σήμερα, δεν έχω όρεξη για τίποτα....με έχουν τσακίσει όλη μέρα αυτές οι καούρες με καίει τόσο πολύ ο λαιμός που μου έχει χαλάσει όλη την διάθεσή μου.....τέσπα δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα μόνο υπομονή......

Πήγα να ετοιμάσω τον σάκο τον παιδιών και δεν χόραγαν :shock: είναι πολλά .....και ανέβασα άλλον σάκο λίγο πιο μεγάλο, τον έπλυνα γιατί μύριζε από το υπόγειο και αύριο πιστεύω θα έχει στεγνώσει γιατί γίνεται χαμός στο σαλόνι από ρούχα :shock:

Αυτά προς το παρόν...... προβλέπω μεγάλη βραδυά πάλι :roll: φιλάκια κορίτσια :-*:-*:-*:-*:-*

euxaristw koritsara mou , h alh8eia einai oti o exw erwteytei to karotsaki tou mwrou mou kai to xrwma asimh se periptwsh pou to epomeno bebe mou einai koritsaki de 8a xreiastei na parw kainourgeio, to exw eidh sto dwmatio kai to kamarwnw apo ton oktwmvrh to pisteveis???? :lol: einai para polu voliko 3 se 1 , kai eukolo sthn apo8hkeush mia stalia ginete otan to mazeveis.

h timh tou htan 500 euro , de 3erw an sthn ellada uparxoun kai se ti times ???

oso gia tis kaoures , egw tis eixa prin mia duo evdomades polu entona alla me ena ksinomhlo ola htan mia xara!!! elpizw na sou perasoun oi atimes kaoures, filia polla!!!!!! :-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι δεν το έχω δει το συγκεκριμένο, ίσως και να υπάρχει, πάντως από τιμές διαφέρουν πολύ από χώρα σε χώρα..... να φανταστείς τις προίκες που πήρα τις έχω παραγγείλει από ένα γερμανικό σιτέ και είχαν η μία 60 ευρώ σχέδιο winnie pooh και εδώ στην Ελλάδα η μία έχει από 120 ευρώ και πάνω...μεγάλη διαφορά..... στο καρότσι που έχω βρει της Peg Perego για δύδιμα, δεν το έχουμε πάρει ακόμα, δεν το έχω βρει με μεγάλη διαφορά, άντε 10-20 ευρώ έχει 280 ευρώ....αλλά είναι σαν το δικό σου 3 σε 1, είσαι λίγο περιορισμένη με τα δύδιμα σε κάποια πράγματα ;) καλύτερα που το πήρες ουδέτερο γιατί όντως βολεύει και μετά στο δεύτερο!!!!

Για τις καούρες εμένα δεν με βοηθάει δυστυχώς τίποτα :( κανά χάπι που και που και με πιάνει για λίγο..... σήμερα είναι και πολύ ήσυχα τα ζουζούνια μου......

Φιλάκια κοριτσάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι δεν το έχω δει το συγκεκριμένο, ίσως και να υπάρχει, πάντως από τιμές διαφέρουν πολύ από χώρα σε χώρα..... να φανταστείς τις προίκες που πήρα τις έχω παραγγείλει από ένα γερμανικό σιτέ και είχαν η μία 60 ευρώ σχέδιο winnie pooh και εδώ στην Ελλάδα η μία έχει από 120 ευρώ και πάνω...μεγάλη διαφορά..... στο καρότσι που έχω βρει της Peg Perego για δύδιμα, δεν το έχουμε πάρει ακόμα, δεν το έχω βρει με μεγάλη διαφορά, άντε 10-20 ευρώ έχει 280 ευρώ....αλλά είναι σαν το δικό σου 3 σε 1, είσαι λίγο περιορισμένη με τα δύδιμα σε κάποια πράγματα ;) καλύτερα που το πήρες ουδέτερο γιατί όντως βολεύει και μετά στο δεύτερο!!!!

Για τις καούρες εμένα δεν με βοηθάει δυστυχώς τίποτα :( κανά χάπι που και που και με πιάνει για λίγο..... σήμερα είναι και πολύ ήσυχα τα ζουζούνια μου......

Φιλάκια κοριτσάκι μου!!!!

swsta sthn ellada den uparxei to sugkekrimeno montelo :< babytitanium> apo oti 3erw einai ollandikh marka (8a se gelasw de 3erw sigoura)

apla rwtisa gia tis times se paromoia 3 se 1 karotsakia

ekei 3efeygoun kata polu oi times to exw psa3ei se polla site se sxesh me edw, dustixos einai upervolikes oi times sthn ellada. fantazomai oti eimai polu tuxerh pou vriskomai edw. 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαράκι, άσε πολύ ακριβά και στα ρουχαλάκια.... εμένα ευτυχώς μου τα έστειλε όλα η μαμά από Γερμανία και γλυτώσαμε πολλά λεφτά, ριλάξ, ακόμα κρέμες, αφρόλουτρα κλπ.... ένα παράδειγμα μόνο θα σου πω το κρεμαστώ μουσικό για την κούνια της fisher price έχει εδώ 60 ευρώ, στην Γερμανία το πήραμε 24 ευρώ...... και εμείς θέλαμε 2 δηλ. θα έδινα εδώ 120ευρώ, στο βάζω σε φωτό να δεις πιο εννοώ....

post-15828-13873938697429_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου πολλά τα νέα σας!!!

Τζένη αύριο έρχεται ο κωλοτούμπας;;; Τι καλά!!! Άντε κοριτσάκι με το καλό!!! :):):):)

Φλωριάννα μετά η σειρά σου;;; Με το καλό κι εσύ κοριτσάκι!!! Αγχώθηκα κι εγώ τώρα γιατί δεν μου έχει μείνει και πολύ...

Εβιτάκι τι καλά!!! Το μωρουλίνι κουκλί!!!

Madi η μπεμπούλα σε έχει ξεζουμίσει, ε;;; καλό είναι αυτό και άσε τις γιαγιαδες να λένε... ;);)

Anthropaki κουράγιο για το θείο. Θα ξεκουραστεί μωρέ ο άνθρωπος αφού είναι έτσι η κατάσταση... Και μην στενοχωριέσαι πολύ γιατί σε λίγο γεννάμε :?:?:?:?

Κική μου αυτές τις 2 μέρες έβαλα 5 πλυντήρια και σιδέρωσα τα 2 :shock::shock: Μαγείρευα, είχα και τον μικρό αλλά έκανα και κέικ με σοκολάτα το οποίο τσάκισα :oops::oops::oops: Δεν ζυγίζομαι πλέον :lol::lol::lol: Μια και καλή, δεν μου έμεινε και πολύ... Υπομονή με τις καούρες, έχεις δύο ζουζουνια και σε πιέζουν.

Φροσύνα κι εγώ παιδεύομαι με το θέμα της τουαλέτας και όταν μαζευονται οι μέρες παίρνω το σιροπάκι μου, δεν γίνεται αλλιώς...

Καλό βράδυ κοιλουμπίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαράκι, άσε πολύ ακριβά και στα ρουχαλάκια.... εμένα ευτυχώς μου τα έστειλε όλα η μαμά από Γερμανία και γλυτώσαμε πολλά λεφτά, ριλάξ, ακόμα κρέμες, αφρόλουτρα κλπ.... ένα παράδειγμα μόνο θα σου πω το κρεμαστώ μουσικό για την κούνια της fisher price έχει εδώ 60 ευρώ, στην Γερμανία το πήραμε 24 ευρώ...... και εμείς θέλαμε 2 δηλ. θα έδινα εδώ 120ευρώ, στο βάζω σε φωτό να δεις πιο εννοώ....

Kala gia tis times sta rouxalakia den to suzhtw. Na fantasteis

Me tetoies times pou exei edw h gardarompa tou bebi mou

Exei pio polla rouxalakia k apo tou mpampa tou. Xexexe.

Exei polu kales times edw k apo poiothta den to suzhtw.!!!

Oso gia panes ,mwromantila, sampouan k afroloutra mwrou

K ayta se polu kales times.

STa relax na fantasteis oi times ksekinane apo 35 euro...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ......ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ....Κ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΟΥΝ.......

ΜΑΡΑΚΙ19 ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ....Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΣΕ 1..ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ PEG PEREGO..ΑΚΡΙΒΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ...700€

ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ Κ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ 3 ΣΕ 1 ΑΛΛΑ ΑΓΝΩΣΤΗΣ ΜΑΡΚΑΣ...ΑΝ ΘΥΜΑΜΙ ΚΑΛΑ ΞΕΝΙΚΟΥΣΑΝ ΑΠΟ 250€ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙΑ...

ΕΔΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ....ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ...ΡΙΛΑΞ 80€, ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ 250€(ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΘΗΝΑ), ΠΡΟΙΚΑ 200€, ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΜΕ ΒΑΣΗ 80€...ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΗΡΑΜΕ 2000-2500€..

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.....ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΚΟΜΨΟΤΑΤΗ ΟΜΩΣ ΣΕ ΡΙΣΚΩ ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΩΜΑ ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!

ΦΟΥΣΚΩΤΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ.... :lol:

Trio-Pliko-Switch-Compact-Iris

Bed-Linen-Shops-normal

_FAF3112

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Κατερινάκι (νινάκι) είπα και εγώ που πήγε αυτή η ψυχή? χαλαρά ε? μην το παρακάνεις με τις δουλειές.... άσε και εγώ είχα να ζυγιστώ 1 εβδομάδα και πήρα 2 κιλά :oops: μ' αρέσει που έκανα το Σάββατο μια μηλόπιτα light με 1 κουτάλι ζάχαρη και κάθε απόγευμα τσακίζω ένα κομμάτι και βάζω από πάνω μπόλικη nutella :oops::oops: απαράδεχτει, δεν κρατιέμαι......

Μαράκι, έτσι ακριβώς τέλεια ποιότητα και τα ριλάξ που μου πήραν τόσο τα πήραν 35 ευρώ πάλι της fisher price και εδώ είχαν 50 ευρώ..... μοντελάκι θα είναι ο μπέμπης :lol::lol:

Α κορίτσια στο facebook μας έγραψε και η Μαρία (mariapapa) γέννησε σήμερα τελεικά!!!!! ο μπεμπάκος είναι 3130γρ. όλα καλά!!!!!

Να σου ζήσει Μαράκι και πάλι, γερό και καλότυχο να '΄ναι!!!!!!! φιλάκια πολλά!!!!

maraki19love έχουμε κάνει και στο facebook μια ομάδα, οπότε αν έχεις προφίλ πες μας να σε βάλουμε και στην ομάδα εκεί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joannita μου σ' ευχαριστώ γλυκιά μου πολύ!!!! τι να πω τα έχω πάρει ομοιόμορφα, αφού τα εγκυμοσύνης παντελόνια που έχω πάρει τα φοράω από τον 6ο μήνα και ακόμα μου σακουλιάζουν και τα τραβάω τα σηκώνω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΠΟΙΑ ΠΩΣ ΒΑΖΩ ΕΙΚΟΝΑ??ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ...

Πας κάτω αριστερά που λέει με κόκκινα ΑΠΑΝΤΗΣΗ, και μετά στο μπλε πλαίσιο προσθήκη συννημένου.... αναζήτηση και επιλέγεις το αρχείο σου, και προσθήκη αρχείου....γράφεις κάτι πάνω και υποβολή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ Η ΠΡΟΙΚΟΥΛΑ......ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΛΕΥΚΟ...Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ....ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑ ΔΩΡΟ?Η' ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ?

post-16194-13873938697593_thumb.jpg

post-16194-13873938697676_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joannita πολύ όμορφα!!!!!!!! εγώ δεν πήρα καλαθούνα, θεωρώ ότι είναι περιττή.....βέβαια είναι πως βολευεται και η καθεμία...... εγώ έχω πάρει μια απλή κούνια από ΙΚΕΑ που την έχω στο δωμάτιο για 3-4 μήνες που θα τα κοιμήζω μαζίτα διδυμάκια, μετά στο δωμάτιο τους έχω άλλες κούνιες ..... τώρα άμα θέλω να τα έχω στο σαλόνι θα τα βάζω στο ριλάξ, μια χαρά κάθονται και κοιμούνται και εκεί.....!!!!!!

post-15828-13873938697841_thumb.jpg

post-15828-13873938697885_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πρέπει, ουσιαστικά για ομορφιά την έχουν, θα πάρω 2 κανονικές κουνουπιέρες από τα Jumbo και αυτές αργότερα άμα της βαρεθείς της κάνεις και σεντονάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera koilitses m

mariapapa na sas znsei gero kai dunato ante perimenoume k esena twra opote vreis eukairia na mas peis leptomereies!!!!

avupomovw gia aurio jennie & floriana!!!!!!!!!!! :lol:

joannita & maraki 19 polu omorfa ta pragmatakia sas bravo ante me t kalo k ta ninakia sas!!!!

kiki mn ta 3analeme koukla opws panta!!!!polles kaoures e????me niw8eis k se niw8w kaln m gt kai egw upoferw oln mera k oln vuxta asta drama!!!!

twiggy rixnete kai ta tsiftetelia sas e????? :P mia xara se vriskw

ninaki mas eleipses ante twra na pairneis k esu seira!!!!

sofaki pare3ngnmevo xaxaxaxaxax kanenan mauro eides ston upno s autes tis meres????ante moirasou kamia nea empeiria gt twra einai pou prepei n'arxisoun t sex oi perissoteres k tnv perasmevn fora epiase n istoria s oles t daneistnkav t blackboy sou xaxaxaxxaxaaxax filakia pollaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες με χιονακι να πεφτει εξω!!! :) Ωραια ειναι...

Μαριαπαπα να σας ζησει ο μικρουλης, να ειναι γερος και τυχερος!! Περιμενουμε νεα σας...

Αυτη η βδομαδα εκτος απο χιονια εφερε κι αλλα μωρακια στο ποστ! ;) Αυριο εχουμε σιγουρα τον κωλοτουμπα και ισως τη μικρη της Φλωριανας, για να δουμε!!!

Ιωαννιτα υπομονη ερχεται και η σειρα σου.. πολυ ωραια τα πραγματακια σου! Πραγματι πολλα τα εξοδα στην αρχη για το μωρο, εμας να ειναι καλα οι φιλοι και οι συγγενεις, τα ΙΚΕΑ και οι εκπτωσεις!! :lol::lol: Κι εμενα μου εχουν πει οτι η καλαθουνα ειναι περιττη εκτος κι αν εχεις πολυ μικρη κραβατοκαμαρα. Εμας μας εδωσαν για τους πρωτους μηνες ενα λικνο.

Νινακι τελος με τοις μπουγαδες ελπιζω.. εγω θα τα πιασω την επομενη. Σιγα που θα εχεις παχυνει , μια χαρα γλυκα θα εισαι!!

Κικη λατρευω κοιλιτσα!!!Ευακι κι εσυ ρε γμτ καουρες? Μαρακι19 μια χαρα οι τιμες στην Ολλανδια.. εδω στην κυριολεξια μας πιανουν τον κ@@ο!! :x

Παντως βλεπω ολες προς το παρον στη λιστα μας εχουν γεννησει πριν την ΠΗΤ τους!! Ααα αγχωθηκα τωρα! χεχεχε

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...