Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Ανδρια δεν το ηξερα οτι το χρησιμοποιουν και γι'αυτο το λογο.

Αφροδιτη αυτο το καθισμα κοιταει πισω; ποσο πηγε;

Εμεις σπιτακι σημερα.

Ιωαννα πολυ τρεξιμο εχεις!!! καλο Κουραγιο!!!!!!!!!!!!!!!!! Ποιος σου μαξειρευει γτ απ'οτι καταλαβα δεν προλαβαινεις.

Μετα απο αυτα που μου γραψατε το σκεφτομαι πολυ με το σπιραλ. ας ελπισουμε να μην γινει τπτ.

Δαναη συμφωνω μαζι σου! ποια λυση μας μενει; οχι αντισυλιπτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεωργιάννα,ποια χάπια είχες δοκιμάσει;μήπως να έπαιρνες πιο ελαφριά;εγώ έπαιρνα τα gynofen κ δεν είχα ποτέ παρενέργειες..βέβαια κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός.μετα μας απομένει....η αποχή! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katalavenw ti ennoeis :D..K o andras mou den to 8elei me tipota alla otan to pw pws twra pou den 8elei na meinw egkios mporei na meinw (emena den me noiazei an meinw) to 3ana skeftetai xexe :lol: ..Ti na tou kanw?? Otan den 8eleis kati erxetai lene, epomenws to upostomaste :lol::lol:

Gewrgianna mou oute egw to i3era aplws etixe stin mama mou k to ema8a :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α παλιότερα έπαιρνα τα trigynera για πολλά χρόνια κ πάλι μια χαρά!γιατί δεν το συζητάς με το γυναικολόγο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K egw prin 6-7 xronia ipia gia kanena 2mino ta yasmin k evala poli varos k mia fili mou epairne ta idia k den evale oute gr, ka8e organismos antidra diaforetika..8a simfwnisw me tin Danai o kaliteros gia na sou dwsei simvouli einai o ginaikologos sou..Apo ton kairo pou ta stamatisa 8a vgikan xilies dio kainourgies markes..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!γεωργιαννα 230 το πηραμε το καθισμα, ειναι απο 0-18 κιλα και μπορεις να το βαλεις να κοιταει μπροστα και πισω..εμεις το βαλαμε πισω και επειδη ειναι πιο ψηλο απο το προηγουμενο η αθηνουλα βλεπει καλυτερα!!!για αντισυλληψη εχω μαυρα μεσανυχτα!!!πριν παντρευτουμε χρησιμοποιουσαμε προφυλακτικο και μετα το γνωστο τραβηγμα... και τωρα παλι με τραβηγμα, αλλα δεν με πολυνοιαζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα yasmin επαιρνα και κοντεψα να πλακωθω με ολο το κοσμο μες σε 3 μηνες. ΚΑι η αδελφη μου που τα επαιρνε για πολλα χρονια μια χαρα ηταν. τωρα που τα σταματησε εχει λιγα προβλημα αλλα ασημαντα.

Η γυναικολογος δεν μου ειπε και για το σπιραλ αντιθετα μου ειπε να την παρω την την ημερα που θα μου ερθουν ( εαν ερθουν) και να μου πει τιμες και την τελευταια ημερα περιοδου να μου το τοποθετησει. Τι να πω δεν νομιζω να το βαλω γτ λιγο με τρομαζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

I mama mou twra mono stin ske4i na to vgalei ponaei giati ponese otan to evale alla opws proanafera ka8e organismos einai diaforetikos an pareis tin apofasei na to valeis mporei na min poneseis ka8olou einai k ston giatro merikes fores...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!κάθισα να διαβάσω για την εκπαίδευση...το μεσημεράκι εκδρομούλα για φαγητό με την παρέα!Ευχαριστούμε,Αφροδίτη,για το κομπλιμέντο!!!!τη δικιά σου πότε θα τη δούμε;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καλες βολτες ΔΑναη!! κουκλα η Μυρτω! μια τεταοι κορακλα θελω και εγω!!!!

ολα τα κοριτσια εδω στην παρεα ειναι κουκλες!! και τα αγορια φυσικα!

Σημερα το πρωι ειχα πονακια χαμηλα, πονοι περιοδου. σε 2 μερες περιμενω και μου φαινετε οτι θα με παει ......................

Αφροδιτη πολυ καλη τιμη πηρατε!

Αφρο τι εκθεση ηταν αυτη;

Καλα τα εχω παρει!!! σ'ενα φαρμακειο στο Μαρουσι βρηκα Frezyderm κρεμα συγκαματος 175μλ με 15ε και σ'ενα αλλο στην Ν. Φιλαδελφεια με 11,70!! Γιατι δεν μπορουν να εχουν μια γραμμη στις τιμες; Αφρο μου δεν ρωταω εσενα προσωπικα επειδη εχεις φαρμακειο αλλα γενικα.

Παω να τελειωσω την τουρτα του πεθερου μου και μετα βουρρρρ για μπανακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!Καλή Κυριακή να έχουμε!!!Νυστάζω....δεν αντέχω άλλο ξενύχτη!!!12 μήνες πια!έλεος!!!!!!ουφφφ....φτάνει με την γκρίνια μου...

georgi79,η μαμά μου είχε σπιράλ και της έκανε μόλυνση,βέβαια φταίει ότι άργησε να το βγάλει...Τα yasmin τα έπαιρνε μια φίλη μου η οποία δεν είχε όρεξη για σεξ μετά...Το καλύτερο πιστεύω είναι το προφυλακτικό αν και αηδία.Κι εμείς προφυλακτικό χρησιμοποιούμε...Παλιά κάναμε το τράβηγμα αλλά έτσι προέκυψε ο Άκης!! :D Βγάλε καμιά φώτο την τούρτα να θαυμάσουμε!!!Καλά να περάσετε!!

Δανάη,η κόρη σου είναι τρέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Για καθισματάκι αυτοκινήτου έχουμε ακόμα της chicco 0-13 κιλά,προς το καλοκαιράκι θα το αλλάξουμε αλλά δεν ξέρω ακόμα τι θα πάρουμε...Μάλλον αυτά που κοιτάνε μπροστά γιατί ο μικρός δεν πολυθέλει να κοιτάει πίσω,βαριέται...

Αυτά κοριτσάκια μου,πάω να φτιάξω τις ντουλάπες,να μαζέψω τα ρούχα του Άκη που δεν του κάνουν πια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Emeis foresame ta palia mas rouxa k 8a pame stous goneis mou na tous voi8isoume,simera 8a ri3ei o mpampas mou to toixo tou dwmateiou tis Victorias gia na epekta8ei gia na iparxei xwros gia allo ena krevvataki gia to neo melos pou erxetai ton Ioulio k gia na paizoune :D k etsi 8a pame na voi8isoume, i mama mou mallon 8a analavei tin mikri giati apo to fortwma-3efortwma twn touvlwn ponesane ta xeria tis k exei k tenontitida k ponous sta xeria edw k xronia alla logw oikonomikwn analavane oi idioi tin anakainisi tou spitiou..To kalo se oli auti tin ipo8esi einai oti to spiti einai xwrismeno se diari k monari me ola ta aparaitita (mpanio, kouzina) logw tou oti emene ekei o aderfos mou me tin nimfi mou k to kanane etsi gia na min epemvainei kanenas sta proswpika tou allou k etsi menoune sto miso spiti k doulevoune sto allo miso k meta 8a metafer8oune sto teleiwmeno k.o.k..Den 8a einai k i mikri stis skones..

Oses 8a vgeite na perasete teleia!!

Gewrgianna na sas zisei, simera einai ta gene8lia tou?

Efigaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μπούκωσα κι εγώ απ'την αλλεργία μου και δεν μπορώ να πάρω αναπνοή! Τώρα πως θα "παίρνω μυρωδιά" την μικρή μου? :lol::lol:

Για το οικονομικό πρόβλημα όλων τι να πω.. κι εμείς μια απ'τα ίδια. Να δω απο μάιο μου γυριζω στη δουλειά και δεν θα φτάνουν τα χρήματα για παιδικό, τι θα κάνω το βλαστάρι μου :?:

Πάντως για το κρύο, την καταλαβαίνω την Ειρήνη. Εκεί κορίτσια δεν ζεσταίνεται το σπίτι με 1-2 ώρες καλοριφέρ ή κλιματιστικό..

Δανάη, τι δεσποινίδα είναι αυτή στη φώτο? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια λυθήκαμε στο γέλιο!!η μικρη έκανε πους απς κάτω κ όταν πήγα να τη μιμηθώ για να δείξω στον κώστα τι έκανε,λύθηκε στα γέλια,κακάριζε μέχρι που έπεσε κάτω,πίσω!!!!κριμα που δεν μπορώ να ανεβάσω βιντεάκι εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια,έχετε πολύ δουλειά σήμερα!!!

Δανάη,φαντάζομαι τι γέλιο ρίξατε!!Βάλε βιντεάκι στο φατσομπούκι να σας καμαρώσουμε!!

Steisy,περαστικά!Σε τι έχεις αλλεργία??Τη μικρή μπορεί να την κρατάει κάποια κοπέλα ίσως...αν θέλεις την κρατάω κι εγώ (Πειραιά δεν μένεις?) να κάνει παρέα και στον Άκη! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..διαβασα τα νεα σας..ευχαριστω πολυ κατρχας για την συμπαρασαση..δε θελω να ακουγομαι αχαριστη ευτυχως εχουμε σπιτι κ ας εχεικρυο... εδω πανω εχει τοση υγρασια κ τοση παγωνια που απελπιζομαι..ευχαριστω πολυ με τονοσατε απιστευτα! Σας αγαπω!!

Γεωργιαννα κ εγω καλυτερα αντισυλλιπτικα θα σου ελεγα.. δε ξερω με τρομαζει η ιδεα ενως πραγματος μεσα εκει :?

Αναστασια έχει ο Θεος μεχρι τον Μάιο...οριστε και η Αννα μ πορει αν στην φυλάει ! Αληθεια η πεθερα δεν μπορει;Ποσο πανε οι παιδικοι στην αθηνα;

Αννουλα δλδ δεν ειναι και επιτυχημενη αντισυληψη αυτη ε; χμ .. θα το θυμάμε!

Αντρια καλες δουλιες..πολυ γλυκό αυτο που κανουν οιγονεις σου :)

Αφρο πως παει ο υπνος; Καλη επιτυχια στο νεο ξεκινημα με τα φροντιστηρια..ειναι λιγο δυσκολο αλλα θα τα καταφερεις :)

Γιουλη κατι χρωσταααας!! Κιε συ σουλααααααααα!!

Εμεις προχθες το βραδυ ειχαμε μυξες..κλαμα εγω νομιζα οτι μουα ρρωστησε το κοριτσουδι μου κ ενοιωθα κακιαμαμα που ουτε ζεστη δε μπορουσα να της δωσω.. κ εχθες ολη μερα γκρινια κ το βραδυ προχθες ξενυχτια..ε εχθες το απογευματακι... ειχε παρει τα πανω της κ οπως ην γαργάλαγα και ξεκαρδιζονταν... βλεπω ασπρο πανω.. 3ο δοντι!!! Μαρεσει που ο παιδιατορς μου ειπε οτι θα αργησει το3ο να βγει..ελεος!!!

ΤΙ καλα εχει το μενου σημερα; εγω εκανα παστιτσιο κ λεω να κανω κ κανα γλυκο το απογευμα! Ιδεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!

Χάθηκα λίγο αυτές τις μέρες, συγγνώμη! Έπεσαν διάφορα μαζεμένα. Θα σας τα γράψω σε λίγο. Μπήκα για να ευχηθώ μια όμορφη Κυριακή!! Σμουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axx poli douleia Annoula...Twra kanw ena 5lepto dialeimma k sinexizw egw mazevw me to ftiari ta spasmena touvla..Exw k photos, mou edwse k o mpampas mou oloswmi forma, gantia k maskoula eimai poli asteia :lol: ..Eimaste k nistikoi..Se ligo 8a fame giati i mama mou prosexe tin mikri tin taise, tin koimise den tin afise na etoimase to fagito..

Eirinaki mou vasika 8elane na kanoune tin veranta e3w pou egine xalia k ligo to dwmatio tis Victorias alla to ena fernei to allo, ligo auto ligo to allo telika 8a kanoune OLO to spiti alla milame einai megali talaipwreia otan zeis k mesa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μπήκα τωρα που κοιμληθηκε λίγο η μικρή....είμαστε χάλια,απο εχτές εχει 38 με 39 πυρετό...ανεβοκατεβαίνει,εχει βηχα κ μυξούλες.....είναι η 1η φορα που μου αρρωσταίνει κ έχω στεναχωρηθει παρα πολύ.........ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Εχω κ εγώ αμυγδαλιτιδα κ ελαφρως δέκατα,ξενυχτησαμε εχτές κ μας πήρε η πεθερά μου στις 2 την νυχτα να γυρίσουμε γτ εκανε 39 πυρετό....είμαι κ εγώ χάλια,δεν μπορώ να συγκεντρωθώ,δεν θέλω να ξαναβγώ ποτέ,αισθανομαι άσχημα..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GeoV,περαστικά σας μωρέ....μην στεναχωριέσαι,και αυτά στο πρόγραμμα είναι....Εύχομαι πολύ γρήγορα να γίνετε καλά!

touristria,με γεια το δοντάκι σας!!!Για γλυκό φτιάξε κανένα τυραμισσού ή κορμό!!Μιαμ μιαμ!!Εγώ χθες έφτιαξα νηστίσιμο κέικ με σταφίδες,κανέλλα,καστανή ζάχαρη,και χυμό πορτοκάλι με γλάσσο!!Μιαμ μιαμ!

Steisy,ξέχασα να πω ότι είμαι βρεφονηπιοκόμος και έχω κρατήσει πολλά παιδάκια και έχω δουλέψει και σε παιδικό σταθμό!Για αυτό αν θέλεις,πες μου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγάλη μέρα σήμερα! Φάγαμε φαγκρί με φάβα και διασχίσαμε όοολο το σπίτι μπουσουλώντας! Συγκίνηση μεγάλη οι χαζογονείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...