Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xerete!!!

3ipnisa prwi k pira tin getonissa mou mixaniko na parei to autokinito tis i mikri 3ipnise stis 9:30 k meta itan mesa stin idiotropia tin analave o george k koimi8ika allo ligo :oops:

Twra einai e3w stin veranta me tin strata tis, vgike na liastei me ton mpampaka tis :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχηγέ τι έγινε?Δεχόμαστε κ γυναικείες επισκέψεις?Τέλεια,ειναι αγόρι κ επιτρέπεται.

Τα κορίτσια πρίν το γάμο :lol:

Ποια την Λυδία θα φέρει???

Αφρο ωραίο το μενού για την φαφούτα μας :lol: Το πρασόρυζο λεέι το εφτυσε γτ θες να το φτιάξεις? :lol:

Αναστασία κρύο να δεις έξω,πηγα στην Καλλιθέα για το υπερυχο που είχα στο συκώτι(μια χαρα οι εξετασεις βγήκαν)κ ξύλιασα.....τι να κάνω κ εγώ,μπηκα στο zarra να ζεσταθώ κ μου φυγαν 30 ευρουλάκια......δεν ηταν πολλά αλλά δεν ηταν ουτε στο πρόγραμμα.

Παρεπιπτοντως όποια μανουλα πάρει χαμπάρι τις εκπτώσεις στην babyllino θα μου πεί????Ευχαριστώ :D

Σημερα συζηταγαμε για το αν θα βαπτίσουμε Αθήνα την Χριστίνα ή στην Αιδηψό που ειναι το εξοχικό.

Η αλλιώς στην ζούγκλα,ποιο πολυ της πάει!!! :lol:

Μας βλέπω για Ευβοια πάντως....καλύτερα θα είναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα συζηταγαμε για το αν θα βαπτίσουμε Αθήνα την Χριστίνα ή στην Αιδηψό που ειναι το εξοχικό.

Η αλλιώς στην ζούγκλα,ποιο πολυ της πάει!!! :lol:

Καλά, έ! Έριξα τρελό γέλιο με τη ζούγκλα! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για προσφορές να κοιτάτε και εδώ http://www.killdeal.gr/homepage.aspx

Εγώ π.χ πάτησα στο κατηγορίες "Παιδικες Τροφες-υγιεινη" και μου έβγαλε αυτό : http://www.killdeal.gr/prosfores-fylladia.aspx?paid=-1&cid=70

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: βρε αννουλα εριξα πολυ γελιο τι ταρζανακι ειναι αυτο???καλα με το βιντεο που σκαρφαλωνε πανω στο παρκο επαθα πλακα!!!!! :lol::lol::lol:

πολυ ζωηρα μωρα εχουμε στο τοπικ!!!!!

η ελενα ετσι πιανετε απο τον καναπε κ παει περα περα οτι βρει το πεταει κατω κ γινετε ενας πανικος!!!!το χαλι δεν φαινετε!!!

ωπα γεωργιαννα τι εχουμε???νυφουδα απο τωρα???? :lol::lol::lol: φαντασου στα 18 τι θα γινετε ε??? :lol::lol::lol:

γωγω ψηφιζω ζουγκλα!!στο στοιχειο της :lol: !!!

ποτε λετε με το καλο να γινει η βαφτιση???κουπονια δεν σου στελνουν απο την babylino???

δαναη μου καλυτερα κανε υπομονη κ μεινετε σπιτι να γινει εντελως καλα η μυρτουλα!!!εχει πολυ κρυο εξω μπρρρρρρρ....

αφρο μου περαστηκουλια!!!!κατι με ρωτησες αλλα τι???αλτσχαιμερ απο τωρα πολυ ευκολα ξεχναω ..,

σημερα γυρισαμε τα σουπερ μαρκετ για τα ψωνια του μηνα αφησαμε την μικρη στην πεθερα μου...

εχει παγο κατω στον δρομο κ πολυ πολυ κρυο!!!!εχει αρχισει να λιωνει κ το χιονι κ γινετε αυτη η αηδια που με τρελενει....δεν μου αρεσει καθολου ο χειμωνας...

αναστασια ωραιο link!!!!

εμεις περνουμε τα μωρομαντηλα septona τα 4 πακετα 3,50 ευρω κ συνεχιζουμε τις πανες του μασουτη την πρασσινη συσκευασια πολυ οικονομικα μας βγαινει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασατε κοριτσια το λινκ με τις πανες chicco που εβαλε μια κοπελα???εγω μπηκα στο σαιτ κ παραγγειλα δωρεαν δειγμα να της δοκιμσω εχουν πολυ καλη τιμη κ στις φερνουν σπιτι χωρις εξοδα αποστολης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου την Λυδια θελει να φερει! καλα που το θυμασε ρε θυριο;;; μπραβο σου!!!

Πολυ θα ηθελα να την βαπριζατε στην Αθηνα για να ερθουμε και εμεις!!! να δουμε εαν θα καταφερει ο παπας να την βαλει μεσα ή θα την κοπανησει η Ζηνα;;;;

Λοιπον μηλισα με την μαμα της μικρης και ειπαμε να παρουν την Παρασκευη τον Αλεξανδρο στο σπιτι και οταν σχολασω να παω να τον παρω. Αχ απο τωρα ξεκηνησε;;; Σουλα μου εχεις δικαιο τι θα κανει στα 18;;; το γελιο ειναι ππου θελει να μεινει και μονος του στο σπιτι με την Λυδια!!! τι αλλο θα ακουσω απο ενα 8χρονο;;;;;;

Και ο δικος μου δεν πολυ εφαγε το φαγητο του με πρασσο μεσα και ετσι εκανα μπιφτεκια με πρασσο για μας! ειναι μουρλια!!!!

Αφροδιτη πως ειναι η μικρη; συνηλθε απο την ιωση;

Δαναη οταν η μικρη ειναι εστω και λιγο αρρωστουλα θα αποφευγεις να βγαινεις μαζι της εξω, γτ μπορει να παρει καποιο μικροβιο. στο λεω σαν μανα με μεγαλυτερο παιδι. και να ξερει οτι δεν κολησε απο το αλλο παιδακι που απλα την χαιδεψε. εγω να δεις αγχος που εχω που πηγαινει ο Αλεξανδρος σχολειο και καθε μερα μου μεταφερει μικροβια!!

ηρθε ο μπαμπουλας!! ο ανδρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα απο την Αναστασία,ναι πήγαμε να ενωσουμε τις μαγικές μας δυνάμεις!

Η Γεωργία δεν παίζεται!Στεκεται πλέον όρθια αλλά είναι τεμπελούλα δεν θέλει να μπουσουλήσει!

Όμως αυτό ειναι πολυ καλο για την μαμά,θα περπατήσει μία κ καλή οποτε ποιος ο λόγος να την κυνηγάει???

Η Ζηνα...ανέβηκε κ σε εκεινο το τραπεζάκι στην τηλεοραση,σιγά μην δεν το έκανε!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΑΦΟΥΤΕΣ!!!!!!!!!! [smilie=hello2.gif] [smilie=laughing7.gif]

Βγηκε το δεξί μας δοντάκι,ισα που το βλεπεις βεβαια αλλά αν βάλεις δάχτυλο γραντζουνάει! :D

Γεωργιάννα όταν μιλάω με άντρες τους πέρνω στα σοβαρά,ειδικά όταν πρόκειτε για συναισθηματικά θέματα :lol:

Ωστε έτσι με την Λυδία,για να δούμε,είμαι περίεργη να σου πεί με τι παίζανε :lol: Αν σου πεί τον γιατρό να ανυσηχήσεις :lol: αντε καλε το παιδί ειναι μικρό ακόμα,θα διαβάζουν λογικά!

Όσο για την βάπτιση θα την κάνουμε μάλλον Εύβοια,θα πάρετε το αμαξάκι 1 ωρίτσα μέχρι την Αρκίτσα κ 45 λεπτά με το φερυμπότ κ φτάσατε.Δωμάτια θα σας βρούμε παμθηνα,Σαββατο 9/6 πρωί ερχεστε κάνετε τα μπανάκια σας,ξεκουράζεστε,Κυριακή 10/6 πρωί κανουμε την βάπτιση,τρώτε κ φεύγετε...τι πιο ωραία 2ημερη απόδραση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη μου το πρασσορυζο θα σου πω πως το εκανα αυτη τη φορα που εφαγε και η μικρη θελω να πω δε τσιγαριζα τιποτα... εκοψα τα πρασσα τα καροτακιακαι τα εβρασα με λιγο νερο μεχρι που μαλακωσαν κι επειτα προσεθεσα ρυζακι και τελος λαδακι...παντως ηταν ωραιο εννοειται των ενηλικων ειναι πιο νοστιμο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Me tin aformi enos 8ematos pou anoi3e mia kopela gia tis chicco panes eida diafora stis times Elladas Kiprou sta panakia..Ena p.x tis panes Libero pou pernw egw tin siskevasia twn 56 temaxiwn No.4 (7-14 kg) tin agorazw 14 evro xwris ekptwtiko kouponi k sto site tis Libero gia na mou staloun apo Ellada ta 168 panakia idiou noumerou oikonomiki siskevasia elege 56,94 evro enw emena 8a mou stoixisoun 42,00 evro..Etsi megali diafora exoun?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μου τα συγχαρητήρια πάνε στο Χριστινάκι μας :D

Ευχαριστούμε πολύ πολύ,λέει!

Αντρια έτσι μια ματιά που έριξα,δεν νομίζω πως συμφερει να αγοράσεις τις chicco πάνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παλι γιατι μου φαινοντε οικονομικες???στο amazon βεβαια εχει πολυ πιο φθηνες δεν ξερω να παραγγειλω ομως δεν καταλαβαινω τιποτα....πρεπει οπωσδηποτε να μαθω γιατι με δυο μωρα θα χρειασω σιγουρα!!!

τι θα κανετε σημερα???

εμεις κλασσικα θα φαμε στην πεθερα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Σουλα μου δεν υπαρχει καποιος να σε βοηθησει με το Αμαζον; εγω σου στελνω αυτο το λινκ για βοηθεια, μου το ειχε στειλει η Αναστασια

http://shopping-mommy.blogspot.com/2010 ... on-uk.html

Γωγω μου με γεια το δοντακι!!!

Βλεπεις τι κανουν οι κακες παρεες; :lol::lol::lol: ξενυχταει μετα και η Χριστινα!!!

παω να σιδερωσω και τα λεμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Χριστίνα,με γεια το δοντάκι σου!!!!!!!΄τωρα όχι μόνο θα ανεβαίνεις στο σύνθετο αλλά θα το τρως κιόλας!!!! :lol: γωγώ μου,χάρηκα που πηγαν όλα καλά με τον υπέρηχο!

Αφρο μου,των ενηλίκων πως το κάνεις;ευχαριστώ!

Αναστασία,τέλειο Link!ευχαριστούμε!

εμείς τελικά πήγαμε στου θειου για φαγητό αφού μας έδωσε το οκ η γιατρός,φυσικά δεν άφησα κανεναν να την πιάσει.εχει πολλές μύξες.της εβαλα κ otrivin χθες.για να δουμε.ευτυχω΄ς το βραδυ δεν ξύπνησε καθόλου αν και την ακουγα που ρουθούνιζε.χθες έγινα σχεδόν έξαλλη με την πεθερά μου.εκεί που ήμασταν για φαγητό,γελούσε η Μυρτώ στη γιαγιά της κ λέει η θεία του κώστα ¨σε έχει μάθει πια η μικρή,όπως τη μαμά της".κ τι απαντάει;;;; "μην σου πω και καλύτερα τώρα τελευταια!" και πετάγομαι κ απαντώ "ε,όχι βέβαια!!!"αν ειναι δυνατόν,κ δεν το ειπε γελώντας.είμαι υπερβολική;;;να έχω εγώ το άγχος μου ότι δουλεύω κ βλέπω λιγότερο το μωρό από οτι πριν.και επειδή την κρατάει 2 ωρες την εβδομάδα να το λέει αυτο.καλά λέω εγώ "δωσε θάρρος στο χωριάτη,να σ'ανέβει στο κρεβάτι" Δεν θέλω να είμαι άδικη,γιατί γενικά δεν έχω παράπονα από την πεθερά μου αλλά αυτό με ενόχλησε.ο κώστας δεν ήταν μπροστά.όταν επιστρέψαμε του το είπα κ εγινε τουρμπο!κ το αλλο.ειχαμε παρει μαζί τη συσκευή της otrisalin για να της βγάζουμε τις μυξούλες κ επειδή η μικρή έκλαιγε γιατί δεν της άρεσει,όσο τισ καθαρίζαμε,φώναζε "ποποπ,το πουλάκι μου,το καημένο,καλέ το λυπάμαι!" της λέω "ηρεμείστε κα Λίτσα,δεν πονάει το παιδί!απλά δεν της αρέσει" λες κ το σφάζαμε,εμείς οι άκαρδοι γονείς...ουφφφ τα πα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ άκαρδοι γονείς, βασανίζετε το παιδί σας! Μη σκας Δανάη μου, ότι και να κάνεις κάτι βρίσκουν να πουν κι ας είναι οι καλύτερες πεθερές του κόσμου. Μη δίνεις σημασία.

Καλημέρα!

Δεν πρόλαβα χθες να σας γράψω καθόλου, ήταν πολύ κουραστική μέρα! Επειδή πρέπει να πηγαίνω τον Άρη στους γονείς μου για να τον κρατάνε όσο κάνω τα εργαστήρια, ξυπνάω 8 για να ετοιμαστούμε, να τον ανεβάσω και να ξανακατέβω στο Θαλερό. Κι άντε πάλι μετά να πάω να τον πάρω, τρώω όλη τη μέρα έτσι. Έκανα χθες μια κουβέντα στο Βαγγέλη, τουλάχιστον μήπως να έρχονται εκείνοι στο σπίτι κι ας κοιμάται ο Βαγγέλης μέσα γιατί είναι γελοίο αυτό που γίνεται τώρα, να είμαι 5 λεπτά με τα πόδια από τη δουλειά και τελικά να κάνω 1μιση ώρα διαδρομή για να φτάσω "μέσω Λαμίας"....

Τα πιτσιρίκια στα εργαστήρια πάντως είναι τέλεια! Δεν έχουμε ακόμα πολύ κόσμο αλλά προχωράει και οι γονείς που έχουν έρθει λένε τα καλύτερα λόγια μέχρι τώρα!

Με γεια το δοντάκι της Ζήνας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη,χαίρομαι που πάει καλά!!αφού έχετε βάλει αγάπη κ μεράκι,σίγουρα καλά θα πάει!

ο κώστας ανέλαβε τη μικρή κ εγώ διαβάζω για την εκπαίδευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α δε σας είπα, πήγαμε και στη καινούρια παιδίατρο την Παρασκευή... Μας στέλνει κλασσικά για εξετάσεις ούρων (δυστυχώς με παρακέντηση, οπότε πρέπει να πάμε σε εξωτερικά ιατρεία νοσοκομείου) και μας είπε ν'αυξήσουμε τις ποσότητες του φαγητού μας. Αν τίποτα απ' όλα αυτά δε φέρει αποτέλεσμα θ' αρχίσουμε να ψαχνόμαστε γι αλλεργίες αν και δεν έχουμε καμία ένδειξη πέρα από τη στασιμότητα του βάρους. Για να δούμε...

Α και πληροφοριακά μας είπε οπωσδήποτε μια φορά τη βδομάδα όσπρια και μας έδωσε και για το ψάρι το οκ.

Σε γενικές γραμμές ήταν οκ αλλά δε μπορώ να πω πως τη συμπάθησα πολύ. Κάποιες οδηγίες της ήταν λίγο περίεργες και γενικώς χημεία δεν υπήρξε. Ξέρω δε θα την παντρευτώ αλλά δε μου έκανε κλικ κι εγώ το θέλω το κλικ και στο γιατρό. Θα περιμένω να δούμε τι έχει ο Άρης αλλά μάλλον μετά πάλι θα βγω στη γύρα για παιδίατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε Δανάη!

Ένα κομμάτι μου θέλει να τεμπελιάσει σήμερα, ένα άλλο θέλει βόλτες! Για να δούμε ποιο θα υπερισχύσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τους ουροσυλλέκτες συχνά γίνονται λάθη η παρακέντηση είναι πιο αξιόπιστη και θεωρεί πως δεν έχουμε περιθώρια για λάθη... Δε μου άρεσε καθόλου η ιδέα αλλά για την ώρα θ' ακολουθήσω τις οδηγίες της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...